Hoşgeldiniz!

Köyden İndim Şehire Videoları İzle

Hüsnü Şenlendirici-Saffet bey Drum cover 03:45
Hüsnü Şenlendirici-Saffet bey Drum cover 12.437 izlenme - 8 ay önce Hüsnü şenlendirici avare albümünden Saffet bey (köyden indim şehire film müziği)
Güldür Güldür Show - Köyden İndim Şehire 137. Bölüm (10 Mart Cuma) 16:40
Güldür Güldür Show - Köyden İndim Şehire 137. Bölüm (10 Mart Cuma) 373 izlenme - 3 hafta önce Hayalleri uğruna köyden büyük şehre gelen İsmail neler yaşayacak? Doğru, dürüst, helal süt içmiş İsmail’i hemen fark eden Şevket ona hangi konularda yardım edecek? Şevket İsmail’i neden bu kadar seviyor? İsmail’in herkese yapacağı sürpriz ne olacak? İsmail İstanbul’u yenebilecek mi?
köyden indim şehire altın sayma 02:30
köyden indim şehire altın sayma 53.581 izlenme - 9 yıl önce www.bozokkurt.tr.gg
Köyden İndim Şehire - Altın Sayma 02:22
Köyden İndim Şehire - Altın Sayma 14.563 izlenme - 6 yıl önce hayat dediğiniz ne kadar içten gülebiliyorsanız okadar boşverin ötesini...
kemal sunal-keklik 00:55
kemal sunal-keklik 12.491 izlenme - 7 yıl önce kemal sunal filmlerini bayılarak İzleyenler :) daha fazlası İçin sayfanın facebook sayfasının hayranı olunuz... http://www.facebook.com/pages/kemal-sunal-filmlerini-bayilarak-izleyenler-/140942286455
köyden indim Şehire :)) 02:03
köyden indim Şehire :)) 9.737 izlenme - 8 yıl önce köyden İndim Şehire çekoslavak porseleni
Köyden İndim Şehire 01:18:35
Köyden İndim Şehire 1.242 izlenme - 1 yıl önce Köyden İndim Şehire - 1974 Köyden İndim Şehire, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, 1974, Türkiye yapımı komedi filmi. Salak Milyoner filminin devamı niteliğindedir. Baş rollerini Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Halit Akçatepe'nin paylaştığı filmde, köylerinde gömülü olan defineyi bulduktan sonra, altınları bozdurmak için Ankara'ya gelen dört kardeşin hikayesi anlatılmaktadır. Pek de yolunda gitmeyen İstanbul macerasından sonra köylerine dönen Saffet, Himmet, Hayret ve Gayret defineyi kendi tarlalarında bulunca bir anda hayallerine kavuştuklarını düşünürler. Ankara'da yaşayan Hemşehrileri Kuyumcu Ali Rıza'ya altınları bozdurup paraya çevirmeye giderler. Kuyumcu Ali Rıza bu Kayserili cengaverleri ilk gördüğünde sıradan biri sanıp sürekli dükkanından kovdurur (ilk gelişte dükkanda değildir). Daha sonra asıl niyetleri ortaya çıkınca işi evinde kendi odasında ağırlamaya kadar götürür (hanımı ve baldızı buna karşı çıkar ya...) Nitekim Ali Rıza ne altınlardan pay kapabilmiştir, ne de çocukların evini talan etmesine mani olabilmiştir. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/ köyden indim şehire
köyden indim şehire 03:10
köyden indim şehire 4.226 izlenme - 9 yıl önce
köyden indim şehire altin sayma sahnesi kekliğimi vurdular 00:56
köyden indim şehire altin sayma sahnesi kekliğimi vurdular 2.500 izlenme - 5 yıl önce
KÖYDEN İNDİM ŞEHİRE 03:20
KÖYDEN İNDİM ŞEHİRE 4.336 izlenme - 8 yıl önce
dayanamıyommm 00:13
dayanamıyommm 3.381 izlenme - 6 yıl önce kesinlikle izle
keliğimi vurdular 00:55
keliğimi vurdular 3.235 izlenme - 9 yıl önce köyden indim şehire fiminden komik bir görüntü (yorumlarınızı bekliyorum)
kemal sunal köyden indim şehire kısa film-1 09:59
kemal sunal köyden indim şehire kısa film-1 3.196 izlenme - 6 yıl önce demirey06/kemal sunal köyden indim şehire kısa film-1/biraz heyecan biraz güldürü biraz stresten uzak bırakan harika kısa filmler/herkese neşenizden birşeyler kaybetmemeniz dileklerimle iyi seyirler dilerim...
