Hoşgeldiniz!

koşu bandı

Zorla Spor Yaparken Hissettiğim 00:13
Zorla Spor Yaparken Hissettiğim 160.427 izlenme - 5 yıl önce Aslında birçok insan bir zaman sonra böyle bir moda girmekte. Yani çevrenin zorlamalarıyla ancak bu kadar olur.
Koşu Bandının Hızına Yenik Düşen Gençler 00:09
Koşu Bandının Hızına Yenik Düşen Gençler 8.953 izlenme - 2 yıl önce Koşu bandını en yüksek hızda çalıştıran gençler , o hızda koşmayı denemiş ve ikisi de koşu bandının üstünde duramayıp yere yapışmış.
Koşu Bandında 33 Km Hızla Koşan Atlet - Erica Stewart 00:23
Koşu Bandında 33 Km Hızla Koşan Atlet - Erica Stewart 7.909 izlenme - 6 yıl önce ABD'de Louisiana Lafayette Üniversitesi öğrencisi olan atlet Erika Stewart'ın koşu bandında çekilen bir videosu büyük yankı uyandırdı. Yaklaşık 33 kilometre hızla koşan atletin yeni hedefinin 35 km hıza ulaşmak olduğu söylendi.
Ne de Güzel Egzersiz Yapan Hatun 01:00
Ne de Güzel Egzersiz Yapan Hatun 4.637 izlenme - 4 yıl önce Koşu bandında yürüyüp koşmayı çok farklı boyuta taşıyan hatun, işin içine bir de müziği katınca harika görüntüler ortaya çıkmış.
Koşu Bandında Topuklu Ayakkabı ile Zirve Yapmak 00:53
Koşu Bandında Topuklu Ayakkabı ile Zirve Yapmak 2.559 izlenme - 3 yıl önce İsveç'in Jönköping kasabasında bir fitness hocası kadın koşu bandında hiç yapılmayannı denemiş ve oldukça başarılı olmuş.
Koşu Bandında Koşan At 01:08
Koşu Bandında Koşan At 5.908 izlenme - 5 yıl önce Türkler için en kutsal varlıklardan biridir at. Bir üniversite araştırması kapsamında atın koşarken nefes kontrol biçimi ve çeşitli bünyesel davranışları araştırması için koşu bandına çıkarmışlar. Bizim küheylan da veriyor gazı. Yürü be koçum.
Alternatif Koşu Bandıyla Formunu Koruyan Sivaslı Teyze 00:36
Alternatif Koşu Bandıyla Formunu Koruyan Sivaslı Teyze 2.324 izlenme - 3 yıl önce Karantina günlerinde herkesin az veya çok kilo aldığı malum. Bu Sivaslı teyzemiz de aldığı kiloları verebilmek için koşu bandına para vermek yerine evde ekmek yapar gibi onu da evde imal etmiş.
Koşu Bandında Spor Yaparken Araba Çarpan Adam 01:30
Koşu Bandında Spor Yaparken Araba Çarpan Adam 2.003 izlenme - 4 yıl önce Spor salonuna giden adam koşu bandında koşmaya başladığında , salonun camından çeri bir araba girmiş ve milyonda bir olacak bir şey yaşanmış.
Arap Koşu Bandında 02:05
Arap Koşu Bandında 9.687 izlenme - 15 yıl önce aslalsdf
Dizleri Tahrip Etmeden Koşmak İçin Su Dolu Tank Kullanmak. 01:51
Dizleri Tahrip Etmeden Koşmak İçin Su Dolu Tank Kullanmak. 3.506 izlenme - 6 yıl önce Su dolu tanklarda koşmanız, Dizlerinizi tahrip etmeden koşmanızı sağlıyor.
Arap Kadın Koşu Bandında 00:31
Arap Kadın Koşu Bandında 7.454 izlenme - 14 yıl önce yazık oldu yaa :ddddd
Koşu Bandı Misali Yüzme Makinesi 00:58
Koşu Bandı Misali Yüzme Makinesi 4.260 izlenme - 8 yıl önce Tıpkı koşu bandı gibi, suni akıntı yaparak sonsuza kadar yüzmenizi sağlayan bu makineyi paylaşmak istedim. Spor salonlarında yan yana yüzenler olur mu bilinmez ama müthiş bir şey olduğu kesin.
Topuklu Ayakkabı ile Koşu Bandında Nasıl Koşulur 00:22
Topuklu Ayakkabı ile Koşu Bandında Nasıl Koşulur 3.413 izlenme - 6 yıl önce Koşmak özgür hissetmenin ta kendisi. Sağlıklı bir koşu turunun nasıl olması gerektiğini ve iyi bir ayakkabının nasıl seçileceğini biliyor musunuz?
Koşu Bandıyla Odun Taşıma Yöntemi 00:20
Koşu Bandıyla Odun Taşıma Yöntemi 1.749 izlenme - 4 yıl önce Odunları taşımak için koşu bandı kullanan adam. Kışlık odun yükledikleri kamyonete bodruma taşımak için koşu bandı kullanan ailenin yöntemi.
Baletlerin Dans Eşliğinde Koşu Bandı Performansı 00:18
Baletlerin Dans Eşliğinde Koşu Bandı Performansı 1.511 izlenme - 4 yıl önce İki balet gittikleri spor salonunda koşu bandını kendi tarzlarında kullanmış. İşin içine müzik ve dans girince güzel görüntüler olmuşmuş.
