Hoşgeldiniz!

Kümes Hayvanları Videoları İzle

Gelincik 01:28
Gelincik 58.999 izlenme - 4 yıl önce Gelincik
Horoz Sesi 01:30
Horoz Sesi 24.136 izlenme - 4 yıl önce Horoz
hint horozları 01:09
hint horozları 101.135 izlenme - 7 yıl önce hint horozları
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 02:42
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 12.378 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandır kapalı oldukları yerden çıkarılan tavuklar dışarıda kar ile karşılaşıyor, bakalım tepkileri nasıl oluyor.
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 01:41
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 5.335 izlenme - 2 yıl önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Yunus Hasırcı isimli vatandaşın evinde beslediği tavuk penguen gibi yürümeye başlayınca ilgi odağı oldu. 10 civciv birlikte büyürken, içlerinden biri ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Tavuğun farklı yürüdüğünü görünce şaşırdığını söyleyen Yunus Hasırcı, "Evimde tavuk yetiştirerek hem etinden hem de yumurtasından yararlanıyorum. Mayıs ayında tavuklarımdan biri gurk oldu. Tavuğun altına on yumurta bıraktım. 21 gün sonra civcivler çıktı. İçlerinden biri geçen ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Yiyeceklerini normal yemekte ancak yürümesi penguen gibi hayret ettim" dedi. Penguen yürüyüşlü tavuk görenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tavuğu kesmeyi düşünmediğini belirten Yunus Hasırcı, "Yaşadığı kadar yaşasın" diye konuştu.
Bıldırcın 00:17
Bıldırcın 8.928 izlenme - 4 yıl önce Bıldırcın
Horoz 01:00
Horoz 11.160 izlenme - 5 yıl önce Horoz
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 01:00
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 3.744 izlenme - 2 yıl önce Karapınar'da inanılmaz ama gerçek bir horoz hikayesi.
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 01:15
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 3.099 izlenme - 1 yıl önce Kış yaklaştığı için giysilerimizi kalınlaştırıyor, kazaklarımızı raflardan indiriyoruz. Ancak yedi milyar nüfusu olan şu dünyada özellikle bir kişi bundan fazlasını yapıyor: İngiliz Nicola Congdon. 25 yaşındaki bu genç kadın tavuklar için süveter örüyor. 60 kadar tavuğu var. Bunların yarısı daha önce tavuk çiftliklerinde yaşamış tavuklar. Özellikle bunlar kışları çok üşüyormuş. Nicola ve annesi çevrelerindeki tavuk çiftliklerinden de süveter siparişleri almaya başlamışlar; yani işleri büyütmüşler. İşleri büyütmüşler derken bunu ticari olarak yapmıyorlarmış; kazandıkları para Güney Afrika'ya bir AIDS yetimhanesine gidiyormuş. Şimdi tekrarlayalım: Bir kadın tavukları üşümesin diye süveter örüyor, çevresindeki tavuk yetiştiricileri de ona aynı sebepten ötürü sipariş veriyorlar, bu kadın kazandığı parayı AIDS yüzünden yetim kalanlara bağışlıyor. Buradaki iyiliğin seviyesi bizi aştı... Aşağıda süveterli tavukların fotoğraflarını görebilirsiniz.
Bagdadı 00:21
Bagdadı 3.908 izlenme - 4 yıl önce gaziantep nizip hasan ATAOGLU nun kuşları
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 00:47
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 2.048 izlenme - 3 yıl önce Hapşıran tavuk sizi şaşkına çevirecek, hatta hapşırırken çıkardığı ses sizi gülümsetecek. Hapşıran tavuk sizlerle...
Dev Horoz Görenleri Şaşırtıyor 01:15
Dev Horoz Görenleri Şaşırtıyor 140 izlenme - 2 ay önce Kosova'da 'Çapkın' isimli devasa büyüklükteki horoz uluslararası medyanın gündemine düştü. Kosovalı Fitim Sejfijaj'ın 'Çapkın' isimli horozu, İngiltere "Daily Mail" gazetesine göre, görenleri hayret ve şaşkınlık içerisinde bırakıyor. Devasa yapısı, tüyleri ve yürüme tarzıyla ilgi çeken horoz, son günlerde en çok konuşulan haberlerden biri haline dönüştü. Daily Mail Gazetesi horozla ilgili haberinde 'Büyük horoz kümesinden zorla çıkabiliyor. Büyük kanatları ve tüyleriyle horozdan ziyade dinozora benziyor' diye yazdı.
Çin Usulü Pişirilen Kümes Hayvanlarını Tattık 06:06
Çin Usulü Pişirilen Kümes Hayvanlarını Tattık 1.404 izlenme - 1 yıl önce Yine Uzakdoğu, yine Çin ve tabii yine zor zamanlar! Çin'den getirttiğimiz kümes hayvanları içeren paketlerin görüntüsü pek parlak değildi. Peki tadları? Tahmin etmek çok zor değil ama cevap her zaman olduğu gibi videoda. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Yavru Ördekler 00:10
Yavru Ördekler 1.308 izlenme - 5 yıl önce
Tavukların Lazerle İmtihanı 01:29
Tavukların Lazerle İmtihanı 697 izlenme - 3 yıl önce Tavukların Lazerle İmtihanı
Kümes Hayvanlarının Ayna İle İmtihanı 03:26
Kümes Hayvanlarının Ayna İle İmtihanı 697 izlenme - 3 yıl önce İlk kez aynada kendini gören horoz, tavuk gibi kümes hayvanlarının tepkisini izliyoruz.
Sevimli Kızın Tavuk Sevgisi 01:27
Sevimli Kızın Tavuk Sevgisi 279 izlenme - 2 yıl önce Sevimli kızın tavuk sevgisi izleyenleri şaşırtıyor. Tavuğu elleriyle yıkayan küçük kızın eğlenceli halleri sosyal medyada çok beğenildi. Nerede çekildiği belli olmayan videoda küçük kız, önündeki su dolu kaptan eline su alarak tavuğu yıkıyor. Tavuğun ise halinden memnun olduğu görülüyor.
barışçı kümes hayvanları...:))))) 00:28
barışçı kümes hayvanları...:))))) 719 izlenme - 8 yıl önce olay budur işte tavuk deyipte geçme_
Kayra Hayvanat Bahçesi 01:04
Kayra Hayvanat Bahçesi 612 izlenme - 5 yıl önce kayra cınar ördeklere yem veriyor
Bıldırcın 3 01:46
Bıldırcın 3 209 izlenme - 4 yıl önce Bıldırcın 3
Enjektör Yutan Tavuğa Operasyon 01:07
Enjektör Yutan Tavuğa Operasyon 107 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak’ta enjektör yutan tavuğa operasyon yapıldı. Enjektör, başarılı geçen operasyonun ardından tavuğun kursağından çıkartıldı.