Hoşgeldiniz!

kız arkadaş

Üniversitede Çıkılacak 6 Kız Tipi 03:27
Üniversitede Çıkılacak 6 Kız Tipi 632.339 izlenme - 3 yıl önce Bir grup genç, spor seven kızdan, eğlenmeyi seven kız tipine kadar üniversite beraber olunacak 6 kız tipinin anlatıldığı eğlenceli bir video çekti. Üniversite yeni bir hayat ve gelecekte elde edilecek başarılı bir kariyer için bir basamak bir araçtır. Ama üniversitenin nimetleri bununla sınırlı değil elbette. İyi bir sosyal çevre gece eğlenmeleri etkinlikler ve tabii ki kız arkadaş edinmek için en ideal ortamlardan birdir. Tabii üniversitede her kesim ve bölümden kişiler olduğu için geniş bir yelpazede seçim şansınız oluyor. ÜNİVERSİTEDE ÇIKILACAK 6 KIZ TİPİ Kızlar genel özelliklerde benzer olsalar da yaşayış tarzları, zevkleri, olaylara bakış açıları birbirinden farklı olabiliyor. Bu durumu anlatmak isteyen bir Grup Genç "Üniversitede beraber olunabilecek 6 kız tipi" ismiyle bir video hazırladı. Spor seven kızdan eğlenmeyi seven kız tipine kadar 6 kız tipinin anlatıldığı eğlenceli bir video.
Filmlerde Gördüğümüz Seks Sahnelerinin Gerçek Hayattaki Karşılığı 04:44
Filmlerde Gördüğümüz Seks Sahnelerinin Gerçek Hayattaki Karşılığı 66.875 izlenme - 7 ay önce Tabi her şeyden önce bir erkek arkadaş ya da kız arkadaşa sahip olmak gerekli.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mini Etekli Kız Arkadaş 01:27
Mini Etekli Kız Arkadaş 199.828 izlenme - 9 yıl önce
Birbirlerine Eşşek Şakası Yapan Kızlar 01:27
Birbirlerine Eşşek Şakası Yapan Kızlar 15.767 izlenme - 7 ay önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla çığır açmış kızların kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri sizlerle.
Merhaba Arkadaşlar Diyen Kızın Dramı 00:03
Merhaba Arkadaşlar Diyen Kızın Dramı 26.445 izlenme - 1 yıl önce Video çekmek için hazırlanan kızın hiç beklemediği sürpriz. Kameraya yansıyan kısa fakat eğlenceli görüntüler sizlerle...
Kız Arkadaşı Tarafından İşkenceye Uğrayan Adamın İntikamı 02:43
Kız Arkadaşı Tarafından İşkenceye Uğrayan Adamın İntikamı 46.040 izlenme - 2 yıl önce Daha önce kız arkadaşına tuvalette hamam böceği şakası yaparak anti şaka olarak elektronik sinek öldürücü raketlerle işkenceye uğrayan adam için intikam zamanı. Erkek kardeşini kadın gibi giydirip evin salonunda dans ettirten adamın hareketi sonrası eve giren kız arkadaşı olayı anlaması gerektiği gibi anlayıp saldırıya geçiyor.
Kız Arkadaşı İle Yürürken Dayak Yiyen Genç 03:35
Kız Arkadaşı İle Yürürken Dayak Yiyen Genç 43.907 izlenme - 3 yıl önce Efenim olay Ordu'da gerçekleşmiş. Sokakta giden çifte sataşan dallamalar topluluğu çocuğu evire çevire dövüyor. Ancak benim dikkatimi çeken kızın iplemeyişi oldu, Ulan insan bi üzülür bağırır çağırır yardım ister put gibi izliyo amk. Bu arada 1.30dan sonrası hikaye...
 Kız arkadaşla kavgada sinir bozma taktikleri 00:06
Kız arkadaşla kavgada sinir bozma taktikleri 62.729 izlenme - 4 yıl önce Kız arkadaşla kavgada sinir bozma taktikleri
Kız Arkadaşını Döven Birini Görseniz ne Yaparsınız? 01:48
Kız Arkadaşını Döven Birini Görseniz ne Yaparsınız? 23.127 izlenme - 3 yıl önce Sosyal deney amaçlı çekilen videoda erkek, asansörde sevgilisine şiddet uyguluyor. Bakalım buna tanık olan insanlar olaya müdahale edecek mi yoksa gözlerini mi yumacak?
