Hoşgeldiniz!

kanguru

Gölde Mahsur Kalan Kanguruyu Kurtaran Adamlar 01:39
Gölde Mahsur Kalan Kanguruyu Kurtaran Adamlar 9.376 izlenme - 11 ay önce Avustralya'da bir göle giren kanguru çıkmakta zorlanınca yardımına bu adamlar yetişmiş. Kanguruyu kucakladıkları gibi kıyıya almışlar.
Vahşi köpek ve kanguru dövüşü 02:29
Vahşi köpek ve kanguru dövüşü 66.990 izlenme - 10 yıl önce Vahşi köpek ve kanguru dövüşü
Kanguru Köpeği Boğuyordu 00:50
Kanguru Köpeği Boğuyordu 32.588 izlenme - 9 yıl önce Kanguru Köpeği Boğuyordu
Kanguruyla Yumruk Yumruğa Dövüşen Adam 00:27
Kanguruyla Yumruk Yumruğa Dövüşen Adam 1.142 izlenme - 2 ay önce Avustralya’da bir kişi, köpeklerinin havlaması üzerine bahçeye çıkınca dev bir kanguruyla karşılaşmış. Kanguruyu uzaklaştırmaya çalışan adam başaramayınca kaçmak istedi ancak bu kez de kangurunun saldırısına uğramış. Sonunda çareyi yumruk yumruğa kavgada bulmuş.
Kavgaya Kaşınma Molası Veren Kangurular 01:19
Kavgaya Kaşınma Molası Veren Kangurular 1.667 izlenme - 11 ay önce Avusturalya'da kavga eden iki kanguru kameralara yansıdı. Kangurular uzun süren kavgalarında bir de kaşınma molası vermiş.
Kanguruyla Boks Maçı Yapmak 01:18
Kanguruyla Boks Maçı Yapmak 17.244 izlenme - 8 yıl önce Belki görüntü açısından güzel olarak görülebilir ama hayvanların bu şekilde kullanılmasına karşıyım, hayvanın her hafta bir sirkte bu şekilde gezdirildiğini düşünmek acı veriyor.
Bükemediği Eli Öpen Kanguru 00:10
Bükemediği Eli Öpen Kanguru 3.251 izlenme - 3 yıl önce Bir hayvanat bahçesinde kavga eden kangurulardan biri yenileceğini anlayınca güçlü olan kangurunun elini öpmüş.
Kanguruya Yumruk Atan Adam 00:23
Kanguruya Yumruk Atan Adam 9.207 izlenme - 6 yıl önce Köpeğini boğmak isteyen kanguruya yumruk atıp köpeğini kurtaran abimiz. keyifli anlar. kangurunun yumruğu yedikten sonra hareketleri ayrıca eğlenceli
İniş Yapan Paraşütçüye Saldıran Kangurular 00:26
İniş Yapan Paraşütçüye Saldıran Kangurular 3.906 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da rüzgarın etkisi ile farklı bir yere iniş yapan paraşütçü , inişi gerçekleştirdikten sonra hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşmış.
Bikinili Kızları Kovalayan Kanguru 00:38
Bikinili Kızları Kovalayan Kanguru 3.518 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da bir villada havuza giren eğlenen bikinili kızlar , villanın bahçesine giren kanguru tarafından kovalanmış.
Tekme Tokat Birbirine Giren Kangurular 00:54
Tekme Tokat Birbirine Giren Kangurular 1.238 izlenme - 3 yıl önce Golf oynamak için golf sahasında takılan adam iki kangurunun kavgasına şahit olmuş ve bu olayı kameraya almış.
Kedi Boyunda Minyatür Kanguru Quokka 03:21
Kedi Boyunda Minyatür Kanguru Quokka 1.348 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda en çok "selfie hayvanı" olarak ünlenen quokkalar. Quokka (Setonix brachyurus) kangurugiller familyasının Setonix cinsine mensup olan tek üyesidir. Quokkalar evcil kedi ile aynı büyüklüktedir. Kangurugiller familyasındaki diğer keseli hayvanlardan kangurular ve wallabyler ile otçul olarak beslenir ve geceleri hareket eder. "Quokka" kelimesinin Nyungar dilindeki gwaga kelimesinden türediği tahmin ediliyor. Quokkalar, Batı Avustralya'daki küçük adalarda, Perth şehrinin hemen dışındaki Rottnes Adası ve Albany yakınlarındaki Bald Adası çevresindeki orman ve kıyı şeridinde dağınık popülasyonlarda bulunur. Bir quokkanın ağırlığı 2.5 ve 5 kilogram arasında değişebilir boyları ise ortalama 40 ile 54 cm arasındadır. Kuyrukları ise 25 ile 30 cm uzunluğundadır. Quokkalar görünüş olarak tıknaz bir yapıya, iyi gelişmiş arka ayaklara, yuvarlak kulaklara, geniş bir kafaya sahiptir. Küçük bir tür kanguru olarak gözükse bile quokkalar 1,5 metreye kadar olan küçük çalı ve ağaçlara tırmanabilir. Quokkaların ortalama yaşam ömürleri 10 yıldır. (viki)
Yeni Doğmuş Kangurunun Yaşam Mücadelesi! 01:59
Yeni Doğmuş Kangurunun Yaşam Mücadelesi! 5.623 izlenme - 12 yıl önce yeni doğmuş kangurunun yaşam mücadelesi
Çıngıraklı Yılandan Her Defasında Kurtulan Kanguru Sıçanı 01:18
Çıngıraklı Yılandan Her Defasında Kurtulan Kanguru Sıçanı 1.961 izlenme - 3 yıl önce İki ayak üzerinde kanguru gibi sıçramalarından dolayı kanguru sıçanı denilen bu fare cinsi çevikliği sayesinde kendisine saldıran yılandan her defasında kurtulmuş.
