Hoşgeldiniz!

kız arkadaş

Kız Arkadaşının P...no Yıldızı Olmasına Aldırış Etmeyen Adam 05:37
Kız Arkadaşının P...no Yıldızı Olmasına Aldırış Etmeyen Adam 182.184 izlenme - 6 yıl önce Kız arkadaşının hemen hemen her hafta farklı bir erkekle p...no filminde oynaması Mike Adkins için hiç de önemli değil. Mike'ın kız arkadaşı Allie Haze. Dünyanın en ünlü p...no yıldızlarından birisi.
Kız Arkadaşı Tarafından İşkenceye Uğrayan Adamın İntikamı 02:43
Kız Arkadaşı Tarafından İşkenceye Uğrayan Adamın İntikamı 58.076 izlenme - 8 yıl önce Daha önce kız arkadaşına tuvalette hamam böceği şakası yaparak anti şaka olarak elektronik sinek öldürücü raketlerle işkenceye uğrayan adam için intikam zamanı. Erkek kardeşini kadın gibi giydirip evin salonunda dans ettirten adamın hareketi sonrası eve giren kız arkadaşı olayı anlaması gerektiği gibi anlayıp saldırıya geçiyor.
Merhaba Arkadaşlar Diyen Kızın Dramı 00:03
Merhaba Arkadaşlar Diyen Kızın Dramı 28.278 izlenme - 7 yıl önce Video çekmek için hazırlanan kızın hiç beklemediği sürpriz. Kameraya yansıyan kısa fakat eğlenceli görüntüler sizlerle...
Piskopat Kız Arkadaşının Dişlerini  Döktü 00:52
Piskopat Kız Arkadaşının Dişlerini Döktü 53.416 izlenme - 14 yıl önce şakalaşırken sinirlenen kız arkadaşın tum dişlerini kırdı
Adamın Kız Arkadaşına Aldığı Mayo 06:45
Adamın Kız Arkadaşına Aldığı Mayo 22.429 izlenme - 5 yıl önce Adam sevgilisine mayoya yüzünü bastırıp veriyor... Kadının pek hoşuna gitmiyor... Çiftin ReuBekah Vidz kanallarındaki paylaştıkları eğlenceli video.
Kız Arkadaşı Tuvalet Çıkışında Beklemek 00:36
Kız Arkadaşı Tuvalet Çıkışında Beklemek 35.423 izlenme - 10 yıl önce Kız Arkadaşı Tuvalet Çıkışında Beklemek
Kıza Her Şeyini Veren Telefonunu Vermeyen Adam 00:59
Kıza Her Şeyini Veren Telefonunu Vermeyen Adam 6.191 izlenme - 4 yıl önce Konu her ne ise kardeşimiz güzel bir inat gösteriyor ve telefonu vermiyor. güzel bir sabır.
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 00:14
Kız Arkadaşla Spor Yapmak 17.690 izlenme - 9 yıl önce Videodaki çift birbirlerine destek vererek spor yapıyorlar. Spro yapmanın faydalarından bir tanesini daha öğreniyoruz.
Kız Arkadaşını Gezerken Troll'leyerek Çileden Çıkaran Adam 01:22
Kız Arkadaşını Gezerken Troll'leyerek Çileden Çıkaran Adam 13.795 izlenme - 6 yıl önce Kız arkadaşını seyahati boyunca Tara where are we? diyerek bezdiren adam... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 00:36
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 19.006 izlenme - 7 yıl önce Alt geçitteki bu iki serseri birazdan yanlarından geçen sevgililere bulaşacaklar. Fakat başlarına geleceklerden habersizler.
Enes Batur'ın Çaya Tükürüp Kız Arkadaşına Vermesi 00:15
Enes Batur'ın Çaya Tükürüp Kız Arkadaşına Vermesi 10.342 izlenme - 6 yıl önce Enes Batur canı çay çeken kız arkadaşına çayı doldurp içine tükürüyor.Böyle şakamı olur.
