Hoşgeldiniz!

kot

Dar Kot Sevdası Bu Hale Getirdi 02:20
Dar Kot Sevdası Bu Hale Getirdi 29.286 izlenme - 9 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 01:18
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 17.412 izlenme - 5 yıl önce Kızdan şüphelenen mağaza çalışanları kıza zorla pantolonu çekiştirip çıkarttırınca tokat yağmuruna tuttuktan sonra kabine götürüp çıkarttırıyorlar...
Seçkin Piriler Düşük Bel Kot Www.supernovatr.com 00:41
Seçkin Piriler Düşük Bel Kot Www.supernovatr.com 23.899 izlenme - 15 yıl önce seçkin piriler düşük bel kot www.supernovatr.com
Işık Hızında Kot Katlayan Adam 00:35
Işık Hızında Kot Katlayan Adam 205 izlenme - 2 ay önce Bir kot mağazasında çalışan adam kot katlama konusundaki hızını çektiği bu video ile ispatlamış. Adam hızlı bir şekilde kotları katlamayı başarmış.
Fazla Seks Vajinayı Genişletir mi? 01:18
Fazla Seks Vajinayı Genişletir mi? 4.994 izlenme - 4 yıl önce Op. Dr. Nejla Gültekin hocamız eğlenceli yorumları ve bilgilendirici anlamatıyla sizlerle iyi seyirler.
Üstad Kadir Mısıroğlu'ndan Kemalist Kadına Tokat Gibi Cevap 01:32
Üstad Kadir Mısıroğlu'ndan Kemalist Kadına Tokat Gibi Cevap 14.634 izlenme - 7 yıl önce Asrın büyük alimlerinden olan Hocaların hocası Üstad Hz.Kadir Mısıroğlu hoca efendinin giyim kuşamına karşı tepki kadına verdiği ayar videosunu izleyelim.Hayırlı Seyirler.
Kot Pantolon Giymeye Çalışan Kız 01:24
Kot Pantolon Giymeye Çalışan Kız 13.390 izlenme - 9 yıl önce Kot Pantolon Giymeye Çalışan Kız
Etkili Metin2 PVP Server Tanıtımı - 2 00:22
Etkili Metin2 PVP Server Tanıtımı - 2 5.723 izlenme - 4 yıl önce herkeze merhabalar pvp piyasasını derinden sarsıcak olan arven2 bugün açılıyor kayıtlar başlamış bu akşam saat 9 da ninja karakteri ile sizlerle oynuyacakmış bu güzel bağyan
Kot Pantolonlu Yarı Çıplak Müslüman Kızlar - Nureddin Yıldız 05:20
Kot Pantolonlu Yarı Çıplak Müslüman Kızlar - Nureddin Yıldız 6.644 izlenme - 8 yıl önce "Ateş ehlinden iki sınıf vardır, henüz onları görmedim: Yanlarında sığır kuyruğu gibi birşeyler taşıyıp onu insanlara vuran insanlar; giyinmiş, çıplak kadınlar ki bunlar Allah'a taatten dışarı çıkmışlardır. Bunlar, başkalarını da baştan çıkarırlar. Başları deve hörgücü gibidir. Bu kadınlar cennete girmek şöyle dursun, kokusunu dahi almazlar. Halbuki onun kokusu şu şu kadar uzak mesafeden duyulur." buyurdular." [Müslim, Cennet 53, (2857), 52, (2128).]
