Hoşgeldiniz!

kavuşma

Aslanla Ayaküstü Sevişen Kadın 01:53
Aslanla Ayaküstü Sevişen Kadın 12.007 izlenme - 2 yıl önce Kim olduğunu bilmesek de aslan bakıcısı ya da hayvanları çok seven biri olduğu belli olan bir ablamız var.Sanırım daha önceden samimiyeti olan bu erkek aslanla uzunca bi zamandır görüşememişler.Kavuştuklarında birhayli özlem gideriyorlar.Hatta öyle bir yakınlaşıyor ki o kapı açık olsaydı neler olurdu diye düşünmeden de edemedim.
Koyunların Yavru Kuzularına Kavuşma Anı 02:28
Koyunların Yavru Kuzularına Kavuşma Anı 445 izlenme - 1 yıl önce İnsan merak etmiyor değil hani; hepsi birbirine benzese de nasıl bir koyun o kadar kuzu arasından kendi yavrusunu ayırt ediyor diye. İnsana garip bir mutluluk duygusu veren bu videoyu tüm stresle boğuşan ve bilimum psikolojik rahatsızlığı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.
aşk 03:49
aşk 3.021 izlenme - 8 yıl önce aşk
Karçiçeğim 04:10
Karçiçeğim 5.920 izlenme - 8 yıl önce sen milyonlarca kırmızı gül arasında açan tertemiz ve bembeyaz bir gülsün
Koreli Ayla - 60 Yıl Sonra Gelen Buluşma 05:35
Koreli Ayla - 60 Yıl Sonra Gelen Buluşma 596 izlenme - 2 yıl önce Kore'de savaşırken, ormanda küçük bir kız buldu Süleyman Dilbirliği. Yanına alıp Türk Birliği'ne getirdi. Ayla ismini verdiği o kıza 13 ay boyunca babalık yaptı. Ayla yani 'Kim un Cu' ve manevi babası Süleyman Dilbirliği 60 yıl sonra İstanbul'da kavuştular.
dj ateş son bir şans 03:57
dj ateş son bir şans 4.433 izlenme - 8 yıl önce dj ateş son bir şans
Gerçek Bir Aşk Öyküsü 04:26
Gerçek Bir Aşk Öyküsü 2.858 izlenme - 8 yıl önce yaşanmış ve halen devam eden gerçek bi aşk öyküsü anlatılanın eksigi var abartısı yok
Adanalı Ronaldo Cristiano Ronaldo'ya Kavuştu! 00:31
Adanalı Ronaldo Cristiano Ronaldo'ya Kavuştu! 1.284 izlenme - 4 yıl önce Adanalı Ronaldo Cristiano Ronaldo'ya kavuştu! adanalı genç ronaldoya benzerliğyle ünlendi gitti adam birerbir kopyası az boydan kaybediyor ama o bizim gönlümüzün ronaldosu.
6 Ay Sonra Sahibini Gören Köpek 02:08
6 Ay Sonra Sahibini Gören Köpek 629 izlenme - 2 yıl önce Savaştan Dönen Sahibini Gören Köpek
ateşle suyun aşkı 01:35
ateşle suyun aşkı 2.662 izlenme - 8 yıl önce elbet bir gün kavuşacağız
Öldü Zannettiği Oğluna Tekrar Kavuşan Baba - Suriye 06:58
Öldü Zannettiği Oğluna Tekrar Kavuşan Baba - Suriye 517 izlenme - 2 yıl önce Açıklama yapmaya çok fazla gerek yok sanırım. Mutluluktan ağlatan bi buluşma bu. Keşke savaşlar olmasa, anne baba ve çocuklar ağlamasa.
elveda sevdiceğim 04:26
elveda sevdiceğim 1.817 izlenme - 8 yıl önce içerik olarak çok içli bir şarkı dinlemenizi tavsiye ederim karadeniz giresun tuncay uzun aşk sevda istanbul zeytinburnu tv giresun tempotv mavikaradeniz giresun belediyesi avrupa dernekleri amarikadaki türkler.
