Hoşgeldiniz!

lamborghini

Bugatti Veyron Vs Lamborghini Aventador Bu Kapışmaya Hazır Mısınız ? 07:14
Bugatti Veyron Vs Lamborghini Aventador Bu Kapışmaya Hazır Mısınız ? 347.318 izlenme - 12 yıl önce Bugatti Veyron vs Lamborghini Aventador Bu kapışmaya hazır mısınız ? Dünyanın en pahalı iki arabasından birisi olan Veyron ve Aventador'un yarışısı, sizi sizden alacak.
Lamborghini'nin Kız Tavlamaya Etkisi 01:03
Lamborghini'nin Kız Tavlamaya Etkisi 213.003 izlenme - 11 yıl önce Lamborghini'nin Kız Tavlamaya Etkisi
Virajı Alamayan Lamborghini 00:10
Virajı Alamayan Lamborghini 4.537 izlenme - 10 ay önce Lamborghini marka araçları ile ormanlık alandaki çift şeritli yolda ilerleyen sürücülerden biri viraja geldiğinde direksiyon hakimiyetini kaybedince uçurumdan uçmuş.
Lamborghini İle Kız Tavlamanın Kolaylığı 04:59
Lamborghini İle Kız Tavlamanın Kolaylığı 35.260 izlenme - 9 yıl önce Lamborghini'nin varsa konuşmaya gerek olmadığını kanıtlayan kişi. Eğer güzel lüks bir araban varsa hiç bir şeye ihtiyacının olmadığını kanıtlayan video.
Lamborghini'nin Üstünden Atlayan Adam 00:08
Lamborghini'nin Üstünden Atlayan Adam 3.856 izlenme - 2 yıl önce Parkur sporlarıyla ilgilenen adam bu konuda ne kadar yetenekli olduğunu bir Lamborghini'nin üzerinden atlayarak göstermiş.
Toros’tan Lamborghini’ye Akü Takviyesi 00:35
Toros’tan Lamborghini’ye Akü Takviyesi 7.115 izlenme - 3 yıl önce Lamborghini Türkiye'de yolda kalırsa ne olur? Tabi ki yardımına Toros yetişir. Toros'tan akü takviyesi alan Lamborghini’yi izliyoruz.
Ferrari vs Lamborghini - The Ultimate Battle 09:15
Ferrari vs Lamborghini - The Ultimate Battle 12.885 izlenme - 10 yıl önce The Ultimate Ferrari Vs Lamborghini Competition İs Here, Using Some Of My Best Videos İ Took During The Years To Make A Comparison Between Two Of The Greates...
Lamborghini'yi Kale Yapan Veletler 00:29
Lamborghini'yi Kale Yapan Veletler 4.835 izlenme - 4 yıl önce Zenginlikleri ile ünlü Dubai’den bizleri hiçte şaşırtmayacak görüntüler var. Aslında kızgınım ve başlığı da bu şekilde attım. Sebebi ise Lamborghini Huracan’ın olduğu yerde çocukların bu aracı kale yapıp maç yapması! Aslında çocukluğumuzda bizlerde araçların yakın olduğu yerde maç yaptık. Ama asla arabaları kale yapmadık. Saygılı çocuklardık. Bu veletlerin avantajı Dubai’de yaşamaları. Neyse fazla kafanızı şişirmeden videoya geçelim.
FERRARİ VS LAMBORGHİNİ 04:50
FERRARİ VS LAMBORGHİNİ 14.145 izlenme - 17 yıl önce SİZCE HANGİSİ??
Lamborghini'sine Helikopterden Havai Fişek Attıran Fenomen 00:31
Lamborghini'sine Helikopterden Havai Fişek Attıran Fenomen 29 izlenme - 4 gün önce YouTube fenomeni Alex Choi, hava aracına patlayıcı yerleştirme suçlamasıyla 10 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya. Choi'nin, Lamborghini'ye helikopterden havai fişek atılmasını içeren bir gösteri nedeniyle Kaliforniya'da federal mahkemede yargılanması bekleniyor.
