Hoşgeldiniz!

Karı

Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 00:23
Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 683.579 izlenme - 8 yıl önce hayatımızı kolaylaştıran icadlar arasına bir yenisi daha eklendi. 10 sn gibi bir zamandan kısa sürede elmanınız yada benzer meyve çeşitlerinde eş zamanlı olmak üzere hem soyuyor hem dilimliyor hemde kemçüğünü çıkarıyor. (video da meme yoktur.)
Kari Koca Kavgasi 00:54
Kari Koca Kavgasi 81.294 izlenme - 9 yıl önce
Uyurken Sakal Kesme Şakası Türk Versiyonu 03:38
Uyurken Sakal Kesme Şakası Türk Versiyonu 58.154 izlenme - 6 yıl önce Bu arkadaşımıza, yabancı kız arkadaşı sakal kesme şakası yapıyor. İzliyoruz.
Seher Dilovan Ft. Selçuk Balcı - Dağların Karı Yetmez 03:54
Seher Dilovan Ft. Selçuk Balcı - Dağların Karı Yetmez 81.090 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Mila Albüm yılı:2013 Şarkı Sözleri (Lyrics): Gün Doğdi Doğmasaydi Hiç Bir Dert Olmasaydi Oturup Ağlamazdum Yüreğum Dolmasaydı Dertliyim Derdum Bitmez Başumdan Duman Gitmez Bu Yanan Yüreğuma Dağlarun Kari Yetmez Yar Bakmadi Yuzüma Gönül Bağlarum Diye Gözyaşumi Sakladum Sonra Ağlarum Diye Sevdaluğun Acisi Kimi Yakar Bilinmez Şu Yalancı Dünyada Gidenler Geri Dönmez
Kocaya Cinnetlik Milli Maç Şakası 04:37
Kocaya Cinnetlik Milli Maç Şakası 54.138 izlenme - 6 yıl önce Hırvatistan - Türkiye maçını izleyen fanatik kocasının kendisiyle ilgilenmemesine sinirlenip maçın devre arasında ona haince hazırlandığı şaka çoğu erkeği cinnete sürükleyecek cinsten..
Taşkın - Dağların Karı Erimeden Gel 04:37
Taşkın - Dağların Karı Erimeden Gel 37.298 izlenme - 9 yıl önce Taşkın - Dağların Karı Erimeden Gel
Kocaya Ayarsız Çaydanlık Şakası - Salak Karı 00:50
Kocaya Ayarsız Çaydanlık Şakası - Salak Karı 31.913 izlenme - 8 yıl önce Yatan kocaya yapılmayacak şaka, heleki beyaz atleti üzerindeyken yatıyorsa aman dikkat! Teyzemiz kocasına çaydanlık şakası yapıyor, amcamızın salak karı demesiyle elinden kurtuluyor. Ucuz atlattı diyebilriz.
Sevcan Orhan - Erisin Dağların Karı 04:48
Sevcan Orhan - Erisin Dağların Karı 23.888 izlenme - 5 yıl önce Sevcan Orhan - Erisin Dağların Karı Şarkı Sözleri: Bunca gamı bunca derdi Mevlam yalnız bana mı verdi Eller muradına erdi Yine Cananım gelmedi Erisin dağların karı Geçti ömrümün baharı Ecel kapımı çalmadan Durma gel ömrümün varı Takatım yok yürümeye Gidip cananı görmeye Can başladı çürümeye Yine Cananım gelmedi Ali Baba çeker çile Felek vurdu bana sille Ömrüm geldi geçti bile Yine Cananım gelmedi
Karısının Yanında Başka Hatuna Sarkan Dede 00:09
Karısının Yanında Başka Hatuna Sarkan Dede 16.743 izlenme - 5 yıl önce Dayı yanındaki karısını görmezden gelip genç bir hatunla gönül eğlendiriyor. Yalnız teyze para mı kızdı yoksa dayının eğlenmesine mi? Orası muamma...
karıı gitttii..roman havası 04:11
karıı gitttii..roman havası 27.400 izlenme - 13 yıl önce boom boom şarkısınada roman havası yapmışlar yha pes :))
Ikea'da Karısını Trolleyen Adam 01:33
Ikea'da Karısını Trolleyen Adam 14.116 izlenme - 6 yıl önce Kendi özgün yöntemiyle eşini ve dolaylı olarak ikea'yı trolleyen adamı izliyoruz.
Penguen Dansının Aile Üzerindeki Etkileri 01:10
Penguen Dansının Aile Üzerindeki Etkileri 12.015 izlenme - 6 yıl önce Balkanlardan gelen tren hava etkisi olarak bilinen bu dansın, çok kullanışlı bir yanı olması belki de onu ayakta tutan en önemli unsur. Gözünüzün önünde bazı şeylerin canlanabileceği bi hayal dünyası yaratın, lakin bunun trimax olmasına müsaade etmeyin.
