Hoşgeldiniz!

kayıkçı

Sahte Astronot Halil Kayıkçı'dan Sürekli Değişen Tarihler 01:09
Sahte Astronot Halil Kayıkçı'dan Sürekli Değişen Tarihler 37.776 izlenme - 6 yıl önce Olayın en başından başlayacak olursan 2013 yılında Axe Deodorant markası bir çekiliş yaptı ve internet üzerinden başvuranlar arasından online oylama ile birkaç kişiyi seçti. Bu yarışma dünya çapında 170 civarı kişi Türkiye'den de 3 kişi seçti ancak yarışma adı altında seçilenler Amerikada Axe Apollo Uzay Merkezi denen kurmaca bir yerde 4 günlük eğitim gibi göstermelik tamamen PR amacıyla bir eğitim aldı. 2014 yılında yapılması planlalan uçuşlar ertelendi çünkü teknolojik altyapı bu şirkette yoktu derken uzaya gönderecek şirket uzay mekiği arge çalışmalarını sonlandırdığını ve süresiz olarak ertelediğini belirtti. Ancak bu Halil Kayıkçı denen şahıs sürekli tv kanallarında her sene gideceğini kaynağı olmadan sahtekarca söylüyor. Bununla kalmıyor konferanslara konuşmacı olarak katılıyor hangi vasıfla diyecek olursanız Türkiye'nin En Genç Astronotu olarak Halil sadece kendi cebine baksa bu durum anlaşılabilir, ancak işin kamu zararı da var.Halil okullarda dolaştırılıp çocuklara astronot olarak tanıtılıyor. Ülkemiz medyası ve organizatörleri bu dolandırıcıya prim vererek cebini doldurmasına olanak sağlıyor.
Fış Fış Kayıkçı - Bebeğiniz İçin Ninniler - Agutivi 06:19
Fış Fış Kayıkçı - Bebeğiniz İçin Ninniler - Agutivi 33.365 izlenme - 8 yıl önce En sevilen ve en çok söylenen ninnilerden "Fış fış kayıkçı" ninnisi... Fış fış kayıkçı, kayıkçının küreği, hop hop eder yüreği, akşama fincan böreği... http://www.izlesene.com/agutivi - AguTiVi, kanalında ayrıca şunlar da var: Barış Manço'nun şarkılarıyla büyüyen nesil bu günün anne-babaları, bebeklerine anne karnında ve dünyaya geldikleri andan itibaren sevilen Barış Manço şarkılarının ninni versiyonlarını dinletirken, bir yandan kendileri de tatlı bir nostalji yaşasınlar, bir yandan da bebekleriyle kuracakları ilk iletişimlerinde ortak bir paydada buluşabilsinler diye bu çalışmayı yaptık. Çalışmamızda tamamen profesyonel bir yol izlenmiş, Barış Manço şarkılarının telif hakları ödenerek alınmış ve bu güzel şarkılara profesyonel bir ekip ile yumuşak, bebeklerin kolayca takip edebileceği animasyon çizgi filmler geliştirilmiştir. Beğeneceğinizi umuyoruz :) Bebeğinizle birlikte keyifli, neşeli, sağlıklı günler dileriz.
