Hoşgeldiniz!

kangal köpeği

Koyunu Yiyen Ayı'ya 300 Spartalı Saldırısı 01:00
Koyunu Yiyen Ayı'ya 300 Spartalı Saldırısı 25.491 izlenme - 5 ay önce Bir köyde ayı koyun sürüsüne saldırıyor. Koyunu yemeye başlıyor ve bütün köy sakinleri ellerinde baltalarla ve köpeklerle Viking tarzın da ayıya saldırıyorlar!
Kangal Köpeklerinin Kavgası 05:37
Kangal Köpeklerinin Kavgası 32.013 izlenme - 6 ay önce Güçlü ve kuvvetli yapısı birçok hikaye ve efsaneye konu olmuş kangal köpeği kimine göre bir aslan kimine göre bir aslandan daha fazlası. Kangal köpeklerinin en belirgin özelliği ise sahibine duyduğu aşırı sadakat ve buna bağlı olarak sahibine ait olduğunu düşündüğü şeyleri korumaya yönelik kuvvetli içgüdüsüdür bu nedenle çok iyi bir dövüşçüdür kurt,çakal ve domuz gibi yabani hayvanlara karşı çok etkili bir muafızdır.
Şehre İnen kurdu kangal köpeği boğarak öldürdü 02:41
Şehre İnen kurdu kangal köpeği boğarak öldürdü 120.339 izlenme - 3 yıl önce Şehre inen kurdu kangal köpeği boğarak öldürdü Sivas'ta kent merkezindeki besi çiftliğine inen kurt, 2 yaşındaki 'Body' isimli Kangal çoban köpeği tarafından boğularak öldürüldü. Kış ayları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan bir kurt, dün gece Karşıyaka Mahallesi yakınlarındaki Serpincik Göleti Mevkii'ne geldi. Aç kurt daha sonra gölet yakınlarında büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiren Abdullah Ekşioğlu'na ait besi çiftliğine girdi. Çiftlikteki Kangal köpeklerinden 2 yaşındaki 'Body', kurdu fark edince zincirini kopardı. 'Body' isimli köpek daha sonra saldırdığı kurdu boğarak öldürdü. Boğuşma seslerine uyanan çiftlik çobanı Hikmet Gökçe, Kangal köpeğinin zincirini kopardığını fark ederek çevrede aramaya başladı. Gökçe, çiftliğin 10 metre ilerisinde 'Body' ve bir kurt leşiyle karşılaştı. Çoban Gökçe bunun üzerine köpekleri Body'i çeşitli yiyeceklerle ödüllendirdi. Çiftlik sahibi Abdullah Ekşioğlu, 30 yıldan bu yana bölgede hayvancılık yaptığını ve küçükbaş hayvan yetiştirdikleri için kesinlikle Kangal köpeği bulundurmaları gerektiğini belirterek, şöyle dedi: "Köpeğimiz kurdun kokusunu alınca zincirini koparıp kurda saldırmış. Daha sonra boğazını sıkarak etkisiz hale getirmiş ve öldürmüş. Bunu gören çobanımız da köpeklerimizi onurlandırdığı gibi kurdu da sürükleyerek çiftliğin içine almış."
Aslan Başlı Dev Kangallar 00:38
Aslan Başlı Dev Kangallar 118.221 izlenme - 3 yıl önce Sivas kangal köpek çiftliği. kangal köpek çiftliğimizde safkan dev kangal köpekleri üretimi yapılmaktaıdr. Yavru kangal, akbaş yavrusu ve çoban köpekleri yavrusu satışı yapılmaktadır. iletişim için veb sitemiz www.kangalal.com ve 0546 460 71 17 nolu iletişim hattından bize ulaşabilirisniz.
Safkan Kangal Köpekleri 00:34
Safkan Kangal Köpekleri 80.309 izlenme - 3 yıl önce Sivas kangal köpek üretim çiftliği dogal ortamında yetiştirilmekte ve yavru kangal satışı yapmaktadır. kangal yavrusu fiyatları için bizi arayabilirsiniz.safkan kangal köpek üretimi satışları www.kangalal.com tel 0546 460 71 17
Kangal Köpeklerinin Kavgası - 2 09:32
Kangal Köpeklerinin Kavgası - 2 8.593 izlenme - 6 ay önce Güçlü ve kuvvetli yapısı birçok hikaye ve efsaneye konu olmuş, sahibine duyduğu aşırı sadakat ve buna bağlı olarak sahibine ait olduğunu düşündüğü şeyleri korumaya yönelik kuvvetli içgüdüsü olan kangal köpeklerinin tasnif etmediğimiz kavgasını izliyoruz efendim.
Kangal Köpeğinin Rottweile ile Tehlikeli Tanışması 00:51
Kangal Köpeğinin Rottweile ile Tehlikeli Tanışması 9.578 izlenme - 11 ay önce Bu tarz köpekler, genellikle her tanıştığı köpeğe liderlik yapmak ve köpekler arasında alfa rolü üstlenmek ister. Bu nedenle de, karşılaştığı her köpeğe önce güzellikle, eğer güzellikle olmuyorsa zorla boyun eğdirmeye kalkar.
