Hoşgeldiniz!

kanun

Kanun ile Game of Thrones Müziği Çalmak 01:00
Kanun ile Game of Thrones Müziği Çalmak 8.689 izlenme - 4 yıl önce Game of Thrones'un popülerliğinde görüntüleri kadar müzikleri de etkili. Bu hanım kızımızda kanunu ile ortaya mükemmel bir Game of Thrones müziği ortaya çıkarmış.
Türkan Şoray Kanunlarından Önce.. 01:08
Türkan Şoray Kanunlarından Önce.. 21.746 izlenme - 8 yıl önce Türkan Şoray'ın kendi adıyla anılan kanunları henüz yürürlükte değilken 17 yaşında bir sinema deneyimi.. Şanslı adam İzzet Günay.. Ondan sonra bir daha kimse buna cesaret edemedi. alkislarlayasiyorum.com : istisnalar ile kaideyi bozan site Filmin künyesi: Beni Osman Öldürdü. Yönetmen Osman F. Seden, Oyuncular: Türkan Şoray, İzzet Günay, Öztürk Serengil, Hulusi Kentmen
70'li Yıllarda Banka Soygunu 02:31
70'li Yıllarda Banka Soygunu 3.408 izlenme - 7 yıl önce Vay nam vay neler dönmüş serhat yaa, deyip polis abimizi can kulağıyla dinliyoruz.
Almanca'daki En Uzun Gerçek Sözcük 00:35
Almanca'daki En Uzun Gerçek Sözcük 890 izlenme - 4 yıl önce Almanca'nin kurallarınca, sözcükleri birbirine ekleyerek dilediğin uzunlukta kelimeler türetebilirsin. Bununla ilgili tekerlemeler ve dil konulu hikayeler ve sohbetlerde çok sayıda örnekler mevcut. Örneğin: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/401920/ravent-kekcisi-barbara-alamanca-tekerleme . Ancak bunların dışında, gerçekten işleme konup bilfiil kullanılmış olan en uzun kelime, 1999'tan 2013'e kadar bir eyalet kanunamesinde yasa adı olarak kullanılmış olan ve anlamı "Sığırgil etinin etiketlenmesini denetleme görevinin devredilmesi yasası" olan "Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz "'dir.
Ayşecik'in Bugünkü Hali - Ayşecik Markette (Ecem Kanun) 00:44
Ayşecik'in Bugünkü Hali - Ayşecik Markette (Ecem Kanun) 2.229 izlenme - 8 yıl önce 1999 yılında Show Tv'de yayınlanan dizinin çocuk yıldızı Ayşecik'in oynadığı bir reklam filmini ve bugün 21 yaşında çok hoş bir kadın olan Ecem Kanun'un son halini gıpta ile izliyoruz efendim... Diğer reklam ve ilgili içerikler için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82440/aysecikin-alpellaya-doydugu-an http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75062/can-aysecik-televizyon-dizisi
Hakkın Var - Mehmet Karlı - TEDxReset 20:21
Hakkın Var - Mehmet Karlı - TEDxReset 1.920 izlenme - 8 yıl önce Günümüz durumunu 20 dk ya sığdıran Mehmet Karlı toplumun devletle yaptığı antlaşmanın sorumluluk kadar sağladığı haklardan bahsediyor. Mehmet Karlı, Galatasaray Lisesi’ni, ardından Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Oxford Üniversitesi’nde yaptı. Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde uluslararası hukuk, uluslararası ekonomi hukuku ve insan hakları hukuku dersleri veriyor.
Kral Hammurabi'nin Kanunlarının Yazılı Olduğu Dikili Taş 03:47
Kral Hammurabi'nin Kanunlarının Yazılı Olduğu Dikili Taş 1.462 izlenme - 7 yıl önce M.Ö.1793 ile M.Ö.1750 yılları arasında yaşamış olan Kral Hammurabi , Babil Krallığı'nı büyük bir imparatorluğa dönüştürmüştür. Asur ve Sümer gibi komşularını etkisine alıp bütün Mezopotamya'ya hakim oldu. Hammurabi ,Babil'in koruyucu tanrısı Marduk adına bazalt taşın üzerine 283 maddelik tanrı sözü sayılan , kısas kanunlarını yazdırmıştır. Bu tarihin ilk azılı kanunlarından birisidir.(daha öncesi Sümer'lere ait). Çok iyi korunmuş olması nedeniyle arkeoloji ve Dünya tarihinin en önemli eserlerinden birisidir. Dikili taşın 33 maddesi bugün okunamaz durumda ayrıca 13. maddesi uğursuzluk sayıldığı için yazılmamış. 1901'de Susa'da (İran) bulunan bu bazalt taş Louvre müzesinde sergilenmektedir. Kanunlar kakkında ayrıntı; https://tr.wikipedia.org/wiki/Hammurabi_Kanunları İçerik: Khan Academy Türkiye kanalına aittir.
