Hoşgeldiniz!

kist

Erkek Arkadaşının Suratındaki Kisti Sıkan Kadın 09:57
Erkek Arkadaşının Suratındaki Kisti Sıkan Kadın 12.638 izlenme - 2 yıl önce Kimileri izlerken yemeden içmeden kesilirken bazı manyaklar sağolsun sivilce ve benzeri sıkma görüntüleri Youtube'da izlenme rekorları kırılıyor. Lila isimli Youtube kanalından yüklenen bu son video ise bu tarz görüntüleri izlemeyi sevenler için adeta bir cennet! Normal şartlarda lokal anestezi altında bir operasyonla yapılması gereken işlemde ne yaptığını bildiğini söyleyen kadın adamın suratındaki kisti (Daily Mail'e konuşan Dermatoloji uzmanı Dr. Debra Jal epidermal kist olduğunu söylemiş) 10 dakikalık bir süreçle çıkarıyor. Aaron isimli bu adamın suratında büyükçe bir kist var ve birazdan içinden çıkacaklardan haberi yok. Gerçi sonrasında da yok adam kendinden geçiyor. Lila W isimli kadın elinde bir jilet ile ne yaptığını bilerek Aaron'ın suratını kesiyor. Adamın suratından bir ben çıkmadım diyeceğiniz görüntüleri izlemeye hazırsanız sizi play tuşuna basmaya davet ediyoruz.
Sagopa - Kajmer - Tek Başınalığın Yolcusu 2008 05:05
Sagopa - Kajmer - Tek Başınalığın Yolcusu 2008 12.908 izlenme - 10 yıl önce yorumlarınızı bekliyoruz. beykoz sagopa
Kocasının Suratındaki Kisti Sıkan Kadın 01:19
Kocasının Suratındaki Kisti Sıkan Kadın 571 izlenme - 11 ay önce Khristina Powell isimli kadın eşi Wade'in suratındaki kiste ufak bir kesik açtıktan sonra sıkmaya başladı. Birkaç saniye sonra ise içinden çıkanlar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.
04 - Yumurtalık Kistleri (Jinekolojik Onkoloji) 03:14
04 - Yumurtalık Kistleri (Jinekolojik Onkoloji) 956 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Ateş KARATEKE Yumurtalar yumurtalıklar içinde büyür, gelişir ve olgulaşırlar ve sonra, çocuk doğurabilme yılları boyunca ayda bir oluşan menstural periyodun (adet dönemi) bir parçası olan yumurtlama ile serbest bırakılırlar. Yumurtalık kistleri, yumurtalık üzerindeki foliküller (kesecikler) içerdikleri olgunlaşmış yumurtayı döllenmesi için döl yoluna bırakmamaları durumunda yumurtalıklar üzerinde oluşan sıvı dolu keseciklerdir.
İbrahim Saraçoğlu - Kist Ve Miyomlar İçin Soğan Kürü Tarifi 05:22
İbrahim Saraçoğlu - Kist Ve Miyomlar İçin Soğan Kürü Tarifi 597 izlenme - 2 yıl önce Hastalıklara ve özellikle kilo vermek isteyenlere hem sağlıklı hem de masrafsız bir çözüm olan soğan kürü, çoğu kişinin tercihi oldu. Soğan kürü, miyom, polikistik over, iyi huylu prostat büyümesi, kıl dönmesi, hamile kalma, menopoz gibi rahatsızlıklarda tedavi amacıyla kullanılan bitkisel bir kürdür. Soğan evlerimizde yemeklerimizde kullandığımız sebze olmanın dışında, içeriğinde bulunan B, A ve C vitamini, iyot, silis, fosfor, kükürt gibi maddeler, antibiyotik görevi yapan içerikler ve hazmı kolaylaştıran fermentlere sahip olan şifalı bir sebzedir. Soğan tüketiminin fazla olduğu ülkelerde, kanser hastalığının daha az görüldüğü tespit edilmiştir. Evlerinizde taze olarak hazırlayabileceğiniz kür, 15 gün boyunca düzenli olarak kullanıldığında hastalığınıza çare olabilir. SOĞAN KÜRÜ NASIL HAZIRLANIR? Kürümüzü hazırlamak için ihtiyacımız olan malzemeler bir adet açık kahverengi kabuklu kuru soğan ve
Kolundaki Kisti Çıkarmak İçin Bıçak Kullanan Adam 01:38
Kolundaki Kisti Çıkarmak İçin Bıçak Kullanan Adam 207 izlenme - 1 yıl önce Kolundaki kisti yok etmek için bıçakla koluna bir kesik atan adam, dokunun altından beyaz bir kistle karşılaştı. Ancak kolun alt kısımlarında kalsifikasyon (kireçlenme) söz konusu olduğu için kisti çıkarmakta bir hayli zorlandı.
