Hoşgeldiniz!

kenan imirzalıoğlu

 Kenan İmirzalıoğlu kendinden geçti 00:56
Kenan İmirzalıoğlu kendinden geçti 89.881 izlenme - 2 yıl önce Kenan İmirzalıoğlu, katıldığı düğünde Ankara havaları çalınca kendinden geçti.Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde bir yakınının düğününe katıldı. Salona girişinde krallar gibi karşılanan ünlü oyuncuya ilerleyen dakikalarda sürpriz yapıldı. Romantik parçalarla ortamı ısıtan orkestra, bir anda Ankara havaları çalmaya başlayınca İmirzalıoğlu, kendini piste attı. O andan itibaren de kimse Kenan`ı yerine oturtamadı.
berrak tuzunatac sevisme sahnesi 00:53
berrak tuzunatac sevisme sahnesi 342.791 izlenme - 6 yıl önce ejder kapani berrak tuzunatac sevisme sahnesi_22 ocak'ta vizyona girecek olan 'ejder kapanı' filminde kenan İmirzalıoğlu ile sevişme sahnesi çekimi sonrası sinir krizi geçiren berrak tüzünataç, izleyiciler tarafından internet forumlarında miz
Bir Kız Erkekten Telefon İstediğinde 01:40
Bir Kız Erkekten Telefon İstediğinde 7.678 izlenme - 2 ay önce Elbette Vestel reklamındaki Kenan gibi telefonumuzun istenmesine alışık değiliz, tepkimiz farklı olabiliyor. Reklamı izlememiş olanlar için: https://www.youtube.com/watch?v=PCzPR...
Ah Bu Gönül Şarkıları (Uzun Hikaye Soundtrack) 02:52
Ah Bu Gönül Şarkıları (Uzun Hikaye Soundtrack) 145.085 izlenme - 3 yıl önce Bulgar Ali küçük yaşta yetim kaldıktan sonra Pehlivan dedesi Süleyman ile Bulgaristan'dan Türkiye'ye gelen bir Balkan göçmenidir. Ali'yi dedesi mert ve eşitliğe inanan bir insan olarak büyütür. Delikanlılık yıllarında aşık olduğu Münire'yi ailesi ona vermeyince kaçıran Ali'nin hayatı bundan sonra sevdiği kadınla birlikte tren istasyonlarını arasında kasaba kasaba gezip, nerede tutunabilirse orada yaşayarak geçer. Bu arada Mustafa adında bir de oğulları olur. Fakat geçimini daktilo bilgisi, katiplik, muhasebe kaydı tutma gibi işlerle kazanan Sosyalist lakaplı Ali haksızlığa katlanamayan kişiliği nedeniyle, en basit eşitlik istediği kasabadan dahi bencil ve çıkarcı insanların kumpası nedeniyle kovulur. Bu arada Mustafa da büyümekte ve kendi hikayesini oluşturmanın peşindedir... 1940'lı yıllardan başlayarak 70'li yıllara kadar uzanan öyküsü ile hem hüzünlü, hem de neşeli ve heyecanlı bir film olan Uzun Hikaye'nin yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav üstlenirken, senaryo Yiğit Güralp'e ait. Edebiyat dünyasının tanınmış isimlerinden Mustafa Kutlu'nun aynı adlı eserinin sinemaya uyarlanması olan filmin başrolünü Kenan İmirzalıoğlu üstlenirken kadroda kendisine Tuğçe Kazaz, Ushan Çakır, Altan Erkekli, Güven Kıraç, Zafer Algöz ve Cihat Tamer gibi önemli isimler eşlik ediyor...
Karadayı 49. Bölüm Mahir Feride Ev Sahnesi 03:20
Karadayı 49. Bölüm Mahir Feride Ev Sahnesi 37.587 izlenme - 2 yıl önce Mahir, Feride'ye verdiği bütün sözleri yerine getirmek için gerekirse kaderi kendi yazmaya, düşleri gerçek kılmaya karalıdır...
Kenan İmirzalioğlu ile Sarp Apak gözaltına alındı. 01:37
Kenan İmirzalioğlu ile Sarp Apak gözaltına alındı. 51.003 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyuncular Kenan İmirzalioğlu, Sarp Apak ve Nehir Erdoğan gözaltına alındı. İstanbul Narkotik Şubesi ekipleri bu sabah büyük bir uyuşturucu operasyonu başlattı. Operasyonlarda bir çok kişinin gözaltına alındığı belirtilirken, gözaltına alınanlar arasında oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak ve Nehir Erdoğan'ın da olduğu öne sürüldü.
