Hoşgeldiniz!

komik kavgalar

Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 01:18
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 17.327 izlenme - 4 yıl önce Kızdan şüphelenen mağaza çalışanları kıza zorla pantolonu çekiştirip çıkarttırınca tokat yağmuruna tuttuktan sonra kabine götürüp çıkarttırıyorlar...
Benzin İstasyonu Çalışanı Ve Müşteri Arasındaki Komik Tartışma 01:03
Benzin İstasyonu Çalışanı Ve Müşteri Arasındaki Komik Tartışma 9.414 izlenme - 4 yıl önce Akaryakıt istasyonu marketindeki çalışan ile müşteri arasında karşılıklı hareketlerle o komik tartışma görüntüleri...
Motosikletlinin Önünü Kesenlere Bulduğu Yeni Metodu 00:19
Motosikletlinin Önünü Kesenlere Bulduğu Yeni Metodu 7.414 izlenme - 4 yıl önce Önünü kesenlere yol vermeyen araçlar ile başa çıkmak için motosikletlinin bulduğu yeni yöntemi. Otomobil sürücüsüyle kavga yapmak yerine yada tartışmak yerine önünde bulundurduğu oyuncak ile camına yağıştıran motosikletli.
Küreklerin Konuştuğu Amele Kavgası 00:14
Küreklerin Konuştuğu Amele Kavgası 3.398 izlenme - 2 yıl önce İnşaatta çalışan iki arkadaş bir mevzu yüzünden kavga etmeye başlamış. Kavgada ne tekme ne tokat kullanılmış , sadece kürekler konuşmuş.
Erkek Arkadaşını İnsanlar İçinde Aşağılayan Kadın 00:57
Erkek Arkadaşını İnsanlar İçinde Aşağılayan Kadın 8.111 izlenme - 4 yıl önce Aldığı yanlış yiyecek üserine kendinin iki katı büyüklüğündeki erkek arkadaşına hem küfür hemde aldığı yiyeceği suratına çarpan aşırı tavırlı küçük hanım...
Durduk Yere Tartışma Çıkaran Motorcu 02:27
Durduk Yere Tartışma Çıkaran Motorcu 8.981 izlenme - 5 yıl önce Durduk yere tartışma çıkaran motorcuyu izleyeceğiz.
Yolda Araçlarıyla Kavga Eden Sürücüler 00:23
Yolda Araçlarıyla Kavga Eden Sürücüler 4.163 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda arabalarıyla birbirlerine çarparak kavga eden sürücüler. İlk başta yavaşça üstlerine sürerken daha sonra iş ciddiye binip birbirlerine çarptılar.
Erkek Arkadaşını Tokatlayan Kız 00:38
Erkek Arkadaşını Tokatlayan Kız 4.933 izlenme - 4 yıl önce Kız arkadaşından tokat yiyen çocuğun gıkı çıkmaması. Kızın nedendir bilinmez erkek arkadaşını tokatladıkça hiç bir şey yapmıyor belli ki suçlu yada fena yakalandı...
Tek Yumrukla İki Kişiyi Devirmek 02:33
Tek Yumrukla İki Kişiyi Devirmek 3.159 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da sürücü yol kavgasına girdiği iki kişiyi birer yumrukla nakavt etmiş. O anlar kameralara böyle yansımış.
Mağazada Birbirine Giren Kızlar 01:25
Mağazada Birbirine Giren Kızlar 4.809 izlenme - 5 yıl önce Mağaza çalışanını çileden çıkartan sarhoş kadın ne kadar fakırlı makırlı gitse de sağlam bir temiz dayak yiyor.
Ayakta Duramayan Dayıların Kavgası 00:28
Ayakta Duramayan Dayıların Kavgası 3.554 izlenme - 5 yıl önce Ayakta durabilenin galip geleceği karşılaşma..
Özel Güvenliklerden Kaçmaya Çalışan Rus Gençler 00:33
Özel Güvenliklerden Kaçmaya Çalışan Rus Gençler 4.205 izlenme - 4 yıl önce Genç gurubun iddiaya göre alışveriş ve eğlence merkezinde bir kavga düzenlemeye çalışmışlar. Sorunlu Rus gençler bir Nissan Note otomobil ile kaçmaya çalışırken özel güvenlik şirket tarafından çağrılan acil müdahale ekibinin olaya karışması sonrasında otomobil ile mücadelede sağa sola ve bir kişiye çarpıp kaçıyorlar yalnız bir süre sonra, polis memurları tarafından gözaltına alındıkları bildirilmiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seviyesinden Ödün Vermeyen Roman Kavgası 00:58
Seviyesinden Ödün Vermeyen Roman Kavgası 2.921 izlenme - 4 yıl önce Sürekli genital bölgelerini göstererek kavga eden kadınlara biraz müzik ve aduket serpiştirilmiş. İzliyoruz efendim...
