Hoşgeldiniz!

kim milyoner olmak ister

Selçuk Yöntem'le Adeta Bir Kahkaha Tufanı 02:22
Selçuk Yöntem'le Adeta Bir Kahkaha Tufanı 9.362 izlenme - 3 hafta önce Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu, Kenan Işık'tan devralan Bozo, Aslan Amcamız; Selçuk Yöntem'in, programda sorulan sorulara kopuşlarını izliyoruz.
Kim Milyoner Olmak İster? 535. Bölüm Fragmanı 00:30
Kim Milyoner Olmak İster? 535. Bölüm Fragmanı 580 izlenme - 1 hafta önce Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?
Selçuk Yöntem'in Koptuğu An! 02:22
Selçuk Yöntem'in Koptuğu An! 975 izlenme - 3 hafta önce Selçuk Yöntem'in Koptuğu An! ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de Selçuk Yöntem gülme krizine girdi.
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 7.446 izlenme - 8 ay önce Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
Üniversite Mezunlarını Utandıran Teyze - Kim Milyoner Olmak İster 04:39
Üniversite Mezunlarını Utandıran Teyze - Kim Milyoner Olmak İster 8.349 izlenme - 11 ay önce ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan ilkokul mezunu Emsal Tekin, yarışmadaki başarısıyla ilk soruda elenen birçok üniversite mezununu geride bıraktı. 60 bin TL'lik soruyu gören Tekin, yarışmadan 30 bin TL ile ayrıldı.
Engin Altan Düzyatan'ı Şaşırtan Soru 00:56
Engin Altan Düzyatan'ı Şaşırtan Soru 5.722 izlenme - 2 yıl önce Engin Altan Düzyatan'ın bu hafta sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster'e, Elif Sökmen isimli yarışmacı damgasını vurdu.Yarışmacı sesli soruda programın sunucusu Engin Altan Düzyatan'ın okuduğu şiiri bilemedi ve seyirci joker hakkını kullandı.
Baba ben milyoner oldum 02:54
Baba ben milyoner oldum 10.078 izlenme - 4 yıl önce kim 500 bin ister yarışmasının yabancı versiyonunda son soruya gelen adam joker hakkını kullanıp babasına milyoner olduğu haberini veriyor.
Sinan Engin Kim Milyoner olmak İster'de! 01:07
Sinan Engin Kim Milyoner olmak İster'de! 737 izlenme - 3 ay önce Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programına katılan ünlü oyuncu Sera Tokdemir telefon hakkında ünlü spor yorumcusu Sinan Engin'i aradı. İşte o görüntüler...
Kim Milyoner Olmak İster Tarihindeki En Kazık Soru 01:26
Kim Milyoner Olmak İster Tarihindeki En Kazık Soru 1.391 izlenme - 9 ay önce Kim milyoner ister tarihindeki en zor sorulardan biriyle karşılaşan yarışmacımızın dramını izliyoruz.İlk önce yarı yarıya joker hakkını kullansa da, maalesef dogru yanıtı seçemeyerek yarışmadan eleniyor.Ayrıca şıklarda hata var.Dogru cevap Francala olacaktı
Kim Milyoner Olmak İster - Okan Bayülgen'i Tanımamak 01:31
Kim Milyoner Olmak İster - Okan Bayülgen'i Tanımamak 1.346 izlenme - 9 ay önce Yine Kim Milyoner Olmak İster'den bir kesit daha sizlerle. Gencimiz Okan Bayülgen'i bir türlü tanıyamadı. 2 joker kullandığı halde soruya yanlış cevap vererek eleniyor.
Elin Oğlu Danilo ve Manuel - Kim Milyoner Olmak İster 25:38
Elin Oğlu Danilo ve Manuel - Kim Milyoner Olmak İster 803 izlenme - 5 ay önce ATV'nin muhtemelen Alkışlarla Yaşıyorum'daki Enes Kaya videoları sayesinde görüp Türkiye için uyarladığı Elin Oğlu (Abnormal Summit) programının enerji dolu İtalyan ve İspanyol müdavim konukları Danilo ve Manuel bu kez Milyoner'e katıldılar ve ana dilleri Türkçe olmamasına rağmen iyi bir miktar kazanıp SHÇEK'a bağışladılar.
