Hoşgeldiniz!

köylü

Köylü Dayının Atarı - Yörü 00:30
Köylü Dayının Atarı - Yörü 3.332.731 izlenme - 7 yıl önce Konya'da mahallerine kurulacak kum ocağına itiraz eden köy sakininin atarı...
Köylü Kızı 02:33
Köylü Kızı 200.360 izlenme - 8 yıl önce Türkçeli Köylü Kızı..Türkçeli Köylü Kızı..Türkçeli Köylü Kızı..Türkçeli Köylü Kızı..Türkçeli Köylü Kızı..
Beyaz - Candan Erçetin Atışması - Köyden İndim Kanal D'ye 04:13
Beyaz - Candan Erçetin Atışması - Köyden İndim Kanal D'ye 35.440 izlenme - 7 yıl önce Birbirleriyle atışan Beyaz ve Candan'ı barıştırana para ödülü olduğunu duyan 4 Anadolu genci ikiliyi tekrar barıştırıp, ödülü alabilmek için kolları sıvar ve İstanbul'a gelirler.
Sosyetik Olmus Köylü Güzeli Cingenem [tesadüf Efecan 04:27
Sosyetik Olmus Köylü Güzeli Cingenem [tesadüf Efecan 24.100 izlenme - 11 yıl önce
Köylü İle Şehirli Arasındaki Fark 01:11
Köylü İle Şehirli Arasındaki Fark 18.626 izlenme - 8 yıl önce Köylü İle Şehirli Karşılaşması
Köylü Hadise Ve Dansçıları 01:41
Köylü Hadise Ve Dansçıları 24.462 izlenme - 13 yıl önce erovizyona hazırlanan yeni nesil
Ali Alim - Köylü Kızı 04:25
Ali Alim - Köylü Kızı 18.771 izlenme - 8 yıl önce Ali Alim - Köylü Kızı ali Alim - Koylu Kizi Klibinin Yonetmeni Isa Aydin
Dünyanın En İyi Antik Kent Tanıtımı 01:35
Dünyanın En İyi Antik Kent Tanıtımı 9.780 izlenme - 5 yıl önce mükemmel ülkemizinde adeta ufak bir trailer'ı gibi de olmuş. teyzemiz hiç acımadan fikrini belirtmiş.
Efecan & Tesadüf - Sosyetik  Olmuş Köylü Güzeli Çingenem 04:27
Efecan & Tesadüf - Sosyetik Olmuş Köylü Güzeli Çingenem 11.694 izlenme - 6 yıl önce Efecan & Tesadüf - Sosyetik Olmuş Köylü Güzeli Çingenem Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nihat Genç - Bunlar Köyden Geldi 15:29
Nihat Genç - Bunlar Köyden Geldi 4.293 izlenme - 6 yıl önce Nihat Genç, Halk Tv'de yayınlanan proğramda islamcıların kültürel sefâletini anlatıyor.
Yeşilçam'da Köylü Fantezisi 01:39
Yeşilçam'da Köylü Fantezisi 9.999 izlenme - 7 yıl önce Yeşilçam'ın vazgeçilmezlerinden hadi çaman ve karaca kaan'ın mükemmel erotik köylü performansını izliyoruz. Fırçana Bayıldım Boyacı - Hadi Çaman, Melek Görgün, Karaca Kaan
Köylü Ekrem 09:36
Köylü Ekrem 5.439 izlenme - 7 yıl önce Herkesin internette harcadığı on dakikasından feragat edip izlemesini tavsiye ettiğim bu videoda , Kahramanımız (senin benim gibi insan) yaşam felsefesini önceki ve şimdi yaşadığı hayatı insanları yapıtlarını anlatmaktadır. İzleyenlerin kafasında helal olsun , adam haklı , bunu izleyerek zamanımı heba ettim gibi fikirler oluşmakla beraber pişman olmama olasılığı daha yüksek olacaktır. Keyifli düşünceli mutlu izlemeler.
Bu Ne Biçim Köylü Kızı Eli - Satın Alınan Koca 04:42
Bu Ne Biçim Köylü Kızı Eli - Satın Alınan Koca 4.668 izlenme - 5 yıl önce 1971 yapımı Duygu SağıroÄŸlu'nun yönettiÄŸi,Cüneyt Arkın ve Fatma Girik'in oynadığı Satın Alınan Koca filminden bir sahne.
