Hoşgeldiniz!

köylü

Köylü Dayının Atarı - Yörü 00:30
Köylü Dayının Atarı - Yörü 3.332.966 izlenme - 8 yıl önce Konya'da mahallerine kurulacak kum ocağına itiraz eden köy sakininin atarı...
Köylü Kızı 02:33
Köylü Kızı 218.863 izlenme - 9 yıl önce Türkçeli Köylü Kızı..Türkçeli Köylü Kızı..Türkçeli Köylü Kızı..Türkçeli Köylü Kızı..Türkçeli Köylü Kızı..
Beyaz - Candan Erçetin Atışması - Köyden İndim Kanal D'ye 04:13
Beyaz - Candan Erçetin Atışması - Köyden İndim Kanal D'ye 35.483 izlenme - 9 yıl önce Birbirleriyle atışan Beyaz ve Candan'ı barıştırana para ödülü olduğunu duyan 4 Anadolu genci ikiliyi tekrar barıştırıp, ödülü alabilmek için kolları sıvar ve İstanbul'a gelirler.
Köylü İle Şehirli Arasındaki Fark 01:11
Köylü İle Şehirli Arasındaki Fark 18.655 izlenme - 9 yıl önce Köylü İle Şehirli Karşılaşması
Köylü Hadise Ve Dansçıları 01:41
Köylü Hadise Ve Dansçıları 24.482 izlenme - 14 yıl önce erovizyona hazırlanan yeni nesil
Dünyanın En İyi Antik Kent Tanıtımı 01:35
Dünyanın En İyi Antik Kent Tanıtımı 9.799 izlenme - 6 yıl önce mükemmel ülkemizinde adeta ufak bir trailer'ı gibi de olmuş. teyzemiz hiç acımadan fikrini belirtmiş.
Yeşilçam'da Köylü Fantezisi 01:39
Yeşilçam'da Köylü Fantezisi 10.294 izlenme - 9 yıl önce Yeşilçam'ın vazgeçilmezlerinden hadi çaman ve karaca kaan'ın mükemmel erotik köylü performansını izliyoruz. Fırçana Bayıldım Boyacı - Hadi Çaman, Melek Görgün, Karaca Kaan
Nihat Genç - Bunlar Köyden Geldi 15:29
Nihat Genç - Bunlar Köyden Geldi 4.309 izlenme - 7 yıl önce Nihat Genç, Halk Tv'de yayınlanan proğramda islamcıların kültürel sefâletini anlatıyor.
Köylü Ekrem 09:36
Köylü Ekrem 5.461 izlenme - 9 yıl önce Herkesin internette harcadığı on dakikasından feragat edip izlemesini tavsiye ettiğim bu videoda , Kahramanımız (senin benim gibi insan) yaşam felsefesini önceki ve şimdi yaşadığı hayatı insanları yapıtlarını anlatmaktadır. İzleyenlerin kafasında helal olsun , adam haklı , bunu izleyerek zamanımı heba ettim gibi fikirler oluşmakla beraber pişman olmama olasılığı daha yüksek olacaktır. Keyifli düşünceli mutlu izlemeler.
Bu Ne Biçim Köylü Kızı Eli - Satın Alınan Koca 04:42
Bu Ne Biçim Köylü Kızı Eli - Satın Alınan Koca 4.681 izlenme - 6 yıl önce 1971 yapımı Duygu SağıroÄŸlu'nun yönettiÄŸi,Cüneyt Arkın ve Fatma Girik'in oynadığı Satın Alınan Koca filminden bir sahne.
Halil Erkal - Köylü Kızı. 04:53
Halil Erkal - Köylü Kızı. 5.502 izlenme - 7 yıl önce Halil Erkal - Hazan Mevsimi & Karlı Dağlar (2016) Albüm Albüm İçeriği: 1. Halil Erkal - Hazan Mevsimi.mp3 02. Halil Erkal - Karlı Dağlar.mp3 03. Halil Erkal - Deli Kız.mp3 04. Halil Erkal - Sevdiğimi Ver Ankara.mp3 05. Halil Erkal - Babına Da Deli Gönül (U.H).mp3 06. Halil Erkal - Mapushane.mp3 07. Halil Erkal - Kozanoğlu.mp3 08. Halil Erkal - Ben Oldum.mp3 09. Halil Erkal - Deli Gönlüm (U.H).mp3 10. Halil Erkal - Köylü Kızı.mp3
Çiftçi Kadının İsyanı 01:03
Çiftçi Kadının İsyanı 2.030 izlenme - 6 yıl önce Kadın Çiftçinin domates fiyatları ile ilgili haklı isyanını izliyoruz.