Komik Basketbol 00:44
Komik Basketbol 7.892 izlenme - 4 yıl önce Evde canı sıkılan sevgililer farklı bir oyun geliştirmişler. Eleman attığı topu kız arkadaşının göğüslerinin arasına sokmaya çalışmış ve başarmış.
Kız Arkadaşı Reddetti Tır ile Eve Daldı 00:56
Kız Arkadaşı Reddetti Tır ile Eve Daldı 1.718 izlenme - 1 yıl önce İskoçya'da bir TIR şoförü kendisiyle buluşmak istemeyen kız arkadaşının evine TIR'la daldı. İki çocuk ve bir yetişkinin olduğu evde yaralanan olmadı.
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 02:01
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 19.094 izlenme - 8 yıl önce Eczaneden aldığı müshil ilacını kız arkadaşının kolasına atan genç, sevgilisinin acı çekmesini gülerek kameraya kaydetti.
Cansız Manken Hastası Everard Cunion 01:22
Cansız Manken Hastası Everard Cunion 14.145 izlenme - 9 yıl önce Bundan 9 yıl önce cansız mankenlerle yaşamaya başlayıp 9 yılda 9 cansız manken sevgili değiştirip en sonuncusuyla nikah masasına oturan 55 yaşındaki Everard, ülkemizde olmasa da dünya basınının yakından tanıdığı bir isim. Kendisi şu ana kadar bir çok haber,inceleme hatta doktora tezine konu oldu. National Geographic bu özel durumu hakkında bir belgesel bile çekti. Kısaca Everard sıradan bir insan değil , oldukça uçlarda... İlgili Haber Linki : http://www.haberturk.com/dunya/haber/723745-sisme-kadin-telli-duvakli-gelin-oldu
Kız Arkadaşını Sarhoş Eden Genç 01:23
Kız Arkadaşını Sarhoş Eden Genç 16.124 izlenme - 9 yıl önce Genç adam kız arkadaşını sarhoş ettikten sonra bakın sonunda ne yapıyor.O son cümleyle tüm erkeklere vereceği müthiş dersi izliyoruz. Son olarak şunu sormadan edemiyorum kaldı mı la böyle adamlar?
En Son Ne Zaman Seviştiniz - İzmir 02:12
En Son Ne Zaman Seviştiniz - İzmir 17.841 izlenme - 7 yıl önce Bu röportajımızda sevgiliniz var mı ve en son ne zaman seviştiniz sorusunu sorduk. İşte izmirlilerin cevaplrı.
Konser Yüzünden Erkek Arkadaşını Skolyoz Hastası Eden Chubby 00:26
Konser Yüzünden Erkek Arkadaşını Skolyoz Hastası Eden Chubby 3.243 izlenme - 4 yıl önce Erkek arkadaşını omuzlarına çıkan görüntüdeki hafif tombul ablamız altındaki insanı önemsemeden zıpır zıpır oynamaya devam ediyor.
Kız Arkadaşını Arabada Yalnız Bırakıp Araba Hırsızına Yem Eden Adam 04:46
Kız Arkadaşını Arabada Yalnız Bırakıp Araba Hırsızına Yem Eden Adam 11.366 izlenme - 8 yıl önce Arabada bir süreliğine yalnız kaldığını düşünen kız yüzü maskeli adamın arabaya binmesi ile şok oldu. Elinde silahı da gören kızın korku dolu anlarını izliyoruz.
Erkek Arkadaşını Tokatlayan Kız 00:38
Erkek Arkadaşını Tokatlayan Kız 5.007 izlenme - 5 yıl önce Kız arkadaşından tokat yiyen çocuğun gıkı çıkmaması. Kızın nedendir bilinmez erkek arkadaşını tokatladıkça hiç bir şey yapmıyor belli ki suçlu yada fena yakalandı...
