Hoşgeldiniz!

katil balina

Balinaların Köpek Balığı Avlaması 01:30
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 5.086 izlenme - 5 ay önce Sidney'de zevkine drone uçuran Bruno Kataoka isimli insan doğada pek yakalanamayan bir görüntüyü yakalama şerefine nail olmuş. Yalancı katil balinalar (Pseudorca crassidens) zavallı köpek balığını gözlerine kestirmişler, zavallı köpek balığı çaresizce kaçıyor ve görüntüler anbean drone'a yansıyor. Bruno Kataoka ise coşkulu, National Geographic'in bile yakalayamadığı görüntüleri yakaladım diyor. Büyük balık küçük balığı yutar demeyin, balina memeli beyler.
katil balina fok avında! 00:22
katil balina fok avında! 34.467 izlenme - 7 yıl önce katil balina fok avında
Katil Balinaların Saldırısından Kaçıp Tekneye Sığınan Fok Balığı 00:48
Katil Balinaların Saldırısından Kaçıp Tekneye Sığınan Fok Balığı 1.275 izlenme - 2 ay önce Kanada’da okyanusa açılan şahıs, inanılmaz bir olaya şahitlik etti. Sudaki bir fok balığı, katil balinalara yem olmamak için büyük bir savaş verdi. Karşısına çıkan tekneye atlayıp aracın motorunun arkasına gizlendi. Teknenin etrafında tur atan balinalar, avlarının peşindeydi. Çok korktuğu gözlenen sevimli fok balığı oracıkta kala kalırken, o anlar böyle görüntülendi.
katil balina yunusu yutuyorq 00:20
katil balina yunusu yutuyorq 35.196 izlenme - 9 yıl önce
Katil Balina Dehşeti 01:50
Katil Balina Dehşeti 11.049 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin San Diego kentindeki SeaWorld gösteri havuzunda bir katil balina eğiticisini suyun altına çekip boğmaya çalışırken o tüyler ürperten anlar saniye saniye kameralar tarafından kaydedildi.
Köpek Balıkları 00:56
Köpek Balıkları 44.222 izlenme - 10 yıl önce Denizlerin en tehlikeli hayvanları köpek balıklarından müthiş görüntüler.
katil balina (belgesel) 02:34
katil balina (belgesel) 26.127 izlenme - 9 yıl önce
KATİL BALİNALAR İLK KEZ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ 00:58
KATİL BALİNALAR İLK KEZ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ 9.547 izlenme - 4 yıl önce Kanada'nın Hudson Körfezi kıyılarındaki İnukjuak kenti açıklarında bir katil balina sürüsünün buzullarda sıkıştığı bildirildi. Yerli Inuit’lerin yaşadığı bölge sakinlerinden Johnny Williams'ın 7 Ocak Pazartesi günü Kanada Balıkçılık ve Okyanus Bakanlığı'na olayı bildirmesine rağmen hala müdahale edilmeyen 11 katil balinanın hareketsizlik nedeniyle nefes almakta zorlandığını söyledi. Öte yandan, Kanada Balıkçılık ve Okyanus Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, bir uzman grubun yola çıktığı ve bugün bölgede olacağı ifade edildi.
Katil Balinanın Dahiyane Kuş Avlama Planı 01:06
Katil Balinanın Dahiyane Kuş Avlama Planı 2.213 izlenme - 1 yıl önce Bu ilginç videoda, bir katil balinanın kendisini beslemek için verilen balığı kullanarak, bir kuşu avlamasını izleyeceğiz. Aslında katil balinalar genellikle kuşlarla beslenmezler; zaten buradaki balina da, kuşu öldürüp bırakıyor. Uzmanlar, bu davranışın nedeninin oyun veya avlandıktan sonra tadın beğenilmeyerek bırakılması olabileceği kanaatindeler.
vahşi yaşam - katil balina 02:34
vahşi yaşam - katil balina 6.772 izlenme - 6 yıl önce vahşi yaşam - katil balina
Kamerayı Görünce Gülümseyen Balina 00:46
Kamerayı Görünce Gülümseyen Balina 1.644 izlenme - 1 yıl önce Katil balinalar kamerayı görünce gülümsemeden yapamadı. Katil balina olarak adlandırılmalarına rağmen kameralara oynamaktan da çekinmediklerini görüyoruz.
katil balina foku 20 metre havaya fırlattı 02:06
katil balina foku 20 metre havaya fırlattı 9.943 izlenme - 8 yıl önce katil balina foku 20 metre havaya fırlattı
Katil Balina Çetesi (Seleksiyon İçerir) 05:21
Katil Balina Çetesi (Seleksiyon İçerir) 1.721 izlenme - 2 yıl önce Katil balinaların mükemmel avlanma stratejisini izliyoruz. Bu avlanma şekli, doğadaki en karmaşık avlanma şekillerinden birisidir. Yeteneklerine saygı duymakla beraber, kendisine burdan seslenmek istiyorum. Bak balina, sana iki çift lafım var. Koskoca hayvansın. Gücün var, kudretin var, herseyin var. Yakışır mı sana fokla oynamak? Sen, büyük hayvan, katil balina, sen mi büyüksün? Hayır, fok büyük! Sen fokun yanında bir hiçsin, bir hiç. Gözümde istavrit kadar bile değerin yok.
