Hoşgeldiniz!

mahkeme

Ağır Ceza Alanların Mahkemeye Tepkisi 10:34
Ağır Ceza Alanların Mahkemeye Tepkisi 11.239 izlenme - 3 yıl önce Çeşitli ülkelerde, idam cezası alan mahkumların mahkeme kararına tepkileri kameralara yansımış.
TayLan Kaya - Mahkeme Yolunda 02:33
TayLan Kaya - Mahkeme Yolunda 29.083 izlenme - 7 yıl önce MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN LİNKE TIKLAYIN: http://izl.sn/d2uhfr YA DA Google Play Store'a girip arama kutusuna taylan kaya yazarakta uygulamayı indirebilirsiniz. AŞAĞIDAKİ HESAPLARIN DIŞINDAKİ BÜTÜN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM. İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial Web Site: http://www.taylankaya.net Facebook Profil: http://www.facebook.com/taylan.kaya.568 Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/ Beste / Şarkı Sözleri Ellerim kelepçeli jandarma kolumda mahkeme yolunda yazmışsın bir mektup açtım zarfı bir kez tutup ring aracının arkasında gözlerim dolu verdi içimse bir seldi aklıma sen geldin heyecan bastı beni kelepçe elde titredi jandarmaysa sakin ol dedi zarfı açtım bir koku senin kokundu bu ruhum huzur buldu başladım okumaya kıyamadım dokunmaya yazdığın mektup sayfasına sen benim tek gerçeğim aşkımsın sevdiğim seni çok özledim beklerim ben seni sanki hep benlesin gibi unutamam seni erkeğim son günümüz aklımda çıkmaz bir an olsa keşke burda olsan Devamı www.taylankaya.net adresimde ;)
Sevişme Görüntülerini Yaydığı İçin Tutuklanan Survivor Taner 03:59
Sevişme Görüntülerini Yaydığı İçin Tutuklanan Survivor Taner 29.806 izlenme - 7 yıl önce Biliyorsunuz sorunlu birisi kendisi. Son zamanlarda da baya bir azmıştı. En son olarak yüzde 90ı çocuk ve ergen takipçilerden oluşan kendi facebook hesabından bir kızla görüntüleri yayınlandı. Sonra prna yıldızı oldum diye video çekmişti hatta.Bunun iyi birşey olduğunu düşündü. Hatta net hatırlıyorum videoda ki kız yorum atmıştı altına "sana yakışanı yaptın." diye sitemli bir biçimde. İşte o kız boş durmamış ve ifşa edilen özel görüntülerinden dolayı savcılığa suç duyurusunda bulunmuş. Cezası hiç de az değil arkadaşlar. Ve birilerinin Taner'e dur demesi gerekiyordu. Umarım alacağı ceza aklını başına getirir. Bu da pişmanlık konuşması. Fark ederseniz ağlamaktan gözleri şişmiş.
Mahkemede Büyük Bir Ciddiyetle Eminem Dinlenmesi 00:59
Mahkemede Büyük Bir Ciddiyetle Eminem Dinlenmesi 10.367 izlenme - 5 yıl önce Telif ihlali iddiası nedeniyle açılan davada gerçekleşen, "şakaysa hiç komik değil, ciddiyse çok komik" ekolünden, efsane bir olay
Mazotu Biten Otobüs Yolcularından Mazot Parası İstendi 01:30
Mazotu Biten Otobüs Yolcularından Mazot Parası İstendi 5.715 izlenme - 4 yıl önce İzmir'den hareket eden bir yolcu otobüsü mazot bitince yolda kalırken, görevlilerin yolculara, 'mazot parasını verin mahkemede alırsınız' şeklinde söylediği iddia edilen sözlere yolcular tepki gösterdi. Mazot olmadığı için 3 saat boyunca bekleyen yolcuları taşıyan otobüs, şirket görevlilerinin gelip mazot almasıyla hareket etti. Edinilen bilgiye göre ilginç olay, İzmir-Ankara arasında sefer yapan Nilüfer firmasına ait yolcu otobüsünde meydana geldi. Biletli yolcularını İzmir Otogarı’ndan alan bir turizm firmasının otobüsü, varış noktası olan Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne (AŞTİ) gidiş için yola çıktı. Otobüsün mazotu, yolda bir müddet sonra bitti. Otobüs şoförü, mazotun bitmesiyle aracını güvenli bir yere çekti. Yolcular ne olduğunu anlamaya çalıştı ve bir müddet sonra otobüs şoförü aracın mazotunun bittiğini ifade ederek, yolculara yardım için bekleyeceklerini iletti.