Ünlü isimlere narkotik operasyonu 02:57
Ünlü isimlere narkotik operasyonu 50.464 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da sokak satıcıları olarak bilinen torbacılara yönelik operasyonda, ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Nehir Erdoğan, İlker Aksum, Ersin Korkut ve Sarp Apak'ın da bulunduğu 25'i oyuncu 55 kişi gözaltına alındı. Ünlü isimlere 'uyuşturucu kullanmak' ve 'yer temin etmek' suçlamasının yöneltileceği belirtildi. Narkotik ekipleri, yaptıkları tespitlerin ardından dün sabah erken saatlerde İstanbul, Ankara, Çeşme ve Muğla Bodrum'da 60 adresi bastı. Kenan İmirzalıoğlu Ankara'da gözaltına alındı. İstanbul ve Bodrum'da Nehir Erdoğan, Sarp Apak, İlker Aksum, Şahin Irmak, Engin Altan Düzyatan, Gökçe Özyol, Ersin Korkut ve Mehmet Erdem'in de arasında bulunduğu 25 oyuncu gözaltına alındı. Ünlü isimlerin bazılarının Bodrum'da tatil yaptıkları otellerde alındıkları belirtildi. 20 torbacı da İstanbul'daki adreslerinde yakalandı. Operasyonda, kokain, esrar, uyuşturucu haplar ele geçti. Telefon takibinde ünlü isimlerin çoğunun torbacılardan kokain sipariş ettikleri iddia edildi. Çeşme'de ise sabah erken saatlerde kaldıkları otellerde dizi oyuncuları Engin Günaydın, Engin Altan Düzyatan, Orçun Koray Candemir ve Murat Eken de gözaltına alındı. Ankara'da gözaltına alınan Kenan İmirzalıoğlu, ve Bodrum'da gözaltına alınan ünlü oyuncular uçakla İstanbul'a getirildi. Ünlü isimlerin 'uyuşturucu kullanmak' ve 'yer temin etmek' suçlamasının yöneltileceği belirtildi.
Karadayı 26.Bölüm Feride Mahir Sahnesi 04:40
Karadayı 26.Bölüm Feride Mahir Sahnesi 49.896 izlenme - 3 yıl önce Karadayı 26.Bölüm Feride Mahir Sahnesi
yusuf miroğlu harmandalı 02:15
yusuf miroğlu harmandalı 70.778 izlenme - 7 yıl önce inş. beğenirsiniz
Kenan İmirzalıoğlu, Galatasaray üyesi oldu 01:27
Kenan İmirzalıoğlu, Galatasaray üyesi oldu 435 izlenme - 1 hafta önce Galatasaray Kulübü’nde üyeliği onaylanan isimler bugün beratlarını aldı. Üyeliği kabul edilen isimler arasında ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu da vardı. Mazbatasını alan İmirzalıoğlu, çok mutlu olduğunu söyledi. Galatasaray’da, kulübe üyelikleri kabul edilen isimler bugün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı’nda düzenlenen törenle beratlarını aldı. Yeni üyeler arasında ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu da yer aldı. İmirzalıoğlu, daha önce sarı kırmızılı kulübe üye olmak adına başvuruda bulunmuş, Ekim 2015’te genel kurul üyeliğine kabul edilmişti. Türk Telekom Arena’da saat 11.00’de başlayan törende İmirzalıoğlu ve diğer yeni üyeler kabul beratını başkan Dursun Özbek’ten aldı. İMİRZALIOĞLU: ÇOK MUTLUYUM İmirzalıoğlu, tören sonrası basın mensuplarına kısa bir açıklama yaparak, “Galatasaray koca asrı devirmiş büyük bir camia. Bu aileye gönül vermiştik zaten taraftarıyım. Şimdi resmi olarak üyesi olduk. Bu benim için onur verici bir olay. Çok mutlu ve heyecanlıyım.” dedi. Bir basın mensubunun ‘Beş yıl sonra sizi yönetimde görebilecek miyiz?’ sorusuna İmirzalıoğlu, “Kısmet onu hayat gösterecek. Bakacağız.” diyerek cevap verdi.
Ezel 3.Bölüm Ezel Ramiz Dayı Cezaevi Sahnesi 14:19
Ezel 3.Bölüm Ezel Ramiz Dayı Cezaevi Sahnesi 22.454 izlenme - 2 yıl önce Ezel gardiyandan sonra mahkumlar tarafından da rahatsız edilir ve bıçakla yaralanır. Yardımına bir kişi gelir; Ramiz Karaeski. Ezel ve Cengiz otelin çıkışında karşılaşırlar. Cengiz arabasıyla Ezel'i gezdirmeyi teklif eder. Cengiz, sorulara, farkında olmadan Ezel'in istediği cevapları verir. Ramiz, Ömer'i yanına çağırır. Ona öğütler verir. O günden sonra Ramiz, Ömer'e hocalık eder.