Azdavaylı Safiye - Dımıdım Yar 04:08
Azdavaylı Safiye - Dımıdım Yar 8.357 izlenme - 8 yıl önce Dımıdım yar, vıyvıyı yar gibi efsane olabilecek sözleri olan bu şarkı, sevip de kavuşamayanlara ya da sevdiği kız abi deyince yerle bir olan gönül dostarımıza gelsin. Saygılar efendim. ayrıca: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57519/him-him-him-da-him-him-yar-biy-biy-biy-da-biy-biy-yar
Bebekler İçin 25 Dakika Kesintisiz Ninni - Dandini Dandini Dastana - Fış Fış Kayıkçı Ve... - Agutivi 24:42
Bebekler İçin 25 Dakika Kesintisiz Ninni - Dandini Dandini Dastana - Fış Fış Kayıkçı Ve... - Agutivi 17.931 izlenme - 8 yıl önce Bebeğinizin uyku süresine göre alternatif uzunluklarda derlenmiş ninni müzik ve çizgi film animasyonlar - 25 Dakika uzunlukta kesintisiz ninni videosu AguTiVi'den. Bu Video'da Dandini dandini dastana, Fış Fış Kayıkçı, Güle güle oğlum (Barış Manço) ninni, Kol düğmeleri (Barış Manço) ninni ve Bahçede Hanımeli ninni müzik ve videoları bulunmaktadır. http://www.izlesene.com/agutivi - AguTiVi, kanalında ayrıca şunlar da var: Barış Manço'nun şarkılarıyla büyüyen nesil bu günün anne-babaları, bebeklerine anne karnında ve dünyaya geldikleri andan itibaren sevilen Barış Manço şarkılarının ninni versiyonlarını dinletirken, bir yandan kendileri de tatlı bir nostalji yaşasınlar, bir yandan da bebekleriyle kuracakları ilk iletişimlerinde ortak bir paydada buluşabilsinler diye bu çalışmayı yaptık. Çalışmamızda tamamen profesyonel bir yol izlenmiş, Barış Manço şarkılarının telif hakları ödenerek alınmış ve bu güzel şarkılara profesyonel bir ekip ile yumuşak, bebeklerin kolayca takip edebileceği animasyon çizgi filmler geliştirilmiştir. Beğeneceğinizi umuyoruz :) Bebeğinizle birlikte keyifli, neşeli, sağlıklı günler dileriz.
Beren Saat Engin Akyürek Çekime Hazırlık 00:23
Beren Saat Engin Akyürek Çekime Hazırlık 5.347 izlenme - 12 yıl önce fatma gülün suçu ne
Bebekler için 40 Dakika kesintisiz Ninni - Dandini dandini dastana - Fış Fış kayıkçı ve... - AguTiVi 38:39
Bebekler için 40 Dakika kesintisiz Ninni - Dandini dandini dastana - Fış Fış kayıkçı ve... - AguTiVi 9.972 izlenme - 8 yıl önce Bebeğinizin uyku süresine göre alternatif uzunluklarda derlenmiş ninni müzik ve çizgi film animasyonlar - 40 Dakika uzunlukta kesintisiz ninni videosu AguTiVi'den. Bu Video'da Fış Fış Kayıkçı, Alla beni pulla beni (Barış Manço), Kol düğmeleri (Barış Manço) ninni, Arkadaşım Eşek (Barış Manço) ninni Ne ola yar ola (Barış Manço) ninni, Unutamadım (Barış Manço) ninni ve Bahçede hanımeli ninni müzik ve videoları bulunmaktadır. AguTiVi, kanalında ayrıca şunlar da var: http://www.izlesene.com/agutivi Barış Manço'nun şarkılarıyla büyüyen nesil bu günün anne-babaları, bebeklerine anne karnında ve dünyaya geldikleri andan itibaren sevilen Barış Manço şarkılarının ninni versiyonlarını dinletirken, bir yandan kendileri de tatlı bir nostalji yaşasınlar, bir yandan da bebekleriyle kuracakları ilk iletişimlerinde ortak bir paydada buluşabilsinler diye bu çalışmayı yaptık. Çalışmamızda tamamen profesyonel bir yol izlenmiş, Barış Manço şarkılarının telif hakları ödenerek alınmış ve bu güzel şarkılara profesyonel bir ekip ile yumuşak, bebeklerin kolayca takip edebileceği animasyon çizgi filmler geliştirilmiştir. Beğeneceğinizi umuyoruz :) Bebeğinizle birlikte keyifli, neşeli, sağlıklı günler dileriz.
