Hoşgeldiniz!

kız öğrenciler

Kız Öğrencilerin Saç Saça Kavgası - Şanlıurfa 01:16
Kız Öğrencilerin Saç Saça Kavgası - Şanlıurfa 3.040 izlenme - 2 ay önce Şanlıurfa'da iki grup kız öğrencinin kavga ettiği sırada erkek öğrencilerin 'Vur, parçala' şeklinde tezahürat yapması dikkat çekti.
Kız Öğrenciler Kavga Etti, Arkadaşları Gülerek İzledi 02:06
Kız Öğrenciler Kavga Etti, Arkadaşları Gülerek İzledi 14.139 izlenme - 5 yıl önce Kız Öğrenciler Kavga Etti, arkadaşları gülerek izledi Bolu\'da, orta okul öğrencisi iki kız kent merkezinde bulunan bir parkta tekme tokat kavga ederken, arkadaşları ise cep telefonlarıyla görüntü çekip destek verdi. Yere yatırıp tokatladığı arkadaşının yüzüne tüküren öğrenciyi ise arkadaşlarının tebrik etmesi dikkat çekti
Tacikistan'daki Öğrenci Kızlar 02:11
Tacikistan'daki Öğrenci Kızlar 2.905 izlenme - 2 yıl önce
Selçuk Üniversitesi Kezbanlı Eyfel Çikolata Reklamı 01:28
Selçuk Üniversitesi Kezbanlı Eyfel Çikolata Reklamı 3.144 izlenme - 3 yıl önce İletişim fakültesi öğrencileri olan diyetli kızların, müthiş oyunculukla çektiği çikolata reklamı, bunu izledikten sonra diyet bozacaksınız.
Kız Öğrencilerin Fare İle İmtihanı 00:25
Kız Öğrencilerin Fare İle İmtihanı 109 izlenme - 11 ay önce Genç kızlar evlerine giren fareyi takım çalışması yaparak böyle dışarı yolladı. İşte o anlar..
Kur'an Kursunda Kız Öğrencilerin Atışması 05:03
Kur'an Kursunda Kız Öğrencilerin Atışması 96 izlenme - 1 yıl önce Kuran kursu öğrencilerinin hafızlık gösterisi sırasında yaptıkları sosyal medyada gündem oldu. Ünlü sanatçılar İlyas Salman ve Şener Şen’in “Çiçek Abbas” filmindeki ünlü sahneyi canlandıran gençler, replikleri ise hafızlığa uyarladı.
Ağlatan Yarış  03:05
Ağlatan Yarış 185 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Atatürk'ü Anma Koşusu'nda, dereceye giremeyen kız öğrenciler gözyaşlarına boğuldu. Kayseri'de, her yıl geleneksel olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Atatürk'ü Anma Koşusu, 4 kategoride bu sene de düzenlendi. Küçük kızlar bin metre, küçük erkekler bin 500 metre, yıldız kızlar 2 bin metre ve yıldız erkekler 3 bin metre olarak 4 kategoride düzenlenen yarışma öncesinde, koşunun yapılacağı alanda güvenlik önlemleri alındı. Koşunun yapılacağı parkura bağlanan yollar trafiğe kapatılırken, ambulans da hazır bekletildi. Yarışmanın başlamasıyla beraber, küçük kızlar bin metre parkurunda koşan öğrenciler, birinci olmak için birbirleriyle kıyasıya yarıştı. Yarışmanın sona ermesiyle beraber, bitiş çizgisine giren ilk on öğrenci mutluluk yaşarken, dereceye giremeyen kız öğrencilerde arkadaşlarına sarılarak ağladı. Küçük erkekler bin 500 metre koşusunda yarışan bazı öğrencilerde, parkuru bitirmeden fenalık geçirdi. Ambulansta tedavi altına alınan öğrenciler, tedavilerinin ardından diğer yarışları izledi. Bitiş çizgisine ulaşan bazı öğrencilerde, yorgunluğunu yere uzanarak atmaya çalıştı. Düzenlenen Atatürk'ü Anma Koşusu, dereceye giren öğrencilere kupalarının verilmesiyle sona erdi.
