Hoşgeldiniz!

kırbaç

Jokeysiz Atın Birinci Gelmesi 00:46
Jokeysiz Atın Birinci Gelmesi 1.967 izlenme - 2 hafta önce Jokeysiz atların daha doğrusu yarışı tamamlaması olacak ki bu durum hiç de normal değil. İzliyoruz efendim.
Kırbaçtan Kaçarken Tecavüze Uğrayan Hülya Avşar 02:24
Kırbaçtan Kaçarken Tecavüze Uğrayan Hülya Avşar 23.370 izlenme - 3 yıl önce Bazıları kırbaçlanmayı, bazılarıysa kırbaç atmayı sever. İnsanların çeşitli cinsel zevkleri vardır. Bir pompacının görevi kadınları her daim mutlu etmektir.
Restorana Yemeğe Gidip Kırbaç Yemek (Mazoşist Cafe) 01:26
Restorana Yemeğe Gidip Kırbaç Yemek (Mazoşist Cafe) 2.038 izlenme - 4 ay önce İsmi Masoch Cafe. Yer: Ukrayna - Lviv. Konsept restoranları ile ünlü Lviv'de Mazoşizm'in atası Leopold von Sacher Masoch adına kurulmuş bu cafe/restoranda kapı girişinde "Hoşgeldiniz" niyetine birer ine kırbaç yediğiniz gibi içeri geçince de isteyen kişileri videodaki gibi gerçekten kırbaçlıyor ve çeşitli işkencelere maruz bırakıyorlarmış. Böyle bir konsepti ilk kez gördük ve adam sevgilisini gözümüzün önünde gülerek kırbaçlatınca da dayanamadık ve videoya aldık. ————— -Website http://harbiyiyorum.com -Facebook https://www.facebook.com/harbiyiyorum/ -Instagram http://instagram.com/harbiyiyorum -Twitter https://twitter.com/harbiyiyorum -Google Plus https://plus.google.com/+Harbiyiyorum ————— Harbiyiyorum Youtube Kanalı 2009 yılında kurulmuş olan bağımsız Türk yeme-içme sitesi Harbiyiyorum.com tarafından içerikleri üretilen bir gurme video platformudur. Programlarımız arasında (Harbilediğimiz) uğradığımız mekanlar, nasıl yapılır videoları, Küçük Gurme serileri, listeler, en iyiler ve bize yeme-içme sektöründe değişik gelen birçok şeyin videosunu burada bulabilirsiniz. ————— *** Yeni çıkan videolarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayın unutmayın! (Aşağıdaki linke tıklayıp, “Abone Ol” a tıklamanız yeterli) https://www.youtube.com/channel/UC8iE...
Fareyi Yakalayıp Kırbaçlayan Adam 00:31
Fareyi Yakalayıp Kırbaçlayan Adam 1.345 izlenme - 4 ay önce Hindistan'da lokantasına giren fareyi yakalayıp kırbaçlayan adamın görüntüleri sosyal medyada büyük tepkiye sebep olmuş.
Kırbaçtan Kaçarken Tecavüze Uğrayan Hülya Avşar 02:24
Kırbaçtan Kaçarken Tecavüze Uğrayan Hülya Avşar 10.141 izlenme - 4 yıl önce Kırbaçtan Kaçarken Tecavüze Uğrayan Hülya Avşar
Kendini Kırbaçlatan Taner Tolga Tarlacı 00:15
Kendini Kırbaçlatan Taner Tolga Tarlacı 8.630 izlenme - 3 yıl önce artık literatürde tanerdir ne yapsa yeridir diye birşey olmalı . instagrama attığı bu videonun altına Ankara'dan ayrılacam yarın ama birisine son anda çok alıştım ve üzülmemek için kendimi kırbaçlattırdım bu Çin felsefesi sayesinde çok rahatladım kırbaçlayanın eline sağlık . diye yazmış . keşke bizim survivordaki bildiğimiz taner olarak kalsaydı kendini bozmasaydı
Ercüneyt Özdemir - Kırbaç 03:57
Ercüneyt Özdemir - Kırbaç 13.259 izlenme - 6 yıl önce
Turkish Zorro - Toprağın Oğlu İbrahim Tatlıses 04:04
Turkish Zorro - Toprağın Oğlu İbrahim Tatlıses 8.211 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Oksal Pekmezoğlu'nun üstlendiği başrolunde İbrahim Tatlıses'in olduğu toprağın oğlu & sabuha filminden bir kesit. Köyden kente göçen İbrahim Tatlıses, topraklarının üzerine ağanın oturması sebebiyle intikam almak için köye döner. O ne dönüş ama.. Zorro kılığına girer ve kötü adamları kırbaç manyağı yapar. Eğer ki bir yerlerde İbrahim Tatlıses'in Sabuha türküsünü duyarsınız arkanıza bakmadan koşarak uzaklaşın oradan.
