Hoşgeldiniz!

kerimcan durmaz

Kerimcan Durmaz - Saçlarımdan Tut Önce Beni, Yerlerde Sürükle - Vur Bana 00:35
Kerimcan Durmaz - Saçlarımdan Tut Önce Beni, Yerlerde Sürükle - Vur Bana 127.930 izlenme - 7 yıl önce saçlarımdan tut önce beni yerlerde sürükle canım acısın boşver benim için bu bir zevk fantezi dünyam rengarenk bu daha hiçbir şey korkma benden sal kendini bebeğim dediğim anda vur banah ah ah vur banah vurh vurh vurh vurh vurh gel banah korkma benden sal kendini bebeğim dediğim anda vur banah
Vur Bana Türkü Versiyonu 00:44
Vur Bana Türkü Versiyonu 49.831 izlenme - 7 yıl önce Vur Bana Şarkı Sözleri Saçlarımdan tut önce beni yerlerde sürükle. Canım acısın boşver benim için bu bir zevk Fantezi dünyam rengarenk Bu daha hiçbir şey Korkma benden sal kendini Bebeğim dediğim anda vur banah Ah ah Vur bana Vur Vur Vur Vur Vur Gel bana Korkma benden sal kendini Bebeğim dediğim anda vur bana
Cumali Cebe - Vur Bana (Kerimcan Durmaz) 00:37
Cumali Cebe - Vur Bana (Kerimcan Durmaz) 46.803 izlenme - 7 yıl önce Cumali Cebe - Vur Bana (Kerimcan Durmaz) Kerimcan Durmaz'ın popi şarkısı 'Vur Bana' şarkısıyla muhteşem bir mizah sizlerle...
Danla Bilic: Kaşarlık Yaparak Adımı Duyurdum 00:29
Danla Bilic: Kaşarlık Yaparak Adımı Duyurdum 25.383 izlenme - 5 yıl önce Çektiği makyaj videolarıyla tanınan ve fenomen olan Danla Bilic, Kerimcan Durmaz ile birlikte yaptığı programda nasıl ünlü olduğunu en kısa şekilde anlatmış.
Sabri Sarıoğlu'nun Kerimcan Durmaz İle Kaçamak Yapması! 00:08
Sabri Sarıoğlu'nun Kerimcan Durmaz İle Kaçamak Yapması! 35.750 izlenme - 7 yıl önce Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu bu sefer farklı bir şekilde sosyal medyada gündem oldu. Sabri, çektiği snapchat videolarıyla fenomen olan ve djlik de yapan Kerimcan Durmaz ile kaçamak yapması kameralardan kaçmadı :((
Kerimcan Durmaz Kaza Geçirdi, Ölümden Döndü..! #kerimcan #kerimcandurmaz 00:43
Kerimcan Durmaz Kaza Geçirdi, Ölümden Döndü..! #kerimcan #kerimcandurmaz 3.244 izlenme - 11 ay önce Kerimcan Durmaz, Yalova'dan İstanbul'a dönüş yolunda trafik kazası geçirdi. Durmaz, yaptığı açıklamada sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.
Kerimcan Durmaz Kocamı Çaldı 01:32
Kerimcan Durmaz Kocamı Çaldı 31.708 izlenme - 6 yıl önce Bu videomuzda Kerimcan Durmaz'ın kocasını s.ktiğini iddia eden hanım efendiyi izliyoruz.
