Hoşgeldiniz!

karısı

Patronun Karısı 01:43
Patronun Karısı 721.205 izlenme - 9 yıl önce www.facebook.com/esrar.kenevir Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz. www.facebook.com/esrar.kenevir Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz. www.facebook.com/esrar.kenevir Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz. www.facebook.com/esrar.kenevir Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz. www.facebook.com/esrar.kenevir Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz. www.facebook.com/esrar.kenevir Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz. www.facebook.com/esrar.kenevir Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz. www.facebook.com/esrar.kenevir Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz.
Fırıncının Karısı (2019) Fragman 02:24
Fırıncının Karısı (2019) Fragman 79.020 izlenme - 3 yıl önce murat onbul
Alkarısı: Cinnet (2015) Fragman 01:23
Alkarısı: Cinnet (2015) Fragman 111.676 izlenme - 7 yıl önce Al Karısı: Cinnet filminin fragmanı. Dilara, 7 aylık hamiledir. İşten doğum iznine ayrılmış artık doğumu için evde dinlenerek geçireceği döneme girmiştir. Fakat eve kapandığından beri peşini bırakmayan kabuslar ona hamileliği zehir edecektir. Seyirci film boyunca kabusların altında en yakın arkadaşının, kaynanasının hatta zamansız gelen çocuğun eşi üzerinde yaptığı baskı yüzünden eşinin oyunlarını ararken korku dolu dakikalar yaşayacaktır...
Twerk Yaparken Karısına Yakalanan Adam 00:34
Twerk Yaparken Karısına Yakalanan Adam 25.514 izlenme - 9 yıl önce Webcam karşısında twerk yapan adam karısına yakalanıyor.
la femme de gilles 01:37
la femme de gilles 37.316 izlenme - 11 yıl önce iki dünya savaşı arasında fransa'nın kırsal bölgesi... elisa kocası ile birlikte bir madende yaşamaktadır. yakında dünyaya getireceği bebeği için çok heyecanlıdır. fakat bu keyifli bekleyiş esnasında elisa'nın içini sıkıntılı bir şüphe kaplamaya başlar. hayatında önem verdiği iki insan eşi ile kız kardeşi arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir.bazı olaylar kadının haklı olduğunu hissetmesine yol açar. fakat elisa aldatılan kaybeden kadın rolünü benimsemek yerine eşini yeniden kazanmak içi
Kocanın Karısı Üzerindeki Hakları 05:27
Kocanın Karısı Üzerindeki Hakları 23.078 izlenme - 13 yıl önce kocanın karısı üzerindeki hakları herkesin izlemesi gereken güzel bir video.
Yörük Karısı Sinirlenirse (Küfür İçerir) 01:00
Yörük Karısı Sinirlenirse (Küfür İçerir) 13.312 izlenme - 4 yıl önce Tarlada işleri biten aile traktöre binip evlerine dönmeye hazırlanırken. Videodan tamda kime sinirlendiği anlaşılmayan yörük karısı bir anda sinirlenip küfürleri saydırıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
the time traveler's wife fragmanı 8 02:19
the time traveler's wife fragmanı 8 34.603 izlenme - 11 yıl önce audrey niffenegger in 2003 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan the time travelers wife adlı film chicagoda kütüphaneci olan henry detamble ın eric bana sahip olduğu genetik bir bozukluk neticesinde istem dışı olarak zamanda yolculuk etmesini ve clare abshire rachel mcadams adındaki bir ressama aşık olmasını anlatıyor. fantastik bir aşk hikayesini konu alan filmde henry ve clare in her şeye rağmen ilişkilerini ayakta tutma çabalarına şahit oluyoruz.