Rahatlatan Kırbaçlama Masajı - Rusya 04:15
Rahatlatan Kırbaçlama Masajı - Rusya 3.231 izlenme - 1 yıl önce Rusyanın Moskowa kentinde bulunan masaj evinde farklı bir stil uygulanmakta.Görmeye alışık oldugumuz masaj değilde kırbaçlarla masaj uygulanıyor.İzliyoruz
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 01:58
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 6.289 izlenme - 4 yıl önce Halep dolaylarındaki İzaz kentinde Elkaide bağlantılı Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü tarafından bir genç zina yaptığı iddiası ile şeriat kurallarına göre kırbaç cezasına çarptırıldı.
Kendini Kırbaçlatan Taner Tolga Tarlacı 00:15
Kendini Kırbaçlatan Taner Tolga Tarlacı 4.213 izlenme - 4 yıl önce Kendini Kırbaçlatan Taner Tolga Tarlacı.
Nuri Alço'nun Tehditleri (Nostaljik Popo İçerir) 02:28
Nuri Alço'nun Tehditleri (Nostaljik Popo İçerir) 5.328 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum takipçilerinin en sevdiği içeriklerden olan nostaljı ve 01:56'da nereden geldiği belli olmayan popo resmini sizlerle paylaşmaktan keyif alır, iyi seyirler dilerim..
Koca Kafalar Kırbaç Sahnesi 01:25
Koca Kafalar Kırbaç Sahnesi 3.291 izlenme - 4 yıl önce Koca Kafalar
Camide Öğrenciye Kırbaç 01:25
Camide Öğrenciye Kırbaç 4.294 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde Kuran dersi verilen bir camide hocanın öğrenciyi kırbaçladığı görüntüler büyük tepki yarattı. Gizlice çekilen görüntülerin ortaya çıkmasının ardından soruşturma başlatıldı.
Yöresel Oyunun 50 Tonu - Malatya 08:01
Yöresel Oyunun 50 Tonu - Malatya 1.771 izlenme - 1 yıl önce Malatya'da gelenekselleşmiş bir değişik halk oyunu Deregezen Tura. iyi seyirler.
Tatlı Kaçıklar - Cumhurbaşkanı Adayı Tarumar Kırbaç (2000) 49:30
Tatlı Kaçıklar - Cumhurbaşkanı Adayı Tarumar Kırbaç (2000) 1.930 izlenme - 2 yıl önce 1996-2001 yılları arasında ATV'de yayınlanan Tatlı Kaçıklar dizisinin 133. bölümü... O dönemki Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nin gündemde olmasından hareketle hazırlanan bir bölüm.
Erkek Ve Kadın 00:36
Erkek Ve Kadın 3.584 izlenme - 5 yıl önce Erkek Ve Kadın In Farkı
Güzel Kadınların Aptallıklarına Dayanamamak 03:00
Güzel Kadınların Aptallıklarına Dayanamamak 2.971 izlenme - 3 yıl önce Bir kadın güzelse aptallıklarına bir süreliğine dayanabiliriz, özellikle yurdum delikanlısı dayanabildiği kadar dayanacaktır. Bu konuda herhangi bir şüphemiz yoktur. Strafor eriten doktor görünce aklımıza gelen kişi elbetteki Delibok olacaktır.
Okan Bayülgen'in Hülya Avşar'ı Kırbaçlaması 01:38
Okan Bayülgen'in Hülya Avşar'ı Kırbaçlaması 2.386 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen namı değer Televizyon çocuğu ve televizyon dünyasının aykırı insanı. Hülya Avşar da o yıllarda meşhur kırbaçlı klibiyle ortalığı kasıp kavuruyor. Öyle ki klip Yunanistan da bile olay yaratmıştı. Ve Hülya Avşar Şov a konuk olan Okan Bayülgen elinde kırbacıyla çıka geliyor ve televizyon tarihine geçecek hareketini yapıyor Yıl 1996
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 01:04
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 1.897 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da yaşanan bir vak'a efendim. Eşini aldattığı kesinleşen bir adamın halk tarafından cezalandırılışını izliyoruz. İbretliktir.
Kocak Kafalar Kırbaç 01:30
Kocak Kafalar Kırbaç 5.247 izlenme - 10 yıl önce koca kafalar kırbaç çok komik
Pantolon Giydiği için Kırbaç Cezasına Çarptırılan Kadın 01:50
Pantolon Giydiği için Kırbaç Cezasına Çarptırılan Kadın 1.582 izlenme - 3 yıl önce Ablamız pantolon giydiği için Kırbaç Cezasına çarptırılmış. Ne diyelim yazıklar olsun..