 Kerimcan Durmaz - Vur Bana 00:35
Kerimcan Durmaz - Vur Bana 29.325 izlenme - 7 yıl önce Sosyal medya fenomeni aynı zamanda DJ olan Kerimcan Durmazın Konuşmalarından oluşan mükemmel mix şarkı @kerimcan @durmaz
 Çakar - Sabriiiiiiiiiiiiiiiii Taklidi Ve Kerimcan 'a Seslenişi! 05:53
Çakar - Sabriiiiiiiiiiiiiiiii Taklidi Ve Kerimcan 'a Seslenişi! 22.972 izlenme - 7 yıl önce Ablan Galatasaraylı Bebeğim açıklamasıyla Ahmet Çakar ı rahatsız eden Kerimcan Durmaz, hem uyarıldı hem de tekrarlamaması konusunda ikaz edildi.Ne ablası kardeşim ? ilgili içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/302994/sabri-sarioglunun-kerimcan-durmaz-ile-kacamak-yapmasi
Ece Üner'in Kerimcan Durmaz Tepkisi 00:23
Ece Üner'in Kerimcan Durmaz Tepkisi 8.085 izlenme - 4 yıl önce Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz ile ilgili olarak ünlü haber spikeri Ece Üner'den sert tepki geldi. Ece Üner'in bahsettiği işte o kapak: https://pbs.twimg.com/media/Bbwg7PsCIAAG-T4.jpg
Kerimcan Durmaz’ın Özel Uçağının Alev Alması 01:20
Kerimcan Durmaz’ın Özel Uçağının Alev Alması 10.048 izlenme - 5 yıl önce Kerimcan Durmaz'ın özel jeti kalkış esnasında lastiğinin patlaması neticesinde alev almış ve facianın eşiğinden dönülmüş. İzliyoruz efendim.
Kerimcan Durmaz için Ağlayan Yurdum İnsanı 00:09
Kerimcan Durmaz için Ağlayan Yurdum İnsanı 14.795 izlenme - 6 yıl önce Zamanında justin bieber için ağlayan insanları hep birlikte ibretle izlemiştik. Şimdi ise o görüntüleri hiç aratmayan bir video ile karşı karşıyayız. Ne desek anlamsız..
Kerimcan Durmaz Kız Arkadaşını Hırpaladı 01:19
Kerimcan Durmaz Kız Arkadaşını Hırpaladı 13.673 izlenme - 6 yıl önce Geride bıraktığımız günlerde ortaya çıkan ve bir süre için gözlerden uzak kalmak adına Milano'ya gittiği ortaya çıkan Kerimcan Durmaz, yeni paylaşımlarda bulundu.
Kerimcan Durmaz Kadınlar Hamamına Giderse 01:00
Kerimcan Durmaz Kadınlar Hamamına Giderse 13.420 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz kadınlar hamamına gitmiş ve hamamda kendisine eşlik eden kadınlarla eğlencenin dibine vurmuş.
Demet Akalın'dan Kerimcan'a - Yaptırmayan O...pu Olsun 01:01
Demet Akalın'dan Kerimcan'a - Yaptırmayan O...pu Olsun 9.824 izlenme - 7 yıl önce Demet Akalın, yakın dostlarının katıldığı tanıtım geccesinde adeta kendinden geçti. Demet Akalın, Kerimcan Durmaz ile yan yana eğlenirken küfürlü sözler söyledi. Demet Akalın'ın parmağındaki pahalı yüzüklere takılan Kerimcan Durmaz’a başarılı şarkıcı Demet Akalın’ın yanıtı ise çok şaşırtıcı oldu. “Bu yüzüklerin aynısından sana da yaptırmayan O…pu olsun”
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 02:01
Beklenmedik Şekilde Mantıklı Konuşan Eşcinsel Arkadaş 14.579 izlenme - 7 yıl önce Samet liçina sok içina mı öyle bir isimli bu eşcinsel arkadaş lgbt onur yüryüşü ile ilgili fikirlerini belirten bir video çekmiş. Video biraz korkunçlu ama dinlemekte fayda var.
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 01:00
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 9.922 izlenme - 7 yıl önce İnternet fenomeni Kerimcan Durmaz'ın salakça bir çok videosunu izlemişizdir. İşte bu videoların son örneği de kıçını bir o yandan bu yana sallayarak hayranlarına sergilemek.
Kerimcan Durmaz'dan Fatih Ürek'i Bayıltan Espri 01:40
Kerimcan Durmaz'dan Fatih Ürek'i Bayıltan Espri 7.325 izlenme - 6 yıl önce Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Snapchat hesabından Fatih Ürek'le birlikte yaşadıkları eğlenceli anları paylaştı.
Kerimcan Durmaz'ın Aşırı Minnoş Bottle Cap Challenge'ı !!! 00:13
Kerimcan Durmaz'ın Aşırı Minnoş Bottle Cap Challenge'ı !!! 6.817 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyada trend haline gelen Bottle Cap Challenge akımına yani ayak ile şişe açma olayına Kerimcan Durmaz'da katılmış. Olayı biraz yanlış anlamış ama olsun yinede açmayı başarmış.