Bileğindeki Ganglion Kistini Kitapla Yok Eden Adam 00:25
Bileğindeki Ganglion Kistini Kitapla Yok Eden Adam 129 izlenme - 8 ay önce Bileğinde çıkan ganglion kistini yok etmek için kalın bir kitap kullanan adam görenleri hayrete düşürdü. Bileğindeki kistten rahatsız olan kişi şişlikten kurtulmak isteyince ilginç bir yönteme başvurdu. Doktora gitmek yerine görülmemiş bir tedavi yöntemini benimseyen kişi sosyal medya kullanıcılarını hayrete düşürdü. Kolundaki bilekliğini bira kutusuna geçiren kişi ardından bileğini üzerine yerleştirdi. Yanındaki kişi ise eline kalın bir kitap alarak işe koyuldu. Birkaç kez vuracağı yeri ayarlamak için deneme yapan kişi, bir anda elindeki kitabı kistin üzerine vurdu. Ortaya çıkan sonuç ise videoyu izleyenleri şaşkına çevirdi. Bilye büyüklüğündeki kist darbe sonrası bir anda yok oldu. Gerçekleştirilen bu ilginç deneme sonrası ise gözü kara arkadaş grubundan sevinç çığlıkları yükseldi. İşte o anlarda yaşananlar.
Laparoskopik Lazer Cerrahisi İle Kist Ameliyatı 01:23
Laparoskopik Lazer Cerrahisi İle Kist Ameliyatı 294 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Yücel Karaman Laparoskopide karın içine kamera yardımı ile ulaşılarak tüm karın içinin ve genital organların rahatsızlıkları teşhis ve tedavi edilebilmektedir. Bu gün kısırlık vakaları artmış ve yardımcı teknikler ile kadının kısırlığı çeşitli yöntemlerle araştırılmaktadır. Genital organlara ait sıkıntılar, yumurtalık kistleri, onkolojik vakalara da yardımcı olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı laparoskopide kadına ait üreme sistemi, rahim, tüpler ve yumurtalıklar, karın ve pelvis içi organların da rahatlıkla değerlendirilmesine imkân bulunabildiği için kısırlık teşhis ve tedavisinde en çok uygulanan tekniklerden olmaktadır.
Safra Çamuru - Taşı Böbrek Taşımiyom-kiste Son!!!... 05:58
Safra Çamuru - Taşı Böbrek Taşımiyom-kiste Son!!!... 599 izlenme - 6 yıl önce safra çamurununa kesin çözüm...safra taşlarının ağrısız sızısız düşürülmesine çözüm35 yaşını geçen herkes kullanmasıtavsiye edilir.böbrek taşlarının ağrısız-sızısız ufalanarak düşürür.miyom kist ve bezelere çözümadet düzensizliğine çözümprostata çözüm
Akciğer ve Karaciğerde Kist 00:43
Akciğer ve Karaciğerde Kist 162 izlenme - 4 yıl önce Akciğer ve Karaciğerde Kist
Yumurtalık Kisti ve Tedavi Yöntemleri 09:51
Yumurtalık Kisti ve Tedavi Yöntemleri 17 izlenme - 6 ay önce Doktorum 21. Bölüm'de; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Murat Naki, yumurtalık kisti hakkında bilgiler verdi ve tedavi yöntemlerini anlattı!
Cystic Echinococcosis - Kist Hidatik 11:03
Cystic Echinococcosis - Kist Hidatik 165 izlenme - 4 yıl önce Köpeklerden İnsana Bulaşan Bir Hastalık...
