Hoşgeldiniz!

Kötü Kedi Şerafettin Videoları İzle

Kötü Kedi Şerafettin Fragman - 5 Şubat 2016 01:31
Kötü Kedi Şerafettin Fragman - 5 Şubat 2016 413.066 izlenme - 1 yıl önce HASRET SON BULUYOR! KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN 5 ŞUBAT 2016'DA VİZYONDA! Güçlü seslendirme kadrosuyla dikkat çeken Şerafettin'ten ilk fragman geldi.
Kötü Kedi Şerafettin 2016 Full Hd 00:40
Kötü Kedi Şerafettin 2016 Full Hd 82.589 izlenme - 1 yıl önce
Kötü Kedi Şerafettin Filmi Tanıtım Fragmanı 00:40
Kötü Kedi Şerafettin Filmi Tanıtım Fragmanı 91.258 izlenme - 2 yıl önce www.kotukediserafettinfilmi.com ORTAMLARDA TAKİPÇİMİZ OL: https://twitter.com/SerafettinFilmi https://www.facebook.com/serafettinfilmi https://instagram.com/serafettinfilmi/ - Tam ekran? - Yapıldı! - Ekran parlaklığı? - Açıldı! - Volüm? - Köklendi! - Play tuşu? - Basıyorum! - BAS GELSİN!!!
Athena - Geblo (Kötü Kedi Şerafettin) 03:50
Athena - Geblo (Kötü Kedi Şerafettin) 23.622 izlenme - 1 yıl önce Athena - Geblo (Kötü Kedi Şerafettin) Şarkı Sözleri: Gemiler gemiler kağıttan gemiler Saman alevi gibi sönüp gittiler Getirdik ses yok arabada Kaderde ne varsa hayale başla Şerafettin neler oluyor? Şerafettin neler oluyor? Geblo, geblo, geblo, geblo Geblo, geblo, geblo, geblo Üs merkez, üs merkez Geliyor Şero! Ortamın amına koyar kafayı Bitmiyor vukuat GBT kayıdı Adamın dibidir has delikanlı Şerafettin alayına sinek kaydı Kovboy sen bunu hiç anlamıyorsun Hala dönüp niye gitmiyorsun Akıllı olan Köpek kediden kork, küs yalanlara Şerafettin neler oluyor? Şerafettin neler oluyor? Geblo, geblo, geblo, geblo Geblo, geblo, geblo, geblo Üs merkez, üs merkez Geliyor Şero! Dört nala kaldırımlar Altına terle adını yazar Ver ver ver ver ver Allah’ım ver Ver ver ver ver ver Allah’ım ver Ekiyor ekiyor kopuyor fırtına Yerden yere çakıyor Allah’ın manyağı Tozu dumana katıp Çakıyor üstüne selamını Şerafettin neler oluyor? Şerafettin neler oluyor? Geblo, geblo, geblo, geblo Geblo, geblo, geblo, geblo Üs merkez, üs merkez Geliyor Şero! Şero! Şero! Şero! Şero! Şero! Kötü Kedi Şerafettin, karikatürist Bülent Üstün'ün oluşturduğu aynı isimli çizgi roman dizisinden uyarlanmakta olan, Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal tarafından yönetilen, Türk yapımı bir animasyon filmidir.Filmin 13 yaş ve üzeri sınıflandırmayla, 5 Şubat 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Sıradan bir ilkbahar sabahı, kötü kedi Şerafettin ile yancıları martı Rıfkı ve fare Rıza akşamki mangal için hazırlıklarını sürdürmektedir. Gelgelelim, aynı gün içinde Şero'nun başına gelmeyen kalmaz. Önce babası Tonguç tarafından evden kovulur, sonra gözüne kestirdiği manitanın ölümüne sebep olur, yetmezmiş gibi düşmanlarının saldırısına uğrar, hayatı boyunca belki de ilk defa aşık olur ve nihayetinde Tacettin adında bir oğlu olduğunu öğrenir.
