Hoşgeldiniz!

karga

Şerefsiz Kargalar Tarafından Tartaklanan Sıçan 02:45
Şerefsiz Kargalar Tarafından Tartaklanan Sıçan 2.560 izlenme - 23 saat önce Ortalarına aldıkları sıçanla maytap geçen bu şerefsiz adi kargalar hayvanseverlerin tepkisini aldı.
Yeni Şöhret Olmuş Dizi Oyuncusu Röportaj Klişeleri - (Az Ünlü Sendromu) 03:18
Yeni Şöhret Olmuş Dizi Oyuncusu Röportaj Klişeleri - (Az Ünlü Sendromu) 22.733 izlenme - 5 ay önce Bir tv dizisiyle ekranlara bi hevesle çıkmış ve kazara da dizisi tutmuş oyuncunun röportajları hep birbirinin aynısıdır. Öyle ya, imaj meykırları bilmem ne... :) Napsın onlar da.
Karganın Müthiş Zekası 03:19
Karganın Müthiş Zekası 79.406 izlenme - 3 yıl önce Masallarda bize aptal ve kendini beğenmiş olarak anlatılan karganın aslında hayvanlar aleminin en parlak zekalarından birine sahip olduğunu biliyor muydunuz?BBC belgesel kanalında yayınlanan bir belgesel de kargaların zekasını ve alet kullanabilme becerisini gözler önüne serdi.Kargalar üzerine araştırma yapan Dr. Alex Taylor, bu hayvanların zekalarını bir bulmaca üzerinde gösterdi. Proceedings of the Royal Society B: Biological Sciences dergisinde yayımlanan araştırmanın başını çeken Dr. Alex Taylor’ın hazırladığı 8 adımlık karmaşık bulmacayı ’007' isimli karga zorlanmadan kısa bir sürede çözdü.Dr. Taylor karganın deneyde kullanılan nesneleri daha önce gördüğünü ancak onlarla bu düzende ilk defa karşılaştığını vurguladı.Taylor, “Karga ve papağanların ipin ucundaki yemeği kendilerine çekerek veya bir nesne kullanarak elde ederken plan yapmadığını gördük.Yaptığımız yeni araştırma, kuşların eylemlerini kafalarında kurduklarını değil, eylemlerine tepki göstererek devam ettiklerini ortaya koydu” dedi.Taylor, Kaledonya kargası üzerinde yaptıkları araştırma hakkında, “Yemeği elde etme yöntemleri sandığımızdan daha farklı bir istihbarat çalışmasına dayanıyor.Kargalar, dünyayı modellemek için üstün algı yeteneklerini kullanmak yerine, sahip oldukları sinir ağı, gerçekleştirdikleri eylemlere en doğru şekilde tepki veriyor. Bu sayede diğer kuş türlerinin çözemediği problemlerin üstesinden geliyorlar” dedi.Bulmacada karga kutuların içinden aldığı ağırlıkları beyaz bir kutuda topluyor. Kutu belirli bir ağırlığa ulaşınca kapağı açılıyor ve karga içindeki uzun çubuğu alıyor.Aynı yöntemi tek tek deniyor ve kutulardaki tüm ağırlıkları topluyor.
Karga İle Köpeğin Dostluğu 03:53
Karga İle Köpeğin Dostluğu 41.759 izlenme - 3 yıl önce Karga İle Köpeğin Dostluğu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Karganın Banyo Keyfi 01:41
Karganın Banyo Keyfi 26.137 izlenme - 3 yıl önce Karganın Banyo Keyfi
Suya Düşen Kargayı Kurtaran Boz Ayı 01:15
Suya Düşen Kargayı Kurtaran Boz Ayı 22.880 izlenme - 2 yıl önce Bir hayvanat bahçesinde az rastlanır bir olay yaşandı. Suya düşen karga yavrusunu fark eden ayı bakın nasıl kurtardı.
allah diyen karga 01:39
allah diyen karga 66.898 izlenme - 9 yıl önce
İnsanı Sap Olduğuna Şükrettiren Çiftler 02:47
İnsanı Sap Olduğuna Şükrettiren Çiftler 3.678 izlenme - 5 ay önce
Karga Karga Gak Dedi! (Yeni Fenomen) 00:27
Karga Karga Gak Dedi! (Yeni Fenomen) 23.653 izlenme - 3 yıl önce Karga Karga Gak Dedi; Çık Şu Dala Bak Dedi 2014'ün yeni fenomeni 07.01.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Karga Karga Gak Dedi! (Yeni Fenomen)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Leylek Leylek 00:27
Leylek Leylek 15.089 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Teyzemiz Döktürmüş
karganın zekası 00:49
karganın zekası 22.111 izlenme - 6 yıl önce yaşanmışlığı olan kargaların intikamı olayından beklide anlayacağımız şudur insan kendi aklının vermiş olduğu çılgın potansiyelle bir yandan kendini geliştirirken. bir yandan dünyamızın doğasını değiştiriyor. -maalesef arkadaşım karga katliamıyla bunu kısmen de olsa yaptı.
