Hoşgeldiniz!

Kıç Videoları İzle

Beş Beden Küçük Pantolon Giymek (Değirmen Taşı İçerir) 00:32
Beş Beden Küçük Pantolon Giymek (Değirmen Taşı İçerir) 1.070.072 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar pek değerli şakşakcı dostlarım. Güzide sitemiz sadece orta yaş olgunluğunu manidar bakışlarında ve teatral ses tonunda barındıranların değil, ergen şakşakcılarımızın da her daim mekanı olmuştur. Kendilerine amme hizmeti adına muazzam videolar yüklemek, onları daha fazla şakşak'a teşvik etmek istedim. Yani ilk bakışta muazzam bir performans sergileyecekmiş gibi görünen ablamız, inanılmaz bir absürtlüğe imza atıyor. Olması gerekenden 5 - 10 beden küçük bir kıyafetin içerisine girmek yetisinin ne kadar ızdıraplı ve ibretlik olduğuna şahit olucaz. BBG evinde geçen bu elim olaya ait videoyu, tencere götlü insanlara ithaf ediyorum.
Götüne Güvenen Bi Değişik Adam 00:15
Götüne Güvenen Bi Değişik Adam 3.998 izlenme - 3 ay önce Bisiklet jantını kıçının tam malum yerine koyup çeviren bu değişik adam neyi ispatlamaya çalışıyor? Yorum sizin.
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 01:00
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 7.152 izlenme - 8 ay önce İnternet fenomeni Kerimcan Durmaz'ın salakça bir çok videosunu izlemişizdir. İşte bu videoların son örneği de kıçını bir o yandan bu yana sallayarak hayranlarına sergilemek.
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 01:28
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 6.271 izlenme - 6 ay önce Yurtdışına kokain kaçırmaya çalışan adam polisler tarafından fark edilince olanlar olur.
Ağzıyla G.tünü Karıştıran Adam 00:47
Ağzıyla G.tünü Karıştıran Adam 683 izlenme - 1 ay önce Çeşme başındaki adamın ne yaptığına bir türlü anlam verilemedi. Çeşmeden avucuna aldığı su ile g.tünü yıkayan adam sonra aynı elle su içiyor.
Big Brother Francesca Süper Popo 03:07
Big Brother Francesca Süper Popo 26.536 izlenme - 7 yıl önce big brother francesca süper popo yabancı bbg
Tabasbus = Kıç Yalamak - Murat Bardakçı 02:07
Tabasbus = Kıç Yalamak - Murat Bardakçı 3.946 izlenme - 1 yıl önce Bardakçı devamında "tabasbus" kelimesini açıklarken sözleri reji tarafından kesilerek sansüre uğradı. Kısa süre sonra izleyiciler Murat Bardakçı'yı sansürlendiğine dair uyarınca, Bardakçı "tabasbus" kelimesinin anlamının "kıç yalayıcısı" olduğunu ifade etti.
The Buttmans Dizisi (HBB Kanalı) 03:49
The Buttmans Dizisi (HBB Kanalı) 1.034 izlenme - 6 ay önce 90'lı yıllarda HBB kanalında Kıç Kafalar adıyla yayınlanan abzürt diziden jim carrey'li bir sahne. bu diziyi hatırlayanlar olacaktır ama türkçe versiyonunu bulamadığım için en azından hafızalar canlansın umuduyla paylaşıyorum. iyi seyirler
20 Dolara Kıça Nutella Sürüp Yalatmak 03:55
20 Dolara Kıça Nutella Sürüp Yalatmak 3.322 izlenme - 2 yıl önce Ultra 2013 festival'in de bir arkadaşımız 20 dolar karşılığında elindeki nutellayı malum yere sürüp yalamak üzere festival yerindeki kızlara teklifte bulunmuş. Ve sonucunda, nutella'yı kabul eden kızlara bir güzel sürmüş ve yalamış. Kızlara düşen iş ise sadece sonucunda kalan çikolatayı parayla silmek...
Canlı Yayında Kıç Mıncıklatmak 01:50
Canlı Yayında Kıç Mıncıklatmak 3.534 izlenme - 2 yıl önce Poposunun kesinlikle doğal olduğunu ve silikon bulunmadığını anlatan Coco, canlı yayında bunu herkese gösterdi.Amerikalı manken COCO, yayın sırasında kadınlara poposunu elleterek mini bir test yaptırdı.
Şempanzeye Kıçını Gösteren Kadın 00:35
Şempanzeye Kıçını Gösteren Kadın 2.276 izlenme - 2 yıl önce Ne düşünülerek yapıldığını merak edilen bir eylem. bir kadın bir şempazeye neden kıçını açıp gösterir. Videoyu izliyoruz...
 Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 2.089 izlenme - 3 yıl önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Poposuyla Alkış Tutan Türk 00:10
Poposuyla Alkış Tutan Türk 1.200 izlenme - 2 yıl önce Kıçıyla alkış tutan karıları avratları çok görmüştük ama erkek modelini şahsen ben görmemiştim. Neyse bıdı bıdı yok izleyelim.
Desert Eagle Crash 00:41
Desert Eagle Crash 3.856 izlenme - 9 yıl önce
Pavarotti'yi Poposu İle Alkışlayan Hatun 00:24
Pavarotti'yi Poposu İle Alkışlayan Hatun 54 izlenme - 1 ay önce Modern opera dönemindeki en önemli ses sanatçılarından Pavarotti'yi neresi ile alkışlayacağını şaşıran hatun.
