Hoşgeldiniz!

kız arkadaş

Üniversitede Çıkılacak 6 Kız Tipi 03:27
Üniversitede Çıkılacak 6 Kız Tipi 613.138 izlenme - 3 yıl önce Bir grup genç, spor seven kızdan, eğlenmeyi seven kız tipine kadar üniversite beraber olunacak 6 kız tipinin anlatıldığı eğlenceli bir video çekti. Üniversite yeni bir hayat ve gelecekte elde edilecek başarılı bir kariyer için bir basamak bir araçtır. Ama üniversitenin nimetleri bununla sınırlı değil elbette. İyi bir sosyal çevre gece eğlenmeleri etkinlikler ve tabii ki kız arkadaş edinmek için en ideal ortamlardan birdir. Tabii üniversitede her kesim ve bölümden kişiler olduğu için geniş bir yelpazede seçim şansınız oluyor. ÜNİVERSİTEDE ÇIKILACAK 6 KIZ TİPİ Kızlar genel özelliklerde benzer olsalar da yaşayış tarzları, zevkleri, olaylara bakış açıları birbirinden farklı olabiliyor. Bu durumu anlatmak isteyen bir Grup Genç "Üniversitede beraber olunabilecek 6 kız tipi" ismiyle bir video hazırladı. Spor seven kızdan eğlenmeyi seven kız tipine kadar 6 kız tipinin anlatıldığı eğlenceli bir video.
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 4.760 izlenme - 3 gün önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın Amanda Cerny'li Şaka 07:10
Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın Amanda Cerny'li Şaka 43.579 izlenme - 3 ay önce Amanda Cerny her zamanki çekiciliğini kullanarak insanların başını yakma peşinde. Vitaly ile birlikte bir şaka videosuna imza atan Amanda, sokaktaki insanları hedef aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Merhaba Arkadaşlar Diyen Kızın Dramı 00:03
Merhaba Arkadaşlar Diyen Kızın Dramı 24.874 izlenme - 5 ay önce Video çekmek için hazırlanan kızın hiç beklemediği sürpriz. Kameraya yansıyan kısa fakat eğlenceli görüntüler sizlerle...
Mini Etekli Kız Arkadaş 01:27
Mini Etekli Kız Arkadaş 199.556 izlenme - 8 yıl önce
Kız Arkadaşı Tarafından İşkenceye Uğrayan Adamın İntikamı 02:43
Kız Arkadaşı Tarafından İşkenceye Uğrayan Adamın İntikamı 42.357 izlenme - 1 yıl önce Daha önce kız arkadaşına tuvalette hamam böceği şakası yaparak anti şaka olarak elektronik sinek öldürücü raketlerle işkenceye uğrayan adam için intikam zamanı. Erkek kardeşini kadın gibi giydirip evin salonunda dans ettirten adamın hareketi sonrası eve giren kız arkadaşı olayı anlaması gerektiği gibi anlayıp saldırıya geçiyor.
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 00:36
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 10.982 izlenme - 5 ay önce Alt geçitteki bu iki serseri birazdan yanlarından geçen sevgililere bulaşacaklar. Fakat başlarına geleceklerden habersizler.
Kız Arkadaşa Yapılmayacak Şaka! 02:25
Kız Arkadaşa Yapılmayacak Şaka! 59.494 izlenme - 4 yıl önce En Azından Kızı Güldürmeyi Başardı!
Kız Arkadaşı İle Yürürken Dayak Yiyen Genç 03:35
Kız Arkadaşı İle Yürürken Dayak Yiyen Genç 39.710 izlenme - 2 yıl önce Efenim olay Ordu'da gerçekleşmiş. Sokakta giden çifte sataşan dallamalar topluluğu çocuğu evire çevire dövüyor. Ancak benim dikkatimi çeken kızın iplemeyişi oldu, Ulan insan bi üzülür bağırır çağırır yardım ister put gibi izliyo amk. Bu arada 1.30dan sonrası hikaye...
