Hoşgeldiniz!

katil balina

Balina Yiyen Katil Balinalar 01:35
Balina Yiyen Katil Balinalar 5.475 izlenme - 2 hafta önce Orca adıyla bilinen katil balinalar başka bir balinayı canlı canlı mideye indirirken drone ile böyle kaydedildi.
katil balina fok avında! 00:22
katil balina fok avında! 36.536 izlenme - 7 yıl önce katil balina fok avında
katil balina yunusu yutuyorq 00:20
katil balina yunusu yutuyorq 37.447 izlenme - 9 yıl önce
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 01:30
Balinaların Köpek Balığı Avlaması 6.068 izlenme - 1 yıl önce Sidney'de zevkine drone uçuran Bruno Kataoka isimli insan doğada pek yakalanamayan bir görüntüyü yakalama şerefine nail olmuş. Yalancı katil balinalar (Pseudorca crassidens) zavallı köpek balığını gözlerine kestirmişler, zavallı köpek balığı çaresizce kaçıyor ve görüntüler anbean drone'a yansıyor. Bruno Kataoka ise coşkulu, National Geographic'in bile yakalayamadığı görüntüleri yakaladım diyor. Büyük balık küçük balığı yutar demeyin, balina memeli beyler.
Köpek Balıkları 00:56
Köpek Balıkları 44.287 izlenme - 11 yıl önce Denizlerin en tehlikeli hayvanları köpek balıklarından müthiş görüntüler.
Katil Balina Dehşeti 01:50
Katil Balina Dehşeti 11.193 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin San Diego kentindeki SeaWorld gösteri havuzunda bir katil balina eğiticisini suyun altına çekip boğmaya çalışırken o tüyler ürperten anlar saniye saniye kameralar tarafından kaydedildi.
katil balina (belgesel) 02:34
katil balina (belgesel) 26.209 izlenme - 9 yıl önce
KATİL BALİNALAR İLK KEZ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ 00:58
KATİL BALİNALAR İLK KEZ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ 9.780 izlenme - 5 yıl önce Kanada'nın Hudson Körfezi kıyılarındaki İnukjuak kenti açıklarında bir katil balina sürüsünün buzullarda sıkıştığı bildirildi. Yerli Inuit’lerin yaşadığı bölge sakinlerinden Johnny Williams'ın 7 Ocak Pazartesi günü Kanada Balıkçılık ve Okyanus Bakanlığı'na olayı bildirmesine rağmen hala müdahale edilmeyen 11 katil balinanın hareketsizlik nedeniyle nefes almakta zorlandığını söyledi. Öte yandan, Kanada Balıkçılık ve Okyanus Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, bir uzman grubun yola çıktığı ve bugün bölgede olacağı ifade edildi.
Katil Balinaların Saldırısından Kaçıp Tekneye Sığınan Fok Balığı 00:48
Katil Balinaların Saldırısından Kaçıp Tekneye Sığınan Fok Balığı 1.402 izlenme - 11 ay önce Kanada’da okyanusa açılan şahıs, inanılmaz bir olaya şahitlik etti. Sudaki bir fok balığı, katil balinalara yem olmamak için büyük bir savaş verdi. Karşısına çıkan tekneye atlayıp aracın motorunun arkasına gizlendi. Teknenin etrafında tur atan balinalar, avlarının peşindeydi. Çok korktuğu gözlenen sevimli fok balığı oracıkta kala kalırken, o anlar böyle görüntülendi.
vahşi yaşam - katil balina 02:34
vahşi yaşam - katil balina 6.809 izlenme - 6 yıl önce vahşi yaşam - katil balina
Katil Balinanın Dahiyane Kuş Avlama Planı 01:06
Katil Balinanın Dahiyane Kuş Avlama Planı 2.454 izlenme - 2 yıl önce Bu ilginç videoda, bir katil balinanın kendisini beslemek için verilen balığı kullanarak, bir kuşu avlamasını izleyeceğiz. Aslında katil balinalar genellikle kuşlarla beslenmezler; zaten buradaki balina da, kuşu öldürüp bırakıyor. Uzmanlar, bu davranışın nedeninin oyun veya avlandıktan sonra tadın beğenilmeyerek bırakılması olabileceği kanaatindeler.
katil balina foku 20 metre havaya fırlattı 02:06
katil balina foku 20 metre havaya fırlattı 9.956 izlenme - 8 yıl önce katil balina foku 20 metre havaya fırlattı
Kamerayı Görünce Gülümseyen Balina 00:46
Kamerayı Görünce Gülümseyen Balina 1.992 izlenme - 2 yıl önce Katil balinalar kamerayı görünce gülümsemeden yapamadı. Katil balina olarak adlandırılmalarına rağmen kameralara oynamaktan da çekinmediklerini görüyoruz.
Katil Balinaların Heyecanlandıran Sessiz Ziyareti 00:39
Katil Balinaların Heyecanlandıran Sessiz Ziyareti 115 izlenme - 1 ay önce Kano ile gezinti yaparken deniz yüzeyinde birden bire katil balinaların (Orka) belirmesi kayıt yapan kadını hem heyecanlandırmış hemde hayrete düşürmüş.
