Hoşgeldiniz!

Kavuşma Videoları

Aslanla Ayaküstü Sevişen Kadın 01:53
Aslanla Ayaküstü Sevişen Kadın 14.452 izlenme - 3 yıl önce Kim olduğunu bilmesek de aslan bakıcısı ya da hayvanları çok seven biri olduğu belli olan bir ablamız var.Sanırım daha önceden samimiyeti olan bu erkek aslanla uzunca bi zamandır görüşememişler.Kavuştuklarında birhayli özlem gideriyorlar.Hatta öyle bir yakınlaşıyor ki o kapı açık olsaydı neler olurdu diye düşünmeden de edemedim.
Koyunların Yavru Kuzularına Kavuşma Anı 02:28
Koyunların Yavru Kuzularına Kavuşma Anı 700 izlenme - 2 yıl önce İnsan merak etmiyor değil hani; hepsi birbirine benzese de nasıl bir koyun o kadar kuzu arasından kendi yavrusunu ayırt ediyor diye. İnsana garip bir mutluluk duygusu veren bu videoyu tüm stresle boğuşan ve bilimum psikolojik rahatsızlığı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Koreli Ayla - 60 Yıl Sonra Gelen Buluşma 05:35
Koreli Ayla - 60 Yıl Sonra Gelen Buluşma 986 izlenme - 2 yıl önce Kore'de savaşırken, ormanda küçük bir kız buldu Süleyman Dilbirliği. Yanına alıp Türk Birliği'ne getirdi. Ayla ismini verdiği o kıza 13 ay boyunca babalık yaptı. Ayla yani 'Kim un Cu' ve manevi babası Süleyman Dilbirliği 60 yıl sonra İstanbul'da kavuştular.
Aşk 03:49
Aşk 3.022 izlenme - 9 yıl önce aşk
Karçiçeğim 04:10
Karçiçeğim 5.926 izlenme - 9 yıl önce sen milyonlarca kırmızı gül arasında açan tertemiz ve bembeyaz bir gülsün
Dj Ateş Son Bir Şans 03:57
Dj Ateş Son Bir Şans 4.437 izlenme - 8 yıl önce dj ateş son bir şans
Gerçek Bir Aşk Öyküsü 04:26
Gerçek Bir Aşk Öyküsü 2.860 izlenme - 8 yıl önce yaşanmış ve halen devam eden gerçek bi aşk öyküsü anlatılanın eksigi var abartısı yok
6 Ay Sonra Sahibini Gören Köpek 02:08
6 Ay Sonra Sahibini Gören Köpek 788 izlenme - 3 yıl önce Savaştan Dönen Sahibini Gören Köpek
Ateşle Suyun Aşkı 01:35
Ateşle Suyun Aşkı 2.682 izlenme - 9 yıl önce elbet bir gün kavuşacağız
Adanalı Ronaldo Cristiano Ronaldo'ya Kavuştu! 00:31
Adanalı Ronaldo Cristiano Ronaldo'ya Kavuştu! 1.286 izlenme - 4 yıl önce Adanalı Ronaldo Cristiano Ronaldo'ya kavuştu! adanalı genç ronaldoya benzerliğyle ünlendi gitti adam birerbir kopyası az boydan kaybediyor ama o bizim gönlümüzün ronaldosu.
Elveda Sevdiceğim 04:26
Elveda Sevdiceğim 1.817 izlenme - 9 yıl önce içerik olarak çok içli bir şarkı dinlemenizi tavsiye ederim karadeniz giresun tuncay uzun aşk sevda istanbul zeytinburnu tv giresun tempotv mavikaradeniz giresun belediyesi avrupa dernekleri amarikadaki türkler.
Koyunların Annelerine Kavuşma Anı 02:38
Koyunların Annelerine Kavuşma Anı 781 izlenme - 2 yıl önce Koyunların annelerine kavuşma anı Koyun çiftliğinde annelerini gören küçük kuzuların görüntüleri kameralara böyle yansıdı.