Kötü Kedi Şerafettin'in Rakı Arayışı (Küfür İçerir) 01:21
Kötü Kedi Şerafettin'in Rakı Arayışı (Küfür İçerir) 7.919 izlenme - 1 yıl önce Bülent Üstün'ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri 'Kötü Kedi Şerafettin' i bilmeyenimiz yoktur. Bu karakterden yola çıkılarak yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi.
Dişi Kediye Kur Yapmak - Kötü Kedi Şerafettin 01:39
Dişi Kediye Kur Yapmak - Kötü Kedi Şerafettin 7.960 izlenme - 1 yıl önce Bülent Üstün'ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri 'Kötü Kedi Şerafettin' i bilmeyenimiz yoktur. Bu karakterden yola çıkılarak yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi.
Kötü Kedi Şerafettin - Zaman Kötü 03:12
Kötü Kedi Şerafettin - Zaman Kötü 6.103 izlenme - 1 yıl önce Bu sefer güzel bir şeyler geliyor gibi hissediyorum. Fragmanı , oyuncu kadrosu beni heycanlandırıyor. Hadi bakalım hayırlısı . Animasyon dalında Türk yapımları görmekte iyi olacak :) Batesmotelpro ile güzel eğlenceli klip de yapmışlar beklemekteyiz bakalım. Kötü Kedi Şerafettin 5 ŞUBAT'ta sinemalarda!
Kötü Kedi Şerafettin - Seslendirme Kadrosu 03:55
Kötü Kedi Şerafettin - Seslendirme Kadrosu 7.617 izlenme - 1 yıl önce Kötü Kedi Şerafettin, karikatürist Bülent Üstün'ün oluşturduğu aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanmakta olan filminin usta seslendirme kadrosu. 5 Şubat'ta vizyonda! Uğur Yücel - Şero Demet Evgar - Misket Okan Yalabık - Çizer Güven Kıraç - Rıza Gökçe Özyol - Rıfkı Ahmet Mümtaz Taylan - Tonguç Yekta Kopan - Cemil Ayşen Gruda - Hasene Cezmi Baskın - Şemistan ????? ??????? - Tacettin
Kötü Kedi Şerafettin'in Tuvalet Keyfi 01:12
Kötü Kedi Şerafettin'in Tuvalet Keyfi 4.871 izlenme - 1 yıl önce Bülent Üstün'ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri 'Kötü Kedi Şerafettin' i bilmeyenimiz yoktur. Bu karakterden yola çıkılarak yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/304474/disi-kediye-kur-yapmak-kotu-kedi-serafettin
Kötü Kedi Şerafettin - Tonguç 04:10
Kötü Kedi Şerafettin - Tonguç 3.203 izlenme - 1 yıl önce Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Serafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlıgındadırlar. Fakat evdeki hesap çarsıya uymaz… Zira Sero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düsmanının saldırısına ugrar, hayatında ilk kez asık olur dahası baba oldugunu ögrenir (tabii ki bunu kabullenmez!). Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan degil, insan gibi düsüneceklerdir! Film, çizgi roman serisi olarak tanıdığımız ve Bülent Üstün’ün imzasını taşıyan Kötü Kedi Şerafettin ve mahallesindeki renkli karakterlerinin maceralarını beyazperdeye taşıyor. Senaryosu Levent Kazak ve Bülent Üstün tarafından kaleme alınan filmde Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel gerçekleştirirken, diğer karakterleri Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Gruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler sesleriyle hayat veriyor.
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 2 01:19
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 2 9.455 izlenme - 6 yıl önce
Kötü Kedi Şerafettin - Kamera Arkası 00:43
Kötü Kedi Şerafettin - Kamera Arkası 4.973 izlenme - 2 yıl önce 5 Şubat'ta vizyona girecek olan efsane karakter Şero'nun, bi kuple kamera arkası.
Ah Oğlum - Kötü Kedi Şerafettin Film Müziği - Müslüm Gürses 03:05
Ah Oğlum - Kötü Kedi Şerafettin Film Müziği - Müslüm Gürses 3.228 izlenme - 1 yıl önce animasyonun en can alıcı sahnesi. izlemediyseniz gidip izlemenizi tavsiye ederim. Türk sineması gelişemedi, belki animasyonu gelişir bu sayede.