Sindire Sindire Halay Çekmek - Yozgat (Derbent Köyü) 01:43
Sindire Sindire Halay Çekmek - Yozgat (Derbent Köyü) 5.266 izlenme - 9 yıl önce Az sonra izleyeceğiniz videoda, dünya gözüyle sindire sindire halay çeken muhteşem üçlü'ye şahit olacaksınız. Soldan sağa Deli Mehmet - Godeklerin Mehmet ve Kavrık Hasan'dan oluşan folklorik grubumuzu şakşakcı dostlarıma sunmaktan onÖr duyuyorum efendim. Ayrıca düğün evi'nin çatısındaki muhteşem ışık gösterisi de, takdireşayan bir görsel şölen sunuyor.
Hem İşci Hem Köylü Hemde Devrimci 04:09
Hem İşci Hem Köylü Hemde Devrimci 1.099 izlenme - 4 yıl önce çin işi muhteşem mühendislik videoları bir araya toplanmış iyi seyirler.
Ben Dönyanın En Gözel Garısıyam 00:51
Ben Dönyanın En Gözel Garısıyam 3.282 izlenme - 8 yıl önce 'Analar Ölmez' filmindeki meşhur repliği ile Perihan ablamızın köylü olmak ve şehirli olmak arasındaki ince çizgideki gidiş-gelişlerini izleyelim ve alkışlarla yaşatalım.
Aman Yenimahalleli Cafer! Çıldırma Gözün Sevem... 01:11
Aman Yenimahalleli Cafer! Çıldırma Gözün Sevem... 2.480 izlenme - 9 yıl önce Geçtiğimiz zaman içerisinde kendini tanıttığı bir video ile alkışlarla yaşamaya başlayan Cafer bu sefer isyanlarda!.. Köylü rockçıların okula yaptığı şeylere karşı tek başına gerekirse süngüsüyle savaşacak olan Cafer'i Murat Kekilli'nin desteği ile çılgın atarken izliyoruz bu sefer de... Vay beee!.. Bunu seven bunu da sevdi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12126/
Hayvan Dışkısından Isınma Sorununa Çözüm 02:37
Hayvan Dışkısından Isınma Sorununa Çözüm 2.711 izlenme - 9 yıl önce Polateli ilçesine bağlı Belenözü köyünde yaşayan ve çevresindekilerin ''Tübitak Sıddık'' lakabıyla hitap ettiği 51 yaşındaki Sıddık Ünal, 4 büyükbaş, 20 küçükbaş hayvandan elde ettiği atıkları, bahçesinde açtığı iki kuyuda biriktiriyor. Bu atıklardan, kuyuların altına kurduğu sistemle metan gazı üreten ve gazı hortumla evine taşıyan Ünal, bu sayede mutfak tüpü ihtiyacını karşılıyor, aynı zamanda serasını ısıtıyor.
Derede Bulaşık Yıkayan Laz Köylü Kızları 05:55
Derede Bulaşık Yıkayan Laz Köylü Kızları 2.498 izlenme - 9 yıl önce Birileri gayet basit bir amatör çalışmayı, facebook'ta çok izleniyor diye buraya eklemiş. O açıdan bakarsan, asıl video bu. Bir ara facebook bu video ile çalkalanıyordu.
Köylü Gençten Türküler 15:05
Köylü Gençten Türküler 2.663 izlenme - 15 yıl önce reşadiye'nin işıklar(maşala)köyü'nden abdulkerim tokat yöresinin türkülerini fülütle hem çalıyor,hem de yanık sesiyle söylüyor.dinleyin...pişman olmayacaksınız...
Beş Metrelik Timsah Yakalayan Çiftçi 01:05
Beş Metrelik Timsah Yakalayan Çiftçi 340 izlenme - 1 yıl önce Endonezyalı bir köylü yaklaşık beş metrelik bir timsah yakalamış. Doğal yaşamı koruma kurumu tarafından teslim alınan timsah, yaşam alanlarının uzağında bir bölgede doğaya geri bırakılacakmış.
