Hoşgeldiniz!

kitap okumak

Kitap Okumayı Kadın Memesine Tercih Eden Adam 00:46
Kitap Okumayı Kadın Memesine Tercih Eden Adam 30.615 izlenme - 8 yıl önce Ne kitabı okuduğunu çıkaramadığım abimiz, ablamızın figan ve feryatlarını aldırış etmez.İlerleyen sahneler de ablamızın feryatlarını dindiren bir babayiğit çıkar fakat sahne pek mustehcen oldugu için kestim.İzlemek isteyenler için; http://www.youtube.com/watch?v=UfaEBiiobw0
1 Dakikada Kitap Okuyan Çocuk - Beyaz Show 02:56
1 Dakikada Kitap Okuyan Çocuk - Beyaz Show 5.614 izlenme - 9 yıl önce Beyaz'ın kendisine verdiği kitabı ortalama 1 dakika da bitiren fotokopi makinesi Tarık herkesi şaşırtıyor,bununla da kalmayıp Beyaz'ın kitapla ilgili sorduğu sorulara da anında cevap veriyor.Ancak ne kadar doğru tartışılır...
Vatandaşın Aşırı Ayrıntılı 31 Mart Yorumu 02:13
Vatandaşın Aşırı Ayrıntılı 31 Mart Yorumu 1.220 izlenme - 4 yıl önce Kimseden siyasi yada partici olarak olaya bakmasini istemem. Dayinin olaylara bakis acisi ve verdigi ornekler muhtesem. Gunumuzde boyle bilgili adama rastamak oldukca nadirdir diye dusunuyorum. Hele ki ciftci ise. Okumaktir bizi kalkindiracak olan.
Sıkışık Trafikte Kitap Okuyan Motosikletli Kız 00:36
Sıkışık Trafikte Kitap Okuyan Motosikletli Kız 359 izlenme - 3 yıl önce Okula motosikleti ile giden kız trafik sıkıştığında çantasından çıkardığı kitabı okumaya başlamış. Kitap okuma alışkanlığı bu olsa gerek...
Masaj Koltuğu Eşliğinde Kitap Okumak  - Parodi 03:16
Masaj Koltuğu Eşliğinde Kitap Okumak - Parodi 503 izlenme - 8 yıl önce Arkadaşlar hatırlayacaksınız birkaç gün önce bi yapımcıydı sanırım hidterik edebiyat adı altında bir proje başlatmış ve tanınmış porno yıldızlarına okumaları için kitap vermiş ve bunu vibratör eşliğinde okumalarını istemişti... Bey abimiz de masaj koltugunda güzel bi paradi hazırlamış, ben beğendim izliyoruz ..
İlahi Komedya - Giriş ve 1. Kanto - B1 01:49
İlahi Komedya - Giriş ve 1. Kanto - B1 857 izlenme - 6 yıl önce Dante'nin sonsuz bir aşk ile bağlandığı Beatrice, belki de Dante'nin Cehennemi'nin en önemli ilhamıydı. Halbuki gençliğinde sadece iki kez karşılaştığı kadın, böyle bir ilhama kaynak olabileceğini bilebilir miydi? Derin bir alegori içeren bu güzide eser birinci bölümüyle sizlerle. Bizlere destek olmak için videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Afiyetle!
Sevgilinizle Yapmayı En Çok Sevdiğiniz Şey Nedir? 01:58
Sevgilinizle Yapmayı En Çok Sevdiğiniz Şey Nedir? 684 izlenme - 9 yıl önce Cumhura bu suali sormuşlar sevgilisi olanlarda bi güzel kaçamak cevap vermişler. Olmayanlarda var tabi.
Celal Şengör & İlber Ortaylı - Satılık Kütüphaneler Rezaleti 08:13
Celal Şengör & İlber Ortaylı - Satılık Kütüphaneler Rezaleti 932 izlenme - 7 yıl önce Celal Şengör ve İlber Ortaylı, kitap ve kütüphane olgusunun ticari bir metaya dönüşmesi konusunu eleştiriyorlar..
Çocuklara Masallar - Kitap Okumak 04:24
Çocuklara Masallar - Kitap Okumak 398 izlenme - 7 yıl önce Masallar Hakkında Kısa Özet Bilgi İlk anlatanı bilinmeyen ve ağızdan ağıza sürüp gelen, olağanüstü, düş ürünü olaylarla örülü anlatım türü. Masallar, olağanüstü olabildikleri gibi gerçekçi de olabilir, yani gerçek kişilere, gerçek olaylara dayandıkları izlenimini veren masallar da vardır. Ama her iki masal çeşidinde de düş ürünü, uydurma oluş, ana niteliktir. Bu ise biçimde, anlatımda belirginleşir. Sözgelimi, destancının tersine masalcı, dinleyenleri anlatılanlara inandırmak savında değildir. Ne de hikâyeci gibi anlatılanlara gerçek süsü vermek ister. Daha masalın başındaki tekerlemeyle dinleyici masala hazırlanır. Olayın uydurmalığına dikkati çekilir. Anlatımsa kısa ve yoğundur. Olaylar önemlerine göre sıralanarak aktarılır ve miş'li geçmiş, şimdiki zaman ya da geniş zamanın rivayeti kullanılır. Masallar, konularına göre şu ana çeşitlere ayrılır: 1) Hayvan masalları; 2) Asıl masallar, ol
Türkçe Kitap Okuyan Holosko 00:15
Türkçe Kitap Okuyan Holosko 319 izlenme - 8 yıl önce Türkiye'de baştacı olup bir kelime türkçe konuşmadan gidenler utansın. Holosko'dan türkçe kitap dinliyoruz.
En Son Hangi Kitabı Okudunuz? 02:02
En Son Hangi Kitabı Okudunuz? 179 izlenme - 9 yıl önce İstatiksel olarak kitap okuma oranımız ilk 5'i zorlayacak potansiyelde olduğunu herkes biliyor demek isterdim ama sanırım sondan 5'i zorlarız. Kuran'ı Kerimin ilk inen ayetinin "Oku" olduğu güzel dine mensup cumhurumuza sormuşlar bu suali ve onlarda bi güzel en son okudukları kitapları söylemişler. En son ben Jean Christophe Grange Taş Meclisi kitanını okudum ve hala aynı yazarın siyah kan kitabını bitirmeye çalışıyorum felan.
Duran Adam VS Okuyan Polis 00:50
Duran Adam VS Okuyan Polis 263 izlenme - 9 yıl önce Malumunuz DuranAdam olayına polislerde OkuyanPolis ile karşılık vermiş efenim.