Hoşgeldiniz!

Kara Yazı Videoları

Kara Yazı 4.Bölüm 1.Fragmanı (23 Nisan Pazar) 00:52
Kara Yazı 4.Bölüm 1.Fragmanı (23 Nisan Pazar) 341 izlenme - 2 hafta önce Kara Yazı 4. Bölümüyle 23 Nisan 2017 Pazar Akşamı Saat 21:00'da!... Yaren'in tavrı, Mehmet'in öpmesinden sonra nasıl olacak? Mehmet, kendini en doğru şekilde ifade edebilecek mi? Mehmet'in ansızın Yaren'i öpmesi, Yaren tarafından ciddi tepki görür. Yaren'in tokatı Mehmet'in yüzünde patlar. Yaren, hızlıca kaçarak uzaklaşmaya çalışsa da Mehmet buna izin vermez. Ona kendini ifade etmeye çalışır ama Yaren tavrında kesindir. Mehmet, çözümü onu kaçırmakta bulur ve tekneye bindirerek kaçamayacağı bir alana götürür. Bundan sonrası için Yaren ve Mehmet'in ilişkisi nasıl ilerleyecek? Kara Yazı merakla beklenen yeni bölümüyle 18 Nisan Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Pazarı Akşamları Saat 21:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kara Yazı 4.Bölüm İlk Sahne (23 Nisan Pazar) 05:06
Kara Yazı 4.Bölüm İlk Sahne (23 Nisan Pazar) 88 izlenme - 1 gün önce 23 Nisan 2017 Pazar – Kara Yazı 4. Bölüm - Oğuz Karahan’ın yeni planı işlemeye başlar! Kara Yazı’nın yayınlanan yeni bölümünde Oğuz Karahan, Halil’e torunu ile ilgili bilgileri verir. Erdem’in de karıştığı olayda Halil torununu kucağına alır. Mehmet, öpücük olayından sonra tatlı bir kaçırma olayı yaparak Yaren’i teknesine götürür. Burada kendi hayatları ve babaları hakkında konuşurlar. Oğuz Karahan, Halil’e ulaşarak Derya ile ilgili ortalığı biraz karıştırır. Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Pazar Akşamları Saat 21:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şebnem Ferah - Deli Kızım Uyan - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 02:27
Şebnem Ferah - Deli Kızım Uyan - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 234 izlenme - 3 hafta önce Muhteşem yorumuyla Şebnem Ferah'ın seslendirdiği "Deli kızım uyan" adlı şarkı Kara Yazı'da. Şebnem Ferah - Deli Kızım Uyan - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı)
Kara Yazı 4. Bölüm Fragmanı (18 Nisan 2017  Salı) 00:52
Kara Yazı 4. Bölüm Fragmanı (18 Nisan 2017 Salı) 128 izlenme - 2 hafta önce Kara Yazı 4. Bölüm Fragmanı yayında! Yaren'in tavrı, Mehmet'in öpmesinden sonra nasıl olacak? Mehmet, kendini en doğru şekilde ifade edebilecek mi?
Kara Yazı 2. Bölüm Fragmanı (4 Nisan Salı) 00:59
Kara Yazı 2. Bölüm Fragmanı (4 Nisan Salı) 203 izlenme - 4 hafta önce Halil, kızlarına olan sevgisini gösterebilecek mi? Ünlü senaristler Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı Kara Yazı dizisi, sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve tek hayali kimya öğretmenliği yapabilmek olan Yaren Uluçınar’ın hikayesini konu alıyor. Kara Yazı, sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve tek hayali kimya öğretmenliği yapabilmek olan Yaren Uluçınar’ın hikâyesini konu alıyor. Yaşam şartları ne olursa olsun, varlıklı ya da çok fakir, anne-baba sevgisi en büyük ihtiyaçtır bir çocuğun gelişim aşamasında. Cinsiyet ayrımı olmaksızın baba güçtür her çocuk için. Üzerine söylenmiş birçok özlü sözde de olduğu gibi baba gücünü her daim üzerinde hissetmek ister her çocuk… Kara Yazı da baba sevgisinden farklı şekillerde mahrum kalmış Yaren ve Mehmet’in yaşadıklarıdır aslında. Yaren Uluçınar, Halil ve Mualla’nın ilk çocuğu Derya ve Songül’ün ablasıdır. Babasının koyduğu kurallar ile yaşamayı öğrenen ve kardeşlerini de bu şekilde yetiştiren Yaren, ne aşkı tadabilmiş ne de kadınlığını hissedebilmiştir. Kimya öğretmenliğinden mezun olan Yaren’in tek hayali yokluk içinde öğrenimini gördüğü öğretmenliği yapabilmektir. Mehmet Karahan, varlıklı Karahan ailesinin tek oğludur. Çocukluğu boyunca babasından sevgi yerine fiziksel şiddet gören Mehmet’in hayattaki en büyük acısı da budur. Kendi kurduğu kozmetik şirketini büyütmek için var gücüyle çalışan Mehmet’in sevgisiz büyümesi her alanda olduğu gibi iş yaşamında da kendisinin en büyük sorunu olacaktır. Çapkınlığı ile bilinen Mehmet’in hayatına birçok kadın girmesine rağmen, aşkı hiç tatmamıştır. Belki de sevgisiz büyümesidir bunun nedeni kim bilir?
