Hoşgeldiniz!

kuzgun

Kuzgun - Çok Geldiler (Official Video) 04:27
Kuzgun - Çok Geldiler (Official Video) 1.899 izlenme - 2 ay önce
Yasemin Mori - Nolur Nolur Nolur 02:46
Yasemin Mori - Nolur Nolur Nolur 28.045 izlenme - 9 yıl önce nolur nolur nolur
Gmünder Bastikol Freak`z Kolbasti 2 04:35
Gmünder Bastikol Freak`z Kolbasti 2 51.704 izlenme - 9 yıl önce kolbastı durmak yok
Giresun Tirebolu Yeniköy Gençlik Kolbastı 04:31
Giresun Tirebolu Yeniköy Gençlik Kolbastı 39.270 izlenme - 9 yıl önce kuzgundan sevqilerle
Kuzgun - Çok Geldiler (Official Video) 04:27
Kuzgun - Çok Geldiler (Official Video) 3.148 izlenme - 11 ay önce
The Raven - Kuzgun Fragmanı 01:16
The Raven - Kuzgun Fragmanı 8.627 izlenme - 4 yıl önce Amerika’nın en ünlü yazarlarından Edgar Allan Poe (John Cusack) 'nun yaşamının son günlerini konu alan filmin konusu ise Poe'nun kaçırılan nişanlısını bulmak için bir özel dedektifle iş birliği içine girerek bir seri katilin peşine düşmesini anlatıyor.
Gmünder Bastikol Freak`z Kolbasti Süheyl 04:33
Gmünder Bastikol Freak`z Kolbasti Süheyl 18.082 izlenme - 9 yıl önce süper
Kuzgunlar Geleceğe Dönük Plan Yapabiliyor 01:07
Kuzgunlar Geleceğe Dönük Plan Yapabiliyor 323 izlenme - 8 ay önce İsveç'te bulunan Lund Üniversitesi'nde görev yapan bilim insanları Can Kabadayı ve Mathias Osvath'ın yürüttüğü araştırma sonucunda, kuzgunların aynen büyük insansı maymunlar ve insanlar gibi geleceğe dönük plan yapabildikleri belirlendi.
Fikret Kuşkan-Suzan Kardeş Pikmaspari(Kuzgun) 03:02
Fikret Kuşkan-Suzan Kardeş Pikmaspari(Kuzgun) 5.916 izlenme - 9 yıl önce suzan kardeş in makyaj odası şarkıları albümünde fikret kuşkanın oğlu kuzgun için okuduğu ninni.
Kuzgun Balık Avı 4 01:41
Kuzgun Balık Avı 4 2.614 izlenme - 6 yıl önce alabalık avı oltacı tahsin erzurum kuzgun ve demirdöven barajı
Balık Avı 01:58
Balık Avı 2.118 izlenme - 8 yıl önce kuzgunda somon avı
Musa Kuzgun - Vay Seni Cerrahpaşa 05:57
Musa Kuzgun - Vay Seni Cerrahpaşa 1.276 izlenme - 5 yıl önce Musa Kuzgun - Vay Seni Cerrahpaşa
İçeri - Bayağı Kuzgun 03:23
İçeri - Bayağı Kuzgun 1.626 izlenme - 4 yıl önce İçeri - Bayağı Kuzgun (Kaçak Gelinler 12.Bölüm Müziği) Şarkı Sözleri (Lyrics): Bir bayağı kuzgun Ardında sığmıyor yeniden bu taraf Senden başka kuzgun savaştır Dediğime bak koştursana Hayattır... Bir bayağı kuzgun gelir Aslında yoktur bedenine bak Hayaller ne güzel ayazda Ardında sığmıyor yeniden bu taraf Senden başka kuzgun savaştır Dediğime bak koştursana Hayattır... Rüyalar ne güzel ayazda Ardında sığmıyor yeniden bu sabah... Vokal:Serra Akartürk Gitar:Alican Soydan Gitar:Güney Yirik Bas Gitar:Deniz Savaş Davul:Ege Soydan Geri Vokal:Gizem Akartürk McDonough Söz/Müzik:Alican Soydan
Kuzgunun Turistlerle Konuşması 02:10
Kuzgunun Turistlerle Konuşması 152 izlenme - 7 ay önce İngiltere’nin Yorkshire bölgesi’nde tarihi kaleyi ziyarete gelen turistlere “hello” diyen kuzgunun kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Musa Kuzgun - Ayrılmam Yaykıntan 03:46
Musa Kuzgun - Ayrılmam Yaykıntan 1.372 izlenme - 5 yıl önce Bu Alemin Kıralı
İnsan Taklidi Yapabilen Kuzgun 00:56
İnsan Taklidi Yapabilen Kuzgun 134 izlenme - 9 ay önce Karşınızda yeri geldiğinde muhabbet edebileceğiniz şirin mi şirin bir kuzgun.
