Hoşgeldiniz!

Komando Marşı

Komando Marşı 02:38
Komando Marşı 105.036 izlenme - 3 yıl önce Türkün Türkten Başka Dostu Yoktur...
Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece 00:35
Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece 19.272 izlenme - 5 yıl önce Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece
İdil'de JÖH ve PÖH'den Komando Marşı 01:02
İdil'de JÖH ve PÖH'den Komando Marşı 3.846 izlenme - 7 ay önce Şırnak'ın İdil ilçesini teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, terör örgütüne gözdağı verdi.
Komando Marşı Böle Olur 04:57
Komando Marşı Böle Olur 18.160 izlenme - 6 yıl önce helal be mehmetçiklere
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 00:47
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 3.731 izlenme - 8 ay önce Kedicikleriyle yaptığı sohbetle dikkat çeken Adnan Oktar, bu kez kediciklerine 'komando marşı' söyletti. Kediciklerin o anları ekrana böyle yansıdı...
Söğütlü Jandarma Komando Bölüğü 79/4 Tertipler 01:29
Söğütlü Jandarma Komando Bölüğü 79/4 Tertipler 9.201 izlenme - 6 yıl önce
Komando Marşı 05:03
Komando Marşı 4.421 izlenme - 4 yıl önce Bilecik 9 Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
türk komandoları adına... 02:36
türk komandoları adına... 5.312 izlenme - 6 yıl önce türk komando marşı - video izle... www.geyiksite.com katkılarıyla... 2011 yapım... paylaşın komandolarımızı onure edin
Komando Eğitim Marşı 03:53
Komando Eğitim Marşı 2.274 izlenme - 2 yıl önce eğitim birliğinde ki acemi askerlerin hep bir ağızdan söylediği marş harika senkron yaratmış.. bizde topçu alayında çok komando marşı söylerdik o yüzden komando olduklarını tahmin ettiğim kardeşlerimi izlerken acemi birliğinde ki günler aklıma geldi. kafam da binlerce soru ve çekinceyle gittiğim askerliği o kadar çok özlüyorum ki şu an çağırsınlar hemen giderim diyerek klasikleşmiş cümleyi de kurayım.. Sözler; Biz dağlara atarız pusu, Haram oldu gece uykusu Komandoya bir yudum su, Vermez misin Konya kızı? Bir elinde el bombası, Bir elinde kasaturası, Sırtında da sırt çantası, 2.Bölük Aslanları Şırıl şırıl suyun akışı, Beline de bağlamış al nakışı, Komandonun bir bakışı, Yetmedi sana Konya kızı. Vatan aşkı canımdadır, Bayrak sancak kanımdadır, Atasının yanındadır, 2.Bölük Aslanları Devre devre gelir gider, Ne gam kaldı nede keder, Coşku ile yemin eder, 2.Bölük Aslanları Mardin Şırnak Şenovaya, Hakkari Yüksekovaya, Tunceli Diyarbakıra, Dağlara çıkacağız dağlara! Eşkıya vuracağız eşkıya!
Komando Andi - Aslanlarim Benim 01:26
Komando Andi - Aslanlarim Benim 2.241 izlenme - 2 yıl önce Kahraman komandolarimizin asil andi... KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN.........
Komando Marşı - Bir Operasyon Var Bu Gece 00:35
Komando Marşı - Bir Operasyon Var Bu Gece 1.093 izlenme - 1 yıl önce Nefes filminden alınan komando marşını sizlerle paylaşarak mehmetçiklerimize selam çakar, iyi seyirler dilerim..
öğrenci - komando marşı 00:53
öğrenci - komando marşı 3.236 izlenme - 6 yıl önce öğrenci - komando marşı
Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı 05:03
Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı 3.465 izlenme - 4 yıl önce Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
Komando Marşı 03:33
Komando Marşı 2.318 izlenme - 6 yıl önce
Nusaybin Komando Marşıyla inledi 01:23
Nusaybin Komando Marşıyla inledi 259 izlenme - 5 ay önce Mardin’in Nusaybin ilçesinde 14 Mart’ta sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi ile başlayan Atmaca-7 Müşterek Özel Birlik Operasyonu 82. gününde sona ererken, teröristleri ilçeden temizleyen asker ve polis özel harekat timleri operasyon bitiminde hep bir ağızdan ’Komando Marşı’nı okudu. Nusaybin’de terör örgütü PKK mensuplarının kazdığı hendek, kurduğu barikat ve tuzakladıkları patlayıcılar nedeniyle 14 Mart’ta 8’inci kez sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi ile başlatılan ’Atmaca 7 Müşterek Özel Birlik Operasyonu’ bittikten sonra operasyona katılan asker ve polisler teröristlerin harabeye çevirdiği binaların arasında toplandı.
Muhtesem Bir Sesss 03:33
Muhtesem Bir Sesss 1.231 izlenme - 4 yıl önce sesimiz yeter...
Küçük Mehmetçik'den Komando Marşı 00:53
Küçük Mehmetçik'den Komando Marşı 2.262 izlenme - 6 yıl önce
Çocuktan Komando Marşı 00:53
Çocuktan Komando Marşı 2.116 izlenme - 6 yıl önce
Rekor Kıran Tezkere Marşı... 04:18
Rekor Kıran Tezkere Marşı... 679 izlenme - 2 yıl önce Rekor Kıran Tezkere Marşı...
by[semih] komando marşı 02:37
by[semih] komando marşı 1.393 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/her.turk.asker.dogar.smhcskn
Komando Marşıyla Cizre'yi İnleten Güvenlik Güçleri 00:28
Komando Marşıyla Cizre'yi İnleten Güvenlik Güçleri 224 izlenme - 9 ay önce Şırnak’ın Cizre ilçesinde bir mahalleyi daha teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, PKK’ya gözdağı verdi. İlçe, marşla inledi.
Türk Askerinden Güzel Bir Ses.... 04:23
Türk Askerinden Güzel Bir Ses.... 527 izlenme - 4 yıl önce muhtesem bir ses.
Komando Andı 01:18
Komando Andı 63 izlenme - 2 ay önce Türk Silahlı Kuvvetleri, Komando Marşı. KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta gabarda çaçide herekolde her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komando? ALLAH komando? ALLAH
Kedicikler Komando Marşı Söylerse 00:47
Kedicikler Komando Marşı Söylerse 79 izlenme - 8 ay önce Kedicikler Komando Marşı Söylerse Adnan Oktar, kediciklerine komando marşı söyletti. Bakın ortaya nasıl görüntüler çıktı.
Güvenlik güçleri Cizre'yi ‘komando marşı’ ile inletti İhlas Haber Ajansı 00:27
Güvenlik güçleri Cizre'yi ‘komando marşı’ ile inletti İhlas Haber Ajansı 47 izlenme - 9 ay önce Şırnak’ın Cizre ilçesinde bir mahalleyi daha teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, PKK’ya gözdağı verdi. İlçe, marşla inledi. Terör örgütü PKK’ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlar nedeniyle 14 Aralık’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının 41’inci gününde devam ettiği Cizre’de operasyonlar aralıksız sürüyor. Asker ve polislerin müşterek düzenlediği operasyonlarda Genelkurmay Başkanlığı’nın yaptığı son açıklamaya göre, 429 terörist etkisiz hale getirilerek, terör örgütü PKK’ya büyük darbe vuruldu. İlçede başarılı operasyonlar gerçekleştiren güvenlik güçleri, bir mahalleyi daha teröristlerden temizledi. Güvenlik güçleri, bu başarılarını ‘Komanda Marşı’ okuyarak, kutlarken, ilçe marşla yankılandı.
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 02:22
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 158 izlenme - 2 yıl önce Amanda aman pek bi tatlıymış bu rus askeri. Geçen malezya yolcu uçağını vurduklarında da "its raining man" söylemişlerdir herhalde.