Koşu Bandına Sıkışan Çocuk 00:52
Koşu Bandına Sıkışan Çocuk 634 izlenme - 2 yıl önce Evlerindeki koşu bandında ablası ile birlikte oynayan 2 yaşındaki çocuk talihsiz bir kaza yaşamış ve koşu bandına sıkışmış.
Koşu Bandından Düştü. Öyle Şey Yaptı Ki! 00:06
Koşu Bandından Düştü. Öyle Şey Yaptı Ki! 2.137 izlenme - 8 yıl önce Koşu bandından düşen adamın karizmayı şınavla toplamasına şahit oluyoruz.
koşu bandı 01:11
koşu bandı 2.989 izlenme - 14 yıl önce
Koşu Bandında Amuda Kalkarak Yürüyen Kadın 00:06
Koşu Bandında Amuda Kalkarak Yürüyen Kadın 504 izlenme - 2 yıl önce Evde spor yapan kadın koşu bandında koşarken aklına farklı bir fikir gelmiş. Kadın amuda kalkarak yürümüş.
Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 00:34
Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 2.992 izlenme - 10 yıl önce Sportech Mağaza Müdürümüz Koşu Bandı ve Kondisyon Bisikleti Uzmanı Birol Bal, Halkla ilişkiler sorumlumuz Tuğçe KAHYAOĞLU'nun Koşu Bandının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? sorusunu yanıtlıyor.
Kadının Koşu Bandı İle İmtihanı 00:15
Kadının Koşu Bandı İle İmtihanı 1.478 izlenme - 7 yıl önce Koşu bandında koşmaya çalışan kadının zorlu dakikaları. Demek ki kullanım kılavuzunu okumadan koşu bandını kullanmıyormuşuz.
Koşu Bandında Kapüşonunu Çıkarmaya Çalışan Adam 00:30
Koşu Bandında Kapüşonunu Çıkarmaya Çalışan Adam 879 izlenme - 4 yıl önce Spor salonunda kapüşonunu koşu bandındayken çıkaran adamın ibretlik sonu. Böylelikle bir daha elbisesini çıkarmak için böyle bir hataya düşmez ve koşu bandı kimin patron olduğunu göstermiş oluyor.
Koşu Bandında Üstünü Çıkarmak İsteyen Kadının Dramı 00:19
Koşu Bandında Üstünü Çıkarmak İsteyen Kadının Dramı 391 izlenme - 2 yıl önce Spor salonunda koşu bandında spor yapan kadın terlediği için üzerindekini çıkarmak istemiş. Kadın hızlı davranamayınca yere kapaklanmış.
Koşu bandında Saatte 40 km Hız ile Koşmak 00:19
Koşu bandında Saatte 40 km Hız ile Koşmak 2.067 izlenme - 8 yıl önce Usain Bolt 100 metreyi 9,48 saniyede koştuysa bu yanlış hesaplamdıysam (en son lisede hesaplamıştım) 37,97 km/s hız yapar. Bu adam 40 km hızla koşuyo. Her ne kadar 5 saniye koşmuş olsa da şahsen ben 40 km hızla dönen bandın üstüne bu şekilde adım attığım an ağzım burnum dağılır..
En Komik Koşu Bandı Kazaları 04:13
En Komik Koşu Bandı Kazaları 1.331 izlenme - 8 yıl önce Koşu bandında meydana gelen komik düşüşleri izlerken çok güleceksiniz. Sizde koşu bandına çıktığınızda dikkat edin bu durumlara düşmeyin.
Koşu Bandında İlk Adımda Düşen Kadın 00:30
Koşu Bandında İlk Adımda Düşen Kadın 286 izlenme - 2 yıl önce Spor salonunda spor yapan kadın sıra koşu bandına gelince o anları kamera almak istemiş. Kadın istemeden koşu bandından düşüşünü kameraya almış.
Düşük Bütçeli Koşu Bandı 00:20
Düşük Bütçeli Koşu Bandı 558 izlenme - 4 yıl önce Spor salonuna verecek parası olmayan genç kız evde kendi imkanları ile koşu bandı yapmış. Sıvı sabundan koşu bandı yapmış.
Koşu Bantlarında Elektrik Tüketimi Ne Kadar Oluyor? www sportifsepetim com 00:22
Koşu Bantlarında Elektrik Tüketimi Ne Kadar Oluyor? www sportifsepetim com 1.229 izlenme - 10 yıl önce Sportech Mağaza Müdürümüz Koşu Bandı ve Kondisyon Bisikleti Uzmanı Birol Bal, Halkla ilişkiler sorumlumuz Tuğçe KAHYAOĞLU'nun Koşu Bantlarında Elektrik Tüketimi Ne Kadar Oluyor? sorusunu yanıtlıyor. http://www.sportifsepetim.com
Koşu Bandı Misali Yüzme Makinesi 00:58
Koşu Bandı Misali Yüzme Makinesi 740 izlenme - 8 yıl önce Tıpkı koşu bandı gibi, suni akıntı yaparak sonsuza kadar yüzmenizi sağlayan bu makineyi paylaşmak istedim. Spor salonlarında yan yana yüzenler olur mu bilinmez ama müthiş bir şey olduğu kesin.
Koşu Bandından Düşen Kız 00:13
Koşu Bandından Düşen Kız 188 izlenme - 1 yıl önce Spor salonunda yan yana duran koşu bantlarında eğlenen kızlardan biri dengesini kaybedip yere düşmüş.