Silahların Kanunu & Kanun Der ki - Cüneyt Arkın & Nebahat Çehre (1965 - 96 Dk) 01:36:08
Silahların Kanunu & Kanun Der ki - Cüneyt Arkın & Nebahat Çehre (1965 - 96 Dk) 1.022 izlenme - 6 yıl önce Filmde, uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir çetenin peşine düşen bir polisin maceraları anlatılır. Ali Cengiz, bir uyuşturucu kaçakçılığı operasyonunu devralmak üzere İstanbul’a çağırılmıştır. Dosyanın detaylarını bilen tek kişi, Ali Cengiz ile buluşacağı akşam öldürülür. Genç polis, elindeki kısıtlı bilgi ile iz sürmeye başlar. Şüpheleri, onu gazino patronu Kenan’a ulaştırmıştır. Ancak elinde kanıt yoktur. Öldürülen komiserin kızı Selma, babasından geriye kalan evrak arasında ipucu bulmaya çalışmaktadır. Ali Cengiz ancak o sayede kesin bir iz bulabilecektir. Yönetmen:Kemal Kan Senaryo:Vecdi Uygun Yapımcı:Vural Erman Görüntü Yönetmeni:Fevzi Eryılmaz Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nebahat Çehre,Muzaffer Nebioğlu,Hüseyin Baradan,Özdemir Han,Ferah Nur,Kazım Kartal,Natuk Baytan,Figen Karahan,Erdoğan Seren,Muzaffer Yenen,Çetin Başaran,Abdullah Ferah,Leyla Atakan,Kudret Karadağ,Zeki Çan,Faruk Panter,Ünal Gürel
Özgür Adıgüzel & Kanun Yıldırım Feat. Nihan Akın - Olmaz Olsun 03:31
Özgür Adıgüzel & Kanun Yıldırım Feat. Nihan Akın - Olmaz Olsun 1.386 izlenme - 7 yıl önce Şarkı Sözleri: Olmaz olsun cüzdanımda milyonlar Kalbimde sevgin oldukça Zenginlik, mal, mülk, para neye yarar Yanımda sen olmayınca Bazen neşe, bazen keder Hayat böyle geçip gider Tatlı günler, acı günler Bir yastıkta hep beraber Altın, gümüş, pırlanta Zümrüt, sedef, yakutla Kim mutlu olmuş dünyada Bir tek içten gülüş Bir tatlı söz, bir öpüş Sevdalı bir tek bakış yeter bana Altın, gümüş, pırlanta Zümrüt, sedef, yakutla Kim mutlu olmuş dünyada Bir tek içten gülüş Bir tatlı söz, bir öpüş Sevdalı bir tek bakış yeter bana Olmaz olsun tek dikilmiş ağacım Kalbimde sevgin oldukça Neye yarar olsa da altın tacım Yanımda sen olmayınca Bazen neşe, bazen keder Hayat böyle geçip gider Tatlı günler, acı günler Bir yastıkta hep beraber Altın, gümüş, pırlanta Zümrüt, sedef, yakutla Kim mutlu olmuş dünyada Bir tek içten gülüş Bir tatlı söz, bir öpüş Sevdalı bir tek bakış yeter bana Altın, gümüş, pırlanta Zümrüt, sedef, yakutla Kim mutlu olmuş dünyada Bir tek içten gülüş Bir tatlı söz, bir öpüş Sevdalı bir tek bakış yeter bana Özgür Adıgüzel & Kanun Yıldırım feat. Nihan Akın'nın, DGL etiketiyle yayınlanan "Olmaz Olsun" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Barbaros Erköse - Kanun Taksimi 01:32
Barbaros Erköse - Kanun Taksimi 1.507 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Barbaros Erköse Çıkış Tarihi: 23.10.2007 Türk Sanat Müziği
Taksim Trio - Naz & Kumsalda Dans 07:37
Taksim Trio - Naz & Kumsalda Dans 1.059 izlenme - 7 yıl önce Hepsi kendi alanında virtüöz olan hüsnü şenlendirici, ismail tunçbilek, aytaç doğan'ın kurduğu taksim trio grubu. Bilenler hastasıdır bilmeyenler için müzik zevkini geliştirecekse ne mutlu bana.Çingene genlerinin sonuna kadar hakkını veren bu aşmış insanlar ülkemizde olduğu gibi bütün avrupada hatta dünyada tanınırlar. Son olarak aytaç doğan diğerlerine nazaran çok tanınmaz ama bu sadece ülkemizde geçerli bütün arap ,avrupa ve balkan ülkelerinde tanınır. Keyifli dinlemeler.
