Hoşgeldiniz!

komikler

İşediği Asansör Düğmeleri Bozulunca Asansörde Kalan Çocuk 00:38
İşediği Asansör Düğmeleri Bozulunca Asansörde Kalan Çocuk 62.938 izlenme - 9 ay önce Uzun uzun çişini asansör düğmelerine gönderen çocuğun hayatının şokunu yaşaması çok uzun sürmüyor.
Barda Dövüşçüye Denk Gelmek 00:20
Barda Dövüşçüye Denk Gelmek 5.386 izlenme - 3 hafta önce Barda arkadaşları ile eğlenen adam ayakta heyecanlı şekilde bir şeyler anlatırken yanında geçen adama atarlanmış. Atarlandığı adam dövüşçü çıkınca dayağı yemiş.
Dayağı Sonuna Kadar Hak Eden Adam 00:16
Dayağı Sonuna Kadar Hak Eden Adam 45.280 izlenme - 7 ay önce Yola beton atma çalışması yapan işçilere aldırmadan yeni beton atılan kısma doğru ilerleyen adam betona basarak yoluna devam etmiş.
Hamburgercide Dans Yerde Bitti 00:06
Hamburgercide Dans Yerde Bitti 1.092 izlenme - 4 gün önce Hamburgercide sıra beklerken can sıkıntısından dans etmek isteyen kız ayağı kayınca kendini yerde bulmuş.
Sokak Müzisyenlerine Coşkulu Dansıyla Eşlik Eden Teyze 00:15
Sokak Müzisyenlerine Coşkulu Dansıyla Eşlik Eden Teyze 2.818 izlenme - 2 hafta önce Başarılı bir performans sergileyen sokak müzisyenlerine dansı ile eşlik eden teyze performansı ile herkesi şaşırtmış.
Annesinin Dansıyla Yerin Dibine Giren Genç 00:33
Annesinin Dansıyla Yerin Dibine Giren Genç 33.845 izlenme - 1 yıl önce Ailesi ile birlikte bir spor karşılaşmasını izlemeye giden genç , devre arası çalan müziğe dansıyla eşlik eden annesinden acayip utanmış.
Sahibinin Tasarrufa Gitmesine Sinirlenen Köpek 00:38
Sahibinin Tasarrufa Gitmesine Sinirlenen Köpek 21.560 izlenme - 10 ay önce Evinde beslediği sevimli köpeğin tepkisini ölçmek için mama kabına bir kaç tane mama koyan kadın , köpekten beklemediği bir tepki görmüş.
Ters Şeritten Gelen Sürücü Dersini Aldı 01:28
Ters Şeritten Gelen Sürücü Dersini Aldı 478 izlenme - 2 gün önce Rusya'da ters şeritten gelen sürücü bir sürücü tarafından hayatının dersini almış. Büyük ihtimalle bir daha ters şeritten gitmez.
Welcome to Turkey Şarkısı ile 33 Saniyede Türkiye'yi Özetleyen TikToker 01:05
Welcome to Turkey Şarkısı ile 33 Saniyede Türkiye'yi Özetleyen TikToker 2.915 izlenme - 3 hafta önce Songül isimli TikToker çektiği Welcome to Turkey videosu ile viral oldu. Songül videosunda Türkiye'de her şeyin mükemmel olduğunu söylüyor ancak Türk genci değilseniz... Kadın cinayetlerine ve Katar'a da değinen TikTokerın o videosu...
Kendisine Laf Atan Adamı Kükreyerek Püskürten Kadın 00:28
Kendisine Laf Atan Adamı Kükreyerek Püskürten Kadın 7.216 izlenme - 3 ay önce Sarah isimli kadın, tren istasyonunda beklerken bir erkek ona laf atarak konuşmaya çalışıyor. Sarah ise o kişiye kükreyerek cevap veriyor. İşte o anlar...
Şakayı Kaldırmayan Damat 00:15
Şakayı Kaldırmayan Damat 20.896 izlenme - 10 ay önce Düğünlerinde sıra pasta kesme merasimine gelince gelin ile damadın arasında tatsız bir an yaşanmış. Gelin pastayı damada uzatıp geri çekmiş ancak bu şaka damadın hoşuna gitmemiş.
Bankamatikten Kartını Kendi İmkanları ile Geri Alan Adam 00:24
Bankamatikten Kartını Kendi İmkanları ile Geri Alan Adam 2.020 izlenme - 3 hafta önce Para çekmek için kartını bankamatiğe sokan adam kartının tarihinin geçmesinden dolayı kartını makineye kaptırmış. Bu duruma sinirlenen adam hırslanıp makineden kartını bir şekilde almış.
Kadın Yer Yarıldı İçine Girdi 00:16
Kadın Yer Yarıldı İçine Girdi 9.133 izlenme - 4 ay önce Kızı ile beraber yürüyüşe çıkmak için komşularını dışarıda bekleyen kadın evin önünde üstüne bastığı taşın çökmesiyle zor anlar yaşamış.
Verin Artık Adamın Kolasını 00:23
Verin Artık Adamın Kolasını 1.387 izlenme - 2 hafta önce Arkadaşları ile bir şeyler yiyen adam sadece kola istemiş. Adam çok şey mi istemiş? Birisi artık şu kolayı versin...
