Hoşgeldiniz!

kaygısızlar

Seni Dövemem Eleman - Kaygısızlar (1994) 01:39
Seni Dövemem Eleman - Kaygısızlar (1994) 4.588 izlenme - 6 yıl önce Kültigin abimiz Eleman'ın kardeşini tavlamaya çalışırken, Elemanla karşılaşıyorlar. Kültigin, Eleman'ın yanında kardeşini görünce acaip bir tepki veriyor. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Kültigin Reis'in, Memati Baş'ı ve Tilki Ekrem'i Haraca Bağlaması 04:12
Kültigin Reis'in, Memati Baş'ı ve Tilki Ekrem'i Haraca Bağlaması 2.736 izlenme - 4 yıl önce Kaygısızlar dizisinde 3 kişilik mafya sistemini kuran ve etrafı haraca bağlayan,Kültiğin,Alper ve Kürşat , Memati Baş ve Tilki Ekrem gibi mafyaları,kabadayıları haraca bağladığı dönemler.
Kaygısızlar - This Is 3 Karılı Adam Değil Mi Bu? 01:01
Kaygısızlar - This Is 3 Karılı Adam Değil Mi Bu? 4.361 izlenme - 6 yıl önce 3 karısını evde bırakıp randevu evinde kadınlara muz yediren Memnun Kaygısız'ı tanımayan yoktur..
Kaygısızlar - Taksici 02:26
Kaygısızlar - Taksici 3.215 izlenme - 6 yıl önce Efsane dizi Kaygısızlar'dan bir sahne izleyeceğiz.
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 47:32
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 3.218 izlenme - 7 yıl önce Türk Televizyonlarının bence En Absürt komedi dalında en başarılı dizisidir. Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkındır. Sabriye onun ilk karısıdır, sonra çeşmenin başında Terbiye'yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye'yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun'un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına, yani İstanbul'a gitmek gelir. Artık İsmail'in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey'in, ama Memnun Kaygısız ın asıl belası sokaktaki Kültigin ve adamlarıdır. Dizinin bu bölümünü YouTube'ta buldum sizlerle paylaşmak istedim. Kayıt bana ait değildir.
Yılmaz Köksal Hayatını Kaybetti 02:58
Yılmaz Köksal Hayatını Kaybetti 2.601 izlenme - 8 yıl önce Yeşılçamın bir büyük devi daha aramamızdan ayrıldı. 1965'ten 2005'e kadar 182 filmde oynayan Köksal özel televizyonların çoğalmasıyla birlikte sinema ve dizi filmlerde oyunculuk hayatına devam etti. Kaygısızlardan yılmaz usta olarak gönlümüzde yer eden büyük ustaya Allah rahmet etsin inşallah. eklediğim video umarım sitede olmayan bir videodur. kaygısızlarda rahmetlinin gözyaşlarını akıttığı bir bölüm. Herkes unutsada Alkışlarla yaşatan site unutmaz seni.
Kaygısızlar Yılmaz Usta - Yılmaz Köksal Anısına 02:45
Kaygısızlar Yılmaz Usta - Yılmaz Köksal Anısına 1.761 izlenme - 8 yıl önce Yılmaz Köksal da hayatını kaybetti ne yazık ki.Bir yıldız daha kaydı.Onu yeşilçamda çok sevmiştik.Kaygısızlar dizisinde Yılmaz Usta karakteriyle de gönlümüzde taht kurmuştu.Mekanın cennet olsun güzel insan
Kaygısızlar - Sefer Görev Emri 00:25
Kaygısızlar - Sefer Görev Emri 2.753 izlenme - 9 yıl önce Sefer Görev emri ile askere yeniden çağrılan ayrılmaz üçlü olan Kültigin, Alper ve Kürşat çetesinin nizamiyeden giriş sahnesi Not1 : 2 Kasım 2014 askere gidiyorum. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Not2: Uzun bir müddet akşam dizisi olarak yayınlanan daha sonra reyting kurbanı olan Kaygısızlar dizisi sabah kuşağına alınınca reyting rekorları kırmayı başaran dizidir. Dizi'den bir replik: memnunun çocuğu hastadır ve doktora götürürler. doktor: öksür çocuğum. çocuk: meeeee doktor: çocuğum öksür dedim çocuk meeeee terbiye: küçücük çocuk ne anlar öksürmekten doktor bey!
Kaygısızlar Askerde 44:50
Kaygısızlar Askerde 1.431 izlenme - 4 yıl önce Absürt komedilerin atası Kaygısızlar'ın efsane bölümlerinden birini izleyeceğiz.
