Hoşgeldiniz!

Kukuli

Tinky Minky Pasaklı Kukuli 01:59
Tinky Minky Pasaklı Kukuli 750.521 izlenme - 10 yıl önce Evi Dağıtan Kukuli Minki'yi Çileden Çıkardı. Çamurlu ayakları Uzamış tırnakları Yıkamaz hiç yüzünü Gözleri hep çapaklı Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli
Tinky Minky Kukuli - Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz 02:30
Tinky Minky Kukuli - Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz 561.970 izlenme - 10 yıl önce Erken Yatan Erken Kalkar. Bilgisayara Televizyona Dalıp Uyku Saatini Geçiren Minky'nin Başına Gelenlere Bakın.
Pasaklısın Kukuli Şarkısı - Civil Çocuk Şarkıları 01:59
Pasaklısın Kukuli Şarkısı - Civil Çocuk Şarkıları 422.633 izlenme - 10 yıl önce Pasaklısın Kukuli Şarkısı -Civil Çocuk Şarkıları. Tinky Minky Pasaklısın Kukili Şarkısı Tinky Minky Pasaklısın Kukili Şarkısı Tinky Minky Pasaklısın Kukili Şarkısı
Tink Minky Kukuli - Nereye Koyduysan Ordadır Şarkısı 02:19
Tink Minky Kukuli - Nereye Koyduysan Ordadır Şarkısı 408.653 izlenme - 10 yıl önce Tinky Minky ve Kukuli'den "Nereye koyduysan ordadır" şarkısı Anneler için çocuklarımıza. En Sevdiğin çizgi filmler izlesene'de! Hem eğlenceli hem de öğretici üstelik HD kalitede sana özel videolarla İzlesene.com’da! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/buraktokoglu
Abur Cubur Şarkısı - Civil Çocuk Dünyası 02:10
Abur Cubur Şarkısı - Civil Çocuk Dünyası 149.080 izlenme - 10 yıl önce Civil Çocuk Dünyası'nda Tinky Minky acur bucur şarkısı söylüyor. Civil Çocuk Dünyası, Tinky Minky, pasaklı kukuli şarkı söylüyor. Civil Çocuk Dünyası'nda Tinky Minky'den abur cubur şarkısı.
Tinky Minky Kukuli - Tut Tut (Kukuli'nin Tuvalet Şarkısı) 04:27
Tinky Minky Kukuli - Tut Tut (Kukuli'nin Tuvalet Şarkısı) 87.640 izlenme - 10 yıl önce Kukuli tuvaletini kendi başına yapmayı öğreniyor. Şinek onu rahat bırakmıyor. Tut tut şarkısının sözleri: tut tut tut tut... kakan geldi tut tut tut çişin geldi tut tut tut sık dişini kukuli tuvaletin yolunu tut derind erin nefes al 10'a kadar geri say koyverme kendini hemen tuvaletin yolunu tut
Civil Çocuk Dünyası Bölüm - GANGNAM STYLE 01:38
Civil Çocuk Dünyası Bölüm - GANGNAM STYLE 121.824 izlenme - 10 yıl önce Civil Çocuk Dünyası Bölüm 03- GANGNAM STYLE Çocuk Şarkısı
Tinky Minky Kukuli Dans Ediyorlar 00:32
Tinky Minky Kukuli Dans Ediyorlar 71.636 izlenme - 10 yıl önce Tinky Minky Kukuli Dans Ediyorlar
Tinky Minky Ve Kukuli Happy Dance 01:16
Tinky Minky Ve Kukuli Happy Dance 55.462 izlenme - 10 yıl önce Tinky Minky Ve Kukuli Happy Dance
Kukuli - Takım Oyunu 10:00
Kukuli - Takım Oyunu 15.406 izlenme - 6 yıl önce Bakalım Kukuli ve arkadaşlarının en yeni bölümünde neler olacak. Kukuli’nin yeni arkadaşları Toriki ve Missiva ile tanıştın mı ? Kukuli, Tinky ve Minky voleybol oynamak istiyorlar, görelim bakalım bu bir takım oyunu mu ? Kim kazanacak ?
