Hoşgeldiniz!

Köpekler Videoları İzle

Oyuncağı Andıran Yavru Köpek 00:52
Oyuncağı Andıran Yavru Köpek 3.943 izlenme - 8 ay önce 11.09.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Oyuncağı Andıran Yavru Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavrularını Hamakta Sallayan Köpek 00:36
Yavrularını Hamakta Sallayan Köpek 318 izlenme - 4 ay önce Yavrularını Hamakta Sallayan Köpek Minik yavrularını hamakta sallayan dişi köpeğin bu görüntüsü izleyenleri gülümsetiyor.
Ata Binmeyi En İyi Bilen Köpek 00:18
Ata Binmeyi En İyi Bilen Köpek 115 izlenme - 2 ay önce Ata binme eğitimi alarak jokey olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen köpek sosyal medyada rekor kırıyor..
Dostunun Maskarası Olan Köpek 01:01
Dostunun Maskarası Olan Köpek 85 izlenme - 2 ay önce Korkunçluk yapan köpek dostunun da istifadesiyle ortaya komik görüntüler çıkıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çok Sevimli Olmanın Suçunu İşleyen Köpek 00:31
Çok Sevimli Olmanın Suçunu İşleyen Köpek 110 izlenme - 2 ay önce Görüntüde aşırı ve çok sevimli köpeği izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sahibinin Anlattıklarına Gülen Köpek 00:06
Sahibinin Anlattıklarına Gülen Köpek 63 izlenme - 4 ay önce Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar bazen bizi insanlardan daha iyi anlar. Bu sevimli köpekte o hayvanlardan biri sahibinin anlattıklarına gülerek tepki veriyor.
Kumsalda Oyun Oynayan Yavru Köpek 00:22
Kumsalda Oyun Oynayan Yavru Köpek 110 izlenme - 4 ay önce Önemli bir işi varmış gibi çabalıyor daha sonra yorulup vazgeçiyor ama sonra yine çabalıyor. Tam olarak hayattaki çabam diyebilirim bu videoya. Keyifli seyirler.
İtalya'daki Çığ Felaketinden Kurtulan Mucize Köpekler 01:03
İtalya'daki Çığ Felaketinden Kurtulan Mucize Köpekler 37 izlenme - 4 ay önce İtalya'nın orta kesiminde geçen çarşamba günü meydana gelen depremlerin ardından düşen çığın altında kalan otel enkazından 5 gün sonra 3 yavru köpek sağ olarak kurtarıldı.
Gülümsemeyi Öğrenen Köpek 00:13
Gülümsemeyi Öğrenen Köpek 37 izlenme - 4 ay önce 2 yaşındaki sevimli köpek Riley evsiz bir kişi tarafından barınağa getirilmiş. Barınağa getirilmesinin ardından ise daha kolay sahiplenilmesi için Riley'e gülümsemesi öğretilmiş. Riley şimdi bu özelliği sayesinde ise karşılaştığı herkese sevgi dolu yaklaşıyor ve ne kadar akıllı olduğunu gösteriyor.
KÖPEKLER SAHİBLERİNE SADIKTIR KÖPEKLERİ ÖLDÜRMEYİN İŞKENCE ETMEYİN VURMAYIN YEDİRİN İÇİRİN BAKIN 01:14
KÖPEKLER SAHİBLERİNE SADIKTIR KÖPEKLERİ ÖLDÜRMEYİN İŞKENCE ETMEYİN VURMAYIN YEDİRİN İÇİRİN BAKIN 25 izlenme - 4 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Suçunu İtiraf Etmemek İçin Arkadaşının Arkasına Saklanan Köpek 01:13
Suçunu İtiraf Etmemek İçin Arkadaşının Arkasına Saklanan Köpek 5.744 izlenme - 9 ay önce Yaramaz köpek insanının ayakkabısını bir güzel kemirdikten sonra suçuyla yüzleşmeyi pek istemiyor. Gayet masum bir şekilde yüzünü yere eğen sevimli hayvan ısrarlı suçlamaların ardından arkadaşının arkasına saklandı.
Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 00:53
Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 140.373 izlenme - 3 yıl önce Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 14.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bebek Taklidi Yapan Köpek 02:45
Bebek Taklidi Yapan Köpek 145.548 izlenme - 3 yıl önce Aynı evde yaşadığımız köpekleri ister istemez öyle çok benimseyip onlara insan gibi davranıyoruz ki, küçük bir çocuk gibi hareket ediyor olmalarına şaşırmamak gerekir. İzleyin.
