Hoşgeldiniz!

komando marşı

Komando Marşı 02:38
Komando Marşı 100.834 izlenme - 3 yıl önce Türkün Türkten Başka Dostu Yoktur...
İdil'de JÖH ve PÖH'den Komando Marşı 01:02
İdil'de JÖH ve PÖH'den Komando Marşı 3.306 izlenme - 2 ay önce Şırnak'ın İdil ilçesini teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, terör örgütüne gözdağı verdi.
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 00:47
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 3.394 izlenme - 2 ay önce Kedicikleriyle yaptığı sohbetle dikkat çeken Adnan Oktar, bu kez kediciklerine 'komando marşı' söyletti. Kediciklerin o anları ekrana böyle yansıdı...
Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece 00:35
Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece 18.563 izlenme - 4 yıl önce Nefes Komando marşı Bir operasyon var bu gece
Komando Marşı Böle Olur 04:57
Komando Marşı Böle Olur 17.872 izlenme - 6 yıl önce helal be mehmetçiklere
Söğütlü Jandarma Komando Bölüğü 79/4 Tertipler 01:29
Söğütlü Jandarma Komando Bölüğü 79/4 Tertipler 9.048 izlenme - 6 yıl önce
Komando Marşı 05:03
Komando Marşı 4.379 izlenme - 3 yıl önce Bilecik 9 Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
Komando Andi - Aslanlarim Benim 01:26
Komando Andi - Aslanlarim Benim 2.184 izlenme - 1 yıl önce Kahraman komandolarimizin asil andi... KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN.........
Komando Eğitim Marşı 03:53
Komando Eğitim Marşı 2.009 izlenme - 1 yıl önce eğitim birliğinde ki acemi askerlerin hep bir ağızdan söylediği marş harika senkron yaratmış.. bizde topçu alayında çok komando marşı söylerdik o yüzden komando olduklarını tahmin ettiğim kardeşlerimi izlerken acemi birliğinde ki günler aklıma geldi. kafam da binlerce soru ve çekinceyle gittiğim askerliği o kadar çok özlüyorum ki şu an çağırsınlar hemen giderim diyerek klasikleşmiş cümleyi de kurayım.. Sözler; Biz dağlara atarız pusu, Haram oldu gece uykusu Komandoya bir yudum su, Vermez misin Konya kızı? Bir elinde el bombası, Bir elinde kasaturası, Sırtında da sırt çantası, 2.Bölük Aslanları Şırıl şırıl suyun akışı, Beline de bağlamış al nakışı, Komandonun bir bakışı, Yetmedi sana Konya kızı. Vatan aşkı canımdadır, Bayrak sancak kanımdadır, Atasının yanındadır, 2.Bölük Aslanları Devre devre gelir gider, Ne gam kaldı nede keder, Coşku ile yemin eder, 2.Bölük Aslanları Mardin Şırnak Şenovaya, Hakkari Yüksekovaya, Tunceli Diyarbakıra, Dağlara çıkacağız dağlara! Eşkıya vuracağız eşkıya!
türk komandoları adına... 02:36
türk komandoları adına... 5.250 izlenme - 5 yıl önce türk komando marşı - video izle... www.geyiksite.com katkılarıyla... 2011 yapım... paylaşın komandolarımızı onure edin
Komando Marşı - Bir Operasyon Var Bu Gece 00:35
Komando Marşı - Bir Operasyon Var Bu Gece 912 izlenme - 11 ay önce Nefes filminden alınan komando marşını sizlerle paylaşarak mehmetçiklerimize selam çakar, iyi seyirler dilerim..
Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı 05:03
Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı 3.407 izlenme - 3 yıl önce Bilecik 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
öğrenci - komando marşı 00:53
öğrenci - komando marşı 3.212 izlenme - 6 yıl önce öğrenci - komando marşı
Komando Marşı 03:33
Komando Marşı 2.316 izlenme - 6 yıl önce
Komando Marşıyla Cizre'yi İnleten Güvenlik Güçleri 00:28
Komando Marşıyla Cizre'yi İnleten Güvenlik Güçleri 192 izlenme - 3 ay önce Şırnak’ın Cizre ilçesinde bir mahalleyi daha teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, PKK’ya gözdağı verdi. İlçe, marşla inledi.
muhtesem bir sesss 03:33
muhtesem bir sesss 1.188 izlenme - 3 yıl önce sesimiz yeter...
küçük mehmetçik'den komando marşı 00:53
küçük mehmetçik'den komando marşı 2.253 izlenme - 6 yıl önce
Rekor Kıran Tezkere Marşı... 04:18
Rekor Kıran Tezkere Marşı... 620 izlenme - 1 yıl önce Rekor Kıran Tezkere Marşı...
çocuktan komando marşı 00:53
çocuktan komando marşı 2.098 izlenme - 6 yıl önce
by[semih] komando marşı 02:37
by[semih] komando marşı 1.383 izlenme - 4 yıl önce http//www.facebook.com/her.turk.asker.dogar.smhcskn
türk askerinden güzel bir ses.... 04:23
türk askerinden güzel bir ses.... 519 izlenme - 3 yıl önce muhtesem bir ses.
Kedicikler Komando Marşı Söylerse 00:47
Kedicikler Komando Marşı Söylerse 43 izlenme - 2 ay önce Kedicikler Komando Marşı Söylerse Adnan Oktar, kediciklerine komando marşı söyletti. Bakın ortaya nasıl görüntüler çıktı.
Güvenlik güçleri Cizre'yi ‘komando marşı’ ile inletti İhlas Haber Ajansı 00:27
Güvenlik güçleri Cizre'yi ‘komando marşı’ ile inletti İhlas Haber Ajansı 39 izlenme - 3 ay önce Şırnak’ın Cizre ilçesinde bir mahalleyi daha teröristlerden temizleyen güvenlik güçleri, “Komando Marşı” okuyarak, PKK’ya gözdağı verdi. İlçe, marşla inledi. Terör örgütü PKK’ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlar nedeniyle 14 Aralık’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının 41’inci gününde devam ettiği Cizre’de operasyonlar aralıksız sürüyor. Asker ve polislerin müşterek düzenlediği operasyonlarda Genelkurmay Başkanlığı’nın yaptığı son açıklamaya göre, 429 terörist etkisiz hale getirilerek, terör örgütü PKK’ya büyük darbe vuruldu. İlçede başarılı operasyonlar gerçekleştiren güvenlik güçleri, bir mahalleyi daha teröristlerden temizledi. Güvenlik güçleri, bu başarılarını ‘Komanda Marşı’ okuyarak, kutlarken, ilçe marşla yankılandı.
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 02:22
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 121 izlenme - 1 yıl önce Amanda aman pek bi tatlıymış bu rus askeri. Geçen malezya yolcu uçağını vurduklarında da "its raining man" söylemişlerdir herhalde.