Kukuli Tinky Minky Tüm Şarkıları 24:06
Kukuli Tinky Minky Tüm Şarkıları 13.664 izlenme - 9 yıl önce Kukuli'nin en iyi ve bütün şarkılarını bu videoda bulacaksınız. Tinky Minky Kukuli şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuruyor.
Tinky Minky Ve Kukuli Kamp Yapıyorlar 05:15
Tinky Minky Ve Kukuli Kamp Yapıyorlar 21.654 izlenme - 10 yıl önce Tinky Kamp Çadırında Etkileyici Hikayesini Anlatıyor. Minkunun Ormanda Koca Kurttan Kaçışı.
Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz Şarkısı 2014 02:30
Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz Şarkısı 2014 29.653 izlenme - 10 yıl önce Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz Şarkısı 2014
Kukuli - Abur Cubur Yiyor 04:44
Kukuli - Abur Cubur Yiyor 18.813 izlenme - 10 yıl önce Kukuli acıkınca abur cubur yiyor. Fazla yediği abur cubur yemekler onu hasta ediyor.
Kukuli - Beze Bay Bay Şarkısı 02:06
Kukuli - Beze Bay Bay Şarkısı 16.777 izlenme - 8 yıl önce Kukuli - Beze Bay Bay Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Kukuli - Hıçkırık 05:48
Kukuli - Hıçkırık 9.959 izlenme - 6 yıl önce Eğlenceli çizgi film kahramanımız Kukuli’nin başı bu defa yeni çizgi film bölümünde Hıçkırık ile dertte. Arkadaşları Tinky, Minky ve Dütdüt ile yepyeni bir macera yaşayan Kukuli, çocuklar için yeni bölüm ile karşınızda.
Kukuli - Arkadaşım Eşek Şarkısı 02:58
Kukuli - Arkadaşım Eşek Şarkısı 11.020 izlenme - 6 yıl önce Kukuli ve arkadaşları bu kez eğitici çocuk şarkıları ile nesillerin kalbine taht kurmuş Barış Manço’nun en sevilen şarkılarından “Arkadaşım Eşek” ile karşımızda. Kukuli Arkadaşım Eşek şarkısı ile eğlenmeye hazır mısınız?
Tinky Minky Kukuli - Bütün Şarkılar Bir Arada 24:06
Tinky Minky Kukuli - Bütün Şarkılar Bir Arada 14.531 izlenme - 9 yıl önce Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Kukuli - Kamp Zamanı 05:15
Kukuli - Kamp Zamanı 9.598 izlenme - 6 yıl önce Tinky kamp çadırında etkileyici hikayesini anlatıyor: Minky'nin ormanda koca kurttan kaçışı. Kukuli Minky ve Tinky kamp yapıyorlar.