Köyden İndim Şehire Film Müziği 02:29
Köyden İndim Şehire Film Müziği 1.291 izlenme - 3 yıl önce Köyden İndim Şehire ..
Köyden İndim Şehire - Simit Sahnesi 01:08
Köyden İndim Şehire - Simit Sahnesi 1.044 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliği Ertem Eğilmez'e Senaryosu Zeki Alasya'ya ait olan unutulmaz Türk filmi. 1974 yılında Ankara'da çekilmiş. Senaryosu ve oyuncu kadrosu muhteşem. Filmde Saffet, sürekli olarak ailenin akıl küpü ve yüz karası ilan edilir. İnsanın aklına hemen şu geliyor; acaba Türk sineması böyle güzel bir kadroya bir daha sahip olabilecek mi?
Dayanamiyom - Köyden İndim Şehire 00:13
Dayanamiyom - Köyden İndim Şehire 1.258 izlenme - 2 yıl önce Yüzlerce kez izlediğimiz filmin en komik sahnelerinden biridir. Ali Rıza denen pezevengi beklemekten günlerce suya talim etmişlerdir. Fakat Gayret bi gün dayanamaz ve patlar. Oysa ki biraz daha dayansa hem paraya hem de Ali Rıza'ya kavuşacaklardır.
Zeki Alasya - Altın Sayma Sahnesi 01:20
Zeki Alasya - Altın Sayma Sahnesi 994 izlenme - 2 yıl önce Usta Sanatçı Zeki Alasya'nın rol almış olduğu Köyden İndim Şehire filminden unutulmaz Altın Sayma Sahnesi.
Köyden İndim Şehire - Altın Sayma (Uzun Versiyon) 03:17
Köyden İndim Şehire - Altın Sayma (Uzun Versiyon) 1.908 izlenme - 2 yıl önce Matematik ilminin tomofil, apartıman, şeherli garı, pireli kebap ve keklik türküsü karşısında can cekişmesini ibretle izliyoruz efenim ... Kısa kesiti için tıklayınız, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14815/koyden-indim-sehire---altin-sayma
köyden İndim Şehire - fırın 04:30
köyden İndim Şehire - fırın 2.400 izlenme - 8 yıl önce harika saaffet hamur göndertt
It’s A Mad, Mad, Mad, Mad World - 1963 (160 Dakika) 02:40:45
It’s A Mad, Mad, Mad, Mad World - 1963 (160 Dakika) 888 izlenme - 2 yıl önce Sayısız yıldız oyuncuyu barındıran “It’s A Mad, Mad, Mad, Mad World”, ünlü yapımcı ve yönetmen Stanley Kramer’in imzasını taşıyor. Filmin tamamına yakını yollarda geçiyor. Köyden İndim Şehire filmini sevenler bu filmi kaçırmasın, izlesin derim. Konusu: Bir otoyolda trafik kazası geçiren Smiler Grogan ölmeden önce sakladığı yüklü miktarda paranın yerini söyler ve bunu duyan herkes aynı anda çılgın bir yarışa başlar. Hızlı bir tempoda akan film, her anı kahkahayla yüklü başarılı bir komedi. Keyifli seyirler..
Köyden İndim Şehire - Gitti Yirmibinlik Takım 01:28
Köyden İndim Şehire - Gitti Yirmibinlik Takım 1.178 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Kemal Sunal, Halit Akçetepe, Metin Akpınar, Zeki Alasya, Ali Şen, Tekin Akmansoy, Perran Kutman, Meral Zeren gibi Türk sinemasının unutulmaz isimlerinin bir arada rol aldığı ''Köyden İndim Şehire'' her sahnesi ile kahkaha tufanı, her sahnesi ile unutulmaz bir film. Bu yemek yeme sahnesi de onlardan biri, özellikle yemek yeme şekilleri ve Halit Akçatepe' nin o unutulmaz gülüşü bir ömre bedel.