Kerimcan Durmaz'ın Los Angeles Sokaklarında Twerk Yapması 00:32
Kerimcan Durmaz'ın Los Angeles Sokaklarında Twerk Yapması 4.227 izlenme - 3 yıl önce Uçak tuvaletinde çektiği müstehcen videonun ardından tepkilerin odağı olan ve Amerika’ya taşınan Kerimcan Durmaz, tanımadığı bir kadınla twerk dansı yapmış.
İlk Buluşmada Ne Yapılmaz? (Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz Cevaplıyor) 25:42
İlk Buluşmada Ne Yapılmaz? (Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz Cevaplıyor) 5.018 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medya fenomenleri Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz bir sosyal medya kanalı için kamera karşısına geçmiş ve ilk buluşmada ne yapılmaz sorusunu cevaplamış.
Demet Akalın'a Eşsiz Dansını Gösteren Kerimcan  00:15
Demet Akalın'a Eşsiz Dansını Gösteren Kerimcan 6.426 izlenme - 6 yıl önce Demet Akalın'ın Bostancı da verdiği konserde sahneye çıkan Kerimcan Durmaz tabiki de durmadı ve salladı.
Kerimcan Durmaz Çaydanlık Şakası 00:42
Kerimcan Durmaz Çaydanlık Şakası 8.146 izlenme - 7 yıl önce Kerimcan Durmaz henüz 22 yaşında ve snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam ediyor. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda.
Çorumlu Amir & Kerimcan Durmaz - Vur Bana 00:15
Çorumlu Amir & Kerimcan Durmaz - Vur Bana 3.292 izlenme - 3 yıl önce İki sosyal medya fenomeni Çorumlu Amir ve Kerimcan Durmaz bir araya gelmiş ve eski günlerden vur bana tekrar ortaya çıkmış.
Lüx Aracının Tekeri Patlayan Kerimcan Durmaz 01:39
Lüx Aracının Tekeri Patlayan Kerimcan Durmaz 4.994 izlenme - 5 yıl önce Sosyal Medya popisi Kerimcan Durmaz'ın lüks aracının lastiği patlıyor ve sonrasında olanlar oluyor. İzliyoruz efendim.
Çağatay Akman - Vur Bana feat. Kerimcan Durmaz 01:59
Çağatay Akman - Vur Bana feat. Kerimcan Durmaz 5.085 izlenme - 6 yıl önce Çağatay Akman - Vur Bana feat. Kerimcan Durmaz Çağatay akman cover vur bana gece gölgenin rahatina bak seni sevdim full Şarkı Sözleri: Saçlarımdan tut önce beni yerlerde sürükle. Canım acısın boşver benim için bu bir zevk Fantezi dünyam rengarenk Bu daha hiçbir şey Korkma benden sal kendini Bebeğim dediğim anda vur banah Ah ah Vur bana Vur Vur Vur Vur Vur Gel bana Korkma benden sal kendini Bebeğim dediğim anda vur bana
Kerimcan Durmaz'ın Resmini İsmini Koluna Yaptıran Kadın 00:40
Kerimcan Durmaz'ın Resmini İsmini Koluna Yaptıran Kadın 4.862 izlenme - 6 yıl önce Böyle hayranlık görülmedi,Görüntüde Kerimcan Durmaz'ın resmini,ismini koluna dövmesini yaptıran kızı izlicez.Kerimcan Durmaz'ı şok etti resmen
Kerimcan Durmaz'ın Süslü Şirin Olması 00:26
Kerimcan Durmaz'ın Süslü Şirin Olması 3.770 izlenme - 6 yıl önce Sosyal medyada paylaştığı videolarla fenomen olduktan sonra DJ'liğe adım atan ve yaptıklarıyla sürekli gündeme gelen Kerimcan Durmaz bu seferde ormanlık bir alanda süslü şirin olmuş.
Stolk - Gerçekten Mi Benim Stilim? 05:14
Stolk - Gerçekten Mi Benim Stilim? 4.637 izlenme - 6 yıl önce İşte Benim Stilim moda programı gerçekten bizim stilimiz mi? Stolk bu bölümde Türkiye'de Bahar Candan'ından Kerimcan'ına gündemden düşmeyen stil ve moda programları inceliyor.