Hoşgeldiniz!

Kepçe

Kepçe Operatöründen Tuvaletteki Arkadaşına Şaka 00:21
Kepçe Operatöründen Tuvaletteki Arkadaşına Şaka 69 izlenme - 21 saat önce Bir kepçe operatörü, seyyar tuvaletteki işçiye şaka yapmak istedi. Tuvaletin panel kaplama duvarlarını sağa sola kepçeyle iten operatör, işçinin tepkisini çekti.
Sel Sularında Ekskavatör ile Kurtarılan Aile 02:45
Sel Sularında Ekskavatör ile Kurtarılan Aile 2.371 izlenme - 1 ay önce Şiddetli yağışlar sonrası bir evin üzerinde mahsur kalan aile bir ekskavatör yardımı ile kurtarılmış. O anlar kameraya böyle yansımış.
 Tartıştığı Sürücüye Kepçe ile Vurmaya Çalışan Operatör 00:10
Tartıştığı Sürücüye Kepçe ile Vurmaya Çalışan Operatör 6.913 izlenme - 3 ay önce İstanbul'da bir iş makinası operatörü trafikte tartıştığı otomobil sürücüsüne kepçe ile vurmaya çalıştı. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.
Çılgın Köprü Yıkımı 00:45
Çılgın Köprü Yıkımı 11.823 izlenme - 5 ay önce Uzun süredir hizmet veren köprü artık eskimeye başlayınca yıkımına karar verilmiş. Köprü yıkımında çılgın bir fikir kullanılmış.
Uçak Uçuran Kepçe Operatörü 00:16
Uçak Uçuran Kepçe Operatörü 24.109 izlenme - 3 yıl önce Canı sıkılan kepçe operatörü kepçenin ucuna taktığı uçak ile eğlenceli anlar yaşamış. Kepçe operatörü koca uçağı uçurmuş.
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 00:44
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 800.933 izlenme - 13 yıl önce adana organize sanayinde kazı yapan kepçe tarafından şans eseri bulunan dev yılan operatörün bir kaç saat kendine gelemediğini biliyor musunuz d d
Nokta Atışı Yapan Ekskavatör Operatörü 00:25
Nokta Atışı Yapan Ekskavatör Operatörü 8.182 izlenme - 2 yıl önce Bir yapının yıkımını gerçekleştiren ekskavatör operatörü müthiş bir hamle ile yapının bir anda yıkılmasını sağlamış.
Çizgi Film - İş Makineleri - Kepçe (Sayılar Öğreniyoruz) 03:18
Çizgi Film - İş Makineleri - Kepçe (Sayılar Öğreniyoruz) 146.440 izlenme - 9 yıl önce Şimdiii sayı zamanı ııı! Çocuklara, okul öncesinde sayıları kolay öğretmek için sadece bu videoyu izletmek etkili olacaktır.zaten çocuklar ekskavatörleri / kepçeleri görünce çok dikkatli izleyecekler.Bağlantılı ek video çizgi filmleri izleterekte sayıların tamamını kolaylıkla öğretmiş oluruz.Hadi çocuklar sayı sayalm ..! Daha fazla çizgi film için abone olmayı unutmayın. Çocuklarımıza ömür boyu başarılar. , . .
Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 01:34
Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 165.469 izlenme - 10 yıl önce Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 24.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gülmekten Kırıp Geçiren Videolar Bir Arada! 00:19
Gülmekten Kırıp Geçiren Videolar Bir Arada! 191.251 izlenme - 11 yıl önce Haftanın en komik 32 videosu tek listede sizlerle...
Su Kanalına Düşen Yavru Köpeği Kurtaran Ekskavatör Operatörü 00:22
Su Kanalına Düşen Yavru Köpeği Kurtaran Ekskavatör Operatörü 1.241 izlenme - 10 ay önce Su kanalına yakın bir inşaatta çalışan ekskavatör operatörü su kanalına düşen yavru köpeği böyle kurtarmış.
İş Makinası Operatörü Trafikte Otomobile Kepçe İle Vurmaya Çalıştı 00:09
İş Makinası Operatörü Trafikte Otomobile Kepçe İle Vurmaya Çalıştı 140 izlenme - 3 ay önce Ümraniye’de bir iş makinası operatörü trafikte tartıştığı otomobil sürücüsüne kepçe ile vurmaya çalıştı. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Olay, öğle saatlerinde Ümraniye’de meydana geldi. Seyir halinde olan iş makinası ile otomobil sürücüsü arasında yol verme tartışması çıktı. Duruma sinirlenen otomobil sürücüsü aracından inerek kepçe operatörü ile tartışmaya başladı. İş makinası operatörü ise kepçeyle araç sürücüsüne vurmaya çalıştı. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. İkili yaşanan tartışmanın ardından olay yerinden uzaklaştı.
Yol Olmayan Yere Kepçe Nasıl İndirilir 01:13
Yol Olmayan Yere Kepçe Nasıl İndirilir 62.541 izlenme - 7 yıl önce Nasıl çıktığı hususunda aklımızda en ufak bir fikir gelmeyen kepçenin kameralara yansıyan korkunç iniş görüntülerini izliyoruz.
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Kepçe Operatörü 00:49
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Kepçe Operatörü 105.262 izlenme - 9 yıl önce Kamyonu kepçe yardımıyla kurtarmaya çalışan kepçe operatörü beceriksizliğinin kurbanı olup kurtarmak istediği kamyonu suya yolluyor.
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 00:14
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 6.603 izlenme - 2 yıl önce Çılgın arkadaşlar gölde bir eğlence düzenlemiş. Bu eğlence için bir kepçeye ip bağlayıp kepçeyi döndürmüşler. Ancak işler bir ara ters gitmiş.
Kepçe 02:01
Kepçe 36.712 izlenme - 9 yıl önce Özçamlıbel İş Makinalarında 35 Yıllık İş Tecrübesiyle , Her Marka Traktöre Her Çeşit Kepçe İmalatı Yapılır. murat Atik gsm : 0532 625 3622 tel : 0232 544 5032 adres : Sanayi Sitesi 27 Sk No:5 Ödemiş-izmir www.ozcamlibel.com
Eğlenmeyi Seven Kepçe 00:32
Eğlenmeyi Seven Kepçe 77.563 izlenme - 10 yıl önce Eğlenmeyi Seven Kepçe 02.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Eğlenmeyi Seven Kepçe' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kepçe Damperli Kamyona Moloz Yüklüyor 06:47
Kepçe Damperli Kamyona Moloz Yüklüyor 35.391 izlenme - 7 yıl önce Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Kepçe Operatörünün Öldüğü Binanın Yıkılma Anından Hemen Sonraki Görüntüler Ortaya Çıktı 00:22
Kepçe Operatörünün Öldüğü Binanın Yıkılma Anından Hemen Sonraki Görüntüler Ortaya Çıktı 20 izlenme - 1 ay önce Gaziantep’te ağır hasarlı olan ve yıkımı esnasında çökerek kepçe operatörünün hayatını kaybetmesine neden olan binanın yıkımdan hemen sonraki görüntüleri ortaya çıktı. Gaziantep’in Şahinbey ilçesindeki ağır hasarlı 5 katlı 23 Nisan Apartmanında hayatını kaybeden kepçe operatörünün binanın üzerine yıkılmasının hemen ardındaki güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Ortalık toz bulutuna bürünürken çevrede paniğe neden oldu. Kahramanmaraş merkezli depremler Gaziantep’te de büyük yıkıma yol açmıştı. Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Binevler Mahallesi’nde bulunan 10 daireden oluşan 23 Nisan Apartmanı’nın, 6 Şubat’ta yaşanan depremlerden dolayı ağır hasarlı olan binanın yıkımına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, binanın çökmesinin hemen ardından yaşanan toz ve panik yaşanıyor.
Şanslı Ekskavatör Operatörü 00:17
Şanslı Ekskavatör Operatörü 2.380 izlenme - 2 yıl önce Toprak alanı düzenlemek isteyen ekskavatör operatörü toprağın bir kısmının çökmesiyle zor anlar yaşamış. Neyse i korkulan olmamış.
Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü 02:21
Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü 25.221 izlenme - 7 yıl önce Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü
Doğacak Çocuğun Cinsiyetini Kepçe ile Öğrenmek 00:28
Doğacak Çocuğun Cinsiyetini Kepçe ile Öğrenmek 2.801 izlenme - 2 yıl önce Son dönemin trendlerinden olan cinsiyet öğrenme partisine değişik bir soluk getiren anları izliyoruz. Çift doğacak çocuğun cinsiyetini bir kepçe yardımı ile öğrenmiş.
Kepçe Operatörü İçerisinde Sürücü Olan Otomobili Ters Çevirdi 01:00
Kepçe Operatörü İçerisinde Sürücü Olan Otomobili Ters Çevirdi 1.247 izlenme - 1 yıl önce Ordu'da yol verme yüzünden tartışan kepçe operatörü ve otomobil sahibi geri manevra yaparak kaçarken kepçe operatörü otomobili ters çevirmiş.
Kaş Yaparken Göz Çıkaran Kepçeci 00:35
Kaş Yaparken Göz Çıkaran Kepçeci 7.201 izlenme - 4 yıl önce Kara saplanan aracın yardımına yetişen kepçe operatörü tam aracı kurtarmışken yavaşlayınca araç kepçeye çarpmış.
Kepçe Operatörünün İntikamı 00:57
Kepçe Operatörünün İntikamı 20.202 izlenme - 7 yıl önce Borcu için aracına el konulan işçinin kepçe ile intikamı. Şantiyeye gelen haciz memurlarına sinirlenen kepçe operatörü bakın nasıl intikam aldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 00:09
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 1.667 izlenme - 2 yıl önce Su kanalında karşıya geçmek için kendince bir yöntem geliştiren işgüzar operatör maddi zarara neden oldu ve karşıya geçemedi.
Tümosan Traktör Kepçe Tomruk Yükleyici 05:06
Tümosan Traktör Kepçe Tomruk Yükleyici 44.217 izlenme - 11 yıl önce Traktor Kepce Tomruk Yukleyici - CANLI TARIM İŞ MAKİNALARI - italyan joistik kumanda , italyan casappa pompa , 425 metre X 1500 KG. KAPASİTE , TRAKTÖRÜN ORJİNALLİĞİNİ BOZMADAN ŞEHRİNİZDE MONTAJ HAFİFLİK SAĞLAMLIK KALİTE MAKUL FİYAT BİRLİKTE ...
Kendi İşini Kendi Gören Ekskavatör Operatörü 01:30
Kendi İşini Kendi Gören Ekskavatör Operatörü 525 izlenme - 1 yıl önce Bir ekskavatör operatörü çıkan paleti kendi imkanları ile yerine takmayı başarmış. Kendi işini kendi gören operatör iyi iş ortaya çıkarmış.
Operatörün Kopması 01:01
Operatörün Kopması 23.731 izlenme - 6 yıl önce Eğlence amaçlı yapılan gösteride operatör kepçesi ile kopuyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çizgi Film iş makineleri yol silindiri bahçe yapıyor 04:48
Çizgi Film iş makineleri yol silindiri bahçe yapıyor 85.024 izlenme - 8 yıl önce Yaz mevsiminde çocukların en çok sevdiği oyunlardan olsa gerek kumda oynamak. Aynı zamanda neşesidir, renkleridir çocuklar sahillerin.İş makinesi operatörü kendine yol silindiri ile bahçe yapıyor. Bahçesine ağaç dikme kararı alıyor. Ona ağaç fidanlarını getirenkamyona teşekür ediyor. Kamyon ona meyve fidanlarını bırakıyor Silindir operatörü ise fidanları bize tanıtıp bahçeye dikiyor. Tabiki bahçelerin olmazsa olmazı sinekler böcekler arıları unutmuyor. Neden mi? Çünkü onlar bir çiçekten bir çiçeğe polen taşıyıp meyve çiöeklerini döllüyor. Yani aşılıyor. Bu arada ne görüyoruz ? Bahçenin hemen yanında ördekler suya nasıl dalıyor inanılmaz. Ördekler su altında ,çamurda yiyecek arıyor. Haydi birlikte izleyelim Sorular sormayı unutmayın.