Kara Yazı Fragmanı (Yakında - Yeni Dizi) 00:56
Kara Yazı Fragmanı (Yakında - Yeni Dizi) 266 izlenme - 2 ay önce Tecrübeli oyuncu kadrosu ve merak uyandıran içeriğiyle Kara Yazı yakında Kanal D ekranlarındaki yerini alacak! Kara Yazı Fragmanı (Yakında - Yeni Dizi)
Kara Yazı 1.Bölüm 2.Fragmanı (28 Mart Salı) 01:29
Kara Yazı 1.Bölüm 2.Fragmanı (28 Mart Salı) 260 izlenme - 1 ay önce Kara Yazı 1. Bölümüyle 28 Mart 2017 Salı Akşamı Saat 20:00'da!... Yaren, kardeşi için her şeyi yapmaya hazırdır! Yaren, kardeşini kurtarmanın bir yolunu bulabilecek mi? Yaren ve Mehmet'in hikayesi Salı akşamı başlıyor. Kara Yazı ilk bölümüyle 28 Mart Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şok Eden Öpücük! - Kara Yazı 3. Bölüm (11 Nisan Salı)  04:50
Şok Eden Öpücük! - Kara Yazı 3. Bölüm (11 Nisan Salı) 95 izlenme - 2 hafta önce Kara Yazı 3. Bölüm'de; Mehmet'in, Yaren'i öptüğü işte o sahne, Buray'ın "Sen Sevda Mısın" adlı şarkısı eşliğinde Kara Yazı'da.
Üç Hürel - Karayazı 03:31
Üç Hürel - Karayazı 2.793 izlenme - 2 yıl önce Kara yazı anlımdaki Bende bir güzel sevdim Gönlümü ona verdim Güzel benim olmadı Ben bir deliye döndüm Güzelim seni sevdim Gönlümü sana verdim Ecel aldı elimden Solan güle döndüm Söz& Müzik: Feridun Hürel
Şok Eden Öpücük! - Kara Yazı 3.Bölüm (11 Nisan Salı) 04:50
Şok Eden Öpücük! - Kara Yazı 3.Bölüm (11 Nisan Salı) 109 izlenme - 2 hafta önce 11 Nisan 2017 Salı – Kara Yazı 3. Bölüm - Mehmet'in, Yaren'i öptüğü işte o sahne, Buray'ın "Sen Sevda Mısın" adlı şarkısı eşliğinde Kara Yazı'da. Melisa'nın ısrarlarına dayanamayan Mehmet, başka birini sevdiğini söylerek öyle bir hamle yapıyor ki; yaptığı hareket karşısında Yaren'i şaşkına dönüyor. Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kara Yazı 3.Bölüm 1.Fragmanı (11 Nisan Salı 2017) 00:59
Kara Yazı 3.Bölüm 1.Fragmanı (11 Nisan Salı 2017) 86 izlenme - 3 hafta önce Kara Yazı 3.Bölüm 1.Fragmanı (11 Nisan Salı 2017) Yaren, kardeşini kurtarmak için ipucu ararken kendini şirketin rüzgarına bırakıyor! Yaren, yeni kimliğiyle yani Sedef olarak Mehmet'in gönlünü mü çalıyor? Yaren, kardeşini kurtarmak için gizli kimliğiyle işe başladığı şirkette Mehmet'in dikkatini çeker. Mehmet, Sedef olarak bildiği Yaren'in güzelliğiyle şaşkına döner. Bu güzelliğin büyüsüyle ne yapacağını şaşırır ve onu öpmekten kendini alıkoyamaz. Yaren ve Mehmet'in ilişkileri nasıl ilerleyecek? Yaren, kardeşi mi yoksa Mehmet'i mi seçecek?