Abdullah Çatlı Mahkeme Konuşması (Tamamı) 03:17
Abdullah Çatlı Mahkeme Konuşması (Tamamı) 7.766 izlenme - 7 yıl önce Abdullah Çatlı Reis mahkeme konuşmasının tamamını izle, mahkeme full izle Abdullah Çatlı (1 Haziran 1956; Nevşehir, Türkiye - 3 Kasım 1996; Susurluk, Balıkesir, Türkiye), Ülkücü, uyuşturucu kaçakçısı [1][2][3][4] derin devlet ajanı ve kontrgerilla mensubu Hayatı 1977'de Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığına, 25 Mayıs 1978'te de Ülkücü Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcılığı'na seçildi. 11 Temmuz 1978'de Ankara'da Hacettepe Üniversitesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Bedrettin Cömert'in öldürülmesi olayının faili olarak Ankara 5.Sulh Ceza Mahkemesi'nce hakkında gıyabi tevkif kararı verildi. 23 Ağustos 1978'de Sakarya ilinde yakalandı ve gözaltına alındı. Abdullah Çatlı'nın, 9 Ekim 1978'de de Ankara ili Bahçelievler semtindeki 7 TİP'linin öldürülmesi olayının planlayıcısı ve baş sorumlusu olduğu iddialarına ilişkin tutuklama kararı olayın üzerinden 4 yıl, 4 ay geçmesinden sonra gerçekleştirilebildi. Çatlı, 12 Eylül Darbesi'ni izleyen aylarda yurt dışına çıktı. Bulgaristan ve Viyana'da bir süre kaldı. 22 Şubat 1982'de, İsviçre'de Mehmet Özbay adına düzenlenmiş pasaport ile yakalandı, ancak serbest bırakıldı. 22 Ekim 1983'de Paris'te MİT ile ilişkiye geçtiği ve ASALA'ya karşı 5 eylemde kullanıldığı MİT resmi belgelerinde yer aldı.[kaynak belirtilmeli] 22 Ekim 1984'de Paris'te yakalandığında üzerinde Hasan Kurtoğlu adına düzenlenmiş bir pasaport vardı. Çatlı, Fransa'da 7 yıl hapis cezasına çarptırıldı. 16 Eylül 1985'de Papa Suikasti davasında tanık olarak konuştu. Oral Çelik'in suikast ile ilgisi olmadığını, Mehmet Ali Ağca'nın Bulgar ajanı olabileceğini iddia etti. Çatlı, kısa bir süre sonra Fransa tarafından 7 yıl ceza aldığı İsviçre'ye iade edildi. 21 Mart 1990'da Bostadel Cezaevi'nden kaçtı. 1993'de Türkiye'ye gelen ve taşıdığı Şahin Ekli adına düzenlenmiş pasaport ile gözaltına alınan Çatlı, aynı tarihte serbest bırakıldı. Çatlı'nın 26 Nisan 1996'da Ömer Lütfü Topal ile aynı uçakta Kıbrıs'a gittiği ve aynı otelde kaldıktan sonra 1 Mayıs 1996'da geri döndüğü de kayıtlardan ortaya çıktı. Abdullah Çatlı Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde yargılanmamış ve herhangi bir hüküm giymemiştir.
Abdullah Çatlı'nın İtalyan Mahkemesindeki Konuşmasından Kesitler 02:30
Abdullah Çatlı'nın İtalyan Mahkemesindeki Konuşmasından Kesitler 11.534 izlenme - 6 yıl önce mehmet ali ağca, papa'ya suikast girişiminden sonra yakalanıp mahkemeye çıkartılır. abdullah çatlı ise mahkemede tanık olarak yer alır. işte videoda o anlardan kesitler mevcut.