Kız öğrenciler tekme tokat kavga etti 00:45
Kız öğrenciler tekme tokat kavga etti 278 izlenme - 4 yıl önce Almanya'nın Berlin kentindeki bir orta okulda eğitim gören Kosovalı üç ortaokul kız öğrencisi, okul avlusunda tartıştıktan sonra bir birbirine girdi.
Yurdun Tuvaletinde Kız Öğrenciye Öldüresiye Dayak Kamerada 02:53
Yurdun Tuvaletinde Kız Öğrenciye Öldüresiye Dayak Kamerada 120 izlenme - 2 yıl önce RUSYA’nın Ulyanovsk bölgesindeki Karsunksk teknik yüksekokulu yurdunda bazı kız öğrenciler, bir kız öğrenciyi feci şekilde dövdü.İnternete düşen görüntüde bazı kız öğrenciler kendilerinden küçük Oksana K. İsimli öğrenciyi yurdun tuvaletinde feci bir şekilde dövüyor. Yerde yatan öğrenciye tekme atan kızlar daha sonra Oksana K.’nin başını klozete sokmak istiyor. Oksana K.’nin direnmesi üzerine kıza uygulanan şiddet daha da artıyor. Atılan dayak sonucu Oksana K., başı klozete sokulduktan sonra bırakılıyor.Kavganın ise çocuk esirgeme kurumunda büyüyen Oksana K.’nin saçlarının bitlenmesinden kaynaklandığı iddia ediliyor. Görüntüyü 17 yaşındaki İlya M. adlı öğrencinin çektiği belirtiliyor.Yaklaşık bir hafta önce yaşanan olayın görüntüleri internete düşmesinin ardından savcılık harekete geçerek olayla ilgili inceleme başlattı.
Kız Öğrencilerden Mahalle Kavgası 00:30
Kız Öğrencilerden Mahalle Kavgası 166 izlenme - 2 yıl önce Okul koridorunda nedeni bilinmeyen bir tartışmadan dolayı başlayan 4 kız öğrencinin saç başa girdiği kavga arkadaşları tarafından böyle görüntülendi. 24.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kız Öğrencilerden Mahalle Kavgası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kız öğrencilerden Komando Andı 01:21
Kız öğrencilerden Komando Andı 49 izlenme - 1 yıl önce Giresun Sahil KYK Kız Öğrenci Yurdu öğrencileri Kayseri şehitleri için komando andı okuyarak askere moral verdi.
Tacizciyi Dövüp Kameraya Çekti 02:50
Tacizciyi Dövüp Kameraya Çekti 81 izlenme - 2 yıl önce Lise ve ortaokula giden kız öğrencileri taciz ettiği öne sürülen kişi böyle dövüldü.. Lise ve ortaokula giden kız öğrencilerini taciz ettiği iddia edilen kişiyi hem dövdü hem de kameraya çekti. Sosyal medyada yayınlanan ve nerede çekildiği belli olmayan görüntülerde bir şahıs, 40 yaşlarındaki bir adamı "Sübyancı p.... Sen çoluk çocuğa saldırırsın. Gebertirim seni" diyerek tekme tokat dövdü. Dayak yiyen adam, "Ağabey elini, ayağını öpeyim. Bir daha yapmayacağım" diye gözyaşlarına boğularak, çığlık çığlığa af diledi. Öfkesi bir türlü dinmeyen adam görüntüler boyunca şahsı darp etmeye devam etti.
Adanalı Kız Öğrencilerin Fight Club İle İmtihanı 01:17
Adanalı Kız Öğrencilerin Fight Club İle İmtihanı 96 izlenme - 4 yıl önce Adanalı Kız Öğrencilerin Okulunu Rezil Etme Anı Medyaya Erkeklerde Aynı Bok Sonra Ailelerinde İnşallah Dayak Ydövüş,fighemişlerdir