Hoşgeldiniz!

kavuşma

2 Yaşındaki Ufaklıkların Kavuşma Anı 00:33
2 Yaşındaki Ufaklıkların Kavuşma Anı 1.791 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da 2 yaşındaki Maxwell ve Finnegan isimli iki arkadaş, iki günlük ayrılıktan sonra buluşmuş. Buluşma anları insanın içini ısıtan cinsten.
Koreli Ayla - 60 Yıl Sonra Gelen Buluşma 05:35
Koreli Ayla - 60 Yıl Sonra Gelen Buluşma 4.820 izlenme - 7 yıl önce Kore'de savaşırken, ormanda küçük bir kız buldu Süleyman Dilbirliği. Yanına alıp Türk Birliği'ne getirdi. Ayla ismini verdiği o kıza 13 ay boyunca babalık yaptı. Ayla yani 'Kim un Cu' ve manevi babası Süleyman Dilbirliği 60 yıl sonra İstanbul'da kavuştular.
Seri Katil Beytullah'ın Çocukluğu ve Dirilişi 07:03
Seri Katil Beytullah'ın Çocukluğu ve Dirilişi 952 izlenme - 2 yıl önce Daha önce babası tarafından öldürülen Beytullah mezarından çıkıp babasıyla buluşurken geçmişini de öğreneceğiz not aynı yönetmen Afacanlar Sınıfının yönetmenidir.
Koyunların Yavru Kuzularına Kavuşma Anı 02:28
Koyunların Yavru Kuzularına Kavuşma Anı 890 izlenme - 6 yıl önce İnsan merak etmiyor değil hani; hepsi birbirine benzese de nasıl bir koyun o kadar kuzu arasından kendi yavrusunu ayırt ediyor diye. İnsana garip bir mutluluk duygusu veren bu videoyu tüm stresle boğuşan ve bilimum psikolojik rahatsızlığı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Elveda Sevdiceğim 04:26
Elveda Sevdiceğim 1.838 izlenme - 13 yıl önce içerik olarak çok içli bir şarkı dinlemenizi tavsiye ederim karadeniz giresun tuncay uzun aşk sevda istanbul zeytinburnu tv giresun tempotv mavikaradeniz giresun belediyesi avrupa dernekleri amarikadaki türkler.
Sevdiğine Kavuşma Duası 01:40
Sevdiğine Kavuşma Duası 462 izlenme - 5 yıl önce Sevdiğine Kavuşma Duası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Doru - Kavuşma Anı 13:29
Doru - Kavuşma Anı 530 izlenme - 5 yıl önce Doru ve annesi Dorukısrak'ın bir sürüye katılması ve bu sürüde tanışıp arkadaş olduğu Karatay ile birlikte yaşadığı maceralar. Doru TRT Çocuk'ta. TRT Çocuk Resmi Youtube Sayfası www.trtcocuk.com https://www.facebook.com/TRTCocuk/ https://twitter.com/trtcocuk https://www.instagram.com/trtcocuk/
Öldü Zannettiği Oğluna Tekrar Kavuşan Baba - Suriye 06:58
Öldü Zannettiği Oğluna Tekrar Kavuşan Baba - Suriye 643 izlenme - 7 yıl önce Açıklama yapmaya çok fazla gerek yok sanırım. Mutluluktan ağlatan bi buluşma bu. Keşke savaşlar olmasa, anne baba ve çocuklar ağlamasa.
27 Yıldır Annesini Ve Kardeşini Görmeyen Yarışmacının Kavuşma Anı 18:04
27 Yıldır Annesini Ve Kardeşini Görmeyen Yarışmacının Kavuşma Anı 640 izlenme - 7 yıl önce Esra Erol'a evlenmek için katılan Fatih'in aslında ilginç bir hayat hikayesi olduğu oratay çıkıyor. 27 yıldır annesini ve kardeşini görmeyen Fatih canlı yayında onlarla buluşuyor.
Neşeli Günler - Kavuşmalar ve Final 11:10
Neşeli Günler - Kavuşmalar ve Final 406 izlenme - 6 yıl önce Herşey kevaşe Mehtap'ın iki kardeş olan Ahmet ile Mehmet'i aynı anda yürütmesiyle başladı. Ahmet ve Mehmet 12 sene sonra tekrar kavuşmuş oldular... Altı çocuk ve anne-babanın kavuşmaları bu olay sonrasında gelişiverdi. Turşu suyu yüzünden dağılan aile yeniden birlikte oldu.Mehtap'a ailenin tekrar bir araya gelmesine vesile olduğu için şükranlarımızı sunarız. Ailenin nasıl dağıldığını öğrenmek için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43459/neseli-gunler-tursu-suyu-kavgasi Gözbebeğimiz, kıymetlimis Neşeli Günler filminin kavuşma sahnelerini ve finalini sizler için düzenledim.