Ayrılıpta Kavuşnaların Klipleri 04:05
Ayrılıpta Kavuşnaların Klipleri 1.530 izlenme - 7 yıl önce ayarılıpta kavuşan klip
gitme kal benimle 04:18
gitme kal benimle 2.195 izlenme - 8 yıl önce
27 Yıldır Annesini Ve Kardeşini Görmeyen Yarışmacının Kavuşma Anı 18:04
27 Yıldır Annesini Ve Kardeşini Görmeyen Yarışmacının Kavuşma Anı 576 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'a evlenmek için katılan Fatih'in aslında ilginç bir hayat hikayesi olduğu oratay çıkıyor. 27 yıldır annesini ve kardeşini görmeyen Fatih canlı yayında onlarla buluşuyor.
*neşeli günler-annenin evlatlarına kavuşması* 09:22
*neşeli günler-annenin evlatlarına kavuşması* 2.617 izlenme - 7 yıl önce neşeli günler filminden dram sahnesi sonrası komedi....
Koyunların Annelerine Kavuşma Anı 02:38
Koyunların Annelerine Kavuşma Anı 536 izlenme - 2 yıl önce Koyunların annelerine kavuşma anı Koyun çiftliğinde annelerini gören küçük kuzuların görüntüleri kameralara böyle yansıdı.
Grup Yorum - Kavuşma 03:31
Grup Yorum - Kavuşma 842 izlenme - 5 yıl önce
yandım ali- kavuşma 01:48
yandım ali- kavuşma 1.148 izlenme - 7 yıl önce bu i.g.s.
muzdarip - kavuşma 02:39
muzdarip - kavuşma 2.113 izlenme - 7 yıl önce tür : alaturka hafİf müzİk . ö n s ö z : özlem varsa, kavuşma da var ; hicran varsa, vuslat da var... ne müthiş bir saadetdir, hicran'dan sonraki vuslat...ne yüce bir mertebedir : tapınmak - aşk ayininde kor gibi yanarak ; muzdarip olup iki ayrı bedenden ; kaynaşıp, yek-vücut olarak ; vahdet-i vücud'a ulaşmak... ne muhteşemdir...
geniş aile dizisi 00:51
geniş aile dizisi 1.367 izlenme - 6 yıl önce geniş aile dizisi "kavuşma" dizifilm.com
27 Yıl Sonra Kız Kardeşine Böyle Kavuştu! 03:28
27 Yıl Sonra Kız Kardeşine Böyle Kavuştu! 306 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da gözyaşları sel oldu Fatih ve Sultan kardeşler 27 yıl aradan sonra ilk kez bir araya geldi. Gözyaşlarının sel olduğu programda anne de stüdyoya gelince duygu yoğunluğu zirve yaptı. Çocuklarına sarılan anne baygınlık geçirince programa ara verildi. Fox TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la programında gözyaşları adeta sel oldu. Önce annesine kavuşan Fatih, 27 yıldır haber alamadığı kız kardeşi Sultan'la canlı yayında bir araya geldi. Duygusal atmosferin zirveye çıktığı programda başta Esra Erol olmak üzere herkes ağladı. İki kardeşin annesi de stüdyoya gelince programda hem hüzün hem de gözyaşı vardı. CANLI YAYINDA BAYILDI Önce 27 yıldır görmediği oğluna kavuşan anne çocuklarına sarılıp ağladıktan sonra baygınlık geçirdi. Esra Erol program yayınını kesti.