Hem İşci Hem Köylü Hemde Devrimci 04:09
Hem İşci Hem Köylü Hemde Devrimci 1.089 izlenme - 2 yıl önce çin işi muhteşem mühendislik videoları bir araya toplanmış iyi seyirler.
Cemal Öztaş - Köylü Kızı 04:47
Cemal Öztaş - Köylü Kızı 2.692 izlenme - 4 yıl önce mükemmel bir ses (Cemal Öztaş - Köylü Kızı)
Halil Erkal - Köylü Kızı. 04:53
Halil Erkal - Köylü Kızı. 5.499 izlenme - 6 yıl önce Halil Erkal - Hazan Mevsimi & Karlı Dağlar (2016) Albüm Albüm İçeriği: 1. Halil Erkal - Hazan Mevsimi.mp3 02. Halil Erkal - Karlı Dağlar.mp3 03. Halil Erkal - Deli Kız.mp3 04. Halil Erkal - Sevdiğimi Ver Ankara.mp3 05. Halil Erkal - Babına Da Deli Gönül (U.H).mp3 06. Halil Erkal - Mapushane.mp3 07. Halil Erkal - Kozanoğlu.mp3 08. Halil Erkal - Ben Oldum.mp3 09. Halil Erkal - Deli Gönlüm (U.H).mp3 10. Halil Erkal - Köylü Kızı.mp3
Oğuz Yılmaz - Sen Şehirli Ben Köylü 05:34
Oğuz Yılmaz - Sen Şehirli Ben Köylü 5.637 izlenme - 8 yıl önce Sen şehirli ben köylüyüm Sen atlas ben halımıyım Sen senisen bende benim Sen gülsün ben çalımıyım Sen sıcakta ben üşürüm Sen emreder ben koşarım Sen oturur ben taşırım Sen vezir ben kölemiyim Sen barışsın ben dargınım Sen akıyın ben durgunum Sen bir günsün ben her günüm Sen cuma ben salımıyım Sen iş buldun ben avara Sen ovaya ben bayıra Sen okula ben davara Sen zeki ben delimiyim
Çiftçi Kadının İsyanı 01:03
Çiftçi Kadının İsyanı 1.956 izlenme - 4 yıl önce Kadın Çiftçinin domates fiyatları ile ilgili haklı isyanını izliyoruz.
Hamiyet Yüceses - Dudakların Kırmızı, Ne Güzelsin Köylü Kızı 03:38
Hamiyet Yüceses - Dudakların Kırmızı, Ne Güzelsin Köylü Kızı 3.431 izlenme - 7 yıl önce Dudakların gül kırmızı Ne güzelsin köylü kızı (vay vay vay gülüm vay) Gel yanıma bırak nazı
Sindire Sindire Halay Çekmek - Yozgat (Derbent Köyü) 01:43
Sindire Sindire Halay Çekmek - Yozgat (Derbent Köyü) 4.575 izlenme - 7 yıl önce Az sonra izleyeceğiniz videoda, dünya gözüyle sindire sindire halay çeken muhteşem üçlü'ye şahit olacaksınız. Soldan sağa Deli Mehmet - Godeklerin Mehmet ve Kavrık Hasan'dan oluşan folklorik grubumuzu şakşakcı dostlarıma sunmaktan onÖr duyuyorum efendim. Ayrıca düğün evi'nin çatısındaki muhteşem ışık gösterisi de, takdireşayan bir görsel şölen sunuyor.
Hilal Cebeci - Köylü Güzeli 03:40
Hilal Cebeci - Köylü Güzeli 2.035 izlenme - 7 yıl önce Hilal Cebeci'nin ilk çıkış şarkısı kim derdi ki bu masum kızın gelecekte şarkıcılığı ikinci plana atıp, yabancı ünlülere özenip seksi fotoğraflarıyla gündemde olacağını kim bilebilirdi.
Aman Yenimahalleli Cafer! Çıldırma Gözün Sevem... 01:11
Aman Yenimahalleli Cafer! Çıldırma Gözün Sevem... 2.473 izlenme - 7 yıl önce Geçtiğimiz zaman içerisinde kendini tanıttığı bir video ile alkışlarla yaşamaya başlayan Cafer bu sefer isyanlarda!.. Köylü rockçıların okula yaptığı şeylere karşı tek başına gerekirse süngüsüyle savaşacak olan Cafer'i Murat Kekilli'nin desteği ile çılgın atarken izliyoruz bu sefer de... Vay beee!.. Bunu seven bunu da sevdi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12126/
Ben Dönyanın En Gözel Garısıyam 00:51
Ben Dönyanın En Gözel Garısıyam 2.215 izlenme - 7 yıl önce 'Analar Ölmez' filmindeki meşhur repliği ile Perihan ablamızın köylü olmak ve şehirli olmak arasındaki ince çizgideki gidiş-gelişlerini izleyelim ve alkışlarla yaşatalım.
