Hoşgeldiniz!

kenan imirzalıoğlu

Karaeski (Tamamı) (Ezel - Ramiz Dayının Gençliği) 06:14:49
Karaeski (Tamamı) (Ezel - Ramiz Dayının Gençliği) 48.661 izlenme - 8 yıl önce Bana göre Türk dizi tarihinin en başarılı yapımı. Dayı Ramiz Karaeski ile ezeli dostu ebedi düşmanı Kenan Birkan'ın hikayesini anlatan 6 saatlik bi başyapıt.İyi seyirler.
kabadayı final (tokaklama) sahnesi 09:57
kabadayı final (tokaklama) sahnesi 24.958 izlenme - 15 yıl önce süper!!
Uzun Hikaye - Fragman 02:07
Uzun Hikaye - Fragman 21.953 izlenme - 11 yıl önce Mustafa Kutlu'nun Uzun Hikaye isimli eserinden uyarlanan filmde Tuğçe Kazaz ve Kenan İmirzalıoğlu başrolleri oynuyor.12 Ekim'de sinemalarda!
Arda Turan Ve Kenan İmirzalıoğlu Konuşması (Her İhanet Sevgiyle Başlar) 00:29
Arda Turan Ve Kenan İmirzalıoğlu Konuşması (Her İhanet Sevgiyle Başlar) 10.953 izlenme - 7 yıl önce Ülkemizin dünya yıldızı yeteneği Arda Turan bir süre önce Sinem Kobal ile birlikte aşk yaşamıştı ancak Arda'nın ülkeden gidişi ve transferi ile sansasyonel bir şekilde bu ilişki bitmişti. Son zamanlarda hepinizin bildiği üzere Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ile birlikteydi ve en sonunda yaptıkları nikah ile bunu taçlandırıp dünyaevine girdiler. Bu konuyla ilgili böyle bir video yapılmış..
Bir Kız Erkekten Telefon İstediğinde 01:40
Bir Kız Erkekten Telefon İstediğinde 8.708 izlenme - 8 yıl önce Elbette Vestel reklamındaki Kenan gibi telefonumuzun istenmesine alışık değiliz, tepkimiz farklı olabiliyor. Reklamı izlememiş olanlar için: https://www.youtube.com/watch?v=PCzPR...
Kenan İmirzalıoğlu & Aslı Tandoğan | Soğuk Odalar 03:32
Kenan İmirzalıoğlu & Aslı Tandoğan | Soğuk Odalar 8.206 izlenme - 9 yıl önce Kenan İmirzalioglu & Aslı Tandoğan | Soğuk Odalar
Ödedim Ben O Hesabı - Ezel (Ağır Oyunculuk İçerir) 05:53
Ödedim Ben O Hesabı - Ezel (Ağır Oyunculuk İçerir) 6.605 izlenme - 7 yıl önce Kenan İmirzalıoğlu'ndan, Ezel olarak bir racon sahnesi daha. Böyle bir dizi çektikleri için teşekkür ediyor, racon nasıl kesilir keyifle izliyoruz.
Kosovalı'nın Silah Seçimi - Acı Hayat 04:17
Kosovalı'nın Silah Seçimi - Acı Hayat 4.197 izlenme - 7 yıl önce 2005-2007 yılları arasında yayınlanan Acı Hayat dizisinden bir kesit izliyoruz.
Deli Yürek: Bumerang Cehennemi - Bazuka Sahnesi 01:57
Deli Yürek: Bumerang Cehennemi - Bazuka Sahnesi 5.224 izlenme - 7 yıl önce Deli Yürek: Bumerang Cehennemi, Osman Sınav'ın yazıp yönettiği bir 2001 yapımı Türk aksiyon filmi.