Sahibiyle Göz Göze Gelemeyen Köpek 00:46
Sahibiyle Göz Göze Gelemeyen Köpek 598.495 izlenme - 3 yıl önce Güzel beyaz kardeşimiz sahibi çatalına batırdığı meyvesini yemek üzereyken sesleri dinliyor yiyecekken bakıyor ama göz teması anında hemen kaçırıyor gözleri. Ne de tatlı köpecikk.
Doberman Alman Shepherd 'a Karşı (Köpek Dövüşü) 02:24
Doberman Alman Shepherd 'a Karşı (Köpek Dövüşü) 382.714 izlenme - 2 yıl önce Köpeklerin Birbirine Karşı Olan Mücadeleleriniz İzliyoruz. "dövüşleri Organize Edenler Ya Da Katılanlar, Köpeklerine Antrenmanları Sokak Hayvanlarıyla Yaptırarak Bir Vahşete Yol Açıyor"
Köpek Dövüşü 01:31
Köpek Dövüşü 304.585 izlenme - 3 yıl önce 3 Köpek Gölette 1 Köpeğe Saldırıyor 09.05.2014 günü MyVideos kanalına yüklediğim 'Köpek Dövüşü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/myvideos kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Duş Yapacağını Duyunca Sevinç Patlaması Yaşayan Köpek 00:56
Duş Yapacağını Duyunca Sevinç Patlaması Yaşayan Köpek 1.612 izlenme - 8 ay önce Ne temiz köpek hakketen banyoyu çok seviyor.Bazı hayvanlar yıkanmaktan tırsar bu köpek duş yapmayı deli gibi istiyo izliyoruz
Marketten Cips Çalan Köpek 01:51
Marketten Cips Çalan Köpek 5.417 izlenme - 7 ay önce Marketten cips "çalan" köpek cep telefonuyla kaydedildi- Sinop'un Türkeli ilçesinde, bir marketin önündeki cips paketlerinden alan sokak köpeği, caddedeki başka bir esnaf tarafından cep telefonuyla görüntülendi https://www.facebook.com/RehberTvHabe... https://www.twitter.com/RehberTvHaber
Köpek Kuzuyu Emziriyor 00:32
Köpek Kuzuyu Emziriyor 39 izlenme - 5 ay önce köpek kuzuyu emziriyor
Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek 01:29
Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek 807 izlenme - 7 ay önce Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek Asya'da sahibiyle motosiklete binip şehrin caddelerinde gezintiye çıkan köpek görenleri şaşırtıyor.
Yavru Kediden Korkan Köpek 00:31
Yavru Kediden Korkan Köpek 4.656 izlenme - 9 ay önce Yavru Kediden Korkan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler ..
İtalya'daki Depremde Ölen Sahibinin Tabutunu Bırakmayan Köpek 00:30
İtalya'daki Depremde Ölen Sahibinin Tabutunu Bırakmayan Köpek 4.024 izlenme - 9 ay önce Yaklaşık 300 kişinin hayatını kaybettiği depremden sonra ulusal yas ilan edilen İtalya'da, bir köpek sahibinin tabutunun başından ayrılmadı. Dün bir spor salonunda düzenlenen toplu cenaze için bir günlük ulusal yas ilan edilirken, sahibinin tabutunun başından ayrılmayan bir köpek yürek burktu. Cocker Spaniel cinsi sadık köpek uzun süre sahibinin tabutunun başından ayrılmadı.
Merdivenden Çıkamayan Minik Kediye Yardım Eden Köpek 00:45
Merdivenden Çıkamayan Minik Kediye Yardım Eden Köpek 983 izlenme - 8 ay önce Aynı evde yaşayan yavru kedi ve Alman Kurdu'nun uyumu izleyenleri şaşkına çevirdi. Birbirleriyle kavga eden türler olarak bilinen kedi ve köpek bu görüntülerde bu algıyı tamamen yıkıyor. Yavru kedi merdivenleri çıkmakta zorlanınca evin Alman kurdu cinsi köpeği yardıma yetişerek onu yukarı çıkarıyor..
Sahibine İlk Yardım Yapan Köpek  01:39
Sahibine İlk Yardım Yapan Köpek 1.393 izlenme - 8 ay önce 2016 Dünya Köpek Show gösterisi renkli görüntülere sahne oldu. Bunlardan en dikkat çekeni ilk yardım yapan köpek büyük alkış aldı. Gösteride bomba patlama sesiyle kadın kendini yere atıyor ve köpek koşarak kadının yanına gelip kalp masajı ve suni teneffüs yapıyor.