Uzaydan Çekildiğini Sandığınız Fotoğrafların Gerçeği 01:59
Uzaydan Çekildiğini Sandığınız Fotoğrafların Gerçeği 4.960 izlenme - 2 yıl önce Bir Düz Dünyacı ile tartışıldığında en çok söylenilen şey ya gemilerdir ya da "dünyanın uzaydan çekilmiş bir sürü fotoğrafı var" demek olur... İşte bu anlatımda size bu resimlerin nasıl "YAPILDIĞINI" anlatmaya çalıştım... İyi seyirler
Israrla Mahkemede İsminin Doğru Söylenmesini İsteyen Muhammed Ali 01:04
Israrla Mahkemede İsminin Doğru Söylenmesini İsteyen Muhammed Ali 6.051 izlenme - 4 yıl önce Vietnam Savaşı'na gitmediği için askeri suç kapsamında yargılanan Muhammed Ali reyizin, komisyon önündeki o efsane atarlarının yer aldığı videodan bir an. Komisyon Başkanı 3 kez özür dilemeyecek misin diye sormasına rağmen Muhammed Ali 'beklediğiniz özür dilememse sorun değil, dilerim ama yaptıklarım için pişman değillim. Vatikan'da onlarca insan, çocuk kolsuz bacaksız dolaşıyor, insanlar aç. Sadece medyaya karşı dediklerim için pişmanlığım var. Savaşmak istiyorlarsa sonuna kadar savaşırım. Ben şampiyonum halkın kahramanıyım'' diyor. Komisyon başkanı bu esnada diğer kurul üyelerine ''sayın komisyon üyeleri Muhammed Aliye söylemek istediğiniz bir şey var mı?'' demek yerine ''Clay'' diye anons edince reyiz 2 kez düzeltiyor. Taşaklar fora
Abdullah Avcı'nın Fatih Altaylı'ya Dava Açtığı Yayın! 04:02
Abdullah Avcı'nın Fatih Altaylı'ya Dava Açtığı Yayın! 3.150 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Avcı,7 Ekim 2019 tarihli Spor Saati Programında Fatih Altaylı nın eleştirilerine karşı 500 bin liralık manevi tazminat davası açtığını kamuoyuna duyurdu.
ABD'de Hakim Karşısına Çıkan Türk Genci ve Adalet 02:27
ABD'de Hakim Karşısına Çıkan Türk Genci ve Adalet 5.663 izlenme - 3 yıl önce Hayatında ilk defa ABD'de de mahkemeye çıkan bir Türk öğrenci ve o kadar şanslı ki karşısında 'bu Hakimin hatırına bir daha kuralları ihlal etmem' dedirtecek bir Hakim var. Bizde ülkemizde her haltı yapıp 50 üzeri sicille dolaşan arsızlarla yaşayalım.
Kararsız Torbacılar - Çek Lann Çekme Lann (Küfür İçerir) 01:01
Kararsız Torbacılar - Çek Lann Çekme Lann (Küfür İçerir) 8.141 izlenme - 7 yıl önce Adana'da boş binaya yapılan baskında uyuşturucu paketlerken yakalanan ve mahkeme çıkarılıp tutuklanan 13 torbacı muhabirlere saldırılarıyor ve kayıt konusunda pek kararsız kalıyor. Bazıları çek lann amk çek derken, bazılarıda çekme amk çekme diyor
Can Dündar'a Silahlı Saldırı 00:36
Can Dündar'a Silahlı Saldırı 4.628 izlenme - 6 yıl önce Mahkemede duruşmaya ara verildiği sırada, Can Dündar'a kimliği belirsiz kişi tarafından üç el ateş açılmıştır. Neyse ki gazeteci bu saldırıda yara almamıştır.
Taksicilerden Tehdit Gibi Açıklama 00:55
Taksicilerden Tehdit Gibi Açıklama 4.129 izlenme - 4 yıl önce taksiciler esnaf odası başkanının açıkca yargıyı tehdit ettiği video,istedikleri olmazsa sağı solu yakıp yıkacaklarmış,ülkede adalet olsa bu adamı o dakika alırlar ama maalesef ülke artık zıvanadan çıktığı için herkesin yaptığı yanına kar kalıyor.