Sıfırcı Hafize - Hababam Sınıfı 01:56
Sıfırcı Hafize - Hababam Sınıfı 1.732 izlenme - 8 yıl önce Hababam sınıfının hafize anası, yeni gelen Ahmet'e şaka yapmak için tarih öğretmeni olunca, ortaya bu görüntüler çıktı. Devamı için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2437/hababam-sinifi-balkan-savasi
Köy Ortamında Nostaljik Amatör Film Denemesi 21:32
Köy Ortamında Nostaljik Amatör Film Denemesi 2.155 izlenme - 8 yıl önce Nostalji gibi nostalji bu içerigimizde Kahramanmaraş hereke kasabası yerlileri yılmaz güney'in yedi belalılar filminden etkilenip kendi aralarında böyle bir film yapmıslar. Bir hayli de eğlenmiş gozukuyorlar. Yıl 1992. Neyse site susar goruntuler konusur.
Köylü 01:02
Köylü 2.042 izlenme - 16 yıl önce izlemeden geçmeyin
Zenci Hatun Gören Masum Köylü 00:59
Zenci Hatun Gören Masum Köylü 1.636 izlenme - 8 yıl önce Disko ortamını merak edip geceler akan dayının, çikolata renkli bir güzel görünce dayanamayıp kucaklamasını ve tepkilerini gösteren belgesel niteliğinde bir yapım. Hep beraber izliyoruz.
Ufo Gören Masum Köylü 01:37
Ufo Gören Masum Köylü 1.354 izlenme - 8 yıl önce Yıllar sonra uzaylılara cinsel organlari yok diyerek tanıştığı herkesin kukusuna, pipisine dikkat ettiğini belli eden Reyhan Karaca ve sayntoloji gibi artan Hülya Avşar, Harun Kolçak gibi müritleriyle boş zamanlarını ufo görerek değerlendirirken yurdum insanı ancak taş atabilmiş, ya da gazetelerde ufo gören masum köylü olarak malzeme edilmiştir. Şu 2012'ye giderek yaklaştığımız günlerde sizleride rehyan karaca gibi foton kuşağı içine almak, site ahalisi olarak bir sinerji oluşturmak için türk sinema tarihine bir gönderme yapıyor ve herkesin ödevine çalışmasını isteyerek yarın herkesi bir uzaylı görmüş olarak bekliyorum! Uzaylı Gören Masum Reyhan Karaca: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20674/
Süleyman Turan Anısına - Yılan Hikayesi 10:14
Süleyman Turan Anısına - Yılan Hikayesi 947 izlenme - 4 yıl önce Yeşilçam da genellikle ‘esas oğlan’ın sadık dostu rolleriyle tanınan, Memoli'nin en yakın dostu ve Yılan Hikayesi'nin Efsanesi Süleyman Turan, sabah saatlerinde Kadıköy'deki evinde yaşamını yitirdi. Kendisine rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Yeşilçam Efsanesi Süleyman Turan'ın kolajı sizlerle...
Çılgın Köylülerin Yöresel Dansı 00:30
Çılgın Köylülerin Yöresel Dansı 1.191 izlenme - 8 yıl önce Manisa'nın Hırkalı köyünün gençlerinden çılgın dans. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Köylü Milletin Tokatçısıdır (Bubama Kim Vurdu ?) 01:47
Köylü Milletin Tokatçısıdır (Bubama Kim Vurdu ?) 1.799 izlenme - 8 yıl önce meraklı amcanın veterinerin işine burnunu sokmasıyla gelişen olaylar. amca yılların verdiği alışkanlıkla dur ağzına bi çakayım susar zannediyor ancak pirleri panter emel olan hayvansever bir kadına vurduğunun henüz farkında değil. olayda kim haklı diye bi süre düşündüm kesinlikle ibnetor köylü amca haksız. sinirlendim orada olup ağzına burnuna dalmak istedim. bi ona bi buba buba diye bağıran kızına. yer misin yemez misin ver allahım ver. çok sinirlendim yine.
Hüseyin (Gazi)arayıcı-Basak Köylü  Annelerimiz 03:22
Hüseyin (Gazi)arayıcı-Basak Köylü Annelerimiz 1.107 izlenme - 14 yıl önce basak köylü kadınları tanıtım vidosudur