Köyden İndim Şehire - Fırın Sahnesi 04:30
Köyden İndim Şehire - Fırın Sahnesi 1.192 izlenme - 2 yıl önce Hayret, Himmet, Gayret ve Saffet bir çuval altını ekmek fırınının önünde unutunca fırında çalışmaya başlarlar. Ortaya birbirinden yaratıcı şekilli ekmekler ve hafızalara kazınan muhteşem bir kesit çıkar..
seizbin üçyüz gırkdört  :)) 00:57
seizbin üçyüz gırkdört :)) 2.618 izlenme - 8 yıl önce köyden indim şehire filminin en unutulmaz sahnesi :))
Yemekteyiz Yeşilçam 01:32
Yemekteyiz Yeşilçam 2.541 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'nin en komik filmlerinin başında gelen 'Köyden İndim Şehire'nin yemek sahnesi, artık ünlü tv programı 'Yemekteyiz'i akıllara getiriyor
Köyden İndim Şehire - Ali Rıza Denen Pezevenk 01:14
Köyden İndim Şehire - Ali Rıza Denen Pezevenk 807 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'ın yarattığı efsane kardeşler;Saffet,Himmet, Hayret ve Gayret'in macerasını işleyen Köyden İndim Şehire ne kadar zaman geçse de hala aynı etkide güldürür, aynı etkide eğlendirir.
Köyden İndim Şehire Soundtrack 02:32
Köyden İndim Şehire Soundtrack 749 izlenme - 2 yıl önce Köyden indim şehire filminde çalan müzik.Eminim gözlerinizin önüne o dört kardeşin halleri gelecektir...
kemal sunal köyden indim şehire kısa film-3 09:59
kemal sunal köyden indim şehire kısa film-3 1.811 izlenme - 6 yıl önce demirey06/kemal sunal köyden indim şehire kısa film-3/biraz heyecan biraz güldürü biraz stresten uzak bırakan harika kısa filmler/herkese neşenizden birşeyler kaybetmemeniz dileklerimle iyi seyirler dilerim...
Ali Rıza Emmi - Ben böyle Kayserili nin de... 01:12
Ali Rıza Emmi - Ben böyle Kayserili nin de... 549 izlenme - 2 yıl önce Çuvaldan altın yerine halis Kayseri pastırması çıkan Ali Rıza Emmi , oldukça üzgün ve sinirlidir.Bir ton mesarifinde hesabını sorduğu anlarda , Kayserili ve hemşehrilik konusunda tespitlere geçer.Gelgelelim duyduğu kısa bir cümle ile keyfi yerine gelir ve hemşehrilik önemini tekrar hisseder.
Köyden İndim Şehire - Otobüs Sahnesi 01:44
Köyden İndim Şehire - Otobüs Sahnesi 563 izlenme - 2 yıl önce Komedinin pîri olan üstadların bir araya geldi muhteşem filmden bir sahne. en bittiğim olaysa Kemal Sunal'ın "ne bakıyon hiç eşşolleşşek görmedin mi" repliğidir.
Köyden İndim Şehire - Lunapark Sahnesi (Restorasyonlu) 11:03
Köyden İndim Şehire - Lunapark Sahnesi (Restorasyonlu) 681 izlenme - 2 yıl önce Köyden İndim Şehire; başrollerini Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Halit Akçatepe'nin oynadığı efsane filmlerimizdendir. Salak Milyoner'in devam filmidir. Salak Milyoner'de 4 kardeşin babalarından kalan mirası bulmak için İstanbul'u delik deşik etmeleri anlatılırken Köyden İndim Şehire'de ise miras bulunduktan sonra 4 kardeşin İstanbul'da yaşadığı eğlenceli maceralar anlatılır. En unutulmaz sahnelerden biri de şüphesiz Lunapark kovalamacısı sahnesidir. Restorasyonlu hali de pek bir güzel olmuş, izliyoruz efendim. Metin Akpınar'ın efsane repliğiyle bitirmek isterim: "Saffet bokusta yenildi..."