Hoşgeldiniz!

Komando Marşı

Komando Marşı 02:38
Komando Marşı 116.844 izlenme - 4 yıl önce Türkün Türkten Başka Dostu Yoktur...
Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece 00:35
Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece 21.838 izlenme - 6 yıl önce Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece
Komando Marşı Böle Olur 04:57
Komando Marşı Böle Olur 19.137 izlenme - 7 yıl önce helal be mehmetçiklere
İdil'de JÖH ve PÖH'den Komando Marşı 01:02
İdil'de JÖH ve PÖH'den Komando Marşı 4.578 izlenme - 1 yıl önce Şırnak'ın İdil ilçesini teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, terör örgütüne gözdağı verdi.
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 00:47
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 4.058 izlenme - 1 yıl önce Kedicikleriyle yaptığı sohbetle dikkat çeken Adnan Oktar, bu kez kediciklerine 'komando marşı' söyletti. Kediciklerin o anları ekrana böyle yansıdı...
Söğütlü Jandarma Komando Bölüğü 79/4 Tertipler 01:29
Söğütlü Jandarma Komando Bölüğü 79/4 Tertipler 9.483 izlenme - 7 yıl önce
Komando Marşı 05:03
Komando Marşı 4.522 izlenme - 4 yıl önce Bilecik 9 Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
Türk Komandoları Adına... 02:36
Türk Komandoları Adına... 5.476 izlenme - 6 yıl önce türk komando marşı - video izle... www.geyiksite.com katkılarıyla... 2011 yapım... paylaşın komandolarımızı onure edin
Komando Eğitim Marşı 03:53
Komando Eğitim Marşı 2.861 izlenme - 2 yıl önce eğitim birliğinde ki acemi askerlerin hep bir ağızdan söylediği marş harika senkron yaratmış.. bizde topçu alayında çok komando marşı söylerdik o yüzden komando olduklarını tahmin ettiğim kardeşlerimi izlerken acemi birliğinde ki günler aklıma geldi. kafam da binlerce soru ve çekinceyle gittiğim askerliği o kadar çok özlüyorum ki şu an çağırsınlar hemen giderim diyerek klasikleşmiş cümleyi de kurayım.. Sözler; Biz dağlara atarız pusu, Haram oldu gece uykusu Komandoya bir yudum su, Vermez misin Konya kızı? Bir elinde el bombası, Bir elinde kasaturası, Sırtında da sırt çantası, 2.Bölük Aslanları Şırıl şırıl suyun akışı, Beline de bağlamış al nakışı, Komandonun bir bakışı, Yetmedi sana Konya kızı. Vatan aşkı canımdadır, Bayrak sancak kanımdadır, Atasının yanındadır, 2.Bölük Aslanları Devre devre gelir gider, Ne gam kaldı nede keder, Coşku ile yemin eder, 2.Bölük Aslanları Mardin Şırnak Şenovaya, Hakkari Yüksekovaya, Tunceli Diyarbakıra, Dağlara çıkacağız dağlara! Eşkıya vuracağız eşkıya!
Komando Andi - Aslanlarim Benim 01:26
Komando Andi - Aslanlarim Benim 2.381 izlenme - 2 yıl önce Kahraman komandolarimizin asil andi... KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN.........
Komando Marşı [Remix] 01:45
Komando Marşı [Remix] 307 izlenme - 5 ay önce Merhaba Arkadaşlar Ben SaykÖ Bugün Sizlerle Komanda Marşımızın Remixini Sundum Umarım beğenirsiniz eğer daha çok böyle video gelmesini istiyorsanız kanalımıza abone olmayı ve like atmayı unutmayın. İletişim Bilgilerim: gamingavetik@gmail.com Facebook Kişisel Hesabım: https://www.facebook.com/hiccup.haddock.925059 Steam:https://steamcommunity.com/id/impoSSibleunturned/ Evet Arkadaşlar Eğer Videolarıma Katılmak İstiyorsanız Bana Mesaj Atabilirsiniz. Sadece 11-12 Yaş Alıyoruz. Sözleri: Bir Kar Yağar İnce İnce Bir Kar Yağar İnce İnce Komandonun Hali Nice Komandonun Hali Nice Bir Operasyon Var Bu Gece Bir Operasyon Var Bu Gece Hey Paraşütçü Komando Hey Paraşütçü Komando Vur Vur Dağcı Komando Vur Vur Dağcı Komando Hazır takım sağol Hazır Takım Sağol Hazır Takım Sağol Sağol Sağol Sağol Bir Kar Yağar İnce İnce Bir Kar Yağar İnce İnce Komandonun Hali Nice Komandonun Hali Nice Bir Operasyon Var Bu Gece Bir Operasyon Var Bu Gece Hey Paraşütçü Komando Hey Paraşütçü Komando Vur Vur Dağcı Komando Vur Vur Dağcı Komando Hazır takım sağol Hazır takım sağol Hazır takım sağol sağol sağol sağol Bir Kar Yağar İnce İnce Bir Kar Yağar İnce İnce Komandonun Hali Nice Komandonun Hali Nice Bir Operasyon Var Bu Gece Bir Operasyon Var Bu Gece Hey Paraşütçü Komando Hey Paraşütçü Komando Vur Vur Dağcı Komando Vur Vur Dağcı Komando Hazır Takım Sağol. Hazır Takım Sağol. Hazır Takım Sağol Sağol Sağol Sağol
Komando Marşı - Bir Operasyon Var Bu Gece 00:35
Komando Marşı - Bir Operasyon Var Bu Gece 1.428 izlenme - 2 yıl önce Nefes filminden alınan komando marşını sizlerle paylaşarak mehmetçiklerimize selam çakar, iyi seyirler dilerim..
