Hoşgeldiniz!

Katliam

Kayıp Yakınının Öfkesi - Yerin Dibine Batsın İktidarınız 00:29
Kayıp Yakınının Öfkesi - Yerin Dibine Batsın İktidarınız 19.865 izlenme - 7 yıl önce Patlamada yakınını kaybeden yurttaş: Yerin dibine batsın iktidarınız Ankara’da en az 34 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırının ardından, kurbanlardan 16 yaşındaki Destina Peri Parlak’ın yakını öfkesini dile getirdi: “Yerin dibine batsın iktidarınız…”
Yol Vermeyen Arabayı Tıra Yem Etmek 02:26
Yol Vermeyen Arabayı Tıra Yem Etmek 27.064 izlenme - 8 yıl önce O kadar manyak görmüşüzdür ben bu kadar manyağını ilk kez görüyorum resmen cinayet bu manyak şöförü destekleyenlerde olabilir ızleyince göreceksiniy ki adam çıldırmakta haklı bu arada olay ABD de gerçekleşiyor
Happy Tree Friends 01:55
Happy Tree Friends 54.070 izlenme - 14 yıl önce tam bir facia
Geniş Aile Jenerik 01:27
Geniş Aile Jenerik 47.802 izlenme - 13 yıl önce geniş aile dizisinin jenerik müziği gripin komşu kızı
Aşık Gülabi - Maraş 06:34
Aşık Gülabi - Maraş 18.075 izlenme - 7 yıl önce Hali hazırda Maraş katliamının otuz beşinci yılındayız. 1978'de katliam günlerce sürmüştü. Sonradan 1980 temmuzunda, 12 eylüle aylar kala Çorum'da katliam olmuştu. Kendisi de Çorumlu olan Aşık Gülabi'de bu katliamların ağıdını yakmıştır.
Katliam Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 02:05
Katliam Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 21.124 izlenme - 10 yıl önce Katliam Gecesi filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
srebrenica katliamı 02:28
srebrenica katliamı 14.500 izlenme - 14 yıl önce srebrenica katliamı
İsmail Türüt'ün Yeni Zelanda İçin Söylediği Irkçı Şarkı 00:56
İsmail Türüt'ün Yeni Zelanda İçin Söylediği Irkçı Şarkı 5.860 izlenme - 4 yıl önce Yeni Zelanda'daki katliama için şarkı söyleyen İsmail Türüt, söylediği şarkıda oldukça ırkçı ve ayrımcı ifadeler kullanmış.
Incendies - Katliam Sahnesi 06:01
Incendies - Katliam Sahnesi 5.995 izlenme - 5 yıl önce YönetmenliÄŸini Denis Villeneuve tarafından yapılan 2010 yapımı etkileyici film. Filmin Konusu: Ä°kizler Jeanne ve Simon’u karışık köklerini araÅŸtırmak için Orta DoÄŸu’ya göndermek bir annenin son dileÄŸidir. Wajdi Mouawad’ın beÄŸenilen oyunundan uyarlanan Incendies, iki genç yetiÅŸkinin köklü nefret, sonu gelmeyen savaÅŸlar ve kalıcı sevgiye yolculuÄŸunu anlatan güçlü ve dokunaklı öyküsüdür.
Toplu Mors Ölümü 02:18
Toplu Mors Ölümü 3.456 izlenme - 4 yıl önce Evet, insanlık olarak gurur (!) duyabileceğimiz bir olay daha. Daha önceleri kayalar üzerinde yaşayıp buz kümeler üzerinden yiyeceklerine ulaşan morslar, buzların iklim değişikliği sebebiyle eriyip yok olması ile birlikte yem bulabilmek için uzun uzun mesafe katetmek zorunda kalıyorlar. Sonra da yorgun ve bitkin halleriyle kayalarda tutunamıyor, kayalardan düşerek feci şekilde can veriyorlar. netflix belgesel dizisinden kesit
Doku Parçası Toplayan Ankaralılar! 03:05
Doku Parçası Toplayan Ankaralılar! 7.434 izlenme - 7 yıl önce Olayın üzerinden 3 gün geçti ama apar topar trafiğe ve yaya geçişine açılan bölgede halen doku parçaları,uzuvlar ve kısmen yanmış deliller var.Haliyle vatandaşlar olsun haberciler olsun bulup bulup polisi bilgilendiriyor.Bir Ankaralı sade vatandaş olarak bende merak ediyorum ihmal mi var?Hayır yok yahu.Çünkü olayların öncesinde ihmallerin önüne geçmek,her türlü saldırıya hazırlıklı olmak,bazı olasılıkları öngörmek,bazı tehlikeleri sezmek,önceden hareket etmek,tedbir almak belirli oranda zeka gerektirir bilmem anlatabildim mi...