Kim Milyoner İster Yarışmasına Dava Şoku 01:20
Kim Milyoner İster Yarışmasına Dava Şoku 1.739 izlenme - 11 ay önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Serpil Kanak, 60 bin liralık soruda elenmiş, cevabın yanlış olduğunu iddia ederek mahkemeye başvurmuştu. Vatan Gazetesi'nden Gülçin Acar'ın haberine göre Kanak, kendisine sorulan 'Hangisi bir hayvan değildir?' sorusu için avukatı aracılığıyla mahkemeye sunduğu dilekçesinde soruda iki doğru yanıt olduğunu, TÜBİTAK'ın 'yakamoz'un hayvanlar âlemine değil 'protista' denilen tek hücreli canlı sınıfına sokulduğunu iddia ederek uğradığı zarar nedeniyle 10 bin TL manevi tazminat ile yarışmaya 60 bin TL'lik sorudan devam etme talebinde bulunmuştu. Mahkeme tarafından atanan bilirkişi raporu geçtiğimiz günlerde mahkemeye sunuldu. Raporda 'yakamoz'un bir olayın adı olduğu için ne hayvan ne de bitkisel bir canlı olarak adlandırılamayacağı, sorunun yanıtının hem 'yakamoz' hem de 'çarkıfelek' olduğu, bu nedenle yarışmacı Serpil Kanak'a yöneltilen iki cevaplı sorunun yanlış olduğu belirtildi.
Kim Milyoner Olmak İster - Saçma Sorular Sorulan Yarışmacı 04:53
Kim Milyoner Olmak İster - Saçma Sorular Sorulan Yarışmacı 598 izlenme - 5 ay önce Kim milyoner olmak ister 16.11.2013 285. bölümünde hukuk öğrencisinin elendiği yarışmada çok çelişkili sorular sorulmuş ve elemiş haliyle.
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 00:51
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 1.009 izlenme - 9 ay önce Bu defaki yarışmacımız heyecandan olsa gerek, bir bakışta koca bir kitabı devirebileceğini düşünerek bu cevabı veriyor ve de 1 dk gibi bir sürede elenerek efsaneler arasındaki yerini alıyor. Kenan Işık da bu başarısından dolayı tebrik etmeyi ihmal etmemiştir.
 Selçuk Yöntem soruyu görünce gülme krizine girdi! 02:22
Selçuk Yöntem soruyu görünce gülme krizine girdi! 85 izlenme - 3 hafta önce Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının sunucusu Selçuk Yöntem hem güldü, hem de güldürdü!
Educatedear - Troll Selçuk 03:37
Educatedear - Troll Selçuk 515 izlenme - 5 ay önce Educatedear'ın troll serisinde bu sefer Selçuk Yöntem var izliyoruz efendim.
Kim Milyoner Olmak İster - 1 Milyona Giden Yarışmacı 13:04
Kim Milyoner Olmak İster - 1 Milyona Giden Yarışmacı 498 izlenme - 5 ay önce Turizmci Muzaffer Bulgurcuoğlu, yarışmanın yeni bölümünde iki soru daha bilerek 250 bin TL'lik 11. soruyu gördü. 'Tarihte bir kadın ın doğurduğu en yüksek çocuk sayısı kaçtır?' sorusuyla karşılaşan Bulgurcuoğlu, yarışmadan çekilerek 125 bin TL'lik ödülün sahibi oldu. Doğru cevap olan 69'u bilen yarışmacı, yarışmadan çekilmeyi seçince milyoner olma hayali de son bulmuş oldu.
Evinde Televizyon Bulundurmayan Kadın - Kim Milyoner Olmak İster 01:58
Evinde Televizyon Bulundurmayan Kadın - Kim Milyoner Olmak İster 807 izlenme - 9 ay önce Televizyon izlemeyen ama bir televizyon programına katılan Kim Milyoner Olmak İster'in entel yarışmacılarından birisi. Çelişkiyle izliyoruz.
Kim Milyoner Olmak İster - Işık Hızıyla Elenmek 01:07
Kim Milyoner Olmak İster - Işık Hızıyla Elenmek 792 izlenme - 9 ay önce Milyoner de önceki gece yarışan opera sanatçısı bayan ilk soruda yanlış cevap vererek eleniyor.Fakat daha sonra düşünüp duruyor bu soru yanlış abi diyor kendi kendine ,ve okuldaki hocalarıyla görüşüyor soruyu araştırıyor sorunun hatalı oldugu kanaatine varıyor yani bu soru hatalıymış yarışmacı ablamıza göre, bakalım sizin düşünceleriniz neler.