Komando Marşı 03:33
Komando Marşı 2.336 izlenme - 7 yıl önce
Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı 05:03
Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı 3.558 izlenme - 4 yıl önce Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
Muhtesem Bir Sesss 03:33
Muhtesem Bir Sesss 1.314 izlenme - 5 yıl önce sesimiz yeter...
Küçük Mehmetçik'den Komando Marşı 00:53
Küçük Mehmetçik'den Komando Marşı 2.296 izlenme - 7 yıl önce
Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) 02:37
Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) 289 izlenme - 5 ay önce Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) Korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere baş döndüren yerlere engel tanımaz, aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor, siyah bulutlara ben Türk komandosuyum ben Türk jandarmasıyım düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada, karada, denizde Siirt'te, Şırnak'ta, Gabar'da, Besna'da, Hakkari'de, Kuzey Irak'ta çatakta ve batakta her zaman ve her yerde -hazır -daima hazır -kim ? -komando -kim ? -komando -kim ? -komando -olamazsın -yahh! -olamazsın -yahh! -komandolar -Allah! -komandolar -Allah! -komandolar -Allah! -Allah Türk komandosunu korusun! -sağol.
Türk Askeri Suriye'yi Komando Marşıyla İnletti 01:28
Türk Askeri Suriye'yi Komando Marşıyla İnletti 278 izlenme - 7 ay önce Türk Komandosu Suriye'yi Komando Marşıyla İnletti Fırat Kalkanı harekatı kapsamında düzenlenen El Bab operasyonunda bulunan komandoların sosyal medyada yayınlanan "komando marşları" büyük ilgi gördü. Türk askeri Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye'de bulunuyor. Komandolar şu anda El Bab operasyonu çerçevesinde bölgede sıcak çatışmalara giriyor. İşte bu ortamda sosyal medyada paylaşılan bir video büyük beğeni topladı. KOMANDO MARŞINI SÖYLEDİLER Sosyal medyada paylaşılan videoda Türk komandoları hep bir ağızdan gür bir sesle 'komando marşı'nı söylüyorlar.
Çocuktan Komando Marşı 00:53
Çocuktan Komando Marşı 2.137 izlenme - 7 yıl önce
Komando Andı 01:18
Komando Andı 525 izlenme - 11 ay önce Türk Silahlı Kuvvetleri, Komando Marşı. KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta gabarda çaçide herekolde her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komando? ALLAH komando? ALLAH
By[semih] Komando Marşı 02:37
By[semih] Komando Marşı 1.416 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/her.turk.asker.dogar.smhcskn
Rekor Kıran Tezkere Marşı... 04:18
Rekor Kıran Tezkere Marşı... 774 izlenme - 2 yıl önce Rekor Kıran Tezkere Marşı...
Nusaybin Komando Marşıyla inledi 01:23
Nusaybin Komando Marşıyla inledi 400 izlenme - 1 yıl önce Mardin’in Nusaybin ilçesinde 14 Mart’ta sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi ile başlayan Atmaca-7 Müşterek Özel Birlik Operasyonu 82. gününde sona ererken, teröristleri ilçeden temizleyen asker ve polis özel harekat timleri operasyon bitiminde hep bir ağızdan ’Komando Marşı’nı okudu. Nusaybin’de terör örgütü PKK mensuplarının kazdığı hendek, kurduğu barikat ve tuzakladıkları patlayıcılar nedeniyle 14 Mart’ta 8’inci kez sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi ile başlatılan ’Atmaca 7 Müşterek Özel Birlik Operasyonu’ bittikten sonra operasyona katılan asker ve polisler teröristlerin harabeye çevirdiği binaların arasında toplandı.
Türk Askerinden Güzel Bir Ses.... 04:23
Türk Askerinden Güzel Bir Ses.... 540 izlenme - 5 yıl önce muhtesem bir ses.
Komando Marşıyla Cizre'yi İnleten Güvenlik Güçleri 00:28
Komando Marşıyla Cizre'yi İnleten Güvenlik Güçleri 258 izlenme - 1 yıl önce Şırnak’ın Cizre ilçesinde bir mahalleyi daha teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, PKK’ya gözdağı verdi. İlçe, marşla inledi.
Kedicikler Komando Marşı Söylerse 00:47
Kedicikler Komando Marşı Söylerse 125 izlenme - 1 yıl önce Kedicikler Komando Marşı Söylerse Adnan Oktar, kediciklerine komando marşı söyletti. Bakın ortaya nasıl görüntüler çıktı.
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 02:22
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 243 izlenme - 3 yıl önce Amanda aman pek bi tatlıymış bu rus askeri. Geçen malezya yolcu uçağını vurduklarında da "its raining man" söylemişlerdir herhalde.
Güvenlik güçleri Cizre'yi ‘komando marşı’ ile inletti İhlas Haber Ajansı 00:27
Güvenlik güçleri Cizre'yi ‘komando marşı’ ile inletti İhlas Haber Ajansı 94 izlenme - 1 yıl önce Şırnak’ın Cizre ilçesinde bir mahalleyi daha teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, PKK’ya gözdağı verdi. İlçe, marşla inledi. Terör örgütü PKK’ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlar nedeniyle 14 Aralık’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının 41’inci gününde devam ettiği Cizre’de operasyonlar aralıksız sürüyor. Asker ve polislerin müşterek düzenlediği operasyonlarda Genelkurmay Başkanlığı’nın yaptığı son açıklamaya göre, 429 terörist etkisiz hale getirilerek, terör örgütü PKK’ya büyük darbe vuruldu. İlçede başarılı operasyonlar gerçekleştiren güvenlik güçleri, bir mahalleyi daha teröristlerden temizledi. Güvenlik güçleri, bu başarılarını ‘Komanda Marşı’ okuyarak, kutlarken, ilçe marşla yankılandı.