Ruhi Su - Kist 01:08
Ruhi Su - Kist 120 izlenme - 6 yıl önce
Ruhi Su - Kist 01:07
Ruhi Su - Kist 117 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Zeybekler / Ezgili Yürek Çıkış Tarihi: 25.08.1993 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Umarsın umarsın da hani Biri çıkıp demez ki Oğlan çocuğudur bu iyi olmaz. Hemi de öyle anacığım Fünikiler kist geldi Sağ yumurtamın üstüne oturdu Attı kılcal damarlarını Mavi, turuncu, eflatun Yılanlar sardı canlar evini. Yetiş şahinim doktor yetiş Kurtar türkülerimi. Hemi de öyle oldu. Samatya'da bir tepede Beyaz melekleriyle Ziya Daldı döl evime Söktü çıkardı ifriti Attı yere Uyandım baktım ki Çiçeklerim sevinç içinde Koştum gittim kıyılara Kumbükü'ne vardım Deniz türküler içinde. Aldım Bir ben söyledim Bir deniz söyledi Bir ben söyledim Bir deniz söyledi Turunç kan ter içinde RUHİ SU
Meme kanseri nasıl tedavi edilir? 00:40
Meme kanseri nasıl tedavi edilir? 113 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Alaattin Öztürk, kadınlarda meme sağlığı hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde; Endokrin cerrahisi (guatr ameliyatları) , Sindirim sistemi cerrahisi (mide, bağırsaklar, safra kesesi, apandisit vb.) , Anüs hastalıkları (hemorid, fistül vb.) , Fıtık ameliyatları , Meme hastalıkları ve ameliyatları, Kıl dönmesi ameliyatları, Laparoskopik cerrahi (mide fıtığı, safra kesesi, bağırsak ameliyatları) , Onkolojik (kanser) cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. Meme kanseri nasıl tedavi edilir? Meme kanseri yakalandığı evresine göre tedavi şekilleri değişir. Bunlar meme kanseri dokusunun küçük bir kitle olarak çıkarılmasından memenin tamamen alınmasına göre değişen ameliyat yöntemleri vardır. Bazen bu ameliyat yöntemleri yetmez. Yanında ilaç tedavisi kemoterapi ve ışın tedavisi radyoterapide gerekebilir.
56 - Yumurtalık Kistlerinin Belirtileri Nelerdir? (Jinekolojik Onkoloji) 01:06
56 - Yumurtalık Kistlerinin Belirtileri Nelerdir? (Jinekolojik Onkoloji) 60 izlenme - 3 yıl önce Prof.Dr. Ateş KARATEKE Jinekolojik Onkoloji Cerrahi Uzmanı ve Ürojinekolog Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Ateş KARATEKE'nin diğer videolarını izlemek için: www.izlesene.com/DrAtesKarateke kanalına abone olabilirsiniz...
Polikistik over sendromu belirtileri nelerdir ? 00:45
Polikistik over sendromu belirtileri nelerdir ? 73 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Öğr.Gör. Dr. Melek Uzun polikistik over sendromu hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. Polikistik over hastaları çoğunlukla kilo artışı, kıllanma, adet düzeninin özellikle 45-50 gün bazen 60 gün bazı hastalarda 3-4 aya kadar süren periyotlarla adet görmesi şeklinde ortaya çıkar. Bazı hastalarda hani çocuk olmuyor şeklinde polikliniğe başvururlar. Çünkü ovilasyon sorunu yani anovulatuar siklüslerden dolayı bazı hastalarda da çocuk olmama şikayetine yol açabilir.
Kasıf - Kist 02:17
Kasıf - Kist 54 izlenme - 7 yıl önce mahlası kasıf olan emre lirik yazmaya 2oo9 ' da başladı.2o1o ' da ise söylemeye karar verdi. ve ilk kaydını aldı.
Kaşif - Kist 02:17
Kaşif - Kist 29 izlenme - 7 yıl önce mahlası kasıf olan emre lirik yazmaya 2oo9 ' da başladı.2o1o ' da ise söylemeye karar verdi. ve ilk kaydını aldı.