Madımak Kangal Çiftliği 02:56
Madımak Kangal Çiftliği 29.055 izlenme - 6 yıl önce
Kurtların Korkulu Rüyası Köpeklerin Özenle Yetiştirilmesi 01:35
Kurtların Korkulu Rüyası Köpeklerin Özenle Yetiştirilmesi 693 izlenme - 1 ay önce Anadolu'nun güçlü köpek ırkları Kangal, Aksaray malaklısı ,Anadolu çoban köpeği ve akbaş Çankırı'da yetiştirilerek birçok ülkeye satılıyor.
Kangal Kurt Dövüşünü Kim Kazanır? 03:26
Kangal Kurt Dövüşünü Kim Kazanır? 9.135 izlenme - 2 yıl önce Kangal, Türkiye kökenli bir çoban ve bekçi köpeği ırkı. Adını Sivas'ın Kangal ilçesinden alır.[1] Henüz FCI, AKC ve TKC gibi dünyadaki büyük köpek kulüpleri ve federasyonları tarafından tanınmamaktadır ancak Türkiye'deki otoritelerce dünyada safkan bir köpek ırkı olarak tanınması için çalışmalar yapılmaktadır.[ Kurt veya boz kurt[1] (Canis lupus), köpekgiller (Canidae) familyasının en yaygın ve en iri türü. Köpek, boz kurdun bir alt türüdür.[2] Gri kurt[1][3] ya da orman kurdu[1][4] olarak da bilinen boz kurt, dünyadaki en yaygın ve en çok bilinen kurt türüdür ve bu nedenle sıklıkla kurt sözcüğü ile eş anlamlı olarak kullanılır. Güneydoğu ABD'de bir zamanlar yaygın olarak bulunan kızıl kurt (C. rufus) boz kurttan daha küçüktür. Yakın zamana kadar çakal olduğu düşünülen[1] Habeş kurdu (C. simensis) ise Etiyopya'nın dağlık bölgelerinde yaşar. Bu sayfa genel olarak boz kurt hakkındadır.
Anneye Rahat Vermeyen Yavru Kangallar 01:11
Anneye Rahat Vermeyen Yavru Kangallar 823 izlenme - 2 ay önce Annelerini emmek isteyen kangal yavrularının sayısı biraz fazla olunca, anne çareyi kaçmakta bulmuş efendim.
Kangal Köpeklerin Ölümcül Dövüşü 01:44
Kangal Köpeklerin Ölümcül Dövüşü 551 izlenme - 2 ay önce sınır ihlali yapan kangal bedelini ödüyor .
Kurt Boğan Kangal Köpeği 07:10
Kurt Boğan Kangal Köpeği 5.530 izlenme - 1 yıl önce Kurt Boğan Kangal Köpeği Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sivas Kangalı Rus Devlet Televizyonunda 00:49
Sivas Kangalı Rus Devlet Televizyonunda 617 izlenme - 3 ay önce Rusya’da Savunma Bakanlığının sahibi olduğu Zvezda isimli televizyon kanalı hazırladığı belgesel ile Sivas Kangal köpeğine geniş ver verdi. Dünyanın en bilindik koruma köpeği olan Kangallar, Rusya Savunma Bakanlığının sahibi olduğu Zvezda isimli televizyon kanalı için hazırlanan bir belgeselde geniş yer buldu. İki yıl önce Sivas’ın Merakum mevkisinde bulunan Sivas İl Özel İdaresi Seçkin Irk Kangal Köpeği Eğitim ve Üretim Merkezine gelen televizyon ekibinin iki gün süren çekimleri sonrası Kanal’ı konu alan belgesel filmi geçtiğimiz aylarda yayına girip talep üzerine bir çok kez yayınlandı. Belgeselde Sivas Kangal köpeğinin dünyanın bilindik en güçlü ve akıllı koruma köpeği olduğuna dikkat çekildi. Kendisiyle yapılan çekimler hakkında bilgi veren Sivas İl Özel İdaresi Seçkin Irk Kangal Köpeği Eğitim ve Üretim Merkezi Sorumlusu Hüseyin Yıldız, “Rus devlet televizyonu buraya Kangal köpeklerini çekmek için buraya geldiler. Kangal köpekleri hakkında bilgiler aldılar. Bu belgesel programının özellikle; Ukrayna’da, Rusya’da, Ermenistan’da ve Azerbaycan’da çok izleyici kitlesi olduğunu öğrendik. Onlar bizi yaklaşık altı ay kadar takip etmişlerdi. Takip ettikten sonra nihai bir karara vardılar. Buraya gelip bizzat çekimini yapmak için. Burada hem kangallar hakkında yeterli bilgi aldılar. Hem de burada bir gece kaldılar” dedi. Dünyada en bilindik ırk Yıldız, Kangalların dünyadaki en bilindik ırklar arasında olduğunu belirterek, “Kangal köpeği zaten dünya literatüründe gelmiş geçmiş en saf ve en kaliteli ırk. Bu soy özgür, bağımsız, yaşamı seven, doğayı seven, doğanın içinde var olmayı bilen ve doğayı da kendi lehine var etmeye çalışan bozkır ve Anadolu aslanıdır. Onun şartları da zaten budur. Bu şartları da Rusya’da çok yaşadıkları için bu onları daha çok cazip hale getirdi" şeklinde konuştu.
