Hoşgeldiniz!

kıç

Beş Beden Küçük Pantolon Giymek (Değirmen Taşı İçerir) 00:32
Beş Beden Küçük Pantolon Giymek (Değirmen Taşı İçerir) 1.086.603 izlenme - 4 yıl önce Merhabalar pek değerli şakşakcı dostlarım. Güzide sitemiz sadece orta yaş olgunluğunu manidar bakışlarında ve teatral ses tonunda barındıranların değil, ergen şakşakcılarımızın da her daim mekanı olmuştur. Kendilerine amme hizmeti adına muazzam videolar yüklemek, onları daha fazla şakşak'a teşvik etmek istedim. Yani ilk bakışta muazzam bir performans sergileyecekmiş gibi görünen ablamız, inanılmaz bir absürtlüğe imza atıyor. Olması gerekenden 5 - 10 beden küçük bir kıyafetin içerisine girmek yetisinin ne kadar ızdıraplı ve ibretlik olduğuna şahit olucaz. BBG evinde geçen bu elim olaya ait videoyu, tencere götlü insanlara ithaf ediyorum.
Popo Maymunu - Jim Carrey 02:28
Popo Maymunu - Jim Carrey 2.910 izlenme - 4 ay önce Jim Carrey'nin muhteşem mimikleriyle filme renk katan 2003 yapımı 'Bruce Almighty' filminden absürd komik bir sahne.
Popoya Girerken Son Anda Yakalanan Fare 00:16
Popoya Girerken Son Anda Yakalanan Fare 2.396 izlenme - 3 ay önce Muhtemelen adamın paçasından giren lağım faresi son anda elle müdahale edilmiş ve kuvvetlice sıkarak öldürülmüş. Eğer fareye elle müdahale edilmeseymiş durum çok daha vahim olabilirmiş.
Big Brother Francesca Süper Popo 03:07
Big Brother Francesca Süper Popo 27.173 izlenme - 8 yıl önce big brother francesca süper popo yabancı bbg
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 01:00
Kerimcan Durmaz'ın Hayranlarına Yaptığı Kıç Dansı 9.564 izlenme - 2 yıl önce İnternet fenomeni Kerimcan Durmaz'ın salakça bir çok videosunu izlemişizdir. İşte bu videoların son örneği de kıçını bir o yandan bu yana sallayarak hayranlarına sergilemek.
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 01:28
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 8.071 izlenme - 2 yıl önce Yurtdışına kokain kaçırmaya çalışan adam polisler tarafından fark edilince olanlar olur.
Götüne Güvenen Bi Değişik Adam 00:15
Götüne Güvenen Bi Değişik Adam 4.230 izlenme - 2 yıl önce Bisiklet jantını kıçının tam malum yerine koyup çeviren bu değişik adam neyi ispatlamaya çalışıyor? Yorum sizin.
Tabasbus = Kıç Yalamak - Murat Bardakçı 02:07
Tabasbus = Kıç Yalamak - Murat Bardakçı 4.202 izlenme - 3 yıl önce Bardakçı devamında "tabasbus" kelimesini açıklarken sözleri reji tarafından kesilerek sansüre uğradı. Kısa süre sonra izleyiciler Murat Bardakçı'yı sansürlendiğine dair uyarınca, Bardakçı "tabasbus" kelimesinin anlamının "kıç yalayıcısı" olduğunu ifade etti.
kıçıyla muz soyan japon adam 01:09
kıçıyla muz soyan japon adam 11.724 izlenme - 9 yıl önce kıçıyla muz soyan japon adam
20 Dolara Kıça Nutella Sürüp Yalatmak 03:55
20 Dolara Kıça Nutella Sürüp Yalatmak 4.497 izlenme - 3 yıl önce Ultra 2013 festival'in de bir arkadaşımız 20 dolar karşılığında elindeki nutellayı malum yere sürüp yalamak üzere festival yerindeki kızlara teklifte bulunmuş. Ve sonucunda, nutella'yı kabul eden kızlara bir güzel sürmüş ve yalamış. Kızlara düşen iş ise sadece sonucunda kalan çikolatayı parayla silmek...
Canlı Yayında Kıç Mıncıklatmak 01:50
Canlı Yayında Kıç Mıncıklatmak 4.444 izlenme - 4 yıl önce Poposunun kesinlikle doğal olduğunu ve silikon bulunmadığını anlatan Coco, canlı yayında bunu herkese gösterdi.Amerikalı manken COCO, yayın sırasında kadınlara poposunu elleterek mini bir test yaptırdı.
Şempanzeye Kıçını Gösteren Kadın 00:35
Şempanzeye Kıçını Gösteren Kadın 2.345 izlenme - 3 yıl önce Ne düşünülerek yapıldığını merak edilen bir eylem. bir kadın bir şempazeye neden kıçını açıp gösterir. Videoyu izliyoruz...
