Hoşgeldiniz!

Kutup Ayısı Videoları İzle

İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı 00:39
İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı 57.334 izlenme - 3 yıl önce FACEBOOK : https://www.facebook.com/VineTube10 Hayvanat bahçesinin doğum günü hediyesi. İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı
Bizim Çocuklar Kutup Ayısı Mı? 01:03
Bizim Çocuklar Kutup Ayısı Mı? 3.745 izlenme - 3 ay önce Türkiye’nin farklı bölgelerinde yoğun kar yağışı birçok il ve ilçede okulların da tatil olmasına neden olunca, hava sıcaklığının dün -7 derece olduğu Erzurum’da çocukları okula giden veliler isyan etti. Vali ise bu tepkiye şu yanıtı verdi: Erzurum için hava sıcak. Okulların tatil olmasını gerektiren bir durum yok.
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 03:31
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 506 izlenme - 2 hafta önce Antarktika'da açlığa dayanamayan kutup ayısı deniz aslanı sürüsüne saldırdı. Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Köpeği Kutup Ayısının Önüne Böyle Fırlattı 00:41
Köpeği Kutup Ayısının Önüne Böyle Fırlattı 12.013 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın Chukotka bölgesinde yaşanan olay şoke etti! Bir kadına saldırdı diye köpeği kutup ayısının önüne atan adam görenleri dehşet içinde bıraktı. Cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde bir kadının da adamı teşvik ettiği duyuluyor. Hayvanseverler vicdansız adama büyük tepki gösterdi. Bunu yapan şahsın cezalandırılması için çağrıda bulunan aktivistler bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet etti.
Hayvanat Bahçesinde Delirerek Ölen Kutup Ayısı 02:11
Hayvanat Bahçesinde Delirerek Ölen Kutup Ayısı 8.896 izlenme - 10 ay önce videoda Arturo’nun son günlerinde çekilmiş görüntüleridir. ABD’de doğup bir süre Amerikan hayvan hapishanelerinde ömrünü harcadıktan sonra Arjantin’in Mendoza “Hayvanat Bahçesi”nde 23 yıl geçiren Arturo, hayvan hakları aktivistlerinin topladığı yüz binlerce imzaya rağmen ömrünü beton yaşam alanında tamamladı. Ölmeden dört sene önce türdaşı ve tek arkadaşı kutup ayısı Pelusa’yı kanserden kaybeden Arturo’nun, son dönemlerinde psikolojik problemlerinin iyice artmış olduğu gözlemlenebiliyordu. Arturo bir kutup ayısı. Yani bütün vücudu, buzlarla kaplı okyanuslarda oradan oraya atlamak ve yüzmek üzere evrimleşmiş bir canlı. Vücudunda bulunan hayati enzimler de kutup bölgesinin sıcaklık aralıklarında çalışabilecek şekilde evrimleşmiş. Arturo hayatını betondan bir hapishanede, kısmen yalnız geçirmekle kalmadı, kimi zaman sıcaklığı 40 dereceye ulaşan betondan bir hapishanede yanarak bir ömür boyu eziyet çekti. Hayvan hakları aktivistleri onu bu sebepten “Dünyanın en mutsuz hayvanı” olarak anıyordu ve onu Kanada’da bulunan başka bir “hayvan hapishanesi”ne aldırabilmek için imzalar topladı. Arturo’yu aldırtmak istedikleri “hayvanat bahçesi” Assiniboine Park Zoo biraz daha soğuk ve biraz daha geniş olsa da yine de onun doğal ortamı değildi. Arturo’nun kafesinde, serinleyebilmesi için sadece 50 santimetre derinliğinde bir su birikintisi bulunmaktaydı. Ağırlıklı olarak betondan inşa edilmiş yaşam alanı, Arjantin ikliminde 40 derecenin çok daha üstüne çıkabilmekteydi. Arturo’yu Kanada’da bulunan hayvanat bahçesine aldırmak söz konusu olduğunda ise hayvanat bahçesi yetkilileri, 15 bin kilometrelik yolculuk sırasında yapılacak anesteziler sonrası Arturo’nun sağ kalamayacağını öne sürerek karşı çıktılar. İşin doğrusu Arturo, Mendoza hayvanat bahçesine her yıl on binlerce turist getiren, altın yumurtlayan bir tavuktu. Arturo yavaş yavaş aklını kaçırıyordu… Son zamanlarında bir zombi gibi davrandığı ve kutup ayılarının yüksek stres altında gösterdikleri davranışları gösterdiği belirtilen Arturo, yüksek sıcaklıktan ve yalnızlıktan kafayı yemekteydi.