Neşeli Günler - Kavuşmalar ve Final 11:10
Neşeli Günler - Kavuşmalar ve Final 184 izlenme - 1 yıl önce Herşey kevaşe Mehtap'ın iki kardeş olan Ahmet ile Mehmet'i aynı anda yürütmesiyle başladı. Ahmet ve Mehmet 12 sene sonra tekrar kavuşmuş oldular... Altı çocuk ve anne-babanın kavuşmaları bu olay sonrasında gelişiverdi. Turşu suyu yüzünden dağılan aile yeniden birlikte oldu.Mehtap'a ailenin tekrar bir araya gelmesine vesile olduğu için şükranlarımızı sunarız. Ailenin nasıl dağıldığını öğrenmek için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43459/neseli-gunler-tursu-suyu-kavgasi Gözbebeğimiz, kıymetlimis Neşeli Günler filminin kavuşma sahnelerini ve finalini sizler için düzenledim.
*neşeli günler-babanın evlatlarına kavuşması* 09:14
*neşeli günler-babanın evlatlarına kavuşması* 1.227 izlenme - 7 yıl önce neşeli günler filminden dram kavuşma sahnesi sonrası komedi...
Askerlerin Eve Dönme Anları 13:47
Askerlerin Eve Dönme Anları 138 izlenme - 2 yıl önce Atar yapanın dayak yediği videolardan sonra izlemeyi sevdiğim bir başka compilation da sevdiklerine kavuşan insanlar ve hayvanlar. Ve sizinle paylaşmak istedim
Dj Gökhan - Kavuşmanın Alfabesi 04:40
Dj Gökhan - Kavuşmanın Alfabesi 509 izlenme - 7 yıl önce Öylesine bir gündü, yeni değil de sanki geçmiş günlerden biriydi, öyle gibiydi... Kaç gece beklemiştim seni. Kaç gece koynuma hasretini alıp uyumuştum. Kaç gece yalnızlık sancısıyla kıvranıp durmuştum. Öyle acımasızdı ki geceler, gökteki yıldızlar yüreğime atılan birer taş gibi gelmişti bana. Yine de her şeye değerdi bekleyişim. Bütün yollar sana çıkıyordu ama ben asıl senin yolunun benimkiyle kesişmesini bekliyordum. Aylar geçmişti hep vardın ama bir tek o an yanımdaydın. Biraz yabancı
Neşeli Günler Duygusal Sahneler 02:38
Neşeli Günler Duygusal Sahneler 196 izlenme - 1 yıl önce Dün denk geldim tekrar izledim bu filmi. Bu sahneler beni her zaman duygulandırmıştır. Müziğin etkisi büyüktür. Bu nasıl rol yeteneğidir arkadaş. Münir Özkul ve Adile Naşit, onlar gibisi bir daha gelmez. Annesiyle 18 yaşında ancak tanışmış biri olarak bu sahneleri kesip paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Münir Özkul'un Birleştirici Gücü - Bonus Kaygısızlar Eleman 01:51
Münir Özkul'un Birleştirici Gücü - Bonus Kaygısızlar Eleman 107 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler 1982 yapımı, Ümit Besen ve Canan Perver'in başrol oynadığı Islak Mendil filminden. Parçalanmış bir ailenin, bir aile dostu eliyle tekrar bütünleşmesini izliyoruz efem. Ben haticeye değil neticeye bakarım diyenler olay anı için 1.05'e geçebilirler.
neden 03:37
neden 602 izlenme - 7 yıl önce remzi bülent tatar-(rbulent_tatar@hotmail.com) neden? neden bıraktın, beni bir başıma buralarda, gurbet sayılmazmıydı ikimiz içinde aynı yer?, giderken gözlerinin içi gülüyordu..,hüzünden mi? sevinçten mi belli değil, seninle birlikte bir şeylerde kopup gitti, yüreğimden.. ifadelerden öte, uzun uzun gidişini seyrettim çaresiz.., neden, neden beni bıraktın buralarda..,sensiz, ......
Aşk Üzerine İçten Bir Hikaye 05:24
Aşk Üzerine İçten Bir Hikaye 380 izlenme - 7 yıl önce