Kız Arkadaşlarına Timsah Şakası Yapan Gençler 02:01
Kız Arkadaşlarına Timsah Şakası Yapan Gençler 18.924 izlenme - 2 yıl önce Kız Arkadaşlarına Timsah Şakası Yapan Gençler Sahilde güneşlenen kız arkadaşlarına, timsah saldırısı şakası yaparak yürekleri ağza getirdiler.
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 00:36
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 13.642 izlenme - 1 yıl önce Alt geçitteki bu iki serseri birazdan yanlarından geçen sevgililere bulaşacaklar. Fakat başlarına geleceklerden habersizler.
Onur Sermik'in Yeniden Stand Up Yapması! (Kız Arkadaş) 02:50
Onur Sermik'in Yeniden Stand Up Yapması! (Kız Arkadaş) 5.976 izlenme - 8 ay önce 14 ay sonra. Tam 14 ay sonra tekrardan sahneye çıktım. Çok düşündüm. 17.12.2016 kayıtlı amatör stand-up gösterimden kısa bir bölüm. Bugüne kadar bana yaptığınız bütün yorumları tekrardan okudum. Hatta gösterimde alkışlarlayaşıyorum diye bir bölüm var. İşe kostümümü ve tarzımı değiştirerek başladım. Öyle abi. Umarım bu sefer bir şeyleri değiştirmeye başarmışımdır.
Kız Arkadaşa Böyle Şaka Yapılmaz Ki 00:51
Kız Arkadaşa Böyle Şaka Yapılmaz Ki 17.780 izlenme - 3 yıl önce Kız Arkadaşa Böyle Şaka Yapılmaz ki
Kız Arkadaşı Tuvalet Çıkışında Beklemek 00:36
Kız Arkadaşı Tuvalet Çıkışında Beklemek 35.328 izlenme - 4 yıl önce Kız Arkadaşı Tuvalet Çıkışında Beklemek
Acımasız Adamdan Kız Arkadaşa Banyoda Örümcek Şakası 03:38
Acımasız Adamdan Kız Arkadaşa Banyoda Örümcek Şakası 5.204 izlenme - 7 ay önce Banyoda duş alan sevgilisine örümceklerle acımasız bir şaka hazırlayan genç. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 02:01
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 17.223 izlenme - 2 yıl önce Eczaneden aldığı müshil ilacını kız arkadaşının kolasına atan genç, sevgilisinin acı çekmesini gülerek kameraya kaydetti.
Kız Arkadaşını Rahatsız Eden Genci Sopayla Dövdü 03:45
Kız Arkadaşını Rahatsız Eden Genci Sopayla Dövdü 18.589 izlenme - 3 yıl önce Adana'da 20 yaşındaki Emre Kuşçu, kız arkadaşını rahatsız ettiğini iddia ettiği 18 yaşındaki Ünal Özcan'ı sopayla döverek ağır yaraladı. Olay, 18 Mayıs Pazar günü saat 13.30 sıralarında ilçe merkezindeki bir internet kafede meydana geldi. İşyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülere göre Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun Meslek Yüksek Okulu öğrencisi olan Emre Kuşçu, sopayı arkasına saklayarak içeriye giriyor. Daha sonra Karaisalı Lisesi 4'üncü sınıf öğrencisi Ünal Özcan'ın yanına yaklaşan Kuşçu, sopayla defalarca vurduktan sonra olay yerinden kaçıyor.
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 00:14
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 16.749 izlenme - 3 yıl önce Videodaki çift birbirlerine destek vererek spor yapıyorlar. Spro yapmanın faydalarından bir tanesini daha öğreniyoruz.
Kız Arkadaşının Meme Ucuna Piercing Takmak 01:52
Kız Arkadaşının Meme Ucuna Piercing Takmak 17.695 izlenme - 3 yıl önce Koltuğu uzanmış ve bir göğsünü açan kız, kız arkadaşının elinde bulunduğu piercing'i meme ucuna taktırıyor.