Kayıkçı (Fragman) 01:27
Kayıkçı (Fragman) 7.827 izlenme - 9 yıl önce 1998 yapımı Biket İlhan filmi Kayıkçı'nın fragmanı
Arkadaşım Eşek (Barış Manço) Ninni Ve 20 Dakika Kesintisiz Ninni Müziği - Agutivi 19:57
Arkadaşım Eşek (Barış Manço) Ninni Ve 20 Dakika Kesintisiz Ninni Müziği - Agutivi 7.999 izlenme - 8 yıl önce Bebeğinizin uyku süresine göre alternatif uzunluklarda derlenmiş ninni müzik ve çizgi film animasyonlar - 20 Dakika uzunlukta kesintisiz ninni videosu AguTiVi'den. Bu Video'da Arkadaşım eşek (Barış Manço) ninni, Güle güle oğlum (Barış Manço) ninni, Fış Fış Kayıkçı, Rüya (Barış Manço) ninni müzik ve videoları bulunmaktadır. AguTiVi, kanalında ayrıca şunlar da var: http://www.izlesene.com/agutivi Barış Manço'nun şarkılarıyla büyüyen nesil bu günün anne-babaları, bebeklerine anne karnında ve dünyaya geldikleri andan itibaren sevilen Barış Manço şarkılarının ninni versiyonlarını dinletirken, bir yandan kendileri de tatlı bir nostalji yaşasınlar, bir yandan da bebekleriyle kuracakları ilk iletişimlerinde ortak bir paydada buluşabilsinler diye bu çalışmayı yaptık. Çalışmamızda tamamen profesyonel bir yol izlenmiş, Barış Manço şarkılarının telif hakları ödenerek alınmış ve bu güzel şarkılara profesyonel bir ekip ile yumuşak, bebeklerin kolayca takip edebileceği animasyon çizgi filmler geliştirilmiştir. Beğeneceğinizi umuyoruz :) Bebeğinizle birlikte keyifli, neşeli, sağlıklı günler dileriz.
Bebekler için 30 Dakika kesintisiz Ninni - Fış Fış kayıkçı - Dandini dandini dastana ve... - AguTiVi 29:30
Bebekler için 30 Dakika kesintisiz Ninni - Fış Fış kayıkçı - Dandini dandini dastana ve... - AguTiVi 6.883 izlenme - 8 yıl önce Bebeğinizin uyku süresine göre alternatif uzunluklarda derlenmiş ninni müzik ve çizgi film animasyonlar - 30 Dakika uzunlukta kesintisiz ninni videosu AguTiVi'den. Bu Video'da Fış Fış Kayıkçı, Dandini dandini dastana, Kol düğmeleri (Barış Manço) ninni,Nazar Eyle (Barış Manço) ninni ve Ne ola yar ola ninni müzik ve videoları bulunmaktadır. AguTiVi, kanalında ayrıca şunlar da var: http://www.izlesene.com/agutivi Barış Manço'nun şarkılarıyla büyüyen nesil bu günün anne-babaları, bebeklerine anne karnında ve dünyaya geldikleri andan itibaren sevilen Barış Manço şarkılarının ninni versiyonlarını dinletirken, bir yandan kendileri de tatlı bir nostalji yaşasınlar, bir yandan da bebekleriyle kuracakları ilk iletişimlerinde ortak bir paydada buluşabilsinler diye bu çalışmayı yaptık. Çalışmamızda tamamen profesyonel bir yol izlenmiş, Barış Manço şarkılarının telif hakları ödenerek alınmış ve bu güzel şarkılara profesyonel bir ekip ile yumuşak, bebeklerin kolayca takip edebileceği animasyon çizgi filmler geliştirilmiştir. Beğeneceğinizi umuyoruz :) Bebeğinizle birlikte keyifli, neşeli, sağlıklı günler dileriz.
Fış Fış Kayıkçı 09:00
Fış Fış Kayıkçı 1.249 izlenme - 5 yıl önce Fış fış kayıkçı, Kayıkçının küreği, Hop hop eder yüreği, Akşama fincan böreği. Yavrum yesin büyüsün Tıpış Tıpış yürüsün. E e e e pış pış pış Fış fış kayıkçı, Kayıkçıya gidelim. Kayığına binelim Denizlerde gezelim.
Yeni Türkü - Gel Gel Kayıkçı 03:56
Yeni Türkü - Gel Gel Kayıkçı 2.048 izlenme - 9 yıl önce Yeni Türkü - Gel Gel Kayıkçı Şarkı Sözleri (lyrics): Gel gel kayıkçı Yavaş yavaş Kıyıdan geç göreyim Güzel yüzünü Söyle beni sevdiğini Gel gel kayıkçı Sevdim seni Güzel hanım Kandilli'nin yalıları Dinlesin bizi Söylesinler şarkımızı Gel gel kayıkçı...