Öğretmenden Hem Öğrenci Hem Veliye Dayak 02:37
Öğretmenden Hem Öğrenci Hem Veliye Dayak 2.784 izlenme - 3 yıl önce Öğretmen öğrencisini dövüyor velisi oğlunu dövdüğü için öğretmene şikayette bulunuyor ancak öğretmeni öğrenci kesememiş ki veliyede dayak çekiyor gerçi hakkını yemeyelim en başta hukuk adalet yollarını konuştu ama parası olmayan kişiye adalet yok ona göre
İrlandalı Boksörün Aksaray Esnafıyla Adliyede Karşı Karşıya Gelmesi 01:29
İrlandalı Boksörün Aksaray Esnafıyla Adliyede Karşı Karşıya Gelmesi 6.042 izlenme - 6 yıl önce İrlandalı boksör Aksaray esnafıyla adliyede buluştu İrlandalı turistin Aksaray esnafıyla kavgası adliyeye taşındı. Aksaray'da çalışan 3 esnafın 7 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması, İstanbul Adliyesinde başladı. Duruşma öncesinde İrlandalı turist Mohammed Fadeldabbous ve Aksaray esnafının adliye koridorunda göz göze gelmesi dikkat çekti.stanbul Adliyesindeki 54 Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya Kuveyt asıllı İrlandalı Mohammed Fadeldabbous ve 7 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan esnaf Şenol Pala ve Şerafettin Özbey katıldı. Duruşma salonuna giren sanıkların ifade verme işlemi başladı. Olay, Aksaray'da 1 Ağustos 2015 tarihinde meydana geldi. Kuveyt asıllı İrlandalı Mohammed Fadeldabbous, su almak isterken şişelerin yere dökülmesi nedeniyle esnafla kavga etmiş ve o anlara ilişkin görüntü medyada büyük ilgi görmüştü. Konuyla ilgili soruşturma yürüten savcılık, üç esnaf hakkında 7 yıla kadar hapis cezasıyla dava açmıştı.
Alparslan Türkeş Mahkemede (1983) 00:41
Alparslan Türkeş Mahkemede (1983) 2.220 izlenme - 3 yıl önce Alparsaln Türkeş'in 219 parti üyesiyle yargılandığı MHP ve yan örgütleri davasının 25 ocak 1983 tarihli duruşması ve ilgili A.P haberinin görüntü kaydı. Bu davanın ama şeması ve pek çok delili, Doğu Perinçek'in ekibinin Aydınlık dergisi-gazetesinin 12 Eylül'den haftalar önce yazmayı bitirdiği MHP ve yan öggütleri yazı dizisine dayanıyordu.
Mahkemede Miyavlayan Zanlı 02:13
Mahkemede Miyavlayan Zanlı 616 izlenme - 10 ay önce Arjantin’de İsrailli Gilad Gil Pereg’in, çıkarıldığı mahkemede miyavlamaya başlaması üzerine davanın yargıcı duruşmaya ileri bir tarihe erteleme kararı aldı. Israrlara rağmen miyavlamaktan vazgeçmeyen Pereg, annesini ve teyzesini öldürmekten yargılanıyor.
O.J. Simpson Davası - Eldiven İddiası 02:49
O.J. Simpson Davası - Eldiven İddiası 3.845 izlenme - 6 yıl önce Amerikan hukuk tarihinin en ilgi gören davalarından biri olan O.J Simpson davasında iddia makamı olay yerinde bulunan kan lekeli eldivenin O.J Simpson'a ait olduğunu iddia eder. Hakim bu iddia doğrultusunda O.J Simpson'ın eldiveni denemesini ister. O.J denemeye başlamadan avukatı Johnnie Cochran jüri üyelerine "Eline girmezse beraat ettirmelisiniz." der. Netice de eldiven uymaz ve O.J yüzyılın en ilgi gören davasından yırtar.
Amerika'da Yargıç Frank Caprio'nun Karşısına Çıkan Türk Genci 02:54
Amerika'da Yargıç Frank Caprio'nun Karşısına Çıkan Türk Genci 2.006 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da adil yargılamasıyla tanınan yargıç Frank Caprio'nun karşısına bu kez genç bir Türk çıkıyor ve iyi bir savunma yaparak davayı kazanıyor.