Karadayı'ya Damga Vuran Sevişme Sahnesi 01:52
Karadayı'ya Damga Vuran Sevişme Sahnesi 12.871 izlenme - 2 yıl önce Karadayı'ya Damga Vuran Sevişme Sahnesi
ezel - kenan imirzalıoğlu - fragman (yeni dizi) 01:03
ezel - kenan imirzalıoğlu - fragman (yeni dizi) 43.504 izlenme - 6 yıl önce ezel - kenan imirzalıoğlu - fragman (yeni dizi)
Karadayı 49. Bölüm Mahir Feride Sahnesi 03:49
Karadayı 49. Bölüm Mahir Feride Sahnesi 16.961 izlenme - 2 yıl önce Karadayı 49. Bölüm Mahir Feride Sahnesi
Karadayı 34. Bölüm İlk Sahne 01:37
Karadayı 34. Bölüm İlk Sahne 20.729 izlenme - 3 yıl önce Aşka teslim olan Feride, yaşadıklarını ardında bırakmak ister.
Karadayı 53. Bölüm Fragmanı 01:23
Karadayı 53. Bölüm Fragmanı 13.492 izlenme - 2 yıl önce
Karadayı 25.Bölüm Mahir Feride Sahnesi 04:32
Karadayı 25.Bölüm Mahir Feride Sahnesi 17.766 izlenme - 3 yıl önce Yalan Söylememek İçin Yemeğe Katılamayışının Nedenini Açıklayamayan Mahir'in Tek Gerçeği Feride'ye Olan Aşkıdır.
beyaz show kenan imirzalioglu 05:21
beyaz show kenan imirzalioglu 32.078 izlenme - 6 yıl önce Facebook’taki Sayfamız Felsefe ve Edebiyat Dünyasına tüm felsefe ve edebiyat severleri bekliyoruz http://www.facebook.com/Felsf.ve.Edebyt.Dunys
Karadayı 65. Bölüm Mahir ve Sinan Kavga Sahnesi 02:28
Karadayı 65. Bölüm Mahir ve Sinan Kavga Sahnesi 10.667 izlenme - 2 yıl önce Karadayı 65. Bölüm Mahir ve Sinan Kavga Sahnesi
EZEL-JENERİK MÜZİĞİ 01:02
EZEL-JENERİK MÜZİĞİ 28.614 izlenme - 6 yıl önce YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Aci Hayat Jenerik Başlangıç 03:21
Aci Hayat Jenerik Başlangıç 401 izlenme - 1 ay önce
deli yürek- yaram yarimdir 04:51
deli yürek- yaram yarimdir 27.925 izlenme - 7 yıl önce aclip by azizoğlu
Karadayı 33. Bölüm Son Sahne 07:24
Karadayı 33. Bölüm Son Sahne 13.172 izlenme - 3 yıl önce Feride ve Mahir birbirlerine daha fazla karşı koyamazlar! Mahir ve Feride çok özel anlar yaşarken Turgut onların izini bulur!
Uzun Hikaye - Fragman 02:07
Uzun Hikaye - Fragman 20.657 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kutlu'nun Uzun Hikaye isimli eserinden uyarlanan filmde Tuğçe Kazaz ve Kenan İmirzalıoğlu başrolleri oynuyor.12 Ekim'de sinemalarda!
Karadayı 56. Bölüm Mahir Feride Öpüşme Sahnesi 02:05
Karadayı 56. Bölüm Mahir Feride Öpüşme Sahnesi 9.703 izlenme - 2 yıl önce
kabadayı Şener Şen - kenan İmirzalıoğlu 05:03
kabadayı Şener Şen - kenan İmirzalıoğlu 23.172 izlenme - 7 yıl önce kabadayı Şener Şen - kenan İmirzalıoğlu
Karadayı 54. Bölüm Fragmanı  00:32
Karadayı 54. Bölüm Fragmanı 11.540 izlenme - 2 yıl önce Karadayı 54. Bölüm Fragmanı (13. Ocak 2014)
Karadayı 23. Bölüm Mahir Dayak Sahnesi 02:30
Karadayı 23. Bölüm Mahir Dayak Sahnesi 7.849 izlenme - 3 yıl önce Karadayı 23.Bölüm Mahir Dayak Sahnesi
kabadayı final (tokaklama) sahnesi 09:57
kabadayı final (tokaklama) sahnesi 24.536 izlenme - 8 yıl önce süper!!
deli yürek jenerik 02:13
deli yürek jenerik 27.518 izlenme - 6 yıl önce deli yürek jenerik müziği benden [HQ] klip