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 1 01:20
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 1 7.786 izlenme - 6 yıl önce 19.09.2011 günü Sinemalar.com kanalına yüklediğim 'kötü kedi şerafettin fragman 1' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sinemalar kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kötü Kedi Şerafettin - Pezevenk Cemil 01:17
Kötü Kedi Şerafettin - Pezevenk Cemil 1.998 izlenme - 1 yıl önce Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Serafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlıgındadırlar. Fakat evdeki hesap çarsıya uymaz… Zira Sero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düsmanının saldırısına ugrar, hayatında ilk kez asık olur dahası baba oldugunu ögrenir (tabii ki bunu kabullenmez!). Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan degil, insan gibi düsüneceklerdir! Film, çizgi roman serisi olarak tanıdığımız ve Bülent Üstün’ün imzasını taşıyan Kötü Kedi Şerafettin ve mahallesindeki renkli karakterlerinin maceralarını beyazperdeye taşıyor. Senaryosu Levent Kazak ve Bülent Üstün tarafından kaleme alınan filmde Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel gerçekleştirirken, diğer karakterleri Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Gruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler sesleriyle hayat veriyor.
Kötü Kedi Şerafettin Ve Çetesi 00:59
Kötü Kedi Şerafettin Ve Çetesi 5.845 izlenme - 4 yıl önce Begenmeyeni Gebertirim Dayaktan :)
kötü kedi şerafettin 01:20
kötü kedi şerafettin 4.129 izlenme - 5 yıl önce kötü kedi şerafettin
Kötü Kedi Şerafettin'i Bir de Onlardan Dinleyin 05:03
Kötü Kedi Şerafettin'i Bir de Onlardan Dinleyin 1.289 izlenme - 1 yıl önce Bülent Üstün’ün kült çizgi kahramanı “Kötü Kedi Şerafettin” 10 yıllık uzun bir çalışmanın ardından beyazperdedeki yerini aldı. Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal’ın yönetmenliğini yaptığı filmin seslendirme kadrosu Şero’yu anlattı.
Kötü Kedi Şerafettin Sinema Filmi Fragmani 01:12
Kötü Kedi Şerafettin Sinema Filmi Fragmani 2.969 izlenme - 5 yıl önce 2011-12-02 21:58:22 günü ziyaretçi kanalına yüklediğim 'kötü kedi şerafettin sinema filmi fragmani' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/ziyaretçi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
kötü kedi şerafettin ve karısı 00:55
kötü kedi şerafettin ve karısı 2.595 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
3 Adam, Kötü Kedi Şerafettin'i Kızdırdı! (3 Adam - 6 Şubat Cumartesi) 00:50
3 Adam, Kötü Kedi Şerafettin'i Kızdırdı! (3 Adam - 6 Şubat Cumartesi) 901 izlenme - 1 yıl önce 3 Adam'ın 6 Şubat akşamı yayınlanan bölümünde 3 Adam, Kötü Kedi Şerafettin'i programında ağırlamak istediğini söyledi. Sohbetin devamında Kötü Kedi Şerafettin'i kızdıran 3 Adam zor anlar yaşadı.
Kötü Kedi Şerafettin, Usta Oyuncuları Bir Araya Getirdi! 03:55
Kötü Kedi Şerafettin, Usta Oyuncuları Bir Araya Getirdi! 861 izlenme - 1 yıl önce İşte "Kötü Kedi Şerafettin" filminin usta seslendirme kadrosu! Uğur Yücel, Demet Evgar, Okan Yalabık ve diğerleri!