ABD'de Hakim Karşısına Çıkan Türk Genci ve Adalet 2 03:25
ABD'de Hakim Karşısına Çıkan Türk Genci ve Adalet 2 2.741 izlenme - 3 yıl önce Gecenlerde paylasina videonun ardindan bu sefer baska bir Turk ayni durumdan mahkemeye cikiyor. Tesaduf ki diger Turkte ayni salondaymis. Adaleti sadece kanunlarla sinirlanmamasi gerektiginin bir deger kaniti bu.
Yıldız Tilbe - Delikanlım (Mahkeme Çıkışı) 00:38
Yıldız Tilbe - Delikanlım (Mahkeme Çıkışı) 2.203 izlenme - 4 yıl önce Yıldız Tilbe mahkeme çıkışı sorulara cevap vermek yerine şarkı söylemeyi terci ediyor.
Evlat Edinilmek İsteyen Kıza Hakimin Süprizleri 02:20
Evlat Edinilmek İsteyen Kıza Hakimin Süprizleri 4.014 izlenme - 6 yıl önce Kimsesizler yurdunda büyümüş beş yaşındaki danielle'yi evlat edinmek isteyen aile, resmiyet kazandırmak için hakim karşısına çıkartılıyor ve prenses karakterlerini çok seven bu kıza hakim ve ekibi harika bir sürpriz hazırlayarak kararı açıklıyor.Keşke dünya hep böyle bir yer olsa. sonunda hakimin, adalet tokmağını bilgisayarıma vurma espirisi güzeldi.
Belkıs Ünlüses   Mahkemeye Versem Asarlar 04:42
Belkıs Ünlüses Mahkemeye Versem Asarlar 2.704 izlenme - 12 yıl önce fatih aksaraylı...!!!!
Adolf Hitler İktidara Gelmeden Önce Ve Sonra Hakim'lerin Durumu 02:00
Adolf Hitler İktidara Gelmeden Önce Ve Sonra Hakim'lerin Durumu 3.033 izlenme - 5 yıl önce
Doğukan Özkan'ın Google'ı Hackleyip 20.000.000 $ İstemesi 00:29
Doğukan Özkan'ın Google'ı Hackleyip 20.000.000 $ İstemesi 2.218 izlenme - 2 yıl önce Doğukan Özkan'ın Google'a açtığı "marka" davası ve 2016 yılında bulduğu açıkla ilgili mahkemeye başvurması sonucu, 28 Şubatta mahkeme kararı ile davaya arabulucu atandı. Doğukan Özkan'ın Google'dan talebi hakkı olan 20.000.000 doları faiziyle geri almak... Detaylı bilgi Doğukan'ın instagram sayfasında.
Kemal Sunal - Garip Mahkeme Sahnesi 01:32
Kemal Sunal - Garip Mahkeme Sahnesi 3.913 izlenme - 6 yıl önce Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı 1986 yapımı Garip filminden izleyen herkesi gözyaşlarına boğacak muhteşem bir sahne. Bizi hep güldüren o büyük adam Kemal Sunal, bu sahnede hüzünlendirmeyi de başarıyor ve ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. Bir detay olarak da bu film, aynı zamanda Charlie Chaplin'in The Kid adlı filminden uyarlanmıştır.
Google Yetkililerinin Doğukan Özkan'la Görüşmek İçin Adana'ya Gelmesi 00:57
Google Yetkililerinin Doğukan Özkan'la Görüşmek İçin Adana'ya Gelmesi 2.031 izlenme - 2 yıl önce Şok gelişme! Aldığımız son bilgiye göre 28 Şubat Cuma günü Google yetkilileri bizzat kendileri gelip Doğukan Özkan'la görüşeceklerini beyan etmişlerdir. Doğukan Özkan 2016 yılında bulduğugüvenlik açığı için 20.000.000 $ talep etmişti. Doğukan'ın bulduğu bu açık yüzünden Google Plus resmen kapatılmıştı.
Mahkeme Salonundan Yılan Gibi Kaçan Rus 01:19
Mahkeme Salonundan Yılan Gibi Kaçan Rus 1.644 izlenme - 3 yıl önce Rusya da tutuklu bir şahıs mahkemesi görüldüğü salonun tavan karolarından yılan gibi kaçmaya çalışmış ve bunu başarmış da. Sadece yılan gibi derisini değiştirerek...