Neşeli Günler Duygusal Sahneler 02:38
Neşeli Günler Duygusal Sahneler 540 izlenme - 6 yıl önce Dün denk geldim tekrar izledim bu filmi. Bu sahneler beni her zaman duygulandırmıştır. Müziğin etkisi büyüktür. Bu nasıl rol yeteneğidir arkadaş. Münir Özkul ve Adile Naşit, onlar gibisi bir daha gelmez. Annesiyle 18 yaşında ancak tanışmış biri olarak bu sahneleri kesip paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Mavi Boncuk - Final Sahnesi 02:25
Mavi Boncuk - Final Sahnesi 739 izlenme - 6 yıl önce Onlar bibirlerine ne para ne pulla bağlıydılar. Onlar birbirlerine sevgi ile bağlandılar. Adeta büyük bir aile gibi. Yakışıklı (Tarık Akan), Şeker Kamil (Zeki Alasya), Kanuni Süleyman (Metin Akpınar), Mıstık (Halit Akçatepe), Kaymakam Cafer (Kemal Sunal), Mıstık'ın Annesi (Adile Naşit) Komşu (Perran Kutman) ve Baba Yaşar (Münir Özkul). Sonunda hayallerine kavuştular, kendi meyhanelerini açtılar. İlk geceki misafirleri yine kendileriydi. Ve hiç ummadıkları anda O'da geliverdi.Emel Sayın. Yeşilçamın dev isimlerinin bu denli başarılı ve etkileyici bir yapımda biraraya geldikleri "Mavi Bocuk" filminin final sahnesini, Emel Sayın'ın 'Olmaz Böyle Şey' adlı harika eseriyle izliyoruz efenim. Sanat camiamızın bu dev isimlerini ayakta alkışlıyorum.
Münir Özkul'un Birleştirici Gücü - Bonus Kaygısızlar Eleman 01:51
Münir Özkul'un Birleştirici Gücü - Bonus Kaygısızlar Eleman 236 izlenme - 6 yıl önce Görüntüler 1982 yapımı, Ümit Besen ve Canan Perver'in başrol oynadığı Islak Mendil filminden. Parçalanmış bir ailenin, bir aile dostu eliyle tekrar bütünleşmesini izliyoruz efem. Ben haticeye değil neticeye bakarım diyenler olay anı için 1.05'e geçebilirler.
Askerlerin Eve Dönme Anları 13:47
Askerlerin Eve Dönme Anları 234 izlenme - 7 yıl önce Atar yapanın dayak yediği videolardan sonra izlemeyi sevdiğim bir başka compilation da sevdiklerine kavuşan insanlar ve hayvanlar. Ve sizinle paylaşmak istedim
7 Aydır Kayıp Olan Köpeğin Sahibiyle Karşılaşma Anı 02:40
7 Aydır Kayıp Olan Köpeğin Sahibiyle Karşılaşma Anı 212 izlenme - 7 yıl önce Belirli bir zaman diliminde sahibiyle görüşmeyen hayvanlarımızın videolarını izledik ve kâh eğlendik, kâh hüzünlendik fakat bu videodaki görüntü bambaşka.. İzlerken kendimi zor tuttum ağlamamak için, ne güzel sevgidir bu...
Mustafa Balbay'ın Kızına Kavuşma Anı 01:18
Mustafa Balbay'ın Kızına Kavuşma Anı 81 izlenme - 7 yıl önce 9 Aralık 2013'te serbest bırakılan Mustafa Balbay'ın kızına kavuşma anı. Mustafa Balbay'ın yaklaşık 5 yıl sonra özgürlüğüne kavuşması elbette güzel bir olay ama umarım ki bu özgürlük başka salıvermelerin (!) öncesi bir prova, bir avutma, bir göz boyama olmaz. Anlayan anladı!
Kavuşmanın Güzelliği 10:02
Kavuşmanın Güzelliği 27 izlenme - 7 yıl önce Sizden tek istediğim bu insanların nereli olduğunu, nerden geldiklerini, nasıl geldiklerini videonun sonuna kadar bir kenara bırakıp, tamamen içgüdüsel olarak verilen uzaktaki bir babanın, annenin, kardeşin, evladın, sevgilinin uzun süren hasretten sonra görülmesi içeren bu görüntüleri izlemeniz.