'Tanrı Meşgul' Tişörtü Yüzünden Linç Edileyazan Eleman 04:25
'Tanrı Meşgul' Tişörtü Yüzünden Linç Edileyazan Eleman 7.525 izlenme - 7 yıl önce Mısır'da Hamed Abdel-Samad üzerinde "God is busy - Tanrı meşgul" yazan bir tişört giymesi yüzünden gerizekâlı yobazlar tarafından linç edilmek isteniyor.
Karakol Bahçesinde Köpek Vuran Komiser Yardımıcısı 00:33
Karakol Bahçesinde Köpek Vuran Komiser Yardımıcısı 8.231 izlenme - 8 yıl önce İzmir Çiğli'de Komiser Yardımcısı M.A, ortada hiçbir şey yokken üç yıldır polislerin beslediği köpeği karakolun bahçesinde vurdu. Köpeğin adı EFE imiş. Efe'nin durumunun iyi olduğu söyleniyor. Hayvan severler yardım etmiş. Olaydan sonra M.A apar topar yıllık izne yollanmış ve silahına savcılık tarafından el konulmuş
Tecavüzcü Coşkun ve Hippi Gençler Katliamı - Kadir İnanır 01:25
Tecavüzcü Coşkun ve Hippi Gençler Katliamı - Kadir İnanır 10.194 izlenme - 8 yıl önce Çocukluğumdan beri bu adam gibi dans etmek istedim,o ilginç el figürlerine ve ayak bilek hareketlerine hayranlıkla bakardım.. Neyse çılgın atarak, coşarak dans eden Coşkun abimizin ve arkadaşlarının hazin sonunu izleyelim.. Ayrıca kesitte tecavüzcü coşkun'un kadrolu disko dansçılığı kurumuna faydalarını da göreceğiz.
Ayakta Kal Jenerik 01:11
Ayakta Kal Jenerik 16.333 izlenme - 13 yıl önce Hüseyin Bitmez her daim
Fransız Adamı Zor Durduran Endonezya Polisi 02:16
Fransız Adamı Zor Durduran Endonezya Polisi 4.517 izlenme - 7 yıl önce Fransız bir adam nedendir bilinmez başı derde girmiş polislerde gelmişler. İşler normal giderken adam ellerini kaldırmışken bir anda delleniyor ve polislerin üstüne doğru koşuyor 10 tane silahlı poliste salak gibi kaçıyor derken adamı mermi manyağı yapıyorlar anca öyle durduruyorlar ama polis çok amatörce müdahale etmiş bence.
Katliam Gecesi TV Fragman 00:30
Katliam Gecesi TV Fragman 8.060 izlenme - 9 yıl önce Katliam Gecesi (You're Next) filminin televizyonlarda yayınlanan Scary Scary Really Really F..king Scary isimli fragmanı.
Pkk Tarafından Şehit Edilen Genç Öğretmen Neşe Alten 04:40
Pkk Tarafından Şehit Edilen Genç Öğretmen Neşe Alten 6.531 izlenme - 8 yıl önce Bugün, "halkıma sesleneceğim" diyen, bebek kâtilinin katliamlarından biridir bu. Bizzat kendi emridir. 1993 yılında, eğitim fakültesinden mezun oldu ve aynı yıl ataması yapıldı. Diyarbakır'ın, Bismil ilçesine. Neşe Öğretmen; 22 yaşındaydı ve çıtı pıtı bir kızdı. Ataması, Bismil ilçesine çıkınca ailesi gitmemesi için baskı yaptı ise de o: " Bayrağımın dalgalandığı her yere giderim." diye kararlılığını ailesine bildirmişti. Babası çaresiz, seni yalnız başına göndermem dedi ve kendisiyle birlikte gitti. Bismil'e gidince ilçe milli eğitim müdürlüğü ona tayininin Çavuşlu Köyü ilköğretim okulu olduğunu söyledi. Köye ulaştı. Okul denen şey ahırdan ibaretti. Camlar, sıralar kırılmış duvarlar boyasızdı.Köy muhtarına gitti. Yardım edemeyiz lafı geldi. Ücretini ben karşılayayım, usta bul, dedi. Muhtar tamam, dedi. Tam 3 aylığına mal olmuştu. Ama olsun, okul, okul olmuştu. Neşe tam bir ışık kaynağıydı. Dersler başlamış, Neşe öğretmeninde keyfine diyecek yoktu. 