Hoşgeldiniz!

komikler

Trafikteki Twerk Dansına Moto Kuryenin Tepkisi 00:11
Trafikteki Twerk Dansına Moto Kuryenin Tepkisi 143.791 izlenme - 5 ay önce Sıkışık trafikte araçtan inip twerk dansı yapmaya başlayan kadın hiç beklemediği bir anda moto kuryeden bir hareket gelmiş.
Çekim İçin Götürdüğü Kuzuyu Uçurumdan Düşüren Kebapçı 00:13
Çekim İçin Götürdüğü Kuzuyu Uçurumdan Düşüren Kebapçı 49.524 izlenme - 2 ay önce Adanalı kebapçı, çekim için gittiği Gülek Kalesi’nde ayağının takılması sonucu bin 650 metreden kuzuyu düşürmüş.
Geviş Getiren Koyunu 12 Bin Kişi İzledi 01:01
Geviş Getiren Koyunu 12 Bin Kişi İzledi 46.669 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyada 4 milyondan fazla takipçisi olan bir kullanıcı, canlı yayın açtıktan sonra uyuyakalmış. Çobanlık yapan kullanıcının açtığı canlı yayında yalnız kalan koyunu 12 bin kişi izlemiş.
Manken Megan Milan'ın Yavru Fil ile İmtihanı 01:26
Manken Megan Milan'ın Yavru Fil ile İmtihanı 12.512 izlenme - 1 ay önce Tayland'da çekimlerde olan manken Megan Mİlan yavru fille şakalaştığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabında paylaştı.
Aldığı Suyun Parasını Verdiğini İspatlayan A101 Çalışanı 00:23
Aldığı Suyun Parasını Verdiğini İspatlayan A101 Çalışanı 62.529 izlenme - 6 ay önce A101 çalışanı genç susamış ve reyondan kendine bir küçük su almış. Çalışan parasını verdiğini kameralara gösterip ispatlamış.
Düğünde Damada Jartiyer Giydirip Tasma Takmak 00:36
Düğünde Damada Jartiyer Giydirip Tasma Takmak 3.119 izlenme - 1 hafta önce Damat olduğu öne sürülen kişiye jartiyer giydiren arkadaşları, boğazına da tasma taktı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler şaşkına çevirdi.
Acı Bal Komasına Giren Ayı 00:30
Acı Bal Komasına Giren Ayı 2.527 izlenme - 7 gün önce Düzce'de üreticilerin kovanlarını parçalayıp acı bal yiyen ayı bayıldı. Kendinden geçen ayıyı Doğa Koruma ve Milli Parklar ekibi, tedavi için koruma sahasına götürmüş.
Komşular Arası Ayak Voleybolu Maçı 00:39
Komşular Arası Ayak Voleybolu Maçı 7.117 izlenme - 4 hafta önce Komşular evlerini bölen duvarı bir voleybol filesi gibi kullanmış ve ayak voleybolu maçı yapmış. Ortaya eğlenceli görüntüler çıkmış.
Kocasının Üzerine Oturduğu Pilates Topunu Patlatan Kadın 00:29
Kocasının Üzerine Oturduğu Pilates Topunu Patlatan Kadın 3.067 izlenme - 1 hafta önce Kocasına şaka yapmak isteyen kadın hain planını kocası pilates topunun üzerine çıktığında devreye sokmuş. Pilates topunu iğne ile patlatıp kocasını yere sermiş.
Organik Kask Takan Kadınlar 00:23
Organik Kask Takan Kadınlar 7.558 izlenme - 1 ay önce Çin'de iki kadın karpuzdan yaptığı kaskları kafalarına takıp yollarına devam etmişler. Organik kask ne kadar korur bilinmez...
Aşırı Hijyenik Tatlı Paketleme Sistemi 00:38
Aşırı Hijyenik Tatlı Paketleme Sistemi 5.621 izlenme - 4 hafta önce Hindistan'a özel sokak lezzetlerinden olan bu tatlı hiç hijyenik olmayan bir ortamda hazırlanıp paketleniyor.
İslami Dayanışma Oyunlarında Haç Çıkaran Yarışmacı 00:09
İslami Dayanışma Oyunlarında Haç Çıkaran Yarışmacı 1.463 izlenme - 3 gün önce Konya'da başlayan İslami Dayanışma Oyunları'nda bir sporcunun yarış öncesi haç işareti yaptığı görülürken o anlar kameraya yansımış.
Teyzeler TikTok Canlı Yayınında 00:16
Teyzeler TikTok Canlı Yayınında 1.160 izlenme - 4 gün önce TikTok‘ta 4 kadın açtığı canlı yayın açarak hediye istedi. Arkadaş oldukları anlaşılan kadınlardan biri kendisine atılan hediye sandığa teşekkür etmiş.
Spor Salonunda Spor Yapan Adamın Yüzüne Oturan Kadın 00:19
Spor Salonunda Spor Yapan Adamın Yüzüne Oturan Kadın 5.656 izlenme - 4 hafta önce Samuel Stratis isimli adam salonda spor yaptığı sırada yaşadığı olay ile neye uğradığını şaşırdı. O ilginç anları izliyoruz...
Oturmaya Çalışan Kadının Sandalyesini Çekerek Trolleyen Ufaklık 00:08
Oturmaya Çalışan Kadının Sandalyesini Çekerek Trolleyen Ufaklık 9.640 izlenme - 2 ay önce Beşikte keyif yapan ufaklık, arkası dönük bir şekilde oturmak isteyen kadının sandalyesini çekmiş. Durumu fark etmeyen kadın kendini yerde bulmuş.