Hass.ktir Çeken Kız - Kim Milyoner Olmak İster 00:40
Hass.ktir Çeken Kız - Kim Milyoner Olmak İster 897 izlenme - 9 ay önce ATV ekranlarında yayınlanan ve daha önce de yarışmacıların küfürleriyle gündeme gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında benzer bir durum yaşandı. Kenan Işık'ın sunduğu yarışmada 4. Soruya kadar başarılı performans gösteren Melis Semerci, 5. soruda elenince ağzından çıkan kelimelere hakim olamadı. Semerci has...tir diyerek elenmesinin şaşkınlığını gizleyemedi. Yarışmacının bu küfrü kanal tarafından BİP'lendi
Kim Milyoner Olmak İster 534. Bölüm Fragmanı 00:30
Kim Milyoner Olmak İster 534. Bölüm Fragmanı 46 izlenme - 2 hafta önce Kim Milyoner Olmak İster? Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL
Kim Milyoner Olmak İster - Şom Ağızlı Kenan Işık Sorusu 02:04
Kim Milyoner Olmak İster - Şom Ağızlı Kenan Işık Sorusu 654 izlenme - 9 ay önce Kim milyoner olmak isterde dün öyle ilginç bir soru vardı ki şaşa kaldık.Kenan ışıga gıcık olan bir görevli arkadaşımız düşünmüş düşünmüş ve ben bu adamla ilgili nasıl bir soru hazırlarım demiş ve ortaya bu sonuç çıkmış. İşin ilginç yanı yarışmacı da bu sorudan sonra elenmesini ihmal etmiyor.
Kim Milyoner Olmak İster'de Küfür - Çağan Türker 06:00
Kim Milyoner Olmak İster'de Küfür - Çağan Türker 2.078 izlenme - 3 yıl önce Program canlı olmadığından küfrü biplemişler.
Kim Milyoner Olmak İster - Joker Hesabı Yapamamak 01:59
Kim Milyoner Olmak İster - Joker Hesabı Yapamamak 833 izlenme - 1 yıl önce Her program binbir çeşit insanımızın katıldığı milyoner programına dünkü bölümde sarışın bir ablamız katılır.Ancak ablamızın joker hesabını bilmeyerek balığına soruyu doğru bilişini ve yine kendi gibi arkadaşınında 4 işlemden yoksun oldugunu hayretler içersinde izliyoruz. Önemli bir not ekleyerek videonun sonunda kenan ışıgın müthiş laf sokmasını da dikkatle izliyoruz...
İplenmeyen Adam Kenan Işık - Kim Milyoner Olmak İster 01:00
İplenmeyen Adam Kenan Işık - Kim Milyoner Olmak İster 503 izlenme - 9 ay önce Yarışmacı çekini aldığı gibi voltasını alıp hıh yapmış neredeyse Kenan reyize. ama o andaki o elin havada kalması ve sonrasındaki mimiklere ne demeli. bravo kenan reyiz yine patlayacaksın sosyal medyada.
Kim Milyoner Olmak İster'in 1 Milyonluk Sorusu 08:37
Kim Milyoner Olmak İster'in 1 Milyonluk Sorusu 637 izlenme - 9 ay önce Kim milyoner olmak ister'e katılan yarışmacımız 250.000 TL'lik soruyu doğru yanıtlayarak bir rekora imza attı.İlk kez böyle birşey gerçekleştikten sonra ise herkesin merakla beklediği 1 milyonluk soru ekrana geldi.Soru hakkında bilgisi olmayan öğrenci arkadaşımız akıl yürüterek ve büyük bir risk alarak soruyu cevapladı.Ama o da ne cevap c şıkkı çıktı ve elendi.Çok iyi akıl yürüterek son soruya kadar geldi gerçekten tebrik etmek lazım ama şöyle birşeyde var herşeyi tadında bırakmak gerek.Son soruyu cevaplamasaydı 250.000 TL cepteydi.Ayrıca Kenan Işık'ın yarışmacıyı teselli anlarıda çok manidar.Neyse izleyelim efenim.
Kim Milyoner Olmak İster? 537. Bölüm Fragmanı 00:30
Kim Milyoner Olmak İster? 537. Bölüm Fragmanı 20 izlenme - 3 gün önce Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?
 Necip Fazıl Kısakürek'in torunu şaşırttı]]> 03:28
Necip Fazıl Kısakürek'in torunu şaşırttı]]> 579 izlenme - 12 ay önce Necip Fazıl Kısakürek'in akrabası Kaan Kısakürek, Kim Milyoner Olmak İster'de yarıştı. Ünlü edebiyatçının eserlerini okumadığını söyleyen Kaan Kısakürek, 5. soruda yarışmadan elendi.
Kim Milyoner Olmak İster? 531. Bölüm Fragmanı 00:30
Kim Milyoner Olmak İster? 531. Bölüm Fragmanı 28 izlenme - 2 hafta önce Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorularına doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL
Kim Milyoner Olmak İster 00:58
Kim Milyoner Olmak İster 425 izlenme - 1 yıl önce http://www.oyunskor.com/kimmilyonerolmakister.htm Kenan Işık'ın sunumu ile televizyon programlarının bilgi yarışması Kim milyoner olmak ister oyunumuz sizlerle. Sizde bilginize güveniyorsanız ve en büyük para ödülü olan bir milyonu almak istiyorsanız yarışmaya katılabilirsiniz. Oyuna başla seçeneği ile ilk sorudan başlayarak doğru şıkları bulmalı ve mouse'unuzla seçmelisiniz. İyi Eğlenceler..