Hoşgeldiniz!

katil balina

Katil Balinadan İnsan Sesi Taklidi 00:40
Katil Balinadan İnsan Sesi Taklidi 5.695 izlenme - 3 ay önce Güney Fransa'daki bir akvaryumda incelenen 14 yaşındaki katil balina, İngilizce "selam" ve "bye bye" gibi basit kelimeleri başarıyla taklit etti.
Katil Balina ve Azmettiricisi Olan Kadın 02:02
Katil Balina ve Azmettiricisi Olan Kadın 4.583 izlenme - 3 ay önce Aslında bir yunus türü olan ve günahsız olduğu halde adı katile çıkan orkaların insana karşı yaklaşımına şahit oluyoruz. İyi seyirler...
Balina Yiyen Katil Balinalar 01:35
Balina Yiyen Katil Balinalar 9.375 izlenme - 10 ay önce Orca adıyla bilinen katil balinalar başka bir balinayı canlı canlı mideye indirirken drone ile böyle kaydedildi.
katil balina fok avında! 00:22
katil balina fok avında! 36.836 izlenme - 8 yıl önce katil balina fok avında
katil balina yunusu yutuyorq 00:20
katil balina yunusu yutuyorq 38.155 izlenme - 10 yıl önce
Köpek Balıkları 00:56
Köpek Balıkları 44.308 izlenme - 12 yıl önce Denizlerin en tehlikeli hayvanları köpek balıklarından müthiş görüntüler.
Katil Balina Dehşeti 01:50
Katil Balina Dehşeti 11.221 izlenme - 6 yıl önce ABD'nin San Diego kentindeki SeaWorld gösteri havuzunda bir katil balina eğiticisini suyun altına çekip boğmaya çalışırken o tüyler ürperten anlar saniye saniye kameralar tarafından kaydedildi.
katil balina (belgesel) 02:34
katil balina (belgesel) 26.237 izlenme - 10 yıl önce
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 01:30
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 6.522 izlenme - 2 yıl önce Sidney'de zevkine drone uçuran Bruno Kataoka isimli insan doğada pek yakalanamayan bir görüntüyü yakalama şerefine nail olmuş. Yalancı katil balinalar (Pseudorca crassidens) zavallı köpek balığını gözlerine kestirmişler, zavallı köpek balığı çaresizce kaçıyor ve görüntüler anbean drone'a yansıyor. Bruno Kataoka ise coşkulu, National Geographic'in bile yakalayamadığı görüntüleri yakaladım diyor. Büyük balık küçük balığı yutar demeyin, balina memeli beyler.
KATİL BALİNALAR İLK KEZ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ 00:58
KATİL BALİNALAR İLK KEZ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ 9.923 izlenme - 5 yıl önce Kanada'nın Hudson Körfezi kıyılarındaki İnukjuak kenti açıklarında bir katil balina sürüsünün buzullarda sıkıştığı bildirildi. Yerli Inuit’lerin yaşadığı bölge sakinlerinden Johnny Williams'ın 7 Ocak Pazartesi günü Kanada Balıkçılık ve Okyanus Bakanlığı'na olayı bildirmesine rağmen hala müdahale edilmeyen 11 katil balinanın hareketsizlik nedeniyle nefes almakta zorlandığını söyledi. Öte yandan, Kanada Balıkçılık ve Okyanus Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, bir uzman grubun yola çıktığı ve bugün bölgede olacağı ifade edildi.
vahşi yaşam - katil balina 02:34
vahşi yaşam - katil balina 6.819 izlenme - 7 yıl önce vahşi yaşam - katil balina
katil balina foku 20 metre havaya fırlattı 02:06
katil balina foku 20 metre havaya fırlattı 9.960 izlenme - 9 yıl önce katil balina foku 20 metre havaya fırlattı
Yüzerken Katil Balinalar İle Burun Buruna Gelen Çocuklar 00:46
Yüzerken Katil Balinalar İle Burun Buruna Gelen Çocuklar 229 izlenme - 3 ay önce Yeni Zellanda'nın Waiheke Adası yakınlarında okyanusta yüzen iki çocuk, karşılarında iki katil balina ile karşılaşınca, korkudan ne yapacaklarını şaşırmış. Balinalar çocuklara zarar vermeden, yanlarından geçip gitmiş.
Katil Balinanın Dahiyane Kuş Avlama Planı 01:06
Katil Balinanın Dahiyane Kuş Avlama Planı 2.571 izlenme - 3 yıl önce Bu ilginç videoda, bir katil balinanın kendisini beslemek için verilen balığı kullanarak, bir kuşu avlamasını izleyeceğiz. Aslında katil balinalar genellikle kuşlarla beslenmezler; zaten buradaki balina da, kuşu öldürüp bırakıyor. Uzmanlar, bu davranışın nedeninin oyun veya avlandıktan sonra tadın beğenilmeyerek bırakılması olabileceği kanaatindeler.
