Hoşgeldiniz!

Kukuli

Tinky Minky Pasaklı Kukuli 01:59
Tinky Minky Pasaklı Kukuli 668.664 izlenme - 5 yıl önce Evi Dağıtan Kukuli Minki'yi Çileden Çıkardı. Çamurlu ayakları Uzamış tırnakları Yıkamaz hiç yüzünü Gözleri hep çapaklı Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli
Tinky Minky Kukuli - Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz 02:30
Tinky Minky Kukuli - Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz 536.970 izlenme - 5 yıl önce Erken Yatan Erken Kalkar. Bilgisayara Televizyona Dalıp Uyku Saatini Geçiren Minky'nin Başına Gelenlere Bakın.
Kukuli - Arkadaşım Eşek 02:58
Kukuli - Arkadaşım Eşek 408.265 izlenme - 3 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id9846... Kukulinin tüm bölümleri için: goo.gl/YZiQ3y Kukulinin tüm şarkıları için: goo.gl/peBQ3r Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Pasaklısın Kukuli Şarkısı - Civil Çocuk Şarkıları 01:59
Pasaklısın Kukuli Şarkısı - Civil Çocuk Şarkıları 387.412 izlenme - 5 yıl önce Pasaklısın Kukuli Şarkısı -Civil Çocuk Şarkıları. Tinky Minky Pasaklısın Kukili Şarkısı Tinky Minky Pasaklısın Kukili Şarkısı Tinky Minky Pasaklısın Kukili Şarkısı
Tink Minky Kukuli - Nereye Koyduysan Ordadır Şarkısı 02:19
Tink Minky Kukuli - Nereye Koyduysan Ordadır Şarkısı 377.768 izlenme - 5 yıl önce Tinky Minky ve Kukuli'den "Nereye koyduysan ordadır" şarkısı Anneler için çocuklarımıza. En Sevdiğin çizgi filmler izlesene'de! Hem eğlenceli hem de öğretici üstelik HD kalitede sana özel videolarla İzlesene.com’da! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/buraktokoglu
Abur Cubur Şarkısı - Civil Çocuk Dünyası 02:10
Abur Cubur Şarkısı - Civil Çocuk Dünyası 141.476 izlenme - 5 yıl önce Civil Çocuk Dünyası'nda Tinky Minky acur bucur şarkısı söylüyor. Civil Çocuk Dünyası, Tinky Minky, pasaklı kukuli şarkı söylüyor. Civil Çocuk Dünyası'nda Tinky Minky'den abur cubur şarkısı.
Tinky Minky Kukuli - Tut Tut (Kukuli'nin Tuvalet Şarkısı) 04:27
Tinky Minky Kukuli - Tut Tut (Kukuli'nin Tuvalet Şarkısı) 77.018 izlenme - 4 yıl önce Kukuli tuvaletini kendi başına yapmayı öğreniyor. Şinek onu rahat bırakmıyor. Tut tut şarkısının sözleri: tut tut tut tut... kakan geldi tut tut tut çişin geldi tut tut tut sık dişini kukuli tuvaletin yolunu tut derind erin nefes al 10'a kadar geri say koyverme kendini hemen tuvaletin yolunu tut
Civil Çocuk Dünyası Bölüm - GANGNAM STYLE 01:38
Civil Çocuk Dünyası Bölüm - GANGNAM STYLE 113.536 izlenme - 5 yıl önce Civil Çocuk Dünyası Bölüm 03- GANGNAM STYLE Çocuk Şarkısı
Kukuli - Takım Oyunu 10:00
Kukuli - Takım Oyunu 1.316 izlenme - 3 hafta önce Bakalım Kukuli ve arkadaşlarının en yeni bölümünde neler olacak. Kukuli’nin yeni arkadaşları Toriki ve Missiva ile tanıştın mı ? Kukuli, Tinky ve Minky voleybol oynamak istiyorlar, görelim bakalım bu bir takım oyunu mu ? Kim kazanacak ?
Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 01:38
Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 101.361 izlenme - 5 yıl önce Şarkı sözleri Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014 Civil Çocuk Şarkısı - Çocuklar Diş Fırçalıyor 2014
Tinky Minky Kukuli Dans Ediyorlar 00:32
Tinky Minky Kukuli Dans Ediyorlar 66.924 izlenme - 5 yıl önce Tinky Minky Kukuli Dans Ediyorlar
Kukuli - Eğlenceli Çocuk Şarkıları 11:54
Kukuli - Eğlenceli Çocuk Şarkıları 3.481 izlenme - 2 ay önce Kukuli ve arkadaşlarına eğlenceli çocuk şarkıları söylerken eşlik etmeye ne dersiniz ? Arkadaşım Eşek Nane Limon Kabuğu Tini Mini Hanım Nereye Koyduysan Oradadır Fındık Dalları
Kukuli - Rüya & Göz Kulak 16:35
Kukuli - Rüya & Göz Kulak 1.437 izlenme - 1 ay önce Kukuli ile en eğlenceli zamanlar şimdi karşınızda. Kukuli ve arkadaşlarına katılıp onlarla gülme zamanı geldi. En eğlenceli ve en sebilen 2 Kukuli bölümü minikler için bir arada:
Kukuli - Kamp Zamanı 05:15
Kukuli - Kamp Zamanı 2.593 izlenme - 2 ay önce Tinky kamp çadırında etkileyici hikayesini anlatıyor: Minky'nin ormanda koca kurttan kaçışı. Kukuli Minky ve Tinky kamp yapıyorlar.
Kukuli - Yavru Kuş ve Su Altı Dünyası 11:13
Kukuli - Yavru Kuş ve Su Altı Dünyası 898 izlenme - 1 ay önce Bakalım Kukuli ve arkadaşlarının en yeni bölümünde neler olacak. Minik Yavru Kuş yaralanmış, Kukuli ve arkadaşları ona yardım etmeye çalışıyorlar. Yavru Kuş arkadaşlarına yetişebilecek mi ? Kukuli ve arkadaşlarının başına ne gelecek ?
Tinky Minky Ve Kukuli Happy Dance 01:16
Tinky Minky Ve Kukuli Happy Dance 52.435 izlenme - 5 yıl önce Tinky Minky Ve Kukuli Happy Dance
Kukuli - Yavru Kuş Şarkısı 01:22
Kukuli - Yavru Kuş Şarkısı 1.235 izlenme - 2 ay önce Kukuli ve arkadaşlarının yepyeni şarkısı Yavru Kuş Şarkısı şimdi sizlerle. Minik Yavru Kuş yaralanmış, Kukuli ve arkadaşları ona yardım etmeye çalışıyorlar. Bakalım Yavru Kuş arkadaşlarına yetişebilecek mi ? Çocuklar ve her yaştan anne babalar bu eğlenceli şarkı ile güzel zaman geçirecekler. YAVRU KUŞ Yapraklar bir bir yere düşmüş Mevsim yazmış güüze dönmüş Keyfine düşkün göçmen kuşlar Yüzünü güneye dönmüş Hazırlıklar tamamlanmış Bütün kuşlar havalanmış Çelimsiz kanatlarıyla Yavru kuş geride kalmış Ah yavru kuş yavru kuş Yazık olmuş kaybolmuş Mahzun mahzun dururken Kukuli onu bulmuş Hemen yardıma koşmuş Mama ve moral vermiş Sakinleştirmiş onu Mutlu olmuş yavru kuş. Ah yavru kuş yavru kuş Yazık olmuş kaybolmuş Mahzun mahzun dururken Kukuli onu bulmuş Hemen yardıma koşmuş Mama ve moral vermiş Sakinleştirmiş onu Mutlu olmuş yavru kuş.
Kukuli - Neşeli Çocuk Şarkıları 06:52
Kukuli - Neşeli Çocuk Şarkıları 1.719 izlenme - 3 ay önce En neşeli yaz şarkıları ile eğlenirken çizgi film kahramanlarımız Kukuli, Tinky ve Minky'ye eşlik etmeye ne dersiniz ? Eğitici çocuk şarkıları, bebek şarkıları ve eğitici çizgi filmler ile kalbimizi kazanan Kukili ile yazı karşılıyoruz.
Kukuli - Hıçkırık & Arabalı Sinema 12:09
Kukuli - Hıçkırık & Arabalı Sinema 1.707 izlenme - 3 ay önce En eğlenceli çocuk çizgi filmleri ve çocuk şarkıları ile Kukuli kanalında çocuklar için eğlenirken öğrenme zamanı! Kukuli ve arkadaşlarının en eğlenceli maceralarından 2 bölüm bir arada. Hıçkırık ve Arabalı Sinema bölümleri çocuklar için bir arada!
