Hoşgeldiniz!

komik videolar izle

Klarnete Taş Çıkaran Güzel 00:43
Klarnete Taş Çıkaran Güzel 136.458 izlenme - 4 yıl önce İnsanoğlu farklı yetenekle sahip, ancak bu güzel hatunun sesini klarnete benzetmesi ve nağmeleri yerinde yapması inanılmaz.
Ayarsız Zıplama Şakası 00:13
Ayarsız Zıplama Şakası 35.448 izlenme - 2 yıl önce İki eleman şaka yapmak istedikleri arkadaşlarını ortaya almışlar ve zıplamasını istemişler. Zıplayınca çelme takıp düşürmüşler.
Elizabethin Yararları ve Zararları 05:08
Elizabethin Yararları ve Zararları 95.292 izlenme - 5 yıl önce Site halkını yakından ilgilendiren elizabeth konusuna uzman gözünden bakalım
Ajdar'ı Arap Kılığında Trollemek 03:00
Ajdar'ı Arap Kılığında Trollemek 63.295 izlenme - 5 yıl önce Hiper starımız Ajdar'ı arap kılığındaki eleman görüntülü arayarak bir güzel kafaya almış hatta nane nane şarkısını bile söyletmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Bilezik Takılmayınca Arabadan İnmeyen Gelin 02:14
Bilezik Takılmayınca Arabadan İnmeyen Gelin 23.048 izlenme - 2 yıl önce Düğününde bilezik isteyen geline kaynanası yarım altın takmış. İstediği olmayan gelin de arabadan inmek istememiş.
Dövme Yaptırmaktan Hoşnut Olan Çinli Kadın 05:59
Dövme Yaptırmaktan Hoşnut Olan Çinli Kadın 43.331 izlenme - 4 yıl önce Sırtına dövme yaptırırken kendinden geçerek orgazm olan Çinli kadın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Nihat Hatipoğlu Taklidi Yapan Genç 03:47
Nihat Hatipoğlu Taklidi Yapan Genç 59.967 izlenme - 4 yıl önce Ramazan ekranlarının değişilmez hocası Nihat Hatipoğlu'nun taklidini yapan bu genç evde bulunanları eğlendirmeyi başarmış.
 Hababam Sınıfı Uyanıyor'da Gözden Kaçan Hata Yıllar Sonra Fark Edildi 00:32
Hababam Sınıfı Uyanıyor'da Gözden Kaçan Hata Yıllar Sonra Fark Edildi 82.118 izlenme - 5 yıl önce Türk sinemasının efsaneleri arasındaki yerini alan 'Hababam Sınıfı Uyanıyor'da Ahmet ile Mahmut Hoca vedalaşırken kadraja giren set çalışanı yıllar sonra fark edildi.
2 Liralık Çakmağı 800 Liraya Alan Amca 02:21
2 Liralık Çakmağı 800 Liraya Alan Amca 39.862 izlenme - 4 yıl önce Televizyonlarda defalarca dolandırıcılara karşı uyarılan vatandaşlar akıllanmadan uslanmadan yine de dolandırıcıların oyununa gelmeye devam ediyor.
Üç Harfliyi Çıkartıp Beş Harfliyi Sokmanın Derdine Düşen Hoca 01:50
Üç Harfliyi Çıkartıp Beş Harfliyi Sokmanın Derdine Düşen Hoca 57.832 izlenme - 4 yıl önce Yine bir cinci hoca iş başında. İçine giren cinin çıkması ümidi ile hocaya giden kadın hocanın sevişmevari hareketlerinden kurtulamamış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası 08:32
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası 90.349 izlenme - 5 yıl önce Yabancı youtuberların sevgililerine acımasız şakaları devam ediyor. Petshoptan sevgilisine korkunç bir şaka için tarantula alan acımasız adam şakayı tuvalette gerçekleştiriyor.
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 00:13
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 59.770 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyada son günlerin fenomen kişisi Simge Barankoğlu isimli bir kadın. Kendisi "Yılan, korktun mu? Örümcek korktun mu? Voooooov korktun mu?" şeklinde değişik bir replikle fenomen oldu gitti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Canlı Yayında Şarkıcıya Saldırmak - Flash Tv 01:16
Canlı Yayında Şarkıcıya Saldırmak - Flash Tv 44.006 izlenme - 4 yıl önce Flas Tv programı Küstüm Show'da Ersoy Dinç, İbrahim Tatlıses'in Yıkılmışım Ben şarkısını değişik versiyonda okuduğu için bir fanatik tarafından saldırıya uğramış.
