Hoşgeldiniz!

kız kardeş

Kazım Kartal - Taciz Ederek Can Kurtarmak 00:38
Kazım Kartal - Taciz Ederek Can Kurtarmak 2.990.153 izlenme - 2 yıl önce Eski Türk sinemasında olan sahnelerden biri ile yine karşınıza çıkıyoruz. Cengiz Kurtoğlu "Şanssızım" Adlı 1987 yapımı bu filmde genç kız nasıl olmuşsa göle düşmüştür onu kurtarmaya giden Kazım Kartal ise kurtarmanın verdiği rahatlıkla kızı sarılma,öpme,koklama gibi ve arada taciz e kalkışıtığı sahneler içeren eski bir kesit. İzliyoruz, Sayın Seyirciler. Admin Notu: İlgili filmde Kazım Kartal'ın kurtardığı kişi kız kardeşi rolündedir.
Kız Kardeşi Yatağa Bantlama Şakası 04:00
Kız Kardeşi Yatağa Bantlama Şakası 5.812 izlenme - 2 ay önce Türk Youtuber arkadaşımız kız kardeşini uyurken yatağa bantlamaya çalışıyor ve başarısız oluyor.
Kardeşine Bu Kadar Düşkün Abla Görülmedi  01:00
Kardeşine Bu Kadar Düşkün Abla Görülmedi 9.055 izlenme - 6 ay önce Kardeşine aşırı düşkün kız kardeş kendini sarılmadan alı koyamıyor. Babalarının sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video çok beğeni aldı.
Yeni Doğan Kardeşini Sakinleştirmeye Çalışan Minik Abla 00:47
Yeni Doğan Kardeşini Sakinleştirmeye Çalışan Minik Abla 2.675 izlenme - 5 ay önce Yeni doğan kız kardeşi Vanessa'yla ilk defa buluşan Jessica'nın, Vanessa ağlamaya başladığında neler yaptığını görenler hem gülümsüyor hem de şaşırıyor.
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 01:11
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 7.079 izlenme - 1 yıl önce Eğer kızsanız ve bir kız kardeşe sahipseniz çok şanslısınız. Erkek kardeşe sahip olmanın da illaki çok fazla iyi yönleri vardır ancak bir kız kadar değildir. Kıskançlıklar, tripler bir kenara kadın olmanın ve seni anlayıp destek verebilecek birisine sahip olmanın rahatlığı hiç bir şeyde yoktur...
Barbie - Hey Kız Kardeşler 03:25
Barbie - Hey Kız Kardeşler 11.391 izlenme - 2 yıl önce Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden Barbie'nin Hey kız kardeşler bölümü...Eğlenceli seyirler..
Kız Kardeşim Mommo (92dk) 01:32:37
Kız Kardeşim Mommo (92dk) 2.329 izlenme - 1 yıl önce Dokuz yaşında bir çocuk; hem ağabey, hem baba, hem anne, hem de bir bilge olabilir mi? Beni ağlatan ender filmlerdendir. atalay tasdiken'in senaryosunu yazdığı ve yönettiği sinema filmi. konya'da çekilmiş. başrolde iki çocuk oynamakta, onlar dışında mehmet usta, mustafa uzunyılmaz ve mete dönmezer gibi isimler de oynamakta. müzikleri üstat Erkan Oğur yapmış
Kardeşinin Kız Olacağını Öğrenip Çıldıran Çocuk 01:00
Kardeşinin Kız Olacağını Öğrenip Çıldıran Çocuk 5.300 izlenme - 3 yıl önce 2 kız kardeşten sonra 3.sünün de kız olacağını öğrenen çocuk büyük travma yaşıyor. Masadaki pastanın içi pembe ise kız mavi ise erkek olacak çocuğun cinsiyetini öğrenmek için hemen bir dilim kesen Gunnar, pastanın içinin pembe olduğunu gördüğünde adeta yıkılıyor. Zaten hâlihazırda iki kız kardeşi olan sevimli ufaklık yeni kız kardeş haberine isyan ediyor. Acı içinde ‘’yine kız, bu sefer de kız, her seferinde kız oluyor’’ diye çaresizce haykırıyor.
Ablasının Ağlamasına Çok Şaşıran Karizmatik Küçük Kız 00:50
Ablasının Ağlamasına Çok Şaşıran Karizmatik Küçük Kız 2.357 izlenme - 3 yıl önce Ablasının ağlamasını anlamsız bulan küçük kızın surat ifadesi "Nasıl bir yere düştüm ben?" demek istiyor gibi.
Kardeşi Olacağını Öğrenen 2 Yaşındaki Minik Çıldırdı 02:19
Kardeşi Olacağını Öğrenen 2 Yaşındaki Minik Çıldırdı 1.336 izlenme - 2 yıl önce Kardeşi olacağını öğrenen 2 yaşındaki minik çıldırdı 2 yaşında olan Piper, kız kardeşinin olacağını öğrenince böyle feryad ediyor.