Safiye Kayıkçı - Değirmenci Dayı 04:44
Safiye Kayıkçı - Değirmenci Dayı 1.089 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Dımıdım Yar Şarkı Sözleri(lyrics): kadın sesi: değirmenci dayı, değirmenci dayı kara kaşlar senin olsun öğüt buğdaylarımı adam sesi: olmaz güzelim olmaz oluklar suyla dolmaz kara kaşlar benim olsa senin buğday un olmaz.. kadın sesi: değirmenci dayı, değirmenci dayı al yanaklar senin olsun öğüt buğdaylarımı adam sesi: olmaz güzelim olmaz oluklar suyla dolmaz elma yanak benim olsa senin buğday un olmaz kadın sesi: değirmenci dayı, değirmenci dayı kiraz dudaklar senin olsun öğüt buğdaylarımı adam sesi: oldu güzelim oldu oluklar suyla doldu kiraz dudaklar benim olsa senin buğday un oldu!
Safiye Kayıkçı - Cide Çiftetellisi 04:55
Safiye Kayıkçı - Cide Çiftetellisi 873 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Dımıdım Yar Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! http://www.izlesene.com/netdmuzik
Yaşar - Kayıkçı 03:57
Yaşar - Kayıkçı 843 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Sevda Sinemalarda (2006) Yapım Şirketi: SEYHAN MÜZİK PROD. Şarkı Sözleri(lyrics): agır cek kurekleri varmasın kıyıya sandalım hayır allahtan şer insandan sen insan sende insan degil misin aklımda bir ask basımda binbela varmasın sandalım varmasın kıyıya yar agır cek kurekleri varmasın kıyıya sandalım basıma ne işler actın ey sevgili simdi bu gonul kıyılara varmak ister mi yar aklımda bir ask basımda binbela varmasın sandalım varmasın kıyıya yar beni acıklarda bırak....
Safiye Kayıkçı - Kadifeli Yastık 03:46
Safiye Kayıkçı - Kadifeli Yastık 638 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Sarı Taksi Şarkı Sözleri (lyrics): Kadifeli yastık kadifeli yorgan yer yumuşak Emmim oğlu yanıma geldi bir uşak Öpmesi yok sevmesi yok konuşak Ana beni niye verdin çocuğa Oynar oynar taş doldurur kucağa Sabah olur pabucunu giyemez Akşam olur yemeğini yiyemez Karanlıkta yatağını bulamaz Ana beni niye verdin çocuğa Oynar oynar taş doldurur kucağa Sabah olur çocuk gider oyuna Oynar oynar kum doldurur koynuna Beni verenlerin vebal boynuna Ana beni niye verdin çocuğa Oynar oynar taş doldurur kucağa
Safiye Kayıkçı - Halimem 04:29
Safiye Kayıkçı - Halimem 757 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Dımıdım Yar Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! http://www.izlesene.com/netdmuzik
Safiye Kayıkçı - Derede Gürgen Dalı 04:53
Safiye Kayıkçı - Derede Gürgen Dalı 704 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Sarı Taksi Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! http://www.izlesene.com/netdmuzik
Safiye Kayıkçı - Ayakkabı Giyerim 04:22
Safiye Kayıkçı - Ayakkabı Giyerim 662 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Sarı Taksi (2003) Yapım Şirketi: BEY PLAK Şarkı Sözleri(lyrics): Ayakkabı giyerim de yar yar Üstü beyaz olursa da can yar Kaynanamı severim de yar yar Oğlu güzel olursa da can yar Ayakkabımın altında yar yar Çizgi çekiyor çizgi de can yar Sevdik birbirimizi de yar yar Çekemediler bizi de can yar Ayakkabım çözüldü de yar yar Gel bağla bağlarını da can yar Terkedip gidiyorum da yar yar Artvin'in dağlarını da can yar
Çürük Ali ve Mikrop Necati - Kayıkçı (Çocuk Şarkısı) 02:55
Çürük Ali ve Mikrop Necati - Kayıkçı (Çocuk Şarkısı) 343 izlenme - 5 yıl önce Fış fış kayıkçı, kayıkçının küreği. Hop hop eder yüreği. Karşı kıyıda bekler, heyacanla Necati. Necati yüzme bilmiyor, karşıya geçmek istiyor. Ali kayığa binmiş, Necati’ye gidiyor. Fış fış kayıkçı, Necati’ye ulaştı Kayığa atladılar, gitmeye başladılar. Ali çok çok heyecanlı, arkadaşı ne aldı. Şimdi dönüş zamanı, işte yolculuk bitti. Karşı kıyıda Necati. Fış fış kayıkçı, kayıkçının küreği. Hop hop eder yüreği. Karşı kıyıda bekler, heyacanla Necati. Necati yüzme bilmiyor, karşıya geçmek istiyor. Ali kayığa binmiş, Necati’ye gidiyor. Fış fış kayıkçı, Necati’ye ulaştı Kayığa atladılar, gitmeye başladılar. Ali çok çok heyecanlı, arkadaşı ne aldı. Şimdi dönüş zamanı, işte yolculuk bitti. Karşı kıyıda Necati.