allah diyen karga :) 01:21
allah diyen karga :) 26.316 izlenme - 7 yıl önce nasıl
Eyüphan Karga 04:29
Eyüphan Karga 11.968 izlenme - 3 yıl önce Eyüphan Karga
Karga Mı Kartal Mı Daha Daha Adamdır Tartışması - Beyaz Futbol 07:41
Karga Mı Kartal Mı Daha Daha Adamdır Tartışması - Beyaz Futbol 3.806 izlenme - 12 ay önce Beyaz Futbol'da Şenol Güneşin: "Size Ömer Hayyam'dan bir söz söylemek lazım: Doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle, kartal yalnız uçar sözü üzerine Beyaz Futbol uzun süre karga kartaldan çıkamadı
eyüphan karga konmuş gül dalına 04:29
eyüphan karga konmuş gül dalına 9.369 izlenme - 4 yıl önce eyüphan karga konmuş gül dalına
Tava Hırsızı Akıllı Karga 01:55
Tava Hırsızı Akıllı Karga 9.875 izlenme - 4 yıl önce Bu karga işini iyi biliyor. Geliştirdiği strateji ile tavayı çalıncaya kadar peşini bırakmayacak gibi görünüyor.
Horoz gibi öten karga! 00:31
Horoz gibi öten karga! 8.639 izlenme - 3 yıl önce Bu karga bir acayip resmen horoz gibi ötüyor!
Hayvan Gibi Zeki Karga 03:20
Hayvan Gibi Zeki Karga 1.924 izlenme - 7 ay önce Kargo arkadaşımıza komplike(anlaşılması zor) bir puzzle gösteriyorlar ve olanlar oluyor sonrası tam bir kahkaha tufanı. Uzun uzadıya açıklama yazmak istemiyorum nasılsa kimse okumuyor. Bu günlerde çoğu açıklama copy/paste değil mi zaten
Ağzının Tadını Bilen Ala Karga 00:18
Ağzının Tadını Bilen Ala Karga 4.066 izlenme - 1 yıl önce Karganın böylesi diyoruz başka da açıklama yapamıyoruz. Şerefsiz gafil avlıyor.
allah diyen karga .... 00:40
allah diyen karga .... 14.452 izlenme - 6 yıl önce allah diyen karga izleyin çok etkileneceksiniz....
Kayak yapan Karga 01:24
Kayak yapan Karga 9.726 izlenme - 5 yıl önce Kayak yapan Karga
Karga Deyip Geçmeyin! 03:07
Karga Deyip Geçmeyin! 7.145 izlenme - 4 yıl önce Karga'nın Zekası Şaşkına Çeviriyor!
Aşk Acısı Çeken Arkadaşa Tahammül Etmek 03:06
Aşk Acısı Çeken Arkadaşa Tahammül Etmek 2.167 izlenme - 7 ay önce Aşk acısı çeken arkadaşla baş etmenin 7 yolunu, bizzatihi aşk acısı çeken arkadaşlarından muzdairp olanlar için derledim. Yazan: Deniz Cengiz Oynayanlar: Deniz Cengiz, Tuğçe Soyisminivermekistemedi
Karganın Alet Kullanma Yeteneği 01:17
Karganın Alet Kullanma Yeteneği 187 izlenme - 1 ay önce Yabani hayatta alet kullandığı bilinen hayvan türleri çok sınırlı. Ama insan, şempanze, yunus gibi tanıdık memeli türleri dışında bazı kargaların da alet kullanabildikleri biliniyordu. Havai'ye has bir karga türünde yapılan yeni gözlemler, alet kullanmanın farklı soylarda evrimine ışık tutuyor.
süper zeka karga 01:44
süper zeka karga 15.795 izlenme - 8 yıl önce bu karga işi biliyor
Şahinin Gözünden Karga Avı 01:04
Şahinin Gözünden Karga Avı 3.912 izlenme - 2 yıl önce İki şahin bir kargaya karşı.Havada amansız bir mücadele var. Şahinlerin birine kamera takılmış. Havadaki macerayı şahinin gözünden izliyoruz efendim.
Karga 00:29
Karga 12.689 izlenme - 9 yıl önce Karga fragmanı
Fare Ortalarına Alıp Pata Güte Girişen Kargalar 02:45
Fare Ortalarına Alıp Pata Güte Girişen Kargalar 13 izlenme - 13 saat önce Tokat’ta kargaların fare ile mücadelesi kameralara yansıdı. Tokat’ta kaldırım üzerindeki fareyi fark ederek saldıran kargaların mücadelesini vatandaşlar şaşkınlıkla izledi. Bir karganın fareyi gagası ile kuyruğundan çekerek bulunduğu yerden sürüklemesi çabasına diğer kargalar da yardım etti. 6 karganın fare ile adeta kapışması görüntüleri dakikalarca sürdü. Kargaların kuyruğundan çekiştirdiği fare ise kendini korumaya çalıştı. Karga ile farenin mücadelesinin sonunda kargalar farenin peşini bırakırken, fare kaldırım üzerinde yiyecek aramaya devam etti. Olayı meraklı gözlerle izleyen Musa Çınar, ilk defa böyle bir manzara ile karşılaştığını ifade ederek, “Yılanların fareyi yediğini biliyorum ama kargaların fareye saldırmasını ilk defa gördüm. Şaşırdım, çok ilginç” dedi.
bu karga inanılmaz akıllı 00:40
bu karga inanılmaz akıllı 10.061 izlenme - 8 yıl önce bu karga inanılmaz akıllı
allah diye konusan karga 00:40
allah diye konusan karga 11.778 izlenme - 7 yıl önce yüce allahın kudretine bakın