Sivas Kangal 03:55
Sivas Kangal 13.635 izlenme - 5 yıl önce Köpegim Sivas Kangaldır Video Cekilerken 8 Aylıktır Şimdik 13 Aylıktır
Türkiye'nin 2 Metrelik En Büyük Kangal Köpeği Paşa 00:55
Türkiye'nin 2 Metrelik En Büyük Kangal Köpeği Paşa 18.329 izlenme - 5 yıl önce Adı Paşa Cinsi Kangal O Kadar Heybetli Ki Ayağa Kalkınca Normal Bir İnsan Yanında Küçücük Kalıyor
Kangal Köpeğinin Çocuk Sevgisi 02:57
Kangal Köpeğinin Çocuk Sevgisi 3.799 izlenme - 2 yıl önce Köpekle oyun oynayan çocuk kangala vurmasına rağmen kangal bunun bir oyun olduğunun farkında olarak çocuğa zarar vermiyor. Köpeklerin çocukları nasıl koruduğu bu görüntülerden çok daha iyi anlaşılıyor.
kangal köpeği traktörü çekiyor. 00:39
kangal köpeği traktörü çekiyor. 9.314 izlenme - 8 yıl önce kangal köpeği traktörü çekiyor.
Kangaltürk Kangalları 03:04
Kangaltürk Kangalları 12.110 izlenme - 7 yıl önce madımak kangal çiftliği . www.kangalturk.combursa - karacabey yolunda
bektaşın 4 aylık kangalı 01:16
bektaşın 4 aylık kangalı 7.653 izlenme - 8 yıl önce 4 aylık kangal
Sürü Halinde Köye Saldıran Aç Kurtlar Kangal Köpeğini Böyle Parçaladı 01:36
Sürü Halinde Köye Saldıran Aç Kurtlar Kangal Köpeğini Böyle Parçaladı 171 izlenme - 1 ay önce Sürü halinde köye saldıran aç kurtlar kangal köpeğini böyle parçaladıARDAHAN - Ardahan'da yiyecek bulmak için köye inen kurt sürüsü kangal köpeğini parçalayarak yedi.
Kangal Köpeği İnanılmaz Hareketler Yapıyor 03:17
Kangal Köpeği İnanılmaz Hareketler Yapıyor 1.006 izlenme - 1 yıl önce Kangal Köpeği İnanılmaz Hareketler Yapıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Afrika'nın Koyunlarını Sivas Kangalları Koruyor 07:45
Afrika'nın Koyunlarını Sivas Kangalları Koruyor 2.104 izlenme - 2 yıl önce Bulundukları yeri ölümüne korumakla ünlü Sivas Kangal çoban köpekleri Afrika’da kurtların, ayıların, çakalların ve leoparların çiftlik hayvanlarına saldırmasını önlemek amacıyla yetiştiriliyor. Kangallar bu hayvanları çiftlik hayvanlarına yaklaştırmayarak belki karınlarının doymasını engelliyor ama aynı zamanda hayvanları güvende olan çiftçilerin bu hayvanların peşine düşmesini önlediği için de onlara iyilik yapmış oluyor...
Kars Kangal Köpeği 02:58
Kars Kangal Köpeği 1.715 izlenme - 3 yıl önce Kars Kangal Köpeği
Türk Aslanı Kangal 04:31
Türk Aslanı Kangal 1.566 izlenme - 3 yıl önce SİVAS YAVRU KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ - www.yavrukangal.com
Kangalların Güzellik Yarışması 01:32
Kangalların Güzellik Yarışması 461 izlenme - 7 ay önce Sivas’ta bu yıl 14.’sü düzenlenen Kangal Festivali kapsamında gerçekleştirilen Kangal Köpeği Güzellik Yarışmasında kameraya yansıyan ilginç görüntüleri izliyoruz.
Sivas Kangalı 02:42
Sivas Kangalı 3.094 izlenme - 5 yıl önce Köpeğim Sivas Kangaldır Viedo Cekilirken 8 Aylıktır Şimdik 13 Aylıktır
Kral Sivas Kangalı 01:29
Kral Sivas Kangalı 3.679 izlenme - 7 yıl önce Kocaman Sivas Kangalı
Sivas Kangal 02:42
Sivas Kangal 2.381 izlenme - 5 yıl önce Sivas Kangal
Top 10 Guard Dogs In The World 03:51
Top 10 Guard Dogs In The World 4.323 izlenme - 5 yıl önce Top 10 Guard Dogs In The World