Kenan İmirzalıoğlu'nun Ağzından Tuncel Kurtiz 04:13
Kenan İmirzalıoğlu'nun Ağzından Tuncel Kurtiz 2.545 izlenme - 6 yıl önce Kenan İmirzalıoğlu'nun ağzından Tuncel Kurtiz'i dinliyoruz.
son osmanlı yandım ali' den sağlam bir başıbozuk t 00:22
son osmanlı yandım ali' den sağlam bir başıbozuk t 7.088 izlenme - 15 yıl önce son osmanlı filminden yandım ali' nin kendine döner tekme atmaya yeltenen fransız rakibine indirdiği destansı şamar. osmanlı tokadı nam-ı diyer başıbozuk tokadı sıradan bir tokat değildir. başıbozuklar, osmanlı ordusunda, çıplak elle düşman tokatlayarak öldürmek için eğitilmiş özel birimdir. İnternetten "bachi bouzouk" şeklinde araştırınız. yiyen bilir.
Docteur Renaud Paris Reklamları 01:20
Docteur Renaud Paris Reklamları 4.325 izlenme - 8 yıl önce Mehmet Ali Erbil'in o unutulmaz seslendirmesiyle akıllara kazınan, orijinali Docteur Renaud Paris isimli kozmetik firmasının enterasan reklam filmleri. İzliyoruz.
Tuncel Kurtiz ve Dostları - Kenan İmirzalıoğlu 32:15
Tuncel Kurtiz ve Dostları - Kenan İmirzalıoğlu 1.134 izlenme - 6 yıl önce Tuncel Kurtiz'in yaşarken NTV'de yaptığı programda kendisini yetiştirdiği tiyatro alanında kazandığı birçok bilgiyi bu program sayesinde bizlere aktarıyor. Keyifli ve öğretici bir program. Işıklar içinde uyu Tuncel Ağabey.
kabadayı trailer - fragman - kadir 01:50
kabadayı trailer - fragman - kadir 1.754 izlenme - 13 yıl önce kabadayı - şener şen & kenan imirzalıoğlu
Yazı Tura - Türk Sinemasında Punctum Etkisi 00:53
Yazı Tura - Türk Sinemasında Punctum Etkisi 1.303 izlenme - 8 yıl önce Uğur Yücel'in yazıp yönettiği 2004 yapımı, başrollerinde merhum Bahri Beyat, Olgun Şimşek ve Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı filmden izleyiciyi rahatsız eden bir kesit. Fotoğraf sanatında adı konmuş olan punctum; ortak alanı delen, yırtan, ve o imgeyi kişiselleştiren, fotoğraftan ok gibi çıkıp bize saplanan öge olarak tanımlanabilir. -spoiler- Zeyyat (Settar Tanrıöğen) yemek yediği masaya Cevher'i (Kenan İmirzalıoğlu) davet eder. Zeyyat yediği yemeğin artığının ağzının kenarında olduğunun farkında değildir. Cevher ona bir mendil uzatır ve gözünün ucuyla 'sil şunu' der. Zeyyat eline aldığı mendille önce alnını, sonra burnunu siler. Ağzının kenarındaki yemek artığına dokunmaz. Cevher iyice işgillenir ve kendi eliyle ağzının kenarını siler. -spoiler-
Hayatına Sahip Çık 00:59
Hayatına Sahip Çık 957 izlenme - 7 yıl önce İzmir’de gerçekleşen terör saldırısında şehit olan polisimiz Fethi Sekin için geçtiğimiz günlerde yayınlanan Benim Adım Fethi Sekin isimli videonun ardından bu kez ünlüler, halka hayatlarına sahip çıkmalarını söylemek için kamera karşısındaki yerini aldı.
Kenan İmirzalıoğlu'nu Duygulandıran Soru 02:54
Kenan İmirzalıoğlu'nu Duygulandıran Soru 352 izlenme - 4 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster 23 Kasım Cumartesi yeni bölümünde sorulan soru Kenan İmirzalıoğlu'nun bir zamanlar rol aldığı Ezel dizisinden geldi. Milyoner'de Ezel dizisinde Ramiz Karaeski karakterine hayat veren Tuncel Kurtiz'in okuduğu "Reading Zindanı Baladı" adlı şiir, hangi şaire ait olduğu soruldu. Tuncel Kurtiz'in sesini duyan Kenan İmirzalıoğlu, duygu dolu anlar yaşadı.