Katil Balina Çetesi (Seleksiyon İçerir) 05:21
Katil Balina Çetesi (Seleksiyon İçerir) 2.592 izlenme - 3 yıl önce Katil balinaların mükemmel avlanma stratejisini izliyoruz. Bu avlanma şekli, doğadaki en karmaşık avlanma şekillerinden birisidir. Yeteneklerine saygı duymakla beraber, kendisine burdan seslenmek istiyorum. Bak balina, sana iki çift lafım var. Koskoca hayvansın. Gücün var, kudretin var, herseyin var. Yakışır mı sana fokla oynamak? Sen, büyük hayvan, katil balina, sen mi büyüksün? Hayır, fok büyük! Sen fokun yanında bir hiçsin, bir hiç. Gözümde istavrit kadar bile değerin yok.
Katil Balinaların Saldırısından Kaçıp Tekneye Sığınan Fok Balığı 00:48
Katil Balinaların Saldırısından Kaçıp Tekneye Sığınan Fok Balığı 1.439 izlenme - 2 yıl önce Kanada’da okyanusa açılan şahıs, inanılmaz bir olaya şahitlik etti. Sudaki bir fok balığı, katil balinalara yem olmamak için büyük bir savaş verdi. Karşısına çıkan tekneye atlayıp aracın motorunun arkasına gizlendi. Teknenin etrafında tur atan balinalar, avlarının peşindeydi. Çok korktuğu gözlenen sevimli fok balığı oracıkta kala kalırken, o anlar böyle görüntülendi.
Kamerayı Görünce Gülümseyen Balina 00:46
Kamerayı Görünce Gülümseyen Balina 2.181 izlenme - 3 yıl önce Katil balinalar kamerayı görünce gülümsemeden yapamadı. Katil balina olarak adlandırılmalarına rağmen kameralara oynamaktan da çekinmediklerini görüyoruz.
Katil Balina Saldırısı kamerada 04:42
Katil Balina Saldırısı kamerada 3.025 izlenme - 6 yıl önce ABD'de SeaWorld su parkında meydana gelen korkunç olayın görüntüleri ilk kez yayınladı.
Katil Balinalar - HD Türkçe Dublaj Belgesel 39:55
Katil Balinalar - HD Türkçe Dublaj Belgesel 1.521 izlenme - 2 yıl önce Katil Balinalar, tüm dünyada denizlerin efendileridir.Tıpkı kurtlar gibi gruplar halinde dolaşırlar, avlarını yakalamak için birlikte çalışırlar. Bu belgeselde onların olağanüstü tekniklerini izlemek için bir yolculuğa çıkacaksınız. Dalgaların içine dalıp bir ringa sürüsünün etrafını nasıl sardıklarını ve güçlü kuyruklarıyla indirdikleri darbelerle onları nasıl sersemlettiklerini göreceksiniz.
Katil Balina Orka Show 09:53
Katil Balina Orka Show 973 izlenme - 4 yıl önce Katil Balina Orka Show
buzda köpeği katil balina yutuyor!! 00:25
buzda köpeği katil balina yutuyor!! 4.058 izlenme - 7 yıl önce bir grup avcı buz tutmuş bir suyun üstünde kuş avlıyorlar.vurdukları avı almaya köpek koşa koşa giderken bakın ne oluyor?.
Katil Balina Ve Fok Baligi 03:15
Katil Balina Ve Fok Baligi 1.304 izlenme - 4 yıl önce Katil Balina Ve Fok Baligi
Yırtıcının Gözünden : Katil Balina Orka (Belgesel) 44:45
Yırtıcının Gözünden : Katil Balina Orka (Belgesel) 418 izlenme - 2 yıl önce Yırtıcının Gözünden : Katil Balina Orka (Belgesel) Kusursuz bir av makinesi olan katil balinalar, sadece gücüyle değil zekasıyla da okyanustaki pek çok canlıyı alt edebilir.
Katil Balina Şimdide Germiyanda 02:47
Katil Balina Şimdide Germiyanda 2.924 izlenme - 9 yıl önce katil balina germiyanda görüldüü
Katil Balinanın Köpek Balığı Avı Kamerada 01:28
Katil Balinanın Köpek Balığı Avı Kamerada 374 izlenme - 2 yıl önce Katil balinanın köpek balığı avı kamerada Avustralya'da deniz biyologlarının kamerasına, katil balinanın köpek balığı avlama anı yansıdı.
Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse! 00:31
Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse! 734 izlenme - 5 yıl önce Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse!
Katil Balinaların Kaplan Köpekbalığını Avlaması 02:31
Katil Balinaların Kaplan Köpekbalığını Avlaması 674 izlenme - 3 yıl önce Belgesel ekibi tekne ile giderken karşılaştıkları kaplan köpekbalığını videoya alıyorlar fakat sonradan olanlar oluyor, izliyoruz
Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor 00:31
Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor 518 izlenme - 4 yıl önce Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor
Katil balina eğitmenine saldırdı 04:36
Katil balina eğitmenine saldırdı 790 izlenme - 6 yıl önce ABD'nin San Diego kentindeki SeaWorld Park ve Eğlence Merkezi, 2006'da meydana gelen bir olayın görüntülerini ilk kez yayınladı. Katil balina saldırısına uğrayan eğitmenin son anda hayatta kaldığı ortaya çıktı.
Katil balina (belgesel) 02:34
Katil balina (belgesel) 1.184 izlenme - 6 yıl önce