Motosiklet ile Çamaşırlığıda Alıp Giden Kadın 00:14
Motosiklet ile Çamaşırlığıda Alıp Giden Kadın 777 izlenme - 5 gün önce Motosikleti ile evden çıkmak isteyen kadın direksiyon hakimiyetini kaybederek önünde duran çamaşırlığıda alıp gitmiş.
Çocuğun Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı 00:48
Çocuğun Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı 502 izlenme - 3 gün önce Ülkemize tatil için gelen yabancı uyruklu aile Maraş dondurmasının tadına bakmak istemişler. Sıra çocuğun dondurma almasına gelince komik anlar yaşanmış.
Babasına Bornoz Şakası Yapan Kız 00:13
Babasına Bornoz Şakası Yapan Kız 12.611 izlenme - 6 ay önce Üzerindeki bornoz ile anne ve babasının oturduğu odaya gelen kız, annesinin uyarılarından sonra bornozun önünü açmış, bunun bir şaka olduğu anlaşılmış.
Bisikletlilere Düşman Olan Sürücü 00:29
Bisikletlilere Düşman Olan Sürücü 300 izlenme - 1 gün önce Trafikte bir bisikletli ile tartışan sürücü tansiyonu aşırı yükseltmiş. Sürücü bisikletliye demediğini bırakmamış.
Elektrikli Scooter ile Duran Arabaya Çarpan Genç 00:34
Elektrikli Scooter ile Duran Arabaya Çarpan Genç 1.254 izlenme - 2 hafta önce Elektrikli Scooter ile sıkışık trafikte vakit kazanmak isteyen genç solda hareketsiz halde duran arabalardan birine çarpmış.
Kızların Duvar Kıran Hareket Denemesi 00:17
Kızların Duvar Kıran Hareket Denemesi 9.902 izlenme - 8 ay önce Evde canları sıkılan iki kız arkadaş bir hareket denemiş ancak kızlar dengeyi sağlayamamış ve düşen kız duvarı kırmış.
Bedava İçki İsteği Başına İş Açan Kız 00:12
Bedava İçki İsteği Başına İş Açan Kız 1.804 izlenme - 3 hafta önce Bir festivalde kendilerine koca bidonda içki hazırlayan gençler. Kendisinden içki isteyen kızdan yukarıdan biraz içki vermek istemişler.
Etme Bulma Dünyası 00:06
Etme Bulma Dünyası 9.427 izlenme - 8 ay önce Boş işler peşinde koşan eleman sprey boyayı kürkle patlatmak istemiş. Ancak patlayan sprey boya olduğu gibi elemanın yüzüne gelmiş.
Poşet İhtiyacını Bedavadan Gideren Teyze 00:05
Poşet İhtiyacını Bedavadan Gideren Teyze 1.078 izlenme - 1 hafta önce Markete giren teyze evde poşet kalmayınca manav reyonuna yönelmiş ve alabildiği kadar poşet almış.
Futbol Yeteneğini Konuşturan İnşaat İşçisi 00:26
Futbol Yeteneğini Konuşturan İnşaat İşçisi 4.343 izlenme - 4 ay önce Sokakta top oynayan çocuk ile iddiaya giren inşaat işçileri beton mikseri makinesine topu sokmaya çalışmış. İşçilerden biri bunu başarmış.
Dansçı Kızla Dans Eden Kocasını Pişman Kadın 00:50
Dansçı Kızla Dans Eden Kocasını Pişman Kadın 2.197 izlenme - 1 ay önce Festivalde kendini müziğin ritmine kaptıran adam dansçı kıza eşlik etmeye başlamış. Adam eğlenceyi doruklarda yaşarken bir anda karısı çıkıp gelmiş.
Dalga Mağduru Olan Kadın 00:10
Dalga Mağduru Olan Kadın 12.358 izlenme - 11 ay önce Deniz kıyısında sosyal medyada paylaşmak için video çeken kadın , gelen dalganın kurbanı olmuş. Kadın neye uğradığını şaşırmış.
Drift Yaparken Sulara Gömülen Araba 00:15
Drift Yaparken Sulara Gömülen Araba 7.295 izlenme - 6 ay önce Buz tutan göl üzerinde amatörce araba tanıtımı yapmak isteyen gençlerden biri çekim esnasında drift yaparken buzun kırılması ile araba ile suya gömülmüş.
Kaydıraktan Kayarken Tişörtü Bırakan Kadın 00:38
Kaydıraktan Kayarken Tişörtü Bırakan Kadın 2.157 izlenme - 1 ay önce Yeğenini parka götüren kadın kaydıraktan bir de kendisi kaymak istemiş. Ancak kadın kayarken tişörtü takılmış ve ortaya bu görüntüler çıkmış.
Gece Kulübü Tadında İlginç Ev Ortamı 00:15
Gece Kulübü Tadında İlginç Ev Ortamı 10.120 izlenme - 8 ay önce Bir tarafta bira içen erkekler, diğer tarafta dans eden kadınlar. Çocuklar da ortalıkta koşturuyor. İşte o bir hayli ilginç görüntüler...
Kıyafet Tanıtımı Çamaşır Sepetinde Son Bulan Kadın 00:22
Kıyafet Tanıtımı Çamaşır Sepetinde Son Bulan Kadın 1.903 izlenme - 1 ay önce Aldığı kıyafeti kamera karşısına geçip tanıtmaya başlayan kadın arkasındaki çamaşır sepetini fark etmeyince içine düşmüş.