Hoşgeldiniz!

Kuyruk sokumu

Kuyruk Sokumu Kırıkları ve Ağrıları Nedir? - Op. Dr. Mahmut Gökdağ 03:30
Kuyruk Sokumu Kırıkları ve Ağrıları Nedir? - Op. Dr. Mahmut Gökdağ 4.803 izlenme - 3 yıl önce Op.Dr.Mahmut Gökdağ taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, www.healthplay.co ' da Adres: ...
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? 01:23
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? 540 izlenme - 2 yıl önce Manuel tedavi kuyruk sokumu ağrılarında en iyi makat yoluyla uygulanır. Herhangi bir sakıncası yoktur. Bir veya iki dakika sürer. Birkaç hafta bu tedaviyi uygulamak gerekebilir.
Kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 03:04
Kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 256 izlenme - 2 yıl önce Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisi hastanın yaşına ve hastalığın ortaya çıkış sebebine göre değişebiliyor. Eğer bir kırık veya çıkık varsa hastaya makattan müdahale edilerek kuyruk sokumuna tedavi yapılıyor. İlk seansta hasta tedaviye cevap veriyorsa bu tedavinin uygulanmasına devam edilebilir. Tedaviden bir fayda alınamıyorsa görüntüleme yöntemi kullanılarak enjeksiyon tedavisi uygulanabilir. Son tedavi yöntemi ise kuyruk sokumunu çıkarmaktır.
Kuyruk sokumu ağrılarının nedenleri nelerdir? 05:52
Kuyruk sokumu ağrılarının nedenleri nelerdir? 112 izlenme - 2 yıl önce Kuyruk sokumu ağrısının en temel nedenleri düşmeler ve çarpmalardır.
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi nasıl uygulanır? 01:48
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi nasıl uygulanır? 86 izlenme - 2 yıl önce Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi, hasta çocuk ve çok zayıfsa ağrının olduğu nokta tespit edildikten sonra muayene odasında yapılabilir. Hastada çıkık veya bir başka özel durum varsa görüntüleme yöntemi kullanılır.
Kanal darlığı nasıl bir hastalıktır? 01:44
Kanal darlığı nasıl bir hastalıktır? 93 izlenme - 2 yıl önce Omurilik beyinden kuyruk sokumuna kadar kendisini koruyan omurga tarafından çevrilir. Omuriliğin geçtiği delikte oluşan birikintiler, omuriliğin rahat hareket etmesini engeller. Bu durum kanal darlığı olarak adlandırılır.
Körelmiş organ safsatasına bir örnek: 20 yaş dişi 04:00
Körelmiş organ safsatasına bir örnek: 20 yaş dişi 2 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/167791/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Korelmis-organ-safsatasina-bir-ornek-20-yas-disi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo