Hoşgeldiniz!

Konuşan Muhabbet Kuşu

Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk 03:12
Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk 22.971 izlenme - 2 yıl önce Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
konuşan muhabbet kuşu 03:02
konuşan muhabbet kuşu 75.764 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
konuşan muhabbet kuşu 01:00
konuşan muhabbet kuşu 37.401 izlenme - 6 yıl önce video'daki konuşan muhabbet kuşu satılıktır.şuan 4.5 aylıktır ve 13-14 kelime söylüyor.ekstra istediğiniz kelime öğretilir. ayrıca elinizdeki kuşlar da konuşturulur.irtibat için bkurt1980@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Muhabbet Kuşu Amigo Konuşuyor 00:56
Muhabbet Kuşu Amigo Konuşuyor 10.368 izlenme - 3 yıl önce Hiç Susmadan Konuşuyor
Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu 01:11
Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu 2.798 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
konuşan muhabbet kuşu 02:33
konuşan muhabbet kuşu 7.379 izlenme - 6 yıl önce beşiktaş annecik babacık cicikuş diye konuşuyor dikkat ederseniz farkedebilirsiniz böyle tatlı ve şirin kuşun başkalarınında izlemesi için lütfen paylaşalım
konuşan muhabbet kuşu coşkun 01:36
konuşan muhabbet kuşu coşkun 6.232 izlenme - 5 yıl önce konuşan muhabbet kuşu coşkun
konuşan muhabbet kuşu 06:49
konuşan muhabbet kuşu 6.348 izlenme - 8 yıl önce işte rakiplerine taş çıkaran cicikuş paşa!
Konuşan Muhabbet Kuşum 00:36
Konuşan Muhabbet Kuşum 5.473 izlenme - 4 yıl önce Çok Konuşuyor
İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu 06:08
İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu 1.505 izlenme - 2 yıl önce İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşkım Konuşuyor Muhabbet Kuşu 04:09
Aşkım Konuşuyor Muhabbet Kuşu 1.062 izlenme - 2 yıl önce aşkım isimli muhabbet kuşu yeni videosu konuşması ilerledi
Çok Net Konuşan Muhabbet Kuşu 04:52
Çok Net Konuşan Muhabbet Kuşu 1.433 izlenme - 2 yıl önce Çok Net Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İşte Bizim Yaramaz Şımarık Kuşumuz 01:54
İşte Bizim Yaramaz Şımarık Kuşumuz 1.494 izlenme - 3 yıl önce Konuşan Muhabbet Kuşumuz İnanamayacaksınız :)
konuşan muhabbet kuşu 01:36
konuşan muhabbet kuşu 2.282 izlenme - 5 yıl önce konuşan muhabbet kuşu
İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu 05:12
İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu 947 izlenme - 2 yıl önce İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Maviş 00:58
Maviş 945 izlenme - 2 yıl önce Muhabbet Kuşu Maviş
Tatlı Tatlı Konuşan Minik Muhabbet Kuşumuz Orman 01:06
Tatlı Tatlı Konuşan Minik Muhabbet Kuşumuz Orman 97 izlenme - 3 ay önce Eğitimli tatlı tatlı konuşan minik kuşumuz orman sizlerle... işte karşınızda aşkım diye seslenen tatlı mı tatlı muhabbet kuşumuz orman
konuşan muhabbet kuşu 01:54
konuşan muhabbet kuşu 2.375 izlenme - 7 yıl önce benim canım kusum cok güzel konusuyo iyice dinlerseniz ne dediği anlasılıyo
İstiklal Marşı Ve Sübhaneke Duasını Okuyan Muhabbet Kuşu 01:34
İstiklal Marşı Ve Sübhaneke Duasını Okuyan Muhabbet Kuşu 762 izlenme - 2 yıl önce Konya'da görenleri şaşkına çeviren Mavişcan adlı muhabbet kuşu, Sübhaneke duası ve İstiklal Marşı'nı okuyor, çocuk şarkıları söylüyor.
