Hoşgeldiniz!

Komando Marşı

Komando Marşı 02:38
Komando Marşı 122.641 izlenme - 5 yıl önce Türkün Türkten Başka Dostu Yoktur...
Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece 00:35
Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece 22.662 izlenme - 6 yıl önce Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece
Komando Marşı Böle Olur 04:57
Komando Marşı Böle Olur 19.626 izlenme - 8 yıl önce helal be mehmetçiklere
O Şimdi Asker Şarkısıyla Bilinen Tuğba Ekinci, Komando Marşıyla Dönüyor  00:13
O Şimdi Asker Şarkısıyla Bilinen Tuğba Ekinci, Komando Marşıyla Dönüyor 609 izlenme - 3 ay önce Tuğba Ekinci O Şimdi Asker şarkısının ardından şimdi de 'Vermez misin Konya Kızı' isimli komando şarkısını seslendirecek.
Söğütlü Jandarma Komando Bölüğü 79/4 Tertipler 01:29
Söğütlü Jandarma Komando Bölüğü 79/4 Tertipler 9.682 izlenme - 8 yıl önce
İdil'de JÖH ve PÖH'den Komando Marşı 01:02
İdil'de JÖH ve PÖH'den Komando Marşı 4.921 izlenme - 2 yıl önce Şırnak'ın İdil ilçesini teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, terör örgütüne gözdağı verdi.
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 00:47
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 4.245 izlenme - 2 yıl önce Kedicikleriyle yaptığı sohbetle dikkat çeken Adnan Oktar, bu kez kediciklerine 'komando marşı' söyletti. Kediciklerin o anları ekrana böyle yansıdı...
Komando Eğitim Marşı 03:53
Komando Eğitim Marşı 4.204 izlenme - 3 yıl önce eğitim birliğinde ki acemi askerlerin hep bir ağızdan söylediği marş harika senkron yaratmış.. bizde topçu alayında çok komando marşı söylerdik o yüzden komando olduklarını tahmin ettiğim kardeşlerimi izlerken acemi birliğinde ki günler aklıma geldi. kafam da binlerce soru ve çekinceyle gittiğim askerliği o kadar çok özlüyorum ki şu an çağırsınlar hemen giderim diyerek klasikleşmiş cümleyi de kurayım.. Sözler; Biz dağlara atarız pusu, Haram oldu gece uykusu Komandoya bir yudum su, Vermez misin Konya kızı? Bir elinde el bombası, Bir elinde kasaturası, Sırtında da sırt çantası, 2.Bölük Aslanları Şırıl şırıl suyun akışı, Beline de bağlamış al nakışı, Komandonun bir bakışı, Yetmedi sana Konya kızı. Vatan aşkı canımdadır, Bayrak sancak kanımdadır, Atasının yanındadır, 2.Bölük Aslanları Devre devre gelir gider, Ne gam kaldı nede keder, Coşku ile yemin eder, 2.Bölük Aslanları Mardin Şırnak Şenovaya, Hakkari Yüksekovaya, Tunceli Diyarbakıra, Dağlara çıkacağız dağlara! Eşkıya vuracağız eşkıya!
Komando Marşı 05:03
Komando Marşı 4.586 izlenme - 5 yıl önce Bilecik 9 Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
Türk Komandoları Adına... 02:36
Türk Komandoları Adına... 5.529 izlenme - 7 yıl önce türk komando marşı - video izle... www.geyiksite.com katkılarıyla... 2011 yapım... paylaşın komandolarımızı onure edin
Miniklerin Komando Marşı Böyle Olur 01:15
Miniklerin Komando Marşı Böyle Olur 57 izlenme - 1 ay önce Samsun'da bir öğrenci servisinde komando marşı söyleyen çocuklar izleyenleri hayran bırakacak.
Komando Andi - Aslanlarim Benim 01:26
Komando Andi - Aslanlarim Benim 2.438 izlenme - 3 yıl önce Kahraman komandolarimizin asil andi... KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN.........
Komando Marşı Remix | Bir Operasyon Var Bu Gece | 2018 geri döndüm 01:14
Komando Marşı Remix | Bir Operasyon Var Bu Gece | 2018 geri döndüm 15 izlenme - 3 gün önce Komando Marşı Remix | Bir Operasyon Var Bu Gece | 2018
Komando Marşı 03:33
Komando Marşı 2.354 izlenme - 8 yıl önce
Komando Marşı - Bir Operasyon Var Bu Gece 00:35
Komando Marşı - Bir Operasyon Var Bu Gece 1.486 izlenme - 3 yıl önce Nefes filminden alınan komando marşını sizlerle paylaşarak mehmetçiklerimize selam çakar, iyi seyirler dilerim..
Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı 05:03
Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı 3.620 izlenme - 5 yıl önce Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
Komando Marşı [Remix] 01:45
Komando Marşı [Remix] 520 izlenme - 1 yıl önce Merhaba Arkadaşlar Ben SaykÖ Bugün Sizlerle Komanda Marşımızın Remixini Sundum Umarım beğenirsiniz eğer daha çok böyle video gelmesini istiyorsanız kanalımıza abone olmayı ve like atmayı unutmayın. İletişim Bilgilerim: gamingavetik@gmail.com Facebook Kişisel Hesabım: https://www.facebook.com/hiccup.haddock.925059 Steam:https://steamcommunity.com/id/impoSSibleunturned/ Evet Arkadaşlar Eğer Videolarıma Katılmak İstiyorsanız Bana Mesaj Atabilirsiniz. Sadece 11-12 Yaş Alıyoruz. Sözleri: Bir Kar Yağar İnce İnce Bir Kar Yağar İnce İnce Komandonun Hali Nice Komandonun Hali Nice Bir Operasyon Var Bu Gece Bir Operasyon Var Bu Gece Hey Paraşütçü Komando Hey Paraşütçü Komando Vur Vur Dağcı Komando Vur Vur Dağcı Komando Hazır takım sağol Hazır Takım Sağol Hazır Takım Sağol Sağol Sağol Sağol Bir Kar Yağar İnce İnce Bir Kar Yağar İnce İnce Komandonun Hali Nice Komandonun Hali Nice Bir Operasyon Var Bu Gece Bir Operasyon Var Bu Gece Hey Paraşütçü Komando Hey Paraşütçü Komando Vur Vur Dağcı Komando Vur Vur Dağcı Komando Hazır takım sağol Hazır takım sağol Hazır takım sağol sağol sağol sağol Bir Kar Yağar İnce İnce Bir Kar Yağar İnce İnce Komandonun Hali Nice Komandonun Hali Nice Bir Operasyon Var Bu Gece Bir Operasyon Var Bu Gece Hey Paraşütçü Komando Hey Paraşütçü Komando Vur Vur Dağcı Komando Vur Vur Dağcı Komando Hazır Takım Sağol. Hazır Takım Sağol. Hazır Takım Sağol Sağol Sağol Sağol
Muhtesem Bir Sesss 03:33
Muhtesem Bir Sesss 1.359 izlenme - 5 yıl önce sesimiz yeter...
Küçük Mehmetçik'den Komando Marşı 00:53
Küçük Mehmetçik'den Komando Marşı 2.328 izlenme - 7 yıl önce
Çocuktan Komando Marşı 00:53
Çocuktan Komando Marşı 2.146 izlenme - 8 yıl önce
Türk Askeri Suriye'yi Komando Marşıyla İnletti 01:28
Türk Askeri Suriye'yi Komando Marşıyla İnletti 564 izlenme - 1 yıl önce Türk Komandosu Suriye'yi Komando Marşıyla İnletti Fırat Kalkanı harekatı kapsamında düzenlenen El Bab operasyonunda bulunan komandoların sosyal medyada yayınlanan "komando marşları" büyük ilgi gördü. Türk askeri Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye'de bulunuyor. Komandolar şu anda El Bab operasyonu çerçevesinde bölgede sıcak çatışmalara giriyor. İşte bu ortamda sosyal medyada paylaşılan bir video büyük beğeni topladı. KOMANDO MARŞINI SÖYLEDİLER Sosyal medyada paylaşılan videoda Türk komandoları hep bir ağızdan gür bir sesle 'komando marşı'nı söylüyorlar.
Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) 02:37
Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) 597 izlenme - 1 yıl önce Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) Korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere baş döndüren yerlere engel tanımaz, aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor, siyah bulutlara ben Türk komandosuyum ben Türk jandarmasıyım düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada, karada, denizde Siirt'te, Şırnak'ta, Gabar'da, Besna'da, Hakkari'de, Kuzey Irak'ta çatakta ve batakta her zaman ve her yerde -hazır -daima hazır -kim ? -komando -kim ? -komando -kim ? -komando -olamazsın -yahh! -olamazsın -yahh! -komandolar -Allah! -komandolar -Allah! -komandolar -Allah! -Allah Türk komandosunu korusun! -sağol.
By[semih] Komando Marşı 02:37
By[semih] Komando Marşı 1.433 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/her.turk.asker.dogar.smhcskn
Komando Andı 01:18
Komando Andı 707 izlenme - 2 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri, Komando Marşı. KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta gabarda çaçide herekolde her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komando? ALLAH komando? ALLAH
Rekor Kıran Tezkere Marşı... 04:18
Rekor Kıran Tezkere Marşı... 800 izlenme - 3 yıl önce Rekor Kıran Tezkere Marşı...
Nusaybin Komando Marşıyla inledi 01:23
Nusaybin Komando Marşıyla inledi 454 izlenme - 2 yıl önce Mardin’in Nusaybin ilçesinde 14 Mart’ta sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi ile başlayan Atmaca-7 Müşterek Özel Birlik Operasyonu 82. gününde sona ererken, teröristleri ilçeden temizleyen asker ve polis özel harekat timleri operasyon bitiminde hep bir ağızdan ’Komando Marşı’nı okudu. Nusaybin’de terör örgütü PKK mensuplarının kazdığı hendek, kurduğu barikat ve tuzakladıkları patlayıcılar nedeniyle 14 Mart’ta 8’inci kez sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi ile başlatılan ’Atmaca 7 Müşterek Özel Birlik Operasyonu’ bittikten sonra operasyona katılan asker ve polisler teröristlerin harabeye çevirdiği binaların arasında toplandı.
Türk Askerinden Güzel Bir Ses.... 04:23
Türk Askerinden Güzel Bir Ses.... 547 izlenme - 5 yıl önce muhtesem bir ses.
Komando Marşıyla Cizre'yi İnleten Güvenlik Güçleri 00:28
Komando Marşıyla Cizre'yi İnleten Güvenlik Güçleri 281 izlenme - 2 yıl önce Şırnak’ın Cizre ilçesinde bir mahalleyi daha teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, PKK’ya gözdağı verdi. İlçe, marşla inledi.
Kedicikler Komando Marşı Söylerse 00:47
Kedicikler Komando Marşı Söylerse 163 izlenme - 2 yıl önce Kedicikler Komando Marşı Söylerse Adnan Oktar, kediciklerine komando marşı söyletti. Bakın ortaya nasıl görüntüler çıktı.
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 02:22
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 273 izlenme - 3 yıl önce Amanda aman pek bi tatlıymış bu rus askeri. Geçen malezya yolcu uçağını vurduklarında da "its raining man" söylemişlerdir herhalde.