Hoşgeldiniz!

komik skeç

Olacak O Kadar - Malı ye Bakanı 04:44
Olacak O Kadar - Malı ye Bakanı 6.913 izlenme - 5 yıl önce ülkemizin geçmiş-şimdiki dönemi kısa bir skeçle en güzel şekilde ifade edilmiş sanırım :)
Olacak O Kadar - Silkmişim Halıyı 05:02
Olacak O Kadar - Silkmişim Halıyı 5.186 izlenme - 5 yıl önce Güzel bir skeç. Silkilen halının davası olmaz :)
Kabadayılar Okulu Skeç  Bölüm 1 03:16
Kabadayılar Okulu Skeç Bölüm 1 10.049 izlenme - 12 yıl önce komik skeçkomedikomik video...
Cem Yılmaz En Komik Skeç 07:20
Cem Yılmaz En Komik Skeç 3.345 izlenme - 8 yıl önce Cem Yılmaz 2008 Gösterisinden..
Engin Günaydın - Tolat (Zaga) 03:53
Engin Günaydın - Tolat (Zaga) 445 izlenme - 7 yıl önce Komedi Dükkanının fikir babası olduğu aşikar olan, Zaga programında muazzam Engin Günaydın performansı ile unutulmazlar arasına girmiş skeçlerin en iyilerinden.
Şahan - Sabah Mızmızları 11:26
Şahan - Sabah Mızmızları 177 izlenme - 7 yıl önce Bir zamanların Meriç Erkan ve Ahu Tuğba aşkını tiye alan bir şahan skeci..izliyoruz
Game Of Thrones Özel Röportaj 03:01
Game Of Thrones Özel Röportaj 334 izlenme - 7 yıl önce Anne tarafı Erzincan'lı baba tarafı Denizli'li Game Of Thrones hayranı bir şizofrenin dizinin son bölümüne dair çarpıcı yorumları..
Türkiye ve Yükselen Ergenlik - Sayın Ergenlik Bakanımız ile Kısa Bir Röportaj 01:30
Türkiye ve Yükselen Ergenlik - Sayın Ergenlik Bakanımız ile Kısa Bir Röportaj 239 izlenme - 7 yıl önce Malum ülkemizin en başarılı olduğu konulardan birisi, hatta Dünya markası olduğumuz konu diyebileceğimiz 'ergenlik'. Atarlı, giderli, trollüğüyle yedi düvele nam salmış bir genç nüfusa sahibiz. Biz de gittik, konunun merkezinden: çiçeği burnunda, kendisi de pekala ergen olan çok değerli Sayın Ergenlik Bakanımız'a, konu hakkında birkaç soru sorduk.
Güven Bana 03:00
Güven Bana 156 izlenme - 7 yıl önce Sevgilinize ne kadar güveniyorsunuz? Onun için çiğ tavuk bile yer miydiniz? Ya birini öldürseydi ne yapardınız? İşte bu sorular çerçevesinde hazırlanmış başka bir komikli goldenmoustache videosu sizlerle.İyi seyirler...(Not:Beyler senkron yaparken video'u 100 kere izlediğim için mi bilmiyorum ama ben bu video'daki kıza feci vuruldum dilinden dolayıda olabilir)