Hoşgeldiniz!

Köpekler

Oyuncağı Andıran Yavru Köpek 00:52
Oyuncağı Andıran Yavru Köpek 4.828 izlenme - 2 yıl önce 11.09.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Oyuncağı Andıran Yavru Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İlk Kez Köpek Gören İnekler Ne Yapar? 02:10
İlk Kez Köpek Gören İnekler Ne Yapar? 1.963.812 izlenme - 4 yıl önce Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop Hayatlarında ilk kez köperk gören inekler ne yapacaklarını bilemediler, Kahkahalarınıza Engel Olamayacaksınız!
Yavrularını Hamakta Sallayan Köpek 00:36
Yavrularını Hamakta Sallayan Köpek 872 izlenme - 1 yıl önce Yavrularını Hamakta Sallayan Köpek Minik yavrularını hamakta sallayan dişi köpeğin bu görüntüsü izleyenleri gülümsetiyor.
Uyuyan Bebeğin Üstünü Örten Köpek 00:32
Uyuyan Bebeğin Üstünü Örten Köpek 1.744 izlenme - 2 yıl önce Düşünceli köpecik minik bebeğin üstünü şefkat ve özenle örtüyor; onu seyrederken bizim de içimiz ısınıyor
konuşan köpek 01:20
konuşan köpek 36.069 izlenme - 7 yıl önce
Ata Binmeyi En İyi Bilen Köpek 00:18
Ata Binmeyi En İyi Bilen Köpek 196 izlenme - 1 yıl önce Ata binme eğitimi alarak jokey olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen köpek sosyal medyada rekor kırıyor..
Dostunun Maskarası Olan Köpek 01:01
Dostunun Maskarası Olan Köpek 171 izlenme - 1 yıl önce Korkunçluk yapan köpek dostunun da istifadesiyle ortaya komik görüntüler çıkıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yavru köpeğin ilk banyosu 03:58
Yavru köpeğin ilk banyosu 3.509 izlenme - 4 yıl önce
Ses Denemeleri Yapan Yavru Köpek 00:46
Ses Denemeleri Yapan Yavru Köpek 6.290 izlenme - 3 yıl önce Bu yavru bulldog kendi sesiyle ilk kez tanışıyor. Ulumayı ve havlamayı öğrenmek için ses denemeleri yapıyor olsa gerek
Çok Sevimli Olmanın Suçunu İşleyen Köpek 00:31
Çok Sevimli Olmanın Suçunu İşleyen Köpek 143 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde aşırı ve çok sevimli köpeği izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sahibinin Anlattıklarına Gülen Köpek 00:06
Sahibinin Anlattıklarına Gülen Köpek 105 izlenme - 1 yıl önce Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar bazen bizi insanlardan daha iyi anlar. Bu sevimli köpekte o hayvanlardan biri sahibinin anlattıklarına gülerek tepki veriyor.
Kumsalda Oyun Oynayan Yavru Köpek 00:22
Kumsalda Oyun Oynayan Yavru Köpek 135 izlenme - 1 yıl önce Önemli bir işi varmış gibi çabalıyor daha sonra yorulup vazgeçiyor ama sonra yine çabalıyor. Tam olarak hayattaki çabam diyebilirim bu videoya. Keyifli seyirler.
İtalya'daki Çığ Felaketinden Kurtulan Mucize Köpekler 01:03
İtalya'daki Çığ Felaketinden Kurtulan Mucize Köpekler 55 izlenme - 1 yıl önce İtalya'nın orta kesiminde geçen çarşamba günü meydana gelen depremlerin ardından düşen çığın altında kalan otel enkazından 5 gün sonra 3 yavru köpek sağ olarak kurtarıldı.
Gülümsemeyi Öğrenen Köpek 00:13
Gülümsemeyi Öğrenen Köpek 51 izlenme - 1 yıl önce 2 yaşındaki sevimli köpek Riley evsiz bir kişi tarafından barınağa getirilmiş. Barınağa getirilmesinin ardından ise daha kolay sahiplenilmesi için Riley'e gülümsemesi öğretilmiş. Riley şimdi bu özelliği sayesinde ise karşılaştığı herkese sevgi dolu yaklaşıyor ve ne kadar akıllı olduğunu gösteriyor.
KÖPEKLER SAHİBLERİNE SADIKTIR KÖPEKLERİ ÖLDÜRMEYİN İŞKENCE ETMEYİN VURMAYIN YEDİRİN İÇİRİN BAKIN 01:14
KÖPEKLER SAHİBLERİNE SADIKTIR KÖPEKLERİ ÖLDÜRMEYİN İŞKENCE ETMEYİN VURMAYIN YEDİRİN İÇİRİN BAKIN 40 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Alışveriş Poşetlerini Taşıyan Köpek 00:55
Alışveriş Poşetlerini Taşıyan Köpek 4.443 izlenme - 4 yıl önce Her eve lazım diyeceğimiz cinsten bir köpek izliyoruz, Eve alışveriş yapan ailenin poşetleri taşımasına yardım eden bu köpeği izliyoruz.
