Hoşgeldiniz!

Kuyruk sokumu

Kuyruk Sokumu Kırıkları ve Ağrıları Nedir? - Op. Dr. Mahmut Gökdağ 03:30
Kuyruk Sokumu Kırıkları ve Ağrıları Nedir? - Op. Dr. Mahmut Gökdağ 2.853 izlenme - 2 yıl önce Op.Dr.Mahmut Gökdağ taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, www.healthplay.co ' da Adres: ...
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? 01:23
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? 228 izlenme - 1 yıl önce Manuel tedavi kuyruk sokumu ağrılarında en iyi makat yoluyla uygulanır. Herhangi bir sakıncası yoktur. Bir veya iki dakika sürer. Birkaç hafta bu tedaviyi uygulamak gerekebilir.
Kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 03:04
Kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 132 izlenme - 1 yıl önce Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisi hastanın yaşına ve hastalığın ortaya çıkış sebebine göre değişebiliyor. Eğer bir kırık veya çıkık varsa hastaya makattan müdahale edilerek kuyruk sokumuna tedavi yapılıyor. İlk seansta hasta tedaviye cevap veriyorsa bu tedavinin uygulanmasına devam edilebilir. Tedaviden bir fayda alınamıyorsa görüntüleme yöntemi kullanılarak enjeksiyon tedavisi uygulanabilir. Son tedavi yöntemi ise kuyruk sokumunu çıkarmaktır.
Kuyruk sokumu ağrılarının nedenleri nelerdir? 05:52
Kuyruk sokumu ağrılarının nedenleri nelerdir? 65 izlenme - 1 yıl önce Kuyruk sokumu ağrısının en temel nedenleri düşmeler ve çarpmalardır.
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi nasıl uygulanır? 01:48
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi nasıl uygulanır? 59 izlenme - 1 yıl önce Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi, hasta çocuk ve çok zayıfsa ağrının olduğu nokta tespit edildikten sonra muayene odasında yapılabilir. Hastada çıkık veya bir başka özel durum varsa görüntüleme yöntemi kullanılır.
Kanal darlığı nasıl bir hastalıktır? 01:44
Kanal darlığı nasıl bir hastalıktır? 68 izlenme - 1 yıl önce Omurilik beyinden kuyruk sokumuna kadar kendisini koruyan omurga tarafından çevrilir. Omuriliğin geçtiği delikte oluşan birikintiler, omuriliğin rahat hareket etmesini engeller. Bu durum kanal darlığı olarak adlandırılır.
Kıl Dönmesi Vücudun Hangi Bölgelerinde Görülür? 00:32
Kıl Dönmesi Vücudun Hangi Bölgelerinde Görülür? 23 izlenme - 12 ay önce Kıl dönmesinin en sık görüldüğü bölgeler kuyruk sokumu, parmak araları, koltuk altı ve göbekte de görülebilir. Kalçada ve kuyruk sokumunda görülmesinin en önemli nedeni derinin ince ve nemli olmasıdır.
Hamilelerde kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 02:08
Hamilelerde kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 26 izlenme - 1 yıl önce Hamilelerde kuyruk sokumu hastalıklarına oldukça sık rastlanır. Bu hastalığın en kolay tedavisi manuel tedavidir fakat öncesinde hastanın simide oturması, yan yatması ve kuyruk sokumuna ağır vermemesi gibi durumlar önerilebilir.
Kıl dönmesinin belirtileri nelerdir? 01:02
Kıl dönmesinin belirtileri nelerdir? 17 izlenme - 11 ay önce En sık görülen belirti kuyruk sokumunda oluşan bir veya birden çok açıklık, ve onlardan meydana gelen akıntıdır. Bu açıklıkta oluşan apseler ağrı, ateş ve halsizliğe neden olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kıl Dönmesi Nedir? 00:51
Kıl Dönmesi Nedir? 11 izlenme - 12 ay önce Kıl dönmesi, kuyruk sokumundaki kılların ter bezlerindeki açıklıklardan içeri doğru girerek cilt altında bir kist oluşmasıyla oluşan bir hastalıktır. Belirtileri kirli, kanlı ve kokulu akıntılardır.
Kıl dönmesi vücudun hangi bölgelerinde görülür? 00:32
Kıl dönmesi vücudun hangi bölgelerinde görülür? 10 izlenme - 11 ay önce Kıl dönmesinin en sık görüldüğü bölgeler kuyruk sokumu, parmak araları, koltuk altı ve göbekte de görülebilir. Kalçada ve kuyruk sokumunda görülmesinin en önemli nedeni derinin ince ve nemli olmasıdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kıl dönmesi nedir? 00:51
Kıl dönmesi nedir? 7 izlenme - 11 ay önce Kıl dönmesi, kuyruk sokumundaki kılların ter bezlerindeki açıklıklardan içeri doğru girerek cilt altında bir kist oluşmasıyla oluşan bir hastalıktır. Belirtileri kirli, kanlı ve kokulu akıntılardır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Körelmiş organ safsatasına bir örnek: 20 yaş dişi 04:00
Körelmiş organ safsatasına bir örnek: 20 yaş dişi 2 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/167791/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Korelmis-organ-safsatasina-bir-ornek-20-yas-disi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo