Hoşgeldiniz!

Kepçe

Ekskavatör ile Şişe Kapağı Açmak 00:27
Ekskavatör ile Şişe Kapağı Açmak 444 izlenme - 1 hafta önce Bu usta operatör tüm dünyada sosyal medya trend olan Bottle Cap Challenge (Şişe kapağı açma yarışmasına), 22 tonluk ekskavatör ile dahil olmuş. Ekskavatör ustası hünerlerini sergilemiş.
Kağıthane’de Sel Sularında Mahsur Kalan Vatandaşlar Kepçe İle Kurtarıldı 00:49
Kağıthane’de Sel Sularında Mahsur Kalan Vatandaşlar Kepçe İle Kurtarıldı 7 izlenme - 9 saat önce Kağıthane’de etkili olan sağanak yağış nedeniyle su basan cadde üzerinde vatandaşlar mahsur kaldı. Cadde üzerinde mahsur vatandaşların iş makinesi yardımıyla kurtarıldığı o anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi. İstanbul’da sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış nedeniyle birçok ilçede etkili oldu. Yağış nedeniyle Kağıthane Cendere Caddesi su baskını meydana geldi. Su baskını nedeniyle kaldırımda mahsur kalan vatandaşlar iş makinesi yardımıyla kurtarıldı. Vatandaşların iş makinesi ile kurtarıldığı o anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi.
Kepçe Operatörü İçerisinde Sürücü Olan Otomobili Ters Çevirdi 01:00
Kepçe Operatörü İçerisinde Sürücü Olan Otomobili Ters Çevirdi 1.176 izlenme - 2 ay önce Ordu'da yol verme yüzünden tartışan kepçe operatörü ve otomobil sahibi geri manevra yaparak kaçarken kepçe operatörü otomobili ters çevirmiş.
Dev Kayayı Ekip Çalışmasıyla Kamyona Yükleyen İş Makinesi Operatörleri 00:30
Dev Kayayı Ekip Çalışmasıyla Kamyona Yükleyen İş Makinesi Operatörleri 512 izlenme - 2 ay önce Taş ocağında çalışan iş makinesi operatörleri dev bir kayayı kamyona yüklemek için birlikte çalışınca yüklemeyi başarmışlar.
Nokta Atışı Yapan Ekskavatör Operatörü 00:25
Nokta Atışı Yapan Ekskavatör Operatörü 8.137 izlenme - 8 ay önce Bir yapının yıkımını gerçekleştiren ekskavatör operatörü müthiş bir hamle ile yapının bir anda yıkılmasını sağlamış.
Uçak Uçuran Kepçe Operatörü 00:16
Uçak Uçuran Kepçe Operatörü 24.022 izlenme - 2 yıl önce Canı sıkılan kepçe operatörü kepçenin ucuna taktığı uçak ile eğlenceli anlar yaşamış. Kepçe operatörü koca uçağı uçurmuş.
Parke Taşlarıyla Şov Yapan Kepçe Operatörü 01:21
Parke Taşlarıyla Şov Yapan Kepçe Operatörü 239 izlenme - 2 ay önce Siirt'te kepçe operatörü olarak görev yapan parke taşlarını tek tek üst üste dizmesi sonucu ortaya ilginç görüntüler çıkmış.
Sıcaktan Bunalan Kepçe Operatöründen İlginç Serinleme Yöntemi 00:14
Sıcaktan Bunalan Kepçe Operatöründen İlginç Serinleme Yöntemi 10 izlenme - 2 hafta önce Yalova’da sıcaktan bunalan iş makinası operatörü serinlemek için kullandığı kepçenin ucuna çıkarak kendisini denize bıraktı. İlginç görüntünün adresi Yalova’nın Altınova ilçesi oldu. Tavşanlı beldesinde yapımı devam eden tersane inşaatında çekilen görüntüde kepçe operatörünün ilginç serinleme yöntemi anbean kameralara kaydedildi. Kullandığı kepçeyi bir tramplen gibi hazırlayan operatör ardından üzerine çıkara balıklama stili ile kendisini denize attı. Bu anlar ise çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 00:44
adana organize sanayinde bulunan dev yılan 799.039 izlenme - 12 yıl önce adana organize sanayinde kazı yapan kepçe tarafından şans eseri bulunan dev yılan operatörün bir kaç saat kendine gelemediğini biliyor musunuz d d
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 00:14
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 6.422 izlenme - 1 yıl önce Çılgın arkadaşlar gölde bir eğlence düzenlemiş. Bu eğlence için bir kepçeye ip bağlayıp kepçeyi döndürmüşler. Ancak işler bir ara ters gitmiş.
Doğacak Çocuğun Cinsiyetini Kepçe ile Öğrenmek 00:28
Doğacak Çocuğun Cinsiyetini Kepçe ile Öğrenmek 2.790 izlenme - 10 ay önce Son dönemin trendlerinden olan cinsiyet öğrenme partisine değişik bir soluk getiren anları izliyoruz. Çift doğacak çocuğun cinsiyetini bir kepçe yardımı ile öğrenmiş.
Çizgi Film - İş Makineleri - Kepçe (Sayılar Öğreniyoruz) 03:18
Çizgi Film - İş Makineleri - Kepçe (Sayılar Öğreniyoruz) 146.056 izlenme - 8 yıl önce Şimdiii sayı zamanı ııı! Çocuklara, okul öncesinde sayıları kolay öğretmek için sadece bu videoyu izletmek etkili olacaktır.zaten çocuklar ekskavatörleri / kepçeleri görünce çok dikkatli izleyecekler.Bağlantılı ek video çizgi filmleri izleterekte sayıların tamamını kolaylıkla öğretmiş oluruz.Hadi çocuklar sayı sayalm ..! Daha fazla çizgi film için abone olmayı unutmayın. Çocuklarımıza ömür boyu başarılar. , . .
Şanslı Ekskavatör Operatörü 00:17
Şanslı Ekskavatör Operatörü 1.395 izlenme - 9 ay önce Toprak alanı düzenlemek isteyen ekskavatör operatörü toprağın bir kısmının çökmesiyle zor anlar yaşamış. Neyse i korkulan olmamış.
Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 01:34
Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 163.516 izlenme - 9 yıl önce Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 24.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gülmekten Kırıp Geçiren Videolar Bir Arada! 00:19
Gülmekten Kırıp Geçiren Videolar Bir Arada! 191.035 izlenme - 10 yıl önce Haftanın en komik 32 videosu tek listede sizlerle...
Kepçe Operatörünün Hatasıyla Kahrolan Şoför 00:52
Kepçe Operatörünün Hatasıyla Kahrolan Şoför 669 izlenme - 7 ay önce Kamyonu ile tomruk getiren şoför, tomrukların indirilmesiyle görevli kepçe operatörünün yaptığı büyük hatası yüzünden sinir krizi geçirmiş.
Ekskavatörü Düşüren Vinç Operatörü 00:10
Ekskavatörü Düşüren Vinç Operatörü 1.204 izlenme - 8 ay önce Tünel inşaatında ekskavatörü aşağıya indirmek isteyen vinç operatörü hesaplamada bir yanlışlık yapınca ekskavatörü düşürmüş.
Kontrolden Çıkan Ekskavatör Kaldırımdaki Ailenin Arasına Daldı 00:32
Kontrolden Çıkan Ekskavatör Kaldırımdaki Ailenin Arasına Daldı 158 izlenme - 3 ay önce Çin'de frenleri patlayan ekskavatör kontrolden çıkınca kaldırımdaki ailenin arasına dalmış. Neyse ki baba durumu erken fark etmiş.
Yol Olmayan Yere Kepçe Nasıl İndirilir 01:13
Yol Olmayan Yere Kepçe Nasıl İndirilir 61.138 izlenme - 6 yıl önce Nasıl çıktığı hususunda aklımızda en ufak bir fikir gelmeyen kepçenin kameralara yansıyan korkunç iniş görüntülerini izliyoruz.
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Kepçe Operatörü 00:49
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Kepçe Operatörü 104.451 izlenme - 8 yıl önce Kamyonu kepçe yardımıyla kurtarmaya çalışan kepçe operatörü beceriksizliğinin kurbanı olup kurtarmak istediği kamyonu suya yolluyor.
Kepçe Operatörünün Bayrak Hassasiyeti 00:48
Kepçe Operatörünün Bayrak Hassasiyeti 798 izlenme - 9 ay önce Sultangazi'deki Kültür binasının yenilenme çalışmaları sırasında yıkımı devam eden eski binadaki bayrağımızı gören kepçe operatörü bayrağımızı yere düşürmedi ve sağ salim yetkililere teslim etti.
Kaş Yaparken Göz Çıkaran Kepçeci 00:35
Kaş Yaparken Göz Çıkaran Kepçeci 7.188 izlenme - 2 yıl önce Kara saplanan aracın yardımına yetişen kepçe operatörü tam aracı kurtarmışken yavaşlayınca araç kepçeye çarpmış.
Kepçe 02:01
Kepçe 36.462 izlenme - 8 yıl önce Özçamlıbel İş Makinalarında 35 Yıllık İş Tecrübesiyle , Her Marka Traktöre Her Çeşit Kepçe İmalatı Yapılır. murat Atik gsm : 0532 625 3622 tel : 0232 544 5032 adres : Sanayi Sitesi 27 Sk No:5 Ödemiş-izmir www.ozcamlibel.com
Ustalığını Konuşturan İş Makinesi Operatörü 00:13
Ustalığını Konuşturan İş Makinesi Operatörü 148 izlenme - 4 ay önce Bir tıra tomruk yükleyen iş makinesi operatörü yükleme sırasında sergilediği hareketlerle bu işte ne kadar iyi olduğunu ispatlamış.
Eğlenmeyi Seven Kepçe 00:32
Eğlenmeyi Seven Kepçe 76.484 izlenme - 9 yıl önce Eğlenmeyi Seven Kepçe 02.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Eğlenmeyi Seven Kepçe' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kepçe Damperli Kamyona Moloz Yüklüyor 06:47
Kepçe Damperli Kamyona Moloz Yüklüyor 33.659 izlenme - 6 yıl önce Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Parasını Alamayan Alman Müteahhit İş Makinası İle Binaya Saldırdı 01:09
Parasını Alamayan Alman Müteahhit İş Makinası İle Binaya Saldırdı 989 izlenme - 1 yıl önce Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinde parasını alamayan Alman müteahhit iş makinası ile inşasında görev aldığı binayı yıkmaya çalıştı.
Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü 02:21
Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü 24.054 izlenme - 6 yıl önce Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 00:09
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 454 izlenme - 9 ay önce Su kanalında karşıya geçmek için kendince bir yöntem geliştiren işgüzar operatör maddi zarara neden oldu ve karşıya geçemedi.
Kepçe Operatörünün İntikamı 00:57
Kepçe Operatörünün İntikamı 20.196 izlenme - 6 yıl önce Borcu için aracına el konulan işçinin kepçe ile intikamı. Şantiyeye gelen haciz memurlarına sinirlenen kepçe operatörü bakın nasıl intikam aldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...