Hoşgeldiniz!

kareteci kız

31'den Çıldıran Adamın Duvara Hallenmesi 00:32
31'den Çıldıran Adamın Duvara Hallenmesi 31.555 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Bülent Kayabaş ve Seksomanyaklığın Resmi 00:59
Bülent Kayabaş ve Seksomanyaklığın Resmi 10.203 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Kareteci Kız Sinirlenirse Ne Olur? 01:35
Kareteci Kız Sinirlenirse Ne Olur? 7.509 izlenme - 5 yıl önce Ne Olduğunu Gördünmü :)
Kareteci Kız 01:41
Kareteci Kız 4.888 izlenme - 9 yıl önce bu kıza yan bakannın vay haline:))
Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi Türkiye’den Seçildi! 01:28
Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi Türkiye’den Seçildi! 519 izlenme - 8 ay önce İngiltere'de yayın yapan Independent, “Dünyadaki en saçma ölüm sahnesi” isimli haberinde, Yeşilçam yapımı olan “Kareteci Kız” filminde Filiz Akın'ın Bülent Kayabaş'ı vurma sahnesinin tüm zamanların en kötü ölüm sahnesi olduğunu yazmış. Orhan Aksoy'un yönettiği ve Filiz Akın ile Ediz Hun'un başrollerini paylaştığı filmden alınan sahnede Akın Bülent Kayabaş'ı öldürürken görülüyor.
Kareteci Kız Aboow 00:36
Kareteci Kız Aboow 2.384 izlenme - 9 yıl önce
Gaspçı, Karateci Kızın Çantasını Çalmaya Kalkışınca! 01:00
Gaspçı, Karateci Kızın Çantasını Çalmaya Kalkışınca! 474 izlenme - 5 yıl önce Karateci Kız, Çantasını Çalmaya Çalışan Gaspçıya Bakın Ne Yaptı..
Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesini 01:06
Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesini "ti"ye Aldılar 254 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin 'Ragual Show' çizgi dizisi 'Kareteci Kız' filminin ölüm sahnesini fena ti'ye aldı.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Amatör Versiyon 2 02:09
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Amatör Versiyon 2 256 izlenme - 3 yıl önce Kareteci kız filmindeki ünlü sahneyi amatör oyuncular canlandırmışlar.Bir internet fenaomeni haline gelen bu sahne için Bülent Kayabaşı alkışlarla yaşatıyoruz.
Dünyanın Konuştuğu Yeşilçam Filmi 02:18
Dünyanın Konuştuğu Yeşilçam Filmi 139 izlenme - 3 yıl önce ABD, Avustralya, Hollanda, İspanya ve Arjantin başta olmak üzere tüm dünyada bir Yeşilçam filmi konuşuluyor. Üzerine yorumlar, şakalar, animasyonlar, canlandırmalar yapılıyor. İşte en beğenilenlerinden bir derleme. O film 1974 yapımı Karateci Kız filmi. Konuşulan sahnesi ise Bülent Kayabaş ile Filiz Akın'ın rol aldığı bir ölüm sahnesi. Tüm dünyada1974 yapımı filmdeki sahnenin korkunç bir şekilde oynandığı yorumu yapılarak, “Kimse Türkler kadar korkunç ölüm sahneleri çekemez" deniliyor. Bu sahne dünyanın en korkunç ölüm sahnesi olarak nitelendiriliyor. Filmin Orjinali: https://www.youtube.com/watch?v=PWCwt... The Worst Movie Death Scene Ever | Official Video Karateci Kız (English: "Karate Girl") is a 1973 Turkish film. Directed by Orhan Aksoy, the cast includes popular Turkish actress Filiz Akın, and actor Bulent Kayabas. Filmin Adı: Karateci Kız Yönetmen: Orhan Aksoy Oyuncular: Filiz Akın, Ediz Hun, Bülent Kayabaş Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1974 Yeşilçam'ın en özel anları, Yeşilçam yıldızlarının unutulmaz oyunculukları. Komedisi, dramı, macerası. Kemal Sunal'ı, Gülşen Bubikoğlu'su, Tarık Akan'ı. Siyah Beyaz yılları. "Yok Artık" dedirten sahneleri. "Oh Olsun" çektiren anları. Gülmekten kırılan sevdalıları, Gözü yaşlı müptelaları. Cüneyt Arkın'ı, Hüseyin Baradan'ı, Müjde Ar'ı, Sadri Alışık'ı da cabası. Anlatmakla bitmez Yeşilçam'ın Kanalı. Yeşilçam Türkiye, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. "Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...