Suçunu İtiraf Etmemek İçin Arkadaşının Arkasına Saklanan Köpek 01:13
Suçunu İtiraf Etmemek İçin Arkadaşının Arkasına Saklanan Köpek 20.653 izlenme - 2 yıl önce Yaramaz köpek insanının ayakkabısını bir güzel kemirdikten sonra suçuyla yüzleşmeyi pek istemiyor. Gayet masum bir şekilde yüzünü yere eğen sevimli hayvan ısrarlı suçlamaların ardından arkadaşının arkasına saklandı.
Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 00:53
Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 158.544 izlenme - 4 yıl önce Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 14.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bebek Taklidi Yapan Köpek 02:45
Bebek Taklidi Yapan Köpek 149.754 izlenme - 4 yıl önce Aynı evde yaşadığımız köpekleri ister istemez öyle çok benimseyip onlara insan gibi davranıyoruz ki, küçük bir çocuk gibi hareket ediyor olmalarına şaşırmamak gerekir. İzleyin.
Sahibiyle Göz Göze Gelemeyen Köpek 00:46
Sahibiyle Göz Göze Gelemeyen Köpek 640.624 izlenme - 3 yıl önce Güzel beyaz kardeşimiz sahibi çatalına batırdığı meyvesini yemek üzereyken sesleri dinliyor yiyecekken bakıyor ama göz teması anında hemen kaçırıyor gözleri. Ne de tatlı köpecikk.
Doberman Alman Shepherd 'a Karşı (Köpek Dövüşü) 02:24
Doberman Alman Shepherd 'a Karşı (Köpek Dövüşü) 424.391 izlenme - 3 yıl önce Köpeklerin Birbirine Karşı Olan Mücadeleleriniz İzliyoruz. "dövüşleri Organize Edenler Ya Da Katılanlar, Köpeklerine Antrenmanları Sokak Hayvanlarıyla Yaptırarak Bir Vahşete Yol Açıyor"
Duş Yapacağını Duyunca Sevinç Patlaması Yaşayan Köpek 00:56
Duş Yapacağını Duyunca Sevinç Patlaması Yaşayan Köpek 5.629 izlenme - 1 yıl önce Ne temiz köpek hakketen banyoyu çok seviyor.Bazı hayvanlar yıkanmaktan tırsar bu köpek duş yapmayı deli gibi istiyo izliyoruz
Marketten Cips Çalan Köpek 01:51
Marketten Cips Çalan Köpek 5.593 izlenme - 1 yıl önce Marketten cips "çalan" köpek cep telefonuyla kaydedildi- Sinop'un Türkeli ilçesinde, bir marketin önündeki cips paketlerinden alan sokak köpeği, caddedeki başka bir esnaf tarafından cep telefonuyla görüntülendi https://www.facebook.com/RehberTvHabe... https://www.twitter.com/RehberTvHaber
Köpek Kuzuyu Emziriyor 00:32
Köpek Kuzuyu Emziriyor 52 izlenme - 1 yıl önce köpek kuzuyu emziriyor
Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek 01:29
Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek 815 izlenme - 1 yıl önce Motosiklet İle Sahibini Gezdiren Köpek Asya'da sahibiyle motosiklete binip şehrin caddelerinde gezintiye çıkan köpek görenleri şaşırtıyor.
Yavru Kediden Korkan Köpek 00:31
Yavru Kediden Korkan Köpek 27.393 izlenme - 2 yıl önce Yavru Kediden Korkan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler ..
İtalya'daki Depremde Ölen Sahibinin Tabutunu Bırakmayan Köpek 00:30
İtalya'daki Depremde Ölen Sahibinin Tabutunu Bırakmayan Köpek 4.075 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 300 kişinin hayatını kaybettiği depremden sonra ulusal yas ilan edilen İtalya'da, bir köpek sahibinin tabutunun başından ayrılmadı. Dün bir spor salonunda düzenlenen toplu cenaze için bir günlük ulusal yas ilan edilirken, sahibinin tabutunun başından ayrılmayan bir köpek yürek burktu. Cocker Spaniel cinsi sadık köpek uzun süre sahibinin tabutunun başından ayrılmadı.
Sahibine İlk Yardım Yapan Köpek  01:39
Sahibine İlk Yardım Yapan Köpek 1.579 izlenme - 2 yıl önce 2016 Dünya Köpek Show gösterisi renkli görüntülere sahne oldu. Bunlardan en dikkat çekeni ilk yardım yapan köpek büyük alkış aldı. Gösteride bomba patlama sesiyle kadın kendini yere atıyor ve köpek koşarak kadının yanına gelip kalp masajı ve suni teneffüs yapıyor.
Elektrikli Süpürgeden Bebeği Koruyan Köpek 01:01
Elektrikli Süpürgeden Bebeği Koruyan Köpek 3.122 izlenme - 2 yıl önce Nerede çekildiği belirlenemeyen görüntüde, elektrik süpürgesinden köpek, bebeği koruyor. Süpürge çalışmaya başladığında doğrudan bebeğin yanına koşan köpeğin sevimli halleri kameraya yansıyor.
Bezgin Köpek Yüzerse 00:06
Bezgin Köpek Yüzerse 259.037 izlenme - 5 yıl önce Hayattan bezmiş bir ifadesi olan köpeği yüzme çabalarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...