 Kız arkadaşla kavgada sinir bozma taktikleri 00:06
Kız arkadaşla kavgada sinir bozma taktikleri 62.686 izlenme - 3 yıl önce Kız arkadaşla kavgada sinir bozma taktikleri
Teoman'ın Flash TV Röportajı Muhabirin Kız Arkadaşına Göz Dikmesi 03:27
Teoman'ın Flash TV Röportajı Muhabirin Kız Arkadaşına Göz Dikmesi 3.573 izlenme - 2 ay önce Teoman'ın eskilerinden kalma bir video Teoman genç ve alkollü, bir mekanda Babylon sanırsam yakalanan Teoman ile FlashTV muhabiri sorular yöneltirken konu karı kıza geliyor muhabirin sevgilisi olup olmadığını sorduktan sonra konu kızın şuan ne yaptığına geliyor muhabir evde ders çalışıyordur öğrenci kız derken Teoman sen öyle san ohooo diyor. Tabi bir Türkiye gerçeği sonra ortaya çıkıyor muhabirin kız arkadaşı yok kimin var ki onun olsun. Teoman'ın kafasının trilyon olduğu günlerden nostaljik değerde bir video.
 Kız Arkadaşımı Hamile Bıraktım - Babaya Şaka Yapmak 03:19
Kız Arkadaşımı Hamile Bıraktım - Babaya Şaka Yapmak 40.715 izlenme - 2 yıl önce Hindistanlı bir genç şaka yaptığı babasından feci dayak yedi.. Bir problemim var deyip odasına çağırdığı babasına kız arkadaşını hamile bıraktığını söyledi. Olayı duyan adam adeta çılgına döndü. Oğluna tekme tokat girişen adam en sonunda sopayı eline kapmışken oğlu olayın bir şaka olduğunu söyledi. Hırsı geçmeyen adam şaka olduğuna bile zor inandı.
9 Saat Boyunca Böyle Şehir Turu Attı 03:26
9 Saat Boyunca Böyle Şehir Turu Attı 2.454 izlenme - 2 ay önce Bursa’da bir genç, kendisini terk eden kız arkadaşıyla barışabilmek için “Bu öküzü affet, güzel gözlüm” yazılı arabayla 9 saat boyunca şehir turu attı. Vicdan azabı nedeniyle kendisine böyle bir ceza verdiğini belirten genç aşık,"Öküzlük yaptım cezasını çekiyorum” dedi. Bursa’da bir fabrikada işçi olarak çalışan 27 yaşındaki Emre Vardı, bir süre önce kız arkadaşına haber vermeden erkek arkadaşlarıyla birlikte dışarıya çıktı. Gece boyu telefonun şarjı biten Vardı’ya ulaşamayan genç kız, bir gün sonra buluşup kendisinden hesap sordu. Genç çift arasında ağız münakaşası ile başlayan tartışma büyüyünce çiftler bir daha görüşmemek üzere ayrıldı. 100 dilde "seni seviyorum" yazdı Vicdan azabına ve ayrılık acısına dayanamayan genç adam, barışmak için kimsenin cesaret edemeyeceği bir yola başvurdu. Kendisine ait otomobilin arka kısmına "Bu öküzü affet, güzel gözlüm” yazılı bez afiş giydiren Emre Vardı, otomobiliyle 9 saat boyunca şehir turu attı. “Hatamı anladım” diyen Vardı, “Kendimi affettirmek için ne yapabilirim ? diye çok düşündüm. Aklıma bu yazıyı yazmak geldi. Grafiti çizen bir arkadaşımdan destek aldım. Aralarında işret dilinin de olduğu 100 dilde “seni seviyorum” yazarak arabanın torpidosuna yapıştırdım. Bütün bir gece hiç uyumadan bunlarla uğraştım. Arabanın arkasına taktığım yazı ile tüm Bursa’da tur attım. Sonra kız arkadaşımı aradım. Bir süre ulaşamadım. Daha sonra ulaştığımda son bir kez görüşmek istediğimi söyledim. Evinin önüne gittiğimde, yazıyı görünce şok oldu. Bir süre konuştuktan sonra beni affetti. Umarım bir daha ayrılık yaşamayız. Önümüzdeki dönemde söz, nişan yaparak ilişkimizi resmiyete taşımak istiyorum”dedi. "Afişe bakanlar kaza yapıyor" Emre Vardı'nın şehir turundaki bu mesajı hem sürücülerin hem de yayaların dikkatini çekiyor. Bazıları da araçla fotoğraf çektirmek için sıraya bile giriyor. Vardı'nın aracındaki yazıya bakarken bir sürücü de dikkatsizlik sonucu aracına çarparak küçük çapta hasara sebep oldu.
