Hoşgeldiniz!

komik videolar izle

Ajdar'ı Arap Kılığında Trollemek 03:00
Ajdar'ı Arap Kılığında Trollemek 56.179 izlenme - 3 hafta önce Hiper starımız Ajdar'ı arap kılığındaki eleman görüntülü arayarak bir güzel kafaya almış hatta nane nane şarkısını bile söyletmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Canlı Yayında Yere Çakılan Vatan Tv Sunucusu 00:25
Canlı Yayında Yere Çakılan Vatan Tv Sunucusu 25.410 izlenme - 6 gün önce Vatan Tv kanalında program yapan Gelincik lakaplı Müge Altun canlı yayın esnasında gelen mesajları okurken bir anda kendini yerde bulmuş.
Poposuyla Alkış Sesi Çıkaran Hatun 00:17
Poposuyla Alkış Sesi Çıkaran Hatun 10.732 izlenme - 7 gün önce Mavi fileli çorabı ile kamera karşısına geçen hatun oldukça farklı yeteneği ile göz dolduruyor. İçimiz titretiyor...
Korku Evinde Zombiye Atarlanan Dayı 01:21
Korku Evinde Zombiye Atarlanan Dayı 9.150 izlenme - 4 gün önce Korku evi, ilk olarak bir evden kaçış oyununda ışıkların kaldırılarak, gerilim oluşturacak manken ve nesneler koyarak ortaya çıkmış. Dayıda o evlerden birine gidip macera yaşamak istemiş.
Teknede Çırılçıplak Dans Ederken Denize Düşen Adam 00:16
Teknede Çırılçıplak Dans Ederken Denize Düşen Adam 20.300 izlenme - 3 hafta önce Teknede düzenlenen çılgın partide alkolü fazla kaçıran adam üzerindeki her şeyi çıkarmış ve dans etmeye başlamış ancak dengesini kaybedince denize düşmüş.
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 00:13
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 57.216 izlenme - 1 ay önce Sosyal medyada son günlerin fenomen kişisi Simge Barankoğlu isimli bir kadın. Kendisi "Yılan, korktun mu? Örümcek korktun mu? Voooooov korktun mu?" şeklinde değişik bir replikle fenomen oldu gitti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Öpüşürken Kapı Yıkan Çılgın Çift 00:10
Öpüşürken Kapı Yıkan Çılgın Çift 87.534 izlenme - 4 ay önce Bir gece kulübünde alkolünde etkisi ile deliler gibi öpüşen çift yaslandıkları kapının yıkılması ile kendilerini bir anda yerde bulmuşlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pet Şişe İle Kobra Yılanı Yakalayan Dayı 00:55
Pet Şişe İle Kobra Yılanı Yakalayan Dayı 17.809 izlenme - 3 hafta önce Ortadoğu ülkelerinin birinde evine giren kobra yılanını büyük bir ustalıkla yakalayan dayıyı izliyoruz.
Allah Diye Bağıran Adamdan Korkan İmam 00:20
Allah Diye Bağıran Adamdan Korkan İmam 3.835 izlenme - 1 gün önce Vaaz esnasında cezbe gelen dayı hocamızı biraz korkutmuş olmalı ? İmam öyle böyle korkmamış. Allah akıl fikir versin...
Uyuyan Kız Arkadaşa Hamam Böceği Şakası 02:02
Uyuyan Kız Arkadaşa Hamam Böceği Şakası 90.098 izlenme - 4 ay önce Acımasız youtuber genç evinde uykuya dalmış sevgilisine hain bir şaka planlamış. Kızcağız mışıl mışıl uyurken üzerine hamam böceklerini bırakıvermiş.
Metrobüste Yolculardan Tempo İsteyen Çılgın Şoför 01:00
Metrobüste Yolculardan Tempo İsteyen Çılgın Şoför 2.415 izlenme - 11 saat önce Kalabalıkların şehri İstanbul'da zamanın ve hızın kıymetini bilen metrobüs şoförünün bir teknik direktör edası ile insanları yönlendirmesini izliyoruz.
