Hoşgeldiniz!

kertenkele

Yılanların Mahallesinden Sağ Çıkan Comodo Ejderi 02:19
Yılanların Mahallesinden Sağ Çıkan Comodo Ejderi 171.027 izlenme - 6 yıl önce Comodo kardeş yılanların mahallesine girmiş, yılanlarda 50 kuruş ver lan tirrek diyerek saldırmış. İzleyelim efendim.
Pijamaskeliler - Kertenkele Noel'i Kurtarıyor 12:00
Pijamaskeliler - Kertenkele Noel'i Kurtarıyor 47.777 izlenme - 4 yıl önce Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Gündüzleri 6 yaşındaki normal çocuklar gibi davranırken, geceleri pijamalı süper kahraman oluyorlar!
 Yeter ulen deyip saldıran kertenkele 01:01
Yeter ulen deyip saldıran kertenkele 45.743 izlenme - 9 yıl önce Yeter ulen deyip saldıran kertenkele
Klozetten Çıkan Kertenkele 01:19
Klozetten Çıkan Kertenkele 2.970 izlenme - 10 ay önce Tayland'da bir otelde kalan turistler tuvalete girmek istediklerinde büyük şaşkınlık yaşamışlar. Klozetten bir kertenkele çıkmış.
Neşe Karaböcek - Kertenkele 04:30
Neşe Karaböcek - Kertenkele 27.545 izlenme - 7 yıl önce Neşe Karaböcek - Kertenkele Album: Kertenkele - 1984
Saniyeler İçerisinde Yok Etti 02:46
Saniyeler İçerisinde Yok Etti 15.278 izlenme - 8 yıl önce Dev örümcek, yakaladığı kartenkeleyi saniyeler içerisinde yok etti. - Dev Örümcekler Zayıf Hayvanları Her Zaman Yer Bitirir Doğanın Kanunu Bu Güçlüğ Hayvanlar Zayıf Hayvanları Öldürür
 En Büyük 10 Hayvan 03:17
En Büyük 10 Hayvan 23.572 izlenme - 9 yıl önce Takip Etmeyi ve Abone Olmayı Unutmayın... Dünya'nın En Büyük 10 Hayvan Türü
Beyazıt Öztürk İnsansı Bir Kertenkele mi? 05:24
Beyazıt Öztürk İnsansı Bir Kertenkele mi? 17.999 izlenme - 8 yıl önce Dünyadan birçok ünlünün Türkiye'den de Beyazıt Öztürk'ün reptilian (kertenkelemsi insan) olduğunu iddia eden bir çalışma. Videoyu izlerken 3 ateist namaza başladı, 4 hamile çocuğunu düşürdü, muhabbet kuşum hüzünlü kedi şarkısını söylemeye başladı.
Karıncalar Kertenkeleyi Kaç Saatte Yer? 01:43
Karıncalar Kertenkeleyi Kaç Saatte Yer? 11.079 izlenme - 8 yıl önce Karıncalar öyle hayvanlar ki '' birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için '' mantığının kurucuları adeta. Milyarlarca olsalar belki baya baya ülke çökertirler. Bunun olabileceğinin küçük bir örneği sizlerle...
Dans Eden Kertenkele 00:44
Dans Eden Kertenkele 18.646 izlenme - 14 yıl önce yaptığı hareketler müzik eşliğinde dansa dönüşüyor
Komodo Ejderinin Kaplumbağa Avı 00:19
Komodo Ejderinin Kaplumbağa Avı 3.843 izlenme - 3 yıl önce Vahşi doğanın avcılık yeteneği ile bilinen komodo ejderleri bu sefer su kenarında bir su kaplumbağası avlamış ve onu yemek için ormanlık alana doğru ilerlemiş.
Eliyle Monitör Kertenkelesi Yakalayan Kadın 02:36
Eliyle Monitör Kertenkelesi Yakalayan Kadın 2.346 izlenme - 2 yıl önce Evinde bir monitör kertenkelesi olduğunu fark eden adam , hemen yetkililere haber vermiş. Olay yerine gelen yetkililer kertenkeleyi yakalamayı başarmış.
