Hoşgeldiniz!

Köpekler Videoları İzle

Oyuncağı Andıran Yavru Köpek 00:52
Oyuncağı Andıran Yavru Köpek 3.172 izlenme - 4 ay önce 11.09.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Oyuncağı Andıran Yavru Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Suçunu İtiraf Etmemek İçin Arkadaşının Arkasına Saklanan Köpek 01:13
Suçunu İtiraf Etmemek İçin Arkadaşının Arkasına Saklanan Köpek 4.958 izlenme - 5 ay önce Yaramaz köpek insanının ayakkabısını bir güzel kemirdikten sonra suçuyla yüzleşmeyi pek istemiyor. Gayet masum bir şekilde yüzünü yere eğen sevimli hayvan ısrarlı suçlamaların ardından arkadaşının arkasına saklandı.
Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 00:53
Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 139.487 izlenme - 3 yıl önce Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 14.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bebek Taklidi Yapan Köpek 02:45
Bebek Taklidi Yapan Köpek 144.673 izlenme - 3 yıl önce Aynı evde yaşadığımız köpekleri ister istemez öyle çok benimseyip onlara insan gibi davranıyoruz ki, küçük bir çocuk gibi hareket ediyor olmalarına şaşırmamak gerekir. İzleyin.
Sahibiyle Göz Göze Gelemeyen Köpek 00:46
Sahibiyle Göz Göze Gelemeyen Köpek 594.098 izlenme - 2 yıl önce Güzel beyaz kardeşimiz sahibi çatalına batırdığı meyvesini yemek üzereyken sesleri dinliyor yiyecekken bakıyor ama göz teması anında hemen kaçırıyor gözleri. Ne de tatlı köpecikk.
Doberman Alman Shepherd 'a Karşı (Köpek Dövüşü) 02:24
Doberman Alman Shepherd 'a Karşı (Köpek Dövüşü) 357.992 izlenme - 2 yıl önce Köpeklerin Birbirine Karşı Olan Mücadeleleriniz İzliyoruz. "dövüşleri Organize Edenler Ya Da Katılanlar, Köpeklerine Antrenmanları Sokak Hayvanlarıyla Yaptırarak Bir Vahşete Yol Açıyor"
Köpek Dövüşü 01:31
Köpek Dövüşü 298.488 izlenme - 3 yıl önce 3 Köpek Gölette 1 Köpeğe Saldırıyor 09.05.2014 günü MyVideos kanalına yüklediğim 'Köpek Dövüşü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/myvideos kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Duş Yapacağını Duyunca Sevinç Patlaması Yaşayan Köpek 00:56
Duş Yapacağını Duyunca Sevinç Patlaması Yaşayan Köpek 1.336 izlenme - 4 ay önce Ne temiz köpek hakketen banyoyu çok seviyor.Bazı hayvanlar yıkanmaktan tırsar bu köpek duş yapmayı deli gibi istiyo izliyoruz
Marketten Cips Çalan Köpek 01:51
Marketten Cips Çalan Köpek 5.307 izlenme - 3 ay önce Marketten cips "çalan" köpek cep telefonuyla kaydedildi- Sinop'un Türkeli ilçesinde, bir marketin önündeki cips paketlerinden alan sokak köpeği, caddedeki başka bir esnaf tarafından cep telefonuyla görüntülendi https://www.facebook.com/RehberTvHabe... https://www.twitter.com/RehberTvHaber
Köpek Kuzuyu Emziriyor 00:32
Köpek Kuzuyu Emziriyor 18 izlenme - 1 ay önce köpek kuzuyu emziriyor
Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek 01:29
Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek 799 izlenme - 3 ay önce Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek Asya'da sahibiyle motosiklete binip şehrin caddelerinde gezintiye çıkan köpek görenleri şaşırtıyor.
Yavru Kediden Korkan Köpek 00:31
Yavru Kediden Korkan Köpek 2.990 izlenme - 5 ay önce Yavru Kediden Korkan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler ..
İtalya'daki Depremde Ölen Sahibinin Tabutunu Bırakmayan Köpek 00:30
İtalya'daki Depremde Ölen Sahibinin Tabutunu Bırakmayan Köpek 3.985 izlenme - 5 ay önce Yaklaşık 300 kişinin hayatını kaybettiği depremden sonra ulusal yas ilan edilen İtalya'da, bir köpek sahibinin tabutunun başından ayrılmadı. Dün bir spor salonunda düzenlenen toplu cenaze için bir günlük ulusal yas ilan edilirken, sahibinin tabutunun başından ayrılmayan bir köpek yürek burktu. Cocker Spaniel cinsi sadık köpek uzun süre sahibinin tabutunun başından ayrılmadı.
Merdivenden Çıkamayan Minik Kediye Yardım Eden Köpek 00:45
Merdivenden Çıkamayan Minik Kediye Yardım Eden Köpek 789 izlenme - 4 ay önce Aynı evde yaşayan yavru kedi ve Alman Kurdu'nun uyumu izleyenleri şaşkına çevirdi. Birbirleriyle kavga eden türler olarak bilinen kedi ve köpek bu görüntülerde bu algıyı tamamen yıkıyor. Yavru kedi merdivenleri çıkmakta zorlanınca evin Alman kurdu cinsi köpeği yardıma yetişerek onu yukarı çıkarıyor..
Sahibine İlk Yardım Yapan Köpek  01:39
Sahibine İlk Yardım Yapan Köpek 1.301 izlenme - 4 ay önce 2016 Dünya Köpek Show gösterisi renkli görüntülere sahne oldu. Bunlardan en dikkat çekeni ilk yardım yapan köpek büyük alkış aldı. Gösteride bomba patlama sesiyle kadın kendini yere atıyor ve köpek koşarak kadının yanına gelip kalp masajı ve suni teneffüs yapıyor.
Elektrikli Süpürgeden Bebeği Koruyan Köpek 01:01
Elektrikli Süpürgeden Bebeği Koruyan Köpek 2.878 izlenme - 6 ay önce Nerede çekildiği belirlenemeyen görüntüde, elektrik süpürgesinden köpek, bebeği koruyor. Süpürge çalışmaya başladığında doğrudan bebeğin yanına koşan köpeğin sevimli halleri kameraya yansıyor.
Bezgin Köpek Yüzerse 00:06
Bezgin Köpek Yüzerse 249.832 izlenme - 3 yıl önce Hayattan bezmiş bir ifadesi olan köpeği yüzme çabalarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sevdiği Şarkı Çıkınca Uyanıp Şarkıya Eşlik Eden Köpek 01:33
Sevdiği Şarkı Çıkınca Uyanıp Şarkıya Eşlik Eden Köpek 47 izlenme - 3 ay önce Sevdiği Şarkı Çıkınca Uyanıp Şarkıya Eşlik Eden Köpek
Ayakta uyuyan şirin köpek 00:50
Ayakta uyuyan şirin köpek 190.290 izlenme - 4 yıl önce inceden inceden kestirirken düşüvermiş.
Dağa Taşa Hallenen Köpek 00:08
Dağa Taşa Hallenen Köpek 1.297.650 izlenme - 2 yıl önce Evet Bu Azgın köpeğimiz dağa taşa hallenmiş alkışlarlayaşıyorum ailesi olarak 3 5 birşey toplayıp karıya götürelim şunu la sevaptır
İntihar Eden Köpek 01:26
İntihar Eden Köpek 788 izlenme - 4 ay önce Olay merkez Yıldırım ilçesinde bulunan bir evin çatısında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sahibinin çatıda bıraktığı köpek, sürekli havlamaya başladı. Rahatsız olan vatandaşlar itfaiyeye haber verdi. Eve gelen itfaiye ekipleri, çatıda mahsur kalan köpeği kurtarmak için merdiven açtı. Daha sonra ekiplerin merdivenle çatıya çıktığını fark eden köpek, kendisini 5. kattan boşluğa bıraktı. Köpeğin düşme anı ve çevredeki vatandaşların çığlık atması kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. Aşağıya düştükten sonra kaçan köpeğin akıbeti bilinmiyor.
Bisiklet Süren Yetenekli Köpek 00:06
Bisiklet Süren Yetenekli Köpek 747.726 izlenme - 3 yıl önce Bisiklet Süren Yetenekli Köpek
Navigasyonsuz Köpek 00:09
Navigasyonsuz Köpek 2.477.864 izlenme - 2 yıl önce Köpek arkadaşımız güzel bir kovalamacaya girmiş ama sonunda yolu da kestiremeyişinden ötürü havalanıp çakılıyor, fatal error.
Mama Yerken Mutluluktan Uçan Köpek 00:30
Mama Yerken Mutluluktan Uçan Köpek 2.727 izlenme - 7 ay önce Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde yemek kabından mamasını yerken zevkten dört köşe olan yavru köpeğin halleri herkesi güldürdü .
Sahibine benimle ilgilen diyen köpek 00:32
Sahibine benimle ilgilen diyen köpek 76.437 izlenme - 2 yıl önce Sahibi telefon ile oynamaya devam ederken köpek devamlı patileriyle sahibini dürterek benimle ilgilen diyor...
Bebeğin Altını Değiştirmeye Yardım Eden Köpek 01:25
Bebeğin Altını Değiştirmeye Yardım Eden Köpek 240.392 izlenme - 3 yıl önce Anneler için mucize köpek. Bebeğin altını değiştirirken her anında yardıma koşan bu köpeği çok seveceksiniz.
Beceriksiz Köpek 00:06
Beceriksiz Köpek 49.147 izlenme - 3 yıl önce Sahibinin Attığı Topu Yakalayamayan Köpek
Sapık Köpek 00:16
Sapık Köpek 1.398.543 izlenme - 3 yıl önce Sapık Köpek
Tek Lokmada Burritoyu Yutan Köpek  00:14
Tek Lokmada Burritoyu Yutan Köpek 980 izlenme - 6 ay önce Tek Lokmada Burritoyu Yutan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Selfie Pozu Veren Köpek 00:14
Selfie Pozu Veren Köpek 2.161 izlenme - 8 ay önce Fotoğraf çekilirken poz veren komik köpek.
Aslan Köpek Herkesi Korkuttu 05:49
Aslan Köpek Herkesi Korkuttu 47.869 izlenme - 2 yıl önce Sahibinin aslan görünümü verdiği köpeği gören insanlar korkudan ne yapacaklarını bilemediler. Köpek sahibinin eğlendiği şakazedelerinse çok korktuğu şakayı izliyoruz.