Hoşgeldiniz!

köşeyi dönen adam

Köşeyi Dönen Adam - Akılda Kalamayan Rüya Sahnesi (+18) 01:18
Köşeyi Dönen Adam - Akılda Kalamayan Rüya Sahnesi (+18) 14.200 izlenme - 3 yıl önce '' Hani balonlu memeli bir rüya sahnesi vardı ya, hangi filmdeydi o? '' Ulan hakkaten hangi filmdeydi o? '' diyaloglarına sebebiyet verebilecek, çocukluk yıllarında bir çok insanın bir bok anlamadığı üstüne üstlük bir de korktuğu, Müjdat Gezen ve Umur Bugay'ın sağa sola giydirdiği filmden bir rüya sahnesi.
Köşeyi Dönen Adam Fragmanı 02:51
Köşeyi Dönen Adam Fragmanı 11.690 izlenme - 4 yıl önce 1978 yerli yapımı komedi filmi Köşeyi Dönen Adam 'ın fragmanı. ABD\'deki amcasından kendisine büyük bir miras kaldığı haberi üzerine fakir odacı Adem (Kemal Sunal) birden mahallesinde ve çalıştığı yerde günün adamı olur.O zamana kadar kızı Şükran \'ı (Meral Orhonsay) vermeye razı olmayan babası (Ali Şen) Adem\'in kayınpederliğini kabul eder.Bir süre sonra Amerika\'dan miras gelir.Ancak sandığın içinden çıkan bir eşektir.Bunun üzerin mirastan beklentisi olanlar ademe sırt çevirirler, Adem de onlara oyun oynar.
Köşeyi Dönen Adam - Mister Dörtnal 02:00
Köşeyi Dönen Adam - Mister Dörtnal 4.720 izlenme - 2 yıl önce Hacı amca Amerika'dan gelen ve karnında elmas bulunduran pek kıymetli eşek Mister Dörtnalı kesmeyi kafasına koymuştur.Soğukkanlı bir şekilde salona ilerleyen hacı dayı tam eşeği kesip elması alacakken Ademe yakalanınca "Dıraş oluyordum yavrım,draş oluyom." der ve elindeki satırı yanağına yavaşça sürttürmeye başlar,unutulmazlardan.
Bu Heriflerin Memlekete Ne Faydası Var -  Köşeyi Dönen Adam 02:10
Bu Heriflerin Memlekete Ne Faydası Var - Köşeyi Dönen Adam 4.829 izlenme - 2 yıl önce Büyük sanatçı sevgili Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı ve oynadığı en iyi sosyal mesajlı film olan Köşeyi Dönen Adam filminin unutulmaz sahnelerinden biridir. Bu sahne, günümüzü çok iyi anlatmakta olduğu için paylaşmak istedim. Ayrıca videoya sitemizin şarkısını koyarak alkışlara yaşıyorum ruhumuzu bir kez daha canlandırmak istedim. Alkışlarla yaşayın. İyi nostaljiler.
Kemal Sunal - Köşeyi Dönen Adam Sansürsüz Final (1 Mayıs Görüntüleri) 03:29
Kemal Sunal - Köşeyi Dönen Adam Sansürsüz Final (1 Mayıs Görüntüleri) 4.875 izlenme - 3 yıl önce Köşeyi Dönen Adam filminin sansürsüz görüntüleri. İnsanların ikiyüzlülüğünden ve açgözlülüğünden tiksinen Kemal Sunal, tüm kuponları yırtıp atıyor, ve can alıcı soruyu soruyor; "Ne Yapmalı ?".. Cevabı da hemen arkasından geliyor. İzleyelim..
Mennan'a Puro Şadi'ye Çıplak Karı Mithat'a Viski 03:17
Mennan'a Puro Şadi'ye Çıplak Karı Mithat'a Viski 4.140 izlenme - 3 yıl önce Atıf Yılmaz'ın Yönettiği, Müjdat Gezen ve Umur Bugay'ın senaryosunu yazdığı 1978 yapımı Köşeyi Dönen Adam filminin en ironik ve müptezel sahnelerinden bir tanesi.