Kız Kardeşe Mentos ve Kola Şakası 01:21
Kız Kardeşe Mentos ve Kola Şakası 1.550 izlenme - 2 yıl önce Bir paket mentos 2,5 litrelik kolanın içine atılıp köpürmesine fırsat verilmeden kapatılır, bir iki kez çalkalanır ve kapak açılır. sonuç:mükemmel bir görsel show. Yalnız bu söylenenlerin hepsini çok büyük bir hızla yapmak gerekir aksi takdirde siz kapağı kapatmadan mentos etkisini göstermiş olur, o da pek hoş olmuyor. Kola diyet olursa ve mentos miktarı biraz daha artarsa inanılmaz sonuçlar doğurabiliyor.
Dans Eden Ablasını Trolleyen Kız Kardeş 01:12
Dans Eden Ablasını Trolleyen Kız Kardeş 989 izlenme - 1 yıl önce Müziğin sesini açıp mutfakta dans etmeye başlayan genç kız, kardeşi tarafından trollendi. Arkasında kardeşinin dans ettiğini fark eden kız kendisini gülmekten alıkoyamadı.
Hem Ablasını Hem de Kız Kardeşini Sevmek - Banu Alkan 02:28
Hem Ablasını Hem de Kız Kardeşini Sevmek - Banu Alkan 2.766 izlenme - 2 yıl önce Çok yalan söyleyen gördüm fakat bu filmdeki Salih Güney kadar ustası Türk sinema tarihinde görülmemiştir. Kesitmiz erotik görüntülerden arındırılmış olup, ağırlık senaryoya verilmiştir. Otomatik pompalı tüfek ilk kez bu filmle dünyaya tanıtılmıştır. Film Künyesi: Kızgın Güneş (1984)
Bir Kız Kardeşi Daha Olacağını Öğrenen Çocuk 03:08
Bir Kız Kardeşi Daha Olacağını Öğrenen Çocuk 1.049 izlenme - 2 yıl önce Hali hazırda iki kız kardeşi olan arkadaşımıza ailesinden güzel bir haber geliyor. Yeni gelecek olan kardeşinin cinsiyetinin kız olduğunu öğrenen arkadaş kendince haklı tepkisini ortaya koyuyor. Halbuki kız kardeşleri onu çok seviyor baksanıza
Kenan Işık'ı Duygulandıran Hikaye 02:33
Kenan Işık'ı Duygulandıran Hikaye 3.663 izlenme - 4 yıl önce Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?"e katılan bir yarışmacının hikayesi, herkesi duygulandırdı.
Bir Erkeği Tanımanın En Kolay Yolu 00:44
Bir Erkeği Tanımanın En Kolay Yolu 1.109 izlenme - 2 yıl önce İki kız kardeşin bir elin nesi var iki elin sesi var düşüncesi ile esas oğlan Cengiz'i tanımak için yaptığı planları izleyelim.
Bu Kızın Yeni Doğmuş Bebeği Nasıl Sakinleştirdiğini Görmelisiniz. İnanılmaz Sevimli! 00:35
Bu Kızın Yeni Doğmuş Bebeği Nasıl Sakinleştirdiğini Görmelisiniz. İnanılmaz Sevimli! 1.362 izlenme - 3 yıl önce Yeni Doğmuş Bebeği Nasıl Sakinleştirdiğini Görmelisiniz
Sosyal Medyayı Sallayan Muhteşem Sesli İkiz Kız Kardeşler 02:06
Sosyal Medyayı Sallayan Muhteşem Sesli İkiz Kız Kardeşler 883 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem Sesli İkiz Kız Kardeşler ABBY VE SARAH İSİMLİ İKİZ KIZ KARDEŞLERİN JASON MRAZ'DAN ' I'M YOURS' PERFORMANSLARI, SOSYAL MEDYADA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ. Abby ve Sarah isimli ikiz kız kardeşlerin Jason Mraz'dan ' I'm Yours' performansları, sosyal medyada yoğun ilgi gördü.
Kız Kardeşi Twerk Yaparken Yakalamak 00:05
Kız Kardeşi Twerk Yaparken Yakalamak 842 izlenme - 3 yıl önce Kız Kardeşi Twerk Yaparken Yakalamak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Erkek Kardeşi Şarkı Söylerken Kız Kardeşi Korkutuyor 00:51
Erkek Kardeşi Şarkı Söylerken Kız Kardeşi Korkutuyor 1.676 izlenme - 4 yıl önce erkek kardeşi kendini şarkıya tam kaptırmışken kız kardeşi korkutuyor...
She-Ra - Çizgi Film - TRT (Vhs Kaydı) 21:16
She-Ra - Çizgi Film - TRT (Vhs Kaydı) 648 izlenme - 1 yıl önce He-Man karakterinin kızkardeşiydi. Başka bir gezegende yaşıyordu çünkü bunları bebekken İskeletor bulmasın diye ayırmışlardı, She-ra, kılıcını kaldırır Yüce Ruhun Adına, Adım Şiiraa diye bağırır, birden tipi değişirdi. Rengarenk kanatları ve boynuzu olan bir atı da vardı. TRT kayıtlı vhs den nete aktardım..iyi seyirler...
Cem Yılmaz - Çocukluğunda Kız Kardeşi ile Arası Nasıldı? 02:04
Cem Yılmaz - Çocukluğunda Kız Kardeşi ile Arası Nasıldı? 601 izlenme - 2 yıl önce Bir Yudum İnsan programının konuğu olan Cem Yılmaz kız kardeşi olan Özge Yılmaz'ı ve aralarındaki abi kardeş ilişkisini anlatıyor.
kız kardeş 00:37
kız kardeş 1.558 izlenme - 7 yıl önce kız kardeşle ilgili komik şarkılar
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 01:11
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 247 izlenme - 1 yıl önce Eğer kızsanız ve bir kız kardeşe sahipseniz çok şanslısınız. Erkek kardeşe sahip olmanın da illaki çok fazla iyi yönleri vardır ancak bir kız kadar değildir. Kıskançlıklar, tripler bir kenara kadın olmanın ve seni anlayıp destek verebilecek birisine sahip olmanın rahatlığı hiç bir şeyde yoktur...
Küçük kız kardeş  - Little Sister 01:40
Küçük kız kardeş - Little Sister 20 izlenme - 4 hafta önce FİLMLERİ FULL OLARAK İZLEMEK İÇİN SİTE LİNKİMİZ : http://www.linefilmizle.com/kucuk-kiz-kardes-1080p-izle-little-sister-turkce-altyazili.html 2016 yapımı filmde, Genç rahibe Colleen ailesinden kopup gittiği yer olan Asheville, Kuzey Karolina'ya çocukluğunu geçirdiği yere geri döner. Her şeyi daha önceki bıraktığı gibi bulacaktır, odası dahi son kullandığı günden farksız
Kız Kardeşten Acımasız Katil Palyaço Şakası 00:38
Kız Kardeşten Acımasız Katil Palyaço Şakası 315 izlenme - 1 yıl önce Çılgın kız kardeş ağabeyine korkutucu bir şaka hazırlar. Ürkütücü bir palyaço kıyafeti giyip eline aldığı kasap bıçağı ile banyoda küvetin içine saklanır ve duş perdesini çeker. Herşeyden habersiz ağabey içeri girince olanlar olur. Genç adamın korkudan tebeşir gibi beyazladığı o şakayı izliyoruz.
Kızkardeşinin Dudağını Süpürgeye Çektirmek 00:06
Kızkardeşinin Dudağını Süpürgeye Çektirmek 686 izlenme - 2 yıl önce Abisi olduğunu sandığımız velet uyuyan kız kardeşinin dudaklarını elektrik süpürgesi ile çekmekte, iyi seyirler.
Öpüşme Kamerası Notu - Kız Kardeşim 00:35
Öpüşme Kamerası Notu - Kız Kardeşim 448 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da Spor Müsabakalarında Bir Tane Kiss Cam Oluyor Ve Rasgele Bir Çifti Çekip, Dev Ekranda Gösterip Öpüşmelerini Bekliyorlar. Bu Çiftten İse Kocaman Bir Sürpriz Bir Not Çıkıyor Ve İnternette Fenomen Oluyorlar.
Balıkesirli Kız Kardeş Akaryakıt İstasyonu İşletiyor 04:38
Balıkesirli Kız Kardeş Akaryakıt İstasyonu İşletiyor 185 izlenme - 9 ay önce Akaryakıt istasyonundan detaylar Tanker kullanan Senay Çankaya detayları Kasada alışveriş yapan ve pompa da akaryakıt dolduran Çankaya detayları Gülay Çankaya ile röportaj. Senay Çankaya ile röportaj - Kız kardeşlerden biri akaryakıt istasyonunda çalışırken diğeri kendi kullandığı tanker ile 115 kilometre uzaklıkta bulunan İzmir'in Aliağa ilçesindeki rafineriden akaryakıt taşıyor Balıkesir'in Gömeç ilçesinde, babalarından devraldıkları akaryakıt istasyonunu 20 yıldır işleten kız kardeşler, kasiyerlik, pompacılık, araç yıkamacılığı ve tanker şoförlüğü dahil hemen her işi kendileri yapıyor.
6 Erkek Kardeş Yeni Doğan Kız Kardeşlerine Merhaba Diyor 02:10
6 Erkek Kardeş Yeni Doğan Kız Kardeşlerine Merhaba Diyor 170 izlenme - 1 yıl önce 6 Erkek Kardeş Yeni Doğan Kız Kardeşlerine Merhaba Diyor Bu şanslı küçük kız, ona bakacak olan 6 müthiş ağabeye sahip.Gelecekte bu kızı üzen yanar.