Hoşgeldiniz!

kız kardeş

Kazım Kartal - Taciz Ederek Can Kurtarmak 00:38
Kazım Kartal - Taciz Ederek Can Kurtarmak 3.648.000 izlenme - 3 yıl önce Eski Türk sinemasında olan sahnelerden biri ile yine karşınıza çıkıyoruz. Cengiz Kurtoğlu "Şanssızım" Adlı 1987 yapımı bu filmde genç kız nasıl olmuşsa göle düşmüştür onu kurtarmaya giden Kazım Kartal ise kurtarmanın verdiği rahatlıkla kızı sarılma,öpme,koklama gibi ve arada taciz e kalkışıtığı sahneler içeren eski bir kesit. İzliyoruz, Sayın Seyirciler. Admin Notu: İlgili filmde Kazım Kartal'ın kurtardığı kişi kız kardeşi rolündedir.
Kız Kardeşi Yatağa Bantlama Şakası 04:00
Kız Kardeşi Yatağa Bantlama Şakası 13.974 izlenme - 1 yıl önce Türk Youtuber arkadaşımız kız kardeşini uyurken yatağa bantlamaya çalışıyor ve başarısız oluyor.
Kardeşine Bu Kadar Düşkün Abla Görülmedi  01:00
Kardeşine Bu Kadar Düşkün Abla Görülmedi 9.235 izlenme - 2 yıl önce Kardeşine aşırı düşkün kız kardeş kendini sarılmadan alı koyamıyor. Babalarının sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video çok beğeni aldı.
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 01:11
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 7.790 izlenme - 2 yıl önce Eğer kızsanız ve bir kız kardeşe sahipseniz çok şanslısınız. Erkek kardeşe sahip olmanın da illaki çok fazla iyi yönleri vardır ancak bir kız kadar değildir. Kıskançlıklar, tripler bir kenara kadın olmanın ve seni anlayıp destek verebilecek birisine sahip olmanın rahatlığı hiç bir şeyde yoktur...
Barbie - Hey Kız Kardeşler 03:25
Barbie - Hey Kız Kardeşler 11.722 izlenme - 3 yıl önce Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden Barbie'nin Hey kız kardeşler bölümü...Eğlenceli seyirler..
Kardeşinin Kız Olacağını Öğrenip Çıldıran Çocuk 01:00
Kardeşinin Kız Olacağını Öğrenip Çıldıran Çocuk 5.374 izlenme - 4 yıl önce 2 kız kardeşten sonra 3.sünün de kız olacağını öğrenen çocuk büyük travma yaşıyor. Masadaki pastanın içi pembe ise kız mavi ise erkek olacak çocuğun cinsiyetini öğrenmek için hemen bir dilim kesen Gunnar, pastanın içinin pembe olduğunu gördüğünde adeta yıkılıyor. Zaten hâlihazırda iki kız kardeşi olan sevimli ufaklık yeni kız kardeş haberine isyan ediyor. Acı içinde ‘’yine kız, bu sefer de kız, her seferinde kız oluyor’’ diye çaresizce haykırıyor.
Yeni Doğan Kardeşini Sakinleştirmeye Çalışan Minik Abla 00:47
Yeni Doğan Kardeşini Sakinleştirmeye Çalışan Minik Abla 2.685 izlenme - 1 yıl önce Yeni doğan kız kardeşi Vanessa'yla ilk defa buluşan Jessica'nın, Vanessa ağlamaya başladığında neler yaptığını görenler hem gülümsüyor hem de şaşırıyor.
Bir Erkeği Tanımanın En Kolay Yolu 00:44
Bir Erkeği Tanımanın En Kolay Yolu 3.768 izlenme - 3 yıl önce İki kız kardeşin bir elin nesi var iki elin sesi var düşüncesi ile esas oğlan Cengiz'i tanımak için yaptığı planları izleyelim.
Hem Ablasını Hem de Kız Kardeşini Sevmek - Banu Alkan 02:28
Hem Ablasını Hem de Kız Kardeşini Sevmek - Banu Alkan 7.117 izlenme - 3 yıl önce Çok yalan söyleyen gördüm fakat bu filmdeki Salih Güney kadar ustası Türk sinema tarihinde görülmemiştir. Kesitmiz erotik görüntülerden arındırılmış olup, ağırlık senaryoya verilmiştir. Otomatik pompalı tüfek ilk kez bu filmle dünyaya tanıtılmıştır. Film Künyesi: Kızgın Güneş (1984)
Ablasının Ağlamasına Çok Şaşıran Karizmatik Küçük Kız 00:50
Ablasının Ağlamasına Çok Şaşıran Karizmatik Küçük Kız 2.509 izlenme - 4 yıl önce Ablasının ağlamasını anlamsız bulan küçük kızın surat ifadesi "Nasıl bir yere düştüm ben?" demek istiyor gibi.