Kutup Ayısı Yavrusunu Öldürüp Yedi 01:02
Kutup Ayısı Yavrusunu Öldürüp Yedi 22.455 izlenme - 3 yıl önce Kutup Ayıları Genellikle, Anakaradaki Akrabalarına Göre Daha Sempatik Bir İmaja Sahip. Ancak Doğa Bilimcilerin Elde Ettiği Yeni Görüntüler Hem Bu İmajı Sarsıyor, Hem De Türün İçinde Bulunduğu Zorlukları Ortaya Koyuyor.
Kutup Ayısının Fok Balığına Yaptığı Sürpriz 00:59
Kutup Ayısının Fok Balığına Yaptığı Sürpriz 90 izlenme - 1 gün önce Buzullar üzerinde karnını doyurmak için besin arayan kutup ayısının fok balığına yaptığı sürpriz kameralara böyle yansıdı.
kutup ayısının mücadelesi 00:45
kutup ayısının mücadelesi 33.591 izlenme - 9 yıl önce kutup ayısının mücadelesi
Kutup Ayısı ve Deniz Aygırları 03:40
Kutup Ayısı ve Deniz Aygırları 11.485 izlenme - 2 yıl önce Uzun süredir avlanamayan ve çok aç olan kutup ayısı deniz aygırlarına yöneliyor. Ancak keskin dişleri, iri gövdeleri ve kalın derileriyle deniz aygırları kutup ayısı için büyük bir av. Uzun bir süre mücadele eden kutup ayısı deniz aygırlarının suya açılmasıyla birlikte av şansını kaçırıyor.
Yavrusunu Yiyen Ayı (+18) -İklim Değişikliğinin En Acı Yüzü 02:43
Yavrusunu Yiyen Ayı (+18) -İklim Değişikliğinin En Acı Yüzü 5.063 izlenme - 1 yıl önce Ben böyle dünyanın içini skeyim. Şimdi bu yavru ayının ne günahı var be!! Bu erkek ayının ne günahı var!! Hayvan sonuçta, akılsız bir vücut ve ruh. Birçok durumda doğruyu yanlışı ayırt edememesi gayet normal. Benim sözüm dünyayı bu hale getiren, tüm dünyanın sahibi olmak isteyen gözü doymaz orospu çocukları ve buna karşı çıkmayan, çıkamayan ya da çıksa bile bir şekilde susturan insanoğlu. Yanıbaşımızdaki Cerattepe'yi gördükten sonra şu manzara çok da garip değil. Yarın bir gün o cennet köşedeki doğayı katledince oradaki hayvanların durumu da bunlardan farklı olmayacak. Belki Facebook mesajı gibi olacak ama bu video gerçekten o gözü doymazlara ulaştırılmalı. Bir nebze olsun bir şeylerden suçluluk duymalı.
Pencereden Kutup Ayısı Beslemek! 00:47
Pencereden Kutup Ayısı Beslemek! 1.722 izlenme - 4 ay önce Pencereden kafasını ve pençesini uzatan kutup ayısını besleyen adamın sakinliği izleyenleri hayrete düşürüyor.
Eve Gelen Kutup Ayısına Yiyecek ikram Etmek 00:47
Eve Gelen Kutup Ayısına Yiyecek ikram Etmek 73 izlenme - 1 hafta önce Sibirya'da işçiler, gece acıkarak şantiyelerini ziyaret eden kutup ayısını geri çevirmeyerek yiyeceklerini paylaşıyor:
Asena Erkin ''pes'' Dedirtti 00:49
Asena Erkin ''pes'' Dedirtti 5.338 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz aylara popçu Berkay'la adının karıştığı skandal yüzünden damga vuran Asena Erkin, manşetleri süslemeyi çok sevdi! Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi olmanın yanı sıra tasarımcı olarak da tanınan Asena, tuhaf kıyafetlerinin dozunu önceki akşam arttırdı! Asena Erkin, Etiler'deki bir mekandan çıkışta şok etkisi yarattı. Gazetecilerin dikkatini çekmek için ne yapacağını bilemeyen tasarımcının üzerinde bu kez de 'Kutup ayısı' şeklinde bir palto vardı! Sadece ilgi görmek adına giydiği hayret verici paltosu yüzünden önünü dahi göremeyen Asena, "Pes" dedirtti. Onun bu halini görenler, "Medya maymunları bitti şimdi de medya ayısı çıktı" yorumu yaptı.
Mastırbasyon Yapan Kutup Ayısı )) 00:24
Mastırbasyon Yapan Kutup Ayısı )) 7.479 izlenme - 8 yıl önce hahahahah :d
Kutup Ayısının Buzlarla Buluşma Anı 00:54
Kutup Ayısının Buzlarla Buluşma Anı 693 izlenme - 6 ay önce Kutup Ayısının Buzlarla Buluşma Anı 10 yıl esaret altında kalan kutup ayısının buzla buluştuğu anlar kameraya böyle yansıdı.