Karısını Döven Adam 02:38
Karısını Döven Adam 18.307 izlenme - 13 yıl önce çok komik
Ozan Tufan Troll (Lalalalaylay Lalalalaylaylay İçerir) 04:14
Ozan Tufan Troll (Lalalalaylay Lalalalaylaylay İçerir) 5.569 izlenme - 6 yıl önce Çoğunuzun bildiği videolardan bi derleme Kahkaha attıracak tarzdan lalalaylaylayyyy.
the time traveler's wife fragmanı 2 00:54
the time traveler's wife fragmanı 2 6.590 izlenme - 11 yıl önce audrey niffenegger in 2003 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan the time travelers wife adlı film chicagoda kütüphaneci olan henry detamble ın eric bana sahip olduğu genetik bir bozukluk neticesinde istem dışı olarak zamanda yolculuk etmesini ve clare abshire rachel mcadams adındaki bir ressama aşık olmasını anlatıyor. fantastik bir aşk hikayesini konu alan filmde henry ve clare in her şeye rağmen ilişkilerini ayakta tutma çabalarına şahit oluyoruz.
Sakıp Sabancı - Para Mutluluk Getirir mi? 04:25
Sakıp Sabancı - Para Mutluluk Getirir mi? 3.575 izlenme - 7 yıl önce Alın yazısı diye bir olay vardır bu değişmez, vaz geçilmez hemde hiç vazgeçilmez kriterlerden birisi kaynaktır, imkandır, fırsatlardır paran olsun ama zannetmeki bu pencereyi açar, mutlulukları getirir vaz geçilmez önemli kriter olmasına rağmen alın yazısı diye bir olay vardır dış yüzünden bakarsın kişilere, firmalara, yuvalara, detaya girip hassas gözlüklerle incelediğin zaman herkesin kendine mahsus ayrı ayrı problemleri var, para ve imkanları olmadığı için inim inim inleyenler var ama benim yanı başımda hepsi var hepsi var ama benimde inim inim inlediğim yerler olabiliyor. bu sözleri "koskoca Toyota fabrikam var, ama araba kullanacak bir oğlum yok!" diyen engelli bir oğlu olan Sakıp Sabancı söylüyor. kısacası herkesin inim inim inlediği bir nokta vardır kendinizi sevin, hayatınızı sevin emin olun daha mutlu olucaksınız.
Çapkınlık Yaparken Karısına Yakalanan Patron 01:43
Çapkınlık Yaparken Karısına Yakalanan Patron 2.326 izlenme - 7 yıl önce Dayımız iş yerinde kaçak et keserken karısı ziyarete gelirse neler olur izleyelim.
2. ve 3. Karısı İçin Sokak Yasağını Delen Amca 00:38
2. ve 3. Karısı İçin Sokak Yasağını Delen Amca 1.046 izlenme - 2 yıl önce 2. ve 3. Karısı için Sokak Yasağını Delen Amcanın çaresizliği sizlerle.
Louis CK  -  Amerika Tarihindeki En Hüzünlü Handjob (TR Altyazı) 08:03
Louis CK - Amerika Tarihindeki En Hüzünlü Handjob (TR Altyazı) 1.424 izlenme - 5 yıl önce Amerikalı ünlü komedyen louis ck nin 2007 yılındaki gösterisinden bir kısım. Karısı ile olan trajik bir anısını paylaşıyor.
Osurarak Karısının Aklına Alan Zenci Adam 00:11
Osurarak Karısının Aklına Alan Zenci Adam 647 izlenme - 2 yıl önce Zenci adam karısının yanında öyle bir osurdu ki saniyeler geçti adamın osuruğu bitmedi.
Müftü Eşi Olduğunu Söyleyen Kadının Yalanı 05:06
Müftü Eşi Olduğunu Söyleyen Kadının Yalanı 1.332 izlenme - 7 yıl önce Geçtiğimiz hafta, "başbakanın götünün kılıyım" diyen kadına tepki içeren videoya tepki olarak cekilen videonun kahramanının CHP Kadın kolları üyesi, CHP eski ilçe başkanının eşi Gül Taşlı Cenal'ın bir haber kanalındaki incelemesinde, provokasyon maksatlı video yaptığı ortaya çıkarılmış. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127535/erdoganin-gotunun-kiliyim-diyen-kadina-tepki
the time traveler's wife fragmanı 1 00:52
the time traveler's wife fragmanı 1 1.810 izlenme - 11 yıl önce audrey niffenegger in 2003 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan the time travelers wife adlı film chicagoda kütüphaneci olan henry detamble ın eric bana sahip olduğu genetik bir bozukluk neticesinde istem dışı olarak zamanda yolculuk etmesini ve clare abshire rachel mcadams adındaki bir ressama aşık olmasını anlatıyor. fantastik bir aşk hikayesini konu alan filmde henry ve clare in her şeye rağmen ilişkilerini ayakta tutma çabalarına şahit oluyoruz.
