Hoşgeldiniz!

komik videolar izle

2 Liralık Çakmağı 800 Liraya Alan Amca 02:21
2 Liralık Çakmağı 800 Liraya Alan Amca 33.299 izlenme - 1 hafta önce Televizyonlarda defalarca dolandırıcılara karşı uyarılan vatandaşlar akıllanmadan uslanmadan yine de dolandırıcıların oyununa gelmeye devam ediyor.
Kız Arkadaşının Pıtığına Elektroşok Veren Vicdansız 00:09
Kız Arkadaşının Pıtığına Elektroşok Veren Vicdansız 15.496 izlenme - 4 gün önce Kız arkadaşı ayakta telefonla oyalanırken eşek şakası yapmaya karar veren eleman elektroşok cihazını kızın vajinasına tutmuş.
Kuyumcudaki Satış Danışmanlarının Aklını Alan İnsanlar - Yeni Akım 01:04
Kuyumcudaki Satış Danışmanlarının Aklını Alan İnsanlar - Yeni Akım 14.060 izlenme - 5 gün önce Çin'de bir malzemeyi denerken, kaçıyormuş gibi davranıp satış danışmanlarına efsane korku yaratan anlar yeni bir akımın başlamasına neden olmuş. Spor ayakkabı denerken, ayakkabının rahatlığını koşarak anlamaya çalışan bir müşterinin başlatığı yeni akım hızlıca yayılmaya başlamış. Son olarak kuyumcu dükkanlarına girip mücevherleri deneyerek bir anda koşmaya başlayan Çinli kadın, mağazadaki satış danışmanlarının aklını başından almış.
70 Yaşındaki Amcanın Bitmeyen Askerliği 02:48
70 Yaşındaki Amcanın Bitmeyen Askerliği 14.849 izlenme - 1 hafta önce 70 yaşındaki Ahmet Şimşek isimli amca bir kimlik sorgulamasında asker kaçağı olduğunu öğrenince oldukça şaşırmış. Hala askerde görünen amca bu işin içinden nasıl çıkacağını bilememiş.
İnsanı Robot Diye Yutturmaya Çalışmak 00:43
İnsanı Robot Diye Yutturmaya Çalışmak 6.352 izlenme - 2 gün önce Rusya'da yüksek teknoloji robotu diye tanıtılıp dans ettirilen robotun aslında robot kostümü giyen bir insan olduğu ortaya çıkmış.
Aşırı Twerk Dansına Maruz Kalan Adamın Dramı 00:12
Aşırı Twerk Dansına Maruz Kalan Adamın Dramı 19.526 izlenme - 1 hafta önce Katıldığı havuz partisinde küçük havuzda dinlenip keyif yapan adamı bir anda twerk yapan iki hatun sarmış adamı sersem yapmış.
Para ile El Öptüren Şeyh 00:58
Para ile El Öptüren Şeyh 15.986 izlenme - 2 hafta önce İbadet ve ticaret kavramlarını birleştiren bu şeyh deyim yerindeyse para kırıyor. Ne kadar para o kadar çok el öpme, ne kadar çok el öpme o kadar çok sevap.
Enes Batur Özentisi Öğrencinin Okuldan Atılması 00:11
Enes Batur Özentisi Öğrencinin Okuldan Atılması 12.310 izlenme - 6 gün önce Enes Batur'dan benim neyim eksik diyip saçlarını civciv sarısına boyatan öğrenci okuldan kapı dışarı ediliyor.
Masterchef Murat Alışveriş Merkezini Birbirine Kattı 00:59
Masterchef Murat Alışveriş Merkezini Birbirine Kattı 26.649 izlenme - 4 hafta önce Agresif davranışları sebebiyle MasterChef'ten diskalifiye edilen fenomen yarışmacı Murat Özdemir, bu sefer de bir AVM'deki halleriyle tekrar gündeme geldi.
Antalya'da Sahneden Düşen Mini Ada İsimli Robot 00:41
Antalya'da Sahneden Düşen Mini Ada İsimli Robot 8.059 izlenme - 5 gün önce Antalya'daki Akdeniz Bilişim Zirvesi'nde dans gösterisi yapmaya hazırlana robot sahneden düşerek kırılmış.