Türk Dizileri Jenerik Müzikleri 13:14
Türk Dizileri Jenerik Müzikleri 1.780 izlenme - 7 yıl önce 2017'ye girerken nostalji yapalım dedim :) Dadı dizisi süperdi ya tekrarı oynasada izlesek.
Barış Manço & Kaygısızlar - Trip (Baba Bizi Eversene) 03:04
Barış Manço & Kaygısızlar - Trip (Baba Bizi Eversene) 1.445 izlenme - 9 yıl önce Erol'un bebek ağlaması duyulmasın diye barış manço'nun kaygısızlar grubuyla kaydettiği trip(to a fair) şarkısını açar. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7550/baris-manco-kaygisizlar-trip-to-a-fair
Memnun'un Kültigin'in Adamlarına El Öptürmesi - Kaygısızlar 03:53
Memnun'un Kültigin'in Adamlarına El Öptürmesi - Kaygısızlar 468 izlenme - 8 yıl önce Kaygısızlar Dizisi 10 Kültigin ve Adamları Memnuna Yalakalık yapıyor. Hey gidim hey, ne diziydi be.
Bir Demet 90'lar (30 Dk) 30:07
Bir Demet 90'lar (30 Dk) 623 izlenme - 8 yıl önce 90'ları yaşamış herkesi eski hatıralarına,aşklarına,hayallerine,çocukluğuna ve gençliğine götürecek olan,90'larda büyük iz bırakmış diziler,olaylar ve şarkılarla dolu muhteşem 30 dakikalık 90'lar videosudur. Ayrıca videoyu kendim hazırladım.Bu serinin diğer bölümleri de sırayla siteye yüklenecektir. İçerikteki videolar sırasıyla şöyledir : -Koşan Adam Mirkelam -Kaygısızlar -Medyum Memiş ve Keto Kavgası -Bizimkiler -Canlı Yayın Kazası -Hugo'nun Amına Koyim -Reha Muhtar -Reha Muhtar ve Hasan Mezarcı -Tarkan -Deli Yürek ve Miroğlu Yasaları -Yılan Hikayesi Kürşat -Yırttık Abicim Yırttık (Ayrılsak Da Beraberiz) -Benim Ne İşim Var Ulan Bodrum'da (Her Şey Çok Güzel Olacak) -Harun Kolçak -Hagi'nin Roberto Carlos'a Attığı Efsane Çalım -Haluk Levent'in Bir Perihan Mağden'i On Tane Claudia Schiffer'a Değişmem Sözü -Mustafa Sandal ve Onun Arabası Var -Doğuş'un Canlı Yayında 700 Tane Bestesi Olduğu İddia Etmesi -Susam Sokağı (Edi İle Büdü) -Susam Sokağı (Kurabiye Canavarı) -Winnie The Pooh -Teletabiler -Şirinler -Çelik -Kinos Ton Balığı Reklamı Not : İçerikte olan Hugo'ya küfür videosu fake olan videodur.90'larda efsane olmuş bir olay olduğu için fake videosunu atarak bu efsaneyi hatırlatmak istedim. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara dönmek için ve teknolojinin esiri olmadığımız,bir atari oyunuyla saatlerce vakit geçirebildiğimiz,bir kaset aldığımızda deli gibi mutlu olup bütün gün hiç sıkılmadan sarıp sarıp dinlediğimiz,aşkların 1 hafta çıkıp ayrılma olmadığı,yürekten olduğu ve dostlukların daha sıkı olduğu zamanlara dönmek için,akşam olduğunda yakınlarımızla ve ailemizle beraber oturup gece yarısına kadar konuştuğumuz,90'ların o saf,masum ve güzel günlerine bir mazi yapmak için paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Kaygısızlar - İkinci Versiyon Jeneriği 01:52
Kaygısızlar - İkinci Versiyon Jeneriği 259 izlenme - 9 yıl önce Kaygısızlar'ı hangimiz bilmeyiz ki... Hangimiz onlarla eğlenmedik, onlarla gülmedik... Memnun Kaygısız, 3 karısı ve 36 çocuğu ile beraber İstanbul'a, askerlik arkadaşı Berber İsmail'in evine gelir ve maceralar başlar. :) 1994 yılında başlayan bu efsane dizi, yanlış bilmiyorsam 1997 yılında bir dönemlik bir ara verdi ve daha sonra tekrar başladı. İşte bu jenerik de o ikinci versiyonun, ikinci dönemin jeneriği. Hep beraber izleyelim, nostalji yaşayalım. :)