Dans Eden Ablasını Trolleyen Kız Kardeş 01:12
Dans Eden Ablasını Trolleyen Kız Kardeş 1.502 izlenme - 2 yıl önce Müziğin sesini açıp mutfakta dans etmeye başlayan genç kız, kardeşi tarafından trollendi. Arkasında kardeşinin dans ettiğini fark eden kız kendisini gülmekten alıkoyamadı.
Bir Kız Kardeşi Daha Olacağını Öğrenen Çocuk 03:08
Bir Kız Kardeşi Daha Olacağını Öğrenen Çocuk 1.213 izlenme - 3 yıl önce Hali hazırda iki kız kardeşi olan arkadaşımıza ailesinden güzel bir haber geliyor. Yeni gelecek olan kardeşinin cinsiyetinin kız olduğunu öğrenen arkadaş kendince haklı tepkisini ortaya koyuyor. Halbuki kız kardeşleri onu çok seviyor baksanıza
Kenan Işık'ı Duygulandıran Hikaye 02:33
Kenan Işık'ı Duygulandıran Hikaye 3.682 izlenme - 5 yıl önce Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?"e katılan bir yarışmacının hikayesi, herkesi duygulandırdı.
Cem Yılmaz - Çocukluğunda Kız Kardeşi ile Arası Nasıldı? 02:04
Cem Yılmaz - Çocukluğunda Kız Kardeşi ile Arası Nasıldı? 1.411 izlenme - 3 yıl önce Bir Yudum İnsan programının konuğu olan Cem Yılmaz kız kardeşi olan Özge Yılmaz'ı ve aralarındaki abi kardeş ilişkisini anlatıyor.
İki Kardeş Aynı Anda Anne Oldu 04:32
İki Kardeş Aynı Anda Anne Oldu 90 izlenme - 2 ay önce Aydın’ın İncirliova İlçesinde 2 kardeş aynı anda normal yolla doğum yaparak anne oldu. Ender rastlanan durum karşısında hastane ekibi meslek hayatlarının en mutlu anlarını yaşadı. Birlikte büyüyen Fatma-Gülümser Karataş kardeşler aynı saatte doğan bebeklerini de birlikte büyütecekler.
She-Ra - Çizgi Film - TRT (Vhs Kaydı) 21:16
She-Ra - Çizgi Film - TRT (Vhs Kaydı) 1.365 izlenme - 2 yıl önce He-Man karakterinin kızkardeşiydi. Başka bir gezegende yaşıyordu çünkü bunları bebekken İskeletor bulmasın diye ayırmışlardı, She-ra, kılıcını kaldırır Yüce Ruhun Adına, Adım Şiiraa diye bağırır, birden tipi değişirdi. Rengarenk kanatları ve boynuzu olan bir atı da vardı. TRT kayıtlı vhs den nete aktardım..iyi seyirler...
Bu Kızın Yeni Doğmuş Bebeği Nasıl Sakinleştirdiğini Görmelisiniz. İnanılmaz Sevimli! 00:35
Bu Kızın Yeni Doğmuş Bebeği Nasıl Sakinleştirdiğini Görmelisiniz. İnanılmaz Sevimli! 1.402 izlenme - 4 yıl önce Yeni Doğmuş Bebeği Nasıl Sakinleştirdiğini Görmelisiniz
Kız Kardeşe Mentos ve Kola Şakası 01:21
Kız Kardeşe Mentos ve Kola Şakası 1.673 izlenme - 3 yıl önce Bir paket mentos 2,5 litrelik kolanın içine atılıp köpürmesine fırsat verilmeden kapatılır, bir iki kez çalkalanır ve kapak açılır. sonuç:mükemmel bir görsel show. Yalnız bu söylenenlerin hepsini çok büyük bir hızla yapmak gerekir aksi takdirde siz kapağı kapatmadan mentos etkisini göstermiş olur, o da pek hoş olmuyor. Kola diyet olursa ve mentos miktarı biraz daha artarsa inanılmaz sonuçlar doğurabiliyor.
Erkek Kardeşi Şarkı Söylerken Kız Kardeşi Korkutuyor 00:51
Erkek Kardeşi Şarkı Söylerken Kız Kardeşi Korkutuyor 1.835 izlenme - 5 yıl önce erkek kardeşi kendini şarkıya tam kaptırmışken kız kardeşi korkutuyor...
Sosyal Medyayı Sallayan Muhteşem Sesli İkiz Kız Kardeşler 02:06
Sosyal Medyayı Sallayan Muhteşem Sesli İkiz Kız Kardeşler 921 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem Sesli İkiz Kız Kardeşler ABBY VE SARAH İSİMLİ İKİZ KIZ KARDEŞLERİN JASON MRAZ'DAN ' I'M YOURS' PERFORMANSLARI, SOSYAL MEDYADA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ. Abby ve Sarah isimli ikiz kız kardeşlerin Jason Mraz'dan ' I'm Yours' performansları, sosyal medyada yoğun ilgi gördü.