Dünyanın En Saçma Kavgası 00:24
Dünyanın En Saçma Kavgası 613 izlenme - 2 yıl önce İki genç kaldırımda yürürken tartışmaya başlamışlar. Bu tartışma kavgaya dönüşmüş ancak kavga birbirlerine vurmalı değil el hareketi çekmeleriyle devam etmiş.
Dev Adamın Tartıştığı Polisi Fırlatması 00:44
Dev Adamın Tartıştığı Polisi Fırlatması 2.134 izlenme - 5 yıl önce 2 metrelik adam tartıştığı polisi kaldırıp fırlattı! Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Hollanda'da Bisiklet Fırlatmalı Sokak Kavgası 00:55
Hollanda'da Bisiklet Fırlatmalı Sokak Kavgası 442 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da iki grup arasında çıkan sokak kavgasına gençler ellerine ne geçtiyse birbirine fırlatmış. Bunlardan biride çevredeki bisikletler olmuş.
Reklam Panosuyla Kavga Başlatmaya Çalışan Sarhoş Kadın 00:21
Reklam Panosuyla Kavga Başlatmaya Çalışan Sarhoş Kadın 982 izlenme - 4 yıl önce Sarkoş kız reklam panosundaki erkek kişi ile kavga başlatma çabaları. Panayo birşeyler fırlatıp ardından kafa atan kadının mücadele görüntüleri..
Kaza Yaptığı Kişiyi Sopalamak İsterken Sopa Yiyen Polis 00:52
Kaza Yaptığı Kişiyi Sopalamak İsterken Sopa Yiyen Polis 682 izlenme - 4 yıl önce Motosikletli polis, motosikletli adamla yaptığı kazada jopunu çıkarıp adamı sopalamak isterken kendi sopa yiyor. İşte motosikletli polisin yanlış motosikletliye bulaştığı o anlar.
Rus Amcaların Bir Türlü Başlamayan Kavgası 00:58
Rus Amcaların Bir Türlü Başlamayan Kavgası 256 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da bir sürücü ile temizlik görevlisi arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşmek üzereyken bir türlü dönüşememiş.
Dikkatsizce Başkasının Kız Arkadaşının Poposuna Bakılması 00:41
Dikkatsizce Başkasının Kız Arkadaşının Poposuna Bakılması 695 izlenme - 4 yıl önce Adam rahat rahat kızın poposuna bakıyor. Dikkatsizce rahat rahat izleyen adama erkek arkadaşından sert uyarı alır..
Çılgınca Yol Kavgası Yapan İki Araç 02:55
Çılgınca Yol Kavgası Yapan İki Araç 627 izlenme - 4 yıl önce ABD, Maryland, Kolombiya'nın 32. otoyolunda bir adam, bu 2 SUV aracın çılgın yol kavgası olayını araç kamerası ile kaydetti. Beyaz bir araba, siyah bir arabanın önünü kesiyor ve siyah araba, beyaz arabanın yoldan çekilmesi için manevralar yapıyor ve ilk fırsatta geçiyor yalnız bu seferde siyah araba aynısını yapıyor.
Birbirlerinin Saçlarını Çekiştirerek Kavga Eden Kadınlar 01:19
Birbirlerinin Saçlarını Çekiştirerek Kavga Eden Kadınlar 315 izlenme - 4 yıl önce Bir alışveriş merkezinde yumak yumağa birbirlerinin saçlarından tutup kenetlenen siyahi kadınlar kavga ediyor. Ayırmak için etrafında dönen kişiler ise fayde etmiyor.
Başlar Başlamaz Nakavt Eden Karateci 00:22
Başlar Başlamaz Nakavt Eden Karateci 349 izlenme - 4 yıl önce Görüntüde gerçekleşen karate maçında daha 1 saniye bile geçmeden biten harika nakavt. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tartıştığı Adamın Protez Bacağına El Koyan Kadın 00:14
Tartıştığı Adamın Protez Bacağına El Koyan Kadın 146 izlenme - 2 yıl önce Otobüs durağındaki engelli adam ile ile tartışmaya başlayan kadın sinirlerine daha fazla hakim olamamış ve adamın protez bacağını alıp gitmiş.
Body Slam Tekniği İle Dayak Yiyen Eleman 00:28
Body Slam Tekniği İle Dayak Yiyen Eleman 272 izlenme - 4 yıl önce Görüntüde sözleşip kavga etmek için bululaşan elemanların sıkı başlayan yumruklardan sonra,ağır darbeleri indiren elemanlardan biri body slam çekerek adama dünyasının şaşırtıyor
Mcdonalds Çalışanı Kilolu Kadının Müşteriyi Fena Sopalaması 01:10
Mcdonalds Çalışanı Kilolu Kadının Müşteriyi Fena Sopalaması 139 izlenme - 4 yıl önce McDonald’s çalışanı iri yarılı bir kadın şortlu kadını fena benzetti. Dayak yerken göğsü açılan kadın hala üstüne üstüne gidiyor.