Gitme Kal Benimle 04:18
Gitme Kal Benimle 2.210 izlenme - 9 yıl önce
Ayrılıpta Kavuşnaların Klipleri 04:05
Ayrılıpta Kavuşnaların Klipleri 1.534 izlenme - 8 yıl önce ayarılıpta kavuşan klip
Sevdiğine Kavuşma Duası 01:40
Sevdiğine Kavuşma Duası 77 izlenme - 5 ay önce Sevdiğine Kavuşma Duası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
*neşeli günler-annenin evlatlarına kavuşması* 09:22
*neşeli günler-annenin evlatlarına kavuşması* 2.628 izlenme - 7 yıl önce neşeli günler filminden dram sahnesi sonrası komedi....
Öldü Zannettiği Oğluna Tekrar Kavuşan Baba - Suriye 06:58
Öldü Zannettiği Oğluna Tekrar Kavuşan Baba - Suriye 545 izlenme - 2 yıl önce Açıklama yapmaya çok fazla gerek yok sanırım. Mutluluktan ağlatan bi buluşma bu. Keşke savaşlar olmasa, anne baba ve çocuklar ağlamasa.
Grup Yorum - Kavuşma 03:31
Grup Yorum - Kavuşma 864 izlenme - 5 yıl önce
27 Yıldır Annesini Ve Kardeşini Görmeyen Yarışmacının Kavuşma Anı 18:04
27 Yıldır Annesini Ve Kardeşini Görmeyen Yarışmacının Kavuşma Anı 591 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'a evlenmek için katılan Fatih'in aslında ilginç bir hayat hikayesi olduğu oratay çıkıyor. 27 yıldır annesini ve kardeşini görmeyen Fatih canlı yayında onlarla buluşuyor.
Yandım Ali- Kavuşma 01:48
Yandım Ali- Kavuşma 1.151 izlenme - 8 yıl önce bu i.g.s.
Muzdarip - Kavuşma 02:39
Muzdarip - Kavuşma 2.115 izlenme - 7 yıl önce tür : alaturka hafİf müzİk . ö n s ö z : özlem varsa, kavuşma da var ; hicran varsa, vuslat da var... ne müthiş bir saadetdir, hicran'dan sonraki vuslat...ne yüce bir mertebedir : tapınmak - aşk ayininde kor gibi yanarak ; muzdarip olup iki ayrı bedenden ; kaynaşıp, yek-vücut olarak ; vahdet-i vücud'a ulaşmak... ne muhteşemdir...
geniş aile dizisi 00:51
geniş aile dizisi 1.368 izlenme - 7 yıl önce geniş aile dizisi "kavuşma" dizifilm.com
Doru - Kavuşma Anı 13:29
Doru - Kavuşma Anı 81 izlenme - 7 ay önce Doru ve annesi Dorukısrak'ın bir sürüye katılması ve bu sürüde tanışıp arkadaş olduğu Karatay ile birlikte yaşadığı maceralar. Doru TRT Çocuk'ta. TRT Çocuk Resmi Youtube Sayfası www.trtcocuk.com https://www.facebook.com/TRTCocuk/ https://twitter.com/trtcocuk https://www.instagram.com/trtcocuk/
Neşeli Günler - Kavuşmalar ve Final 11:10
Neşeli Günler - Kavuşmalar ve Final 254 izlenme - 2 yıl önce Herşey kevaşe Mehtap'ın iki kardeş olan Ahmet ile Mehmet'i aynı anda yürütmesiyle başladı. Ahmet ve Mehmet 12 sene sonra tekrar kavuşmuş oldular... Altı çocuk ve anne-babanın kavuşmaları bu olay sonrasında gelişiverdi. Turşu suyu yüzünden dağılan aile yeniden birlikte oldu.Mehtap'a ailenin tekrar bir araya gelmesine vesile olduğu için şükranlarımızı sunarız. Ailenin nasıl dağıldığını öğrenmek için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43459/neseli-gunler-tursu-suyu-kavgasi Gözbebeğimiz, kıymetlimis Neşeli Günler filminin kavuşma sahnelerini ve finalini sizler için düzenledim.