Fütursuzca Suya Atlayan Gençler 05:34
Fütursuzca Suya Atlayan Gençler 19.697 izlenme - 7 yıl önce Nereli olduklarını bilmediğim hatta burası neresi onuda bilmiyorum neyse pek de bi önemi yok zaten. bu gençler ebesinin şeyinden suya patır kütür bırakıyolar kendilerini ben olsam havada kalp krizi geçirir ölürüm yapamam aga böyle şeyleri bu nedir yav nödir yav bu
Dünya'nın En Vahşi Çiftleşen 10 Hayvanı 09:34
Dünya'nın En Vahşi Çiftleşen 10 Hayvanı 12.767 izlenme - 7 yıl önce belgesel tadında baya ilgiç bir video,çok şaırdım.biz kadın ve erkek sayısı birbirine yakın olmasına rağmen am bulamıyoz.mücadele gerek.balıkesirin eşekleri isyandaymış listede neden yokuz deyip önüne geçene çakıyolarmış.
Artistlik Yapıp Dayak Yiyen Karı Koca 02:20
Artistlik Yapıp Dayak Yiyen Karı Koca 5.856 izlenme - 3 yıl önce Karşılıklı laf dalaşına giren çift nigga edasıyla gelen çifti pert ediyor. Bu keyifli kavgayı keyifle izliyoruz.
Ankaralı Turgut - Ben Karı İstirem Babu 03:25
Ankaralı Turgut - Ben Karı İstirem Babu 12.707 izlenme - 7 yıl önce Yaptığı şarkılarda gönlümüzde taht kurmuş olan gerek sözünü esirgememesi gerekte ankaralı havasında bir an olsun kaymamış kişiliğiyle güzel,bir okadarda derdimizi dile getiren şarkısıyla sizlerle
Karısını İlk Kez Makyajsız Görünce Boşayan Adam 01:24
Karısını İlk Kez Makyajsız Görünce Boşayan Adam 15.027 izlenme - 7 yıl önce Eşini ilk kez makyajsız gören adam dava açtı Akıllara durgunluk veren olayın yaşandığı ülke Cezayir. Düğün gecesi keyfi yerinde olan damat, sabah eşini evde makyajsız görünce şoke oldu. Eve hırsız girdiğini zanneden damat kadının karısı olduğunu anlayınca mahkemeye koştu Cezayir'de bir damat, evliliğinin sabahında eşini makyajsız haliyle ilk kez görünce ''yaşadığı şok'' nedeniyle eşine 20 bin dolarlık dava açtı. Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre, eşine 20 bin dolarlık(55 bin TL) tazminat davası açtığını söyleyen damat, bir sabah uyandığında yanındaki kişiyi tanıyamadığını ve karısının bu kadar farklı görünüyor olmasının onu şaşırttığını anlattı. Öyle ki bir süre eşini, evine giren hırsız sandı. Davacı damat, karısının kendisini dolandırdığını ve psikolojik açıdan mağdur olduğu için kadından 20 bin dolar tutarında tazminat talep ettiğini söyledi.
Karı - Gitti 04:12
Karı - Gitti 14.297 izlenme - 13 yıl önce karı gitti layyyyyn
İbretlik Karı-Koca İlişkisi 03:22
İbretlik Karı-Koca İlişkisi 13.750 izlenme - 8 yıl önce Karısının alzheimer hastası olduğunu öğrenen adamın 50 yıllık aşkına nasıl sahip çıktığını izliyoruz..
Sokak Ortasında Kizomba Dans Gösterisi 03:27
Sokak Ortasında Kizomba Dans Gösterisi 10.509 izlenme - 7 yıl önce Sanırım meksikada olan bir dans kursunun hazırladığı bir etkinlik. Sitemizin formatıyla 0 uyumlu olan bu içeriği sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum. Bayanların hipnoz seviyesindeki performansını izliyoruz.
Köksal Baba'nın Beşiktaş'lı Günay'ı Yumruklaması 02:48
Köksal Baba'nın Beşiktaş'lı Günay'ı Yumruklaması 11.801 izlenme - 7 yıl önce Biliyorsunuz pazar günü beşiktaşın Trabzonspor ile bir maçı var beşiktaşlı futbolcularda gelmiş Trabzona otellerine yerleşmişler eee Trabzonun ünlü kabadayısı Köksal Baba da ziyarete gitmiş ama günay orda bıçakmı ne çekmiş babada dayanamayıp takmış eldivenlerini paat paat paaatt.