Ellerini Kullanmadan Pantolon Giyen Kız 01:00
Ellerini Kullanmadan Pantolon Giyen Kız 2.491 izlenme - 7 yıl önce Ellerini kullanmadan dans ederek pantolonunu giyen adamın videosuna özenen bu kız aynı şeyi denemek istedi.İşte o anlar
Shakira Dar Kot Giyerse 03:16
Shakira Dar Kot Giyerse 1.676 izlenme - 4 yıl önce dar kotlar erkekler arasında 90ların başlarında ve de ortalarında pek bi modaydı (en azından benim olduğum yerlerde ve de gördüğüm kadarıyla). üstelik başka tür kotları bulmakta pek mümkün değildi kısıtlı bütçelerle, herkeste bir dar kot vardı. erkeklerde iğretiden de öte duran bu kıyafet hem alındığında zor giyiliyor hem de öteki sene yenisini aldırtıyordu. işte ebeveynler bundan dolayı dar kotları sevmediler (bkz: seneye de giyersin) ebeveynler kesinlikle "bu bana olmuyor yenisi alalım!" lafından anlamazlar bundan ötürü içine giremediğimiz o kotlara zorla bizleri soktular (!) bizleri iyice rezil rüsva ettiler. mesela ben sırf bu yüzden bakkala gitmiyordum, kotu giymesi çıkarması toplam yarım saatimi alıyordu zaten. dar kotların kısırlık yaptığı söylenince bir anda ne olduysa oldu dar kotlar kalktı piyasadan erkekler hiç rağbet etmez oldu, halbuki slip donlar revaçtaydı o günlerde. ilgilenler "slip donlar ve kısırlık" adlı makaleye bakabilirler. asıl yandığım nokta ise bu dar kotların bi ara delikanlılık simgesi olmasıdır, ulan göt bacak ortada delikanlı mı olurmuş?
Diyanet - Erkeklere Dar Kıyafet Giymemeleri Yönünde Çağrı 00:36
Diyanet - Erkeklere Dar Kıyafet Giymemeleri Yönünde Çağrı 1.242 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı, yayımladığı Cuma hutbesinde erkeklere çağrı yaparak "Dar giysiler, mahremiyetin korunmasını sağlamadığı için tesettür bilincine uymaz" ifadelerini kullandı. Diyanet İşleri Başkanlığı, erkeklere dar kıyafet giymemeleri yönünde çağrı yaparak "Beden sağlığını da tehdit eden dar giysiler, mahremiyetin korunmasını sağlamadığı için tesettür bilincine uymaz" ifadelerini kullandı.Diyanet İşleri Başkanlığının bugün camilerde okutulan cuma hutbesinde, beden mahremiyeti ve tesettür konusuna değinildi."BAKIŞLARIYLA HİÇ KİMSEYİ RAHATSIZ ETMEMELİ"Ayetlere yer verilen hutbede her erkek ve kadın için tesettürün ve bedene iyi bakmanın önemi vurgulandı, tesettüre riayet etmenin vecibe olduğu belirtildi. işte tartışılan cuma hutbesi ; http://i.epvpimg.com/X48zbab.jpg
Çorum Valisi Top Sakallı Mühendisi Kürsüden Kovması 00:42
Çorum Valisi Top Sakallı Mühendisi Kürsüden Kovması 2.746 izlenme - 8 yıl önce Türkiye'de zaman zaman öfkesine yenik düşüp kamera önünde bazı memurları azarlayan valiler oldu. Ama bu seferki gerekçe ilginç. Çorum Valisi Mustafa Toprak, bir toplantıya kot pantolonuyla katılan ve top sakalı olan bir jeoloji mühendisini azarladı. Azar işiten mühendis toplantı salonunu terketti.
1 Saniyede Kot Pantolon Nasıl Katlanır 00:04
1 Saniyede Kot Pantolon Nasıl Katlanır 1.691 izlenme - 8 yıl önce Mağaza tezgahtarlığının asıl amacı raftan kıyafeti indirip müşterinin beğenisine sunmaktır. Yıllarını kot pantolon satışına veren Çorumlu esnaf abimizin elemanları ile yaptığı pratik katlama stilini izliyoruz efendim.
Zoo Jeans - Hayvanların Desenverdiği Kotlar 01:36
Zoo Jeans - Hayvanların Desenverdiği Kotlar 1.869 izlenme - 8 yıl önce Efendim Kore,Çin,Japonya,Tayland bunlardan biri olsa gerek.Adamlar Kaplana Ayıya Aslana kot kumaşıra sarılmış lastik , top vs. veriyorlar hayvan bunları parçalayıp atıyor, sonra bunlarda işsizlerya bundan kot yapıp satıyor..Sorarım bir Balıkesirde eşşekler ile aynı çalışma neden yapılmasın..cevapları duyar gibiyim bencede yapılmasın zaten,Allah muhafaza..Neyse İyi seyirler kot sevenler.