1993 yılı 26 Ekim gecesi. Neşe öğretmen yorgun argın evine gelmiş babasıyla yemek yiyecekti. Evdeki o geceki rızık bir kaç tane sivri biberdi. Yanında yoğurt ve ekmek. Derken kapı sert bir şekilde yıkılırcasına çalındı. Babası, kim o der ve dışarıdan "Açın, köydeniz. Neşe Öğretmene bir şey soracağız der." Kapı açılır ve karşılarında silahlı iki bozguncu görürler. İçlerinden Türkçeyi iyi konuşan bir tanesi babasına sertçe bir tokat atar ve "Biz (Apo iti) kamuoyuna açıklama yapmadık mı? Baskıcı T.C.'nin hiç bir öğretmenini, kürdistana, önderliğin emriyle sokmayacağız, demedik mi ulan?" Arkadaki üçüncü bozguncu silahını çeker ve ayağa kalkan babanın şakağına dayar ve tetiği Neşe öğretmenin yanında çeker. Neşe öğretmeni saçlarından çekerek köy dışına doğru sürüklerler. Ağıza alınmayacak sözler söyleyerek önce sol göğsüne 5 mermi, sonrada sağ göğsüne 5 mermi sıkarlar. Neşe öğretmen oracıkta şehit olmuştur. Bunları unuttuk mu? Unutmadık, unutturmayacağız! Neşe ALTEN (1972 - 26.10.1993)
Carina'nın Günlüğü Sivas'93 (Madımak Oteli Katliamı Anısına) 07:38
Carina'nın Günlüğü Sivas'93 (Madımak Oteli Katliamı Anısına) 5.832 izlenme - 9 yıl önce 21 yıl sonra Sivas - Madımak Oteli katliamı sinemaya uyarlanıyor! Yazan - Yöneten : Ulaş BAHADIR
25. Yılında Solingen Saldırısı 03:01
25. Yılında Solingen Saldırısı 2.668 izlenme - 5 yıl önce 29 Mayıs 1993 tarihinde aşırı sağcı dört kişi Solingen'de Türklerin oturduğu bir binayı kundaklamış, saldırıda Mevlüde Genç iki kızını, iki torununu ve bir yeğenini kaybetmişti. 1995 yılında cinayetten hüküm giyen failler cezalarını çektikten sonra tahliye edilmişti
İlber Ortaylı - Ermenilerin Soykırım İddialarını Körükleyen Almanlardır 02:21
İlber Ortaylı - Ermenilerin Soykırım İddialarını Körükleyen Almanlardır 5.314 izlenme - 7 yıl önce Çok saygıdeğer İlber hocanın aylar önceden günün anlam ve önemine binaen cuk oturan konuşması. Canım hocam.
30 Eşek Arısının 30 Bin Bal Arısı Katliamı 02:24
30 Eşek Arısının 30 Bin Bal Arısı Katliamı 5.867 izlenme - 8 yıl önce Bu videomuzda 30 tane eşek arısının 3 saat içinde 30 bin tane bal arısını nasıl katlettiklerine şahit olacağız. Kovan, saldırı sonrasında adeta bir savaş alanına dönüyor. Sonunda çok istedikleri balı içen eşek arıları bu da yetmezmiş gibi genç bal arılarını da yanlarında götürüyorlarmış. Allah bizi insan da öldürebilen eşek arılarının gazabından korusun. Amin.
Serseri Panjabi Mirza 03:02
Serseri Panjabi Mirza 12.044 izlenme - 13 yıl önce efsane dizinin en güzel sahnelerinden biri
Kaz Dağlarında Doğa Katliamından Kaçan Ceylanlar 00:09
Kaz Dağlarında Doğa Katliamından Kaçan Ceylanlar 2.121 izlenme - 4 yıl önce Kaz Dağları ekosisteminin içinde bulunan, Çanakkale Merkeze bağlı Kirazlı köyü Balaban Mevkii’nde, kentin tek ve alternatifsiz su kaynağı Atikhisar Barajı havzası üzerinde devam eden ağaç katliamından kaçışan ceylanlar, katliamın boyutlarını da gözler önüne serdi.
Engin Ve Sofia Buralardan Giderim 04:01
Engin Ve Sofia Buralardan Giderim 11.904 izlenme - 13 yıl önce engin ve sofia nın duygusal sahnesi murat boz buralardan giderim[HQ]
gökhan özen mangal yürekli adam 04:24
gökhan özen mangal yürekli adam 11.162 izlenme - 13 yıl önce gökhan özen eskilerden albüm dışı şarkılar
Onların Gözünden - Dünya Tavuk Eti Endüstrisi 02:51
Onların Gözünden - Dünya Tavuk Eti Endüstrisi 3.188 izlenme - 7 yıl önce Nerede çekildi ya da nasıl elime geçtiğini bilmiyorum hatta hatırlamak istemiyorum bile. O denli iğrenç ve mide bulandırıcı ki olanlar bir kez daha tüm dünya insanlığına inancımın kalmadığını anladım. İzlerken kanım dondu.
Ermeni Katliamı 09:42
Ermeni Katliamı 5.666 izlenme - 14 yıl önce ermenilerin türklere yaptığı katliamı anlatan video
Isengard Katliamı Kadıköy Anma Töreni 02:27
Isengard Katliamı Kadıköy Anma Töreni 3.238 izlenme - 8 yıl önce 24 Mayıs Pazar günü Kadıköy'de gerçekleştirdiğimiz anma töreni ve yürüyüşten görüntüler. Uruk Hai'leri andık, Isengard'ın hesabını sorduk. Gelen herkese teşekkür ederiz, muhteşem bir etkinlikti.