Kız Arkadaşın Kolasına Müshil Atmak 05:15
Kız Arkadaşın Kolasına Müshil Atmak 15.187 izlenme - 1 yıl önce Vincent, klasik genç şakalarından biri olan içeceğe müshil ilacı atmayı güzel kız arkadaşı üzerinde denemiş. Şaka sonunda arkadaşı utancından evi terkediyor. İyi seyirler!
Kız Arkadaşlarına Timsah Şakası Yapan Gençler 02:01
Kız Arkadaşlarına Timsah Şakası Yapan Gençler 18.700 izlenme - 2 yıl önce Kız Arkadaşlarına Timsah Şakası Yapan Gençler Sahilde güneşlenen kız arkadaşlarına, timsah saldırısı şakası yaparak yürekleri ağza getirdiler.
Kız Arkadaşını Döven Birini Görseniz ne Yaparsınız? 01:48
Kız Arkadaşını Döven Birini Görseniz ne Yaparsınız? 22.634 izlenme - 2 yıl önce Sosyal deney amaçlı çekilen videoda erkek, asansörde sevgilisine şiddet uyguluyor. Bakalım buna tanık olan insanlar olaya müdahale edecek mi yoksa gözlerini mi yumacak?
En Son Ne Zaman Seviştiniz - İzmir 02:12
En Son Ne Zaman Seviştiniz - İzmir 10.780 izlenme - 6 ay önce Bu röportajımızda sevgiliniz var mı ve en son ne zaman seviştiniz sorusunu sorduk. İşte izmirlilerin cevaplrı.
Super Mario Oynarken Karşısına Çıkan Teklif ile Şok Oldu! 02:06
Super Mario Oynarken Karşısına Çıkan Teklif ile Şok Oldu! 4.764 izlenme - 5 ay önce Shane Birkinbine isimli romantik adam kız arkadaşına görüp görebileceğiniz en orijinal evlilik tekliflerinden birisini hazırladı. Super Mario oyununun içine eklenen Will you marry me? yazısıyla kız arkadaşını şaşırtan adamın o nefis düşünülmüş hareketini izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 02:01
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 16.616 izlenme - 1 yıl önce Eczaneden aldığı müshil ilacını kız arkadaşının kolasına atan genç, sevgilisinin acı çekmesini gülerek kameraya kaydetti.
Kız Arkadaşa Böyle Şaka Yapılmaz Ki 00:51
Kız Arkadaşa Böyle Şaka Yapılmaz Ki 15.777 izlenme - 2 yıl önce Kız Arkadaşa Böyle Şaka Yapılmaz ki
Kız Arkadaşının İç Çamaşırını Çekerek Canını Acıtmak 01:36
Kız Arkadaşının İç Çamaşırını Çekerek Canını Acıtmak 2.256 izlenme - 3 ay önce Kız Arkadaşının İç Çamaşırını Çekerek Canını Acıtmak Bulduğu her fırsatta kız arkadaşının iç çamaşırını çekerek onun canı acıtan adam.