Katil Balina Saldırısı kamerada 04:42
Katil Balina Saldırısı kamerada 2.861 izlenme - 4 yıl önce ABD'de SeaWorld su parkında meydana gelen korkunç olayın görüntüleri ilk kez yayınladı.
Katil Balinanın Köpek Balığı Avı Kamerada 01:28
Katil Balinanın Köpek Balığı Avı Kamerada 273 izlenme - 5 ay önce Katil balinanın köpek balığı avı kamerada Avustralya'da deniz biyologlarının kamerasına, katil balinanın köpek balığı avlama anı yansıdı.
Katil Balina Orka Show 09:53
Katil Balina Orka Show 876 izlenme - 2 yıl önce Katil Balina Orka Show
Katil Balina Ve Fok Baligi 03:15
Katil Balina Ve Fok Baligi 1.274 izlenme - 2 yıl önce Katil Balina Ve Fok Baligi
buzda köpeği katil balina yutuyor!! 00:25
buzda köpeği katil balina yutuyor!! 3.674 izlenme - 6 yıl önce bir grup avcı buz tutmuş bir suyun üstünde kuş avlıyorlar.vurdukları avı almaya köpek koşa koşa giderken bakın ne oluyor?.
Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse! 00:31
Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse! 716 izlenme - 3 yıl önce Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse!
Katil Balina Şimdide Germiyanda 02:47
Katil Balina Şimdide Germiyanda 2.917 izlenme - 8 yıl önce katil balina germiyanda görüldüü
Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor 00:31
Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor 501 izlenme - 3 yıl önce Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor
Katil Balinaların Kaplan Köpekbalığını Avlaması 02:31
Katil Balinaların Kaplan Köpekbalığını Avlaması 433 izlenme - 2 yıl önce Belgesel ekibi tekne ile giderken karşılaştıkları kaplan köpekbalığını videoya alıyorlar fakat sonradan olanlar oluyor, izliyoruz
Katil balina eğitmenine saldırdı 04:36
Katil balina eğitmenine saldırdı 747 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin San Diego kentindeki SeaWorld Park ve Eğlence Merkezi, 2006'da meydana gelen bir olayın görüntülerini ilk kez yayınladı. Katil balina saldırısına uğrayan eğitmenin son anda hayatta kaldığı ortaya çıktı.
Katil balina (belgesel) 02:34
Katil balina (belgesel) 1.135 izlenme - 5 yıl önce
Orca'ların Akıllıca Avlanma Taktiği 03:15
Orca'ların Akıllıca Avlanma Taktiği 414 izlenme - 2 yıl önce Videonun sonlarına doğru gösteriyor bu akıllı hayvanların o foku avlama taktiğini. İyi seyirler.
Katil Balina Eğiticisini Parçaladı 01:27
Katil Balina Eğiticisini Parçaladı 179 izlenme - 11 ay önce Katil Balina Eğiticisini Parçaladı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Katil Balina, Deniz Aslanını Havaya Fırlattı 00:58
Katil Balina, Deniz Aslanını Havaya Fırlattı 628 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Alaska eyaletinde bir katil balinanın deniz aslanını kuyruk darbesiyle metrelerce havaya savurduğu anlar, anbean görüntülendi. Alaska eyaletine bağlı Ketchikan açıklarında balık avlayan bir grup avcının kamerasına ilgiç bir görüntü yansıdı. Deniz aslanı, balıkçı teknesinin çevresinde gezinmeye başladı. Balıkçılar, tehlikenin farkına varınca oradan uzaklaşmak istedi. Deniz aslanı balıkçıların teknesinin hareket ettiğini farkedince peşlerinden yüzmeye başladı. DENİZ ASLANI HAVADA TAKLA ATTI Balıkçılar, kendilerini takip eden deniz aslanını kamerayla görüntülerken, akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bir katil balina, kuyruk darbesiyle deniz aslanını metrelerce yukarıya fırlattı. Talihsiz deniz aslanı havada taklalar atarken, görüntüler balinaların kuyruk darbelerinin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
Köpekbalığı Genç Kızı Böyle Parçaladı 01:18
Köpekbalığı Genç Kızı Böyle Parçaladı 414 izlenme - 2 yıl önce Köpekbalığı Genç Kızı Böyle Parçaladı Hastaneye Kaldırılan Genç Kız Hayatını Kaybetti Balinaları Görüntülemek İsteyenler İse Katil Balinalara Yem Oluyorlardı...
Katil Balina Foku Göğe Gönderdi 01:00
Katil Balina Foku Göğe Gönderdi 137 izlenme - 12 ay önce Katil Balina, Foku Göğe Gönderdi
Yırtıcının Gözünden : Katil Balina Orka (Belgesel) 44:45
Yırtıcının Gözünden : Katil Balina Orka (Belgesel) 82 izlenme - 6 ay önce Yırtıcının Gözünden : Katil Balina Orka (Belgesel) Kusursuz bir av makinesi olan katil balinalar, sadece gücüyle değil zekasıyla da okyanustaki pek çok canlıyı alt edebilir.