Kukuli - Eğlenceli Çocuk Şarkıları 11:54
Kukuli - Eğlenceli Çocuk Şarkıları 11.481 izlenme - 6 yıl önce Kukuli ve arkadaşlarına eğlenceli çocuk şarkıları söylerken eşlik etmeye ne dersiniz ? Arkadaşım Eşek Nane Limon Kabuğu Tini Mini Hanım Nereye Koyduysan Oradadır Fındık Dalları
Tinky Minky Kukuli - En Az Yarım Dakika Elini Yıka 02:22
Tinky Minky Kukuli - En Az Yarım Dakika Elini Yıka 11.674 izlenme - 9 yıl önce Tinky Minky Kukuli - En Az Yarım Dakika Elini Yıka! www.facebook.com/xRehinx
Kukuli - Beze Bay Bay Şarkısı 02:06
Kukuli - Beze Bay Bay Şarkısı 14.209 izlenme - 7 yıl önce Kukuli - Beze Bay Bay Şarkısı Sözleri: BEBEKTİN BİR ZAMANLAR MUHTAÇTIN KOCA BEZE DOLDURURDUN ALTINI AĞLARDIN BÜTÜN GECE ARTIK KOCAMAN OLDUN POPONDAKİ YÜK SANA AT GİTSİN ONU ÇÖPE GEZ, KOŞ, EĞLEN, RAHATLA SESLEN ANNENE HEMEN ÇİŞİM VAR! ÇİŞİM VAR! İŞTE BU KADAR KOLAY TUVALETE HAY HAY BEZE BAY BAY SESLEN ANNENE HEMEN ÇİŞİM VAR! ÇİŞİM VAR! İŞTE BU KADAR KOLAY TUVALETE HAY HAY BEZE BAY BAY BEBEKTİN BİR ZAMANLAR MUHTAÇTIN KOCA BEZE DOLDURURDUN ALTINI AĞLARDIN BÜTÜN GECE ARTIK KOCAMAN OLDUN POPONDAKİ YÜK SANA AT GİTSİN ONU ÇÖPE GEZ, KOŞ, EĞLEN, RAHATLA SESLEN ANNENE HEMEN ÇİŞİM VAR! ÇİŞİM VAR! İŞTE BU KADAR KOLAY TUVALETE HAY HAY BEZE BAY BAY!
Tinky Minky Kukuli - Kar Yağıyor Şarkısı 02:26
Tinky Minky Kukuli - Kar Yağıyor Şarkısı 10.240 izlenme - 9 yıl önce Kışın soğuğu; kar yağdığında o kadar da soğuk gelmemeye başlar. Bembeyaz sokaklar çocuklara neşe ve bir çok yeni oyun imkanı getirir. Tinky, Minky ve Kukuli kar yağdığında yaşadıkları mutlulukları bu şarkıyla dile getiriyorlar. KAR YAĞIYOR ŞARKI SÖZLERİ: Kukuliye bakın hele Kalkmış sabahın köründe Takmış atkı, giymiş bere Çoktan hazırlanmış bile Tatlı bir telaş içinde Eldivenleri eilnde Zıp zıp zıplıyor yerinde Açmış bakmış kapıya O da ne! Kar yağıyor, Kar yağıyor Lapa lapa kar yağıyor. Kar yağıyor kar kar yağıyor Her yere kar yağıyor. Ağaçlar yollar çatılar Bembeyaz oluyor Tinky, Minky, Kukuli Kar topu oynuyor. Sonbahar, yaz, ilkbahar, kış Günler su gibi akarmış. Gece gündüz hep kar yağmış, Vali televizyona çıkmış, Okulları tatil yapmış, Çocuklar çok mutlu olmuş, Mutluluktan göbek atmış, Doksan, seksen, yetmiş, altmış. Kar yağıyor, Kar yağıyor Lapa lapa kar yağıyor. Kar yağıyor kar kar yağıyor Her yere kar yağıyor. Ağaçlar yollar çatılar Bembeyaz oluyor Tinky, Minky, Kukuli Kar topu oynuyor.
