Hoşgeldiniz!

Kız Kaçırma

Düğünde Oynayan Kadını Kaçırma Girişimi 00:51
Düğünde Oynayan Kadını Kaçırma Girişimi 255.315 izlenme - 8 yıl önce Düğünde Oynayan Kadını Kaçırma Girişimi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kız Kaçırma Şakası 03:25
Kız Kaçırma Şakası 122.077 izlenme - 8 yıl önce Sokakta yürürken hemen yanıbaşınızda bayıltılıp bir kız kaçırılsa ne yapardınız. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Oynarken Kız Kaçırmak 00:26
Düğünde Oynarken Kız Kaçırmak 7.578 izlenme - 7 yıl önce Eleman düğünde karşılıklı oynadığı kadını sırtlıyor ve kaçırıyor. Kızın ailesi ne kadar mani olmaya çalışsa da atı alan Üsküdar'ı geçiyor.
Düğünden Mal Kaçırır Gibi Kız Kaçırmak - Kafkasya 00:25
Düğünden Mal Kaçırır Gibi Kız Kaçırmak - Kafkasya 2.496 izlenme - 2 yıl önce Efendim ülkemizde yaygın olan kız kaçırma hadisesi bazı ülkelerde yasaklansa da Kafkas ülkelerinde hala bir şekilde devam etmekte. İzleyeceğiniz videoda canlı canlı düğünden nasıl kız kaçırılır bunu göreceksiniz.
Tofaş Şahin - En İyi Kız Kaçırma Bestesi 02:12
Tofaş Şahin - En İyi Kız Kaçırma Bestesi 4.587 izlenme - 8 yıl önce Tofaş Şahin - En İyi Kız Kaçırma Bestesi
Tofaş Yasin Aslan - Kız Kaçırma (Official Video) 03:43
Tofaş Yasin Aslan - Kız Kaçırma (Official Video) 4.196 izlenme - 5 yıl önce Resmi İZLESENE Kanalımız Takip Edin. Sosyal Medya ; http://facebook.com/yasinaslanfan http://instagram.com/yasinaslan.fan
Grand Theft Adana - Kız Kaçırma 03:58
Grand Theft Adana - Kız Kaçırma 3.129 izlenme - 4 yıl önce Animatrak'ın oluşturduğu bu animasyonda, CJ'in Laiklik Elden Gidiyah diyen dayının kızını istemesine şahit oluyoruz.
Kırgızistan'da Geleneksel Kızı Kaçırma Töreni 01:27
Kırgızistan'da Geleneksel Kızı Kaçırma Töreni 2.692 izlenme - 7 yıl önce Kırgızistanda yasal olmasada gelenek olan kızı kaçırıp zorla evlendiriyorlar organize olan aile kızı zorla arabadan indirip tanımadığı bi adamla evlendiriyorlar. Belki de tanıyordur mk böyle gelenek mi olur.
Kız Kaçırma Şakası 02:35
Kız Kaçırma Şakası 2.706 izlenme - 8 yıl önce Siz sokakta yürürken iki adamın güzel bir kızı kaçırdığını görseniz ne yapardınız, işte bu müthiş şakayı izliyoruz.
Çerkeslerde Kız Kaçırma 04:45
Çerkeslerde Kız Kaçırma 1.545 izlenme - 7 yıl önce Sitenin "Kafkas Lobisi" olma yolunda ilerlerken "ben bunu nasıl unuttum" dedim..."Çerkeslerde kız kaçırma yaygın bir gelenektir. Kız kaçırma eyleminin ilginç yönü bu eylemde zor kullanılmamasıdır, yani kızın rızası olmadan böyle bir işe kesinlikle kalkışılmaz.Kızı kaçırmak için erkeğin, kız ailesinden birilerini haberdar etmesi gerekir.Kız kaçırmaya kendisinin gitmesi şart degildir. Kızı erkeğin arkadaşları kaçırır ve yakın bir aileye teslim eder.O aile kızın artık ikinci ailesi dermektir. Kızın kaçırılıp getirildiği aile kız evi rollerini yüklenir. Ailelerin anlaşması ise topluluğun yaslılarına (Thamade) düşer.Geleneklere uygun biçimde evlilik törenleri düzenlenir ve gençler yeni yuvalarını kurar."