Yaren'in Şaşırtan Değişimi Göz Kamaştırdı! - Kara Yazı 3.Bölüm (11 Nisan Salı) 04:28
Yaren'in Şaşırtan Değişimi Göz Kamaştırdı! - Kara Yazı 3.Bölüm (11 Nisan Salı) 78 izlenme - 2 hafta önce 11 Nisan 2017 Salı – Kara Yazı 3. Bölüm - Aphra Kozmetik’te işe başlayan Yaren, kılık kıyafetine dikkat etmesi ve bakımlı olması konusunda ders aldığı hocası tarafından uyarılıyor. Yaren'in baştan aşağı değişimi başta Mehmet olmak üzere, herkesi şaşırtıyor. Yaren'in değişimi karşısında şaşkına dönen Mehmet, gözlerine inanamıyor. Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kara Yazı 3. Bölüm 2. Fragmanı (11 Nisan Salı) 00:56
Kara Yazı 3. Bölüm 2. Fragmanı (11 Nisan Salı) 54 izlenme - 2 hafta önce Hapishaneye giren Halil, Derya ile karşı karşıyadır. Babasının kendisini ziyarete geldiğini düşünen Derya, bu duruma sevinirken, Halil'in kızına tepkisi ne olacak? Halil ile yolları kesişen Oğuz Karahan'ın aklındaki yeni plan ne?
Kara Yazı 4.Bölüm Fragmanı 01:00
Kara Yazı 4.Bölüm Fragmanı 34 izlenme - 2 hafta önce Kara Yazı 4. Bölüm Fragmanı yayında! Yaren'in tavrı, Mehmet'in öpmesinden sonra nasıl olacak? Mehmet, kendini en doğru şekilde ifade edebilecek mi?
Babam, Beni Affet! - Kara Yazı 3. Bölüm (11 Nisan Salı)  05:32
Babam, Beni Affet! - Kara Yazı 3. Bölüm (11 Nisan Salı) 41 izlenme - 2 hafta önce Kara Yazı 3. Bölüm'de; Hapishanede karşı karşıya gelen Halil ve Derya, sonunda yüzleşiyor. Baba kız arasında duygusal konuşma bir konuşma gerçekleşiyor.
Kara Yazı 1.Bölüm 1.Fragmanı (28 Mart Salı) 01:10
Kara Yazı 1.Bölüm 1.Fragmanı (28 Mart Salı) 136 izlenme - 1 ay önce Kara Yazı 1. Bölümüyle 28 Mart 2017 Salı Akşamı Saat 20:00'da!... Farklı aileler, farklı hayatlar... Yaren ve Mehmet'in hikayesi Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Derya, Mehmet'i Şoka Uğratıyor! - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı)  04:51
Derya, Mehmet'i Şoka Uğratıyor! - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 58 izlenme - 3 hafta önce Uzun uğraşlar sonucunda Derya'yı hapishanede görmeyi başaran Mehmet Karahan, Derya'nın söyledikleri karşısında şaşkına döner ve duyduklarına inanamaz.
Kara Yazı 2.Bölüm 1.Fragmanı (4 Nisan Salı) 00:59
Kara Yazı 2.Bölüm 1.Fragmanı (4 Nisan Salı) 98 izlenme - 4 hafta önce Kara Yazı 2. Bölümüyle 04 Nisan 2017 Salı Akşamı Saat 20:00'da!... Halil, kızlarına olan sevgisini onlara gösterebilecek mi? Yaren'in babasındaki sevgiye olan özlemi gün geçtikçe büyür. Sadece hamsi günlerinde babasının içindeki sevginin biraz olsun dışarıya çıktığının farkına varır ve bunu yakalayabilmek için canının yanmasını göze alır. Ama babasından gelecek bir sevgi belirtisi ondaki tüm acıları alır, götürür. Kara Yazı yeni bölümüyle 4 Nisan Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Oğuz Karahan'ın Karanlık Yüzü! - Kara Yazı 1.Bölüm (28 Mart Salı) 02:08
