Hoşgeldiniz!

Komik Kavgalar Videoları İzle

Acımasız Kız Kavgası 02:08
Acımasız Kız Kavgası 380.799 izlenme - 3 yıl önce Bu kızlarda acıma yok )) Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Aldatan Kocasını Yatakta Bastı 01:03
Aldatan Kocasını Yatakta Bastı 43.197 izlenme - 3 ay önce Çin'de kocasının kendisini aldattığından şüphelenen bir kadın, eşinden inanılmaz bir intikam aldı. Önce takip ederek aldatıldığından emin olan kadın, akrabaları ile birlikte kocasının bulunduğu eve baskın yaptı. Çıplak bir şekilde yatakta basılan çift neye uğradığını şaşırdı. Odaya giren akrabalar adamı dövmeye başladı. Kendisini darbelerden korumak isteyen çıplak kadın bir taraftan da üstünü kapatmaya çalışırken, aldatan koca da odanın köşesinde tekme tokat dayak yedi. Kadının akrabalarından biri bu anları kaydederek sosyal medyada paylaştı.
Çılgın Kız Savaşı 02:20
Çılgın Kız Savaşı 11.827 izlenme - 3 ay önce Teksas'ta eğlence kulübünden çıkan kafası güzel kadınların sokak kavgasını polis güçlükle ayırabildi.
1 Yumrukluk Canı Olan Kavgacı Çocuk 00:52
1 Yumrukluk Canı Olan Kavgacı Çocuk 129.418 izlenme - 3 yıl önce Kavgayı o başlatmak istedi fakat 1 yumrukla işi bitti. Kaderin cilvesi diye buna denir.
Dev Adamın Tartıştığı Polisi Fırlatması 00:44
Dev Adamın Tartıştığı Polisi Fırlatması 1.469 izlenme - 2 ay önce 2 metrelik adam tartıştığı polisi kaldırıp fırlattı! Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
en berbak ve komik kavgalar:) 01:49
en berbak ve komik kavgalar:) 34.401 izlenme - 8 yıl önce komedi dolu bir video:)))
Komik Kavgalar 04:03
Komik Kavgalar 7.821 izlenme - 4 yıl önce Komik Kavgalar As:dasdasdad
Yapılan En Komik Kavgalar - Ahmet Aga 23:51
Yapılan En Komik Kavgalar - Ahmet Aga 3.342 izlenme - 9 ay önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Köylü Dedelerin Güldüren Kavgası 00:48
Köylü Dedelerin Güldüren Kavgası 1.095 izlenme - 1 yıl önce İzlediğiniz İçin Teşekkürler. Abone Olmayı Unutmayınız. ------------------------------ komik görüntüler, komik, eğlenceli videolar, en komik videolar, eğlence, komedi, komik şakalar, eğlenceli şakalar, şaka videoları, en komik şakalar, en iyiler, komik vineler, en iyi vineler, en iyi thuglifeler, thug life turkiye, komik dublajlar, dublajj, komik kazalar, fail videoları, en komik videolar, en eğlenceli videolar, en güzel videolar, en güzel vineler, en güzel komik videolar,
Acımasız Kız Kavgası 02:03
Acımasız Kız Kavgası 88 izlenme - 1 ay önce Mahalle arasında kızların saç baş yolduran kavgası kameraya böyle yansıdı. Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
izleyin görün 00:41
izleyin görün 4.142 izlenme - 8 yıl önce 8-d :)
İlginç Yol Kavgası 02:51
İlginç Yol Kavgası 51 izlenme - 2 ay önce Öfkesine hakim olamayan iki adam aşırı trafik sebebi ile birbirine girdi. Kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri izliyoruz.
Komik Kavga 01:00
Komik Kavga 652 izlenme - 9 yıl önce :)
komik kavga 02:35
komik kavga 15 izlenme - 3 ay önce