1.75 Lik Elemandan Smaç 00:43
1.75 Lik Elemandan Smaç 5.738 izlenme - 7 yıl önce 175-176 cm civarı boyuyla, vurduğu bu smaç karşısında yer çekiminden fazla etkilenmediğini gösteren elemanı ben kalkıp ayakta alkışladım arkadaşlar.
Kanguruların Amansız Kavgası 00:24
Kanguruların Amansız Kavgası 23 izlenme - 4 hafta önce Avustralya'nın başkenti Canberra'da iki kanguru sokak ortasında kavgaya tutuşmuş. Çevredeki evde oturan bir kişi de onları görüntülemiş.
Yarış Pistine Dalan Kangurular 01:55
Yarış Pistine Dalan Kangurular 923 izlenme - 3 yıl önce Avustralya’nın New South Wales Eyaleti’ndeki bir otomobil yarışı sırasında piste giren kangurular şaşkınlık yaratmış.
Balıkçıların Boğulmaktan Kurtardağı Kanguru 00:51
Balıkçıların Boğulmaktan Kurtardağı Kanguru 1.506 izlenme - 3 yıl önce Avusturalya'da sahile bir kilometre uzakta denizde dalgalarla boğuşurken buldukları wallaroo cinsinden kanguru'yu balıkçılar teknelerine alarak boğulmaktan kurtarmışlar.
Kanguruyla Boks Maçı Yapmak 01:18
Kanguruyla Boks Maçı Yapmak 2.271 izlenme - 7 yıl önce Belki görüntü açısından güzel olarak görülebilir ama hayvanların taşak geçercesine bu şekilde kullanılmasına karşıyım, hayvanın her hafta bir sirkte bu şekilde gezdirildiğini düşünmek acı veriyor.
Avustralya'da Yangından Kurtarılan Yavru Kanguru 01:20
Avustralya'da Yangından Kurtarılan Yavru Kanguru 969 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da devam eden orman yangınlarında itfaiye ekipleri, mahsur kalan ve kurtarılmayı bekleyen insanlara öncelik tanısa da vahşi hayvanları da kurtarmaya devam ediyor.
Kanguru Kostümü Giyen Adamı Annesi Zanneden Kanguru Yavrusu 00:21
Kanguru Kostümü Giyen Adamı Annesi Zanneden Kanguru Yavrusu 300 izlenme - 11 ay önce Ormanlık alanda buldukları yavru kangurunun tedavisini üstlenen aile, ona küçük bir sürpriz yapmış. İçlerinden biri kanguru kostümü giymiş ve yavru kangurunun tepkisini merak etmiş.
Kanguru İle Köpeğin Kapışması 01:35
Kanguru İle Köpeğin Kapışması 2.514 izlenme - 9 yıl önce Dog With A Kangaroo Brawl - Kanguru İle Köpeğin Kapışması
Kurtarıldıktan Sonra Yeniden Göle Atlayan İnatçı Kanguru 00:25
Kurtarıldıktan Sonra Yeniden Göle Atlayan İnatçı Kanguru 1.013 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da gölde görülen kanguru ekipler tarafından kurtarılmış. Ancak kangurunun pek de kurtarılmak gibi bir niyeti olmadığı sonradan ortaya çıkmış.
Kangurudan Tekme Yiyen Adam 00:14
Kangurudan Tekme Yiyen Adam 687 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da evlerinin yakınına kadar gelen kanguruyu uzaklaştırmak isteyen adam, kanguruyu sıkıştırınca tekmeyi yemiş.
Avladığı Kanguruyu Mideye İndiren Piton Yılanı 00:56
Avladığı Kanguruyu Mideye İndiren Piton Yılanı 1.191 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da çekilen görüntülerde bir piton yılanının avladığı kanguruyu midesine indirmesine şahit oluyoruz.
kangaroo jack 00:38
kangaroo jack 3.610 izlenme - 11 yıl önce biri berber biri azbuçuk müzisyen brooklynli sıkı dostların yolu ufak bir para işi için kanguruların memleketi avustralyaya düşüyor.bir çetenin arzusu üzerine avustralyaya giden ekip kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca maceralar başlar. artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. onlara bu maceralarında vahşi yaşam uzmanı jessie yardımcı olacaktır.
Kanguruların Amansız Kavgası 00:32
Kanguruların Amansız Kavgası 555 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'nın ulusal simgelerinden kangurular bir otelde kalan adamın bahçesinde amansızca kavga etmişler.
Kaslı Kanguru Görenleri Şaşırtıyor 00:28
Kaslı Kanguru Görenleri Şaşırtıyor 1.807 izlenme - 9 yıl önce Kaslı Kanguru Görenleri Şaşırtıyor
Çamaşırla Kavga Eden Kanguru 00:34
Çamaşırla Kavga Eden Kanguru 66 izlenme - 5 ay önce Avustralya'nın Galler kentinde yaşayan kadın arka bahçesinde çamaşır ipinin asılı olan çamaşırla bir kangurunun kavgasını böyle görüntülemiş.
Okyanusta Bitkin Düşen Kanguruyu Böyle Kurtardılar 00:41
Okyanusta Bitkin Düşen Kanguruyu Böyle Kurtardılar 360 izlenme - 1 yıl önce Suda mücadele eden kanguru, 21 Ocak'ta Danimarka, Batı Avustralya'daki Batı girişinin suyunda John Taylor ve ailesi tarafından görüldü ve kurtarıldı.