27 Yıl Sonra Kız Kardeşine Böyle Kavuştu! 03:28
27 Yıl Sonra Kız Kardeşine Böyle Kavuştu! 331 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da gözyaşları sel oldu Fatih ve Sultan kardeşler 27 yıl aradan sonra ilk kez bir araya geldi. Gözyaşlarının sel olduğu programda anne de stüdyoya gelince duygu yoğunluğu zirve yaptı. Çocuklarına sarılan anne baygınlık geçirince programa ara verildi. Fox TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la programında gözyaşları adeta sel oldu. Önce annesine kavuşan Fatih, 27 yıldır haber alamadığı kız kardeşi Sultan'la canlı yayında bir araya geldi. Duygusal atmosferin zirveye çıktığı programda başta Esra Erol olmak üzere herkes ağladı. İki kardeşin annesi de stüdyoya gelince programda hem hüzün hem de gözyaşı vardı. CANLI YAYINDA BAYILDI Önce 27 yıldır görmediği oğluna kavuşan anne çocuklarına sarılıp ağladıktan sonra baygınlık geçirdi. Esra Erol program yayınını kesti.
*neşeli günler-babanın evlatlarına kavuşması* 09:14
*neşeli günler-babanın evlatlarına kavuşması* 1.233 izlenme - 7 yıl önce neşeli günler filminden dram kavuşma sahnesi sonrası komedi...
Dj Gökhan - Kavuşmanın Alfabesi 04:40
Dj Gökhan - Kavuşmanın Alfabesi 509 izlenme - 8 yıl önce Öylesine bir gündü, yeni değil de sanki geçmiş günlerden biriydi, öyle gibiydi... Kaç gece beklemiştim seni. Kaç gece koynuma hasretini alıp uyumuştum. Kaç gece yalnızlık sancısıyla kıvranıp durmuştum. Öyle acımasızdı ki geceler, gökteki yıldızlar yüreğime atılan birer taş gibi gelmişti bana. Yine de her şeye değerdi bekleyişim. Bütün yollar sana çıkıyordu ama ben asıl senin yolunun benimkiyle kesişmesini bekliyordum. Aylar geçmişti hep vardın ama bir tek o an yanımdaydın. Biraz yabancı
60 Yıl Sonraki Kavuşma Film Oldu 03:07
60 Yıl Sonraki Kavuşma Film Oldu 38 izlenme - 6 ay önce Süleyman Dilbirliği, 1950'de Kore'ye giden askerlerdendi. Süleyman Astsubay, anne babası öldürülmüş Koreli bir kızı ölümden kurtardı, kendi çocuğu gibi baktı. Türkiye'ye dönünce, Ayla adını verdiği kızından bir daha haber alamadı. Ta ki 60 sene geçene kadar. Süleyman Dilbirliği ile Koreli kızının hikayesi, film oluyor.
Neşeli Günler Duygusal Sahneler 02:38
Neşeli Günler Duygusal Sahneler 288 izlenme - 2 yıl önce Dün denk geldim tekrar izledim bu filmi. Bu sahneler beni her zaman duygulandırmıştır. Müziğin etkisi büyüktür. Bu nasıl rol yeteneğidir arkadaş. Münir Özkul ve Adile Naşit, onlar gibisi bir daha gelmez. Annesiyle 18 yaşında ancak tanışmış biri olarak bu sahneleri kesip paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Münir Özkul'un Birleştirici Gücü - Bonus Kaygısızlar Eleman 01:51
Münir Özkul'un Birleştirici Gücü - Bonus Kaygısızlar Eleman 144 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler 1982 yapımı, Ümit Besen ve Canan Perver'in başrol oynadığı Islak Mendil filminden. Parçalanmış bir ailenin, bir aile dostu eliyle tekrar bütünleşmesini izliyoruz efem. Ben haticeye değil neticeye bakarım diyenler olay anı için 1.05'e geçebilirler.