Kız Arkadaşını Rahatsız Eden Genci Sopayla Dövdü 03:45
Kız Arkadaşını Rahatsız Eden Genci Sopayla Dövdü 18.296 izlenme - 2 yıl önce Adana'da 20 yaşındaki Emre Kuşçu, kız arkadaşını rahatsız ettiğini iddia ettiği 18 yaşındaki Ünal Özcan'ı sopayla döverek ağır yaraladı. Olay, 18 Mayıs Pazar günü saat 13.30 sıralarında ilçe merkezindeki bir internet kafede meydana geldi. İşyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülere göre Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun Meslek Yüksek Okulu öğrencisi olan Emre Kuşçu, sopayı arkasına saklayarak içeriye giriyor. Daha sonra Karaisalı Lisesi 4'üncü sınıf öğrencisi Ünal Özcan'ın yanına yaklaşan Kuşçu, sopayla defalarca vurduktan sonra olay yerinden kaçıyor.
Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı  00:36
Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı 2.873 izlenme - 5 ay önce Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 00:14
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 16.352 izlenme - 2 yıl önce Videodaki çift birbirlerine destek vererek spor yapıyorlar. Spro yapmanın faydalarından bir tanesini daha öğreniyoruz.
Kız Arkadaşına Kötü Şakalar Yapan Adam 01:05
Kız Arkadaşına Kötü Şakalar Yapan Adam 682 izlenme - 1 ay önce Kristen Hanby dünyanın en kötü evladı, kardeş, torunu ve hatta erkek arkadaşı olabilir. Kız arkadaşına ve aile fertlerine çektirdiği eziyetlere rağmen hala yaşıyor olması bile bir mucize...
Kız Tavlama Sanatı - Evlenme Teklifi (2.Bölüm) 03:52
Kız Tavlama Sanatı - Evlenme Teklifi (2.Bölüm) 12.802 izlenme - 10 ay önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Evvet arkadaşlar nasıl kız tavlanır serimize hoş geldiniz bu serimizde sizlere kız tavlamanın aslında bir sanat olduğunu anlatacağız öyle her baba yiğitonun harcı değildir; Kız Tavlamak! ... 2. bölümde evlenme teklifi ile imtahınımız İyi Seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Kız Arkadaşla Push Kick Çalışmak 00:26
Kız Arkadaşla Push Kick Çalışmak 3.428 izlenme - 7 ay önce Dev cüsseli abimiz kız arkadaşıyla push kick çalışması yapıyor sıra kendisine geldiğinde torpil yapmayıp kıyak geçmeyip veriyor depiği
Kız Arkadaşının Meme Ucuna Piercing Takmak 01:52
Kız Arkadaşının Meme Ucuna Piercing Takmak 13.412 izlenme - 2 yıl önce Koltuğu uzanmış ve bir göğsünü açan kız, kız arkadaşının elinde bulunduğu piercing'i meme ucuna taktırıyor.
Kız Arkadaşını Kaçırıp Elektrik Testereyle Korkutma Şakası 10:18
Kız Arkadaşını Kaçırıp Elektrik Testereyle Korkutma Şakası 2.580 izlenme - 6 ay önce Aniden ortaya çıkan bir projeydi bu. Bir önceki günden ayarlanıp ertesi gün yaptık ve çok düzensiz oldu. Bundan dolayı özür dilerim. Olay şu şekil : Şakayı yaptığımız ( Yasmin ) arkadaşımızın yakın arkadaşı ( Işıl ) bu fikri bize verdi bizde yaptık. Daha önceden ben ve Işıl mekana gidip bana Yasmi'nin gidiş güzargahını gösterdi. Bizde onun gideceği yolda bekledik ve zamanı geldiğinde olayı gerçekleştirdik :)
Centilmenlik yapayım derken neler oldu? 01:06
Centilmenlik yapayım derken neler oldu? 19.061 izlenme - 3 yıl önce Meksika'da çekilen görüntülerde kız arkadaşını suların içinden karşıya geçiren centilmenin başına gelenler görenlerin kahkahaya boğdu.