Safiye Kayıkçı - Ayakkabı Giyerim 03:48
Safiye Kayıkçı - Ayakkabı Giyerim 560 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Sarı Taksi Çıkış Tarihi: 02.06.2003 Dance Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Nilgün Atılgan - Çek Kayıkçı Kürekleri (1974) 02:58
Nilgün Atılgan - Çek Kayıkçı Kürekleri (1974) 336 izlenme - 8 yıl önce Antalya'da geçirdiği trafik kazası sonucu genç yaşta aramızdan ayrılan sinema ve ses sanatçısı Nilgün Atılgan'ın 70'lerdeki en bilinen şarkısını dinleyeceksiniz. Çoğumuz onu "Ah Nerede" filmindeki Aysel rolüyle tanıyoruz. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. Söz:Fecri Ebcioğlu Beste:Selmi Andak NİLGÜN ATILGAN 1970'li yılların sinemadaki 'kötü kadın 'larından biri olarak ünlenen Nilgün Atılgan, İstanbul'da 1954 yılında dünyaya geldi. Bir dönem Öztürk Serengil ile evlendi ve boşandı. 1972 yılında sinema kariyerine başladı. Asi Gençler, Arap Abdo, Bir Demet Menekşe, Pemde Dünya, Pir Sultan Abdal, Enayi, Mahcup Delikanlı, Ah Nerede, Gülünüz Güldürünüz adlı filmlerde rol aldı. 70'lerde şarkıcılık da yaptı Nilgün Atılgan. Özellikle de Çek Kayıkçı Kürekleri adlı şarkıyla bir dönemin hafızasında yer etti.
Işıl Yücesoy - Fış Fış Kayıkçı 02:34
Işıl Yücesoy - Fış Fış Kayıkçı 301 izlenme - 6 yıl önce Işıl Yücesoy - Fış Fış Kayıkçı Söz-Müzik: Anonim Düzenleme: Selami Bilgiç Dinlemek Ve İndirmek İçin Tıklayınız... https://itun.es/i6YW7FQ http://trcll.im/rzKtR https://www.turktelekommuzik.com/sa/467851 Dinlemek Ve İndirmek İçin Tıklayınız... Albüm Detayı: http://www.ossimuzik.com/yeni/album.php?aid=258 https://twitter.com/ossimuzik https://plus.google.com/+OssiMuzikOfficial https://www.facebook.com/ossimuzik/ https://www.instagram.com/ossimuzik http://www.ossimuzik.com/ Çocuk Disko Partileri için Dj.Serdar Ayyıldız & Dj.Selami Bilgiç Menajerlik: Ossi Müzik- Hakan Eren 0212 238 68 73 - 0532 291 68 11 birzamanlar@gmail.com FIŞ FIŞ KAYIKÇI Fış fış kayıkçı kayıkçının küreği Hop hop eder yüreği Akşama fincan böreği Yavrum yesin büyüsün Tıpış tıpış yürüsün... eeee eee.. pışş pışşş Fış fış kayıkçı kayıkçıya gidelim Kayığına binelim Denizlerde gezelim Akşam eve gidelim Balıkları yiyelim eeee eee.. pışş pışşş
Safiye Kayıkçı - Sarı Yazma 04:43