Kukuli - Yaralı Minik Kuş 06:35
Kukuli - Yaralı Minik Kuş 1.120 izlenme - 2 ay önce Bakalım Kukuli ve arkadaşlarının en yeni bölümünde neler olacak. Minik Yavru Kuş yaralanmış, Kukuli ve arkadaşları ona yardım etmeye çalışıyorlar. Yavru Kuş arkadaşlarına yetişebilecek mi ? Kukuli ve arkadaşlarının başına ne gelecek ? Çocuklar ve her yaştan anne babalar bu eğlenceli şarkı ile güzel zaman geçirecekler.
Kukuli - Sürpriz 04:23
Kukuli - Sürpriz 1.395 izlenme - 3 ay önce Tinky, arkadaşları Minky ve Kukuli'ye, arkadaş olmalarının yıldönümünde bir sürpriz hazırlıyor. Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Tinky Minky Ve Kukuli Kamp Yapıyorlar 05:15
Tinky Minky Ve Kukuli Kamp Yapıyorlar 19.690 izlenme - 5 yıl önce Tinky Kamp Çadırında Etkileyici Hikayesini Anlatıyor. Minkunun Ormanda Koca Kurttan Kaçışı.
Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz Şarkısı 2014 02:30
Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz Şarkısı 2014 27.484 izlenme - 5 yıl önce Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz Şarkısı 2014
Kukuli - Yeni Ayakkabılar 05:46
Kukuli - Yeni Ayakkabılar 1.322 izlenme - 3 ay önce Kukuli ve arkadaşları yarış yapmaktadırlar, eğlenceli zaman geçiren Kukuli, Tinky ve Minky’nin yaptığı yarışı kim kazanacak, yeni ayakkabıları olan Minky’nin başına bakalım neler gelecek ?
Civil Çocuk Dünyası - Pasaklı Kukulinin Temizlik Şarkısı 01:59
Civil Çocuk Dünyası - Pasaklı Kukulinin Temizlik Şarkısı 19.484 izlenme - 4 yıl önce Çocukların sevdiği çocuk giyim markası "Civil" tarafından hazırlatılmış okul öncesi çocuklar için eğlenceli çocuk şarkısı. Bu animasyonda çocuklara temizliği öğretiyoruz. PASAKLISIN PASAKLI KUKULİ ŞARKI SÖZLERİ Çamurlu ayakları Uzamış tırnakları Yıkamaz hiç yüzünü Gözleri hep çapaklı Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli Kirlettin her yeri Deli ettin Tinky’i Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli Kirlettin her yeri Bak çıldırttın Tinky’i Dağınıktır masası Hep kirlidir odası Kokusu da cabası Tam bir mikrop yuvası Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli Kirlettin her yeri Deli ettin Tinky’i Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli Kirlettin her yeri Bak çıldırttın Tinky’i Temizlik güzeldir Mutlu eder herkesi Pasaklı olup da Üzmeyin annenizi
Kukuli - Göz Kulak 07:11
Kukuli - Göz Kulak 911 izlenme - 3 ay önce Kukuli Göz Kulak bölümünde bakalım neler olacak ? En eğlenceli yeni bölüm çizgi film Göz Kulak ile Kukuli ve arkadaşları Tinky ile Minky neler yaşayacaklar izleyip de görelim.
Kukuli Tinky Minky Tüm Şarkıları 24:06
Kukuli Tinky Minky Tüm Şarkıları 6.362 izlenme - 3 yıl önce Kukuli'nin en iyi ve bütün şarkılarını bu videoda bulacaksınız. Tinky Minky Kukuli şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuruyor.
Kukuli - Abur Cubur Yiyor 04:44
Kukuli - Abur Cubur Yiyor 12.642 izlenme - 4 yıl önce Kukuli acıkınca abur cubur yiyor. Fazla yediği abur cubur yemekler onu hasta ediyor.
Tinky Minky Kukuli - En Az Yarım Dakika Elini Yıka 02:22
Tinky Minky Kukuli - En Az Yarım Dakika Elini Yıka 9.440 izlenme - 4 yıl önce Tinky Minky Kukuli - En Az Yarım Dakika Elini Yıka! www.facebook.com/xRehinx
Tinki Minki Kukuli 01:41
Tinki Minki Kukuli 11.564 izlenme - 5 yıl önce Reklam Dünyasının en sevilen videoları için lütfen kanalımızı takip edin...