Benim Olucak Fıstık Vurucam Kırbacı (Şişko Nuri) 01:34
Benim Olucak Fıstık Vurucam Kırbacı (Şişko Nuri) 1.475 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın gelmiş geçmiş en antipatik insanı Şişko Nuri'nin sıpa Fıstık ile ilgili dizginlenemeyen fantezileri.
Kamçı Darbelerine Dayanamayan İstambul Kızı 01:28
Kamçı Darbelerine Dayanamayan İstambul Kızı 931 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa'da dün koşulan at yarışında insanın kanını donduran şiddet görüntüleri yaşandı. Apranti Hışman Çizik, 'İstambul Kızı' adlı atını yarışın başından sonuna dek kamçıyla dövdü. Kamçıların şiddetine dayanamayan 'İstambul Kızı' finişe metreler kala yere yığılıp kaldı. Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği altılı ganyan yarışlarının 5 Mart Şanlıurfa programında büyük bir skandal yaşandı. 3. koşuda "İstambul Kızı" isimli atın aprantisi Hışman Çizik, yarış sırasında olay yaratan hareketlerde bulundu. Koşunun başından sonuna kadar atı kamçısıyla adeta döven Hışman Çizik'in bu davranışı kamerelar tarafından anbean görüntüledi. Finişe kısa bir süre kala kamçıların şiddetine dayanamayan 'İstambul Kızı' bir anda yere yığıldı. Apranti, Hişman Çizik de kendini yerde bulurken, talihsiz at yerden kalkamadı. 'İstambul Kızı'nın sağlık durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu arada 'İstambul Kızı' yarışı dördüncü olarak tamamlarken, sahibine 2 bin TL kazandırdı. Konuyla ilgili sosyal medyada ayaklanan yarışseverler Türkiye Jokey Kulübü'ne tepki gösterdi.
Sudan'da Kahkaha Atan Kadına Kırbaç Cezası 02:19
Sudan'da Kahkaha Atan Kadına Kırbaç Cezası 784 izlenme - 3 yıl önce Sudan'da sokakta kahkaha atan bir kadının nasıl cezalandırıldığını görüyorsunuz.
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 01:58
Suriye'de Zina Yapan Gence Kırbaç Cezası 1.024 izlenme - 3 yıl önce Halep dolaylarındaki İzaz kentinde Elkaide bağlantılı Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü tarafından bir genç zina yaptığı iddiası ile şeriat kurallarına göre kırbaç cezasına çarptırıldı. İzazli gencin tanıkların da ifadesiyle zina yaptığının ortaya çıktığı iddia ediliyor ve buna göre 100 kırbaç cezasında mahkum oluyor. Görüntüde IŞİD militanlarından biri 100 kırbaç cezasını gencin vücudundaki farklı yerlere uyguluyor ve bölge halkı tüm olan bitenleri merakla izliyor. Daha sonra militanlar gence sarılarak öpüyorlar.
Şeytan Kızlar - Tüm Erkekleri Öldürmek 04:09
Şeytan Kızlar - Tüm Erkekleri Öldürmek 1.330 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının fantastik filmleri konusunda uzman http://www.otekisinema.com/ sayesinde ulaştığımız bu film artık alkışlarlayaşıyorum üyelerinin kullanımına da açılmıştır. Ne mutlu bize, tekrardan teşekkürler, öteki sinema.... http://www.otekisinema.com/seytan-kizlar-198/ 4 dakika biraz uzun olsa da sonuna kadar izlemenizi öneririm.
Gece kulübünü basıp, kadınları kırbaçladılar! 01:51
Gece kulübünü basıp, kadınları kırbaçladılar! 971 izlenme - 4 yıl önce Peru'da yaşanan olayda yüzleri maskeli on erkek, Cajamarca'da yer alan Alondra adlı gece kulübünü bastılar. Gece kulübündeki kadınları kovalayan ve ellerindeki kırbaçlarla onlara vuran kabadayıların kimlikleri tespit edilemedi. Gece kulübü baskınından bir gün sonra, başka bir gece kulübüne daha giren kişiler, burada da ekipmanları ateşe verdi. Cajamarca'yı fahişelikten arındırmayı hedeflediklerini açıklayan kişiler, kendi çektikleri görüntüleri de basına verdiler. Bastıkları gece kulüplerindeki erkekleri yere yatırıp şınav çektiren kabadayılar, onları da kırbaçladılar.
Tayfun Yılmaz Kırbaç Bölüm 3 00:59
Tayfun Yılmaz Kırbaç Bölüm 3 201 izlenme - 1 yıl önce Tayfun abimiz
Gay Dedektörü Kırbaç 00:14
Gay Dedektörü Kırbaç 306 izlenme - 1 yıl önce Gay Dedektörü Kırbaç Kırbaçtan korkarak çığlık atan gay'ın kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüleri sizlerle...