Safiye Kayıkçı - Sarı Yazma 424 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Sarı Taksi Şarkı Sözleri(lyrics): Şarkı Sözleri (lyrics): Sarı yazma yakışmaz mı güzele Sarardı gül benzim döndü gazele oy oy Ben gidiyom sen yarini tazele Al da beni taştan taşa çal güzel Ben gidiyom sen yarini tazele Al da beni taştan taşa çal güzel Sevda köşesine bıraktım postu Muhabbet kadimdir unutmam dostu Aman yarin ak eline olayım testi Al da beni taştan taşa çal güzel Yarin ak eline olayım testi Al da beni taştan taşa çal güzel
Sayfa 14 Kayıkçı Fış Fış Kayıkçı Çocuk Şarkısı Blok FLüt Metodu 1 Aykut Öğretmen 02:03
Sayfa 14 Kayıkçı Fış Fış Kayıkçı Çocuk Şarkısı Blok FLüt Metodu 1 Aykut Öğretmen 451 izlenme - 9 yıl önce Sayfa 14 Kayıkçı Fış Fış Kayıkçı Çocuk Şarkısı Blok FLüt Metodu 1 Aykut Öğretmen
Safiye Kayıkçı - Mavilim 04:55
Safiye Kayıkçı - Mavilim 384 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Dımıdım Yar
Safiye Kayıkçı - Öpsem Seni 04:26
Safiye Kayıkçı - Öpsem Seni 376 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Sarı Taksi Çıkış Tarihi: 02.06.2003 Dance
Cümbüşcü Hafız Osman - Bağdat'ın içi Görünmez Yaştan (Taş Plak Arşivi) 03:05
Cümbüşcü Hafız Osman - Bağdat'ın içi Görünmez Yaştan (Taş Plak Arşivi) 331 izlenme - 7 yıl önce Bu tarihi taş plak kayıtta Genç Osman marşı, rahmetli Barış Manço'nun seslendirdiği ve Kayıkçı Kul Mustafa'nın şiiri olan Genç Osman marşından birazcık farklı. İyi dinlemeler.
Safiye Kayıkçı - Dımıdım Yar 04:08
Safiye Kayıkçı - Dımıdım Yar 286 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Dımıdım YarAlbüm: Dımıdım Yar(2007) Şarkı Sözleri(lyrics): Entaresi dım dım yar Gelir diye umdum yar Yatsıya kadar bekledim Gözlerimi yumdum yar Hımıhımıhımda Hımhım yar Vıyvıyvıyda Vıyvıy yar Entaresi tireden Su doldurur dereden Tek canımız sağolsun Malı veren yaradan Entaresin ben biçtim Ateşine ben düştüm Ne talihsiz başım var Hayırsız yare düştüm Şarkı Sözleri(lyrics):
Safiye Kayıkçı - Sarı Taksi 04:32
Safiye Kayıkçı - Sarı Taksi 356 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Sarı Taksi Şarkı Sözleri(lyrics): Sarı taksi geliyor Tozu duman ediyor Ana abim evlendi Sıra bana geliyor Anam anam garip anam Ben derdimi kime yanam Komşu kızını sevmişem Durmadan kanar yaram Ay hırsın insin ana Elin gül dersin ana Göz görüp gönül sevdi İnsafın gelsin ana Bu gece ay doğacak Kız gelin oynayacak Benim zalim anam Düğüne koymayacak
Sayfa 14 Kayıkçı Fış Fış Kayıkçı Çocuk Şarkısı Blok Flüt Metodu 1 Aykut Öğretmen 02:03
Sayfa 14 Kayıkçı Fış Fış Kayıkçı Çocuk Şarkısı Blok Flüt Metodu 1 Aykut Öğretmen 253 izlenme - 9 yıl önce Sayfa 14 Kayıkçı Fış Fış Kayıkçı Çocuk Şarkısı Blok FLüt Metodu 1 Aykut Öğretmen