Hoşgeldiniz!

kist

Sagopa - Kajmer - Tek Başınalığın Yolcusu 2008 05:05
Sagopa - Kajmer - Tek Başınalığın Yolcusu 2008 13.037 izlenme - 15 yıl önce yorumlarınızı bekliyoruz. beykoz sagopa
Kadından 55 Kiloluk Kist Çıkması 00:38
Kadından 55 Kiloluk Kist Çıkması 1.515 izlenme - 4 yıl önce Hindistan, Keşmir'deki doktorlar, 72 yaşındaki bir göçebe kadının yumurtalıklarından büyük bir 55 kilo kist çıkarılmış...
04 - Yumurtalık Kistleri (Jinekolojik Onkoloji) 03:14
04 - Yumurtalık Kistleri (Jinekolojik Onkoloji) 1.639 izlenme - 9 yıl önce Prof. Dr. Ateş KARATEKE Yumurtalar yumurtalıklar içinde büyür, gelişir ve olgulaşırlar ve sonra, çocuk doğurabilme yılları boyunca ayda bir oluşan menstural periyodun (adet dönemi) bir parçası olan yumurtlama ile serbest bırakılırlar. Yumurtalık kistleri, yumurtalık üzerindeki foliküller (kesecikler) içerdikleri olgunlaşmış yumurtayı döllenmesi için döl yoluna bırakmamaları durumunda yumurtalıklar üzerinde oluşan sıvı dolu keseciklerdir.
Bileğindeki Ganglion Kistini Kitapla Yok Eden Adam 00:25
Bileğindeki Ganglion Kistini Kitapla Yok Eden Adam 971 izlenme - 6 yıl önce Bileğinde çıkan ganglion kistini yok etmek için kalın bir kitap kullanan adam görenleri hayrete düşürdü. Bileğindeki kistten rahatsız olan kişi şişlikten kurtulmak isteyince ilginç bir yönteme başvurdu. Doktora gitmek yerine görülmemiş bir tedavi yöntemini benimseyen kişi sosyal medya kullanıcılarını hayrete düşürdü. Kolundaki bilekliğini bira kutusuna geçiren kişi ardından bileğini üzerine yerleştirdi. Yanındaki kişi ise eline kalın bir kitap alarak işe koyuldu. Birkaç kez vuracağı yeri ayarlamak için deneme yapan kişi, bir anda elindeki kitabı kistin üzerine vurdu. Ortaya çıkan sonuç ise videoyu izleyenleri şaşkına çevirdi. Bilye büyüklüğündeki kist darbe sonrası bir anda yok oldu. Gerçekleştirilen bu ilginç deneme sonrası ise gözü kara arkadaş grubundan sevinç çığlıkları yükseldi. İşte o anlarda yaşananlar.
Kolundaki Kisti Çıkarmak İçin Bıçak Kullanan Adam 01:38
Kolundaki Kisti Çıkarmak İçin Bıçak Kullanan Adam 464 izlenme - 6 yıl önce Kolundaki kisti yok etmek için bıçakla koluna bir kesik atan adam, dokunun altından beyaz bir kistle karşılaştı. Ancak kolun alt kısımlarında kalsifikasyon (kireçlenme) söz konusu olduğu için kisti çıkarmakta bir hayli zorlandı.
Ruhi Su - Kist 01:07
Ruhi Su - Kist 136 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Zeybekler / Ezgili Yürek Çıkış Tarihi: 25.08.1993 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Umarsın umarsın da hani Biri çıkıp demez ki Oğlan çocuğudur bu iyi olmaz. Hemi de öyle anacığım Fünikiler kist geldi Sağ yumurtamın üstüne oturdu Attı kılcal damarlarını Mavi, turuncu, eflatun Yılanlar sardı canlar evini. Yetiş şahinim doktor yetiş Kurtar türkülerimi. Hemi de öyle oldu. Samatya'da bir tepede Beyaz melekleriyle Ziya Daldı döl evime Söktü çıkardı ifriti Attı yere Uyandım baktım ki Çiçeklerim sevinç içinde Koştum gittim kıyılara Kumbükü'ne vardım Deniz türküler içinde. Aldım Bir ben söyledim Bir deniz söyledi Bir ben söyledim Bir deniz söyledi Turunç kan ter içinde RUHİ SU