Hoşgeldiniz!

kim milyoner olmak ister

Soruyu Bilemeyince Küfretti 01:41
Soruyu Bilemeyince Küfretti 80.565 izlenme - 7 yıl önce Ekranların sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünde yarışan kadın yarışmacı verdiği cevap ve şaşkınlık şekliyle herkesi şoke etti. 15 bin liralık baraj sorusuna kadar başarıyla gelen yarışmacı verdiği yanlış cevap sonrasında küfretti. Yarışmayı televiyonlarından izleyen seyirciler için o anlar bant yayın olduğundan dolayı önceden önlemi alınarak biplendi. Fakat stüdyo seyircileri ve sunucu Selçuk Yöntem kısa süreli şaşkınlıklarını gizleyemediler. Yarışmadan bin liralık para ödülü ile ayrılan yarışmacı ise gülerek yarışmadan ayrıldı.
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 01:30
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 58.593 izlenme - 7 yıl önce ' Milyoner Olmak İster'de yarışmacının edebiyat sorusunu bilgiyasayar uzmanına sorması üzerine Selçuk Yöntem 'Google'dan yardım alındığını hemen anladı. ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında bilemediği soru için telefon jokerini kullanan yarışmacının arkadaşı ile arasında geçen dialog Selçuk Yöntem'in dikkatinden kaçmadı. Telefondaki arkadaşına sorunun sadece yarısını okuyarak cevap alan yarışmacıya üstü kapalı şekilde Google iması yapan Yöntem, stüdyodakileri güldürdü.
Jokerin Kurnazlığı Yarışmacıyı Rezil Etti (Kim Milyoner Olmak İster) 05:59
Jokerin Kurnazlığı Yarışmacıyı Rezil Etti (Kim Milyoner Olmak İster) 30.346 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Ege Üniversitesi Diş Hekimi Fakültesi'nde okuyan Aleyna Cesur isimli yarışmacı, 30 bin TL değerindeki soruda zorlanınca telefon joker hakkını kullanmak istedi. Aleyna Cesur, Sarkis Özdemir adlı arkadaşına telefonla bağlanarak soruyu okumaya başladığı esnada telefondan gelen klavye sesleri hem stüdyodan hemde ekran başındaki seyirciler tarafından duyuldu. İnternetten sorunun cevabını bulmaya çalışan ancak başarılı olamayan kurnaz joker hem kendini hem de arkadaşını rezil etmeyi başardı.
Berika Demir, Milyoner Olmak İsterse 07:31
Berika Demir, Milyoner Olmak İsterse 28.080 izlenme - 5 yıl önce Kardeşlerine verdiği ders çalışma taktikleriyle sosyal medyada tanınan Berika Demir şöhretine şöhret katmak ve milyoner olmak amacıylan, "Kim Milyoner Olmak İster"e katılır. Doktor olucam derken çalıştığı yoğun dersleri sonucu, celep'in ne olduğunu öğrenemeyen Berikan'nın MİLYONer olamasa da, BİNer oluşunu izliyoruz.
Kim Milyoner Olmak İster - Arda Ayten 1 Milyon'luk Soru 02:10
Kim Milyoner Olmak İster - Arda Ayten 1 Milyon'luk Soru 21.051 izlenme - 4 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster’de uzun zaman sonra ilk kez 19 yaşındaki Arda Bey, 250 bin TL’lik soruyu bildi ve 1 milyon TL değerindeki soruyu görme şansını elde etti. Heredotos'a göre, Mısırlılar, ilk insanları araştırdıkları deneydeki çocuklar kimlerin dilinde "bekos" yani "ekmek" dedikleri için ilk insanları onlar olarak kabul etmişlerdir? A: Frigyalılar B: Hititler C: Sümerler D: Lidyalılar
Beyin Yakan Yaş Farkı Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 02:23
Beyin Yakan Yaş Farkı Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 23.761 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı Yusuf Yıldız’a yöneltilen soru sosyal medyada da oldukça çok konuşuldu. "5 yıl önce aralarında 10 yaş farkı olan iki kişinin 20 yıl sonra aralarındaki yaş farkı kaç olur ?" sorusu karşısında cevap veremeyen Yusuf Yıldız, seyirciye sorma jokerini kullandı. Seyircilere yöneltilen soruya ise yüzde 42 oranında yanlış cevap geldi.
Yarışmacıya Soktuğu Lafla Türk Televizyon Tarihine Geçen Murat Yıldırım 01:31
Yarışmacıya Soktuğu Lafla Türk Televizyon Tarihine Geçen Murat Yıldırım 20.781 izlenme - 5 yıl önce Murat Yıldırım'ın dil bilgisi konusunda oldukça iddialı açıklamalar yapıp 'mütevazı' kelimesinin doğru yazılışını bilemeyen yarışmacıya laf sokup gönderdi.
İyi Niyetli Hacker - Kim Milyoner Olmak İster 02:09
İyi Niyetli Hacker - Kim Milyoner Olmak İster 17.542 izlenme - 7 yıl önce Efendim olay gayet ilginç ve komik. Açıklama yaparsam spoiler vermiş gibi olurum. O nedenle sadece izleyin. :) İyi seyirler..
Murat Yıldırım'ın Olağanüstü Şener Şen Taklidi 01:18
Murat Yıldırım'ın Olağanüstü Şener Şen Taklidi 11.455 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Murat Yıldırım çıkan soru karşısında dayanamayıp Şener Şen'in Neşeli Günler filmindeki bir repliğini taklit etti. Bu taklit stüdyodakileri ve ekran başındaki izleyenleri gülmekten sıçırttı.
Çin Seddi Hangi Ülkededir Sorusuna İki Joker Harcayan Yarışmacı 02:20
Çin Seddi Hangi Ülkededir Sorusuna İki Joker Harcayan Yarışmacı 10.796 izlenme - 5 yıl önce
Selçuk Yöntem'le Adeta Bir Kahkaha Tufanı 02:22
Selçuk Yöntem'le Adeta Bir Kahkaha Tufanı 12.002 izlenme - 8 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu, Kenan Işık'tan devralan Bozo, Aslan Amcamız; Selçuk Yöntem'in, programda sorulan sorulara kopuşlarını izliyoruz.
1 Milyon TL Değerindeki Soru ve Cevabı 01:15
1 Milyon TL Değerindeki Soru ve Cevabı 6.515 izlenme - 6 yıl önce Yarışmacı 1 milyon TL deÄŸerindeki soruya geldi fakat çekilmek istedi ve 250 bin TL kazandı. Cevap vermek isteseydiniz hangi seçeneÄŸi seçerdiniz sorusuna -C- şıkkı cevabını verdi.
Kim Milyoner Olmak İster'de İlk Soruda Elenmek 01:39
Kim Milyoner Olmak İster'de İlk Soruda Elenmek 7.322 izlenme - 7 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan bir yarışmacı, "İlk soruda elenmek istemiyorum" dedikten hemen sonra yarışmaya veda etti.
Tüm Soruları Jokersiz Bilen Tarkan 00:38
Tüm Soruları Jokersiz Bilen Tarkan 7.268 izlenme - 6 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Katılıp Tüm Soruları Jokersiz Bilen Tarkan'ı izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
Baba ben milyoner oldum 02:54
Baba ben milyoner oldum 14.609 izlenme - 12 yıl önce kim 500 bin ister yarışmasının yabancı versiyonunda son soruya gelen adam joker hakkını kullanıp babasına milyoner olduğu haberini veriyor.
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Böyle Yarışmacı Görülmedi 06:20
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Böyle Yarışmacı Görülmedi 7.942 izlenme - 7 yıl önce Kim Milyoner Olmak ister yarışmasına katılan 23 yaşındaki Derya Didem Kundakçı yarışmaya damga vurdu. Yeditepe Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde okuyan Kundakçı, yarışmaya katılma hedefi olarak ’30’uma gelmeden altı kıtanın beşini gezmek istediğim için buradayım’ şeklinde bir açıklamada bulundu. Heyecanlandığı zaman gülmeye başlayan Derya Didem Kundakçı sempatik tavırları ve gülüşleriyle program sunucusu Selçuk Yöntem’i de bol bol güldürdü.