çölde kutup ayısı fragman 01:10
çölde kutup ayısı fragman 4.459 izlenme - 6 yıl önce çölde kutup ayısı filminin resmi fragmanı...
vahşi yaşam - kutup ayıları [1] 02:47
vahşi yaşam - kutup ayıları [1] 2.899 izlenme - 6 yıl önce vahşi yaşam - kutup ayıları [1]
Kurt Köpeği Kutup Ayısına Kafa Tutuyor 01:19
Kurt Köpeği Kutup Ayısına Kafa Tutuyor 1.102 izlenme - 2 yıl önce Kurt Köpeği Kutup Ayısına Kafa Tutuyor Evet çok garip ama kavga berabere bitiyo kaybeden yok kurt pes ettiki belliki
Murat Boz - Sokaklarda Yapayalnız Bir Kutup Ayısı 01:35
Murat Boz - Sokaklarda Yapayalnız Bir Kutup Ayısı 3.273 izlenme - 5 yıl önce Murat Boz - Sokaklarda Yapayalnız Bir Kutup Ayısı
Uyanmaya Çalışan Yavru Kutup Ayısı 00:33
Uyanmaya Çalışan Yavru Kutup Ayısı 2.383 izlenme - 4 yıl önce Uyanmaya Çalışan Yavru Kutup Ayısı
Çölde Kutup Ayısı (2009) Fragman 02:17
Çölde Kutup Ayısı (2009) Fragman 1.128 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Film Festivali Uluslararası Yarışma’da En İyi Film ödülününü kazanan 'Çölde Kutup Ayısı', ufak bir kasabada fakir ve cahil babası ve üç amcasıyla aynı evde yaşayan on üç yaşındaki Gunther'in ıstıraplı büyüme hikâyesini anlatıyor. Gunther evde her gün olabildiğine alkol, kadın, uygunsuz durum ve tembellikle karşı karşıyadır. Görünüşe bakılırsa o da gelecekte farklı bir kaderi paylaşmayacaktır. Acaba Gunther bu hayattan kurtulabilecek midir? Cannes Film Festivali'ne ekip olarak bisiklet üzerinde çıplak olarak katılan film, çılgın bir aile komedisi. Yönetmen: Felix Van Groeningen Oyuncular: Johan Heldenbergh, Koen De Graeve, Wouter Hendrickx,Valentijn Dhaenens,Kenneth Vanbaeden,Robby Cleiren,Charlotte Vandermeersch Tür Dramatik komedi Ülke Belçika , Hollanda
Köpeği Kutup Ayısının Önüne Fırlatmak  00:36
Köpeği Kutup Ayısının Önüne Fırlatmak 532 izlenme - 1 yıl önce Köpeği Kutup Ayısının Önüne Fırlatmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
kutup ayısı, kızı kutup ayısı sandı!!! 00:29
kutup ayısı, kızı kutup ayısı sandı!!! 4.458 izlenme - 7 yıl önce kızı dişi kutup ayısı sandı herhalde)))
Vahşi Yaşam Parkında Çok İyi Dost Olan Kutup Ayıları 01:47
Vahşi Yaşam Parkında Çok İyi Dost Olan Kutup Ayıları 704 izlenme - 1 yıl önce Yorkshire Vahşi Yaşam Parkı'nda yaşayan Nissan ve Nobby isimli iki kutup ayısının yakın dostluğu böyle kaydedildi. Birbirleri ile aşırı iyi anlaşan ikili birlikte oyun oynayıp suya giriyorlar. Her ne kadar vahşi yaşam parkı da olsa kapalı bir alanda bulunan hayvanların mutlulukları bizleri de mutlu etti.
Penceresinde Kutup Ayısı Besleyen Adam 00:47
Penceresinde Kutup Ayısı Besleyen Adam 130 izlenme - 4 ay önce Kutup Ayısı Pencerede Besleyen Adam Pencereden kafasını ve pençesini uzatan kutup ayısını besleyen adamın sakinliği izleyenleri hayrete düşürüyor...
Su Altında Basketbol Oynayan Kutup Ayısı 02:00
Su Altında Basketbol Oynayan Kutup Ayısı 1.748 izlenme - 4 yıl önce Su Altında Basketbol Oynayan Kutup Ayısı
dansçı kutup ayısı 01:00
dansçı kutup ayısı 2.094 izlenme - 8 yıl önce
vahşi yaşam-kutup ayıları [2] 02:41
vahşi yaşam-kutup ayıları [2] 2.023 izlenme - 6 yıl önce
Belgeselci Afrika Siyah Kartalının Kaya Damanı Avı 01:22
Belgeselci Afrika Siyah Kartalının Kaya Damanı Avı 419 izlenme - 2 yıl önce Kutup Ayısının Kral Fox Avı
Hayvanat Bahçesinde Turiste Ayı Saldırısı 01:25
Hayvanat Bahçesinde Turiste Ayı Saldırısı 852 izlenme - 2 yıl önce Alaska'da bir hayvanat bahçesindeki kutup ayısı, tellere fazla yaklaşan Avustralyalı turiste böyle saldırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."