İsmail YK´nın Çalışma Esnasında Çaldığı Enstrumanlar 03:50
İsmail YK´nın Çalışma Esnasında Çaldığı Enstrumanlar 977 izlenme - 9 yıl önce En son yayınlanan videosunda michael jackson 'dan bir parçayı piano eşliğinde seslendirerek elaleme müzik dersi veren ismail'in enstrumanlarla yaptığı şovunu izliyoruz. . .
Berna Laçin - Yer Çekimi Kanunu 01:59
Berna Laçin - Yer Çekimi Kanunu 1.091 izlenme - 8 yıl önce Yer çekiminin erkekler ve kadınlar üzerindeki dağılma etkisi farklıdır. Erkekler yer çekimini yenmek için kalpleri vasıtasıyla kan pompalamak zorundayken, kadınlar doğal olarak yenik düştüklerinde estetik ameliyat olarak bu fizik kanuna karşı koyabilmektedirler. Newton'un kafasına düşen elmayla başlayan sürecin bu konuma indirgeneceğini kimse tahmin edemezdi.
Kanun Namına (1952) 05:55
Kanun Namına (1952) 1.308 izlenme - 8 yıl önce kanun namına yönetmeni lütfi ömer akad'ın dördüncü, başrol oyuncusu ayhan ısık’ın üçüncü filmidir. başrollerde nazım usta roluye ayhan ışık, ayten roluyle gülistan güzey**, nezahat roluyle neşe yulaç, halil roluyle muzaffer tema ve perihan roluyle pola morelli bulunmaktadır. film 1.türk film festivalinde* “en başarılı film”, yönetmeni lütfi ömer akad “en başarılı yönetmen” senarist osman fahir seden “en başarılı senaryo” ödüllerini almış, ayhan ışık ise turan seyfioğlu, orhon m. arıburnu ve atıf kaptan ile beraber “en iyi erkek oyuncu” ödülünü paylaşmıştır. nasıl ki citizen kane 1940 amerika sineması için bir devrimse türk sinemasında da citizen kane’in misyonunu bu filme yukleyebiliriz. türk sinemasında hareketli kameranın ilk defa bu kadar çok kullanıldığı ve silahlı çatışma, kavga, takip sahnelerinin bu filmde bolca kullanılmasıyla o donem filmlerinden öne çıkar. film çekildiği mekanlar aksaray, beyazıt meydanı, kapalıçarşı, karaköy, taksimdir. boylece ellili yıllardaki istanbul’da filmin bir oyuncusu sayılabilir. bununla beraber senaryo’nun o donem için gayet düzgün olması ve gündelik olayların bu derece iyi yansıtılması filmi döneminden oteye goturen diğer bir unsurdur. --- spoiler --- film ayhan ışık’ın aşağıdaki sözleriyle başlar "ismim nazım. otuziki yaşındayım. bu şehirde doğup büyüdüm. otomobil tamircisiyim. bu film benim hikayemdir. başlangıçta herkesin başından geçebilecek bir hikayeye benziyordu. şimdi ise kim bilir nasıl bir son beni bekliyor. şu anda boşluğa düşen bir taş gibiyim. karanlıklarla dolu olan bir boşluk. her şey ne kadar güzel başlamıştı. işim sevdiğim bir karım vardı. havasında yaşamaya alıştığım bir şehirde sonu gelmeyecek bir saadet içindeydim. insan nasılda farkında olmadan kaptırıyor kendini. bunda kimsenin şuçu yok. eğer biz köleysek kabahat yıldızlarda değil kendimizde. saadetimi kendim yıktım. olsa olsa buna