Hoşgeldiniz!

lamborghini

Bugatti Veyron Vs Lamborghini Aventador Bu Kapışmaya Hazır Mısınız ? 07:14
Bugatti Veyron Vs Lamborghini Aventador Bu Kapışmaya Hazır Mısınız ? 346.278 izlenme - 11 yıl önce Bugatti Veyron vs Lamborghini Aventador Bu kapışmaya hazır mısınız ? Dünyanın en pahalı iki arabasından birisi olan Veyron ve Aventador'un yarışısı, sizi sizden alacak.
Lamborghini'nin Kız Tavlamaya Etkisi 01:03
Lamborghini'nin Kız Tavlamaya Etkisi 212.980 izlenme - 10 yıl önce Lamborghini'nin Kız Tavlamaya Etkisi
Polisin Lamborghini İle İmtihanı 03:11
Polisin Lamborghini İle İmtihanı 72.206 izlenme - 9 yıl önce Fazla açıklama yapmaya gerek yok, altınızdaki lamborghini eğer emanetse, dikkat değerinizin çok daha fazla olması gerektiğini gösteren bir video. Şahsen ben emanetini istemem. Olacaksa benim olsun!
Lamborghini'nin Üstünden Atlayan Adam 00:08
Lamborghini'nin Üstünden Atlayan Adam 3.713 izlenme - 8 ay önce Parkur sporlarıyla ilgilenen adam bu konuda ne kadar yetenekli olduğunu bir Lamborghini'nin üzerinden atlayarak göstermiş.
Tehlike Anında Kuyruğunu Bırakan Lamborghini 01:29
Tehlike Anında Kuyruğunu Bırakan Lamborghini 44.007 izlenme - 9 yıl önce Yine rezalet başlıklı bir içerik. Fazla bir şey demeye gerek yok. Ortadan ikiye ayrılan bir lamborgiğni. Sürücü yara bile almamış. Esas olan o. Demek ki ... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/148838/lamborghiniye-celme-takip-ikiye-bolmek
Lamborghini Aventador İle Dalga Geçen Toyota Supra 02:00
Lamborghini Aventador İle Dalga Geçen Toyota Supra 30.279 izlenme - 7 yıl önce Milyonluk arabalara kafa tutan supra reyiz. Gece gece gaza getirmeye çalışılmış.
Toros’tan Lamborghini’ye Akü Takviyesi 00:35
Toros’tan Lamborghini’ye Akü Takviyesi 7.109 izlenme - 2 yıl önce Lamborghini Türkiye'de yolda kalırsa ne olur? Tabi ki yardımına Toros yetişir. Toros'tan akü takviyesi alan Lamborghini’yi izliyoruz.
Lamborghini İle Kız Tavlamanın Kolaylığı 04:59
Lamborghini İle Kız Tavlamanın Kolaylığı 35.200 izlenme - 8 yıl önce Lamborghini'nin varsa konuşmaya gerek olmadığını kanıtlayan kişi. Eğer güzel lüks bir araban varsa hiç bir şeye ihtiyacının olmadığını kanıtlayan video.
Lamborghini'yi Kale Yapan Veletler 00:29
Lamborghini'yi Kale Yapan Veletler 4.829 izlenme - 3 yıl önce Zenginlikleri ile ünlü Dubai’den bizleri hiçte şaşırtmayacak görüntüler var. Aslında kızgınım ve başlığı da bu şekilde attım. Sebebi ise Lamborghini Huracan’ın olduğu yerde çocukların bu aracı kale yapıp maç yapması! Aslında çocukluğumuzda bizlerde araçların yakın olduğu yerde maç yaptık. Ama asla arabaları kale yapmadık. Saygılı çocuklardık. Bu veletlerin avantajı Dubai’de yaşamaları. Neyse fazla kafanızı şişirmeden videoya geçelim.
Ferrari vs Lamborghini - The Ultimate Battle 09:15
Ferrari vs Lamborghini - The Ultimate Battle 12.867 izlenme - 9 yıl önce The Ultimate Ferrari Vs Lamborghini Competition İs Here, Using Some Of My Best Videos İ Took During The Years To Make A Comparison Between Two Of The Greates...