Oğuz Karahan'ın Karanlık Yüzü! - Kara Yazı 1.Bölüm (28 Mart Salı) 102 izlenme - 4 hafta önce 28 Mart 2017 Salı – Kara Yazı 1. Bölüm - Cinayet gecesinde yaşananları gören ve kaydeden bir görgü tanığı, başına geleceklerden habersiz Oğuz Karahan'ı arayarak fidye istiyor! Oğuz, görüşmeyi kabul ediyor ama aklındaki kan donduran plan, onun karanlık yüzünü ortaya koyuyor. Oğuz Karahan, oğlu Mehmet'in başına herhangi bir sorun gelmemesi için her şeyi göze alıyor. Mehmet ve Derya'nın karıştığı olayı gören bir mahalleli, kaydettiği görüntülerdeki arabanın plakasını sorgulayınca, aracın Karahanlar'a ait olduğunu öğreniyor ve Karahan Ailesi'ne ulaşıyor. Elinde görüntüler olduğunu iddia eden bu kişi görüntülere karşılık olarak yüklü miktar para istiyor. Bu görüşmeyi kabul eden Oğuz Karahan, görgü tanığı ile Kapalı Çarşı'da buluşuyor. Görgü tanığı, kalabalık olduğu için bu mekanı şeçse de Oğuz Karahan'ın gücü sayesinde Kapalı Çarşı boşaltılıyor. Mekana gelen görgü tanığı neye uğradığı şaşırıyor ve hiç beklemediği bir sonla karşılaşıyor. Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Kara Yazı 3.Bölüm 1.Fragmanı (11 Nisan Salı) 00:59
Kara Yazı 3.Bölüm 1.Fragmanı (11 Nisan Salı) 69 izlenme - 3 hafta önce Kara Yazı 3. Bölümüyle 11 Nisan 2017 Salı Akşamı Saat 20:00'da!... Yaren, kardeşini kurtarmak için ipucu ararken kendini şirketin rüzgarına bırakıyor! Yaren, yeni kimliğiyle yani Sedef olarak Mehmet'in gönlünü mü çalıyor? Yaren, kardeşini kurtarmak için gizli kimliğiyle işe başladığı şirkette Mehmet'in dikkatini çeker. Mehmet, Sedef olarak bildiği Yaren'in güzelliğiyle şaşkına döner. Bu güzelliğin büyüsüyle ne yapacağını şaşırır ve onu öpmekten kendini alıkoyamaz. Yaren ve Mehmet'in ilişkileri nasıl ilerleyecek? Yaren, kardeşi mi yoksa Mehmet'i mi seçecek? Kara Yazı heyecan dolu yeni bölümüyle 11 Nisan Salı akşamı Kanal D'de! Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kara Yazı 2. Fragman 01:27
Kara Yazı 2. Fragman 129 izlenme - 1 ay önce Mehmet ve Yaren'in hikayesi Kara Yazı yakında Kanal D ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Tecrübeli oyuncu kadrosu ve merak uyandıran içeriğiyle Kara Yazı yakında Kanal D 'de başlıyor. Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaren'in Şaşırtan Değişimi Göz Kamaştırdı! - Kara Yazı 3. Bölüm (11 Nisan Salı)  04:28
Yaren'in Şaşırtan Değişimi Göz Kamaştırdı! - Kara Yazı 3. Bölüm (11 Nisan Salı) 48 izlenme - 2 hafta önce Kara Yazı 3. Bölüm'de; Aphra Kozmetik’te işe başlayan Yaren, kılık kıyafetine dikkat etmesi ve bakımlı olması konusunda ders aldığı hocası tarafından uyarılıyor. Yaren'in baştan aşağı değişimi başta Mehmet olmak üzere, herkesi şaşırtıyor.
Derya, Mehmet'i Şoka Uğratıyor! - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 04:51
Derya, Mehmet'i Şoka Uğratıyor! - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 47 izlenme - 3 hafta önce Uzun uğraşlar sonucunda Derya'yı hapishanede görmeyi başaran Mehmet Karahan, Derya'nın söyledikleri karşısında şaşkına döner ve duyduklarına inanamaz.
Kara Yazı 2. Bölüm 2. Fragmanı (4 Nisan Salı) 00:56
Kara Yazı 2. Bölüm 2. Fragmanı (4 Nisan Salı) 53 izlenme - 4 hafta önce Kara Yazı 2. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Yaren, kardeşine yeniden özgürlüğü verebilecek mi? Halil'in silah ile ilgili ne planı var?