yardım edenler oldu. insanlarla alış verişimi bitirdim. buraya niçin kapandığımı bile bilmiyorum. beni vahşi bir hayvan gibi kıstırdılar." nazım usta tamirhanesinde polisler tarafından kuşatılmıştır. polisler kanun namına teslim olmasını isterler. nazım hayıflanadursun biz geçmişe nazımın saadet dolu günlerine geri döneriz. nazım ayten’e isimli genç ve güzel bir kıza aşıktır. ayten’i babasından ister. babası tereddüt etmeden kızı verir. lakin ayten’in üvey kardeşi nezahat’in de nazımda gözü vardır. aile dostları ilaç karaborsacısı halil’de ayten’e göz koyar. halil ile nezahat plan yapar. halil evinde parti düzenlemekte nazım’ı ortama sokmaktadır. bu arada bu partilerde perihan isimli şuh kadın nazıma musallat olur. ve sonunda onu ayartır. ayten nazımın kendisini aldattığını fark eder. buna karşın yuvasını kurtarmak için çabalar. nazım halil’in kurduğu planı anlar ve perihan’ı öldürür. sonra kaçmaya başlar. polis onu tamirhanesinde kıstırır. ve başlangıçta bıraktğımız noktaya geri döneriz. nazım sonunda ayten’in ısrarlarına dayanamayarak teslim olur. --- spoiler --- ekşisözlük: (yazar kasa, 11.05.2006 00:18)
Tek Kişilik Orkestra İsmail YK 07:39
Tek Kişilik Orkestra İsmail YK 611 izlenme - 8 yıl önce A.Einstein ne der; önyargıları parçalam...felan filan işte bu videoya bununla seslenelim; İsmail YK(Yurtkur) hakkında dinlemem ıyk! Bir Return hikayesine ekşi'den araştırarak şahit olun! kukuli21'e dikkat Youtube'dan... Önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur. Albert Einstein
Kaybolan Osmanlı Mirası: Hüllecilik 04:32
Kaybolan Osmanlı Mirası: Hüllecilik 611 izlenme - 8 yıl önce Evet cumhuriyet tüm toplumumuzu derinden etkiledi. Yapımızı bozdu gerileştirdi bu cumhuriyet bizi. Özellikle de aileyi koruyan kadını özgürleştiren bu kutsal meslek "hüllecik" i .
Ayşecik'in Alpella'ya Doyduğu An 00:29
Ayşecik'in Alpella'ya Doyduğu An 557 izlenme - 8 yıl önce Hayatımıza Sıcağı Sıcağına, Reha Muhtar ve Huysuz Virjin'in "ostrogot, vizigot" sansürlü lafları ile aynı dönemlerde giren Show Tv'nin moron dizisi Can Ayşecik, çok önemli tiyatro oyuncularının ekmek kapısı olması dışında pek de izlenesi bir yanı olmayan bir diziydi. Bir de tabii dönemin bütün 60 yaş üstü teyze ve amcalarının "tütütü maaşallah" dilekleri altında rol kesen küçük oyuncu Ecem Kanun'u da saymazsak. Çocuk oyuncuların ve şarkıcıların ikinci baharı da diyebileceğimiz bu dönemde de, Milka'nın çakması olarak piyasaya dalan Ülker Alpella'yı süte doyuran da, gayet tabii bu kızımız olacaktı. Sizi bilmem ama, aradan geçen bunca yıldan sonra bile o bilmiş konuşma tarzı sinirlerimi dingildetmeye devam ediyor. Bu türün son örneği olan Havuç'un da kendisini müziğe vermesiyle kafamızın bir süre rahat olacağını umuyorum.