Var Böyle Tipler (14 Şubat Sevgililer Günü Özel) 00:54
Var Böyle Tipler (14 Şubat Sevgililer Günü Özel) 5.669 izlenme - 6 gün önce Instagram'a yüklediği tiplemeler ile en çok güldüğümüz internet fenomenine dönüşen Var Böyle Tipler'de şimdi de sevgililer gününe özel video çekmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Motosiklet Kullanırken Sevgilisini Sürekli Yoklayan Eleman 00:43
Motosiklet Kullanırken Sevgilisini Sürekli Yoklayan Eleman 7.535 izlenme - 2 hafta önce Uzakdoğuda bir ülkede motosikleti ile trafikte ilerleyen eleman arkasında oturan sevgilisinin sürekli orasını burasını elliyor.
Azgın Teyzenin Sokakta Yiyişme Çabası 03:03
Azgın Teyzenin Sokakta Yiyişme Çabası 8.179 izlenme - 3 hafta önce Yaş yetmiş iş bitmemiş diye boşuna demiyorlar. Bu azgın teyze sokakta gördüğü adama sulanıyor ve bir türlü peşini bırakmıyor.
Erik Dalına Klavye İle Eşlik Eden Zabıt Katibi 00:37
Erik Dalına Klavye İle Eşlik Eden Zabıt Katibi 9.257 izlenme - 2 hafta önce Son dönemin düğünlerinin eğlence anlarının değişilmez oyun havasına adliyede çalışan zabıt katibi yeni bir versiyon getirmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Mağazada Çalan Müzikle Coşan Adanalı Dayı 00:37
Mağazada Çalan Müzikle Coşan Adanalı Dayı 2.985 izlenme - 3 gün önce Gün geçmiyor ki güzide şehrimiz Adana'dan güzel görüntüler gelmesin. Şimdi de telefon aksesuarları satan bir mağazada çalan müzikle coşan dayı karşımızda.
Kasıklarına Hortum Çarpınca Kıvranan Ayı 01:03
Kasıklarına Hortum Çarpınca Kıvranan Ayı 6.371 izlenme - 2 hafta önce Aç kalan ayı yerleşim yeri yakınlarına kadar inmiş ve çite bağlı olan hortum dikkatini çekip oynamaya başlamış ancak hortum ayıyı acı bir ders vermiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Canlı Yayında Tuvaleti Soran Seyirci (Beyaz Show) 01:11
Canlı Yayında Tuvaleti Soran Seyirci (Beyaz Show) 10.883 izlenme - 3 hafta önce Canlı yayına girildiğini fark etmeyen seyirci Beyaz Show'da Beyaz'a ufak bir şok yaşatıyor . Tuvaleti bulamayan seyirci yayında olduğu esnada Beyaz'a tuvalet nerede niye soruyor bu canlı yayın kazası bakın nasıl gerçekleşmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Hanımının Yanında Kucağa Hatun Oturtan Dedenin Sonu 00:09
Hanımının Yanında Kucağa Hatun Oturtan Dedenin Sonu 4.547 izlenme - 6 gün önce Katıldığı eğlence mekanında yanına gelen hatunu kucağına oturtan dede hanımından dayağı yemiş. Eline sağlık teyzem... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Erik Dalı İle Şov Yapan Noter Çalışanları 04:16
Erik Dalı İle Şov Yapan Noter Çalışanları 24.281 izlenme - 1 ay önce Noter çalışanları sosyal medyaya yükledikleri 'Erik Dalı' videosuyla büyük ilgi gördü. Erik Dalı türküsü mühür show yapan katipler biraz olsun yüklendikleri yükü hafifletmek için eğlenceli bir video çekmişler. Mühür ritimleriyle izleyenleri gülümseten katipler izlenme rekorları kırıyor...