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 01:19
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 8.633 izlenme - 9 yıl önce Zalim erkek arkadaş kız arkadaşı gelmeden klozeti streç filmle kaplıyor ve tuvaleti gelen kız arkadaşı da klozete oturmaya gelince olanlar oluyor.
Kız Arkadaşına Sürpriz Evlenme Teklifi Eden Kız 00:37
Kız Arkadaşına Sürpriz Evlenme Teklifi Eden Kız 4.175 izlenme - 4 yıl önce Gezi için gittikleri yerde hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen kızlardan biri hayatını birleştirmek istediği kız sürpriz bir evlenme teklifi etmiş.
Üniversitede Karşılaşılan 6 Kız Tipi 03:35
Üniversitede Karşılaşılan 6 Kız Tipi 8.352 izlenme - 9 yıl önce Biri bunun yerli versiyonunu yapsa güzel olur aslında, 6 kız tipini de inceleyelim.
Onur Sermik'in Yeniden Stand Up Yapması! (Kız Arkadaş) 02:50
Onur Sermik'in Yeniden Stand Up Yapması! (Kız Arkadaş) 6.188 izlenme - 7 yıl önce 14 ay sonra. Tam 14 ay sonra tekrardan sahneye çıktım. Çok düşündüm. 17.12.2016 kayıtlı amatör stand-up gösterimden kısa bir bölüm. Bugüne kadar bana yaptığınız bütün yorumları tekrardan okudum. Hatta gösterimde alkışlarlayaşıyorum diye bir bölüm var. İşe kostümümü ve tarzımı değiştirerek başladım. Öyle abi. Umarım bu sefer bir şeyleri değiştirmeye başarmışımdır.
Kız Arkadaşına Tasma Takıp Gezdiren Adam 00:59
Kız Arkadaşına Tasma Takıp Gezdiren Adam 4.660 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da yaşayan bir adam kız arkadaşına tasma takarak sokak ortasında gezdirmiş. Amaç nedir bilinmez ama hayatımda izlediğim en iğrenç videolar listesinde zirveye oynayan bir yapıt efendim.
Kız Arkadaşa Yanlışlıkla Aldatma Mesajı Atmak (Şaka İçerir) 07:51
Kız Arkadaşa Yanlışlıkla Aldatma Mesajı Atmak (Şaka İçerir) 8.625 izlenme - 8 yıl önce 10.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Kız Arkadaşa Yanlışlıkla Aldatma MesajI Atmak (Şaka İçerir)" başlıklı videoyu izleyin.
Annesinin Yanında Kız Arkadaşına Titreşimli İç Çamaşırı Hediye Edip Utandıran Adam 05:14
Annesinin Yanında Kız Arkadaşına Titreşimli İç Çamaşırı Hediye Edip Utandıran Adam 5.486 izlenme - 7 yıl önce Hammy kız arkadaşına hediye ettiği titreşimli iç çamaşırı efsane eğlenceli anlar yaşamış. Uzaktan kontrol edilebilen titreşim sayesinde annesinin yanında araç kullanan sevgilisini orgazma sürükleyen Hammy ve çaresiz kadının o anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 7.068 izlenme - 7 yıl önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
İsraf Adam - Kız Arkadaş Nasıl Yapılır ? 02:21
İsraf Adam - Kız Arkadaş Nasıl Yapılır ? 6.950 izlenme - 9 yıl önce İsraf Adam bütün iğrençlikleriyle sınırları zorlayan bir video ile karşımızda ama işe yarar bir video denemek lazım kız arkadaş bulmak için
Acımasız Adamdan Kız Arkadaşa Banyoda Örümcek Şakası 03:38
Acımasız Adamdan Kız Arkadaşa Banyoda Örümcek Şakası 6.591 izlenme - 7 yıl önce Banyoda duş alan sevgilisine örümceklerle acımasız bir şaka hazırlayan genç. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."