Gittikleri Mekanda Direk Dansı Yapan Dayılar 00:26
Gittikleri Mekanda Direk Dansı Yapan Dayılar 13.447 izlenme - 3 ay önce Gece Aline akan dayılar alkolü fazla kaçırınca en son direk dansına el atmışlar. Dayılar direk dansında birbiriyle kapışmış.
Dayının Yılanla İmtihanı 00:11
Dayının Yılanla İmtihanı 6.799 izlenme - 2 ay önce Adanalı dayının evcil yılanıyla imtihanını izliyoruz. Dayı yılanı bez torbaya koymak isterken oldukça zorlanmış. Dayı için bu iş hiçte kolay olmamış.
Kedinin Şamarını Yiyen Ufaklık 00:23
Kedinin Şamarını Yiyen Ufaklık 23.699 izlenme - 6 ay önce Koltuğun üzerindeki kedi ile oynamak isteyen ufaklık, kediden hiç beklemediği bir tepki görmüş. Kedi patileri ile ufaklığa vurmuş.
Yasemin Sakallıoğlu'ndan Cin Çıkarma Taklidi 00:46
Yasemin Sakallıoğlu'ndan Cin Çıkarma Taklidi 6.962 izlenme - 2 ay önce Fenomen ve komedyen Yasemin Sakallıoğlu ekranlarındaki cin çıkarma seansına yeni videosuyla gönderme yapmış.
Halay Başı Olmanın Hakkını Veren Adam 01:24
Halay Başı Olmanın Hakkını Veren Adam 8.479 izlenme - 2 ay önce Bir düğünde halay başına geçen adamın Gümüşhane yöresine ait Sıksara oyununu oynadığı anlar sosyal medyada büyük beğeni topladı.
Telefona Dalınca Tarık Mengüç'ü Fark Etmeyen Teyze 00:26
Telefona Dalınca Tarık Mengüç'ü Fark Etmeyen Teyze 19.565 izlenme - 5 ay önce Tarık Mengüç kadınlar matinesinde şarkı söylerken dinleyiciler arasında telefonuyla oynayan bir teyzeyi fark etmiş. Arkasından yaklaştığı kadına hayatının şokunu yaşatan Tarık Mengüç'ün o anlarını izliyoruz.
Mısırların Komşusunun Tarlasındakilerden Kısa Kalmasına İsyan Eden Çiftçi 00:15
Mısırların Komşusunun Tarlasındakilerden Kısa Kalmasına İsyan Eden Çiftçi 679 izlenme - 2 gün önce Kendi tarlasındaki mısırlar ile komşu tarladaki mısırları karşılaştıran çiftçi, daha çok gübre, ilaç verdim su da veriyorum demiş. Çiftçi isyan ederken namaz da kılmıyor namussuz demiş.
Köpeğine Saldıran Ayıyı Bağırarak Uzaklaştıran Adam 00:21
Köpeğine Saldıran Ayıyı Bağırarak Uzaklaştıran Adam 1.037 izlenme - 5 gün önce Evin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde bir ayının bahçede evin köpeğini kovaladığını görüyoruz. Köpeği ayının elinden evden çıkıp bağıran adam kurtarıyor.
Jet Ski'den Düşen Kadın 00:15
Jet Ski'den Düşen Kadın 601 izlenme - 1 gün önce Erkek arkadaşının kullandığı Jet Ski'nin arkasında keyifli dakikalar geçiren kadının tadı deniz düşünce kaçmış.
İneklerin Kavgasını Ayırdığına Pişman Olan Adam 00:16
İneklerin Kavgasını Ayırdığına Pişman Olan Adam 20.360 izlenme - 6 ay önce Hindistan'da iki inek yol ortasında kavgaya tutuşunca bir adam ayırmak istemiş. Ancak inek hızını alamamış adamı fırlatıp atmış.
Elle Domuz Avlayan Adam 00:07
Elle Domuz Avlayan Adam 20.151 izlenme - 6 ay önce İki arkadaş domuz avına gitmiş ve çalıların arasında yatan domuzu fark edince tüfekleri bırakıp elle domuzu yakalamaya karar vermişler. Avcılardan biri domuzun üstüne atlayıp yakalamış.
İşediği Asansör Düğmeleri Bozulunca Asansörde Kalan Çocuk 00:38
İşediği Asansör Düğmeleri Bozulunca Asansörde Kalan Çocuk 63.037 izlenme - 2 yıl önce Uzun uzun çişini asansör düğmelerine gönderen çocuğun hayatının şokunu yaşaması çok uzun sürmüyor.
Rambo Okan Beşiktaşlı Oluyor 00:30
Rambo Okan Beşiktaşlı Oluyor 1.304 izlenme - 1 hafta önce Fenerbahçe'nin ünlü amigosu Rambo Okan lakaplı Okan Güler, Beşiktaşlı olma şartını açıklamış. Rambo Okan, 1 milyon dolar verildiği takdirde ve Selen Yakıcı ile bir ay boyunca yemek yemesi durumunda Beşiktaşlı olacağını söylemiş.
Koca Kayayı Göle Yuvarlayan Adamlar 01:13
Koca Kayayı Göle Yuvarlayan Adamlar 10.497 izlenme - 3 ay önce Yürüyüş ekibi ile geziye giden adamlar kendilerine farklı bir eğlence aramışlar. Adamlar dev bir kayayı zorda olsa göle yuvarlamışlar.
Şeytan Taşlarken Kendini Kaybeden Dayı 00:29
Şeytan Taşlarken Kendini Kaybeden Dayı 3.930 izlenme - 1 ay önce Hac vazifesini yerine getirmek isteyen dayı sıra şeytan taşlamaya gelince içini dökmüş... Dayı kendini kaybetmiş.