Kız Kaçırma Şakası! 03:23
Kız Kaçırma Şakası! 1.104 izlenme - 6 yıl önce Mafya babası tarafından kaçırılmış ve ağzı bantlı, elleri bağlı bir şekilde bagaja sokulmuş bir kız bagajdan çıksa ve sizden yardım istese nasıl tepki verirdiniz ? :) İyi seyirler :)
Heyecandan El Ayak Titreten Kız Kaçırma Sahnesi! 00:31
Heyecandan El Ayak Titreten Kız Kaçırma Sahnesi! 898 izlenme - 6 yıl önce Kız Evliya (Sarı Kız) filminden gerçek üstü kız kaçırma sahnesi! Yönetmen: Tevfik Polam Yapımcı: Kanber Dalçık Görüntü Yönetmeni: Halil Kırlangıç Süre: 80 dk Ülke Türkiye
Spor Arabayla Kız Kaçırma - Şafakta Buluşalım 01:29
Spor Arabayla Kız Kaçırma - Şafakta Buluşalım 801 izlenme - 5 yıl önce 1975 yapımı Cüneyt Arkın ve Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı Şafakta Buluşalım filminden bir sahne.
Kız Kaçırma Şakası - Kamera Şakası! 03:25
Kız Kaçırma Şakası - Kamera Şakası! 918 izlenme - 8 yıl önce Kız Kaçırma Şakası - Kamera Şakası!
Sevdiği Kızı Almak İçin Her Yolu Deneyen Köylü Çocuk 06:12
Sevdiği Kızı Almak İçin Her Yolu Deneyen Köylü Çocuk 994 izlenme - 7 yıl önce Bu çocuk büyümüş de küçülmüş. Yorumların yanlış yerlere gitmemesi dileğiyle. İyi seyirler
Apti Şakrak İle Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 03:58
Apti Şakrak İle Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 1.233 izlenme - 7 yıl önce Apti Şakrak ile uygulamalı kız kaçırma teknikleri dersine hoşgeldiniz efendim.Dersimizin içeriğinde sırasıyla; 1.)Plan ve Keşif 2.)Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 3.)Abileri Bertaraf Etme 4.)Uygulamalı Kaçma ve Atlatma Teknikleri 5.)Uygulamalı Saklanma Teknikleri
Yeşilçam Kız Kaçırma Sanatı 01:09
Yeşilçam Kız Kaçırma Sanatı 778 izlenme - 7 yıl önce 1962 yapımı boşrollerinde Türkan Şoray ve Sadri Alışık 'ın yer aldığı "Zorlu Damat" isimli filmden tam bir kız kaçırma dersi.Motör ısınır dinlenmesi lazımdır.İlerdede su vardır harkulade ile anne baba postalanır bide karşıdan eşkiyalar gelir kız ortamdan kaçırılır.
Kız Kaçırma Taktiği 00:05
Kız Kaçırma Taktiği 439 izlenme - 7 yıl önce Sinemanın siyah beyaz komedilerinde 6 saniyelik muhteşem görüntü. Eskiden kız kaçırmak böyle gerçekleştirilirmiş.
Sokakta Kadın Kaçırma Şakası - Roman Adwood 02:35
Sokakta Kadın Kaçırma Şakası - Roman Adwood 331 izlenme - 7 yıl önce Youtube da yaptığı şakalarla tanıdığımız Roman Atwood bir kızı kaçırma şakası ile insanları şaşırtmaya çalışarak şakalamış. İzliyoruz.
Kol Diyeti & Psikolojik Gerilim 01:00
Kol Diyeti & Psikolojik Gerilim 236 izlenme - 7 yıl önce Gökhan' ın arkadaşı Hasan'a borcu vardır.Bunu ödemesi için Hasan, Gökhandan kız kaçırmasını ister fakat Gökhan tam da ünlü olmuş, sünnet düğünlerinde şarkı söylemeye başlamıştır. Buna sinirlenen Hasan tepki gösterecektir.