Güzelim Lamborghini'yi Çizen Ruh Hastası 00:53
Güzelim Lamborghini'yi Çizen Ruh Hastası 2.972 izlenme - 3 yıl önce Polanya'da yaşanan olayda, Lamborghini sahibi adam aracının çizildiği fark etmiş. Gerçek güvenlik kameralarını izleyince ortaya çıkmış.
Lamborghini Üzerine Tuvalet Yapma Şakası 01:50
Lamborghini Üzerine Tuvalet Yapma Şakası 10.680 izlenme - 7 yıl önce Lamborghini Üzerine Tuvalet Yapma Şakası Lüks aracın üzerine tuvaletini yapma şakası hazırlayan şakacının başına bakalım ne geldi.
Kartondan Lamborghini Yapmak 00:14
Kartondan Lamborghini Yapmak 2.108 izlenme - 4 yıl önce Paramız yoksa hayallerimizde mi yok diyerek kolları sıvayan adam. Hayalini kurduğu Lamborghini'yi kartondan yapmayı başarmış.
Lamborghini'yi Kaldırıma Çarpan Adamın Deliye Dönmesi 02:43
Lamborghini'yi Kaldırıma Çarpan Adamın Deliye Dönmesi 2.238 izlenme - 4 yıl önce Lüks ve spor otomobilleri her zaman caddelerde göremiyoruz. Bazıları da var ki çok özel zamanlarda yollara çıkıyor ve herkesin ilgini çekiyor. Lamborghini Aventador da bu potansiyele sahip eşsiz otomobillerden birisi olduğunda hemfikirizdir. Videodaki Aventador sahibi vatandaşta aracıyla ana yola çıkış yapmak için geliyor. Tabi bütün gözler onun üzerinde olan arkadaş, birazdan başına geleceklerden habersiz şov yaparak ilerliyor. Ana yola çıkış yaparken kaldırımı göremiyor. Aracın ön tamponu vurunca deliye dönüyor. F.ck f.ck naraları ile kendini parçalasa da tampon geri gelmez. Dikkat edecektin!
Lego'dan Gerçek Boyutlu Lamborghini Yaptılar 00:15
Lego'dan Gerçek Boyutlu Lamborghini Yaptılar 1.398 izlenme - 2 yıl önce Lamborghini Sian FKP 37 aracının LEGO Technic yapım parçaları ile gerçek boyutlarda oluşturulmuş hali İstanbul'da sergilenmeye başladı.
Lamborghini'yi Denize Sokan Manyak 00:09
Lamborghini'yi Denize Sokan Manyak 1.961 izlenme - 3 yıl önce Lamborghini marka lüks aracı sahilde görenler gözlerine inanamamış. Lüks aracın sahibi aracını şaşkın gözler arasında denize sokmuş.
Yanarak İlerleyen Lamborghini Küle Döndü 00:45
Yanarak İlerleyen Lamborghini Küle Döndü 1.377 izlenme - 3 yıl önce Çin'de otoyolda motor kısmından alev çıkarak ilerleyen Lamborghini sürücüsü diğer sürücülerin uyarısı sonrası durmuş. Ancak aracının kül olmasına engel olamamış.
İlk Kez Lamborghini'ye Binen Engelli Adamın Sevinci 00:39
İlk Kez Lamborghini'ye Binen Engelli Adamın Sevinci 1.178 izlenme - 2 yıl önce Engelliliği nedeniyle insanlar tarafından itilen gerçek bir adam, bir Lamborghini'ye binme hayallerini gerçekleştiriyor!