Katil Balina Çetesi (Seleksiyon İçerir) 05:21
Katil Balina Çetesi (Seleksiyon İçerir) 2.291 izlenme - 3 yıl önce Katil balinaların mükemmel avlanma stratejisini izliyoruz. Bu avlanma şekli, doğadaki en karmaşık avlanma şekillerinden birisidir. Yeteneklerine saygı duymakla beraber, kendisine burdan seslenmek istiyorum. Bak balina, sana iki çift lafım var. Koskoca hayvansın. Gücün var, kudretin var, herseyin var. Yakışır mı sana fokla oynamak? Sen, büyük hayvan, katil balina, sen mi büyüksün? Hayır, fok büyük! Sen fokun yanında bir hiçsin, bir hiç. Gözümde istavrit kadar bile değerin yok.
Katil Balina Saldırısı kamerada 04:42
Katil Balina Saldırısı kamerada 2.958 izlenme - 5 yıl önce ABD'de SeaWorld su parkında meydana gelen korkunç olayın görüntüleri ilk kez yayınladı.
Katil Balina Orka Show 09:53
Katil Balina Orka Show 953 izlenme - 3 yıl önce Katil Balina Orka Show
buzda köpeği katil balina yutuyor!! 00:25
buzda köpeği katil balina yutuyor!! 3.808 izlenme - 7 yıl önce bir grup avcı buz tutmuş bir suyun üstünde kuş avlıyorlar.vurdukları avı almaya köpek koşa koşa giderken bakın ne oluyor?.
Katil Balina Ve Fok Baligi 03:15
Katil Balina Ve Fok Baligi 1.292 izlenme - 3 yıl önce Katil Balina Ve Fok Baligi
Katil Balinanın Köpek Balığı Avı Kamerada 01:28
Katil Balinanın Köpek Balığı Avı Kamerada 327 izlenme - 1 yıl önce Katil balinanın köpek balığı avı kamerada Avustralya'da deniz biyologlarının kamerasına, katil balinanın köpek balığı avlama anı yansıdı.
Katil Balinalar - HD Türkçe Dublaj Belgesel 39:55
Katil Balinalar - HD Türkçe Dublaj Belgesel 325 izlenme - 11 ay önce Katil Balinalar, tüm dünyada denizlerin efendileridir.Tıpkı kurtlar gibi gruplar halinde dolaşırlar, avlarını yakalamak için birlikte çalışırlar. Bu belgeselde onların olağanüstü tekniklerini izlemek için bir yolculuğa çıkacaksınız. Dalgaların içine dalıp bir ringa sürüsünün etrafını nasıl sardıklarını ve güçlü kuyruklarıyla indirdikleri darbelerle onları nasıl sersemlettiklerini göreceksiniz.
Katil Balina Şimdide Germiyanda 02:47
Katil Balina Şimdide Germiyanda 2.919 izlenme - 9 yıl önce katil balina germiyanda görüldüü
Ölmek Üzere Olan Katil Balinayı Kurtaran Koca Yürekli İnsanlar 02:09
Ölmek Üzere Olan Katil Balinayı Kurtaran Koca Yürekli İnsanlar 150 izlenme - 7 ay önce Britanya Kolombiyası kıyı şeridinde bir Orca kayalıkların arasına sıkıştı. Orada bulunan insanlar Orca'yı sıkıştığı yerden kurtarmak için yaklaşık 8 saatlik bir uğraş verdi. Ve sonunda gelgitlerin de yardımıyla Orca bulunduğu yerden kurtarıldı.
Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse! 00:31
Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse! 728 izlenme - 4 yıl önce Balıkçıyla Katil Balina Karşı Karşıya Gelirse!
Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor 00:31
Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor 513 izlenme - 4 yıl önce Katil Balina Balıkçının Avını Çalıyor
Katil Balinaların Kaplan Köpekbalığını Avlaması 02:31
Katil Balinaların Kaplan Köpekbalığını Avlaması 577 izlenme - 2 yıl önce Belgesel ekibi tekne ile giderken karşılaştıkları kaplan köpekbalığını videoya alıyorlar fakat sonradan olanlar oluyor, izliyoruz
Katil balina eğitmenine saldırdı 04:36
Katil balina eğitmenine saldırdı 772 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin San Diego kentindeki SeaWorld Park ve Eğlence Merkezi, 2006'da meydana gelen bir olayın görüntülerini ilk kez yayınladı. Katil balina saldırısına uğrayan eğitmenin son anda hayatta kaldığı ortaya çıktı.
Katil balina (belgesel) 02:34
Katil balina (belgesel) 1.154 izlenme - 5 yıl önce
Katil Balinanın Oltadaki Balığa Göz Koyması 00:31
Katil Balinanın Oltadaki Balığa Göz Koyması 63 izlenme - 4 ay önce Amatör balıkçının yakaladığı balığa göz koyan katil balinanın (Orka) kameralara yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Orca'ların Akıllıca Avlanma Taktiği 03:15
Orca'ların Akıllıca Avlanma Taktiği 477 izlenme - 2 yıl önce Videonun sonlarına doğru gösteriyor bu akıllı hayvanların o foku avlama taktiğini. İyi seyirler.