Karısını Mercimeği Fırına Verirken Yakalayan Çinli 00:30
Karısını Mercimeği Fırına Verirken Yakalayan Çinli 6.308 izlenme - 5 yıl önce Karısının kendisini aldattığından şüphelen çinli adam, karısını takip ediyor. uzun bir takipten sonra karısını ve sevgilisini, mercimeği fırına verirken yakalıyor. Bu anları kameraya kaydeden Çinli, görüntüleri internete servis ediyor. İzliyoruz. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
İdris Usta USA - Amerikalı Evde Kalmış Karılar 02:29
İdris Usta USA - Amerikalı Evde Kalmış Karılar 5.902 izlenme - 6 yıl önce Amerika'ya ilk geldiği sıralarda ne ingilizcesi nede parası olmayan idris usta. chicago ya tanıdığı bir arkadaşının yanına giderek, farklı iş kollarında çıraklık,yardımcılık v.b ufak işlerle kendine harçlık çıkarmış bir süre sonrada, birinin yanında çalışmak yerine kendi işini başlatmak adına 100 dolara itmeli bir çim biçme makinası alarak. Günde 500$ para kazanmaya başlamıştır. Daha sonra işlerine boyacılık,marangozluk ve tüm tamirat,tadilat,yenileme gibi alanlarıda ekleyerek iş hacmini büyütmüş, artık general contactor'lük yani bir evin tüm tamirat,tadilat ve yenileme işlerini ve bakım ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda şirket kurma ihtiyacı doğmuştur. Bu sırada Amerikan vatandaşlığınıda alan idris ustanın amerikadaki adı Eddies SARIER olmuştur.17 sene chicago'da işlerini geliştiren ve büyüten idris usta sonrasında new jersey'e geçmiş ve orada 8 yıl yaşamıştır ve son olarakta virginya eyaletine yerleşmiştir. Hali hazırda kurmuş olduğu "Sarier Painter LLC" şirketini işletmeye devam etmektedir Okuduğunuz üzere idris usta hayat mücadelesinde kendine bambaşka bir hayat ve yepyeni bir sayfa açmıştır.
Kaynanaya Hamile Şakası Yapmak 13:52
Kaynanaya Hamile Şakası Yapmak 9.082 izlenme - 7 yıl önce Evli çift kafa birliği yapıp oğlanın annesine bir hamile şakası yapalım demişler. Ben sahte olduğunu düşünmüyorum. Şimdi alkışlarlayaşıyorum'un uzman eleştiri kadrosu aşayı doldurur bakalım siz aile yapısı hakkında ne düşünüyorsunuz.
Selçuk Balcı - Dağların Karı Yetmez 03:00
Selçuk Balcı - Dağların Karı Yetmez 7.534 izlenme - 9 yıl önce Selçuk Balcı - Dağların Karı Yetmez Şarkı Sözü: Gün Doğdi Doğmasaydi Hiç Bir Dert Olmasaydi Oturup Ağlamazdum Yüreğum Dolmasaydı Dertliyim Derdum Bitmez Başumdan Duman Gitmez Bu Yanan Yüreğuma Dağlarun Kari Yetmez Yar Bakmadi Yuzüma Gönül Bağlarum Diye Gözyaşumi Sakladum Sonra Ağlarum Diye Sevdaluğun Acisi Kimi Yakar Bilinmez Şu Yalancı Dünyada Gidenler Geri Dönmez
Muro Çeto-Dul Karı Çocugu (Komik Remix 2009) 02:10
Muro Çeto-Dul Karı Çocugu (Komik Remix 2009) 14.235 izlenme - 14 yıl önce muro çeto-dul karı çocugu (komik remix 2009)
Ders Çalışırken Rahatsız Edilen Kız 00:45
Ders Çalışırken Rahatsız Edilen Kız 10.130 izlenme - 6 yıl önce Üstün ingilizce bilgim sayesinde size olayı özetliyorum bu arkadaşa saldıran hanım kımızı kütüphanedeki çocuğun telefon sesinden rahatsız oluyor ve tepkisini koyuyor ardından olaya hala devam eden çocuğa hız daha fazla dayanamayıp allah ne verdiyse girişiyor...
Elazığ'daki Vicdansız Karı-Koca 02:17
Elazığ'daki Vicdansız Karı-Koca 4.210 izlenme - 6 yıl önce Elazığ'da bir kadın kocasıyla tartışırken elindeki 1.5 yaşındaki zavallı yavrucağı geçitten yola atmak istedi. Her önüne gelen çocuk yaparsa malesef böyle vicdansız görüntülerle karşı karşıya kalıyoruz. Diyecek çok şey var...
Ücret Alemi 03:01
Ücret Alemi 13.453 izlenme - 14 yıl önce ücrette alem böyle olur mustafa(paşa) uzuner