Lamborghini İle Uber Şoförlüğü Yapmak 13:38
Lamborghini İle Uber Şoförlüğü Yapmak 6.840 izlenme - 5 yıl önce bir yere gitmeniz gerekiyor ve uber çağırıyorsunuz gelen araba bu tepkiniz ne olurdu ?
Güzelim Lamborghini'yi Çizen Ruh Hastası 00:53
Güzelim Lamborghini'yi Çizen Ruh Hastası 2.957 izlenme - 2 yıl önce Polanya'da yaşanan olayda, Lamborghini sahibi adam aracının çizildiği fark etmiş. Gerçek güvenlik kameralarını izleyince ortaya çıkmış.
FERRARİ VS LAMBORGHİNİ 04:50
FERRARİ VS LAMBORGHİNİ 14.142 izlenme - 16 yıl önce SİZCE HANGİSİ??
Bmw i8 ile Mercedes ve Porsche Geçince Havaya Girip Tokatlanmak 03:30
Bmw i8 ile Mercedes ve Porsche Geçince Havaya Girip Tokatlanmak 15.456 izlenme - 7 yıl önce Fark atarak geçerken el sallayan i8 kullanıcısı kardeşimiz Nissan gtr-Ferrari tarafından fark yiyince pencereleri açamadı.
Onda Var Bende Yok Dedi Lamborghini Çizdi 00:44
Onda Var Bende Yok Dedi Lamborghini Çizdi 7.268 izlenme - 5 yıl önce Olay Polonya'da geçiyor. Sokakta yürüyen bir adam evin bahçesinde bulunan açık garaja park edilmiş bir lamborghini görür, kıskançlıktan adeta gözü dönen adam evin bahçesine girer ve cebinden çıkardığı anahtarla canım arabayı boydan boya çizer.
Kendine Lamborghini Yapan Adam 09:35
Kendine Lamborghini Yapan Adam 3.855 izlenme - 4 yıl önce Hayallerinin peşinden giden adam maddi olarak gerçeğini alamasa da kendi imkanları ile Lamborghini yapmış. Adamın ortaya çıkardığı araba çokta kötü olmamış.
Kartondan Lamborghini Yapmak 00:14
Kartondan Lamborghini Yapmak 2.086 izlenme - 3 yıl önce Paramız yoksa hayallerimizde mi yok diyerek kolları sıvayan adam. Hayalini kurduğu Lamborghini'yi kartondan yapmayı başarmış.
Lamborghini'yi Kaldırıma Çarpan Adamın Deliye Dönmesi 02:43
Lamborghini'yi Kaldırıma Çarpan Adamın Deliye Dönmesi 2.230 izlenme - 3 yıl önce Lüks ve spor otomobilleri her zaman caddelerde göremiyoruz. Bazıları da var ki çok özel zamanlarda yollara çıkıyor ve herkesin ilgini çekiyor. Lamborghini Aventador da bu potansiyele sahip eşsiz otomobillerden birisi olduğunda hemfikirizdir. Videodaki Aventador sahibi vatandaşta aracıyla ana yola çıkış yapmak için geliyor. Tabi bütün gözler onun üzerinde olan arkadaş, birazdan başına geleceklerden habersiz şov yaparak ilerliyor. Ana yola çıkış yaparken kaldırımı göremiyor. Aracın ön tamponu vurunca deliye dönüyor. F.ck f.ck naraları ile kendini parçalasa da tampon geri gelmez. Dikkat edecektin!
Lamborghini Üzerine Tuvalet Yapma Şakası 01:50
Lamborghini Üzerine Tuvalet Yapma Şakası 10.472 izlenme - 6 yıl önce Lamborghini Üzerine Tuvalet Yapma Şakası Lüks aracın üzerine tuvaletini yapma şakası hazırlayan şakacının başına bakalım ne geldi.
Kartondan Lamborghini Yapmak 00:30
Kartondan Lamborghini Yapmak 2.443 izlenme - 4 yıl önce Paramız yoksa hayallerimizde mi yok diyerek kolları sıvayan adam. Hayalini kurduğu Lamborghini'yi kartondan yapmayı başarmış.
