Hoşgeldiniz!

karadenizli

Karadeniz Çocuğu Vine Çekerse 00:06
Karadeniz Çocuğu Vine Çekerse 3.400.446 izlenme - 7 yıl önce Trabzonlu küçük kardeşlerimiz kendi şiveleriyle vine çekmişler gayet eğlenceli de olmuş.
Radara Koşarak Giren Karadenizli 01:07
Radara Koşarak Giren Karadenizli 73.202 izlenme - 4 yıl önce Ordu'da çekilen bu görüntülerde radara koşarak girmeye çalışan adam, otoyoldaki radar sisteminden şikayetçi. Oldukça düşük hızda bile radara girildiğini söyleyen adam, bunu ispatlamak için bir anda koşmaya başlayınca ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. Video sosyal medyada paylaşım rekoru kırarken, gülme krizine de sokuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İnternetin Yeni Fenomeni Minik Laz Uşağı 00:29
İnternetin Yeni Fenomeni Minik Laz Uşağı 109.349 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyanın minik fenomeni laz bebek Rize'nin Pazar ilçesinde yaşayan baba İbrahim Yaldızlı ve 1.5 yaşındaki oğlu Ömer Hamza'nın söyledikleri horon şarkısı sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor
Karadenizli Yarışmacı Kenan Işık'ı Kahkalara Boğdu 02:05
Karadenizli Yarışmacı Kenan Işık'ı Kahkalara Boğdu 50.839 izlenme - 10 yıl önce karadenizli yarışmacı kenan ışık'ı kahkalara boğdu
Türkü Söyleyen Gençlerin Suya Düşmesi 00:59
Türkü Söyleyen Gençlerin Suya Düşmesi 4.818 izlenme - 2 yıl önce Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde şelalede tulum çalan 3 genç, ahşap platformun kırılması sonucu gölete düşmüş. O anlar kameraya yansımış.
Gereksiz Şive Yapanlara İsyan Eden Karadenizli 00:57
Gereksiz Şive Yapanlara İsyan Eden Karadenizli 214 izlenme - 1 hafta önce Bir karadenizli görünce hemen şive yapmaya çalışanlara çok kızan karadenizli genç kamera karşısına geçmiş ve isyanını dile getirmiş.
Karadenizli Gelin Düğünde Coşuyor 01:51
Karadenizli Gelin Düğünde Coşuyor 34.765 izlenme - 12 yıl önce süperr
Karadenizli Yarim Var 04:33
Karadenizli Yarim Var 42.309 izlenme - 11 yıl önce
Laz Kızının Gerdek Gecesi Hikayesi 00:56
Laz Kızının Gerdek Gecesi Hikayesi 12.600 izlenme - 3 yıl önce Bu karadenizli genç kızımız yaşadığı veya en azından kurguladığı bir hikayeyi bizlere sürükleyici bir şekilde anlatıyor ve bizler de efendim izliyoruz.
Karadenizli Teyze'ye Nereye Oy Atacağını Anlatmaya Çalışan Oğlu 01:26
Karadenizli Teyze'ye Nereye Oy Atacağını Anlatmaya Çalışan Oğlu 7.179 izlenme - 3 yıl önce Karadenizli teyzeyi sandığa götüren oğlunun çabasını hep birlikte izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
Abartılı El Hareketleriyle Havalimanı Eylemlerini Yorumlamak 04:20
Abartılı El Hareketleriyle Havalimanı Eylemlerini Yorumlamak 6.268 izlenme - 3 yıl önce 3. Havalimanının'ın inşaatinde çıkan işçi eylemleri hakkında abartılı jest ve mimikleriyle yorum yapan bir adet yurdum çomarı.
Dj Karadenizli & Yurtseven Kardeşler - Makaram Sar 02:04
Dj Karadenizli & Yurtseven Kardeşler - Makaram Sar 36.276 izlenme - 12 yıl önce dj karadenizli & yurtseven kardeşler - makaram sarı bağlar
Rizeli Mobilya Ustası Kendisine Ahşaptan Kamyonet Yaptı 03:54
Rizeli Mobilya Ustası Kendisine Ahşaptan Kamyonet Yaptı 384 izlenme - 2 ay önce Rizeli marangoz Metin Tercan, pratik zekasını kullandı ve çürümeye yüz tutan aracını ahşap bir kamyonete dönüştürdü.
Tarlada Çalışan Annesine Şaka Yapan Karadenizli 00:51
Tarlada Çalışan Annesine Şaka Yapan Karadenizli 5.222 izlenme - 3 yıl önce Tarlada Çalışan Annesine Şaka Yapan Karadenizli kardeşimizin videosunu gördüm paylaşmak istedim hayat sevinci süper muhtemelen artvinli bu arkadaşlar şivesi öyle.
Cemaatçileri Şehirden Kovan Borçkalılar 01:06
Cemaatçileri Şehirden Kovan Borçkalılar 2.868 izlenme - 2 yıl önce Artvin Borçka’da şeriat propagandası yapan ve Afganistan, Pakistan ve Hindistan’dan geldiklerini belirten Tebliğ Cemaati üyeleri, yurttaşlar tarafından kentten kovulmuş.
Boyundan Büyük Kemençeyi Çalan Karadenizli 00:40
Boyundan Büyük Kemençeyi Çalan Karadenizli 2.156 izlenme - 2 yıl önce Karadeniz müziğine gönül veren amca kemençe çalma işini biraz abartmış ve boyundan büyük kemençe yaptırıp çalmış.