Kukuli - Rüya & Göz Kulak 16:35
Kukuli - Rüya & Göz Kulak 6.644 izlenme - 6 yıl önce Kukuli ile en eğlenceli zamanlar şimdi karşınızda. Kukuli ve arkadaşlarına katılıp onlarla gülme zamanı geldi. En eğlenceli ve en sebilen 2 Kukuli bölümü minikler için bir arada:
Tinky Minky Kukuli - Pasaklı Kukuli Şarkısı 02:09
Tinky Minky Kukuli - Pasaklı Kukuli Şarkısı 10.158 izlenme - 9 yıl önce Pasaklı Kukuli her yeri kirletince Tinky çileden çıkıyor. Tinky, Minky ve Kukuli bu şarkılarında pasaklı olmanın olumsuz sonuçlarını anlatıyor. PASAKLI KUKULİ ŞARKI SÖZLERİ: Çamurlu ayakları Uzamış tırnakları Yıkamaz hiç yüzünü Gözleri hep çapaklı Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli Kirlettin her yeri Deli ettin Tinky’i Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli Kirlettin her yeri Bak çıldırttın Tinky’i Dağınıktır masası Hep kirlidir odası Kokusu da cabası Tam bir mikrop yuvası Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli Kirlettin her yeri Deli ettin Tinky’i Pasaklı pasaklı Pasaklısın Kukuli Kirlettin her yeri Bak çıldırttın Tinky’i Temizlik güzeldir Mutlu eder herkesi Pasaklı olup da Üzmeyin annenizi
Kukuli - Yavru Kuş ve Su Altı Dünyası 11:13
Kukuli - Yavru Kuş ve Su Altı Dünyası 5.311 izlenme - 6 yıl önce Bakalım Kukuli ve arkadaşlarının en yeni bölümünde neler olacak. Minik Yavru Kuş yaralanmış, Kukuli ve arkadaşları ona yardım etmeye çalışıyorlar. Yavru Kuş arkadaşlarına yetişebilecek mi ? Kukuli ve arkadaşlarının başına ne gelecek ?
Kukuli - Hıçkırık & Arabalı Sinema 12:09
Kukuli - Hıçkırık & Arabalı Sinema 6.405 izlenme - 6 yıl önce En eğlenceli çocuk çizgi filmleri ve çocuk şarkıları ile Kukuli kanalında çocuklar için eğlenirken öğrenme zamanı! Kukuli ve arkadaşlarının en eğlenceli maceralarından 2 bölüm bir arada. Hıçkırık ve Arabalı Sinema bölümleri çocuklar için bir arada!
Kukuli - Yavru Kuş Şarkısı 01:22
Kukuli - Yavru Kuş Şarkısı 5.957 izlenme - 6 yıl önce Kukuli ve arkadaşlarının yepyeni şarkısı Yavru Kuş Şarkısı şimdi sizlerle. Minik Yavru Kuş yaralanmış, Kukuli ve arkadaşları ona yardım etmeye çalışıyorlar. Bakalım Yavru Kuş arkadaşlarına yetişebilecek mi ? Çocuklar ve her yaştan anne babalar bu eğlenceli şarkı ile güzel zaman geçirecekler. YAVRU KUŞ Yapraklar bir bir yere düşmüş Mevsim yazmış güüze dönmüş Keyfine düşkün göçmen kuşlar Yüzünü güneye dönmüş Hazırlıklar tamamlanmış Bütün kuşlar havalanmış Çelimsiz kanatlarıyla Yavru kuş geride kalmış Ah yavru kuş yavru kuş Yazık olmuş kaybolmuş Mahzun mahzun dururken Kukuli onu bulmuş Hemen yardıma koşmuş Mama ve moral vermiş Sakinleştirmiş onu Mutlu olmuş yavru kuş. Ah yavru kuş yavru kuş Yazık olmuş kaybolmuş Mahzun mahzun dururken Kukuli onu bulmuş Hemen yardıma koşmuş Mama ve moral vermiş Sakinleştirmiş onu Mutlu olmuş yavru kuş.
Kukuli - Neşeli Çocuk Şarkıları 06:52
Kukuli - Neşeli Çocuk Şarkıları 5.396 izlenme - 6 yıl önce En neşeli yaz şarkıları ile eğlenirken çizgi film kahramanlarımız Kukuli, Tinky ve Minky'ye eşlik etmeye ne dersiniz ? Eğitici çocuk şarkıları, bebek şarkıları ve eğitici çizgi filmler ile kalbimizi kazanan Kukili ile yazı karşılıyoruz.