The Buttmans Dizisi (HBB Kanalı) 03:49
The Buttmans Dizisi (HBB Kanalı) 1.335 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yıllarda HBB kanalında Kıç Kafalar adıyla yayınlanan abzürt diziden jim carrey'li bir sahne. bu diziyi hatırlayanlar olacaktır ama türkçe versiyonunu bulamadığım için en azından hafızalar canlansın umuduyla paylaşıyorum. iyi seyirler
Ağzıyla G.tünü Karıştıran Adam 00:47
Ağzıyla G.tünü Karıştıran Adam 840 izlenme - 2 yıl önce Çeşme başındaki adamın ne yaptığına bir türlü anlam verilemedi. Çeşmeden avucuna aldığı su ile g.tünü yıkayan adam sonra aynı elle su içiyor.
Poposuyla Alkış Tutan Türk 00:10
Poposuyla Alkış Tutan Türk 2.240 izlenme - 4 yıl önce Kıçıyla alkış tutan karıları avratları çok görmüştük ama erkek modelini şahsen ben görmemiştim. Neyse bıdı bıdı yok izleyelim.
 Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 2.119 izlenme - 4 yıl önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Desert Eagle Crash 00:41
Desert Eagle Crash 3.877 izlenme - 10 yıl önce
Beethoven 5. Senfoni - Popoyla Ritim Tutmak 03:02
Beethoven 5. Senfoni - Popoyla Ritim Tutmak 2.430 izlenme - 4 yıl önce Beethoven'ın 5. Senfonisini, eşsiz bir gösteri ile sunan smokinli hanım ablamız izleyenlere verdiği göz zevkinin yanı sıra coşkulu kalabalığa da kendini hayran bırakıyor. Tezahüratlı Alkışşş!
Yüzde Yüz Türk Şakası 00:18
Yüzde Yüz Türk Şakası 956 izlenme - 4 yıl önce Abimiz artık nasıl konuşmaya daldıysa yüzde yüze Türk ürünü bu ellemeye havalardayken tepki veriyor. Gülmemek elde değil bu arada. Müziği sizler için ekledim.
Namaz Kılan Çocuğa Şaka... 00:10
Namaz Kılan Çocuğa Şaka... 2.131 izlenme - 9 yıl önce çocuk akşam namazını kılarken arkadaki çocuk kıçına vurur...
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 00:13
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 1.153 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı Direnişine katılan teyzenin tepkisi... Alkışı kaptın teyzecim mübarek ellerinden öperim.
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 03:05
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 1.659 izlenme - 3 yıl önce Erojen bölgede el yordamıyla seyreden Süper Dede Aragones'e dair Telegol ahalisin ilginç yorumları. "-kalktı, -ne kalktı ya?, -kaldır ayağa, -kalkıyo bak"
Kıçını Açıp Arı Sürüsünün Üstüne Oturan Adam 01:35
Kıçını Açıp Arı Sürüsünün Üstüne Oturan Adam 211 izlenme - 11 ay önce Görüntüde iddaa uğruna kıçını açığ arı sürüsünün üstüne oturan adamı izlicez.İddaa uğruna yapılan bu şey saçmalık hayretle izliyoruz
Davut Güloğlu - O Kıç Senin mi? 01:06
Davut Güloğlu - O Kıç Senin mi? 649 izlenme - 4 yıl önce Davut Güloğlu Ceylan'a o kıç senin mi diye sorduğunda elbette ki kötü bir niyeti yoktur. Önemli olan bizim ne düşündüğümüzden ziyade karşımızdakinin ne anladığıdır.
O Nsl Bişi Yaaa Kızı Uçurdu Resmen 00:08
O Nsl Bişi Yaaa Kızı Uçurdu Resmen 1.110 izlenme - 9 yıl önce bi vurusla kızı ucurdu(: izleyn super yaa
Toplum İçinde Arkadaşının Kıçını Açmak 00:58
Toplum İçinde Arkadaşının Kıçını Açmak 419 izlenme - 4 yıl önce bu etkinlikteki amacın ne olduğunu çıkaramadım fakat o arkadaşının kıçını açan elemanın amacı aşağıdayken de çok belliydi. sadece kıçını açsa iyi. komple indirdi donu arsız.
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 00:57
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 539 izlenme - 4 yıl önce Bu güzel köpek arkadaşımız kendisini test eden eğitmenlerinden birinin elinden kurtulup diğerinin de tam götünü dişleyecekken son anda zaptediliyor, yoksaaaa ...
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 01:31
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 551 izlenme - 3 yıl önce Ülkenin halini görüyoruz pek anlatmaya lüzum yok ama şunu biliyorum ki başımıza ne geldiyse bu kıç öpme sevdasından gelmiştir. Bunu eski filimlerden bir parçayla anlatmak istedim. İsmi lazım değil siyasetçilerimizden de aynı tutumu bekliyoruz efendim.
Gökmen Özdenak - G String Külot (Önü Kapalı Kıçı Açık) 01:14
Gökmen Özdenak - G String Külot (Önü Kapalı Kıçı Açık) 688 izlenme - 4 yıl önce Dervişin fikri neyse zikri o dur derler ya... Gökmen Özdenak artık ne düşündüyse Türk Futbolu'nu iç çamaşır sektörüyle özdeşleştirdi.
Kız Kaçırma Şakası 03:24
Kız Kaçırma Şakası 605 izlenme - 4 yıl önce sokakta yürürken hemen yanıbaşınızda bayıltılıp bir kız kaçırılsa ne yapardınız.