Hoşgeldiniz!

kendin pişir kendin ye

Aşk, Seks ve Saksafon Solo Serbest 03:35
Aşk, Seks ve Saksafon Solo Serbest 196.153 izlenme - 7 yıl önce Kendin Pişir Kendin Ye filmini zamanın çok ötesinde konu ve anlatımıyla izliyoruz. Herkes gözlerini kapatsın ve yakaladığını soysun oyunu başlasın.
Aydemir Akbaş - Sen Götemani Olmuşsun 01:19
Aydemir Akbaş - Sen Götemani Olmuşsun 16.622 izlenme - 9 yıl önce 1978 Aram Gülyüz yapımı Kendin Pişir Kendin Ye adlı filmden bir Salih Güney ve Aydemir Akbaş sahnesi sizlerle. Önemli olan filmde konu veya bütünlük değil; görselliktir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/150147/aydemir-akbas-ve-salih-guneyin-espri-yapmasi
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 03:06
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 2.102 izlenme - 8 yıl önce Belki elemanı bilmeyeniniz vardır, daha önce bilmem kaç ayda her aşamasını tek tek kendi yaparak sandviç hazırlayan eleman şimdi de kendine kombin hazırlamış. Pamuk,nkenevir, ipek, koyun yünü, alpaka yünü, geyik derisi elde ederek kıyafetini tamamlamış. Geyiği vurmasaydı iyiydi orda biraz içim gitti, diceksiniz normal zamanda insanlar bunu zaten yapıyor. E abi en azından şov için bir daha giymeyeceğin birşey için vurmasaydın. Neyse konu başka yerlere gidecek, iyi seyirler.
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 01:26
Japon Usulü Kendin Pişir Kendin Ye 639 izlenme - 9 yıl önce Japonyada yaşayan bir arkadaşımızın çekmiş olduğu videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Evet bu da japon usulü kendin pişir kendin ye şekli.Tek ısırımlık et ve sebzeleri masa uzerinde bulunan yğın icinde kızartarak yiyiyorsunuz , istediginiz sos ve baharatlarla da tatlandırıyorsunuz.
Melih Gökçek'in Acı Sonu 00:41
Melih Gökçek'in Acı Sonu 265 izlenme - 9 yıl önce Yüzlerce versiyonu geliştirilen videonun en stabil hali bulundu. Bakalım Melih Gökçek ne yapacak?