Kot Kumaşıyla İnanılmaz Resimler Yapan Sanatçı 00:46
Kot Kumaşıyla İnanılmaz Resimler Yapan Sanatçı 1.303 izlenme - 6 yıl önce Sanatçı Ian Berry, boya yerine kot pantolon kumaşı kullanarak resim yapıyor. Genellikle şehirde yaşamanın yalnız ve melankolik yönünü resmeden sanatçı, kot pantolonu da şehir hayatının vazgeçilmezlerinden olduğu için kullandığını söylüyor.
Cem Yılmaz ve Babası - Mavi Jeans Reklamı 01:10
Cem Yılmaz ve Babası - Mavi Jeans Reklamı 1.991 izlenme - 8 yıl önce Cem Yılmaz'ın en az kendisi kadar sempatik olan babasıyla oynadığı reklam filmidir. Tarihini hatırlayamıyorum maalesef ama Cem Yılmaz'ın askere gittiği veya döndüğü sıralar olsa gerek, hah onun da tarihini hatırlamıyorum ya neyse...
90'larda Düğün Dansı 00:35
90'larda Düğün Dansı 1.297 izlenme - 8 yıl önce 90 lı yıllar. Çılgın düğün eğlencesinde gençler piste davet edilir ve apachi danslarının ilk figürleri sergilenir. Arka fonda çalan müzikse Pes 2011 sountrack albümünde yerini almıştır.
Mc Serseri - Paşha Giyim Tanıtım Klibi 03:22
Mc Serseri - Paşha Giyim Tanıtım Klibi 1.445 izlenme - 8 yıl önce "Burası Tarsus, giyimin kralı. Cumali Kanat bu işin üstadı." demiş çok sayın Mc Serseri. Başka ne denebilir ki? Dinlemeye çalışıyoruz efenim..
Ahtapot Giyim Single 00:25
Ahtapot Giyim Single 1.334 izlenme - 8 yıl önce Ahtapot Giyim'in internet sayfasına girdiğinizde durmaksızın çalan akıllarda yer eden single'ı... Yeni single'ları için www.ahtapotgiyim.com.tr ... Bravo diyoruz, yeni single'ları 5 gözle bekliyoruz... Şarkı Sözleri (lyrics): erkek bayan çocuk giyim ahtapot ahtapot bir pantolon bir de kot ahtapot ahtapot düşlerin ötesinde ahtapot ahtapot ayakkabı bir de bot ahtapot ahtapot *
Levi's Reklamı (2002) 01:02
Levi's Reklamı (2002) 396 izlenme - 8 yıl önce 2002 yılında TV de gösterilen ve Handel'in Sarabande'ı ile akıllara kazanan Levi's reklamı. Aslında reklamın kendisi de her yönüyle çok güzel ama müzik bu reklamın başrolü sanırım.
Dünya'nın En Hızlı Çamaşır Askısı - Cem Yılmaz 00:22
Dünya'nın En Hızlı Çamaşır Askısı - Cem Yılmaz 344 izlenme - 8 yıl önce CMYLMZ Abimizin yaratıcılığı,kanındaki Türk ruhuyla birleşince ortaya sadece bir Türk'ün yapabilceği bir görüntü çıkıyor..Büyüksün Baba!!!!Diablo'da iimiş,bundan bitanede ben alayım!
1 Kot ile 3+1 Kombin 03:02
1 Kot ile 3+1 Kombin 373 izlenme - 8 yıl önce Umarım ilk kombin videomu begenmişsinizdir, bundan sonraki kombin videolarim ne hakkında olmasını istiyorsaniz yorumlara bırakabilirsiniz.