Bir Şişe Viskiyi Soluksuz İçen Hatunun Dramı 00:30
Bir Şişe Viskiyi Soluksuz İçen Hatunun Dramı 10.065 izlenme - 1 hafta önce Katıldığı partide fazla gaza gelip bir şişe viskiyi tek seferde içen hatun daha sonra fena çarpılmış.
Maaşını Çekemeyen Dede Cinnet Geçirdi 00:31
Maaşını Çekemeyen Dede Cinnet Geçirdi 15.137 izlenme - 1 hafta önce Emekli maaşını almak için bankaya giden dede sistemsel bir arızadan dolayı maaşını çekemeyince bastonu ile ortalığı birbirine kattı.
Kendini Ambulans Sanan Adam 01:10
Kendini Ambulans Sanan Adam 18.103 izlenme - 3 hafta önce Hatay'da Ambulans Ali olarak tanınan Ali Bozoğlan'ın ağzıyla siren sesi çıkarması görenleri şaşırtıyor.
İstanbul Metroda Arkadaşının Eline Veren Dayı 01:11
İstanbul Metroda Arkadaşının Eline Veren Dayı 18.294 izlenme - 2 hafta önce İstanbul metroda çekilen görüntülerde iki dayı yanyana oturmuş biri diğerinin özel bölgesini tutmuş ve o şekilde yolculuklarına devam etmişler.
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayı Takkeyi Çıkarırsa 00:13
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayı Takkeyi Çıkarırsa 185.597 izlenme - 6 ay önce Sokak röportajı sırasında insanların araya girmesi ile sinirlenerek "Bak vallahi 155'i ararım. Seni öldürürüm. Biz burada kürtaj yapiye" deyip tepkisini ortaya koyan hacı dayı takkeyi çıkarınca ortaya bu görüntü çıkmış.
Üzerine Canlı Yayında Ateş Topu Düşen Sunucu 00:33
Üzerine Canlı Yayında Ateş Topu Düşen Sunucu 5.441 izlenme - 2 gün önce Pakistan'da bir televizyon kanalında stüdyoda gerçekleştirilen tartışma programında sunucunun üzerine tavandan ateş topu düşmüş. Neye uğradığını şaşıran sunucu kısa süreli bir panik yaşamış.
Aldatan Erkek Arkadaşını Tokat Manyağı Yapan Kız 00:51
Aldatan Erkek Arkadaşını Tokat Manyağı Yapan Kız 8.207 izlenme - 1 hafta önce Kendisini aldattığını öğrenen erkek arkadaşını, Sen kim köpek beni aldatıyorsun diyerek tokatlayan kızı izliyoruz.
Seçilirse Rize'nin Üstünü Kapatacağını Vadeden Belediye Başkan Adayı 01:06
Seçilirse Rize'nin Üstünü Kapatacağını Vadeden Belediye Başkan Adayı 17.669 izlenme - 2 hafta önce Rize Bağımsız Belediye Başkan Adayı Adnan Aydın, Rize'nin üstünü kapatacağım demiş. Rize Bağımsız Belediye Başkan Adayı Aydın'ın sigara içenlere ise ilginç bir çözümü var. Sigara içenler ne yapacak diye gelen soruya Aydın, Dışarı gitsinler, Of'a gitsinler. yanıtını vermiş.
Düğünde Romantizmin İçine Eden Hatun 00:15
Düğünde Romantizmin İçine Eden Hatun 8.732 izlenme - 1 hafta önce Düğünde nikah kıyılma anında gelin bütün romantizmi ile aşkını haykırırken onlara en yakın olan kadının kusması bütün olayı bitirmiş.
Sürpriz Evlilik Teklifiyle Sevinçten Çılgına Dönen Kadın 01:36
Sürpriz Evlilik Teklifiyle Sevinçten Çılgına Dönen Kadın 8.161 izlenme - 1 hafta önce Erkek arkadaşıyla birlikte ormanlık bir alana piknik yapmaya giden genç kız, erkek arkadaşının hazırlamış olduğu sürpriz evlilik teklifi karşısında sevinçten çılgına döndü.