lamborghini aventador lp700 4 - 0'dan 300 km'ye 00:47
lamborghini aventador lp700 4 - 0'dan 300 km'ye 4.706 izlenme - 13 yıl önce
Lamborghini'nin muhteşem kazası! 02:03
Lamborghini'nin muhteşem kazası! 3.153 izlenme - 12 yıl önce )
lamborghini gallardo test drive 04:48
lamborghini gallardo test drive 4.502 izlenme - 16 yıl önce azgın boğa
Lamborghini ile Kilosu 5 TL'den Karpuz Satan Adam 00:09
Lamborghini ile Kilosu 5 TL'den Karpuz Satan Adam 1.545 izlenme - 4 yıl önce Beyoğlu'nda yaşanan olayda bir kişi lüks aracı ile kilosu 5 TL'den karpuz satmış. O anlar sosyal medyada oldukça izlenmiş.
Eşine Lamborghini Hediye Eden Hamile Kadın 00:59
Eşine Lamborghini Hediye Eden Hamile Kadın 488 izlenme - 2 yıl önce Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'da hamile bir kadın kocasına yaklaşık 480 bin dolar değerinde Lamborghini marka lüks araç hediye etmiş.
Otopark Bariyerinin Altından Geçen Lamborghini 00:14
Otopark Bariyerinin Altından Geçen Lamborghini 300 izlenme - 1 yıl önce Lamborghini marka lüks aracını otoparka park eden sürücü çıkışta bariyerin açılmasına gerek duymadan otoparktan ayrılmış.
Lamborghini'nin Kapısını Kıran Ayı 00:16
Lamborghini'nin Kapısını Kıran Ayı 347 izlenme - 3 yıl önce Lamborghini Huracan marka lüks otomobil sahibi arap, beslediği ayı ile otomobilini bir araya getirmenin hata olduğunu sonradan anlamış. Ayı otomobile girmek isterken kapısını kırmış.
Polisin Lamborghini ile İmtihanı 03:11
Polisin Lamborghini ile İmtihanı 1.317 izlenme - 9 yıl önce Fazla açıklama yapmaya gerek yok, altınızdaki lamborghini eğer emanetse, dikkat değerinizin çok daha fazla olması gerektiğini gösteren bir video.
Binlerce Porsche ve Lamborghini Taşıyan Gemi Alev Aldı 00:43
Binlerce Porsche ve Lamborghini Taşıyan Gemi Alev Aldı 343 izlenme - 2 yıl önce Almanya'dan ABD'ye Volkswagen Grubu'na ait 4.000 adet otomobil götüren bir gemide yangın çıktı. Portekiz açıklarında yanmaya başlayan gemide 1.100 Porsche olduğu biliniyor. Gemi, Porsche haricinde Lamborghini, Volkswagen ve Audi markaları otomobiller de taşıyordu.
Gösteriş Yapayım Derken Lamborghini'nin Camını Kıran Adam 00:19
Gösteriş Yapayım Derken Lamborghini'nin Camını Kıran Adam 516 izlenme - 4 yıl önce Lamborghini Huracan sahibi adam kalabalığın ortasında aracın üstüne çıkıp gösterişli şekilde fotoğraf çektirmek istemiş. Çektirdi ama ön cama da veda etmiş.
Lamborghini'yi Kaydırağa Çeviren Ufaklık 00:18
Lamborghini'yi Kaydırağa Çeviren Ufaklık 441 izlenme - 3 yıl önce Lamborghini sahibi adam garajda duran aracının üzerindeki çizikleri görünce güvenlik kamerasını incelemiş. Çiziklerin nedeni evin yaramaz ufaklığı çıkmış.
Egzozunda Et Pişirmeye Çalıştığı Lamborghini'sini Yakan Adam 00:49
Egzozunda Et Pişirmeye Çalıştığı Lamborghini'sini Yakan Adam 437 izlenme - 3 yıl önce Çin'de yaşandığı iddia edilen olayda bir adam Lamborghini Aventador marka aracının egzozundan çıkan alev ile et pişirmeye çalışıyor. Ancak birkaç saniye sonra aracın motorundan dumanlar çıkıyor.