Yazı Tura - Ümitler 02:33
Yazı Tura - Ümitler 1.005 izlenme - 8 yıl önce Uğur Yücel'in efsane filminden bi sahne, hatta filmin son sahnesi bu. Hayalet cevherin yakalanması, ve filmin finalinde o iki askerin gelecekle ilgili gerçekleşemeyecek hayalleri, planları. ve fonda erkan oğur prelude e minor ile bizlerle... "Askerden sonra çiçekçi dükkani açacağim, mis gibi kokacak hayat" dedirtebilecek bi ümit lazım hayatta insana zaten
Onur Sermik mi? Kenan İmirzalıoğlu mu? (Sokak Röportajları) 06:37
Onur Sermik mi? Kenan İmirzalıoğlu mu? (Sokak Röportajları) 467 izlenme - 8 yıl önce Onur Sermik Vs Kenan İmirzalıoğlu.Halkın nabzını kendim yokladım,tam tahmin ettiğim gibi cevaplarla karşılaştım.Şimdi bu videonun altında tam tahmin ettiğim gibi yorumlarla karşılaşacağım:=)Sağolun abiler.
Yapı Kredi Bankacılık Üssü 03:04
Yapı Kredi Bankacılık Üssü 700 izlenme - 8 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24903/yapi-kredi-reklami-ekmek-arasi-kamera linkindeki reklamlar serisinin devamı. Yapı kredinin bankacılık üssüne gizli kamera yerleştiren tonton ajanımız, arıza bir heykır(hacker) aracılığı ile binadan canlı yayına geçer. Burada Kenan İmirzalıoğlu'na dikkat çekerim. Henüz Ezel moduna geçmemiş, adamakıllı okuyup plaza genci olmuş brifing vermektedir.
Alacakaranlık Jenerik (Twilight içermez) 01:45
Alacakaranlık Jenerik (Twilight içermez) 421 izlenme - 8 yıl önce 2003-2005 yılları arasında pazartesi günleri Show Tv'de yayınlanan efsane dizimizde Uğur Yücel cinayet masasının deneyimli, efsaneleşmiş başkomiseri ''Tahir Kemal Bozoğlu'' rolü ile bütün tv izleyicilerine oyunculuk dersi vermiştir ayrıca ''Alacakaranlık filmi (twilight) ile uzaktan yakından zerre ilgisi bulunmamaktadır.
Kızımı Bulun - Kabadayı 00:28
Kızımı Bulun - Kabadayı 199 izlenme - 5 yıl önce 2007 yapımı Kabadayı filminden kısa bir kesit. Kenan İmirzalıoğlu jönlüğünü konuşturuyor.
Gerçek Kesit Tadında Bir Kabadayı Filmi Canlandırması (Son Sahne) 08:36
Gerçek Kesit Tadında Bir Kabadayı Filmi Canlandırması (Son Sahne) 299 izlenme - 8 yıl önce Yine uykunun haram olduğu gecelerden birindeyim.Şener Şen ustanın külliyatına şöyle bir göz atarken, Arif'in mancester'a attığı gol yerine Songül Karlıyı çıkartan youtube, benim karşıma da oyunculuğun zirve yaptığı bir canlandırma çıkarttı.Genç arkadaşlarımız kendilerince Kabadayı filminin son sahnesini yeniden canlandırmışlar.Daha fazla anlatmaya gerek yok buyrun efendim takdir sizlerin. Not:İroni yapmadan direkt söylüyorum Devran'ı canlandıran arkadaş bence gayet iyi bir performans göstermiş.Ayrıca bu videoyu youtube'a yükleyen Erman Doğan'a teşekkürler
Barış Falay: 00:24
Barış Falay: "Kenan İmirzalıoğlu sağlam Galatasaraylıdır" 55 izlenme - 4 yıl önce Ünlü oyuncu Barış Falay, FutbolArena ekranlarına verdiği röportajda samimi açıklamalar yaptı.