Lamborghini'nin Egzoz Sesi İle Rus Kızları Korkutmak 00:55
Lamborghini'nin Egzoz Sesi İle Rus Kızları Korkutmak 7.419 izlenme - 6 yıl önce Lamborghini'yi sokakta görüp dönüp bakmayacak çok az insan vardır. Bu Rus Kızlar'da sokakta gördükleri Lamborghini'ye hayranlıkla bakıyorlar ancak egzoz sesi onları biraz korkutuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Lego'dan Gerçek Boyutlu Lamborghini Yaptılar 00:15
Lego'dan Gerçek Boyutlu Lamborghini Yaptılar 1.068 izlenme - 1 yıl önce Lamborghini Sian FKP 37 aracının LEGO Technic yapım parçaları ile gerçek boyutlarda oluşturulmuş hali İstanbul'da sergilenmeye başladı.
İranlılar'ın Lamborghini Murcielago'yu Kopyalaması 01:06
İranlılar'ın Lamborghini Murcielago'yu Kopyalaması 3.610 izlenme - 5 yıl önce Otomotiv sektöründe bir şeyler yapmaya uğraşan İran, yerli araç üretiminde daha önce Citroen ve Peugeot'yu kopyalayarak yapmıştı hatırlarsanız. Bu kez de Lamborghini Murcielago'yu örnek allmışlar. İranlı mühendisler, Tebriz'de Lamborghini Murcielago SV'yi üretmiş. İtalyanlardan onay alınarak yapılan çalışmada modelin bire bir aynısı yapılmış. Hatta tüm parçaları, hassas mekanik ve motor aksamı Murcielago'nun orijinaline göre üretilmiş.
Lamborghini'yi Denize Sokan Manyak 00:09
Lamborghini'yi Denize Sokan Manyak 1.957 izlenme - 2 yıl önce Lamborghini marka lüks aracı sahilde görenler gözlerine inanamamış. Lüks aracın sahibi aracını şaşkın gözler arasında denize sokmuş.
Yanarak İlerleyen Lamborghini Küle Döndü 00:45
Yanarak İlerleyen Lamborghini Küle Döndü 1.312 izlenme - 2 yıl önce Çin'de otoyolda motor kısmından alev çıkarak ilerleyen Lamborghini sürücüsü diğer sürücülerin uyarısı sonrası durmuş. Ancak aracının kül olmasına engel olamamış.
Sahibinden Habersiz Lamborghini Kullanırken Yakalanan Vale 01:51
Sahibinden Habersiz Lamborghini Kullanırken Yakalanan Vale 4.659 izlenme - 4 yıl önce Bir mekan çıkışında Lamborghini marka aracının vale tarafından habersiz getirilmesine sinirlenen adamı ve en sonunda giderken attığı bahşişi izliyoruz.
İlk Kez Lamborghini'ye Binen Engelli Adamın Sevinci 00:39
İlk Kez Lamborghini'ye Binen Engelli Adamın Sevinci 1.128 izlenme - 1 yıl önce Engelliliği nedeniyle insanlar tarafından itilen gerçek bir adam, bir Lamborghini'ye binme hayallerini gerçekleştiriyor!
Lamborghini ile Su Kanalına Düşmek 03:08
Lamborghini ile Su Kanalına Düşmek 1.811 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da Lamborghini marka arabası ile hız yapan sürücü direksiyon hakimiyetini kaybedince yol kenarında bulunan su kanalına düşmüş.
Bağcılar'da Lamborghini İle Gezmek 01:28
Bağcılar'da Lamborghini İle Gezmek 4.383 izlenme - 6 yıl önce Çılgın dans kapışmaları, fenomen gençleri ile ün salan Bağcılar'da şimdide Lamborghini ile gezen genç çok konuşulacak gibi.
Otopark Bariyerinin Altından Geçen Lamborghini 00:14
Otopark Bariyerinin Altından Geçen Lamborghini 261 izlenme - 5 ay önce Lamborghini marka lüks aracını otoparka park eden sürücü çıkışta bariyerin açılmasına gerek duymadan otoparktan ayrılmış.