Bulgar Müziği - Selsko Momiçe ( Köylü Kızı ) 03:43
Bulgar Müziği - Selsko Momiçe ( Köylü Kızı ) 1.776 izlenme - 7 yıl önce Bulgarların yaptığı ilginç sözlü, besteli ve görsel kliplerinden biri. Konusu komik ve gerçekleri yansıtıyor. Sofyada kaldığım zamanlarda yeni gelen kızları ayırt etmek zor değildi. Topuklu ayakkabı ile üniversitede yürüyemeyen kızlar, köyden yeni gelmiş kızlardı. Açılmaları yani şehre ayak uydurmaları bir seneyi buluyordu. Bulgar milleti genelde slav, türk, trak karışımı olduğu için, kızları inanılmaz güzel ama erkekleri çok tipsizdir. Bulgaristan'da güzel kız oranı, 10 kızda 8 dir. geri kalanı ya kiloludur veya yüzü çirkin ama fiziği güzeldir. Dip Not :17 yaşından beri , 8 sene sofyada kaldım. O yüzden bulgarcam var. Ama şu an başka bir devletteyim ve konuşmayınca unutuluyor. O yüzden, hatam varsa af ola.
Hayvan Dışkısından Isınma Sorununa Çözüm 02:37
Hayvan Dışkısından Isınma Sorununa Çözüm 2.706 izlenme - 7 yıl önce Polateli ilçesine bağlı Belenözü köyünde yaşayan ve çevresindekilerin ''Tübitak Sıddık'' lakabıyla hitap ettiği 51 yaşındaki Sıddık Ünal, 4 büyükbaş, 20 küçükbaş hayvandan elde ettiği atıkları, bahçesinde açtığı iki kuyuda biriktiriyor. Bu atıklardan, kuyuların altına kurduğu sistemle metan gazı üreten ve gazı hortumla evine taşıyan Ünal, bu sayede mutfak tüpü ihtiyacını karşılıyor, aynı zamanda serasını ısıtıyor.
Derede Bulaşık Yıkayan Laz Köylü Kızları 05:55
Derede Bulaşık Yıkayan Laz Köylü Kızları 2.402 izlenme - 7 yıl önce Birileri gayet basit bir amatör çalışmayı, facebook'ta çok izleniyor diye buraya eklemiş. O açıdan bakarsan, asıl video bu. Bir ara facebook bu video ile çalkalanıyordu.
Köylü Gençten Türküler 15:05
Köylü Gençten Türküler 2.657 izlenme - 14 yıl önce reşadiye'nin işıklar(maşala)köyü'nden abdulkerim tokat yöresinin türkülerini fülütle hem çalıyor,hem de yanık sesiyle söylüyor.dinleyin...pişman olmayacaksınız...
Sıfırcı Hafize - Hababam Sınıfı 01:56
Sıfırcı Hafize - Hababam Sınıfı 1.670 izlenme - 7 yıl önce Hababam sınıfının hafize anası, yeni gelen Ahmet'e şaka yapmak için tarih öğretmeni olunca, ortaya bu görüntüler çıktı. Devamı için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2437/hababam-sinifi-balkan-savasi
Hakan Peker - Köylü Güzeli (Trt Versiyonlu Klip - 1994) 03:05
Hakan Peker - Köylü Güzeli (Trt Versiyonlu Klip - 1994) 1.836 izlenme - 7 yıl önce Yaşlanmayan Adam olarak artık tanıdığımız,90'ların idollerinden sevgili Hakan Peker'in 1994 yılında yayınlanmış,sitemizde de bulunmayan Trt Versiyonlu bir başka Köylü Güzeli klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara bir dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Süleyman Turan Anısına - Yılan Hikayesi 10:14
Süleyman Turan Anısına - Yılan Hikayesi 889 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam da genellikle ‘esas oğlan’ın sadık dostu rolleriyle tanınan, Memoli'nin en yakın dostu ve Yılan Hikayesi'nin Efsanesi Süleyman Turan, sabah saatlerinde Kadıköy'deki evinde yaşamını yitirdi. Kendisine rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Yeşilçam Efsanesi Süleyman Turan'ın kolajı sizlerle...