Kim milyoner Olmak İster Yarışmasına Katılan Aşırı Samimi Dayı  00:41
Kim milyoner Olmak İster Yarışmasına Katılan Aşırı Samimi Dayı 12.011 izlenme - 6 yıl önce Görüntüde Kim Milyoner Olmak İstere katılan güzel şivesi bizi şaşırtan dayıyı izliyoruz. Böyle güzel şive dalga geçen insanlar var olmasa keşke
Kim Milyoner Olmak İster? - Asel Köroğlu (Tamamı - 14 Nisan 2018) 48:06
Kim Milyoner Olmak İster? - Asel Köroğlu (Tamamı - 14 Nisan 2018) 5.099 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'in cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümüne renkli kişiliğiyle 18 yaşındaki Asel Köroğlu damga vurdu. MURAT YILDIRIM UYARDI Hızlı konuşması, heyecanı ve ses tonuyla sosyal medyaya damga vuran genç yarışmacı, Murat Yıldırım'ın zaman zaman uyarılarıyla da karşılaştı. ASEL KÖROĞLU KİMDİR? Asel Köroğlu 2000 yılında Ankara'da doğdu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası Ticaret hazırlık sınıfı öğrencisi. Asel Köroğlu kazandığı parayla, annesine kuaför dükkanı açmak, bağışta bulunmak ve eğitim hayatında kullanmak istiyordu.
Fast Food Jargonunu Bilemeyen Elit Yarışmacı 00:55
Fast Food Jargonunu Bilemeyen Elit Yarışmacı 5.334 izlenme - 5 yıl önce Zeka düzeyi ülke ortalamasının kat kat üstünde olan yarışmacılarıyla ünlü Kim Milyoner Olmak İster programında bu karmaşık soruyu bilemeyerek herkesi şoka sokan hanım kızımızı izliyoruz.
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 8.459 izlenme - 8 yıl önce Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
Padişah Torunu Kim Milyoner Olmak İster'de 05:36
Padişah Torunu Kim Milyoner Olmak İster'de 5.143 izlenme - 7 yıl önce Son zamanlarda padişah torunu olduğu söylenen kadının zamanında kim milyoner olmak istere katılmış. Artık tvdeki hiç bir şeye güvenmiyorum. Biz sanıyoruz ki o yarışmalara çıkanlar halktan başvuru yaparak katılıyor. Demek ki öyle değilmiş. Her şey bir senaryo falanmış ve hepsi bir şekilde seçilerek oraya çıkıyormuş. Artık daha emin oldum bu kanıya.
Milyonluk Soruyu Bilen Arda Ayten Kesintiler Sebebiyle Milyoner Olamaması 02:16
Milyonluk Soruyu Bilen Arda Ayten Kesintiler Sebebiyle Milyoner Olamaması 3.499 izlenme - 4 yıl önce ATV ekranlarında yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster" adlı yarışmada Arda Ayten büyük ödül olan 1 milyonu kazandı. Ancak Veraset ve İntikal Vergisi kesintisi nedeniyle milyoner olamayacak. Arda Ayten, Sunucu Murat Yıldırım'ın yarışmadan ayrılmasıyla yeni sezonda yerine gelen Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 12 soruyu doğru cevaplayarak 1 Milyonluk ödülü aldı. 1 milyonluk soruyu açtıran 3. kişi olan Ayten, sorunun cevabını bilerek ilk defa 1 milyon kazanan yarışmacı oldu. Ancak Ayten'in alacağı ödülden Veraset ve İntikal Vergisi kesintisi yapılacak. Yani yarışmacı Ayten milyoner olamayacak. Sözcü yazarı Nedim Türkmen'in de dikkat çektiği 28 seri nolu Veraset ve İntikal Vergisi Tebliğinde yer alan hükümlere göre, Arda Ayten'in Kim milyoner olmak ister? yarışmasında kazandığı 1 milyonluk ödülün VİV kapsamında yaklaşık yüzde 10'luk bir dilimi vergi olarak kesilecek. Hesaplaması yapıldığında ise Ayten'in yaklaşık 900 bin TL'lik bir ödül alması bekleniyor. PEKİ VERASET VE İNTİKAL VERGİSİ NEDİR? Türkiye Cumhuriyeti tabiiyetinde bulunan şahıslara ait mallar ile Türkiye'de bulunan malların; ölüm, bağış ya da herhangi bir şekilde karşılıksız olarak bir kişinin mülkiyetinden diğer bir kişinin mülkiyetine geçmesi Veraset ve İntikal Vergisinin konusunu oluşturur.