Kazım Koyuncu,yanlızlığı Anla 03:33
Kazım Koyuncu,yanlızlığı Anla 26.674 izlenme - 12 yıl önce kazım koyuncu anısına,yanlızlığı anla,karadenizli rock şarkıcısı,seni unutmayacağız yakamoz cy
İsmail Türüt - Telefon Şakası (Küfür İçerir) 05:05
İsmail Türüt - Telefon Şakası (Küfür İçerir) 13.645 izlenme - 6 yıl önce Mustafa Karadeniz'in yaptığı telefon şakasına çok pis bozulan İsmail Türüt ağzına geleni canlı yayında saydırdı. Kendisi Hasan Bıyıklı olarak programa telefonla katılmıştır.
Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 00:55
Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 7.258 izlenme - 4 yıl önce Pratik zekalı karadenizli abimizden bence mükemmel bi buluş, bi vuruşta odunu dört parçaya ayırıyor
İstiklal Caddesinde Sarhoş Bir Karadenizli 03:28
İstiklal Caddesinde Sarhoş Bir Karadenizli 12.225 izlenme - 9 yıl önce İstiklal Caddesinde Sarhoş Bir Karadenizli
Beyin Yakan Karadenizli Kız Röportajı 01:24
Beyin Yakan Karadenizli Kız Röportajı 4.561 izlenme - 2 yıl önce YSK'nın kararının ardından İstanbul yeniden seçimlere hazırlanırken, seçmenin tavrı merak konusu olmuş. Sokak röportajında bu konu vatandaşlara sorulmuş. Bir karadenizli kız beyin yakarcasına açıklamalarda bulunmuş.
4 Metre Yüksekliğindeki Bisiklete Binen Karadenizli 01:00
4 Metre Yüksekliğindeki Bisiklete Binen Karadenizli 1.962 izlenme - 2 yıl önce Giresun'un Bulancak ilçesinde yaşayan Hamza Yıldırım, kardeşinin isteği üzerine bisiklet yapmaya başlamış. Ancak ortaya alışılmışın dışında yaklaşık 4 metre yüksekliğinde bir bisiklet çıkmış.
Komik Teyzenin Munzur Horoz Hikayesi 03:25
Komik Teyzenin Munzur Horoz Hikayesi 4.378 izlenme - 3 yıl önce Güzel memleketimin güzel ve komik teyzeleri sürekli anılarını anlatsa sürekli oturur dinleriz. Karadenizli teyzemizin dilinden horoz hikayesini kendi ağzından dinliyoruz efendim...
Karadenizli Avcı Domuz İle Karşı Karşıya Kalırsa 02:45
Karadenizli Avcı Domuz İle Karşı Karşıya Kalırsa 6.294 izlenme - 4 yıl önce Karadeniz Domuz çelik yelek giyerse iilk kurşun kafasına ikinci kurşun ciğerine gelmesine rağmen yoluna devam eden domuz ! Çelik yelek giyen domuz olarak tarihe geçti
Gençleri Kırmayan Honda S2000'li Karadenizli 01:04
Gençleri Kırmayan Honda S2000'li Karadenizli 6.135 izlenme - 5 yıl önce Yolda gördükleri Honda S2000'e hasta kalan gençler, şoförden arabanın hakkını vermesini istiyorlar. Oda gençleri kırmıyor.
Karadenizli Vatandaşın 5 Tl'lik Simit İsyanı! 00:58
Karadenizli Vatandaşın 5 Tl'lik Simit İsyanı! 4.924 izlenme - 5 yıl önce Havalimanlarında satılan ürünlerin pahalı olmasından herkes şikayetçidir. Karadenizli bir vatandaş sosyal medya hesabından paylaştığı videoda bu konuya değindi. Simidin fiyatının 5 TL olmasına sinirlenen ve isyan eden vatandaşın videosu izleyenleri güldürdü.
Alman Turistin Yaylada Mahsur Kalmasına Gülen Rizeliler 00:49
Alman Turistin Yaylada Mahsur Kalmasına Gülen Rizeliler 3.416 izlenme - 2 yıl önce Rizeli gençlerin Alman turiste yardım ettiği anki diyalogları sosyal medyada çok tıklananlar arasına girdi.
Av Tüfeğiyle Ağaç Budayan Karadenizli 00:22
Av Tüfeğiyle Ağaç Budayan Karadenizli 4.136 izlenme - 6 yıl önce Eline av tüfeği alan Karadenizli, hedef aldığı dalları teker teker vurarak budadı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Zabıtanın Yaptığı Anonsu Beğenmeyip Mikrofonu Eline Alan Rizeli 00:42
Zabıtanın Yaptığı Anonsu Beğenmeyip Mikrofonu Eline Alan Rizeli 2.204 izlenme - 2 yıl önce Rize'de yaşanan olayda, zabıta görevlisinin yaptığı anonsu beğenmeyen bir kişi, mikrofonu eline alarak şivesiyle vatandaşı uyarmış.
Babadan Kalma Evi Motorlu Testereyle İkiye Bölen Karadenizli Kardeşler 02:06
Babadan Kalma Evi Motorlu Testereyle İkiye Bölen Karadenizli Kardeşler 2.392 izlenme - 2 yıl önce Rize'de babadan kalma ev konusunda anlaşmazlığa düşen iki kardeş ilginç bir çözüm bulmuş. Ahşap evi motorlu testere ile ortadan ikiye bölerek paylaşmış.