Kardeşi Olacağını Öğrenen 2 Yaşındaki Minik Çıldırdı 02:19
Kardeşi Olacağını Öğrenen 2 Yaşındaki Minik Çıldırdı 1.365 izlenme - 3 yıl önce Kardeşi olacağını öğrenen 2 yaşındaki minik çıldırdı 2 yaşında olan Piper, kız kardeşinin olacağını öğrenince böyle feryad ediyor.
Kız Kardeşi Twerk Yaparken Yakalamak 00:05
Kız Kardeşi Twerk Yaparken Yakalamak 900 izlenme - 4 yıl önce Kız Kardeşi Twerk Yaparken Yakalamak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
kız kardeş 00:37
kız kardeş 1.564 izlenme - 8 yıl önce kız kardeşle ilgili komik şarkılar
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 01:11
Kız Kardeşe Sahip Olmanın Muhteşem Olduğunun 11 Maddede Kanıtı 323 izlenme - 2 yıl önce Eğer kızsanız ve bir kız kardeşe sahipseniz çok şanslısınız. Erkek kardeşe sahip olmanın da illaki çok fazla iyi yönleri vardır ancak bir kız kadar değildir. Kıskançlıklar, tripler bir kenara kadın olmanın ve seni anlayıp destek verebilecek birisine sahip olmanın rahatlığı hiç bir şeyde yoktur...
Öpüşme Kamerası Notu - Kız Kardeşim 00:35
Öpüşme Kamerası Notu - Kız Kardeşim 498 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da Spor Müsabakalarında Bir Tane Kiss Cam Oluyor Ve Rasgele Bir Çifti Çekip, Dev Ekranda Gösterip Öpüşmelerini Bekliyorlar. Bu Çiftten İse Kocaman Bir Sürpriz Bir Not Çıkıyor Ve İnternette Fenomen Oluyorlar.
Kızkardeşinin Dudağını Süpürgeye Çektirmek 00:06
Kızkardeşinin Dudağını Süpürgeye Çektirmek 746 izlenme - 3 yıl önce Abisi olduğunu sandığımız velet uyuyan kız kardeşinin dudaklarını elektrik süpürgesi ile çekmekte, iyi seyirler.
Küçük kız kardeş  - Little Sister 01:40
Küçük kız kardeş - Little Sister 168 izlenme - 1 yıl önce FİLMLERİ FULL OLARAK İZLEMEK İÇİN SİTE LİNKİMİZ : http://www.linefilmizle.com/kucuk-kiz-kardes-1080p-izle-little-sister-turkce-altyazili.html 2016 yapımı filmde, Genç rahibe Colleen ailesinden kopup gittiği yer olan Asheville, Kuzey Karolina'ya çocukluğunu geçirdiği yere geri döner. Her şeyi daha önceki bıraktığı gibi bulacaktır, odası dahi son kullandığı günden farksız
Kız Kardeşten Acımasız Katil Palyaço Şakası 00:38
Kız Kardeşten Acımasız Katil Palyaço Şakası 386 izlenme - 2 yıl önce Çılgın kız kardeş ağabeyine korkutucu bir şaka hazırlar. Ürkütücü bir palyaço kıyafeti giyip eline aldığı kasap bıçağı ile banyoda küvetin içine saklanır ve duş perdesini çeker. Herşeyden habersiz ağabey içeri girince olanlar olur. Genç adamın korkudan tebeşir gibi beyazladığı o şakayı izliyoruz.
Damat ile Engelli Kız Kardeşin Duygu Dolu Anları 03:10
Damat ile Engelli Kız Kardeşin Duygu Dolu Anları 102 izlenme - 7 ay önce Türkiye'de bir düğünde kaydedilen görüntülerde, damadın yürüme engelli kız kardeşine yaptığı anlamlı jest izleyenleri duygulandırıyor.
27 Yıl Sonra Kız Kardeşine Böyle Kavuştu! 03:28
27 Yıl Sonra Kız Kardeşine Böyle Kavuştu! 355 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol'da gözyaşları sel oldu Fatih ve Sultan kardeşler 27 yıl aradan sonra ilk kez bir araya geldi. Gözyaşlarının sel olduğu programda anne de stüdyoya gelince duygu yoğunluğu zirve yaptı. Çocuklarına sarılan anne baygınlık geçirince programa ara verildi. Fox TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la programında gözyaşları adeta sel oldu. Önce annesine kavuşan Fatih, 27 yıldır haber alamadığı kız kardeşi Sultan'la canlı yayında bir araya geldi. Duygusal atmosferin zirveye çıktığı programda başta Esra Erol olmak üzere herkes ağladı. İki kardeşin annesi de stüdyoya gelince programda hem hüzün hem de gözyaşı vardı. CANLI YAYINDA BAYILDI Önce 27 yıldır görmediği oğluna kavuşan anne çocuklarına sarılıp ağladıktan sonra baygınlık geçirdi. Esra Erol program yayınını kesti.