Ağzıyla Prezervatif Takmayı Öğreten Öğretmen 02:36
Ağzıyla Prezervatif Takmayı Öğreten Öğretmen 33.921 izlenme - 2 ay önce Güvenli ilişki için öğrencilerini bilgilendirmesi istenen öğretmen olayı abartınca ortaya çirkin görüntüler çıkıyor. Ülkeyi ayağa kaldıran görüntülerde, elinde yapay organ tutan öğrencisinin önünde diz çökerek gençlere ağzıyla tuttuğu prezervatifi nasıl takacağını gösteriyor.Yaşananlarsa bir öğrenci tarafından cep telefonuyla saniye saniye kayda alınıyor. Bahia'daki bir üniversitede çekildiği düşünülen görüntülerde öğrencilerin kahkahalarla olayı izlemesi de dikkat çekti.
Çatlak Şanzel’in Sevgilisi Hayrettin Stüdyoyu Bastı 11:15
Çatlak Şanzel’in Sevgilisi Hayrettin Stüdyoyu Bastı 35.215 izlenme - 2 ay önce Son zamanlarda herkes Çatlak Şanzel'i konuşuyor. Herkes onu konuşurken Hayrettin ona ulaşmış ve Dünya'nın en absürt videosunu çekmiş.
Korku Evinde Korkudan Bayılan Eleman 00:28
Korku Evinde Korkudan Bayılan Eleman 8.776 izlenme - 2 hafta önce Korku evi genel adı ile evden kaçış oyunu, 2013 yılından beri ülkemizde oynanan gerçek bir eğlence türüdür. Sanal bir bilgisayar oyunu değildir, gerçek bir evde gerçek eşyaların arasında genellikle bir saat süren, takım halinde katılabildiğiniz bir aktivitedir.
Kiralık Ev Arayan Travesti 05:02
Kiralık Ev Arayan Travesti 17.288 izlenme - 2 ay önce Kiralık ev arayan travesti internette bulduğu ev ilanlarının detaylarını sormak için emlakçıları arıyor ve bakın nasıl tepkiler alıyor.
Beyaz'ın Yayın Öncesi İzleyicileri Eğlenceli Bir Şekilde Uyarması 02:00
Beyaz'ın Yayın Öncesi İzleyicileri Eğlenceli Bir Şekilde Uyarması 13.716 izlenme - 4 hafta önce Yıllardır cuma akşamlarının iple çekilen eğlence programı Beyaz Show'un sevilen sunucusu Beyazıt Öztürk yayın öncesi stüdyodaki izleyicileri eğlenceli bir şekilde uyarmış.
Sahibesini Dinleyip Gıdaklayıp Yumurtlayan Köle 00:44
Sahibesini Dinleyip Gıdaklayıp Yumurtlayan Köle 5.612 izlenme - 2 hafta önce BDSM kültüründe partnerine hükmeden sahibe. Fiziksel veya sözlü olarak partneri aşağılama, ezme faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Çorumlu Amir vs Simge Barankoğlu - Korktun mu? 00:26
Çorumlu Amir vs Simge Barankoğlu - Korktun mu? 9.819 izlenme - 3 hafta önce Son zamanlarda korktun mu videosu ile ünlenen Simge Barankoğlu yeni bir video çekmiş ve Çorumlu Amir ile bir araya gelmiş.
Sokakta Ayaküstü Sevişmek 01:00
Sokakta Ayaküstü Sevişmek 12.280 izlenme - 1 ay önce Afrika kıtasının bir ülkesinde para karşılığı fuhuş yapan kadın bu işi yapmak için yer ve zaman aramamış oldukları yerde işlerini görmüşler.
Roman Düğününde Kapışan Dansözler 03:17
Roman Düğününde Kapışan Dansözler 28.064 izlenme - 3 ay önce Romanya'da bir roman düğününde piste çıkan iki dansöz çalan oyun havası eşliğinde tüm hünerlerini sergilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Oktar'ın Aslanlarının Hayattan Soğutan Şarkı Performansları 02:32
Adnan Oktar'ın Aslanlarının Hayattan Soğutan Şarkı Performansları 4.744 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında genelde dans eden kediciklerine alışığız ancak bu sefer aslanlar şarkı performansları ile karşımızda.