TBMM - Dünyanın En Hızlı Meclisi 01:23
TBMM - Dünyanın En Hızlı Meclisi 629 izlenme - 9 yıl önce Meclisde canı sıkılmış ve bir an önce eve gitmek isteyen bir takım millet vekillerini ve "zıttırıbıttırı kabul edenler etmeyenler?" şeklindeki sorulara zaman zaman el kaldırıp indirişlerini soluksuz izleyeceksiniz...
Kanun Yıldırım - Zalim (feat. Barış Kömürcüoğlu) 04:05
Kanun Yıldırım - Zalim (feat. Barış Kömürcüoğlu) 425 izlenme - 7 yıl önce Şarkı Sözleri: Ten beyaz saç kızıl güller Kahkahasında bülbüller Kirpiği kapkara tüller Ben o afete vuruldum Göz değil nakış mübarek Bendeki aşk değil ibadet Elleri sevdi nihayet Ben ebedi saadetten kovuldum Gölgemi aldım yanıma Vurdum hasretin yoluna Kanun Yıldırım'ın, DGL & DMC etiketiyle yayınlanan "Zalim" (feat. Barış Kömürcüoğlu) isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Cüneyt Arkın - Kanun Gücü (Fragman) 03:32
Cüneyt Arkın - Kanun Gücü (Fragman) 349 izlenme - 8 yıl önce Ahmet Nam-ı diğer Hanzo saplantı derecesinde kendini mesleğine adamış bir polis memurudur. Haksızlarla savaşır, yenilmez, yıkılmaz. Ancak kanunsuz Akrep hiç de kolay lokma değildir. Yönetmen koltuğund da Cücü'nün olduğu filmin aslında en enteresan yanı seks furyasının 4 as oyuncusundan biri olan Necla Fide'nin oynamasıdır. Necla Fide yine fettan kadın rolünde.
Malawi'de Yellenme Yasağı 01:26
Malawi'de Yellenme Yasağı 444 izlenme - 9 yıl önce Video'da belirtildiği üzere gaz çıkarma, halk arasında bilinen tabiriyle osurma / yellenme Malawi'de yeni çıkacak yasa ile kamuya açık alanlarda yasaklanacakmış. Malawi halkı bize ne kadar acayip bir sosyo kültürel yapıya sahip olduklarını 3 röportajda gösterdi. Empati yapınca da anlaşıldığı üzere yellenememek cidden kötü. Ayrıca yellenmenin dolaylı yoldan etkileyeceği bakliyat, turizm gibi sektörler ülkenin ekonomik istikrarı için tehlike arz edici. Doğumlekesi Lilongwe'den bildirdi.
Genç Al Bundy, Miami'de 02:23
Genç Al Bundy, Miami'de 182 izlenme - 3 yıl önce Bahtı kara ayakkabıcı Al Bundy olarak tanıyıp sevdiğimiz oyuncu Ed O'Neill, MwC'den önce Miami Vice (Kanun Namına) dizisinde suç örgütüne sızan gizli polis rolünü oynamış.
Gönül Yazar - Kanun Taksimi 02:40
Gönül Yazar - Kanun Taksimi 376 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Gönül'den Gönüllere Çıkış Tarihi: 26.06.1989 Arabesk
Emniyet Amirinden Haklı Ayar - Diyarbakır 05:33
Emniyet Amirinden Haklı Ayar - Diyarbakır 262 izlenme - 9 yıl önce Diyarbakırda kanunsuzca yapılan molotoflu yürüyüşe karşı emniyet amirimizin koyduğu tavır takdir edilecek cinsten. Konu hakkında daha detaylı bilgisi olan arkadaşlarım varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
Coşkun Erdem - Kanun Taksimi - Oyun Havaları 01:55
Coşkun Erdem - Kanun Taksimi - Oyun Havaları 206 izlenme - 6 yıl önce Anadolu Müzik Yapım. info@anadolumuzik.com.tr www.anadolumuzik.com.tr
Enstrümantal  - Cümbüş Keman Ut Kanun Klarnet (Taş Plak Arşivi) 03:11
Enstrümantal - Cümbüş Keman Ut Kanun Klarnet (Taş Plak Arşivi) 186 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Özhan Güven feat. Kanun Azap - Ketçap Mayonez 03:02