Kötü Kedi Şerafettin 2016 Film Fragman 02:12
Kötü Kedi Şerafettin 2016 Film Fragman 436 izlenme - 1 yıl önce Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlığındadırlar. Fakat evdeki hesap çarşıya uymaz… Zira Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düşmanının saldırısına uğrar, hayatında ilk kez aşık olur dahası baba olduğunu öğrenir (tabii ki bunu kabullenmez!). Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan değil, insan gibi düşüneceklerdir! Vizyon Tarihi 5 Şubat 2016 (1s 22dk) Ülke Türkiye Tür Animasyon , Komedi Yönetmen: Ayşe Ünal, Mehmet Kurtuluş (II) Oyuncular: Uğur Yücel, Demet Evgar, Ahmet Mümtaz Taylan BiziTakip Edin Sinepedia: http://sinepedia.net Facebook: https://www.facebook.com/sinepedia.net/ Twitter: https://twitter.com/sinepedia_net
kötü kedi şerafettin 2 01:19
kötü kedi şerafettin 2 1.372 izlenme - 5 yıl önce kötü kedi şerafettin 2
Pat Boone - Speedy Gonzales 02:32
Pat Boone - Speedy Gonzales 511 izlenme - 2 yıl önce Düşünün! Çöl sıcağı var. Mayışmış herkes... Sadece biri var ki enerjisiyle, hızıyla kedilerin aklını alıyor! İşte O'nun adı Speedy Gonzales! Bu güzelim şarkıyı ise Elvis Presley'in rakibi Pat Boone söylüyor. Bu arada Speedy Gonzales'e bir dost uyarısı: Sakın Cihangir'e gelme. Kötü Kedi Şerafettin aklını da canını da alır. Söylemedi deme...
Postacı ve Kötü Kedi Şerafettin Mücadelesi 01:15
Postacı ve Kötü Kedi Şerafettin Mücadelesi 637 izlenme - 3 yıl önce Postacımız eve mektup bırakmak için geliyor fakat karşısına cengaver çocukluğunu fikirtepe'de geçirmiş Kötü Kedi Şerafettin çıkıyor.
Kötü Kedi Şerafettin Filmi Tanıtım Fragmanı 00:40
Kötü Kedi Şerafettin Filmi Tanıtım Fragmanı 326 izlenme - 2 yıl önce Fare Rıza, ameliyatla sincap olmak ister… Martı Rıfkı ise romatizmaları yüzünden rutubetten kaçar... Bakkal Şemistan’ın veresiye defteri kabarmıştır; paragöz ev sahibi Hasene ise Şro’nun peşindedir! Film, çizgi roman serisi olarak tanıdığımız ve Bülent Üstün’ün imzasını taşıyan Kötü Kedi Şerafettin ve mahallesindeki renkli karakterlerinin maceralarını beyazperdeye taşıyor. Senaryosu Levent Kazak ve Bülent Üstün tarafından kaleme alınan filmde Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel gerçekleştirirken, diğer karakterleri Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Gruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler sesleriyle hayat veriyor.
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 00:40
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 169 izlenme - 2 yıl önce Kötü Kedi Şerafettin Fragman, Kötü Kedi Şerafettin full hd izle, Kötü Kedi Şerafettin 720p izle
Kötü Kedi Şerafettin'in 8 Yıla Yayılan Beyazperde Serüveni - 32 Kısım Tekmili Birden 02:47
Kötü Kedi Şerafettin'in 8 Yıla Yayılan Beyazperde Serüveni - 32 Kısım Tekmili Birden 136 izlenme - 1 yıl önce KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN’İN 8 YILLIK YAPIM HİKÂYESİ
Kötü Kedi Şerafettin - Zaman Kötü 03:12
Kötü Kedi Şerafettin - Zaman Kötü 127 izlenme - 1 yıl önce Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Serafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlıgındadırlar. Fakat evdeki hesap çarsıya uymaz… Zira Sero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düsmanının saldırısına ugrar, hayatında ilk kez asık olur dahası baba oldugunu ögrenir (tabii ki bunu kabullenmez!). Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan degil, insan gibi düsüneceklerdir! Film, çizgi roman serisi olarak tanıdığımız ve Bülent Üstün’ün imzasını taşıyan Kötü Kedi Şerafettin ve mahallesindeki renkli karakterlerinin maceralarını beyazperdeye taşıyor. Senaryosu Levent Kazak ve Bülent Üstün tarafından kaleme alınan filmde Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel gerçekleştirirken, diğer karakterleri Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Gruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler sesleriyle hayat veriyor.