Derya Neyin Peşinde? - Kara Yazı 3.Bölüm (11 Nisan Salı) 05:34
Derya Neyin Peşinde? - Kara Yazı 3.Bölüm (11 Nisan Salı) 45 izlenme - 2 hafta önce 11 Nisan 2017 Salı – Kara Yazı 3. Bölüm - Derya'yı görmek için hapishaneye giden Erdem, gerçekleri söylemesi için Derya'ya baskı yapıyor. Hiçbir şey bilmediğini söyleyen Derya, Erdem'in baskısına dayanamıyor ve bir anda bayılıyor. Erdem, Mehmet'e kurduğu tuzakta işlerin istediği gibi gitmemesinden dolayı öfkelidir. Kurusıkı tabancanın, gerçek tabanca ile nasıl değiştiğini anlayamamışken, Ölen Sinan'ın, Derya adında nişanlısının olduğunu da öğrenmesi kafa karışıklığına tuz biber ekmiştir. İlk amacı Sinan'ın nişanlısı Derya'nın, cezaevindeki Derya mı olduğunu öğrenmektir. Bu yüzden cezaevine gidip Derya ile yüzleşmeye gider. Sinan'ı nereden tanıdığını sorduğu Derya'dan istediği cevabı alamaz. İçerdeki casusundan Derya'nın 1 yaşında oğlu olduğunu öğrenmesini ise, Derya üzerinde tehdit oluşturmak için kullanır. Sonuç yine Erdem'in istediği gibi değildir. Sinan ve Derya arasında bir bağ var mı, çözememiştir. Derya ise, hastanedeki bir arkadaşını Sinan'ın evine nişanlısı Derya olarak gödererek üstündeki şüpheleri kaldırmak için kafaları karıştıran bir plan yapar. Erdem'in de şahit olduğu bu karşılaşma sonrasında Derya bu tehditlerden kurtulabilecek mi? Derya, gerçekten Sinan ile nişanlı mı? Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Salı Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tufan Altaş - Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı 04:56
Tufan Altaş - Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı 316 izlenme - 6 ay önce Tufan Altaş - Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı
Halil ve Derya Karşı Karşıya! - Kara Yazı 4.Bölüm (23 Nisan Pazar) 06:51
Halil ve Derya Karşı Karşıya! - Kara Yazı 4.Bölüm (23 Nisan Pazar) 9 izlenme - 18 saat önce 23 Nisan 2017 Pazar – Kara Yazı 4. Bölüm - Halil ve Derya, geçmişlerinin acı yüzleşmesini yaşarlar! Derya, oğlu Ali'yi almak için hastaneden kaçmıştır. Derya, Ali'yi aldıktan sonra Oğuz Karahan'ın planını yerine getiren Erdem ile birlikte boş bir binaya götürülür. Oğuz Karahan, Halil'i arayıp Derya'nın bulunduğu deponun adresini verir. Amacı, Halil'in kızı Deryayı öldürmesidir. Derya, kucağında çocuğu Ali ile depodan çıkacakken babası Halil ile karşı karşıya kalır. Babasını elinde silahla tekrar gören Derya, ölümden korkmadığını ona hissettirir. Baba - kız karşı karşıya geçmişlerinin hesabını yapar. Derya, ona karşı hissettiği sevgiyi haykırırken, babası Halil öldürmek için gerekli sebepleri saymaktadır. Torunu ve ölen babası hakkındaki hikaye Halil'i biraz olsun yumuşatır. Derya, babasının silah tutan elini alıp yüreğinin üstüne koyar ve ondan kendisini öldürmesini ister. Hikaye ve Künye: Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı. Yapım: Dark Story Yapımcı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat Uygulayıcı Yapımcı: Taylan Demir Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt Öykü/Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Senaryo Grubu: Devrim Yıldız Özdemir, Aysun Erdoğan Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer Sanat Yönetmeni: Sinan Demir Müzik: Cem Yıldız Oyuncular: Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya), Nilgün Türksever (İclal), Aslı Orcan (Elif), Tansu Taşanlar (Kadir), Zehra Yılmaz (Melisa), Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk), Leyla Kader İlhan (Esma), Şenol Önsel (Turgut), Sedef Akalın (Aslı), Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül) Kara Yazı Her Pazar Akşamları Saat 21:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kara Yazı - Kozanoğlu 03:38
Kara Yazı - Kozanoğlu 2.866 izlenme - 4 yıl önce Olay Olacak (2012) - Cinan Plak Kasetçilik
Sınırlarımızı Daha Fazla Aşmayalım! - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 03:55
Sınırlarımızı Daha Fazla Aşmayalım! - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 37 izlenme - 3 hafta önce Kardeşi Derya'yı kurtarmak için Aphra Kozmetik’te işe başlama fırsatı bulan Yaren, Sedef kılığında Mehmet Karahan ile dertleşir, fakat bu konuşma ikili arasında gergin anlar yaşanmasına neden olur.
Derya'nın Sakladığı Sır Ne? - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 03:18
Derya'nın Sakladığı Sır Ne? - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı) 35 izlenme - 3 hafta önce Derya'nın, herkesten sakladığı bir çocuğu olduğu ortaya çıkıyor. Derya'nın sakladığı Sır Ne? - Kara Yazı 2. Bölüm (4 Nisan Salı)