Grup Gündoğarken - Kafeye Diskoya (80'lerin Marjinal Gençleri) 03:49
Grup Gündoğarken - Kafeye Diskoya (80'lerin Marjinal Gençleri) 422 izlenme - 8 yıl önce 1988 yılında Grup Gündoğarken'in Yaz Bulutları adlı albümlerinde yer alan bir şarkıdır 'Kafeye diskoya'. 80lerin sonu 90ların başı gençlerinin eğlence anlayışlarını göstermekle kalmayıp , yırtık kot sevdalarını ve çılgın aksesuar zevklerini de gözler önüne sermesiyle o dönemin modasına da ışık tutmaktadır.Şimdinin çılgın eğlencelerine rakip olur mu bilinmez ama o dönemin de kendine has ;mahallenin abilerini korkutmak,telefon kulübesinden itfaiyeyi aramak, yiyip içip hesap ödememek gibi çeşitli eğlenceleri mevcuttur.
Kot Pantolondan Laptop Çantası Yapmak 01:20
Kot Pantolondan Laptop Çantası Yapmak 350 izlenme - 8 yıl önce Ablamız giymediği eşyaları değerlendirmek adına kot pantolonundan laptop çantası yapmaya karar vermiş. Görünümü çok tuhaf olsada başaralı olmuş.
Kot Pantolondan Laptop Çantası Yapmak 01:20
Kot Pantolondan Laptop Çantası Yapmak 146 izlenme - 9 yıl önce Ablamız giymediği eşyaları değerlendirmek adına kot pantolonundan laptop çantası yapmaya karar vermiş. Görünümü çok tuhaf olsa da başarılı olmuş.
Sokak Kadını - Arabesk Rap               03:56
Sokak Kadını - Arabesk Rap 138 izlenme - 8 yıl önce Kıyafetlerinden belli olduğu gibi arabesk rap türünün neferi olan gençlerimizden sokak kadını yorumu. klibin sürekli karanlıkta geçmesi ve demir parmaklık yerine yatak başı kullanılması klibin ilginç detaylarından.
Levi's'tan Stadyumda 20.000 Kot Pantolonla Dev Geri Dönüşüm Logosu 01:00
Levi's'tan Stadyumda 20.000 Kot Pantolonla Dev Geri Dönüşüm Logosu 147 izlenme - 8 yıl önce Santa Clara, Kaliforniya'daki milyar dolarlık Levi's Stadium'da gerçekleşen etkinlik için 18.850 adet kullanılmış jean pantolon bağışlandı. Yaklaşık bir aylık süre zarfında insanların bağışlarıyla toplanan bu jean pantolonlar, "Field of Jeans" takma adlı stadyumun bu takma adın hakkını vermesi için kullanıldı. 50 kişinin toplam 16 saatlik çalışması sonucu ortaya gelmiş geçmiş en büyük geri dönüşüm logosu çıktı. E tabii o kadar pantolon sadece bir adet logonun oluşturulması için toplanmadı. Yaklaşık 20.000 pantolon satışından elde edilecek gelir, yerel iş eğitimi programlarının geliştirilmesi için farklı kurumlara bağışlanacak.
İlk Uçan İnsanlar Türklerdir 01:07
İlk Uçan İnsanlar Türklerdir 219 izlenme - 8 yıl önce Bu videonun, yapacak hiçbir şeyi olmayıp da bir şeyler yapmak isteyen ve muhtemelen aynı öğrenci evini paylaşan bir grup teknolojiye hakim komik insan grubu tarafından oluştuğunu düşünüyorum. Hiçbir Avrupalının izlemediğini ümit ediyorum ve biz aslında böyle değildik.
Atık Plastikten Jean Yapmak - Levi's Reklamı 01:02
Atık Plastikten Jean Yapmak - Levi's Reklamı 79 izlenme - 8 yıl önce Geri dönüşüm adına çok önemli bir işe imza attıkları kesin. Ayrıca reklam da bunu destekleyecek kadar güzel. Ama içinizden "Atıktan yapıyosun bi araba paraya satıyosun mk" diye söylendiğinizin de farkındayım.