the pilot's wife 01:43
the pilot's wife 1.319 izlenme - 11 yıl önce kathryn lyonsın christine lahti kapısı sabaha karşı çalınır. kocası pilot olduğu için bu zamansız ziyaretçinin vereceği haberin iyi bir haber olma ihtimali yok gibidir. kadın yine de metanetle kapıyı açar. kapıda kocası jackin john heard bir iş arkadaşı olan robert heart campbell scott durmaktadır ve haber gerçekten çok kötüdür. jackin uçağı londradan bostona giderken irlanda sahilinin on mil açığında 104 yolcusu ve mürettebatıyla denize çakılmıştır. kathyn bu korkunç haberi onbeş
Ciguli Çalgıcı Karısı Binnaz 1999 03:09
Ciguli Çalgıcı Karısı Binnaz 1999 411 izlenme - 4 yıl önce https://www.google.com.tr/search?q=Eyüp+Duymaç&oq=Eyüp+Duymaç&aqs=chrome.0.69i59j69i61j69i60.26337j0j8&client=tablet-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
Polis Memurunun Karısı - Fragman 02:54
Polis Memurunun Karısı - Fragman 564 izlenme - 8 yıl önce Basit bir film bu; bir adam var, bir kadın, bir de çocuk. Küçük bir kentte yaşıyorlar... Genç evliler... Bir aşk meselesi... Bir yandan şefkat, diğer yandan uzaklaşma... Ve derken, karı koca arasında şiddet... Kadın yavaş yavaş çökerken, çocuğunun bu olanlardan kötü etkilenmemesi için elinden ne gelirse yapar. Bergman ve Haneke’nin nefesini hissettiğimiz bu filmde, yeni kurulmuş bir aile gözlerimizin önünde dehşet verici bir biçimde parçalanıyor... Yönetmen Philip Grönig’in 2005 tarihli Into Great Silence adlı unutulmaz belgeselinden sonra ilk uzun metrajlı filmi olan Polis Memurunun Karısı, arzuyu, adına aşk denen, merak denen, mutluluk denen erdemi ve dahi içimizdeki o en karanlık köşeyi mercek altına alan, bölümlü bir dram.
Müftünün Karısıyım İmamın Kocasıyım - Cübbeli Ahmet Hoca 03:24
Müftünün Karısıyım İmamın Kocasıyım - Cübbeli Ahmet Hoca 457 izlenme - 7 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'dan Esprili Sohbetleri pek çok kez dinledik dini konuları sıkmadan aktaran hocamız sanki bu sefer çizmeyi biraz aşmış izleyelim ona gören karar verelim.Buyrun izliyoruz. Not:İmamın kocası nasıl olur lan ?
the bishop's wife 02:38
the bishop's wife 504 izlenme - 11 yıl önce
Çakallarla Dans 4 Film Müziği Çalgıcı Karısı Binnaz Ciguli 03:09
Çakallarla Dans 4 Film Müziği Çalgıcı Karısı Binnaz Ciguli 173 izlenme - 4 yıl önce https://www.google.com.tr/search?q=Eyüp+Duymaç&oq=Eyüp+Duymaç&aqs=chrome.0.69i59j69i61j69i60.26337j0j8&client=tablet-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
the time traveler's wife fragmanı 3 00:42
the time traveler's wife fragmanı 3 542 izlenme - 11 yıl önce audrey niffenegger in 2003 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan the time travelers wife adlı film chicagoda kütüphaneci olan henry detamble ın eric bana sahip olduğu genetik bir bozukluk neticesinde istem dışı olarak zamanda yolculuk etmesini ve clare abshire rachel mcadams adındaki bir ressama aşık olmasını anlatıyor. fantastik bir aşk hikayesini konu alan filmde henry ve clare in her şeye rağmen ilişkilerini ayakta tutma çabalarına şahit oluyoruz.