Elektrikli Süpürgeden Bebeği Koruyan Köpek 01:01
Elektrikli Süpürgeden Bebeği Koruyan Köpek 2.958 izlenme - 10 ay önce Nerede çekildiği belirlenemeyen görüntüde, elektrik süpürgesinden köpek, bebeği koruyor. Süpürge çalışmaya başladığında doğrudan bebeğin yanına koşan köpeğin sevimli halleri kameraya yansıyor.
Bezgin Köpek Yüzerse 00:06
Bezgin Köpek Yüzerse 253.726 izlenme - 4 yıl önce Hayattan bezmiş bir ifadesi olan köpeği yüzme çabalarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sevdiği Şarkı Çıkınca Uyanıp Şarkıya Eşlik Eden Köpek 01:33
Sevdiği Şarkı Çıkınca Uyanıp Şarkıya Eşlik Eden Köpek 53 izlenme - 7 ay önce Sevdiği Şarkı Çıkınca Uyanıp Şarkıya Eşlik Eden Köpek
Ayakta Uyuyan Şirin Köpek 00:50
Ayakta Uyuyan Şirin Köpek 190.368 izlenme - 4 yıl önce inceden inceden kestirirken düşüvermiş.
Dağa Taşa Hallenen Köpek 00:08
Dağa Taşa Hallenen Köpek 1.298.807 izlenme - 2 yıl önce Evet Bu Azgın köpeğimiz dağa taşa hallenmiş alkışlarlayaşıyorum ailesi olarak 3 5 birşey toplayıp karıya götürelim şunu la sevaptır
İntihar Eden Köpek 01:26
İntihar Eden Köpek 807 izlenme - 8 ay önce Olay merkez Yıldırım ilçesinde bulunan bir evin çatısında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sahibinin çatıda bıraktığı köpek, sürekli havlamaya başladı. Rahatsız olan vatandaşlar itfaiyeye haber verdi. Eve gelen itfaiye ekipleri, çatıda mahsur kalan köpeği kurtarmak için merdiven açtı. Daha sonra ekiplerin merdivenle çatıya çıktığını fark eden köpek, kendisini 5. kattan boşluğa bıraktı. Köpeğin düşme anı ve çevredeki vatandaşların çığlık atması kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. Aşağıya düştükten sonra kaçan köpeğin akıbeti bilinmiyor.
Bisiklet Süren Yetenekli Köpek 00:06
Bisiklet Süren Yetenekli Köpek 748.234 izlenme - 3 yıl önce Bisiklet Süren Yetenekli Köpek
Navigasyonsuz Köpek 00:09
Navigasyonsuz Köpek 2.482.175 izlenme - 3 yıl önce Köpek arkadaşımız güzel bir kovalamacaya girmiş ama sonunda yolu da kestiremeyişinden ötürü havalanıp çakılıyor, fatal error.
Mama Yerken Mutluluktan Uçan Köpek 00:30
Mama Yerken Mutluluktan Uçan Köpek 2.755 izlenme - 11 ay önce Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde yemek kabından mamasını yerken zevkten dört köşe olan yavru köpeğin halleri herkesi güldürdü .
Sahibine Benimle İlgilen Diyen Köpek 00:32
Sahibine Benimle İlgilen Diyen Köpek 76.974 izlenme - 3 yıl önce Sahibi telefon ile oynamaya devam ederken köpek devamlı patileriyle sahibini dürterek benimle ilgilen diyor...
Bebeğin Altını Değiştirmeye Yardım Eden Köpek 01:25
Bebeğin Altını Değiştirmeye Yardım Eden Köpek 243.384 izlenme - 3 yıl önce Anneler için mucize köpek. Bebeğin altını değiştirirken her anında yardıma koşan bu köpeği çok seveceksiniz.
Beceriksiz Köpek 00:06
Beceriksiz Köpek 49.236 izlenme - 3 yıl önce Sahibinin Attığı Topu Yakalayamayan Köpek
Sapık Köpek 00:16
Sapık Köpek 1.410.606 izlenme - 3 yıl önce Sapık Köpek
Tek Lokmada Burritoyu Yutan Köpek  00:14
Tek Lokmada Burritoyu Yutan Köpek 1.000 izlenme - 10 ay önce Tek Lokmada Burritoyu Yutan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Selfie Pozu Veren Köpek 00:14
Selfie Pozu Veren Köpek 2.207 izlenme - 1 yıl önce Fotoğraf çekilirken poz veren komik köpek.
Aslan Köpek Herkesi Korkuttu 05:49
Aslan Köpek Herkesi Korkuttu 48.970 izlenme - 3 yıl önce Sahibinin aslan görünümü verdiği köpeği gören insanlar korkudan ne yapacaklarını bilemediler. Köpek sahibinin eğlendiği şakazedelerinse çok korktuğu şakayı izliyoruz.