Peygamber Devesine Höt Diyen Kertenkelenin Pert Olması 01:29
Peygamber Devesine Höt Diyen Kertenkelenin Pert Olması 3.625 izlenme - 3 yıl önce kertenkele cüssesine güvenerek peygamber devesini hüpletmeye yemeye çalışıyor ama afedersiniz .mı g.tü dağıtıyor.
Pijamaskeliler - Suçu Trene Atma 12:01
Pijamaskeliler - Suçu Trene Atma 5.427 izlenme - 4 yıl önce Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Gündüzleri 6 yaşındaki normal çocuklar gibi davranırken, geceleri pijamalı süper kahraman oluyorlar!
Leoparın Monitör Kertenkele Avı 00:27
Leoparın Monitör Kertenkele Avı 4.919 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkta, yol ortasında gezinen monitör kertenkeleyi avlayan leoparın görüntüleri safari yapan turist kamerasına böyle yansıdı.
Kertenkelelerin İnanılmaz Selamlaşması 00:36
Kertenkelelerin İnanılmaz Selamlaşması 9.708 izlenme - 9 yıl önce Bu kertenkeleler birbirlerine el sallıyor.
Yavru Ceylanı Bütün Yutan Komodo Ejderi 00:28
Yavru Ceylanı Bütün Yutan Komodo Ejderi 219 izlenme - 3 ay önce Komodo ejderi avladığı yavru ceylanı çiğnemeden direk bütün olarak yutmuş. Komodo ejderi uzun süre bir şey yemez büyük ihtimalle...
Kurbağayı Yiyen Kara Salyangoz 04:21
Kurbağayı Yiyen Kara Salyangoz 4.007 izlenme - 3 yıl önce Afrika kara salyangozu, yolda bulduğu kurbağa cesedini ağır ağır, ağzını şapırdatmadan afiyetle yemekte. 4 dakika izlenir mi deseniz de, rahatlatıcı ve hipnoz etkisi olan bir video.
Adamı Kovalayan Fırfırlı Kertenkele 00:15
Adamı Kovalayan Fırfırlı Kertenkele 2.792 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'nın Kimberleys şehrinde bulunan bir ormanlık alanda piknik yapmaya giden adamın, fırfırlı kertenkele (Chlamydosaurus Kingii) tarafından kovalanması kameraya böyle yansımış.
Kertenkele, Tavşanı Böyle Yedi 01:19
Kertenkele, Tavşanı Böyle Yedi 7.020 izlenme - 8 yıl önce Avustralya'da çekilen görüntüler dehşet verici. Avustralya monitör kertenkelesi bir direğin tepesinde sıkıştırdığı tavşanı bir lokmada yedi.
Hipnoz Etkili Kertenkele Sürüsü 01:01
Hipnoz Etkili Kertenkele Sürüsü 5.390 izlenme - 7 yıl önce Kertenkele sürüsüne tabak ile yem verilmiş ve ortaya karışık dil sürüsü ortaya çıkmış. Bizim site ahalisinin müthiş düşünme kabiliyeti acaba bu videoyu nasıl yorumlara sürükler kimbilir..
Kertenkele Dilli Kadın 00:55
Kertenkele Dilli Kadın 3.135 izlenme - 4 yıl önce Bazı insanlar farklı doğarlar ve bazı insanlar sadece farklıdır. Büyük ihtimalle sonradan dilini o hale getirdi...
Çöp kamyonu, kamyonlar, bloklar ve çöps lerle oyun 04:30
Çöp kamyonu, kamyonlar, bloklar ve çöps lerle oyun 12.470 izlenme - 7 yıl önce Genellikle bütün çocuklar yaratma, dağıtma, parçalama, toplama ve birleştirme tekniklerini kullanarak hafızalarına yerleştiriyorlar.Bu video çocuklarınızın yaratıcılıklarını kışkırtıyor. Farkında olmadan ne neden ve nasıl kavramlarını gerçekleştiriyorlar. Haydi Bebeturk çocularınıza destek oluyor. Mutlaka izleyip kaçırmayalım. Bebeturk boneliğini video sonunda abone ol u tıklayıp ücretsiz gerçekleştirin. Bebeturk her yeni gün sizlere destek olacak.
Dev Kertenkele Eve Girmeye Çalışırken Yakalandı ! 01:12
Dev Kertenkele Eve Girmeye Çalışırken Yakalandı ! 5.365 izlenme - 6 yıl önce Tayland'ın Samut Prakan eyaletinde yaklaşık 2 metre boyunda dev bir kertenkele eve girmeye çalışırken ev sahipleri tarafından yakalandı. İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; aile, dev kertenkeleyi kapıya yaslanmış şekilde kuyruğunu öne arkaya sallarken görünce korktu ve paniğe kapıldı. Güçlü arka ayakları üzerinde dururken, ağzıyla kapıyı açmaya çalışan kertenkele kameraya kaydedilirken, belirtilmeyen bir adamın da iple kertenkeleyi yakalamaya çalıştığı görüntülendi. Ailenin köpeğini yemek için eve girmeye çalıştığı tahmin edilen dev kertenkelenin, yakalanıp ormana bırakıldığı belirtildi.
İnsan Sesini Duyamayan Yeşil Kertenkele 04:24
İnsan Sesini Duyamayan Yeşil Kertenkele 4.150 izlenme - 6 yıl önce https://www.youtube.com/watch?v=LBw9jw6OeO8 kertenkeleler insan sesini duyamıyor.Fakat parmağını kımıldat duyuyor.İşte ispatı.Konuşmadan hiç etkilenmeyip objektifin surtunme sesini direk duyan yeşil kertenkele. Eski kameramla tripotsuz çekildi.Sarsıntılar ondan kaynaklı.Bilginize.
Drone ile Monitör Kertenkelesi Besleyen Adam 03:47
Drone ile Monitör Kertenkelesi Besleyen Adam 1.359 izlenme - 3 yıl önce Tayland'a ormanlık alanda bir dağ evinde kalan çift kendilerine çok farklı bir eğlence bulmuş. Drone ile kertenkele beslemişler.
Evinde Komodo Besleyen Kız 01:40
Evinde Komodo Besleyen Kız 4.445 izlenme - 6 yıl önce Arjantinli kızımız hayvanat bahçesinden aldığı kertenkele mi komodo mu artık neyse, evinde besliyor ve hayvan sarılmayı çok seviyor. Enteresan görüntüler sizlerle!
Bölge Liderliği İçin Kavgaya Tutuşan Monitör Kertenkeleleri 00:25
Bölge Liderliği İçin Kavgaya Tutuşan Monitör Kertenkeleleri 19 izlenme - 1 hafta önce Tayland'da iki monitör kertenkelesi bölgenin hakimiyetini elinde tutmak için kavgaya tutuştu. Saatlerce süren kavgayı fark eden vatandaş o anları kayda aldı.
Bukalemunların Renk Değiştirmesi Hayvanlar Alemi 03:01
Bukalemunların Renk Değiştirmesi Hayvanlar Alemi 2.938 izlenme - 5 yıl önce Renk değiştiren Kertenkele Bukalemunlar Nasıl renk değiştirir Belgeseli dünyanın en iyi ve hızlı renk değiştiren hayvanı Bukalemun renk değiştirmesi bukalemun ve vahşi doğanın en yırtıcı ve acımasız hayvanlarının aslan ve kaplanların avlanması ve saldırısı en yeni belgeselleri için hayvanlar alemi kanalımıza abone olun
Kral Kobraya Yem Olan Monitör Kertenkele 00:46
Kral Kobraya Yem Olan Monitör Kertenkele 1.416 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal parkında kral kobra tarafından av olan monitör kertenkele safari yapan turist kamerasına böyle yansımış.