Beethoven 5. Senfoni - Popoyla Ritim Tutmak 03:02
Beethoven 5. Senfoni - Popoyla Ritim Tutmak 1.802 izlenme - 2 yıl önce Beethoven'ın 5. Senfonisini, eşsiz bir gösteri ile sunan smokinli hanım ablamız izleyenlere verdiği göz zevkinin yanı sıra coşkulu kalabalığa da kendini hayran bırakıyor. Tezahüratlı Alkışşş!
Yüzde Yüz Türk Şakası 00:18
Yüzde Yüz Türk Şakası 949 izlenme - 2 yıl önce Abimiz artık nasıl konuşmaya daldıysa yüzde yüze Türk ürünü bu ellemeye havalardayken tepki veriyor. Gülmemek elde değil bu arada. Müziği sizler için ekledim.
namaz kılan çocuğa şaka... 00:10
namaz kılan çocuğa şaka... 2.127 izlenme - 8 yıl önce çocuk akşam namazını kılarken arkadaki çocuk kıçına vurur...
Davut Güloğlu - O Kıç Senin mi? 01:06
Davut Güloğlu - O Kıç Senin mi? 585 izlenme - 2 yıl önce Davut Güloğlu Ceylan'a o kıç senin mi diye sorduğunda elbette ki kötü bir niyeti yoktur. Önemli olan bizim ne düşündüğümüzden ziyade karşımızdakinin ne anladığıdır.
O Nsl Bişi Yaaa Kızı Uçurdu Resmen 00:08
O Nsl Bişi Yaaa Kızı Uçurdu Resmen 1.105 izlenme - 8 yıl önce bi vurusla kızı ucurdu(: izleyn super yaa
Kız Kaçırma Şakası 03:24
Kız Kaçırma Şakası 583 izlenme - 3 yıl önce sokakta yürürken hemen yanıbaşınızda bayıltılıp bir kız kaçırılsa ne yapardınız.
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 00:13
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 513 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı Direnişine katılan teyzenin tepkisi... Alkışı kaptın teyzecim mübarek ellerinden öperim.
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 00:57
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 309 izlenme - 2 yıl önce Bu güzel köpek arkadaşımız kendisini test eden eğitmenlerinden birinin elinden kurtulup diğerinin de tam götünü dişleyecekken son anda zaptediliyor, yoksaaaa ...
Cübbeli Ahmet Hoca: 00:47
Cübbeli Ahmet Hoca: "Kıçını Açanın 3 Milyon Takipçisi Var" 331 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, cemaat mensuplarına verdiği bir vaaz sırasında öyle bir kelime kullandı ki, duyanları güldürürken hem de düşündürebilen bir cümleye daha imzasını atıyor.
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 03:05
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 564 izlenme - 2 yıl önce Erojen bölgede el yordamıyla seyreden Süper Dede Aragones'e dair Telegol ahalisin ilginç yorumları. "-kalktı, -ne kalktı ya?, -kaldır ayağa, -kalkıyo bak"
Toplum İçinde Arkadaşının Kıçını Açmak 00:58
Toplum İçinde Arkadaşının Kıçını Açmak 198 izlenme - 2 yıl önce bu etkinlikteki amacın ne olduğunu çıkaramadım fakat o arkadaşının kıçını açan elemanın amacı aşağıdayken de çok belliydi. sadece kıçını açsa iyi. komple indirdi donu arsız.
Twerk Yaparken Kıçı Yakmak 01:00
Twerk Yaparken Kıçı Yakmak 26 izlenme - 2 ay önce Twerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. Ama bunu şova dönüştürmek isteyen bu kadın ağzının payını alıyor.
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 01:31
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 228 izlenme - 2 yıl önce Ülkenin halini görüyoruz pek anlatmaya lüzum yok ama şunu biliyorum ki başımıza ne geldiyse bu kıç öpme sevdasından gelmiştir. Bunu eski filimlerden bir parçayla anlatmak istedim. İsmi lazım değil siyasetçilerimizden de aynı tutumu bekliyoruz efendim.
Gemisi Karaya Vuracak Olan Kaptanı Eleştirmek 04:43
Gemisi Karaya Vuracak Olan Kaptanı Eleştirmek 171 izlenme - 1 yıl önce Efendim yer Boğaz'ın orta yeri... Yükünü almış gemi nasıl olmuşsa karaya bindirmek üzereyken son anda çapayı salıyor ve tehlike büyümeden atlatılıyor. Ancak bizler Mehmet Ali Birand, bu sitede Kanal D Ana Haber değil. Dolayısıyla uzatmıyorum. Bizim asıl konumuz "uyuyomuydu kaptan, kıyıya gelene kadar napıyodu ki ya?" diyen yurdum insanı... İzleyelim.
Hank'in Kıçını Öpmek - Kısa Film 10:00
Hank'in Kıçını Öpmek - Kısa Film 150 izlenme - 2 yıl önce Ufak bir kasabada yaşayan Karl adındaki birisi Hank'ten aldığı bilgiler ile çevresindeki insanları bilgilendirmeye başlar ve olaylar gelişir.