Merhumun Twerk Vasiyetini Mezarında Yerine Getirmek 00:25
Merhumun Twerk Vasiyetini Mezarında Yerine Getirmek 5.114 izlenme - 4 gün önce Ortamı alemi çok seven adam arkadaşlarına vasiyet olarak, ölsem de mezarımda bir twerk isterim demiş olacak ki. Arkadaşı da bir kadın alıp mezarından kadına twerk yaptırmış.
Saçlı ve Kilolu Masterchef Murat ile Elma Nasıl Soyulur? 02:13
Saçlı ve Kilolu Masterchef Murat ile Elma Nasıl Soyulur? 24.629 izlenme - 4 hafta önce Masterchef yarışmacılarından Murat yarışma boyunca yapmış olduğu muzip davranışlarından ötürü yarışmanın şefleri tarafından diskalifiye oldu. Yıllar önce paylaştığı bir video da ise elmanın nasıl soyulması gerektiğini gösteriyor hem de saçlı ve kilolu hali ile...
Oyuncak Yakalama Makinesi Mıknatısla Boşaltan Kurnaz Kadın 00:56
Oyuncak Yakalama Makinesi Mıknatısla Boşaltan Kurnaz Kadın 4.398 izlenme - 2 gün önce Çin'de bulunan bir AVM merkezinde konuşturulan oyuncak yakalama makinesindeki oyuncakları mıknatıs yardımıyla toplamayı başaran kadın telefon kamerasına böyle yansıdı.
Tahterevallide Uçuşa Geçen Dayı 00:13
Tahterevallide Uçuşa Geçen Dayı 6.511 izlenme - 1 hafta önce Eşi ile parkta gezerken çocukluğuna dönüp tahterevalliye binmek isteyen dayı, eşi ile eğlenirken bir ara uçuşa geçmiş.
Buz Tutan Göle Çakılan Sarışın Hatun 00:07
Buz Tutan Göle Çakılan Sarışın Hatun 16.093 izlenme - 4 hafta önce Göl kenarındaki iskeleden göle atlayan sarışın hatun bir şeyi hesaplamamış. Çünkü göl buz tutmuş ve hatun buzun üzerine çakılmış.
İç Çamaşırı Mağazasına Gözlerini Kapatarak Giren Çocuk 00:33
İç Çamaşırı Mağazasına Gözlerini Kapatarak Giren Çocuk 7.503 izlenme - 1 hafta önce Annesiyle birlikte AVM'de gezintiye çıkan Yusuf adındaki çocuk annesinin iç çamaşırı satan mağaza girmesi gerektiğini söyleyince çıplak mankenleri görmemek için gözlerini kapatmış. Gözleri kapalı bir şekilde mağazaya giren küçük Yusuf'un "Çıplak karılar abdestimi bozuyor" dediği o anlar sosyal medyada viral olmuş.
Markette Çarpışan Kadınların Kavgaya Tutuşması 00:59
Markette Çarpışan Kadınların Kavgaya Tutuşması 2.311 izlenme - 5 saat önce Pendik'te bir markette müşteri olarak gezen kadınlar birbirlerini fark etmeyerek çarpışmış ancak konu bir türlü kapanmamış ve market ortasında kadınlar saç başa birbirine girmiş.
Fenerbahçeli Dayının Çıldırması (Küfür İçerir) 01:39
Fenerbahçeli Dayının Çıldırması (Küfür İçerir) 3.795 izlenme - 4 gün önce Süper Ligde istenen futbolu bir türlü oynayamayan Fenerbahçe neredeyse ligde kalma mücadelesinde. Bu durum başta bu dayı olmak üzere bütün Fenerbahçe taraftarlarını çıldırtmış durumda.
Düğünüm Var Benim Anlamıyon mu? 00:14
Düğünüm Var Benim Anlamıyon mu? 8.940 izlenme - 2 hafta önce Tik Tok uygulaması ile çekilen videolar son zamanlarda paylaşım rekorları kırıyor. Bu uygulamada oldukça kullanılan Düğünüm Var Benim Anlamıyon mu? diyen teyzenin orijinal videosu karşınızda....