Başkan Recep Tayyip Erdoğan Diyen Muhabbet Kuşu 01:27
Başkan Recep Tayyip Erdoğan Diyen Muhabbet Kuşu 278 izlenme - 7 ay önce MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde, Zühtü Yıldırım'ın 2.5 yıl önce 45 günlükken alıp eğittiği muhabbet kuşu 'Bulut'a, 'Bismillah, Başkan Recep Tayyip Erdoğan' demeyi öğrettiğini söyledi. Armutalan Mahallesi Camiavlu Mevkii'nde yaşayan emekli işçi Zühtü Yıldırım, beslediği kuşunun kaçması üzerine 2.5 yıl önce yeni bir muhabbet kuşu aldı. Yıldırım, turizmci oğlu Yasin Yıldırım ile 45 günlük olan turkuaz, beyaz ve sarı tüylü muhabbet kuşuna 'Bulut' adını verdi. Yıldırım, ailenin özenle beslediği, evin içinde sürekli özgürce dolaşan ve aile fertlerini, haber programlarındaki konuşmaları dikkatlice izleyen kuşun, iki gün sonra bazı kelimeleri söylediği fark edildi. Baba ve oğul, kuşlarının kelime söylediğini duyunca eğitmeye başladı. Bir yıl boyunca sabah ve akşam çeşitli kelimeler defalarca söylenmeye başlandı. Ayrıca oturma odasında bulunan kafesine belirli saatlerde konulan yem ile suyu içmek için gitmesi öğretildi. Aile olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan hayranlık ve sevgilerini kuşlarına da yansıttıklarını belirten Yasin Yıldırım, "Akşam haber programlarını izlerken Cumhurbaşkanımız çıktığında sesini açtığımızda kuşumuz pür dikkat kesiliyordu. 'Bismillah Başkan Recep Tayyip Erdoğan' cümlesini kuşumuza söylemeye başladık. Kısa bir süre içinde önce, 'Bismillah' sonra 'Bismillah Başkan Recep Tayyip Erdoğan' diye konuşmaya başladı. Kuşumuz 100'e yakın kelimeyi söylüyor. Ayrıca 1'den 5' kadar sayıyor" dedi. Evin her yerini dolaşan, kafese yem yemek için giren kuşları 'Bulut'un evlerinin neşe kaynağı olduğunu belirten Zühtü Yıldırım,"Memleketim Bayburt'a aracımla giderken yanımda götürüyorum. Yolculuğa çok meraklı. Evimizin bir ferdi gibi oldu. Bulut en çok 'Bismillah Başkan Recep Tayyip Erdoğan' diyor. Cumhurbaşkanımızın Marmaris'e geldiğinde evimize misafir olmasını ve çayımızı içmesini canı gönülden istiyorum" dedi.
ankaralı dımbış :) 04:58
ankaralı dımbış :) 1.735 izlenme - 9 yıl önce dımbışa sakın kuş demeyin yada kuş muamelesi yapmayın.bu durumdan çok rahatsız oluyor.o çoğu insandan bile daha insan.neşelendiğinde çok romantik,kızdığında ise çok alıngan tavırlasr sergileyen dımbışı gelin birlikte izleyelim.
muhabbet kuşum çapkından inciler :) 02:52
muhabbet kuşum çapkından inciler :) 2.185 izlenme - 8 yıl önce bu videodan sonra 3 şarkı ve en az 7-8 kelime öğrendi inşallah yeni videolarıda eklicem x) adı:çapkin :)
şeker konuşuyor!!! 00:50
şeker konuşuyor!!! 661 izlenme - 6 yıl önce bu kuş '' ben nasıl konuşuyorum cici kuş '' diyor
boncuk 02:39
boncuk 330 izlenme - 6 yıl önce bizim boncuk konuşuyor
by cafer 03:42
by cafer 305 izlenme - 8 yıl önce konuŞan muhabbret kuŞu