Kendi Düğününe Gitmeyen Gelin (Gelin Evi) 01:55
Kendi Düğününe Gitmeyen Gelin (Gelin Evi) 43.065 izlenme - 4 yıl önce Son dönemde ilginç gelin adayları Gelin Evi programında karşımıza çıkıyor şimdi de kendi düğününe katılmayan gelin şaşkınlık yaratmış.
Adanalıların Karla İmtihanı 00:20
Adanalıların Karla İmtihanı 48.960 izlenme - 4 yıl önce Adana’da yaklaşık 10 dakika süren fındık büyüklüğündeki dolu yağışı hayatı olumsuz etkilerken, caddeler kar yağmışçasına beyaza bürünmüş tabi ki Adana halkı bundan fazlasıyla etkilenmiş.
Eve Kız Getiren Adamın Dramı 11:17
Eve Kız Getiren Adamın Dramı 62.025 izlenme - 5 yıl önce Kısa film tadındaki bu videoda, eve kızı getirmeyi başaran ancak sevişmeyi başaramayan bir adamın verdiği çaba konu ediniyor.
Kendinizi Parayla Satacak Olsanız Ne Kadar Edersiniz? - Röportaj 03:29
Kendinizi Parayla Satacak Olsanız Ne Kadar Edersiniz? - Röportaj 16.023 izlenme - 3 yıl önce Bazen çok değerli hissediyoruz bazen de değersiz. Peki kendinize ne kadar değer biçersiniz, kendinizi parayla satacak olsanız ne kadar edersiniz?
Masterchef Murat Alışveriş Merkezini Birbirine Kattı 00:59
Masterchef Murat Alışveriş Merkezini Birbirine Kattı 28.089 izlenme - 4 yıl önce Agresif davranışları sebebiyle MasterChef'ten diskalifiye edilen fenomen yarışmacı Murat Özdemir, bu sefer de bir AVM'deki halleriyle tekrar gündeme geldi.
Erik Dalı İle Şov Yapan Noter Çalışanları 04:16
Erik Dalı İle Şov Yapan Noter Çalışanları 48.148 izlenme - 5 yıl önce Noter çalışanları sosyal medyaya yükledikleri 'Erik Dalı' videosuyla büyük ilgi gördü. Erik Dalı türküsü mühür show yapan katipler biraz olsun yüklendikleri yükü hafifletmek için eğlenceli bir video çekmişler. Mühür ritimleriyle izleyenleri gülümseten katipler izlenme rekorları kırıyor...
Berlin Sokaklarında Hüseyin Kağıt ile 1 Mayısı Kutlamak 01:47
Berlin Sokaklarında Hüseyin Kağıt ile 1 Mayısı Kutlamak 38.909 izlenme - 4 yıl önce Tüm dünyada 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlandı. Ancak Almanya'da Berlin sokaklarında 1 Mayıs kutlamalarına Hüseyin Kağıt damga vurmuş.
Roman Düğününde Kapışan Dansözler 03:17
Roman Düğününde Kapışan Dansözler 33.909 izlenme - 5 yıl önce Romanya'da bir roman düğününde piste çıkan iki dansöz çalan oyun havası eşliğinde tüm hünerlerini sergilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Delbekçi Teyzeler - Hamam Tası Gümüşten (+18) 00:49
Delbekçi Teyzeler - Hamam Tası Gümüşten (+18) 34.895 izlenme - 4 yıl önce Düğün, şenlik, eğlencelerde delbek çalan teyzelerimiz yine çatıldıkları bir eğlence de hamam tası gümüşten şarkısını seslendirmiş.
Nabza Göre Şerbet Veren Esnaf ile Röportaj 01:56
Nabza Göre Şerbet Veren Esnaf ile Röportaj 27.298 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Benli'nin iki farklı kanala yaptığı iki farklı röportaj onu Türkiye'nin gündemine getirmişti. Balıkçı Müslüm, bakın Kanal D mikrofonuna ne demiş?