Hoşgeldiniz!

Kilolu

Yemek Yerken Kendinden Geçen Koreli 04:04
Yemek Yerken Kendinden Geçen Koreli 21.327 izlenme - 9 yıl önce Yemek yemesini çok seven Kore vatandaşı bu arkadaşın video’sunu izlerken Afrika ya da 3. dünya ülkelerindeki aç insanları düşünmemek elde değil..
Aşırı Kilolu Adamın Ata Binmek İstemesi 00:33
Aşırı Kilolu Adamın Ata Binmek İstemesi 5.602 izlenme - 4 yıl önce Kıçını kaldırmakta zorlanan bu kilolu adam ata binmek ister ama zavallı at adamın aşırı kilosuna dayanamaz.
Az Kilolu Çok Yetenekli Sokak Basketbolcusu 03:44
Az Kilolu Çok Yetenekli Sokak Basketbolcusu 5.397 izlenme - 6 yıl önce Evet sevgili arkadaşlarım. Bu abimizin ismi Troy Jackson. Golden State Warriors koçluğu yapmış olan Mark Jackson'un da küçük kardeşi. Kendisi amerikan sokak basketbolu fenomenlerinden ve efsanelerindendir. Ancak maalesef gece uykusunda kahpe dünyaya gözleri umarsızca yummuş ve bir daha da açmamıştır. İyi seyirler.
Aşırı Obez Maymun Marul Keyfi 02:04
Aşırı Obez Maymun Marul Keyfi 3.058 izlenme - 4 yıl önce Aşırı kilolu obez maymunun marul yerken alınan görüntüleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gelin Adayı Kilolu Olmasın Fıtık Oluyorum - Esra Erol 00:51
Gelin Adayı Kilolu Olmasın Fıtık Oluyorum - Esra Erol 2.835 izlenme - 8 yıl önce Esra Erol'un programına çıkan bir başka abazanımız bu sefer fıtık olduğundan ötürü kilolu olmayan bir bayan istediğini açıkça ifade ediyor.
Yemek Yerken Kendinden Geçen Koreli 04:04
Yemek Yerken Kendinden Geçen Koreli 3.235 izlenme - 7 yıl önce Yemek yemesini çok seven Kore vatandaşı bu arkadaşın video’sunu izlerken Afrika ya da 3. dünya ülkelerindeki aç insanları düşünmemek elde değil..
Şişman Direk Dansçısı 02:24
Şişman Direk Dansçısı 1.950 izlenme - 7 yıl önce İngiltere'nin (Britanya) yetenek sizsiniz programında kilolu olan bu bağyan kilolarına rağmen direk dansındaki performansı ile herkesi şaşırtmayı başarmış. Bazen hiçbir şey göründüğü gibi değildir demek düşmüş bize de.
İki Kilolu Bayandan İlginç Boks 01:08
İki Kilolu Bayandan İlginç Boks 1.176 izlenme - 7 yıl önce Kilolu olmalarına rağmen birbirlerini yerlerde sürüyen iki çılgın bayanın kavgası amatör kamera tarafından kaydedildi.
23 Kilosu T.ş.k Olan Kedi 01:57
23 Kilosu T.ş.k Olan Kedi 657 izlenme - 8 yıl önce Kediye vermişler yemeği, hormonlu mamaları felan tabi o da türüne yakışmayan bir şekilde yaşamış. Yer yer hareket etmez lazer point, ip, fare peşinde koşmazsan olacağı budur. Şimdide sahipleri kilo verdirmek için özel bi kliniğe vermişler pisiciği.
Kilolu bayanlar hangi gelinlik modellerini tercih etmelidir? 02:03
Kilolu bayanlar hangi gelinlik modellerini tercih etmelidir? 680 izlenme - 7 yıl önce Geniş etekli gelinlik modelleri gelin adaylarının daha kilolu görünmesine neden olur.
Mcdonalds Çalışanı Kilolu Kadının Müşteriyi Fena Sopalaması 01:10
Mcdonalds Çalışanı Kilolu Kadının Müşteriyi Fena Sopalaması 139 izlenme - 4 yıl önce McDonald’s çalışanı iri yarılı bir kadın şortlu kadını fena benzetti. Dayak yerken göğsü açılan kadın hala üstüne üstüne gidiyor.
Kilolu Kadınlar Yoga Yapamaz Diye Kim Demiş? 00:57
Kilolu Kadınlar Yoga Yapamaz Diye Kim Demiş? 159 izlenme - 7 yıl önce Serenay Sarıkaya'nın dahi yoga yaparak kilo verdiğini bildiğimiz bir dünyada kilolu kadınlar neden yoga yapamasın? Basmakalıp ve gerçekçi olmayan düşüncelerin olumsuzluğundan kurtularak insan zihnine ve vücuduna bu denli faydası olan bir şeyi neden herkes yapamasın? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Davul Adam 01:36
Davul Adam 190 izlenme - 7 yıl önce Şişman adamın üzerinde sadece elleri kullanarak güzel bir ritim tutturuyorlar bu arkadaşlar. Müzik var meme var o halde izleyelim bakalım..