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 6.456 izlenme - 10 ay önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
En Son Ne Zaman Seviştiniz - İzmir 02:12
En Son Ne Zaman Seviştiniz - İzmir 12.104 izlenme - 1 yıl önce Bu röportajımızda sevgiliniz var mı ve en son ne zaman seviştiniz sorusunu sorduk. İşte izmirlilerin cevaplrı.
Nasıl Kız Arkadaşı Edinirim? 06:39
Nasıl Kız Arkadaşı Edinirim? 1.615 izlenme - 3 ay önce Kız arkadaş edinme ve insan iletişimi gibi konularda videoları bulunan ve konunun uzmanı olmuş arkadaşımız Alkan Öztürk'ten, erkeklere altın değerinde tavsiyeler.
Centilmenlik yapayım derken neler oldu? 01:06
Centilmenlik yapayım derken neler oldu? 19.091 izlenme - 4 yıl önce Meksika'da çekilen görüntülerde kız arkadaşını suların içinden karşıya geçiren centilmenin başına gelenler görenlerin kahkahaya boğdu.
 Sizi Böyle Uyandıran Kız Arkadaşınız Olsaydı Ne Yapardınız? 00:06
Sizi Böyle Uyandıran Kız Arkadaşınız Olsaydı Ne Yapardınız? 12.111 izlenme - 3 yıl önce GÜZEL UYANDIRMIŞ
Dünyanın En Kötü Erkek Arkadaşı 02:49
Dünyanın En Kötü Erkek Arkadaşı 3.358 izlenme - 9 ay önce Yaptığı eşek şakalarıyla büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Derek Deso, bu sefer kız arkadaşına öyle akılalmaz bir şaka yaptı ki, genç kadın korkudan ne yapacağını bilemedi. Derek, uyuyan kız arkadaşının üzerine devasa boyutlardaki canlı iki piton yılanı attı. Uykusundan uyanan genç kadın, üzerinde sürünen yılanları fark edince ağlamaya ve bağırmaya başladı.
Kız Arkadaşının İç Çamaşırına Kaşıntı Tozu Döken Adam 08:07
Kız Arkadaşının İç Çamaşırına Kaşıntı Tozu Döken Adam 131 izlenme - 4 gün önce Şu sıralar kız-erkek arkadaş şakaları bir hayli fazla. Birbirlerine yaptıkları şakalarla popüler olmanın peşine düşen çiftlerden biri kaşındırıcı bir şaka ile karşımızda.
böyle kız arkadaş istermiydiniz? 00:46
böyle kız arkadaş istermiydiniz? 16.033 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Kız Tavlama Sanatı - Evlenme Teklifi (2.bölüm) 03:52
Kız Tavlama Sanatı - Evlenme Teklifi (2.bölüm) 13.054 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Evvet arkadaşlar nasıl kız tavlanır serimize hoş geldiniz bu serimizde sizlere kız tavlamanın aslında bir sanat olduğunu anlatacağız öyle her baba yiğitonun harcı değildir; Kız Tavlamak! ... 2. bölümde evlenme teklifi ile imtahınımız İyi Seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Super Mario Oynarken Karşısına Çıkan Teklif ile Şok Oldu! 02:06
Super Mario Oynarken Karşısına Çıkan Teklif ile Şok Oldu! 4.835 izlenme - 1 yıl önce Shane Birkinbine isimli romantik adam kız arkadaşına görüp görebileceğiniz en orijinal evlilik tekliflerinden birisini hazırladı. Super Mario oyununun içine eklenen Will you marry me? yazısıyla kız arkadaşını şaşırtan adamın o nefis düşünülmüş hareketini izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kız arkadaşa inanılmaz tekme! 00:45
Kız arkadaşa inanılmaz tekme! 6.593 izlenme - 3 yıl önce Kız arkadaşının kafasında bulunan şişeyi tekme atarak vurmaya çalışan erkek arkadaş kızın kafasına inanılmaz bir tekme atıyor.