Ahmet Özhan Güven feat. Kanun Azap - Ketçap Mayonez 20 izlenme - 10 ay önce Ahmet Özhan Güven feat. Kanun Azap'ın, Bahu Yapım etiketiyle yayınlanan "Ketçap Mayonez" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: AHMET ÖZHAN GÜVEN- KANUN AZAP Düzenleme: BARIŞ BEHRAM Mix Mastering: BARIŞ BEHRAM Yönetmen: BARIŞ BEHRAM "Ketçap Mayonez" şarkı sözleri ile Bir var bir yok kim var kim yok iki kere denemeyin olmuyor zaten. Kelimelerde anlamı olmayan cümle çöplüğüne çeviriyo hepten, Ben tektim hep yekten, Rapi bağladım semerime ilmikten. Benim yanımda bir tek Ahmet özhan güven yeter bana Size geliyordu hediyem Ketçap mayonezden rapmi? Gecelere akıyomuş kaliteli rapçi Arabalar altına çekiliyor bayan ve bayların hepsine Kakalıyor zenci Konserler playback hepsi zıplaya zıplaya konseri bitti Hakkını verdimi bilemedim hepsi bu işte gariplik var gibi sanki Kelimeler havuzuna salatayı ekti, Mingoflalar bak yaraladı deşti, Açlığım barbekü sanıyodum geçti, Dızoların hepsini kalitemi seçti. Gerçekler sahteleşti yüzlerin hepside kahpeleşti Benim İçimde kalanada var bi tepki ama alacağım çok var geç değil ki. Yakın dur (çek çek) Söz uçar yerini bulur (gelir hepsi ) Kaçına darbe olur (benim sözlerim) Yalakalar da olur (vazgeçmez) Yana yakına kudurur Dur (çek çek ) Söz uçar yerini bulur (sana hediye) Kaçına darbe olur (benim sözlerim) Yalakalar da olur (hep sizde) Yana yakına kudurur. Eyow didaktik bu raplerin üstüne at bir mermi Bakıyorum sözlere hepmi dandik yürüyorlar ipe sapa yok bir tarif Yok ki alim kalk bu talim araları açık ama saf bi cahil Dalıyorlar denize ve sarılıyor yılana bu zalimin hakkını verdi kain. Hain dolu bak her taraf ve bertaraf ve hadi et itiraf bu rap sevende Olmaz bir taraf ve hakikati bul gel buda zor zanaat Ve piskopat olmaya çalışıyor herkes zaten derdiniz sahnede son ses Playback tarzınız enfes auototune bas bakalım baba dinlesin herkes. Her tarafta var bide nankör ilk satırımdan beri kalemlerim kör Ama keskin kafiye her daim duyup öl hadi buraları kanlı gölden de farksız Birileri konuşur boş yere arsız sanmaki sözlerim hepmi kanatsız Geldiğim gün kalp spazmı yaptın. Milimi metrik hesaplar yap hadi Kriminal suç değil rap badi Kelimelerden oluşur rap hani Dilime değmez senin gibi vake mc Kanun azap Ahmet Özhan gelir bulur seni Yarım kalır o sayfalar ortam hep mi flu.
Kamil Abi Çiftlik Koşusunda 02:14
Kamil Abi Çiftlik Koşusunda 163 izlenme - 9 yıl önce Birkaç diziden ve tiyatro oyunlarından tanıdığımız Taner Ergör bu videoda amatör olarak bi komedi yapmış ve Kamil ismine olan sempatimi bilerek veya bilmeyerek Kamil adlı bi karakter yaratmış.Sesi duruşu ve kanun tutuşu ile Kamil abimizi yorumlarınıza sunuyorum.
Yasa Çıkaramayınca Kaset Çıkarmak - TBMM 01:24
Yasa Çıkaramayınca Kaset Çıkarmak - TBMM 155 izlenme - 9 yıl önce TBMM'de milletvekilleri yasa çıkarmada sorun yaşayınca, kaset çıkaralım daha iyi olur diye düşünmüşler. İzliyoruz efenim.
Jale Parıltı - Leyla Elfin ( Kanun - Rast Makamı ) 05:04
Jale Parıltı - Leyla Elfin ( Kanun - Rast Makamı ) 222 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Makamların Sultanı Çıkış Tarihi: 05.12.2011 Türk Sanat Müziği