Kim Milyoner Olmak İster - Seyircileri İplemeyen Adam 01:51
Kim Milyoner Olmak İster - Seyircileri İplemeyen Adam 8.027 izlenme - 9 yıl önce Gaziantepten gelen anadolu lisesindeki fizik öğretmeni Mustafa abimizin karşısına öyle bir soru geldi ki... Bu soru karşısında yaptıkları herkesi hayrete düşürdü.
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Göz Dolduran Hikaye 06:18
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Göz Dolduran Hikaye 4.031 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Kıbrıs Gazisi İslam Bahçe, Kıbrıs Savaşı sırasında başından geçen olayı anlatınca stüdyo buz kesti. Kim Milyoner Olmak İster'e konuk olan İslam Bahçe isimli Kıbrıs Gazisi, hikayesiyle herkesi hayrete düşürdü.
Kim Milyoner Olmak İster Tarihindeki En Kazık Soru 01:26
Kim Milyoner Olmak İster Tarihindeki En Kazık Soru 4.409 izlenme - 8 yıl önce Kim milyoner ister tarihindeki en zor sorulardan biriyle karşılaşan yarışmacımızın dramını izliyoruz.İlk önce yarı yarıya joker hakkını kullansa da, maalesef dogru yanıtı seçemeyerek yarışmadan eleniyor.Ayrıca şıklarda hata var.Dogru cevap Francala olacaktı
Messi'yi Fenerbahçe'de Zanneden Yarışmacısı - Kim Milyoner Olmak İster 01:14
Messi'yi Fenerbahçe'de Zanneden Yarışmacısı - Kim Milyoner Olmak İster 3.099 izlenme - 6 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından, bir bomba daha patlıyor. Ve hanım kızımız Messi'yi Fenerbahçe'ye transfer ediyor. Olanı biteni izliyoruz.
Şoför Kelimesinin Doğru Yazılışını Bilmeyen Üniversite Öğrencisi 06:24
Şoför Kelimesinin Doğru Yazılışını Bilmeyen Üniversite Öğrencisi 4.194 izlenme - 7 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi son sınıf öğrencisi 23 yaşındaki Deniz Fındık'a sorulan soru oldukça basitti aslında.Sürücü anlamında kullanılan kelimenin doğru yazılışı soruluyordu.3 jokeri de duruyordu henüz.Telefon jokerini kullanmak istedi ve olanlar oldu.Selçuk Yöntem'in seyirci jokeri tavsiyesine de kulak asmayan yarışmacı, arkadaşının bu konuda uzman olduğunu iddia etti bu uzmanlık(!) gerektiren soru için.Sonrasını izleyelim ve ardından yarışmanın resmi sayfasındaki ilgili paylaşımın linkine tıklayıp yarışmacı Deniz Fındık ve jokeri Alp Bakım'ın eleştirilere verdikleri cevapları okuyalım. Tıklayınız: http://bit.ly/2e6UXyC
Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Birsen Teyze 17:28
Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Birsen Teyze 3.020 izlenme - 6 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Birsen Teyze 'Kim Milyoner Olmak İster'de üstün başarısıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan Birsen Aksoy, 125 bin lira ödül kazandı.
Hababam Sınıfı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılırsa 00:44
Hababam Sınıfı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılırsa 3.159 izlenme - 6 yıl önce Bütün serilerini bıkmadan sıkılmadan izlediğimiz Hababam Sınıfı, Oğuzhan Ünal tarafından eğlence amaçlı montajlanmış ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Kenan Işık'la Kim 500 Milyar İster - (2002) 24:36
Kenan Işık'la Kim 500 Milyar İster - (2002) 2.530 izlenme - 5 yıl önce 2002 senesinde Kenan Işık'ın sunduğu Kim 500 Milyar İster yarışmasında Gültekin Yıldırım'ın performansı.