İnsan Seslerini Taklit Edebilen Kuzgun 00:45
İnsan Seslerini Taklit Edebilen Kuzgun 202 izlenme - 10 ay önce İnsan sesini başarılı bir şekilde taklit ederken, ufaktan da bir tırsma hissi uyandıran kuzgunun kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Kuzgun Dövme Yaparken 04:38
Kuzgun Dövme Yaparken 842 izlenme - 5 yıl önce Kuzgun Dövme Yaparken 05376318871 Bakırköy dövme salonları beyaz kedi sanat merkezi dünyanın en iyi dövmecileri ressamlardır ressam dövmeciler bakırköy istanbul dövme yapımı en iyi dövme malzemeleri - dövme malzeme satışı bakırköy istanbul
Kuzgun (Cevdet)  Afyon Motor Yarışıı Süperrrrr 00:17
Kuzgun (Cevdet) Afyon Motor Yarışıı Süperrrrr 1.880 izlenme - 10 yıl önce slm mİllet İzleyİn bakalim beyenecekmİsİnİz nese yorumlarinizi beklİyorum kİm gİrerse gİrsİn ok kuzgun_03@hotmail.com
Suzan Kardeş - Pıkmasparı (Kuzgun) 03:04
Suzan Kardeş - Pıkmasparı (Kuzgun) 821 izlenme - 6 yıl önce
Kuzgunun Konuşmasını Hayretle İzleyeceksiniz 01:55
Kuzgunun Konuşmasını Hayretle İzleyeceksiniz 276 izlenme - 3 yıl önce Kuzgunun konuşmasını hayretle izleyeceksiniz Oldukça akıllı olan kuzgun kuşu, bir evin penceresinde ingilizce konuşuyor. O anları ev sahibi kameraya çekiyor.
Düğün 09:13
Düğün 910 izlenme - 5 yıl önce Mutlu Bi Gece Daha
Musa Kuzgun Dağlar Kışımış 04:33
Musa Kuzgun Dağlar Kışımış 770 izlenme - 5 yıl önce Musa Kuzgun Yeni Albüm
Münferit Kuzgun - Alone Raven  (30 Dakikalık Versiyon) 28:08
Münferit Kuzgun - Alone Raven (30 Dakikalık Versiyon) 341 izlenme - 3 yıl önce Sovyet Marşı Polyushka Polye nin Remix Versiyonu Şarkıyı Orginal Formatta İndir (Download Song):http://adf.ly/1KiKsv Şarkının Rap Şekli : http://adf.ly/1KZAYU facebook sayfamız: https://www.facebook.com/munferitkuzgunMünferit KMünferit Kuzgun - Alone Raven (30 Dakikalık Versiyon)Münferit Kuzgun - Alone Raven (30 Dakikalık Versiyon)Münferit Kuzgun - Alone Raven (30 Dakikalık Versiyon)Münferit Kuzgun - Alone Raven (30 Dakikalık Versiyon)Münferit Kuzgun - Alone Raven (30 Dakikalık Versiyon)uzgun - Alone Raven (30 Dakikalık Versiyon)
Musa Kuzgun - Selimem 04:56
Musa Kuzgun - Selimem 500 izlenme - 5 yıl önce Musa Kuzgun - Selimem
Musa Kuzgun - Hoplayın Kızlar 04:09
Musa Kuzgun - Hoplayın Kızlar 771 izlenme - 5 yıl önce Alemin Kıralı
Mehdi Slayt 00:58
Mehdi Slayt 1.026 izlenme - 9 yıl önce mehdi'nin en sexi qörüntüleri :=))
Kuzgun Efsanesi Serisi 1: Siyah Palto Fragmanı 01:17
Kuzgun Efsanesi Serisi 1: Siyah Palto Fragmanı 310 izlenme - 4 yıl önce P Kitap Yayıncılık tarafından yayınlanacak olan Kuzgun Efsanesi Serisi 1. Kitap: Siyah Palto romanımızın ilk Fragmanıdır.