Kemal Sunal - Orospu (Köşeyi Dönen Adam) 02:00
Kemal Sunal - Orospu (Köşeyi Dönen Adam) 1.993 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin usta sanatçılarından , usta oyuncularından büyük insan sevgili Kemal Sunal'ın bir zamanlar yasaklanmış Köşeyi Dönen Adam filminden güzel bir sahnedir . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim . İyi izlemeler .
Kemal Sunal - Köşeyi Dönen Adam | Grup Yorum - 1 Mayıs Marşı 05:01
Kemal Sunal - Köşeyi Dönen Adam | Grup Yorum - 1 Mayıs Marşı 1.772 izlenme - 5 yıl önce Kemal Sunal'ın "Köşeyi Dönen Adam" filminden görüntüler eşliğinde 1 Mayıs Marşı..
Kemal Sunal - Şükran'ın Memesi Daha Güzel 00:16
Kemal Sunal - Şükran'ın Memesi Daha Güzel 997 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83526/koseyi-donen-adam-akilda-kalamayan-ruya-sahnesi-18 Öncelikle bu kesiti izlemek lazım. İşte bu meme kemal abimizin bilinç altına girmiş bu repliği de öyle alakasız bir yerde söylemiştir ki her seferinde ayrı güldürür.
Köşeyi Dönen Adam - Sinema Fragmanı 02:51
Köşeyi Dönen Adam - Sinema Fragmanı 539 izlenme - 3 yıl önce Köşeyi Dönen Adam 1978 yılında, Müjdat Gezen'in Eşeğin Karnındaki Elmas adlı romanından sinemaya uyarlanak Atıf Yılmaz'ın Yeşilçam'a kazandırdığı filmdir. Ekranlarımıza uygulanan sansür nedeniyle pek de kıymeti bilinmemiştir. Şimdi de herkes nöbetleşe Mister'in sıçmasını bekleyecek, amerikan eşeği bu.
Kemal Sunal Film Müziği  (Köşeyi Dönen Adam 1978) 03:29
Kemal Sunal Film Müziği (Köşeyi Dönen Adam 1978) 268 izlenme - 3 yıl önce Türk Sinemasının en büyük Komedyeni Unutulmaz Kemal Sunal´ın Anısına. Allah Rahmet etsin!
Timur Selçuk - Sabah Rüzgarı 04:04
Timur Selçuk - Sabah Rüzgarı 257 izlenme - 3 yıl önce Münir Nurettin Selçuk'un oğlu Timur Selçuk ve orkestrasından güzel bir enstrumental parça. Yeşilçam sinemasından aşina olduğumuz bir müzik, eminim dinleyince hatırlayacaksınız. Kemal Sunal'ın "Köşeyi Dönen Adam" ve "İyi Aile Çocuğu" filmlerinde ve Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı "Evcilik Oyunu" filminde kullanışmıştır bu müzik. Keyifli dinlemeler.
Köşeyi Dönen Adam Film Müziği - Yaralı Ceylan 03:14
Köşeyi Dönen Adam Film Müziği - Yaralı Ceylan 248 izlenme - 2 yıl önce Başrolünü Kemal Sunal'ın oynadığı, Müjdat Gezen'in romanından uyarlama, televizyonlarımızın sansürü yüzünden değeri bilinememiş Köşeyi Dönen Adam filminin müziği. Timur Selçuk Orkestrası'nın Yaralı Ceylan adlı eseri.
Kemal Sunal'ıın Sansürlenen 1 Mayıs Sahnesi 01:43
Kemal Sunal'ıın Sansürlenen 1 Mayıs Sahnesi 119 izlenme - 3 yıl önce 1972 tarihli ve başrollerinde Kemal Sunal, Ali Şen, Sami Hazinses ve Meral Orhonsay gibi isimlerin paylaştığı Köşeyi Dönen Adam’ın final sahnesi filmden çok konuşulmuş ve sansürlenmişti...