Camisine Cemaat Gelmeyen İmamın Kendini Yakmaya Çalışması 02:27
Camisine Cemaat Gelmeyen İmamın Kendini Yakmaya Çalışması 303 izlenme - 8 yıl önce DENİZLİ'nin Çal İlçesi'ne bağlı Akkent Mahallesi'ndeki Hatipoğlu Camisi imamı olarak görev yaparken, 50 nüfuslu Karapınar Mahallesi camisine ataması yapılan imam 50 yaşındaki Z.H., İl Müftülüğü binası önünde üzerine benzin döküp, kendini yakmak istedi. İmam Z.H, kızı ve bir yakın arkadaşının üzerine atlayıp, elindeki çakmağı almasıyla ikna edilerek, vazgeçirildi. Çal İlçesi'nin Akkent Mahallesi'ndeki Hatipoğlu Camisi'nde görev yapan 30 yıllık imam Z.H. rotasyon nedeniyle, 50 nüfuslu Karapınar Mahallesi camisine atandı. İki çocuk babası Z.H., yurt dışı ve yurt içindeki başarılı çalışmaları nedeniyle Diyanet İşleri Başkanı'nın elinden ödül almış olmasına rağmen rotasyonla daha az cemaatin olduğu bir mahalleye atanmasına tepki gösterdi. Bu tepkiyi de kendini yakarak göstermek istemiş olmalı. İzleyelim..
Ciguli - Röportaj 10:01
Ciguli - Röportaj 220 izlenme - 7 yıl önce "Onlar aldı 3 milyon dolar ,vermediler bana guruj, ben Türkiye'yi ollanda'da temsil ettim ,ben akordiyon üstaatıyım be ya,ben sevmiyom bara" diyor ciguli röportajında.1999 yılında Binnaz şarkısıyla bir döneme bomba gibi düştükten sonra iş hayatında zorluklar ve kayıplarla boğuşmuş ciguli.O günleri anlatıyor ve her fırsatta ekmeğini yediği bu ülkenin insanlarına sevgisini dile getiriyor.Komik adam şu ciguli...
Gülbahar - Madencinin Karısı 04:55
Gülbahar - Madencinin Karısı 188 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Dönülmeyen Gitmeler Çıkış Tarihi: 18.08.1993 Etnik Şarkı Sözleri: Esma otuz yaiinda Bei çocuklu dul kaldi Fidan ekti madene Kömürlerde karardi Toprak altinda kalmii Düilerimin yarisi Kömürlere belenmii Saçimin ak yazmasi Aman mehmet yandim mehmet Alninin kömür karasi Çik topraktan gir gönlüme Yüreiimin yarisi Onbei yil bir yastikta Mehmedine sevdali Bir daha nasil kadin olur Soyunup ak yazmasini Kömür parasi bile etmez Memedin can paralarin Kimler verir hesabini Madendeki canlarin Aman mehmet yandim mehmet Alninin kömür karasi Çik topraktan gir gönlüme Yüreiimin yarisi
the time traveler's wife fragmanı 7 01:06
the time traveler's wife fragmanı 7 325 izlenme - 11 yıl önce audrey niffenegger in 2003 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan the time travelers wife adlı film chicagoda kütüphaneci olan henry detamble ın eric bana sahip olduğu genetik bir bozukluk neticesinde istem dışı olarak zamanda yolculuk etmesini ve clare abshire rachel mcadams adındaki bir ressama aşık olmasını anlatıyor. fantastik bir aşk hikayesini konu alan filmde henry ve clare in her şeye rağmen ilişkilerini ayakta tutma çabalarına şahit oluyoruz.
Karısını 50 Yerinden Bıçaklayan Yürüme Engelli Dede 02:39
Karısını 50 Yerinden Bıçaklayan Yürüme Engelli Dede 170 izlenme - 7 yıl önce Samsun'da 9 çocuk annesi 73 yaşındaki karısını 50 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 70 yaşındaki koca, yürüme güçlüğü çektiği için tekerlekli sandalye ile sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.(İHA)