Hoşgeldiniz!

karınca yuvası

karınca yuvasına beton dökülürse 03:15
karınca yuvasına beton dökülürse 23.960 izlenme - 14 yıl önce bir karınca yuvasının içine 10 ton çimento döküldükten sonra etrafındaki toprak temizlenirse ne olur? İzleyelim, görelim...
Karınca Yuvasına Ellerini Sokan Rahatsız Adam 03:39
Karınca Yuvasına Ellerini Sokan Rahatsız Adam 10.952 izlenme - 8 yıl önce Evet tam bir çılgınlık,adamın ismi Coyote Peterson hayvan uzmanı kendisi,niyeti ellerini karınca yuvasında 60 saniye tutabilmekmiş ama olmadı 40 saniye dayandı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Binlerce Karıncanın Vücudunu Sarmasına İzin Veren Adam 00:12
Binlerce Karıncanın Vücudunu Sarmasına İzin Veren Adam 1.344 izlenme - 2 yıl önce Kaldırdığı taşın altında bulunan binlerce karıncanın arasına ayağını sokan adamın o ilginç anlarını izliyoruz.
Alüminyum Dökülen Karınca Yuvasından Doğal Sanat Çıktı 02:45
Alüminyum Dökülen Karınca Yuvasından Doğal Sanat Çıktı 1.596 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'ya ait bir tür olan karınca kolonisini bulan adam karınca bulunmayan yuvaya sıvı halde alüminyum döktü. Sanatçı yuvanın her gözüne ulaşan alüminyumun donmasını bekledikten sonra kütleyi çıkarmış.
Yüksekliği 4 Metreye Ulaşan Karınca Yuvaları 02:23
Yüksekliği 4 Metreye Ulaşan Karınca Yuvaları 1.954 izlenme - 6 yıl önce Etiyopya’nın çeşitli bölgelerinde yoğun olarak görülen ve bazılarının yüksekliği 4 metreye kadar ulaşan karınca yuvaları kameraya böyle yansıdı.
Karınca Yuvası Heykeli 02:45
Karınca Yuvası Heykeli 2.543 izlenme - 8 yıl önce Yeni eğlencemiz gevurlardan geliyor, bizde kutsal olduğuna inanılan karınca yuvasına eritilmiş alüminyum dökülüyor. Ortaya çıkan ise karıncaların kaç yıldır uğraşıp yaptıkları yuvalarının heykeli oluyor. 100 200 dolardan alıcısını bekliyor.
karınca yuvasında çılgın deney 03:15
karınca yuvasında çılgın deney 5.338 izlenme - 13 yıl önce national geographic bilim adamları karınca yuvasının yeraltında neye benzediğini merak ediyorlar.büyük çaplı bir deney yapılıyor ve karınca kolonisinin yuvasının deliklerine 10 ton beton döküyorlar.belli bir süre sonra yapılan kazı çalışmasına inanamayacaksınız.video ingilizce bilmeyenler fazla takılmasın.açıklama üstte ve sonucu mutlaka görün derim.vasat bir video gibi düşündüm ama çok şaşırtıcı.