Kanuni Sultan Süleyman'ın Oğlu Şehzade Beyazıt'la Yazışması 01:30
Kanuni Sultan Süleyman'ın Oğlu Şehzade Beyazıt'la Yazışması 417 izlenme - 3 yıl önce Hakkında pek bir şey bilmediğim, arada televizyonlarda gösterilen ya devlet başa, ya kuzgun leşe filminden sahne. (film de adınıi aynı isimli tiyatrodan almış) Hatırladığım kadarı ile Nuri Alço'da şehzadelerden biriydi. Yazışmanın, daha doğrusu atışmanın sözleri: ŞEHZADE BEYAZIT'IN MEKTUBU Ey seraser âleme Sultan Süleyman'ım baba, Tende Canım, Canımın içinde cananım baba, Bayezîd'ine kıyar mısın benim canım baba Bigünahım, Hak bilür, devletlü sultanım baba. Enbiya ser-defteri yani ki Âdem hakkıçün, Hem dahi Musî ile îsî-i Meryem hakkıçün, Kainatın server-i ol Ruh-i âzam hakkıçün, Bigünahım, Hak bilür, devletlü sultanım baba. Sanki Mecnun'um, bana dağlar başı oldu durak, Ayrılıp bilcümle mal ü mülkten düştüm ırak, Dökerim göz yaşını vâhasretâ, dâd-el-firak, Bigünahım, Hak bilür, devletlü sultanım baba. Kim sana arzeyleye hâlim, eya şah-ı kerim, Anadan, kardeşlerimden ayrılıp kaldım yetim, Yok benim bir zerre isyanım sana, Hak'tır alîm, Bigünahım, Hak bilür, devletlü sultanım baba. Bir nice ma'sumum olduğun şeha bilmez misin? Anların kanına girmekten hazer kılmaz mısın, Yoksa ben kulunla Hak dergahına varmaz mısın, Bigünahım, Hak bilür, devletlü sultanım baba. Hak Taâlâ, kim cihanın şahı etmiştir seni Öldürüp ben kulunu, güldürme şahım düşmeni Gözlerim nuru oğullarımdan ayırma beni Bigünahım, Hak bilür devletlü sultanım baba Tutalım iki elim baştan başa kanda ola, Bu meseldir, söylenir kim "kul günah itse n'ola" Bayezîd'in suçunu bağışla, kıyma bu kula, Bigünahım, Hak bilür, devletlü sultanım baba. KANUNÎ'NİN YANITI Ey demeden mazhar-ı tuğyan ü isyanım oğul, Takmayan boynuna hergiz tavk-ı ferman'ım oğul, Ben kıyar mıydım sana ey Bayezıt Han'im oğul, Bigünahım dime bari, tevbe kıl canım oğul. Enbiya vü evliya, ervah-ı âzam hakkıçün, Nûh u İbrahim ü Musî İbn-i Meryem hakkıçün, Hatm-ı âsâr-ı nübüvvet Fahr-i Âlem hakkıçün, Bigünahım dime bari, tevbe kıl canım oğul. Âdem adın itmeyen Mecnun'a sahralar durak, Kurb-i taattan kaçanlar daima düşer ırak, Tan değildir der isen "Vâhasretâ, dâd-el-firak" Bigünahım dime bari, tevbe kıl canım oğul. Neşet-i Haktır übüvvet, ram olan olur kerim, "Lâ-t'akul üf!" kavlini inkâr eden kalur yetim, Taat'a, isyana âlimdir Hudavend-i azîm, Bigünahım dime bari, tevbe kıl canım oğul. Hak reâya-yi muti-e rai etmiştir beni, İsterim mağlûb idem ağnâm'a zi'b-i düşmeni, Haşelillah öldürürsem bîgüneh nâgeh seni, Bigünahım dime bari, tevbe kıl canım oğul. Rahmü şefkat, ziyb-i iman olduğun bilmez misin, Ya dem-i ma'sum'u dökmekten hazer kılmaz mısın, Abdi âzâd ile Hak dergahına varmaz mısın, Bigünahım dime bari, tevbe kıl canım oğul. Tutalım iki elin baştan başa kanda ola Çünki istiğfar idersen biz de afv-etsek n'ola Bayezîd'im suçunu bağışlarım gelsen yola, Bigünahım dime bari, tevbe kıl canım oğul.
İnsan Seslerini Korkutucu Bir Şekilde Taklit Edebilen Kuzgun 00:53
İnsan Seslerini Korkutucu Bir Şekilde Taklit Edebilen Kuzgun 61 izlenme - 10 ay önce İnsan sesini başarılı bir şekilde taklit ederken, ufaktan da bir tırsma hissi uyandırmıyor değil..Bakalım sizi de etkileyecek mi?