Hoşgeldiniz!

kertenkele

Yılanların Mahallesinden Sağ Çıkan Comodo Ejderi 02:19
Yılanların Mahallesinden Sağ Çıkan Comodo Ejderi 168.983 izlenme - 5 yıl önce Comodo kardeş yılanların mahallesine girmiş, yılanlarda 50 kuruş ver lan tirrek diyerek saldırmış. İzleyelim efendim.
Pijamaskeliler - Kertenkele Noel'i Kurtarıyor 12:00
Pijamaskeliler - Kertenkele Noel'i Kurtarıyor 46.852 izlenme - 3 yıl önce Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Gündüzleri 6 yaşındaki normal çocuklar gibi davranırken, geceleri pijamalı süper kahraman oluyorlar!
 Yeter ulen deyip saldıran kertenkele 01:01
Yeter ulen deyip saldıran kertenkele 45.705 izlenme - 8 yıl önce Yeter ulen deyip saldıran kertenkele
Neşe Karaböcek - Kertenkele 04:30
Neşe Karaböcek - Kertenkele 27.437 izlenme - 6 yıl önce Neşe Karaböcek - Kertenkele Album: Kertenkele - 1984
Saniyeler İçerisinde Yok Etti 02:46
Saniyeler İçerisinde Yok Etti 15.263 izlenme - 7 yıl önce Dev örümcek, yakaladığı kartenkeleyi saniyeler içerisinde yok etti. - Dev Örümcekler Zayıf Hayvanları Her Zaman Yer Bitirir Doğanın Kanunu Bu Güçlüğ Hayvanlar Zayıf Hayvanları Öldürür
 En Büyük 10 Hayvan 03:17
En Büyük 10 Hayvan 23.553 izlenme - 8 yıl önce Takip Etmeyi ve Abone Olmayı Unutmayın... Dünya'nın En Büyük 10 Hayvan Türü
Eliyle Monitör Kertenkelesi Yakalayan Kadın 02:36
Eliyle Monitör Kertenkelesi Yakalayan Kadın 2.294 izlenme - 1 yıl önce Evinde bir monitör kertenkelesi olduğunu fark eden adam , hemen yetkililere haber vermiş. Olay yerine gelen yetkililer kertenkeleyi yakalamayı başarmış.
Beyazıt Öztürk İnsansı Bir Kertenkele mi? 05:24
Beyazıt Öztürk İnsansı Bir Kertenkele mi? 17.089 izlenme - 7 yıl önce Dünyadan birçok ünlünün Türkiye'den de Beyazıt Öztürk'ün reptilian (kertenkelemsi insan) olduğunu iddia eden bir çalışma. Videoyu izlerken 3 ateist namaza başladı, 4 hamile çocuğunu düşürdü, muhabbet kuşum hüzünlü kedi şarkısını söylemeye başladı.
Karıncalar Kertenkeleyi Kaç Saatte Yer? 01:43
Karıncalar Kertenkeleyi Kaç Saatte Yer? 11.074 izlenme - 7 yıl önce Karıncalar öyle hayvanlar ki '' birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için '' mantığının kurucuları adeta. Milyarlarca olsalar belki baya baya ülke çökertirler. Bunun olabileceğinin küçük bir örneği sizlerle...
Komodo Ejderinin Kaplumbağa Avı 00:19
Komodo Ejderinin Kaplumbağa Avı 3.708 izlenme - 2 yıl önce Vahşi doğanın avcılık yeteneği ile bilinen komodo ejderleri bu sefer su kenarında bir su kaplumbağası avlamış ve onu yemek için ormanlık alana doğru ilerlemiş.
Dans Eden Kertenkele 00:44
Dans Eden Kertenkele 18.482 izlenme - 13 yıl önce yaptığı hareketler müzik eşliğinde dansa dönüşüyor
Monitör Kertenkelesinin İki Köpekle Mücadelesi 01:38
Monitör Kertenkelesinin İki Köpekle Mücadelesi 1.598 izlenme - 1 yıl önce İki köpeğin saldırısına uğrayan monitör kertenkelesi çareyi bir ağaca çıkmakta bulmuş. Monitör kertenkelesi kuyruğunu kullanarak köpekleri savuşturmaya çalışmış.
Peygamber Devesine Höt Diyen Kertenkelenin Pert Olması 01:29
Peygamber Devesine Höt Diyen Kertenkelenin Pert Olması 3.386 izlenme - 2 yıl önce kertenkele cüssesine güvenerek peygamber devesini hüpletmeye yemeye çalışıyor ama afedersiniz .mı g.tü dağıtıyor.
Pijamaskeliler - Suçu Trene Atma 12:01
Pijamaskeliler - Suçu Trene Atma 5.338 izlenme - 3 yıl önce Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Gündüzleri 6 yaşındaki normal çocuklar gibi davranırken, geceleri pijamalı süper kahraman oluyorlar!
Su Kaydırağından Kayan Maceracı İguana 00:20
Su Kaydırağından Kayan Maceracı İguana 59 izlenme - 2 hafta önce Meksika'da bir otelde tatilini geçiren adam, su kaydırağının yanındaki iguanayı videoya almaya başlamış. İguana su kaydırağından kayınca şaşırmış kalmış.
Leoparın Monitör Kertenkele Avı 00:27
Leoparın Monitör Kertenkele Avı 4.762 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkta, yol ortasında gezinen monitör kertenkeleyi avlayan leoparın görüntüleri safari yapan turist kamerasına böyle yansıdı.
Kurbağayı Yiyen Kara Salyangoz 04:21
Kurbağayı Yiyen Kara Salyangoz 3.851 izlenme - 2 yıl önce Afrika kara salyangozu, yolda bulduğu kurbağa cesedini ağır ağır, ağzını şapırdatmadan afiyetle yemekte. 4 dakika izlenir mi deseniz de, rahatlatıcı ve hipnoz etkisi olan bir video.
Drone ile Monitör Kertenkelesi Besleyen Adam 03:47
Drone ile Monitör Kertenkelesi Besleyen Adam 1.356 izlenme - 2 yıl önce Tayland'a ormanlık alanda bir dağ evinde kalan çift kendilerine çok farklı bir eğlence bulmuş. Drone ile kertenkele beslemişler.
Kral Kobraya Yem Olan Monitör Kertenkele 00:46
Kral Kobraya Yem Olan Monitör Kertenkele 1.405 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal parkında kral kobra tarafından av olan monitör kertenkele safari yapan turist kamerasına böyle yansımış.
Adamı Kovalayan Fırfırlı Kertenkele 00:15
Adamı Kovalayan Fırfırlı Kertenkele 2.682 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'nın Kimberleys şehrinde bulunan bir ormanlık alanda piknik yapmaya giden adamın, fırfırlı kertenkele (Chlamydosaurus Kingii) tarafından kovalanması kameraya böyle yansımış.
Piton Avlayan Monitör Kertenkelesi 02:01
Piton Avlayan Monitör Kertenkelesi 1.264 izlenme - 1 yıl önce Singapur'daki bir nehirde yakaladığı vahşi bir pitonu yiyen monitör kertenkelesi böyle görüntülenmiş. Demek ki avcılarda av olailiyormuş.
Kertenkele Dilli Kadın 00:55
Kertenkele Dilli Kadın 3.116 izlenme - 3 yıl önce Bazı insanlar farklı doğarlar ve bazı insanlar sadece farklıdır. Büyük ihtimalle sonradan dilini o hale getirdi...
Kertenkelelerin İnanılmaz Selamlaşması 00:36
Kertenkelelerin İnanılmaz Selamlaşması 9.483 izlenme - 8 yıl önce Bu kertenkeleler birbirlerine el sallıyor.
Kafası Teneke Kutuya Sıkışan Kertenkeleyi Kurtaramayan Kadın 02:21
Kafası Teneke Kutuya Sıkışan Kertenkeleyi Kurtaramayan Kadın 1.632 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da ormanlık alandaki yoldan aracı ile geçerken zor durumdaki kertenkeleyi fark eden kadın yardım etmek istemiş. Ancak kadın başarılı olamamış.
Muza Bayılan İguana 00:23
Muza Bayılan İguana 38 izlenme - 2 hafta önce Evinde iguana besleyen adam, onun en sevdiği yiyeceğin muz olduğunu keşfetmiş. İguanayı yerinde çıkarmak için bir muzu göstermek yetmiş.
Kertenkele, Tavşanı Böyle Yedi 01:19
Kertenkele, Tavşanı Böyle Yedi 7.005 izlenme - 6 yıl önce Avustralya'da çekilen görüntüler dehşet verici. Avustralya monitör kertenkelesi bir direğin tepesinde sıkıştırdığı tavşanı bir lokmada yedi.
Hipnoz Etkili Kertenkele Sürüsü 01:01
Hipnoz Etkili Kertenkele Sürüsü 5.258 izlenme - 6 yıl önce Kertenkele sürüsüne tabak ile yem verilmiş ve ortaya karışık dil sürüsü ortaya çıkmış. Bizim site ahalisinin müthiş düşünme kabiliyeti acaba bu videoyu nasıl yorumlara sürükler kimbilir..
İnsan Sesini Duyamayan Yeşil Kertenkele 04:24
İnsan Sesini Duyamayan Yeşil Kertenkele 4.135 izlenme - 4 yıl önce https://www.youtube.com/watch?v=LBw9jw6OeO8 kertenkeleler insan sesini duyamıyor.Fakat parmağını kımıldat duyuyor.İşte ispatı.Konuşmadan hiç etkilenmeyip objektifin surtunme sesini direk duyan yeşil kertenkele. Eski kameramla tripotsuz çekildi.Sarsıntılar ondan kaynaklı.Bilginize.
Arabanın Tabanından Çıkan Dev Kertenkele 00:12
Arabanın Tabanından Çıkan Dev Kertenkele 1.112 izlenme - 2 yıl önce Arabasının alt takımından ses geldiği şikayeti ile arabasını servise götüren sürücü , sesin nedenini görünce kendide şaşırmış.
Evinde Komodo Besleyen Kız 01:40
Evinde Komodo Besleyen Kız 4.442 izlenme - 4 yıl önce Arjantinli kızımız hayvanat bahçesinden aldığı kertenkele mi komodo mu artık neyse, evinde besliyor ve hayvan sarılmayı çok seviyor. Enteresan görüntüler sizlerle!